WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 18:02   #4441
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
mogę polecić Optegra
https://optegra.com.pl/
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziękuję
a ja zdecydowanie odradzam Optegrę jeśli wada jest poważniejsza / astygmatyzm / niedowidzenie czy coś.

Byłam 2 lata temu w optegrze bo mają super specjalistę, podobno Smorawski (ja szukalam po specjalistach gdzie mają RELEX SMILE a nie po klinice) ale jakaś porażka, poswiecili mi 40 - 45 min na badania i powiedzieli ze nie zrobia mi operacji bo mam suche oko i wogole bede bardzo cierpiec i ze NIE.

wzieli 250 zl.

załamałam się bo ja 12 lat nosilam soczewki i wkoncu oko sie zbuntowalo i nie tolerowalo soczewek wiec zostaly mi okulary a ja nie moglam uprawiac sportow bo maajac wade -8 i -11 jest trudno i jest sie opoznionym wzgledem otoczenia, ja tak mialam bynajmniej

poszlam do Mavit do dr Horodynskiej.
Zaplacilam 250 zl za badania kwalifikacyjne i spedziłam tam.... 4 h! (cztery godziny) a nie jak w optrzegrze 45 min bo kolejny pacjent czeka.

jak w jakiejś masówce.
dodam ze moja kolezanka poszla do optegry i robili jej 3 razy badanie grubosci rogówki i ..wyszły 3 różne wyniki ! masakra jakaś.

wiem ze sie emocjonuje ale dla mnie oczy to najwazniejszy organ ciala i jak widze ze w optegrze traktowali ludzi jak bydło i skarbonki, nie dając im uwagi tyle ile potrzebują to się wkurzam a naprawde dla mnie to byla najwazniejsza operacja w zyciu

i wybralam mavit bo tam mnie zaakceptowali i robili miliony badan, nawet z 1/4 tego nie zrobili mi w optegrze.


i jestem 2 lata po operacji i suche oko nie dokucza , wszystko co obiecali tak mam.


dodam jeszcze ze najbardziej szanowanym wg mnie i zdolnym jest prof Szaflik ale on juz nie operuje, ale ma dobry zespo, klinika to OKO LASER - ale nie mają tam RELEX SMILE to temu tam nie poszlam.

Miałam metodę SMILE, i jakbys miala pytania to pytaj
a tutaj mamy grupe, ja ją czytałam rok przed tym jak zdecydowalam sie na operacje oczu:


Laserowa korekta wady wzroku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74701



powodzenia!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A macie jakieś doświadczenia z agencją? Może przez agencję łatwiej kupić mieszkanie, bo ona "zablokuje" je dla klienta aż nie uzyska kredytu? Wiem, że płaci się prowizję, ale niestety u mnie kredyt to jedyna opcja i choćbym była zdecydowana od razu, to proces uzyskania kredytu w banku trwa.
agencja bierze prowizje.

jak masz czas chodzic po mieszkaniach z prywatnymi wlascicielami to polecam.

jak znajdziesz te ktore chcesz to mowisz ze bedzie kredytowane i sprzedawca musi poczekac ok 1-2 mce ale najpierw podpisujesz umowe przedwstępną u notariusza i wplacasz zadatek.


jesli wlasciciel moze czekac to dla niego nie problem ze teraz dostal np 50 tys a za 2 mce dostanie resztę czyli jakies 200-400 tys za calosc.




