Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 13:08   #511
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
to widac ze niewiele wiesz .
Pierwsze parę dni cyklu, z krwawieniem, to dni płodne?
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 13:38   #512
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lzx Pokaż wiadomość
Jeżeli krwawienie trwa 6 dni, seks przerywany ma miejsce w 3 dniu krwawienia, owulacja ma miejsce 15 dnia w 28 dniowym cyklu - dochodzi do zajścia w ciążę czy nie?
to jest zalozenie??
po pierwsze owulacje nie zawsze sa w te same dni cyklu, moga byc wczesniej moga byc pozniej, kobieta ktora nie prowadzi samoobserwacji skad moze wiedziec kiedy ma owulacje?
i jeszcze jedno - skad mozna wiedziec w 3 dc czy nawet w 5dc kiedy bedzie sie miec tym razem owulacje, plemniki sa wstanie przezyc od 3-6dni w odpowiednich warunkach wiec uprawianie seksu na tekst: "mam nieplodne" jest kretynizmem jezeli nie chce sie dziecka i nie prowadzi dlugiej samoobserwacji!!!!

Nawet podczas okresu mozna zajsc w ciaze - ZAWSZE ISTNIEJE TAKA MOZLIWOSC WIEC PO TO SIE STOSUJE ANTYKONCEPCJE!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lzx Pokaż wiadomość
Pierwsze parę dni cyklu, z krwawieniem, to dni płodne?
moga byc!!! kobiety ktore sa bezplodne (wg lekarzy) tez czasami zachodza w ciaze (czytalam takie historie) - chodzi o to ze nigdy nie mozna byc pewnym wlasnego organizmu! Nigdy nic nie jest na 100%!!! Zrozum to.

a my nie jestesmy testami ciazowymi czy ginekologami by wiedziec na 100% czy ktos jest w ciazy czy nie!!! Seks bez zabezpieczenia = mozliwosc zajscia w ciaze!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

bedac na forum jednym dla "ciezarowek" czytalam czasami wpisy "staraczek" ktore np monitorowaly owulacje by zajsc w ciaze i byly przypadki owulacji w ostatni dzien okresu czy pare dni przed nim, mozna miec tez np dwie owulacje lub zadnej w danym cyklu. Roznie bywa, nigdy nie mozna zakladac z gory ze i tym razem bedzie jak do tej pory.
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 13:44   #513
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
to jest zalozenie??
po pierwsze owulacje nie zawsze sa w te same dni cyklu, moga byc wczesniej moga byc pozniej, kobieta ktora nie prowadzi samoobserwacji skad moze wiedziec kiedy ma owulacje?
i jeszcze jedno - skad mozna wiedziec w 3 dc czy nawet w 5dc kiedy bedzie sie miec tym razem owulacje, plemniki sa wstanie przezyc od 3-6dni w odpowiednich warunkach wiec uprawianie seksu na tekst: "mam nieplodne" jest kretynizmem jezeli nie chce sie dziecka i nie prowadzi dlugiej samoobserwacji!!!!

Nawet podczas okresu mozna zajsc w ciaze - ZAWSZE ISTNIEJE TAKA MOZLIWOSC WIEC PO TO SIE STOSUJE ANTYKONCEPCJE!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------


moga byc!!! kobiety ktore sa bezplodne (wg lekarzy) tez czasami zachodza w ciaze (czytalam takie historie) - chodzi o to ze nigdy nie mozna byc pewnym wlasnego organizmu! Nigdy nic nie jest na 100%!!! Zrozum to.

a my nie jestesmy testami ciazowymi czy ginekologami by wiedziec na 100% czy ktos jest w ciazy czy nie!!! Seks bez zabezpieczenia = mozliwosc zajscia w ciaze!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

