W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-20, 11:36   #4591
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

witam serdecznie od zawsze bylam blondynk± rozjasniam wloski od zawsze ,i w³a snie przyszed³ ten moment kiedy zapu¶cilam wlosy i sama polo¿ylam rozja¶niacz 4-6 ton i wloski super jasny blond wyszedl ale mi sie tak skruszyly ze od wlosow do ramion mam zaledwie za ucho zalamalam sie kompletnie mam dylemat straszny wlosy dosz³y juz do siebie ale mam juz straszne odrosty i strach co ja mam teraz zrobi c chcialabym zostac nadal blondynk± (odrosty mam ciemny blond troszkê z siwymi)reszta wlosow jasny blond jaka farbe u¿yc zeby fajnie pokryly odrosty i reszte w³osow doradzcie prosze

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez moniasass Poka¿ wiadomo¶æ
witam serdecznie od zawsze bylam blondynk± rozjasniam wloski od zawsze ,i w³a snie przyszed³ ten moment kiedy zapu¶cilam wlosy i sama polo¿ylam rozja¶niacz 4-6 ton i wloski super jasny blond wyszedl ale mi sie tak skruszyly ze od wlosow do ramion mam zaledwie za ucho zalamalam sie kompletnie mam dylemat straszny wlosy dosz³y juz do siebie ale mam juz straszne odrosty i strach co ja mam teraz zrobi c chcialabym zostac nadal blondynk± (odrosty mam ciemny blond troszkê z siwymi)reszta wlosow jasny blond jaka farbe u¿yc zeby fajnie pokryly odrosty i reszte w³osow doradzcie prosze
chodzi mi o pozyskanie fajnego cieplego blondu np miodowy sloneczny itd ale czy odrost tez fajnie wyjdzie?fryzjer nie stac mnie teraz musze sama zakonbinowac
moniasass jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:51   #4592
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja te¿ mam niebieskie oczy i najlepiej czujê siê w br±zach, be¿ach, ch³odnych jak i ciep³ych ró¿ach. Mam te¿ per³owy od tak
Ale mi T¯ wczoraj niespodziankê zrobi³, podoba³a mi siê taka torba w NY i mia³am dzisiaj po ni± jechaæ, a on wczoraj wieczorem pojecha³ po ni± sam jak by³am na treningu. Wieczorem przed snem mówi do mnie "sprawd¼, co jest w tej papierowej torbie z lidla" ja patrzê a tam ukryta moja upatrzona torebka
Dobrze, ¿e kupi³ bo mówi³, ¿e by³a ju¿ ostatnia czarno-bia³a i bym nie mia³a dzisiaj po co jechaæ.
By³am w takim szoku ¿e ³aaaa... a on pad³ z mojej miny
Ju¿ dzisiaj przepakowa³am wszystko ze swojego kuferka którego ofiarowa³am mamie
Uciekam z T¯ po zakupy a wieczorem na urodziny do szwagra, ciao blondyneczki
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:20   #4593
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam fotki po farbowaniu, farba 8,1 bo jak widaæ po k±pieli (30 minut) by³ pomarañcz...
i mam takie pytanie:
czy wystarczy ¿e bêdê powtarzaæ co miesi±c popielat± ósemk± a kolor mi siê wyrówna i och³odzi?
Jesli chcesz miec taki sam poziom jasnosci - ok - popiel stopniowo zdejmie cytrusa .
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:32   #4594
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli chcesz miec taki sam poziom jasnosci - ok - popiel stopniowo zdejmie cytrusa .
tak, chcê zostaæ przy tym poziomie, dziêkujê za odpowied¼
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:38   #4595
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka tak jak mówi³am, zobacz sobie ten kana³ youtube co Ci wys³a³am, u tej babeczki czêsto widzê jakie¶ jasne b³êkity, srebrne cienie i wg mnie super to wygl±da Ale wszystko zale¿y w³a¶nie od jako¶ci wykonania i umiaru..
Co do tel, wy¶lij go do mnie poczt±, gwarantujê Ci ¿e w tym samym dniu ode¶lê Ci niedzia³aj±cy
Cienie bra³abym o numerkach 43 i 23/55

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz u mnie by³ problem tego typu, ¿e nastêpnego dnia wyje¿d¿a³am. Potrzebowa³am co¶ tam z tych kosmetyków na wyjazd. Babka skoczy³a do mnie i co¶ tam chyba o z³odziejce polecia³o.... w moim kierunku ofkors Efekt by³ taki, ¿e przys³ali kuriera pod inny adres. Ma³o tego Ten kurier nie przywióz³ mi mojej paczki, a jedynie odebra³. A ju¿ wcze¶niej zap³aci³am Liczy³am na jaki¶ gratis, przeliczy³am siê. Moj± paczkê wys³ali dopiero, jak otrzymali tê "nie moj±". Nie wiem, mo¿e my¶leli, ¿e co¶ ukrad³am, u¿y³am czy co
Jak ju¿ w koñcu dosta³am paczkê to siê okaza³o, ¿e olejek nie ma korka Tzn. tej zatyczki, a by³ taki wyciskany Mog³am u¿ywaæ tylko w domu, bo w podró¿ siê nie nadawa³
To wspó³czujê Mi raz w sumie przysz³o oxy z rozwalon± zakrêtk± (kurierem), no i musia³am przelaæ do innego pojemnika, ale ta nakrêtka naprawdê delikatna by³a

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
Ex proszona o maila do mnie
bazarek poszedl, asia tez moze napisac.
bo zwyciezcom podam wasze maile. i sie dogadacie. tylko poki za wysylke nie dostaniecie kasy nie wysylac paczek bo ja sie raz nacielam niby 7-8zl to nic takiego, ale ludzie sa rozni i prosilabym o wysylke poleconym, bo jakby zginelo to bedzie afera
Na PW Ci wys³aæ maila króliczku?
Kurcze a my¶la³am ¿e wszystko zawsze przebiega³o bezproblemowo

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ blondyny

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiêtacie, ale ja o Was i o tym cudownym w±tku nie zapomnia³am!