---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Czy w Warszawie trudno jest kupić mieszkanie z rynku wtórnego? Wynajęcie mieszkania wiąże się z lataniem na castingi, a większość ogłoszeń już po chwili jest nieaktualna; ciekawa więc jestem, jak to wygląda w przypadku kupna. Ktoś się orientuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez lp4 Pokaż wiadomość
Ja chętnie przyłączę się do wątku też jak invisible_01 przechodzę ten etap poszukiwania mieszkania. W Wawie jestem drugi rok i nadszedł czas kupna. Ale dopiero idę oglądać mieszkania z rynku wtórnego. Macie może jakieś wskazówki na co zwracać uwagę?
A z biedronką to skazana jestem na kino Femina i czasem na dworcu centralnym więcej rzeczy można kupić
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O kurczę, trochę mnie zmartwiłaś, a jednocześnie dobrze wiedzieć, że w razie czego nie jest trudno sprzedać małe mieszkanko, jak będzie się chciało większe. Ja niestety mieszkanie mogę kupić tylko i wyłącznie na kredyt, wobec czego nie ma opcji, że mieszkanie kupię w 2 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie szukałam z dobrym dojazdem do centrum i w miarę blisko. W planach było w miare nowe budownictwo ale niestety sie nie udało i stanęło na Okopowej i wieżowiec z lat 80
Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Bez agencji od gościa który kupuje, remontuje i sprzedaje. Za gotówkę
Cytat:
Napisane przez lp4 Pokaż wiadomość
a czy możesz podać na niego namiary? i czy polecasz? ja trafiam ciągle na mieszkania z agencji i jak zacznę oglądać to będę miała stertę umów podpisanych.


ja też mogę pomóc ws kupna mieszkania do 50m2 z rynku wtórnego

Gdyby ktoś chciał się czegoś dowiedzieć zapraszam na priv
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2018-07-16 o 17:51
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 20:52   #4442
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Bede jutro rano w Warszawie zalatwiac cos maksymalnie pół godziny na ul. PAUSTERA.
Niestety pociąg powrotny do domu mam dopiero po 16.
Gdzie warto w tym czasie w tej okolicy pójść, żeby jakoś ten czas wykorzystać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 07:34   #4443
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Tez sie mierzymy na mieszkanie ale przeliczylismy sie ze z gotowki stac nas tylko na Bialoleke (chcemy min.70) wiec teraz szukamy po miasteczkach pod Wawa, w weekend ogladamy Piaseczno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;8488151 1]Bede jutro rano w Warszawie zalatwiac cos maksymalnie pół godziny na ul. PAUSTERA.
Niestety pociąg powrotny do domu mam dopiero po 16.
Gdzie warto w tym czasie w tej okolicy pójść, żeby jakoś ten czas wykorzystać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Możesz sobie na przykład na Pole Mokotowskie pójść.
Ewentualnie pokręcić się w okolicach Centrum- Złote Tarasy, Domy Centrum...
Albo kawałek dalej zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego (do Centrum piechotą się da).
Skąd pociąg?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 08:19   #4444
lp4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 46
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;8488151 1]Bede jutro rano w Warszawie zalatwiac cos maksymalnie pół godziny na ul. PAUSTERA.
Niestety pociąg powrotny do domu mam dopiero po 16.
Gdzie warto w tym czasie w tej okolicy pójść, żeby jakoś ten czas wykorzystać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja zawsze polecam park Szczęśliwicki do spacerów, ale jak masz więcej czasu to jak napisała Śniegowa- Muzeum Powstania Warszawskiego jest warte zobaczenia. Albo centrum Kopernika i przy okazji dach biblioteki UW. Pogoda dziś nieprzewidywalna więc polecam miejsca z dachem
lp4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 09:46   #4445
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
a ja zdecydowanie odradzam Optegrę jeśli wada jest poważniejsza / astygmatyzm / niedowidzenie czy coś.

Byłam 2 lata temu w optegrze bo mają super specjalistę, podobno Smorawski (ja szukalam po specjalistach gdzie mają RELEX SMILE a nie po klinice) ale jakaś porażka, poswiecili mi 40 - 45 min na badania i powiedzieli ze nie zrobia mi operacji bo mam suche oko i wogole bede bardzo cierpiec i ze NIE.

wzieli 250 zl.

załamałam się bo ja 12 lat nosilam soczewki i wkoncu oko sie zbuntowalo i nie tolerowalo soczewek wiec zostaly mi okulary a ja nie moglam uprawiac sportow bo maajac wade -8 i -11 jest trudno i jest sie opoznionym wzgledem otoczenia, ja tak mialam bynajmniej

poszlam do Mavit do dr Horodynskiej.
Zaplacilam 250 zl za badania kwalifikacyjne i spedziłam tam.... 4 h! (cztery godziny) a nie jak w optrzegrze 45 min bo kolejny pacjent czeka.

