Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-12-18, 23:07   #31
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Cytat:
Napisane przez fionka87 Poka¿ wiadomo¶æ
"serduszkoiz" Gratulujê! jesli chodzi o porost wlosow to u mnie nic to nie pomoglo od maja nie susze wloskow suszarka i zero prostownicy jedyne co widac to tylko to ze bardziej sie blyszcza;p
Dziekuje ale powiem ze juz stracilam nadzieje ze zaczna i w koncu zaczely
Ale wspomagasz czyms? Bo ja oprocz tej suszarki to regulrnie wax, skrzypowita, olejek rycynowy i Vatika . Ale jak czytalam o tych efektah ktore mialy inne wlosomaniaczki to myslalam ze sie zalame
Ale w koncu i ja moje przekonalam tymi wspomagaczami, nawet ostatnio zacelam jesc wiecej ryb i pic mleko sojowe ( mowili na tvn style ze maja w sobie cos takiego co tez wspomaga , co ta telewizja robic z ludzmi nigdy nie lubilam ryb hehe a mleo sojowe jakos mi nie podchodzi ale czego sie nie robi.....)

Cytat:
Napisane przez 01Kacha Poka¿ wiadomo¶æ
Witam zazdroszczê Ci Ja nie wytrzyma³abym bez prostownicy i suszarki....niestety w³osy naturalnie mi siê faluj±. stosuje wiele od¿ywek ale nic nie pomagaj± obecnie biorê wyci±g ze skrzypu polnego zobaczymy co z tego wyjdzie mo¿e w koñcu moje w³osy bêd± od¿ywione
Kacha moze i beda ow lepszym stanie ale nie swietnym.
Poza tym ja do niedawna suszylam codziennie, rano lokowka ewentualnie prostownica i sama nie moge uwierzyc ze jakos daje rade bez( tylko sporadycznie )

Kilka razy bylo slabych tkie mialm klapniete wloski ale dzis stwierdzilam ze jakos bardziej sie podnosza i jest ich jakby wiecej , no chyba ze to tylko moje odczucie
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-12-19 o 09:21 Powód: Post pod postem, proszê korzystaæ z opcji edycji i multicytowania.
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-19, 08:40   #32
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ehh wlasnie ja juz czasami nie wytrzymuje ryczec mi sie chce jak mi tyle wlosow leci;( momentami trace nadzieje ze kiedykolwiek odrosna:/
SERDUSZKOIZ Ja swoje wloski wspomagam regularnie Waxem, olejkiem rycynowym,szamponem kerastase i tonikiem alpecin ktory kilka dni temu mi sie skonczyl ale juz zamowilam sobie nowy do tego lykam CENTRUM i inneov aha i przez miesiac mialam kuracje rzepa Ale nie wiem co mi pomaga bo w tym samym czasie zaczelam stosowac tonik, rzepe i tabletki inneov
Ja jakos nie potrafie sie przelamac zeby zaczac pic mleko blee:P a ryb ostatnio tez nie jadam i mam wyrzuty sumienia ze nie dbam o dobra diete;(
hehe zgadzam sie telewizja ma ogromny wplyw na czlowieka i czasami mozna dowiedziec sie naprawde wiele ciekawych rzeczy :P A to ze rybki sa zdrowe to jzu wczesniej wiedzialam i ponoc banany tez sa dobre na wloski