Encha meldujê siê po d³u¿szej nieobecno¶ci i postara siê, chocia¿ w jakiej¶ tam cz±stce, ponadrabiaæ kilka (kilkana¶cie?) naskrobanych czê¶ci
Witaj

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam niebieskie oczy i najlepiej czujê siê w br±zach, be¿ach, ch³odnych jak i ciep³ych ró¿ach. Mam te¿ per³owy od tak
Ale mi T¯ wczoraj niespodziankê zrobi³, podoba³a mi siê taka torba w NY i mia³am dzisiaj po ni± jechaæ, a on wczoraj wieczorem pojecha³ po ni± sam jak by³am na treningu. Wieczorem przed snem mówi do mnie "sprawd¼, co jest w tej papierowej torbie z lidla" ja patrzê a tam ukryta moja upatrzona torebka
Dobrze, ¿e kupi³ bo mówi³, ¿e by³a ju¿ ostatnia czarno-bia³a i bym nie mia³a dzisiaj po co jechaæ.
By³am w takim szoku ¿e ³aaaa... a on pad³ z mojej miny
Ju¿ dzisiaj przepakowa³am wszystko ze swojego kuferka którego ofiarowa³am mamie
Uciekam z T¯ po zakupy a wieczorem na urodziny do szwagra, ciao blondyneczki
Ale supeeer
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:42
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:43   #4596
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mnie siê b³êkitne cienie te¿ nie podobaj± i nie pomalowa³abym siê nimi, no chyba ¿e zrobi³aby to wiza¿ystka i wykona³aby piêknie, np. Katosu

w³a¶nie mam iPhone'a, zabytkowego bo zabytkowego, ale mam. Tata mia³ nowszego, Brat najnowszego... Teraz Tata przesiad³ siê na Samsunga Galaxy i szczerze mówi±c nie widzê ró¿nicy tzn. tyle co ja u¿ywa³am, bo nie wiem w³a¶nie jak to na d³u¿sz± metê, ale Tata zadowolony

Przymierza³am siê do tej Galaxy S III ale ¶rednio mi siê teraz podoba jak ju¿ siê opatrzy³a, szczerze mówi±c to bardziej podoba mi siê S II, taki prosty, klasyczny i nie wiem co pocz±æ
a wypada³oby ju¿ zmieniæ, bo mój zabytek jest taki powolny, ¿e szlag mnie trafia, popsuæ siê nie chce cham jeden, wiêc chyba muszê mu trochê pomóc
Pomacaj sobie w sklepie te telefony SIII dla mnie jest za du¿y iphone te¿ Teraz mam Omnie M, jest trochê mniejszy i lepiej siê go trzyma.
Nokia lumia wydawa³a mi siê ciut za ma³a, czasami ogl±dam strony w telefonie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomo¿ecie?
Pomy¶la³am o tych cieniach Inglota - Integra, 3 w 1. Na pierwszy raz chyba mi wystarcz±, przynajmniej istnieje prawdopodobieñstwo, ¿e je zu¿yjê... a jak ju¿ troszkê siê nauczê to bêdê kompletowaæ paletkê, tylko nie wiem które wybraæ

My¶la³am o tych pierwszych nr 21, pó¼niej drugi rz±dek nr 29 albo 35
no i na samym dole 63 albo 64... ale tak chyba sk³aniam siê ku tej pierwszej wersji

http://www.inglot.pl/cienie-do-powie...e-integra.html
63,64 na wieczór fajne
Mnie przypad³y do gustu:55, 22, 26
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:54   #4597
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka tak jak mówi³am, zobacz sobie ten kana³ youtube co Ci wys³a³am, u tej babeczki czêsto widzê jakie¶ jasne b³êkity, srebrne cienie i wg mnie super to wygl±da Ale wszystko zale¿y w³a¶nie od jako¶ci wykonania i umiaru..
Co do tel, wy¶lij go do mnie poczt±, gwarantujê Ci ¿e w tym samym dniu ode¶lê Ci niedzia³aj±cy
Cienie bra³abym o numerkach 43 i 23/55



To wspó³czujê Mi raz w sumie przysz³o oxy z rozwalon± zakrêtk± (kurierem), no i musia³am przelaæ do innego pojemnika, ale ta nakrêtka naprawdê delikatna by³a



Na PW Ci wys³aæ maila króliczku?
Kurcze a my¶la³am ¿e wszystko zawsze przebiega³o bezproblemowo