jak w jakiejś masówce.
dodam ze moja kolezanka poszla do optegry i robili jej 3 razy badanie grubosci rogówki i ..wyszły 3 różne wyniki ! masakra jakaś.

wiem ze sie emocjonuje ale dla mnie oczy to najwazniejszy organ ciala i jak widze ze w optegrze traktowali ludzi jak bydło i skarbonki, nie dając im uwagi tyle ile potrzebują to się wkurzam a naprawde dla mnie to byla najwazniejsza operacja w zyciu

i wybralam mavit bo tam mnie zaakceptowali i robili miliony badan, nawet z 1/4 tego nie zrobili mi w optegrze.


i jestem 2 lata po operacji i suche oko nie dokucza , wszystko co obiecali tak mam.


dodam jeszcze ze najbardziej szanowanym wg mnie i zdolnym jest prof Szaflik ale on juz nie operuje, ale ma dobry zespo, klinika to OKO LASER - ale nie mają tam RELEX SMILE to temu tam nie poszlam.

Miałam metodę SMILE, i jakbys miala pytania to pytaj
a tutaj mamy grupe, ja ją czytałam rok przed tym jak zdecydowalam sie na operacje oczu:


Laserowa korekta wady wzroku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74701



powodzenia!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------



agencja bierze prowizje.

jak masz czas chodzic po mieszkaniach z prywatnymi wlascicielami to polecam.

jak znajdziesz te ktore chcesz to mowisz ze bedzie kredytowane i sprzedawca musi poczekac ok 1-2 mce ale najpierw podpisujesz umowe przedwstępną u notariusza i wplacasz zadatek.


jesli wlasciciel moze czekac to dla niego nie problem ze teraz dostal np 50 tys a za 2 mce dostanie resztę czyli jakies 200-400 tys za calosc.




---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------















ja też mogę pomóc ws kupna mieszkania do 50m2 z rynku wtórnego

Gdyby ktoś chciał się czegoś dowiedzieć zapraszam na priv
Baaaaardzo serdecznie Ci dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi! Dla mnie oczy także są baaardzo ważne. Na grupę na pewno zajrzę.

Co do wpłacania zadatku - problem w tym, że kredyt nie jest pewny, bank zawsze może odmówić, a właściciel na bank miesiąc blokował mieszkanie.

Napiszę PW

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 10:40   #4446
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Jeśli chodzi o Mavit to moja mama miała tam operowaną zaćmę. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, opieka była pod każdym względem rewelacyjna, więc również mogę polecić to miejsce.


Invisible, byłaś u jakiegoś doradcy kredytowego?
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 11:16   #4447
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Mavit to moja mama miała tam operowaną zaćmę. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, opieka była pod każdym względem rewelacyjna, więc również mogę polecić to miejsce.


Invisible, byłaś u jakiegoś doradcy kredytowego?
Dziękuję za opinię dot. Mavit, bardzo cenna

Byłam u doradcy, mam zdolność kredytową na mieszkanie w granicach 40-50m2.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 11:44   #4448
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Gdzie polecacie robic hybrydy? Najlepiej ochota, srodmiescie? Nigdy nie mialam hybryd, troche boje sie z acenton zniszczy mi plytke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 16:07   #4449
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Gdzie polecacie robic hybrydy? Najlepiej ochota, srodmiescie? Nigdy nie mialam hybryd, troche boje sie z acenton zniszczy mi plytke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bardzo lubie i polecam the beauty girls bar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 16:45   #4450
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Centrum Łopuszańska 22 - warto iść? Szukam sukienki na wesele...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 16:54   #4451
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Możesz sobie na przykład na Pole Mokotowskie pójść.
Ewentualnie pokręcić się w okolicach Centrum- Złote Tarasy, Domy Centrum...
Albo kawałek dalej zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego (do Centrum piechotą się da).
Skąd pociąg?
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi.
O muzeum powstania pomyślałam od razu niestety we wtorki jest nieczynne.
Ale jakoś dałam radę zagospodarować ten czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 17:30   #4452
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Centrum Łopuszańska 22 - warto iść? Szukam sukienki na wesele...

