Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 06:51   #31
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

Hm chyba jestem jedna z nielicznych osób którym activ f pomógł. Stosowałam szampon i tonik z tej serii. Tonik bardzo sobie chwale przede wszystkim za to ze nie przetluszczał wlosow, ani nie wysuszal, nakladalam go rano na umyte wlosy a wieczorem na suche. Wlosy bardzo mi wypadaly a teraz jest duzo duzo lepiej. Oczywiscie trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. Na poczatku nie widzialam zadnej roznicy ale teraz moje wloski sa mocniejsze i juz nie wypadaja tak bardzo jak wczesniej Polecam wiec wszytskim- warto sprobowac
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:21   #32
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

dla mnie ten tonik to porażka...używam i jak włosy wypadały tak wypadają...jak smaruję nim głowę to później nie mogę włosów rozczesać-są w dotyku jak po lakierze do włosów...ostatnio zamówiłam placente-ampułki-ponoć rewelacyjne...muszę sama to ocenić, liczę na to że moje prześwity na czubku głowy pokryją się włosami...
patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 02:14   #33
matylda g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

beznadziejny może działa tylko na starsze osoby. ja stosuje do od lutego a teraz jest maj!! żadnych efektów nie widać a w sumie jest coraz gorzej ponad 100 włosów podczas mycia wypada. a ten tonik to wizualnie zwiększa objętość włosów, ale jak się kilogram żelu w spreju wwali na włosy to też sie wydaje że jest więcej!! a po żelu czy lakierze to włosy chociaż ładniej pachną a po tym śmierdzą jak to określiła do niedawna........ bliska mi osoba "pachną jak stęchłe pranie"..... wiec nie polecam zwłaszcza ze to razem kosztuje 50 zł a ten tonik to nawet na miesiąc nie wystarcza
matylda g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:37   #34
gwiazdeczkaxl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

krótko używam toniku, szamponu ponad miesiąc i różnica jest mniej wypada mi włosków jednak jak się umie czytać to ten tonik pomaga ja nakładam go na głowę a nie na włosy, owszem wysusza mi włosy ale jak uzywam go bezpośrednio na skórę to włosy suche są u nasady (przy skórze) jak dla mnie dobrze się składa gdyż zawsze już na drugi dzień po umyciu miałam na czubku główki tłuste a tak suche (lepiej to wygląda) i mi to nawet odpowiada (co nie mówię, bo dla innych może być minus i raczej będzie) co do zapachu to uważam, że jet ładny;p po za tym zauważyłam, że włoski się lepeij układają ale nie wiem dokładnie po czym bo razem z produktem activ f używam glisskura odżywki i capivit piękne włosy, myślę i jem dużo ryb) jestem zadowolona jak na razie z tego produktu)
gwiazdeczkaxl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:09   #35
aga5890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

Myślę, że ten produkt pomaga ale nie wszystkim. Chyba wszystko zależy od genetyki:P
aga5890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 07:58   #36
misssnowflake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 78
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

od jakiegoś czasu mieszkam w UK. włosy wypadają mi garściami przez zmianę diety, stylu życia i wody.
zamierzam kupić szampon i tonik. niedługo dam znać co z moimi włosami.

całuję
misssnowflake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 10:42   #37
el_en_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

Hej wczoraj właśnie kupiła ale szampon activ f jak dla mnie szampon ma bardzo przyjemny zapach, dobrze się pieni a co najważniejsze włosy są bardzo miłe w dotyku ale czy pomoże coś na moje biedne wypadające włosy to pokaże dopiero czas dam znać
el_en_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 09:54   #38
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

A ja właśnie zamierzam kupić sobie i szampon i tonic z tej serii.
Jakiś czas temu mojej koleżance pojawiły się prześwity, po wizycie u lekarza dostała jakiś specyfik na receptę, stosowała go przez 3 tygodnie a potem lekarka poleciła jej właśnie tą serie mówi że stosowała ją i razem z tym brała inneov. Powiem tak... jak ją widziałam ostatnio to znacznie polepszył się stan jej włosów, sama zresztą mi pokazywała nowe świeżo odrośnięte włosy. Dlatego zamierzam spróbować, tym bardziej, że moje włosy ostatnio zostały źle potraktowane przez moją fryzjerkę i strasznie wypadają i kruszą się, dlatego zamierzam ostrą pielęgnację przeprowadzić
O efektach na pewno napiszę mam nadzieję że będa widoczne
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:27   #39
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Schwarzkopf activ f-przyspiesza porost włosów likwiduje wypadanie

Odświeżam temat, bo jestem ciekawa, czy któraś z was stosowała dłużej activ f i czy są widoczne skutki?
Ja już jakiś czas stosuje, i jak na razie wiadomo po 2 tyg nie zauważę wielkiej różnicy ale mam wrażenie że włosy mniej wypadają
Wprawdzie przez 1 tydzień wcierałam tonic 2 x dziennie tak jak zalecają a teraz w 2 tygodniu nie zawsze mam na to czas ale przynajmniej raz dziennie to robię
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.