Czy istnieje pianka, która usztywnia włosy? - Wątek o piankach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-18, 20:52   #1
Wszamysza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 1
Question

Czy istnieje pianka, która usztywnia włosy? - Wątek o piankach


Kochane, od jakiegoś czasu nie mogę uwierzych swoim spostrzeżeniom organoleptycznym - w dzisiejszych czasam chyba nie ma kometyków do włosów, które miałyby... usztywniać włosy! Na wszystkim jest napisane "bardziej miękkie włosy". Czy wszyscy nagle są posiadaczami grubych, sztywnych włosów? Jeśli tak to świat szczęściarzy. Ja niestety mam cienkie włosy, które są tak miękkie , jak u dziecka (dosłownie!) i bynajmniej (!) nie jest to zaleta, tylko utrapienie! Mogę zapomnieć o noszeniu rozpuszczonych włosów, gdyż po 30 minutach wygląda jak bym przez dwa dni się nie czesała, a włosy stają się strąkami (ale nie są tłuste, tylko jakby pogrupowane w pasma). Kiedyś były pianki, które "czuło się na włosach" , teraz to chyba kosmetyk ma być taki, jak by go nie było (tylko jaki sens używania czegokolwiek, skoro ma nie być widac, ani nie czuć? ) Używałam już wielu marek,a to, co było dobre stało się "invisible"

Czy któraś zna kosmetyk (najlepiej piankę, nie lakier), która naprawdę usztywnia włosy, zostawia na nich powłokę (najlpeiej sztywną!), może nawet sklejać, byleby coś na tych włosach było.
Błagam Was głosem rozpaczy i bezradności
Wszamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-18 21:52:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.