Ja tam byłam w tym samym celu z miesiac temu i była bryndza. Polecam centrum mody Nadarzyn
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 20:24   #4453
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
a ja zdecydowanie odradzam Optegrę jeśli wada jest poważniejsza / astygmatyzm / niedowidzenie czy coś.

Byłam 2 lata temu w optegrze bo mają super specjalistę, podobno Smorawski (ja szukalam po specjalistach gdzie mają RELEX SMILE a nie po klinice) ale jakaś porażka, poswiecili mi 40 - 45 min na badania i powiedzieli ze nie zrobia mi operacji bo mam suche oko i wogole bede bardzo cierpiec i ze NIE.

wzieli 250 zl.

załamałam się bo ja 12 lat nosilam soczewki i wkoncu oko sie zbuntowalo i nie tolerowalo soczewek wiec zostaly mi okulary a ja nie moglam uprawiac sportow bo maajac wade -8 i -11 jest trudno i jest sie opoznionym wzgledem otoczenia, ja tak mialam bynajmniej
nie wiem kiedy byłaś, ale wiem że Optegra, jak Cię nie zakwalifikują na operację, to zwraca pieniądze za wizytę

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

sama byłam świadkiem takiej włąsnie sytuacji
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-17, 23:46   #4454
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
nie wiem kiedy byłaś, ale wiem że Optegra, jak Cię nie zakwalifikują na operację, to zwraca pieniądze za wizytę

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

sama byłam świadkiem takiej włąsnie sytuacji
no to gapa jestem bo byłam w maju 2016
i nie zwrócą mi pewnie już, a szkoda bo 250 zł to nie mało

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Gdzie polecacie robic hybrydy? Najlepiej ochota, srodmiescie? Nigdy nie mialam hybryd, troche boje sie z acenton zniszczy mi plytke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja polecam Martynę - robiłam u niej, w mieszkaniu, brała jeszcze rok temu 60 zł:
https://www.facebook.com/hybrydawarszawawola/


ale kupiłam sama lampę bo szkoda mi pieniazkow bylo i mimo ze nie umiem malowac sobie paznokci tak z lampa jest latwo, bo moge poprawiac miliony razy

ale warto najpierw pojsc sprawdzic,z plytka paznokcia i niszczeniem: to bardzo indywidualna sprawa. Ja mam srednio poniszczone, moja kolezanka jak papier po zdjeciu, a inna zupelnie bez zmian.

Poki nie sprawdzisz to sie nie przekonasz
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 19:56   #4455
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
no to gapa jestem bo byłam w maju 2016
i nie zwrócą mi pewnie już, a szkoda bo 250 zł to nie mało [COLOR="Silver"]
nie, nie zwrócą, bo to jest zwrot od razu po wizycie

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

i informują o tym od razu jak się człowiek zapisuje, albo jak już przychodzi na wizytę kwalifikacyjną

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
no to gapa jestem bo byłam w maju 2016
i nie zwrócą mi pewnie już, a szkoda bo 250 zł to nie mało

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------



ja polecam Martynę - robiłam u niej, w mieszkaniu, brała jeszcze rok temu 60 zł:
https://www.facebook.com/hybrydawarszawawola/


ale kupiłam sama lampę bo szkoda mi pieniazkow bylo i mimo ze nie umiem malowac sobie paznokci tak z lampa jest latwo, bo moge poprawiac miliony razy

ale warto najpierw pojsc sprawdzic,z plytka paznokcia i niszczeniem: to bardzo indywidualna sprawa. Ja mam srednio poniszczone, moja kolezanka jak papier po zdjeciu, a inna zupelnie bez zmian.