Edytowane przez fionka87
Czas edycji: 2008-12-19 o 09:06
fionka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:57   #33
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez fionka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Ehh wlasnie ja juz czasami nie wytrzymuje ryczec mi sie chce jak mi tyle wlosow leci;( momentami trace nadzieje ze kiedykolwiek odrosna:/
SERDUSZKOIZ Ja swoje wloski wspomagam regularnie Waxem, olejkiem rycynowym,szamponem kerastase i tonikiem alpecin ktory kilka dni temu mi sie skonczyl ale juz zamowilam sobie nowy do tego lykam CENTRUM i inneov aha i przez miesiac mialam kuracje rzepa Ale nie wiem co mi pomaga bo w tym samym czasie zaczelam stosowac tonik, rzepe i tabletki inneov
Ja jakos nie potrafie sie przelamac zeby zaczac pic mleko blee:P a ryb ostatnio tez nie jadam i mam wyrzuty sumienia ze nie dbam o dobra diete;(
hehe zgadzam sie telewizja ma ogromny wplyw na czlowieka i czasami mozna dowiedziec sie naprawde wiele ciekawych rzeczy :P A to ze rybki sa zdrowe to jzu wczesniej wiedzialam i ponoc banany tez sa dobre na wloski
O bananach to moj Tz mowi al ze na piersi podobno sa swietne haha
Mysle ze skoro uzywasz tyyylu wspomagaczy to powinno dzialac
Mnie dlugo tez nie bylo widac a teraz mowie widze odrost i normalnie bym sie wkurzala a teraz jestem szczesliwa
Zapuszczajmy razem
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:10   #34
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Mi ³adnie w³osy rosn± (czytaj. szybko), po wszystkich zio³owych szamponach.
Przestaj± rosn±c , po sklepowcy obciazajacych szamponach i od¿ywkach , po profesjonalnych niestety tez .
Ja od dawna (czytaj. 2 lat) stosuje szampony apteczne.
Moj faworyt to szampon fitomedu z mydlnicy lekarskiej do w³osów suchych i zniszczonych.
Czasem go zdradzam , z seriami(szampon+odzywka) seboradin , radical, barwa rumiankowa(po innej dostaje lupiezu).
Najszybciej w³osy ros³y po radicalu i seboradinie , najs³abiej po fitomedzie .
Po radicalu dodatkowo wzmocni³y mi sie paznokcie ( i to znacz±co ) , wreszcie przesta³y sie rozdwajac, lamac. By³o to dla mnie duze zaskoczenie.
Dodatkowo ³ykam tran (mniej choruje i w³osy bardziej b³yszczace, mieksze).
Tylko dobry tran jest drogi , ja p³ace ponad 70 z³.
£yka³am kiedys skrzypowite, nie widzia³am jednak efektów. Zaprzesta³am bo obciazy³am tylko zo³adek.

P.S Kiedys u¿ywa³am jeszcze Waxu , ale u mnie siê nie sprawdzi³ na d³uzsza mete .

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2008-12-19 o 13:12
Agaaa-a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:38   #35
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 637
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

a ja dzi¶ kupi³am sobie z Doppel Herza za prawie 14 z³ jakie¶ tabletki (bo siê Belissa w aptece skoñczy³a ). Prócz tego pijê tran i dro¿d¿e (no, by³y 2 dni przerwy...). Plus WAX niestety zagraniczny oraz ¿ó³tka, nafty i olejki rycynowe. I miejmy nadizejê, ¿e podzia³a
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam w³osiêta
taka_sobie_ja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:53   #36
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Poka¿ wiadomo¶æ
Plus WAX niestety zagraniczny
Dlaczego niestety - wiem ¿e sk³adkowo polski jest lepszy, ale to zagraniczny w opiniach zwi±zanych z porostem i wypadaniem w³osów ma bardzo dobre rekomendacje .
Sam zu¿ywam ju¿ trzecie 480 g pud³o , wiem, ¿e na w³soy krêcone jest nie zabardzo ze wzglêdu na sls, ale nie trzeba trzymaæ go d³ugo-tak jak pisze producent nie d³u¿ej niz 30 min. Ja niechc±c siê z nim rozstawaæ ze wzglêdu na wysuszanie, a super efet na wzmocnienie cebulek-pogodzi³±m jedno z drugim-wax idzie na skalp, po kilku minutach na resztê w³osów pakuje odzywke nawil¿aj±c± -wszystko trzymam tyle ¿eby by³o 15 min. i potem zmywam.
W³osy nie s± suche, a nawil¿one, a skalp lepiej trzyma w³osy- .
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:58   #37
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

