Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 20:41   #31
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
jejkuś... jakie Ty masz śliczne włosy... i jakie długie.. ja takie długie miałam ostatni raz na komunii chyba kurde.. no..
Dziękuję bardzo
Na komunii to większość z nas miała długaśne, a później ścięła na krótko
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:44   #32
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Na komunii to większość z nas miała długaśne, a później ścięła na krótko
ja długaśne nosilam do liceum
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:49   #33
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No tak, ale to wszystko raz, że kosztuje, a dwa, że ja już i tak mam takie zapasy kosmetyków, że nie wiem kiedy to wszystko zużyte zostanie. Także narazie powstrzymuję się od kupowania różnych dobroci, a skupiam się na zużywaniu tego, co mam. Nawet nieźle idzie
No mi niestety nie idzie
Dziś odebrałam z poczty kolejne pól litra odżywek i kolejne już mam upatrzone
Do tego zaczynam się wkręcać w manię na BB Cream'y

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
no właśnie, powiedzcie mi jak mierzycie włosy? i jak to zrobić w przypadku włosów cieniowanych??
Ja mierzyłabym od środka/przedziałka do końca najdłuższych.

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ledwo z zajęć wróciłam a tu już nowy wątek ma powodzenie
Wiecie co, dzis cały dzien czułam naa sobie nerila Ale ja tam lubię ten smrodek Nie drażni mnie, na pewno jest przyjemniejszy od rzepowego smrodu seboravitu
A kiedyś moj TŻ (po tym jak posmarowałm głowę nerilem) "czuć od Ciebie tym, nerilem, u mnie w domu zawsze tym smierdziało" (TŻ ma dwie siostry)


Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
haha mój ma brata, który jest tak metroseksualny, że nic nie jest w stanie go zagiąć, więc nawet smarowanie włosów olejem kokosowym przyjął bez zbędnych pytań
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
z jednej strony to fajne, chcialabym zeby moj TZ pozowlił mi eksperymentowac na swoich wlosach...ale on jest taki antykosmetykowy
Mój TŻ bardzo polubił pokrzywkę.
Czasem robię dla niego jakieś wcierki, ale oczywiście potem stoi to ustrojstwo w lodówce bo bez przerwy zapomina...
I polubił strasznie kosmetyki Joanny i używanie odżywki do golenia
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:49   #34
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
niech by tylko mój spróbował to od razu
ale tak poważnie... mój TŻ też ma czasem problem z moimi pomysłami - ostatnio zasugerowałam, że może przyciemniłabym trochę włoski [siakiś balejaż], żeby zdrowiej im się rosło to mało nie zszedł...
Mój to antykosmetykowy jest, naprawdę. Jak mam pomalowane oczy to krzywo patrzy

Cytat:
no właśnie, powiedzcie mi jak mierzycie włosy? i jak to zrobić w przypadku włosów cieniowanych??
Staje przy ścianie tyłem, zaznaczam wzrost, a potem koniec włosów
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:54   #35
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
I polubił strasznie kosmetyki Joanny i używanie odżywki do golenia
skoro mowa o goleniu, to moj jak widział ostatnio reklame kremu Veet postanowil tym ogolic twarz bo chce tej gladkosci z reklamy
podejrzewam ze na planach sie skonczy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:57   #36
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
skoro mowa o goleniu, to moj jak widział ostatnio reklame kremu Veet postanowil tym ogolic twarz bo chce tej gladkosci z reklamy
podejrzewam ze na planach sie skonczy
Mój tata ostatnio golił się na resztki mojego Fructisa nutr-gładkiego Rany, jak mu poszłąm strzelić buziaka w policzek na dobranoc to szok Taki gładki jakby w życiu zarostu nie widział I widzę , ze dzisiaj znów użył, ale teraz tego dodającego objętości Musze TŻ jakoś do tego przekonać
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-06-17 o 20:59
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:05   #37
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
skoro mowa o goleniu, to moj jak widział ostatnio reklame kremu Veet postanowil tym ogolic twarz bo chce tej gladkosci z reklamy
podejrzewam ze na planach sie skonczy
Ciekawe czy krem poradziłby sobie z takim twardym zarostem.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mój tata ostatnio golił się na resztki mojego Fructisa nutr-gładkiego Rany, jak mu poszłąm strzelić buziaka w policzek na dobranoc to szok Taki gładki jakby w życiu zarostu nie widział I widzę , ze dzisiaj znów użył, ale teraz tego dodającego objętości Musze TŻ jakoś do tego przekonać
Nooooo, nutri-gładki
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 21:23   #38
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja kawę piję taki ulepek: dużo cukru i najlepiej na samym mleku
Ja tak samo