bedac na forum jednym dla "ciezarowek" czytalam czasami wpisy "staraczek" ktore np monitorowaly owulacje by zajsc w ciaze i byly przypadki owulacji w ostatni dzien okresu czy pare dni przed nim, mozna miec tez np dwie owulacje lub zadnej w danym cyklu. Roznie bywa, nigdy nie mozna zakladac z gory ze i tym razem bedzie jak do tej pory.
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 13:52   #514
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lzx Pokaż wiadomość
Jeżeli krwawienie trwa 6 dni, seks przerywany ma miejsce w 3 dniu krwawienia, owulacja ma miejsce 15 dnia w 28 dniowym cyklu - dochodzi do zajścia w ciążę czy nie?
Nie, wtedy nie dojdzie do ciąży, bo plemniki nie przeżyją 12 dni w drogach rodnych.
ALE tego trzeciego dnia NIE WIADOMO kiedy będzie owulacja. Równie dobrze może być to bardzo krótki cykl i owulacja może się pojawić np. 5. czy 7. dnia i wtedy komórka jajowa może zostać zapłodniona.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:20   #515
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Oki. Dzięki.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Więc może panie powiedzcie mi jak interpretować wyniki badania beta HCG, jeśli moja dziewczyna zrobiłaby je jutro - 17 dni po "stosunku" (12 dzień spóźniającej się miesiączki). Brak ciąży będzie objawiał się wartością poniżej 1 mIU/ml?
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:21   #516
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lzx Pokaż wiadomość
Więc może panie powiedzcie mi jak interpretować wyniki badania beta HCG, jeśli moja dziewczyna zrobiłaby je jutro - 17 dni po "stosunku" (12 dzień spóźniającej się miesiączki). Brak ciąży będzie objawiał się wartością poniżej 1 mIU/ml?
Wujek Google mówi, że 0-2,7 mIU/ml to brak ciąży.
Zresztą, do wyników badań jest też dołączany opis z informacją o tym, jaka jest norma itd.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:26   #517
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Wujek Google mówi, że 0-2,7 mIU/ml to brak ciąży.
Zresztą, do wyników badań jest też dołączany opis z informacją o tym, jaka jest norma itd.
A czy taki okres czasu jest wystarczający, aby WYKLUCZYĆ ciążę? Chodzi mi o pewność wyniku negatywnego.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 15:54   #518
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lzx Pokaż wiadomość
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie.
czytac nie umiesz?? zadales mi pytanie i udzilam ci na nie odp
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:04   #519
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Chodziło mi o to ,że dałem Ci KONKRETNE założenia, a Ty mimo wszystko odpowiedziałaś "jeżeli... jeżeli...nie zawsze...być może". Obeszłaś problem dookoła nie dając KONKRETNEJ odpowiedzi.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:47   #520
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A jakiś obowiązek udzielania ci odpowiedzi jest? Od kiedy?

Tak, taki wynik wyklucza ciążę, ja nie wiem jak ty bardziej forum możesz ufać niż wynikowi z labu który masz napisany na kartce.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:02   #521
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;34351752]A jakiś obowiązek udzielania ci odpowiedzi jest? Od kiedy?

Tak, taki wynik wyklucza ciążę, ja nie wiem jak ty bardziej forum możesz ufać niż wynikowi z labu który masz napisany na kartce.[/QUOTE]

Badanie będzie robione jutro. Nie mam wyników - nie mam karteczki. Nie ma obowiązku udzielania mi odpowiedzi. Nie miałem zamiaru być chamski, szczególnie w stosunku do pań. Jeśli tak było, to bardzo przepraszam. To pewnie z tego stresu.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 19:13   #522
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Skoro badanie bedzie jutro robione, to po co w ogółe pytasz o znaczenie wyniku? Aczkolwiek zawsze mniej niż 5 jednostek to brak ciąży. A nawet lekko przekroczony wynik MOŻE już wskazywać bardzo wczesną ciążę.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:32   #523
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Od tego jakiej jakości śluz masz, jaką żywotność mają plemniki, kiedy będzie owulacja, czy plemniki dadzą radę zapłodnić komórkę jajową...



Bzdura. Jak najbardziej mogą to być dni płodne.



Ginekolodzy, którzy nie wiedzą jak można w ciążę zajść W życiu nie chciałabym do takiego konowała trafić



No i co z tego? Nie wiesz przecież jak długi miałby być aktualny cykl.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



A to niby czemu? Jasne, że można

Dzięki za wyjaśnienia.
A poza tym stosunek był w trzecim dniu i facet skończył we mnie, okres jeszcze jest w dniu czwartym ale niewiele, jeśli chodzi o obserwacje, tak jak rozmawiałyśmy wcześniej jestem po odstawieniu tabsów, jeszcze nie mineło pół roku i tak powiem jest bałagan.
Czy teraz obserwując swój organizm codziennie np. od jutra będę mierzyła sobie temperaturę to będę wstanie stwierdzić dzień owulacji? nawet przy tak rozwalonych cyklach?
nastraszyliście mnie i to bardzo, nie planujemy jeszcze bobaska
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:36   #524
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Czy teraz obserwując swój organizm codziennie np. od jutra będę mierzyła sobie temperaturę to będę wstanie stwierdzić dzień owulacji? nawet przy tak rozwalonych cyklach?
Oczywiście, że nie. Dnia owulacji nie da się stwierdzić żadnymi samoobserwacjami. Można co najwyżej stwierdzić, że jest już po owulacji. No i ewentualnie można robić testy owulacyjne, które pokażą, że w ciągu 24-36 godzin powinna być owulacja.