banany s± dobre na w³oski mowicie?? ja ich jem hoho, bez przerwy a na piersci to co? ¿e niby rosn±??? na szczê¶cie nie rosn± :P
ananonda191 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 18:08   #38
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Muszê zaczac jesc w wiekszych ilosciach banany<lol2>
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:15   #39
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Poka¿ wiadomo¶æ
Muszê zaczac jesc w wiekszych ilosciach banany<lol2>
Podobno zeby rosly Poprostu jak faceci cwicza na silowni to musza duzo takich pozywnych owocow jesc i od tego masa rosnie w miare cwiczenia ( u mezczyzn klata ) hehe
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:35   #40
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

To jak banany to i:
http://www.fitnessonline.pl/dieta-na...y-i-paznokcie/
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:43   #41
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

[1=6a7e0cf2eda2bda4316abe8 4f76a420338a84d81_65555cc f31198;10152201]To jak banany to i:
http://www.fitnessonline.pl/dieta-na...y-i-paznokcie/[/quote]
No nic dodac nic ujac
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 19:01   #42
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja kupi³am ostatnio szampon joanny tej z serii babuni... zobaczymy...
na razie skoñczy³y mi sie tabsy ze skrzypem (maxikrzem), w³osy rosn±, ale nie umiem ocenic czy szybciej, widzê po grzywce, ¿e uros³a...
Chyba jednak za krótko jednak stosujê ten skrzyp, ¿eby mieæ efekty...
niutka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 20:32   #43
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Je¶li chodzi o banany, si³owniê i klatkê piersiow±, to nie piszcie takich bzdur, bo jak kto¶ wejdzie i poczyta ten w±tek zw±tpi .
Je¶li nie wiecie co to s± banany i jaka jest ich tajemnica skoro osoby æwicz±ce intensywnie je jedz± to doczytajcie, bo mo¿na pa¶æ trupem czytaj±c wasze posty.
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-20, 20:42   #44
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja tylko ¿artowa³am. Nie wziê³am przecie¿ tego na powa¿nie.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 01:53   #45
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Witam, dziewczyny! Moge do Was? Ja tez zapuszczam...

Dla swoch wlosow staram sie robic co tylko sie da. Wiekszosc rzeczy - za Wasza namowa, ale szukalam tez inspiracji na innych stronach i watkach (w tym zagranicznych) i znalazlam kilka swiezych pomyslow.

Otoz zakladajac, ze jedna z podstawowych rzeczy, ktore nalezy zrobic zeby przyspieszyc porost wlosow to zadbac o dobre ukrwienie cebulek, znalazlam takie oto sposoby.

Jeden z nich, to maseczka z gorczyca. Pomysl bazuje sie na tym, ze ona piecze tym samym grzejac skore glowy i powodujac lepsze ukrwienie cebulek.
Nazwijmy ja "Wsciekla gorczyca".

Do maseczki potrzebne sa:
  • 2 lyzki sproszkowanej musztardy
  • 2 lyzki goracej wody
  • 1 zoltko
  • 2 lyzki ulubionego oleju
  • 2 lyzeczki cukru (im wiecej go, tym bardziej "wsciekla" bedzie gorczyca)
Gorczyce rozrobic woda, a potem dodac po kolei pozostale skladniki.Naniesc na skore glowy unikajac koncowek, szczegolnie suchych (dla lepszego efektu koncowki mozna dodatkowo chornic cieplym olejem). Na to czepek recznik lub czapeczke, wg uznania.

Trzymac 15-60 min w zaleznosci od tego, jak mocno piecze. Jezeli bardzo, to kwadrans wystarczy.

Maseczke zalecaja robic raz, maksymalnie 2 razy w tygodniu przy bardzo tlustych wlosach conajmniej przez miesiac. Po niej mozna nanesc wybrana inna maseczke gdyz skora glowy jest rozgrzana i lepiej "przyjmie" inne skladniki odzywcze.