Witaj



Ale supeeer
tak moze byc na pw twoj mail, podam go osobie ktora wybrala twoja farbe i sie dogadacie. podasz jej nr konta, i dopiero jak zobaczysz ze masz za wysylke to od razu wyslij priorytetem farbke zeby nie bylo spiêcia zadnego. a jesli by sie cos opoznilo to informujcie sie mailami ok?
no niestety trafila sie taka jedna osobka, ale dymu nie robilam, szarpac sie nie bede, tyle ze teraz zalecam wam ostroznosc, bo z wami sie znam troche i ufam. a wszystkich na moim blogu az tak nie znam ;P
ale nic sie nie boj, neska jest uczciwa osoba

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

angelli zazdraszczam jaki slodziak

enchanted u mnie po staremu. w tym roku zmieniam stan cywilny, wloski farbuje paletkami 219 z a10. i nic wiecej u mnie
a ty ktora alfa farbujesz?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 13:17   #4598
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomo¿ecie?
Pomy¶la³am o tych cieniach Inglota - Integra, 3 w 1. Na pierwszy raz chyba mi wystarcz±, przynajmniej istnieje prawdopodobieñstwo, ¿e je zu¿yjê... a jak ju¿ troszkê siê nauczê to bêdê kompletowaæ paletkê, tylko nie wiem które wybraæ

My¶la³am o tych pierwszych nr 21, pó¼niej drugi rz±dek nr 29 albo 35
no i na samym dole 63 albo 64... ale tak chyba sk³aniam siê ku tej pierwszej wersji

http://www.inglot.pl/cienie-do-powie...e-integra.html
ja bym brala 21 albo 35- maja chlodniejsze odcienie ten 29 ma domieszke zolto-zielona, przynajmniej tak widac na zdjeciu- porownujac do tych dwoch pierwszych.
Aaaalbo wez sobie rainbow 3w1 https://www.google.pl/search?q=rainb...w=1366&bih=677
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ blondyny

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiêtacie, ale ja o Was i o tym cudownym w±tku nie zapomnia³am!

Encha meldujê siê po d³u¿szej nieobecno¶ci i postara siê, chocia¿ w jakiej¶ tam cz±stce, ponadrabiaæ kilka (kilkana¶cie?) naskrobanych czê¶ci
czeeesc!
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2013-02-20 o 13:18
buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:09   #4599
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nigdy nie u¿ywa³am bazy pod makija¿ szczerze mówi±c Ale mega-super-trwa³y i ³adnie wygl±daj±cy okaza³ siê u mnie zwyk³y cieñ z ingrid (taki kube³ek z którego wyci±ga siê pacynki nas±czone cieniem), w kolorze br±zowym ze z³otymi drobinkami By³am nim pomalowana na Walentynki i wygl±da³ super
Mam dok³adnie ten sam w odcieniach br±zu i bardzo go lubiê, mam go ju¿ ze dwa lata, oczywi¶cie nie u¿ywam codziennie ale jest baaardzo wydajny

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomo¿ecie?
Pomy¶la³am o tych cieniach Inglota - Integra, 3 w 1. Na pierwszy raz chyba mi wystarcz±, przynajmniej istnieje prawdopodobieñstwo, ¿e je zu¿yjê... a jak ju¿ troszkê siê nauczê to bêdê kompletowaæ paletkê, tylko nie wiem które wybraæ

My¶la³am o tych pierwszych nr 21, pó¼niej drugi rz±dek nr 29 albo 35
no i na samym dole 63 albo 64... ale tak chyba sk³aniam siê ku tej pierwszej wersji

http://www.inglot.pl/cienie-do-powie...e-integra.html
21 i 63 najlepsze i tak jak Bunny mówi, ciemniejsze na wieczór, ja¶niejsze na dzieñ

Sama najczê¶ciej u¿ywam odcieni br±zów, wydaj± mi siê najbezpieczniejsze. Podobaj± mi siê te¿ makija¿e z fioletami ale jako¶ nie potrafiê siê nimi umalowaæ, zawsze wygl±dam jakby mi kto¶ przywali³ z piê¶ci w oko
Mocnych ró¿owych cieni wrêcz nie znoszê ale mam jeden taki ja¶niutki, który jedynie daje ró¿ow± roz¶wietlaj±c± po¶wiatê na powiece, czêsto u¿ywam go na co dzieñ
Zielenie i niebiesko¶ci odpadaj± ca³kowicie.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:15   #4600
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Sama najczê¶ciej u¿ywam odcieni br±zów, wydaj± mi siê najbezpieczniejsze. Podobaj± mi siê te¿ makija¿e z fioletami ale jako¶ nie potrafiê siê nimi umalowaæ, zawsze wygl±dam jakby mi kto¶ przywali³ z piê¶ci w oko
Mocnych ró¿owych cieni wrêcz nie znoszê ale mam jeden taki ja¶niutki, który jedynie daje ró¿ow± roz¶wietlaj±c± po¶wiatê na powiece, czêsto u¿ywam go na co dzieñ
Zielenie i niebiesko¶ci odpadaj± ca³kowicie.
ooo, zgadzam siê
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:17   #4601
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dok³adnie ten sam w odcieniach br±zu i bardzo go lubiê, mam go ju¿ ze dwa lata, oczywi¶cie nie u¿ywam codziennie ale jest baaardzo wydajny