Poki nie sprawdzisz to sie nie przekonasz
ja też po hybrydach miałam strasznie zniszczone paznokcie dlatego jak usłyszałam o manikiurze tytanowym to na taki się przerzuciłam i jestem bardzo zadowolona
więc gorąco polecam
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 08:50   #4456
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie i polecam the beauty girls bar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

ja polecam Martynę - robiłam u niej, w mieszkaniu, brała jeszcze rok temu 60 zł:
https://www.facebook.com/hybrydawarszawawola/


ale kupiłam sama lampę bo szkoda mi pieniazkow bylo i mimo ze nie umiem malowac sobie paznokci tak z lampa jest latwo, bo moge poprawiac miliony razy

ale warto najpierw pojsc sprawdzic,z plytka paznokcia i niszczeniem: to bardzo indywidualna sprawa. Ja mam srednio poniszczone, moja kolezanka jak papier po zdjeciu, a inna zupelnie bez zmian.

Poki nie sprawdzisz to sie nie przekonasz
Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
ja też po hybrydach miałam strasznie zniszczone paznokcie dlatego jak usłyszałam o manikiurze tytanowym to na taki się przerzuciłam i jestem bardzo zadowolona
więc gorąco polecam
Wlasnie jakby hybrydy grozily jedynie niszczeniem plytki typu rozdwajanie sie, czy pekanie paznokci, to pol biedy. Ale czytalam o uczyleniach, onycholizie i schodzacych paznokciach. I tego sie boje wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 10:00   #4457
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość

Wlasnie jakby hybrydy grozily jedynie niszczeniem plytki typu rozdwajanie sie, czy pekanie paznokci, to pol biedy. Ale czytalam o uczyleniach, onycholizie i schodzacych paznokciach. I tego sie boje wlasnie
To ja dodam od siebie zapleśniałą płytkę po niedokładnym zdjęciu żelu... Brrr. Nie moje prywatne doświadczenie. Ja tylko zwykłe lakiery. Za dużo ich mam by kombinować z hybrydami i za szybko mi rosną paznokcie (mani na tydzień mi wystarcza, a wtedy już odrost nawet 2mm mam).
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 12:44   #4458
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Warszawa na 2 dni z Babcią (69 lat)

Gdzie mogę zabrać Babcię? Ma dużo siły, lubi spacerować, pochodzi z wioseczki gdzie jest 10 domów i w całym życiu była tylko w 2 dużych miastach 2 razy.


Myślałam o:
1) PKiN - wjazd na górę
2) Snadanie / obiad w knajpce
3) Przepłynięcie tramwajem wodnym po Wiśle - wiecie jak/ gdize/ za ile bilet?
4) Pokazanie ZOO (Babcia kocha zwierzęta), byłyśmy w papugarni jak była w Wawie na 2 dni na święta BN i bardzo jej się podobało
5) Muzeum powstania warszawskiego ale babcia nie ma okularów dobrych ejszcze więc nie wiem czy przeczyta dobrze co jest napisane
6) Spacer po starówce
7) Spacer po bulwarach wiślanych i nowym świecie


Jeszcze jakieś pomysły może?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 12:50   #4459
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Może pałac w Wilanowie? Można pozwiedzać i pospacerować po pięknym ogrodzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 13:45   #4460
lp4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 46
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Warszawa na 2 dni z Babcią (69 lat)

Gdzie mogę zabrać Babcię? Ma dużo siły, lubi spacerować, pochodzi z wioseczki gdzie jest 10 domów i w całym życiu była tylko w 2 dużych miastach 2 razy.


Myślałam o:
1) PKiN - wjazd na górę
2) Snadanie / obiad w knajpce
3) Przepłynięcie tramwajem wodnym po Wiśle - wiecie jak/ gdize/ za ile bilet?
4) Pokazanie ZOO (Babcia kocha zwierzęta), byłyśmy w papugarni jak była w Wawie na 2 dni na święta BN i bardzo jej się podobało
5) Muzeum powstania warszawskiego ale babcia nie ma okularów dobrych ejszcze więc nie wiem czy przeczyta dobrze co jest napisane
6) Spacer po starówce
7) Spacer po bulwarach wiślanych i nowym świecie