A teraz moje wrazenia.
Bylam sklonna zrobic ta maseczke, gdyz skora glowy byla juz zahartowana wojna atomowa, ktora na niej uczynila rzepka. Mnie napotkal tylko jeden problem: nigdzie nie znalazlam suchej gorczycy. Wszedzie tylko ziarna. Skusilabym sie na nie, gdybym posiadala mlynek, ale niestety. Do koszyka wiec wrzucilam musztarde.
Nie wiem, czy byl to gatunek niewystarczajaco "wsciekly" czy po prostu nie nadaje sie do tej maseczki, ale pieczenia nie odczulam zadnego.
Nastepnym razem postanowilam wiec lekko zmodyfikowac przepis dodajac zamiast gorczycy... suchy chrzan wasabi Dalam mniejsza ilosc na probe, zrobilam patch test na rece - pieklo, a wiec mozna ostroznie nakladac. Co tez uczynilam.
Jak nakladalam, to serce mi bilo jak szalone. Mazialam i mowilam sobie: "Czy oby nie za daleko zaszlas? Ot zaraz zostaniesz lysa i co wtedy?!" Trzymalam niedlugo, splukalam, pomacalam - wlosy na miejscu.
Takie oto moje eksperymente wlosowe.

Polecany byl takze piling sola. Wyprobowalam na sobie, nic zlego mi sie nie stalo.
Pomysl polega na tym, ze skore glowy trzeba nie tylko "dokarmiac", ale tez oczyszczac zeby wlosy lepiej rosly.
Przepis na piling z sola
  • 2-5 lyzek soli (w zaleznosci od dlugosci wlosow) zalac 2-5 lyzkami letniej wody)

Zmoczyc skore glowy i wcierac piling garsciami (polecam najpierw zalozyc gumowe rekawiczki by nie podraznic skore rak). Masowac w ciagu ok 10 min, potem pozostawic na wlosach na jeszcze 10 min (ja wytrzymalam mniej bo nie bylam przekonana czy to cokolwiek daje). Splukac woda i umyc wlosy szamponem jak zwykle.

Jak i w poprzednim przepisie, po pilingu mozna nanesc odzywcza maseczke.
Zaleca sie robic piling 1 raz w tyg w ciagu 6 tyg, potem zrobic przerwe na kilka mies.

Takie oto przepisy. Moze komus sie przydadza. A znalazlam je tu http://www.rastikosa.com/index%20maski.php

P.S. Kosmarko, nie przejmuj sie dlugoscia wlosow - widzialam zdjecia i sa dlugie i ladne.
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dó³ 02 pa¼dziernika 2009

yourenglish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 08:01   #46
Abigail123
Rozeznanie
 
Avatar Abigail123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 526
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Wiêc "Wsciekla gorczyca" te¿ ma oczyszczaæ skórê g³owy tak?
ale nie napisa³a¶ jakie by³y rezultaty, czy mo¿e nie powinny byæ one widoczne tylko powinny dzia³aæ od zewn±trz?
Abigail123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 08:50   #47
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 3 609
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez yourenglish Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, dziewczyny! Moge do Was? Ja tez zapuszczam...

Dla swoch wlosow staram sie robic co tylko sie da. Wiekszosc rzeczy - za Wasza namowa, ale szukalam tez inspiracji na innych stronach i watkach (w tym zagranicznych) i znalazlam kilka swiezych pomyslow.

Otoz zakladajac, ze jedna z podstawowych rzeczy, ktore nalezy zrobic zeby przyspieszyc porost wlosow to zadbac o dobre ukrwienie cebulek, znalazlam takie oto sposoby.

Jeden z nich, to maseczka z gorczyca. Pomysl bazuje sie na tym, ze ona piecze tym samym grzejac skore glowy i powodujac lepsze ukrwienie cebulek.
Nazwijmy ja "Wsciekla gorczyca".