Sama najczê¶ciej u¿ywam odcieni br±zów, wydaj± mi siê najbezpieczniejsze. Podobaj± mi siê te¿ makija¿e z fioletami ale jako¶ nie potrafiê siê nimi umalowaæ, zawsze wygl±dam jakby mi kto¶ przywali³ z piê¶ci w oko
Mocnych ró¿owych cieni wrêcz nie znoszê ale mam jeden taki ja¶niutki, który jedynie daje ró¿ow± roz¶wietlaj±c± po¶wiatê na powiece, czêsto u¿ywam go na co dzieñ
Zielenie i niebiesko¶ci odpadaj± ca³kowicie.
Oj tak, mój te¿ wydajny i mam go rok, albo mo¿e nawet 2 lata

Ja mam zielone oczy i dla mnie na podbicie têczówki niby najlepszy jest fiolet ale wygl±dam przewa¿nie tak jak napisa³a¶- z podbitym okiem, dlatego ostatnio zaczê³am k³a¶æ fioletowy cieñ na ciemniejsz± bazê z czarnej kredki i wtedy wychodzi mi taka fajna ¶liwka Do tego ciemne kreski, zewnêtrzny k±cik oka podkre¶lony na czarno i voila
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 14:34   #4602
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ


Ale supeeer
No te¿ siê cieszê W ogóle wesz³am na Twojego bloga i... trafi³am na jakie¶ tam zdjêcie. Ma³po jedna ¶liczna jeste¶ i masz takie du¿e ga³y

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tak moze byc na pw twoj mail, podam go osobie ktora wybrala twoja farbe i sie dogadacie. podasz jej nr konta, i dopiero jak zobaczysz ze masz za wysylke to od razu wyslij priorytetem farbke zeby nie bylo spiêcia zadnego. a jesli by sie cos opoznilo to informujcie sie mailami ok?
no niestety trafila sie taka jedna osobka, ale dymu nie robilam, szarpac sie nie bede, tyle ze teraz zalecam wam ostroznosc, bo z wami sie znam troche i ufam. a wszystkich na moim blogu az tak nie znam ;P
ale nic sie nie boj, neska jest uczciwa osoba

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

angelli zazdraszczam jaki slodziak

enchanted u mnie po staremu. w tym roku zmieniam stan cywilny, wloski farbuje paletkami 219 z a10. i nic wiecej u mnie
a ty ktora alfa farbujesz?
No s³odziak, a d³ugo taki nie by³, normalnie odpukaæ w niemalowane
Bierzesz ¶lub w tym roku? To w takim razie ja zazdraszczam i gratulujê Twoje w³osy to moje marzenie na w³asny ¶lub - d³ugie, gêste i blond

Tak mam chrapkê na jak±¶ lustrzankê... Dobija mnie fakt, ¿e zrobiê zdjêcie w swetrze który jest granatowy a wygl±d jak jaki¶ dziwny-niebieski. No i fascynuje siê trochê fotografi±, wiêc jako amator cyka³abym foty przyrodzie, zwierzêtom, dzieciom w rodzinie...Wszystkiemu z reszt± co ¿yje i nie
Zupe³nie inaczej takie foty wychodz±, widaæ w nich ¿ycie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:51   #4603
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Oj tak, mój te¿ wydajny i mam go rok, albo mo¿e nawet 2 lata

Ja mam zielone oczy i dla mnie na podbicie têczówki niby najlepszy jest fiolet ale wygl±dam przewa¿nie tak jak napisa³a¶- z podbitym okiem, dlatego ostatnio zaczê³am k³a¶æ fioletowy cieñ na ciemniejsz± bazê z czarnej kredki i wtedy wychodzi mi taka fajna ¶liwka Do tego ciemne kreski, zewnêtrzny k±cik oka podkre¶lony na czarno i voila
Ja te¿ mam zielone i z fioletem bardzo ³adnie siê komponuje muszê poæwiczyæ fioletowe/¶liwkowe makija¿e

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Tak mam chrapkê na jak±¶ lustrzankê... Dobija mnie fakt, ¿e zrobiê zdjêcie w swetrze który jest granatowy a wygl±d jak jaki¶ dziwny-niebieski. No i fascynuje siê trochê fotografi±, wiêc jako amator cyka³abym foty przyrodzie, zwierzêtom, dzieciom w rodzinie...Wszystkiemu z reszt± co ¿yje i nie
Zupe³nie inaczej takie foty wychodz±, widaæ w nich ¿ycie.
Prawda? Jak siê cz³owiek trochê zna na fotografii to z lustrzanki wychodz± piêkne zdjêcia, z kompakta tyle siê nie wyci±gnie. Mnie strasznie brakuje mojej, odk±d straci³am j± pod koniec zesz³ego roku, ca³y czas pstrykam kompaktem, robiê co mogê, ¿eby te zdjêcia wygl±da³y jako¶ mo¿liwie ale to nie to samo co lustro
Muszê go jednak pochwaliæ za zdjêcia krajobrazów, które wychodz± naprawdê bardzo ³adnie ale jak ju¿ mam zrobiæ zdjêcia rzeczy to ile ja siê muszê nakombinowaæ, ¿eby uchwyciæ kolor, ¿eby ¶wiat³o by³o dobre, no cholera mnie bierze normalnie
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:00   #4604
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam zielone i z fioletem bardzo ³adnie siê komponuje muszê poæwiczyæ fioletowe/¶liwkowe makija¿e