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ledwo z zajęć wróciłam a tu już nowy wątek ma powodzenie
Wiecie co, dzis cały dzien czułam naa sobie nerila Ale ja tam lubię ten smrodek Nie drażni mnie, na pewno jest przyjemniejszy od rzepowego smrodu seboravitu
A kiedyś moj TŻ (po tym jak posmarowałm głowę nerilem) "czuć od Ciebie tym, nerilem, u mnie w domu zawsze tym smierdziało" (TŻ ma dwie siostry)
No cóż, szkoda, że mój Tż jest jedynakiem. Gdyby miał siostrę może by zrozumiał choć 5% z moich "dziwactw".

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mój tata ostatnio golił się na resztki mojego Fructisa nutr-gładkiego Rany, jak mu poszłąm strzelić buziaka w policzek na dobranoc to szok Taki gładki jakby w życiu zarostu nie widział I widzę , ze dzisiaj znów użył, ale teraz tego dodającego objętości Musze TŻ jakoś do tego przekonać
A Twój tata nie boi się, że od odżywki nadającej objętość będzie miał bardziej bujny zarost?

Mój Tż jest chyba cąłkowicie niereformowalny. Nawet krem na wysuszoną skórę muszę mu nakładać bardzo szybko, by nie zdążył się zorientować i uciec
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:29   #39
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
A Twój tata nie boi się, że od odżywki nadającej objętość będzie miał bardziej bujny zarost?
Pewnie nawet nie czytał
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:43   #40
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Czytałam właśnie ten wątek i stwierdziłam ze chcę się przyłączyć Mogę zapuszczać z wami ? Chociaż przede mną to baaaardzo długa droga
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:46   #41
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Ooo mamy 3 część super Jutro idę na małe zakupy włosowe Muszę kupić Garniera Nutri-Gładki i szampon Head & Shoulders. Niedługo muszę zamówić Kallosa na allegro bo też się kończy Szkoda, że jeden użytkownik nie ma Kallosa i Glorii wtedy wzięłabym obie te rzeczy.

Jeszcze jeden egzamin przede mną i koniec sesji
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 21:58   #42
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Haha ja nie mam tz, ale za to moj brat, jak z jego dziewczyna opowiadamy mu czasem o roznych kosmetycznych "dziwactwach", robi wielkie oczy Chociaz juz wiele razy widzial mnie z reklamowka na glowie i roznych dziwnych maseczkach na twarzy


Wiecie, musze sie pochwalic, bo mam nowe zwierzaki w domu, a mianowicie... 4 kurczaki Dzisiaj sie wylegly i sa jeszcze takie malutkie i kruchutkie. Poje je rozpuszczona witaminka C i karmie gotowanym zoltkiem, fajnie sie tak opiekowac takimi malenstwami
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:07   #43
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Czytałam właśnie ten wątek i stwierdziłam ze chcę się przyłączyć Mogę zapuszczać z wami ? Chociaż przede mną to baaaardzo długa droga
Pomyślnego zapuszczania

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ooo mamy 3 część super Jutro idę na małe zakupy włosowe Muszę kupić Garniera Nutri-Gładki i szampon Head & Shoulders. Niedługo muszę zamówić Kallosa na allegro bo też się kończy Szkoda, że jeden użytkownik nie ma Kallosa i Glorii wtedy wzięłabym obie te rzeczy.