Jeszcze jakieś pomysły może?
bardzo fajne pomysły
ja bym jeszcze poleciła zobaczyć dach Biblioteki UW jak już będziecie na bulwarach. A kiedy Babcia przyjedzie? Bo jak na weekend to koniecznie polecam park fontann i pokaz multimedialny.
lp4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 13:52   #4461
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Warszawa na 2 dni z Babcią (69 lat)

Gdzie mogę zabrać Babcię? Ma dużo siły, lubi spacerować, pochodzi z wioseczki gdzie jest 10 domów i w całym życiu była tylko w 2 dużych miastach 2 razy.


Myślałam o:
1) PKiN - wjazd na górę
2) Snadanie / obiad w knajpce
3) Przepłynięcie tramwajem wodnym po Wiśle - wiecie jak/ gdize/ za ile bilet?
4) Pokazanie ZOO (Babcia kocha zwierzęta), byłyśmy w papugarni jak była w Wawie na 2 dni na święta BN i bardzo jej się podobało
5) Muzeum powstania warszawskiego ale babcia nie ma okularów dobrych ejszcze więc nie wiem czy przeczyta dobrze co jest napisane
6) Spacer po starówce
7) Spacer po bulwarach wiślanych i nowym świecie


Jeszcze jakieś pomysły może?
W okresie wakacyjnym promy po Wiśle z jednego brzegu na drugi są darmowe a rozkład znajdziesz na stronie ztm polecam jeszcze spacer po Łazienkach Królewskich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez lp4 Pokaż wiadomość
A kiedy Babcia przyjedzie? Bo jak na weekend to koniecznie polecam park fontann i pokaz multimedialny.
O tak, fontanny też super sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-23, 15:24   #4462
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Warszawa na 2 dni z Babcią (69 lat)

Gdzie mogę zabrać Babcię? Ma dużo siły, lubi spacerować, pochodzi z wioseczki gdzie jest 10 domów i w całym życiu była tylko w 2 dużych miastach 2 razy.


Myślałam o:
1) PKiN - wjazd na górę
2) Snadanie / obiad w knajpce
3) Przepłynięcie tramwajem wodnym po Wiśle - wiecie jak/ gdize/ za ile bilet?
4) Pokazanie ZOO (Babcia kocha zwierzęta), byłyśmy w papugarni jak była w Wawie na 2 dni na święta BN i bardzo jej się podobało
5) Muzeum powstania warszawskiego ale babcia nie ma okularów dobrych ejszcze więc nie wiem czy przeczyta dobrze co jest napisane
6) Spacer po starówce
7) Spacer po bulwarach wiślanych i nowym świecie


Jeszcze jakieś pomysły może?
Jeśli kocha zwierzęta, to ZOO jest słabym pomysłem Moim zdaniem Muzeum Powstania Warszawskiego to zawsze dobry pomysł, potem spacer po starówce i odwiedziny na dachu BUWu i/lub Centrum Nauki Kopernik. Wzięłabym pod uwagę, że w Warszawie jest baaardzo gorąco (codziennie +30 stopni), więc niekoniecznie będzie siła i ochota na takie spacery. Starówka częściowo będzie raczej w cieniu, więc to szczególnie polecam.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 06:54   #4463
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Może pałac w Wilanowie? Można pozwiedzać i pospacerować po pięknym ogrodzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez lp4 Pokaż wiadomość
bardzo fajne pomysły
ja bym jeszcze poleciła zobaczyć dach Biblioteki UW jak już będziecie na bulwarach. A kiedy Babcia przyjedzie? Bo jak na weekend to koniecznie polecam park fontann i pokaz multimedialny.
dziękuję!
będzie w ten piątek od 09:00 na jeden dzień bo potem zabieram ją w sobotę o 05:00 rano na weekend.