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------


Prawda? Jak siê cz³owiek trochê zna na fotografii to z lustrzanki wychodz± piêkne zdjêcia, z kompakta tyle siê nie wyci±gnie. Mnie strasznie brakuje mojej, odk±d straci³am j± pod koniec zesz³ego roku, ca³y czas pstrykam kompaktem, robiê co mogê, ¿eby te zdjêcia wygl±da³y jako¶ mo¿liwie ale to nie to samo co lustro
Muszê go jednak pochwaliæ za zdjêcia krajobrazów, które wychodz± naprawdê bardzo ³adnie ale jak ju¿ mam zrobiæ zdjêcia rzeczy to ile ja siê muszê nakombinowaæ, ¿eby uchwyciæ kolor, ¿eby ¶wiat³o by³o dobre, no cholera mnie bierze normalnie
Dok³adnie! Mnie tak samo krew zalewa, biegam od okna do okna, wychodzê na taras. T¯ ma niez³y ubaw jak siê uprê by zrobiæ dobre zdjêcie... Podda³am siê w koñcu i pstrykam byle jak, "bez serca" - dopóki nie zakupiê lustrzanki. Mo¿e moje marzenie siê spe³ni na dniach, zobaczymy A co siê sta³o z Twoim sprzêcikiem je¶li mo¿na wiedzieæ?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:16   #4605
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja na swoim blogu robiê foty kompaktem, lustrzanki nie ogarniam ale wg mnie nie wychodz± gorzej od niektórych fot robionych lustrem

mój Tata ma lustrzankê Canona, ale tej to naprawdê nie ogarniam, zreszt± tego kompakta te¿ ledwo
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:21   #4606
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie! Mnie tak samo krew zalewa, biegam od okna do okna, wychodzê na taras. T¯ ma niez³y ubaw jak siê uprê by zrobiæ dobre zdjêcie... Podda³am siê w koñcu i pstrykam byle jak, "bez serca" - dopóki nie zakupiê lustrzanki. Mo¿e moje marzenie siê spe³ni na dniach, zobaczymy A co siê sta³o z Twoim sprzêcikiem je¶li mo¿na wiedzieæ?
Mój te¿ siê ze mnie ¶miejê i zdjêcia robiê najczê¶ciej jak go nie ma w domu

Sta³o siê to, ¿e sama go nieumy¶lnie popsu³am, potknê³am siê, wypad³ mi z rêki i polecia³ na drugi koniec pokoju prosto na ¶cianê, co¶ siê sta³o z silnikiem a ¿e ju¿ skoñczy³a siê na niego gwarancja to mi siê nie op³aca³o naprawiaæ, bo za drogo by mnie to wynios³o, wolê do³o¿yæ i kupiæ nowy. Tylko teraz ci±gle siê zastanawiam jaki kupiæ i nie mogê siê zdecydowaæ, skoñczy siê na tym, ¿e kupiê taki sam jak mia³am, bo by³am zadowolona

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na swoim blogu robiê foty kompaktem, lustrzanki nie ogarniam ale wg mnie nie wychodz± gorzej od niektórych fot robionych lustrem

mój Tata ma lustrzankê Canona, ale tej to naprawdê nie ogarniam, zreszt± tego kompakta te¿ ledwo
To jeszcze zale¿y od tego jaki siê ma ten kompakt i od zdolno¶ci, z Twojego zdjêcia rzeczywi¶cie wychodz± ³adnie ale moim to ja mogê robiæ zdjêcia przyrody, krajobrazów i tylko te mi siê podobaj± Aparatem na wycieczki jest ¶wietnym
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog


Edytowane przez milka_m
Czas edycji: 2013-02-20 o 15:22
milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 16:07   #4607
MiLkA2693
Raczkowanie
 
Avatar MiLkA2693
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Konin
Wiadomo¶ci: 248
Krzywo/¼le rozja¶nione w³osy...

Nie mog³am znale¼æ osobnego w±tku na ten temat.. Zatem spróbujê zacz±æ nowy.

Naturalnie mam jasno br±zowe w³osy. Mia³am je pofarbowane na czarno ale nagle zachcia³o mi siê blondu... Posz³am zatem do fryzjerki która stwierdzi³a, ¿e jak zrobi dekoloryzacjê a potem na³o¿y blond farbe to bêdzie dobrze. Niestety nie jest.
W niektóryxh miejscach mam w³osy prawie bia³e, w niektórych rudo-¿ó³te. Tak ogólnie - chaos.
Chcia³abym je doprowadziæ jako¶ do porz±dku.. Obojêtnie w jakim kolorze.

Czy mog³abym po³o¿yæ na to farbê w jakim¶ jasno br±zowym odcieniu...? Czy wyjdzie z tego jednolity kolor czy nie bardzo...? Czy nadal bêdê mia³a tu ja¶niejsze a tam ciemniejsze... T_T

Chodzi mi o jednolity kolor.. w miarê jasny..
MiLkA2693 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 16:22   #4608
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
No te¿ siê cieszê W ogóle wesz³am na Twojego bloga i... trafi³am na jakie¶ tam zdjêcie. Ma³po jedna ¶liczna jeste¶ i masz takie du¿e ga³y

Tak mam chrapkê na jak±¶ lustrzankê... Dobija mnie fakt, ¿e zrobiê zdjêcie w swetrze który jest granatowy a wygl±d jak jaki¶ dziwny-niebieski. No i fascynuje siê trochê fotografi±, wiêc jako amator cyka³abym foty przyrodzie, zwierzêtom, dzieciom w rodzinie...Wszystkiemu z reszt± co ¿yje i nie
Zupe³nie inaczej takie foty wychodz±, widaæ w nich ¿ycie.
Dziêkujê, za ma³pê te¿ Oczy mo¿e tak wysz³y na zdjêciu, mam takie przeciêtne, tak mi siê wydaje.