Ale najlepiej będzie jak 10 dni po stosunku zrobisz test z krwi. On będzie już miarodajny.

I następnym razem użyjcie już prezerwatyw.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:53   #525
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

a propo tego ze nie mozna do konca byc pewnym wlasnego cyklu: od roku obserwuje sluz i zazwyczaj bylo podobnie, okolo 16-17 dnia cyklu (cykl trwa 30-31 dni) byl juz sluz nieplodny, a juz dzisiaj w 12dc i wlasnie pojawil sie sluz nieplod. .
iiii.... tadaam w 5dc (ostatni dzien okresu) uprawialam seks w wannie bez zabezpieczenia .
haha chodzi o to ze nigdy nie mozna byc pewnym tego co bedzie i zakladac z gory co i jak.

aczkolwiek ja kolejnej ciazy sie nie boje .

tak mnie zastanawia czy to przez zakonczenie karmienia piersia (a karmilam 2 lata) ?...
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 14:46   #526
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Wynik badania beta hCG - 0,10 mIU/ml. Dzisiaj jest 17 dzień po ''stosunku'' i 12 dzień spóźniającej się miesiączki.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 14:54   #527
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez lzx Pokaż wiadomość
wynik badania beta hcg - 0,10 miu/ml. Dzisiaj jest 17 dzień po ''stosunku'' i 12 dzień spóźniającej się miesiączki.
nie ma ciazy!!!!!!
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:02   #528
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
nie ma ciazy!!!!!!
Teraz mam już to na papierze. Przepraszam Was panie za moje niektóre odzywki i dziękuję za pomoc i dobrą radę.

Pozdrawiam.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:04   #529
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
a propo tego ze nie mozna do konca byc pewnym wlasnego cyklu: od roku obserwuje sluz i zazwyczaj bylo podobnie, okolo 16-17 dnia cyklu (cykl trwa 30-31 dni) byl juz sluz nieplodny, a juz dzisiaj w 12dc i wlasnie pojawil sie sluz nieplod. .
Bywa, że na dzień czy dwa śluz płodny zanika, a potem znowu się pojawia
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 18:31   #530
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cześć Dziewczyny . Piszę,bo nie wiem co robic. Stosujemy z partnerem tzw stosunek przerywany . Jakoś specjalnie nie staramy się o dziecko jednak jakby było nikt by nie rozpaczał. ostatni okres dostałam 14 kwietnia trwał 5 dni a zawsze mam 7 dni . w 7 dn partner skonczył we mnie. Dzis jest 15 dc wczoraj przytrafilo mi się cos dziwnego.. ''chlusnęła'' ze mnie duża ilość takiej żelowatej wydzieliny i to 3 razy przez caly dzien. do tego okropny ból pleców. temp. ciała 37.2 i od dzisiaj strasznie bolą mnie piersi. Dodam ,że miesiączkuje regularnie i cykle mam 31-32 dniowe. Dziwne aby przy tak dlugich cyklach owulacja wystapila tak szybko. Co o tym myślicie? Czekam na odpowiedź! od dzisiaj bardzo bolą mnie sutki i niedobrze mi ;(
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:39   #531
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny . Piszę,bo nie wiem co robic. Stosujemy z partnerem tzw stosunek przerywany . Jakoś specjalnie nie staramy się o dziecko jednak jakby było nikt by nie rozpaczał. ostatni okres dostałam 14 kwietnia trwał 5 dni a zawsze mam 7 dni . w 7 dn partner skonczył we mnie. Dzis jest 15 dc wczoraj przytrafilo mi się cos dziwnego.. ''chlusnęła'' ze mnie duża ilość takiej żelowatej wydzieliny i to 3 razy przez caly dzien. do tego okropny ból pleców. temp. ciała 37.2 i od dzisiaj strasznie bolą mnie piersi. Dodam ,że miesiączkuje regularnie i cykle mam 31-32 dniowe. Dziwne aby przy tak dlugich cyklach owulacja wystapila tak szybko. Co o tym myślicie? Czekam na odpowiedź! od dzisiaj bardzo bolą mnie sutki i niedobrze mi ;(
Zrób test
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:47   #532
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
temp. ciała 37.2
Kiedy mierzona?
Jakim termometrem?
W którym miejscu?