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
W okresie wakacyjnym promy po Wiśle z jednego brzegu na drugi są darmowe a rozkład znajdziesz na stronie ztm polecam jeszcze spacer po Łazienkach Królewskich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



O tak, fontanny też super sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziękuję ws promu i Łazienek Królewskich


Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jeśli kocha zwierzęta, to ZOO jest słabym pomysłem Moim zdaniem Muzeum Powstania Warszawskiego to zawsze dobry pomysł, potem spacer po starówce i odwiedziny na dachu BUWu i/lub Centrum Nauki Kopernik. Wzięłabym pod uwagę, że w Warszawie jest baaardzo gorąco (codziennie +30 stopni), więc niekoniecznie będzie siła i ochota na takie spacery. Starówka częściowo będzie raczej w cieniu, więc to szczególnie polecam.
dziękuję za BUW! to jest jakiś ogród , potrzebuję tam bilet?


- - - - - - - - - -

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO


chcę Babcię zabrać też metrem na przejażdżkę, będzie zdumiona)
ostatnio jak była w Wawie w 12.2017 to była w szoku jak zobaczyła schody ruchome i samoobsługowe kasy! moja kochana Babcia ) to jak zobaczy metro to też będzie w szoku )
(mieszka w wiosce gdzie jest 10 domów, a miasteczko 3 km obok ma 2 tys mieszkańców)


a kocha zwierzęta i kwiaty, u niej w domu to przed i w środku jak jeden ogród, tak pięknie dba o rośliny i jak posadzi coś co usycha to u niej odżywa
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 07:30   #4464
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
d

chcę Babcię zabrać też metrem na przejażdżkę, będzie zdumiona)
ostatnio jak była w Wawie w 12.2017 to była w szoku jak zobaczyła schody ruchome i samoobsługowe kasy! moja kochana Babcia ) to jak zobaczy metro to też będzie w szoku )
(mieszka w wiosce gdzie jest 10 domów, a miasteczko 3 km obok ma 2 tys mieszkańców)


a kocha zwierzęta i kwiaty, u niej w domu to przed i w środku jak jeden ogród, tak pięknie dba o rośliny i jak posadzi coś co usycha to u niej odżywa
Bardzo fajnie się czyta jak piszesz o Babci Widać, że to osoba która dużo dla Ciebie znaczy.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 08:07   #4465
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Wstęp na ogrody na dachu BUW i Centrum Nauki jest darmowy Musisz jedynie uważać na godziny otwarcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

A tak na marginesie, to masz bardzo młodą babcię Zazdroszczę, bo u mnie taka wycieczka byłaby niemożliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 09:54   #4466
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie się czyta jak piszesz o Babci Widać, że to osoba która dużo dla Ciebie znaczy.
taaak, kocham ją szalenie mocno i chcę pokazać jej troszkę naszego warszawskiego świata, a widząc ją szczęśliwą to jedno z największych radości w moim życiu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wstęp na ogrody na dachu BUW i Centrum Nauki jest darmowy Musisz jedynie uważać na godziny otwarcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

A tak na marginesie, to masz bardzo młodą babcię Zazdroszczę, bo u mnie taka wycieczka byłaby niemożliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozumiem, no wlasnie chcę wykorzystać czas jaki jeszcze mamy )
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 10:33   #4467
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Friese, jeszcze Jazdów czyli osiedle domków fińskich, obok Zamek Ujazdowski.

https://jazdow.pl/
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-24, 11:10   #4468
agacior123
Raczkowanie
 
Avatar agacior123
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 32
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
taaak, kocham ją szalenie mocno i chcę pokazać jej troszkę naszego warszawskiego świata, a widząc ją szczęśliwą to jedno z największych radości w moim życiu



rozumiem, no wlasnie chcę wykorzystać czas jaki jeszcze mamy )
polecam jeszcze Powsin - moja babcia, też miłośniczka kwiatów, natury była oczarowana
agacior123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-30, 16:45   #4469
ewelina1124
Raczkowanie
 
Avatar ewelina1124
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 30
WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

. Pomylka
ewelina1124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 11:56   #4470
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: WARSZAWA - wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać III

Orientujecie się w którym H&M jest jeszcze spory wybór gór od bikini? Na Targówku słabizna.
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-13 18:43:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.