Jeszcze jeden egzamin przede mną i koniec sesji
powodzenia
Przede mną egzamin 2 lipca.. a 30 czerwca wyniki z matury

Moj TŻ naszczescie nie jest jakiś kosmetykoholikiem Ale nie ma raczej zadnych obiekcji co do moich zabiegów Bylebym tylko miała długie włosy i nie malowała ich na czarno a najlepiej w ogole nie malowała Kiedys w żartach stwierdził że o włosy dbam bardziej niż o niego a jak tylko powiem jakąś mądrość na temat włosów to nawwet nie polemizuje bo mówi "no tak, Ty o włosach wiesz wszystko" A kiedys nawet prosił żebym mu wybrała naturalny jakis szampoon bo miał podrażnioną skórę głowy To miłe kiedy do mnie przyszedł z taką prośbą Poczułam się jak prawdziwa włosomaniaczka

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Wiecie, musze sie pochwalic, bo mam nowe zwierzaki w domu, a mianowicie... 4 kurczaki Dzisiaj sie wylegly i sa jeszcze takie malutkie i kruchutkie. Poje je rozpuszczona witaminka C i karmie gotowanym zoltkiem, fajnie sie tak opiekowac takimi malenstwami
No i mi przypomniałaś
W piątek poszłam "w plener" (brat szedł na ryby więc z nim poszłam porysować) no i znalezliśmy w Wisle malutkie pisklę mewy.. tak potwornie się zmagało z prądem ale dało rade dobić do brzegu więc brat je wyciągnął siatką na ryby.. było takie tyci tyci ze hcyba niedawno wyklute. Wzielismy je więc do domu. Przytulałam je do ciała żeby mu było ciepło, karmiłam jajkiem, robaczkami tak jak pisało na stronie internetowej, przytulałam, jak przychodziłam do niego to dziobek otwierało bo się nauczyło że mu jesc daję, tuliłam do ciała (najchętniej wtulał się między piersi) no i jednej nocy zdechło.. a tak się przywiązałam.. ale było za malutkie chyba.. biedactwo, jak sobie przypomnę jak się zmagało w tej wodzie jak płynęło biedactwo się podtapiało to mi się płakać chce..
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:10   #44
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość

Moj TŻ naszczescie nie jest jakiś kosmetykoholikiem Ale nie ma raczej zadnych obiekcji co do moich zabiegów Bylebym tylko miała długie włosy i nie malowała ich na czarno a najlepiej w ogole nie malowała Kiedys w żartach stwierdził że o włosy dbam bardziej niż o niego a jak tylko powiem jakąś mądrość na temat włosów to nawwet nie polemizuje bo mówi "no tak, Ty o włosach wiesz wszystko" A kiedys nawet prosił żebym mu wybrała naturalny jakis szampoon bo miał podrażnioną skórę głowy To miłe kiedy do mnie przyszedł z taką prośbą Poczułam się jak prawdziwa włosomaniaczka
Jak ja bylam z moim ex, tez mu wybralam szampon i nawet odzywke (mial dlugie, do ramion). Nie uzywal

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość



No i mi przypomniałaś
W piątek poszłam "w plener" (brat szedł na ryby więc z nim poszłam porysować) no i znalezliśmy w Wisle malutkie pisklę mewy.. tak potwornie się zmagało z prądem ale dało rade dobić do brzegu więc brat je wyciągnął siatką na ryby.. było takie tyci tyci ze hcyba niedawno wyklute. Wzielismy je więc do domu. Przytulałam je do ciała żeby mu było ciepło, karmiłam jajkiem, robaczkami tak jak pisało na stronie internetowej, przytulałam, jak przychodziłam do niego to dziobek otwierało bo się nauczyło że mu jesc daję, tuliłam do ciała (najchętniej wtulał się między piersi) no i jednej nocy zdechło.. a tak się przywiązałam.. ale było za malutkie chyba.. biedactwo, jak sobie przypomnę jak się zmagało w tej wodzie jak płynęło biedactwo się podtapiało to mi się płakać chce..
Biedactwo U mnie kurczaki siedza w piekarniku w pudelku po butach przy dosc niskiej temperaturze, ale rzeczywiscie najlepiej jest jak sie przytula. Strasznie szkoda takiego malenstwa, ale widocznie byl za slaby zeby przezyc...
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:12   #45
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Nie było mnie jeden dzień a wyście 5 stron naspamowały
Witam w nowej części

Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odżywki.jpg (73,0 KB, 148 załadowań)
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:16   #46
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

*piękna Tobie również powodzenia
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:17   #47
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak ja bylam z moim ex, tez mu wybralam szampon i nawet odzywke (mial dlugie, do ramion). Nie uzywal

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------



Biedactwo U mnie kurczaki siedza w piekarniku w pudelku po butach przy dosc niskiej temperaturze, ale rzeczywiscie najlepiej jest jak sie przytula. Strasznie szkoda takiego malenstwa, ale widocznie byl za slaby zeby przezyc...
Też było w pudełku po butach w polarowym szaliku opatulone. Ale się do niego przywiązałam bo ciągle go przy sobie miałam i jesc mu dawałam (a trzeba było nawet co 2h).. ale się pocieszam że i tak lepiej że cieplutko miało niż jakby miało w tej wodzie się utopić albo zmarznąć tam..

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nie było mnie jeden dzień a wyście 5 stron naspamowały
Witam w nowej części

Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie
To w auchanie jest maska bingo? Nie wiedziałam ostatnio wysłałam TŻ i kupił mi glorię maskę i emulsję ale nastepnym razem powiem zeby kupił i ta z drożdży A nie wiesz czy jest też ta kuracja bingo w takim słoiczku z zieloną nalepką?
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:19   #48
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No mi niestety nie idzie
Dziś odebrałam z poczty kolejne pól litra odżywek i kolejne już mam upatrzone
Do tego zaczynam się wkręcać w manię na BB Cream'y
Ja mam w sumie jeszcze 5 szamponów, 4 odżywki ze spłukiwaniem i dwie bez, także jakoś porażająco dużo tego nie ma, ale po co kupowac kolejną rzecz by stała na półce :P

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie
Też zamierzam jechać do Auchana za jakiś czas i wrócić z aloesowym Lorysem. Ech, kolejna rzecz dojdzie :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:20   #49
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Też było w pudełku po butach w polarowym szaliku opatulone. Ale się do niego przywiązałam bo ciągle go przy sobie miałam i jesc mu dawałam (a trzeba było nawet co 2h).. ale się pocieszam że i tak lepiej że cieplutko miało niż jakby miało w tej wodzie się utopić albo zmarznąć tam..
Oczywiscie, lepiej, ze przezyl troche dluzej w milosci i ciepelku

Dlaczego ja nie mam Auchana w Olsztynie Co za dziura, w ZADNYM fryzjerskim nie ma Kallosa, Glorii szukam dalej (poki co bezskutecznie). Naprawde musze sie wyprowadzic na studia
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 22:20   #50
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
*piękna Tobie również powodzenia
Dziękuję czy tam nie-dziękuję Kurczę bo zamiast jak wszyscy mieć wakacje to ja jeszcze się stresuję..
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:39   #51
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
To w auchanie jest maska bingo? Nie wiedziałam ostatnio wysłałam TŻ i kupił mi glorię maskę i emulsję ale nastepnym razem powiem zeby kupił i ta z drożdży A nie wiesz czy jest też ta kuracja bingo w takim słoiczku z zieloną nalepką?
No nie spodziewałam się jej tam, chciałam kupić Glorię i parę innych rzeczy dostępnych tylko w Auchan a tu niespodziewajka ta zielona też była, i taka biała-mleczna? i cośtam chyba jeszcze różowego... Nie wzięłam tej dużej bo brałam Lorysa litrowego, a poza tym szkoda mi było 29zł to co kupiłam i jeszcze mam w domu wystarczy mi do końca wakacji

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mam w sumie jeszcze 5 szamponów, 4 odżywki ze spłukiwaniem i dwie bez, także jakoś porażająco dużo tego nie ma, ale po co kupowac kolejną rzecz by stała na półce :P