Te¿ chcê lustrzankê Po zamieszkaniu z t¿ planujê zacz±æ sobie odk³adaæ na jaki¶ lepszy sprzêcior
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 16:40   #4609
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¶l±skowo
Wiadomo¶ci: 2 599
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka tak jak mówi³am, zobacz sobie ten kana³ youtube co Ci wys³a³am, u tej babeczki czêsto widzê jakie¶ jasne b³êkity, srebrne cienie i wg mnie super to wygl±da Ale wszystko zale¿y w³a¶nie od jako¶ci wykonania i umiaru..
Co do tel, wy¶lij go do mnie poczt±, gwarantujê Ci ¿e w tym samym dniu ode¶lê Ci niedzia³aj±cy
Cienie bra³abym o numerkach 43 i 23/55



To wspó³czujê Mi raz w sumie przysz³o oxy z rozwalon± zakrêtk± (kurierem), no i musia³am przelaæ do innego pojemnika, ale ta nakrêtka naprawdê delikatna by³a



Na PW Ci wys³aæ maila króliczku?
Kurcze a my¶la³am ¿e wszystko zawsze przebiega³o bezproblemowo



Witaj



Ale supeeer
czeeeee¶æ

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym brala 21 albo 35- maja chlodniejsze odcienie ten 29 ma domieszke zolto-zielona, przynajmniej tak widac na zdjeciu- porownujac do tych dwoch pierwszych.
Aaaalbo wez sobie rainbow 3w1 https://www.google.pl/search?q=rainb...w=1366&bih=677

czeeesc!
witaj buahhot

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tak moze byc na pw twoj mail, podam go osobie ktora wybrala twoja farbe i sie dogadacie. podasz jej nr konta, i dopiero jak zobaczysz ze masz za wysylke to od razu wyslij priorytetem farbke zeby nie bylo spiêcia zadnego. a jesli by sie cos opoznilo to informujcie sie mailami ok?
no niestety trafila sie taka jedna osobka, ale dymu nie robilam, szarpac sie nie bede, tyle ze teraz zalecam wam ostroznosc, bo z wami sie znam troche i ufam. a wszystkich na moim blogu az tak nie znam ;P
ale nic sie nie boj, neska jest uczciwa osoba

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

angelli zazdraszczam jaki slodziak

enchanted u mnie po staremu. w tym roku zmieniam stan cywilny, wloski farbuje paletkami 219 z a10. i nic wiecej u mnie
a ty ktora alfa farbujesz?
³oooo, to gratuluje

jak to mi³o s³yszeæ, ¿e nadal wierna paletkom jeste¶ naj³adniej Ci one chwyta³y
ja ca³y czas robiê alf± 11.10 wypróbowa³am wszystkie jedenastki i w tej jestem najbardziej zakochana
jeszcze tylko muszê wypróbowaæ mixa 11.10 i 11.11

a jutro ju¿ w koñcu umówi³am siê do fryza, bo wstyd siê przyznaæ, ale od wesela sierpniowego nie podcina³am w³osów
takie d³ugie jak mam teraz mia³am chyba w podstawówce


a co tam u reszty blondasów?
widzia³am, ¿e Kitka przyciemni³a do 8,2 bjutiful
Agatka przyciemni³a, i to chyba do¶æ sporo?
Cascada te¿, zrezygnowa³a z rozja¶niacza?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 17:15   #4610
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
Ex proszona o maila do mnie
bazarek poszedl, asia tez moze napisac.
bo zwyciezcom podam wasze maile. i sie dogadacie. tylko poki za wysylke nie dostaniecie kasy nie wysylac paczek bo ja sie raz nacielam niby 7-8zl to nic takiego, ale ludzie sa rozni i prosilabym o wysylke poleconym, bo jakby zginelo to bedzie afera
ok bêdzie poleconym
czy mam jeszcze co¶ napisaæ i podaæ Tobie kochana ?
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ blondyny

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiêtacie, ale ja o Was i o tym cudownym w±tku nie zapomnia³am!

Encha meldujê siê po d³u¿szej nieobecno¶ci i postara siê, chocia¿ w jakiej¶ tam cz±stce, ponadrabiaæ kilka (kilkana¶cie?) naskrobanych czê¶ci
o witaj


znów mi dzi¶ g³owa pêka

Bunny kochanie mam pytanie co my¶lisz o tym gdybym spróbowa³a garnier sensation 111? czego mogê siê spodziewaæ? czy wysz³oby lepiej na odro¶cie ? pytam bo wszêdzie jest 111 a 110 nie ma
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-20 o 17:17
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 18:18   #4611
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ blondyny

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiêtacie, ale ja o Was i o tym cudownym w±tku nie zapomnia³am!