Do maseczki potrzebne sa:
  • 2 lyzki sproszkowanej musztardy
  • 2 lyzki goracej wody
  • 1 zoltko
  • 2 lyzki ulubionego oleju
  • 2 lyzeczki cukru (im wiecej go, tym bardziej "wsciekla" bedzie gorczyca)
Gorczyce rozrobic woda, a potem dodac po kolei pozostale skladniki.Naniesc na skore glowy unikajac koncowek, szczegolnie suchych (dla lepszego efektu koncowki mozna dodatkowo chornic cieplym olejem). Na to czepek recznik lub czapeczke, wg uznania.

Trzymac 15-60 min w zaleznosci od tego, jak mocno piecze. Jezeli bardzo, to kwadrans wystarczy.

Maseczke zalecaja robic raz, maksymalnie 2 razy w tygodniu przy bardzo tlustych wlosach conajmniej przez miesiac. Po niej mozna nanesc wybrana inna maseczke gdyz skora glowy jest rozgrzana i lepiej "przyjmie" inne skladniki odzywcze.


¯eby to gorczycowe pieczenie nie skoñczy³o siê dla kogo¶ tak, jak w dyskutowanym ostatnio w tym w±tku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10155811 artykule http://www.papilot.pl/diety-zdrowie/...-sie-lysa.html

Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2008-12-21 o 08:51
KasiaxQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 09:02   #48
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja bym siê ba³a gorczycê na w³osy, skórê g³owy. Jeszcze mi by wypad³y.
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 09:03   #49
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja tak samo, zw³aszcza z moja alergi±. Wole uzywac wypróbowane domowe sposoby
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 10:20   #50
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

My¶lê, ¿e wystarczy ostro¿no¶æ. Yourenglish napisa³a, ¿e zrobi³a próbê na rêku i tak siê powinno ZAWSZE robiæ przy tego typu recepturach. Dziewczyna z artyku³u tego nie zrobi³a i okaza³o siê, ¿e na który¶ ze sk³adników ma uczulenie. Dlatego my¶lê, ¿e nie powinny¶my siê wystrzegaæ takich mieszanek, wrêcz przeciwnie, ale zawsze trzeba podchodziæ do tego z du¿a ostro¿no¶ci±.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 11:45   #51
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja tez nie zryzykuje sol jest starszna i moze podrazniac A co to dzialaniu na cebulki to mysle ze masaz glowy jest ok.
Poza tym jesli sol jest rozpuszona to i tak nie dziala na zasadzie peelingu tylko normalnego masazu , ale to tylko moja opinia a specjalistka nie jestem
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 12:56   #52
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Abigail123, wsciekla gorczyca ma rozgrzewac skore glowy, poprawiac ukrwienie cebulek i tym samym powodowac szybszy porost wlosow. Co do rezultatow, to nieprawda byloby powiedziec, ze zauwazylam blyskawiczny porost wlosow. Ale pieklo, skora glowy byla cieplo wiec wnioskuje, ze dziala jak powinna.

KasiaxQ, obawialam sie skojarzenia z tym wlasnie artykulem. Jak zapewne wiecie, podraznic lub uczulic moze potencjalnie kazdy skladnik, nawet miod lub rumianek. Dlatego nie sugerowalam, ze skoro mi sie nic nie stalo, to inni tez moga bezpiecznie uzywac. Tez potwornie sie balam, czy nie zrobie sobie krzywdy (tym bardziej, ze z wlasnej inicjatywy zastapilam gorczyce wasabi!), dlatego tez splukalam jak najszybciej. Zasugerowalam sie tym, ze skoro wasabi zarowno jak gorczyce sie je, to na glowie tez nie powinno zrobic masakry. Ale porownujac pieczenie po rzepce przyznam, ze to chrzanowe bylo duzo slabsze. Wczoraj po wcierce soku z rzepki czolo i policzki blizej skorzy glowy mialam koszmarnie czerwone i piekace, az TZ sie przestraszyl.

jyyli, dziekuje za wsparcie

serduszkoiz, sol nie powinna sie rozpuscic calowicie, trzeba ja tylko troche rozrobic woda, zeby powstala papka.
Czytalam tez jakos o pilingu cukrowym do skory glowy, moze on wydalby sie Wam bardziej przyjazny?