Też zamierzam jechać do Auchana za jakiś czas i wrócić z aloesowym Lorysem. Ech, kolejna rzecz dojdzie :P
Ja nie mogłam się powstrzymać to było silniejsze ode mnie, jeszcze ten wrodzony chomik się odezwał
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:44   #52
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No nie spodziewałam się jej tam, chciałam kupić Glorię i parę innych rzeczy dostępnych tylko w Auchan a tu niespodziewajka ta zielona też była, i taka biała-mleczna? i cośtam chyba jeszcze różowego... Nie wzięłam tej dużej bo brałam Lorysa litrowego, a poza tym szkoda mi było 29zł to co kupiłam i jeszcze mam w domu wystarczy mi do końca wakacji



Ja nie mogłam się powstrzymać to było silniejsze ode mnie, jeszcze ten wrodzony chomik się odezwał
Ja własnie musze narobić zapasów takich rzadko dostępnych kosmetyków bo jak TŻ wróci na wakacje do domu to nie będzie mi miał kto kupować Dlatego poprosze go jeszcze o tą maskę bingo A ta zielona kosztuje 29zł? Może lepiej poczekam az ktos wyrazi swoją opinię bo szkoda tyle pieniędzy A ta drożdżowa za ile?

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Oczywiscie, lepiej, ze przezyl troche dluzej w milosci i ciepelku
Od razu mi lepiej bo już myślałam że sama sobie tylko wmawiam a tak naprawdę to zdechł przeze mnie bo mu coś nie tak jak trzeba dałam jeść albo coś innego zrobiłam
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:46   #53
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Ja własnie musze narobić zapasów takich rzadko dostępnych kosmetyków bo jak TŻ wróci na wakacje do domu to nie będzie mi miał kto kupować Dlatego poprosze go jeszcze o tą maskę bingo A ta zielona kosztuje 29zł? Może lepiej poczekam az ktos wyrazi swoją opinię bo szkoda tyle pieniędzy A ta drożdżowa za ile?
Drożdżowa 12,99 chyba, jakoś tak w zielonej trochę zniechęciło mnie to że wyciągi roślinne daleko w składzie, więc stwierdziłam że wolę już Loryska
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:52   #54
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Drożdżowa 12,99 chyba, jakoś tak w zielonej trochę zniechęciło mnie to że wyciągi roślinne daleko w składzie, więc stwierdziłam że wolę już Loryska
To na razie kupię tę drożdżową Jak wykończę nerila to pomyślę nad tamtą po wakacjach mam nadzieję że sama będę miała sposobność zawitac w auchanie od czasu do czasu
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:59   #55
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nie było mnie jeden dzień a wyście 5 stron naspamowały
Witam w nowej części

Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie

patrze na fotkę i ze złości! kurde! wyobraźcie sobie, że w poniedziałek byłam w auchan i trzymałam w ręku GLORIE, ale nie wiedzieć czemu zrezygnowałam z zakupu.. wczoraj jak kret pytałam na forum co to za cudny specyfik ta gloria.. a dziś z fotki mOna01 dowiaduję się, że olałam tak pożądany produkt... nie mam nic na swe usprawiedliwienie no chyba tylko to, że nie przeczytałam etykiety na tyle szczegółowo żeby zajarzyć... eh.. jutro gonie po glorie
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:09   #56
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
skoro mowa o goleniu, to moj jak widział ostatnio reklame kremu Veet postanowil tym ogolic twarz bo chce tej gladkosci z reklamy
podejrzewam ze na planach sie skonczy


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden egzamin przede mną i koniec sesji
To tak jak ja
dziś ten ostatni egzamin (anatomia) trzymajcie kciuki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość

Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie



Włosów nie mierzyłam dawno. Ale od skrócenia o ok. 10 cm (już mam równe) urosły mi kudełki ok.2 cm.

