Stosowanie odżywki na krótkich włosach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 11:12   #1
1193fba3fea765c57cb16fbd4e2fb2fc4374f888
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2

Stosowanie odżywki na krótkich włosach


Witam wszystkich
Obcięłam nie dawno włosy na "chłopaka". Wszystko cacy, gęsta i duża objętościowo fryzura, ale (zawsze musi być jakieś ale...) włosy są jakby matowe i suche. No i trochę sterczą, ale to mi się akurat podoba bo takie miało być cięcie. Kupiłam odżywkę z olejem arganowym i kreatyną, na zniszczone włosy. Problem tkwi w tym, że boję się, iż ten preparat (jak zresztą każde) wygładzi mi włosy i trochę one klapną, nie będą tak niechlujnie sterczeć. Odżywka jest w sprayu, lekka. Chciałabym żeby dalej były pofalowane i lekko sterczące (taka trochę szopa, tylko nie tak matowa), a z tego co widziałam to "zdrowe" włosy zawsze są gładkie i błyszczące (i tak jakby przylizane). Czy to tylko takie moje wrażenie i tak nie jest, czy rzeczywiście się tak dzieje?

PS. Fryzura trochę jak u Naruciaka, tyle że włosy są falowane i bardziej odstają na czubku.
1193fba3fea765c57cb16fbd4e2fb2fc4374f888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 18:10   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Stosowanie odżywki na krótkich włosach

[1=1193fba3fea765c57cb16fb d4e2fb2fc4374f888;7777344 1]Witam wszystkich
Obcięłam nie dawno włosy na "chłopaka". Wszystko cacy, gęsta i duża objętościowo fryzura, ale (zawsze musi być jakieś ale...) włosy są jakby matowe i suche. No i trochę sterczą, ale to mi się akurat podoba bo takie miało być cięcie. Kupiłam odżywkę z olejem arganowym i kreatyną, na zniszczone włosy. Problem tkwi w tym, że boję się, iż ten preparat (jak zresztą każde) wygładzi mi włosy i trochę one klapną, nie będą tak niechlujnie sterczeć. Odżywka jest w sprayu, lekka. Chciałabym żeby dalej były pofalowane i lekko sterczące (taka trochę szopa, tylko nie tak matowa), a z tego co widziałam to "zdrowe" włosy zawsze są gładkie i błyszczące (i tak jakby przylizane). Czy to tylko takie moje wrażenie i tak nie jest, czy rzeczywiście się tak dzieje?

PS. Fryzura trochę jak u Naruciaka, tyle że włosy są falowane i bardziej odstają na czubku.[/QUOTE]

Nie, zdrowe włosy nie są z automatu gładkie i błyszczące, na takie sie po prostu swego czasu zrobiła moda. Włosy zdrowe, ale falujące czy też cienkie i lekkie jak puch nie są z natury gładkie ani nie muszą być błyszczące. Wszystko zależy od tego, jaka jest naturalna struktura Twoich włosów i jak będą one reagować na keratynę, bo z tym bywa różnie. Jedne włosy keratyna wygładza, inne wysusza i napusza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 20:21   #3
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Stosowanie odżywki na krótkich włosach

[1=1193fba3fea765c57cb16fb d4e2fb2fc4374f888;7777344 1]Witam wszystkich
Obcięłam nie dawno włosy na "chłopaka". Wszystko cacy, gęsta i duża objętościowo fryzura, ale (zawsze musi być jakieś ale...) włosy są jakby matowe i suche. No i trochę sterczą, ale to mi się akurat podoba bo takie miało być cięcie. Kupiłam odżywkę z olejem arganowym i kreatyną, na zniszczone włosy. Problem tkwi w tym, że boję się, iż ten preparat (jak zresztą każde) wygładzi mi włosy i trochę one klapną, nie będą tak niechlujnie sterczeć. Odżywka jest w sprayu, lekka. Chciałabym żeby dalej były pofalowane i lekko sterczące (taka trochę szopa, tylko nie tak matowa), a z tego co widziałam to "zdrowe" włosy zawsze są gładkie i błyszczące (i tak jakby przylizane). Czy to tylko takie moje wrażenie i tak nie jest, czy rzeczywiście się tak dzieje?

PS. Fryzura trochę jak u Naruciaka, tyle że włosy są falowane i bardziej odstają na czubku.[/QUOTE]

To nie stosuj za duzo, zreszta na takie wlosy (mam podobne) za duzo robi przyklap. Spryskaj max 3 razy (gora i boki) i roztrzep palcami. Nie powinno byc przyklapu.
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-22 21:21:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.