Encha meldujê siê po d³u¿szej nieobecno¶ci i postara siê, chocia¿ w jakiej¶ tam cz±stce, ponadrabiaæ kilka (kilkana¶cie?) naskrobanych czê¶ci
Encha!! NO W KOÑCU MOJA DROGA, W KOÑCU!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 18:50   #4612
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na swoim blogu robiê foty kompaktem, lustrzanki nie ogarniam ale wg mnie nie wychodz± gorzej od niektórych fot robionych lustrem

mój Tata ma lustrzankê Canona, ale tej to naprawdê nie ogarniam, zreszt± tego kompakta te¿ ledwo
A jaki masz ten kompakt, model itp. ? Mi w miarê ³atwo idzie obs³uga ró¿nych rzeczy, a tym bardziej aparatów, bo jak wspomina³am uwielbiam fotografiê

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Mój te¿ siê ze mnie ¶miejê i zdjêcia robiê najczê¶ciej jak go nie ma w domu

Sta³o siê to, ¿e sama go nieumy¶lnie popsu³am, potknê³am siê, wypad³ mi z rêki i polecia³ na drugi koniec pokoju prosto na ¶cianê, co¶ siê sta³o z silnikiem a ¿e ju¿ skoñczy³a siê na niego gwarancja to mi siê nie op³aca³o naprawiaæ, bo za drogo by mnie to wynios³o, wolê do³o¿yæ i kupiæ nowy. Tylko teraz ci±gle siê zastanawiam jaki kupiæ i nie mogê siê zdecydowaæ, skoñczy siê na tym, ¿e kupiê taki sam jak mia³am, bo by³am zadowolona

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------


To jeszcze zale¿y od tego jaki siê ma ten kompakt i od zdolno¶ci, z Twojego zdjêcia rzeczywi¶cie wychodz± ³adnie ale moim to ja mogê robiæ zdjêcia przyrody, krajobrazów i tylko te mi siê podobaj± Aparatem na wycieczki jest ¶wietnym
Dok³adnie, zale¿y od umiejêtno¶ci ale wg mnie te¿ du¿o od aparatu, bo lustrzanka lustrzance nierówna i tak samo kompakt. Jednak jak mam robiæ jakie¶ dok³adne zdjêcia i jako¶ciowo dobre to ja wolê lustrzankê i zdania nie zmieniê Ten mój kompakt te¿ jako na wycieczki, ¿eby naparzaæ foty jak Japoñczycy jest okey

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê, za ma³pê te¿ Oczy mo¿e tak wysz³y na zdjêciu, mam takie przeciêtne, tak mi siê wydaje.

Te¿ chcê lustrzankê Po zamieszkaniu z t¿ planujê zacz±æ sobie odk³adaæ na jaki¶ lepszy sprzêcior
Czy ma³e czy du¿e, ca³okszta³t ³adnie siê prezentuje
W ogóle te nasze blondyny tutaj to piêknotki!
No ja w³a¶nie namawiam T¯ na lustrzankê, ale tyle wydatków teraz... Zobaczymy, mo¿e siê zgodzi, wyje mu i wyje, bêdê siê musia³a lepiej zakrêciæ mo¿e jakie¶ ciacho mojemu ciachu upiekê...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:01   #4613
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki masz ten kompakt, model itp. ? Mi w miarê ³atwo idzie obs³uga ró¿nych rzeczy, a tym bardziej aparatów, bo jak wspomina³am uwielbiam fotografiê
Olympus SP 800UZ


ja nie cierpiê nowych sprzêtów - tak jak ju¿ wspomina³am, pisanie smsów idzie mi ciê¿ko
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:02   #4614
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
No te¿ siê cieszê W ogóle wesz³am na Twojego bloga i... trafi³am na jakie¶ tam zdjêcie. Ma³po jedna ¶liczna jeste¶ i masz takie du¿e ga³y



No s³odziak, a d³ugo taki nie by³, normalnie odpukaæ w niemalowane
Bierzesz ¶lub w tym roku? To w takim razie ja zazdraszczam i gratulujê Twoje w³osy to moje marzenie na w³asny ¶lub - d³ugie, gêste i blond

Tak mam chrapkê na jak±¶ lustrzankê... Dobija mnie fakt, ¿e zrobiê zdjêcie w swetrze który jest granatowy a wygl±d jak jaki¶ dziwny-niebieski. No i fascynuje siê trochê fotografi±, wiêc jako amator cyka³abym foty przyrodzie, zwierzêtom, dzieciom w rodzinie...Wszystkiemu z reszt± co ¿yje i nie
Zupe³nie inaczej takie foty wychodz±, widaæ w nich ¿ycie.
tak w tym roku w sierpniu

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!



ok bêdzie poleconym
czy mam jeszcze co¶ napisaæ i podaæ Tobie kochana ?

o witaj


znów mi dzi¶ g³owa pêka

Bunny kochanie mam pytanie co my¶lisz o tym gdybym spróbowa³a garnier sensation 111? czego mogê siê spodziewaæ? czy wysz³oby lepiej na odro¶cie ? pytam bo wszêdzie jest 111 a 110 nie ma
asia maila mi podaj tzn napisz mi maila to podam go dalej i podasz numer konta dziewczynie ok? a ona ci adres swoj.
mozesz sprobowac 111 ale nei wiem czy nie uznasz ze za chlodny dla ciebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:08   #4615
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Olympus SP 800UZ


ja nie cierpiê nowych sprzêtów - tak jak ju¿ wspomina³am, pisanie smsów idzie mi ciê¿ko
No mi smsów te¿ je¶li o telefony chodzi, teraz mam bia³± nokiê z klawiatur± qwerty przypominaj±c± wygl±dem blackberry i pisze mi siê szybko ale na pocz±tku... masakra