Edytowane przez trinee
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:10
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:18   #57
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Melduję się O rety, ale naprodukowałyście postów

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Cos szybko sie poprzedni watek skonczyl Albo mi sie wydaje
Mi też się wydaje, że jakoś tak szybko...
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hm.. a właściwie, to ile cm rosną Wam włoski miesięcznie?
Mi rosną około 2cm na miesiąc.
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
skoro mowa o goleniu, to moj jak widział ostatnio reklame kremu Veet postanowil tym ogolic twarz bo chce tej gladkosci z reklamy
podejrzewam ze na planach sie skonczy
Myślisz, że się nie skusi?
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Czytałam właśnie ten wątek i stwierdziłam ze chcę się przyłączyć Mogę zapuszczać z wami ? Chociaż przede mną to baaaardzo długa droga
Witaj
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie
O rety, ale nakupowałaś. Wpędzasz mnie w kompleksy tym zdjęciem. Czuję nieodpartą chęć dorównania Ci
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:20   #58
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Dziewczyny doraźcie. Musze sobie kupic jakiś szampon ale niestety fundusze mnie ograniczają więc wymyśliłam sobie barwę. Tylko lepszy ten z czarną rzepą czy tataro chmielowy?

Skład: Aqua, Sodium C 12-15 Pareth-3 Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Acorus Calamus, Humulus Lupulus, Citric Acid, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, 2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehy de, Limonene, CI 15985, CI 42090

to skład tego tataro-chmielowego. Ten z rzepą jest ocenioony dobrze w wątku o składach.

Własnie znalazłam i ten w przeanalizowanych.
Chyba wybiorę rzepę bo mam nadzieje ze przyspieszy wzrost
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:26
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:38   #59
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Dziewczyny doraźcie. Musze sobie kupic jakiś szampon ale niestety fundusze mnie ograniczają więc wymyśliłam sobie barwę. Tylko lepszy ten z czarną rzepą czy tataro chmielowy?

Skład: Aqua, Sodium C 12-15 Pareth-3 Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Acorus Calamus, Humulus Lupulus, Citric Acid, Parfum, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, 2-(4-tert-Butylbenzyl)propionaldehy de, Limonene, CI 15985, CI 42090

to skład tego tataro-chmielowego. Ten z rzepą jest ocenioony dobrze w wątku o składach.

Własnie znalazłam i ten w przeanalizowanych.
Chyba wybiorę rzepę bo mam nadzieje ze przyspieszy wzrost
Nie mialam nigdy barwy, ale ogolenie szampony z rzepy swietnie sie spisuja na moich wlosach i goraco rzepe polecam

Sprawdzilam... Najblizszy Auchan mam w Bialymstoku Jestem naprawde biedna No ale nic, czekam, az Bingo pojawi sie w Tesco (chyba ze juz jest a ja o tym nie wiem).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:52   #60
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część trzecia włosowej opery mydlanej ;)

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
Czytałam właśnie ten wątek i stwierdziłam ze chcę się przyłączyć Mogę zapuszczać z wami ? Chociaż przede mną to baaaardzo długa droga
witamy

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość


Wiecie, musze sie pochwalic, bo mam nowe zwierzaki w domu, a mianowicie... 4 kurczaki
jakie kurczaki???? takie hodowlane czy co? bo nie wiem

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
A kiedys nawet prosił żebym mu wybrała naturalny jakis szampoon bo miał podrażnioną skórę głowy To miłe kiedy do mnie przyszedł z taką prośbą Poczułam się jak prawdziwa włosomaniaczka
wow, ale zaszczyt moj mi nie ufa na tyle, zeby nałozyc na włosy to, co mu daje czy podpowiem

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Nie było mnie jeden dzień a wyście 5 stron naspamowały
Witam w nowej części

Byłam dziś w Auchan nareszcie I nic nie powiem, tylko wkleję zdjęcie
zazdroszcze tak bardzo zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość

Myślisz, że się nie skusi?
mysle, a własciwie jestem pewna ze nie on jest bardzo sceptyczny do takich nowosci. O goleniu odżywka nie wspomne, bo postukałby sie w glowe i powiedzial, ze mi odbija po wizazu.
Tak swoja drogą to kiedys spróbowalam sie nia golic, ale mi nie szło
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.