Zmiana tematu: duzo pisalyscie o takich preparatach jak Nisim. Nie jestem pewna, czy wymieniony zostal Aktywator 7 Kerastase? Czytalam wywiad z fryzjerami na temat tego, co polecaja na porost wlosow i jeden z nich zaproponowal wlasnie ten preparat.

Ja osobiscie nie korzystalam z podobnych rzeczy mimo ze mnie kusilo na poczatku.Wole jednak nature, a pozatym w tym samym artykule bylo napisane, ze wlosy, ktore wyrosly za pomoca takich "przyspieszaczy" maja tez krotszy cykl zycia... Ech, cudow wiec nie ma. Pozostaje tylko uzbroic sie w cierpliwosc i czekac
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dó³ 02 pa¼dziernika 2009

yourenglish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:06   #53
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

byc moze cukier rzeczywiscie lepszy
a z ta zywotnoscia wlosa po przyspieszaczach to chyba ciezko cos takiego przebadac bo skad wiadomo ze to akurat ten wlos wyrosl dzieki waxowi etc.
Fryzjerzy nie zawsze sie dziela swoimi tajemnicami ( pisalam o tym na jakims watku , mieszkalam z fryzjerk ktora wlasnie spala ciagle z czyms na wlosach i ciagle utrzymywala ze to zwykla odzywka )
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:17   #54
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 013
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Jak mi³o ze jest taki w±tek poniewaz mam podobny problem - fryzjerka uciacha³a mi w³osy które by³y do polowy pleców moze nawet i dluzsze do dlugosci zaczynajacej sie na wysokosci klatki piersiowej bardzo zle sie z tym czulam bo bylam przyzwyczajona do dlugich wlosow oczywiscie placz i co tu zrobic :/ no to poszlam przedluzyc wlosy - jestem nawet zadowolona bo nie dalam nie wiadomo jak duzo pasemek - zeby mi obciazaly za bardzo wlosow - bo wiem ze to niszczy bardzo wlosy - duzo pasemek tez mi odpadlo - ale chociaz teraz moge sie nacieszyc tymi wlosami dopolki nie odrosna mi moje !!
Na przyspieszene porostu wlosów zastanawialam sie czy jest wlasnie jakis specyfik
ale wydaje mi sie ze tylko dobre od¿ywanie w³osów jak i równie¿ nawil¿anie ich - przyspieszy ich porost - ja jestem bardzo zadowolona z szamponu loreala - Elseve - ró¿owy - do w³osów dlugich - dziêki któremu w³osy zdecydowanie mi sie poprawi³y jak i rónie¿ nie mam problemów z ich rozczesywaniem - do tego uzywam jeszcze jedwabiu SILK - na koñcówki zeby sie nie rozdwaja³y i nie ³ama³y no i czekam az odrosna w³oskii
__________________
k0kietka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 16:15   #55
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

W moim glebokim przekonaniu pierwszym wrogiem zapuszczania wlosow jest wlasnie regularne chodzenie do fryzjera. Wiem, ze sa sprzeczne teorie na ten temat, ale tyle razy probowalam sie przekonac do tego, ze zeby wlosy byly zdrowe, trzeba je regularnie podcinac i nic z tych rzeczy! Zawsze wychodzilam z salonu zawiedziona i obiecalam sobie ze "nastepnym razem juz nie pojde". Tylko za pare mies znow "swedzialy mnie rece" by poprawic fryzurke i znow to samo.