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tak w tym roku w sierpniu


asia maila mi podaj tzn napisz mi maila to podam go dalej i podasz numer konta dziewczynie ok? a ona ci adres swoj.
mozesz sprobowac 111 ale nei wiem czy nie uznasz ze za chlodny dla ciebie
O sierpieñ piêkny miesi±c, te¿ zawsze chcia³am w sierpniu i mam nadziejê, ¿e tak te¿ bêdzie. No to miesi±c mam wybrany, dzieñ te¿ jako¶ ustalê z T¯, problem bêdzie u nas póki co z rokiem haha
Na razie musz± mi w³osy urosn±æ, bo blond ju¿ mam czyli po³owa sukcesu (je¶li chodzi o wygl±d).
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:09   #4616
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tak w tym roku w sierpniu


asia maila mi podaj tzn napisz mi maila to podam go dalej i podasz numer konta dziewczynie ok? a ona ci adres swoj.
mozesz sprobowac 111 ale nei wiem czy nie uznasz ze za chlodny dla ciebie
ok zaraz wy¶lê PW
w sumie C12 te¿ by³o ch³odne, ale efekt mi siê podoba³ bardzo teraz jest te¿ ch³odno ale nie a¿ tak ...raczej ch³odny be¿ .w sumie jak raz spróbuje to chyba mi nie zaszkodzi tzn nie pogorszy koloru?najwy¿ej wróce do 110
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:17   #4617
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ok zaraz wy¶lê PW
w sumie C12 te¿ by³o ch³odne, ale efekt mi siê podoba³ bardzo teraz jest te¿ ch³odno ale nie a¿ tak ...raczej ch³odny be¿ .w sumie jak raz spróbuje to chyba mi nie zaszkodzi tzn nie pogorszy koloru?najwy¿ej wróce do 110
nie wiem czy dla ciebie lepiej by nie byly te nowe garniery 112 102 itp bo one wydaja sie jak cos a la 112
asiu podalam twojego maila, dogadacie sie teraz miedzy soba kiedy pieniazki i kiedy wysylka
mozesz probowac 111 moze akurat

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
No mi smsów te¿ je¶li o telefony chodzi, teraz mam bia³± nokiê z klawiatur± qwerty przypominaj±c± wygl±dem blackberry i pisze mi siê szybko ale na pocz±tku... masakra



O sierpieñ piêkny miesi±c, te¿ zawsze chcia³am w sierpniu i mam nadziejê, ¿e tak te¿ bêdzie. No to miesi±c mam wybrany, dzieñ te¿ jako¶ ustalê z T¯, problem bêdzie u nas póki co z rokiem haha
Na razie musz± mi w³osy urosn±æ, bo blond ju¿ mam czyli po³owa sukcesu (je¶li chodzi o wygl±d).
dla mnie to bedzie 10 rocznica stad sierpien poznalismy sie 2 dni po moich urodzinach na imprezie 10 lat temu...ech kawal czasu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:20   #4618
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem czy dla ciebie lepiej by nie byly te nowe garniery 112 102 itp bo one wydaja sie jak cos a la 112
asiu podalam twojego maila, dogadacie sie teraz miedzy soba kiedy pieniazki i kiedy wysylka
mozesz probowac 111 moze akurat

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------


dla mnie to bedzie 10 rocznica stad sierpien poznalismy sie 2 dni po moich urodzinach na imprezie 10 lat temu...ech kawal czasu
hmm to musze pomy¶leæ i wybraæ póki s± jeszcze w promo

swoj± drog± chcia³abym co¶ takiego na lato góra jasna i lekkie ombre na koñcach http://i.pinger.pl/pgr248/d2f99a0a002956b74fcb457b/
dziêkuje tylko ¿e ten naturals mnie szczypa³ przy zmywaniu i skóra potem taka dziwna napiêta by³a ,a po tym 110 szczypa³o po na³o¿eniu ,ale teraz cud miód i nawet ¿adnej krostki nie ma
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:51   #4619
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm to musze pomy¶leæ i wybraæ póki s± jeszcze w promo

swoj± drog± chcia³abym co¶ takiego na lato góra jasna i lekkie ombre na koñcach http://i.pinger.pl/pgr248/d2f99a0a002956b74fcb457b/
dziêkuje tylko ¿e ten naturals mnie szczypa³ przy zmywaniu i skóra potem taka dziwna napiêta by³a ,a po tym 110 szczypa³o po na³o¿eniu ,ale teraz cud miód i nawet ¿adnej krostki nie ma
Ale piêkne i d³ugie w³osy ma ta dziewczyna Ombre te¿ fajne
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:26   #4620
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, co s±dzicie o zmieszaniu neutralnego jasnego blondu z ró¿em? Oczywi¶cie z lekkim dodatkiem ró¿u. Np. jaki¶ blond Joanny z odrobin± Soczystej maliny.

I teraz czas na g³upie pytanie. Czy p³ukanka z soku z buraków da lekko ró¿owy efekt na w³osach rozja¶nianych prawie do bia³ego?

Chcia³abym uzyskaæ jasny z ró¿ow± po¶wiat±, trochê tak± truskawkow± ¿aden cukierkowy ró¿. A p³ukanki nigdzie nie mogê znale¼æ.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.