Wezmy,np, nasze babcie. Mialy dluuuugie wlosy. Czy ktokolwiek uwierzy, ze lataly co 2 mies na sciecie? Albo bardziej realistyczny przyklad - dzieciaki. Moja 11 letnia siostrzenica ma wlosy do pasa. A kiedy ostatnio byla u fryzjera? Dobrych kilka lat temu. Moze dzieci to troche inna bajka bo inny organizm i t.d., ale glownie chodzi mi o to, ze ja osobiscie uwazam pocinanie wlosow jako sposob przyspieszania ich wzrostu za mit.

Zgadzam sie z tym, ze nie ma sensu zapuszczac wlosy bardzo zniszczone na koncach, z polamanymi/rozdwojonymi koncowkami. Dlatego wole je intensywnie nawilzac, odzywiac i ogolnie dbac o nie, a o fryzjerze staram sie nie myslec dopoty dopoki nie zobacze ze sciecie jest konieczne. I z mojego doswiadczenia wynika ze wlosy urosly mi najbardziej wlasnie w tym okresie, gdy powstrzymywalam sie od jakichkolwiek poprawek.
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dó³ 02 pa¼dziernika 2009

yourenglish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 16:38   #56
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez yourenglish;10156059[B
Kosmarko[/B], nie przejmuj sie dlugoscia wlosow - widzialam zdjecia i sa dlugie i ladne.
Nie przejmuje siê , tylko czasem tracê cierpliwo¶æ w ich zapuszczaniu .
Ale ogólnie jestem w po³owie do wymarzonej d³ugo¶ci .
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:42   #57
Kotek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 25
GG do Kotek112
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ja od pewnego czasu bardzo troszczê siê o swoje w³oski w pewnym sensie to jest ju¿ moja obsesja...marzê o d³ugich i zdrowych w³osach...narazie do tego etapu jeszcze du¿o brakuje(ale siê nie poddaje). U¿ywam:szampon i od¿ywka z czarnej rzepy,seboradin lotion,skrzypowita i czasami robie maseczki z olejku rycynowego.Oprócz tego codziennie szczotkuje w³osy. Moje w³osy siêgaj± mi do ³opatek a marzê o w³osach do pasa...moim celem jest siê nie poddaæ i doj¶æ do wymarzonego i d³ugo wyczekiwanego celu znacie mo¿e jeszcze jakie¶ wypróbowane i skuteczne sposoby na szybszy porost w³osów???
Kotek112 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:26   #58
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Kotek112 Poka¿ wiadomo¶æ
ja od pewnego czasu bardzo troszczê siê o swoje w³oski w pewnym sensie to jest ju¿ moja obsesja...marzê o d³ugich i zdrowych w³osach...narazie do tego etapu jeszcze du¿o brakuje(ale siê nie poddaje). U¿ywam:szampon i od¿ywka z czarnej rzepy,seboradin lotion,skrzypowita i czasami robie maseczki z olejku rycynowego.Oprócz tego codziennie szczotkuje w³osy. Moje w³osy siêgaj± mi do ³opatek a marzê o w³osach do pasa...moim celem jest siê nie poddaæ i doj¶æ do wymarzonego i d³ugo wyczekiwanego celu znacie mo¿e jeszcze jakie¶ wypróbowane i skuteczne sposoby na szybszy porost w³osów???
Jest ca³y w±tek, a nawet dwa odno¶nie ró¿nych sposobów na szybszy porost w³osków, polecam ten:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234429
Bardzo fajna lektura, zachêcam do przeczytania
vinga9669 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:29   #59
Kissabble
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 004
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

dziewczyny, zrobi³am sobie ostatnio tak± domow± maseczkê:
nafta kosmetyczna + ¿ó³tko + oliwa z oliwek + cytryna + miód.

w³osy mia³am po niej ¶liczne: b³yszcz±ce, miêkkie.

tylko czy nie przesadzi³am ze sk³adnikami?

pozdrawiam
Kissabble jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:47   #60
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

ja dzisiaj tez zrobi³am ale bez oliwy ¿eby nie by³o tak t³usto. My¶lê ze to zale¿y od Twoich w³osów, jezeli ich to nie obci±za to dawaj
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.