Cytat:
Dziwne aby przy tak dlugich cyklach owulacja wystapila tak szybko.
To, że ileś poprzednich cykli miało ponad 30 dni, nie znaczy, że ten też miał być tak długi.

Po prostu zrób test.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:58   #533
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Bywa, że na dzień czy dwa śluz płodny zanika, a potem znowu się pojawia
patrz, nie wiedzialam
Chatul jestes niezastapiona !!!!
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:06   #534
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Temp. mierzyłam pod pachą zwykłym termometrem, jejku boje sie zrobić test ... Wogóle nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Dziękuję wam za odpowiedzi kochane ;*
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:07   #535
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Temp. mierzyłam pod pachą zwykłym termometrem, jejku boje sie zrobić test ... Wogóle nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Dziękuję wam za odpowiedzi kochane ;*
Temp. mierzona pod pachą zwyklym termometrem o niczym nie świadczy.
Nie wiem czego się boisz, nasiusianie na kawałek plastiku ew. do jakiegoś pojemniczka to nic strasznego
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:16   #536
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Temp. mierzyłam pod pachą zwykłym termometrem
Taka temperatura NICZEGO nie daje.
Mierzona termometrem ze zbyt małą precyzją pomiaru.
Mierzona pod pachą, czyli na powierzchni ciała...
Do tego brak też wcześniejszych pomiarów (jak mniemam), a tutaj liczy się temperatura względna (względem tych przedciążowych), a nie bezwzględna.

Cytat:
jejku boje sie zrobić test ...
Ale test tutaj niczego nie zmieni, on tylko pokaże jaki jest stan obecnie: ciążowy czy nieciążowy. Jak testu nie zrobisz, a w ciąży jesteś, to i tak się w końcu o tym przekonasz.
A lepiej wcześniej o ciąży wiedzieć, prawda?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:25   #537
lzx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tak btw. Chciałem jeszcze dzisiaj w aptece kupić test ciążowy. Powiedziałem ,że interesuje mnie taki o czułość 10 mIU/ml. Pani farmaceutka odpowiedziała ,że takich nie mają i że te 25 mIU/ml są czulsze od "dziesiątek". Nie kupiłem testu, nie chciałem też się z nią kłócić i wjeżdżać na jej kompetencje - kobieta skończyła trudne studia, nie mam prawa się przy niej mądrzyć. Ale czy ona przypadkiem nie próbowała zrobić mnie w bambuko?
Co do wyników bety, to na pewno wynik 0,1 mIU/ml po takim czasie wyklucza już ciążę w 100%? Przepraszam za histeryzowanie.
lzx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 20:44   #538
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Macie racje... Zrobię test Co ma być to będzie.. Chciałabym tylko jeszcze zapytać czy prawdopodobieństwo ciąży jest duże ?? i te objawy ? ?
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:53   #539
saguara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej dziewczyny Biore tabletki juz ponad pol roku, dokladniej od listopada-grudnia, i raz na jakis czas wlaczaja mi sie beznadziejne schizy ktore sama probuje sobie najlogiczniej wytlumaczyc, ale to bez skutku i nadal o tym mysle. Wiem dobrze jak dzialaja tabletki itd,i biore je regularnie,nie zdarzylo mi sie zapomniec. Wiem ze glownie sie je stosuje wlasnie przy czestych stosunkach, moje pytanko brzmi, czy duza(czesta)ilosc nasienia we mnie moze "cos zdzialac"?:P Wiem ze to dziwnie brzmi, ale chyba potrzebuje zeby ktos inny mi to logiczniej wytlumaczyl i ze tak powiem uspokoil Z gory dzieki za odpowiedz!
saguara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:47   #540
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez saguara Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Biore tabletki juz ponad pol roku, dokladniej od listopada-grudnia, i raz na jakis czas wlaczaja mi sie beznadziejne schizy ktore sama probuje sobie najlogiczniej wytlumaczyc, ale to bez skutku i nadal o tym mysle. Wiem dobrze jak dzialaja tabletki itd,i biore je regularnie,nie zdarzylo mi sie zapomniec. Wiem ze glownie sie je stosuje wlasnie przy czestych stosunkach, moje pytanko brzmi, czy duza(czesta)ilosc nasienia we mnie moze "cos zdzialac"?:P Wiem ze to dziwnie brzmi, ale chyba potrzebuje zeby ktos inny mi to logiczniej wytlumaczyl i ze tak powiem uspokoil Z gory dzieki za odpowiedz!
Żadna ilość nasienia w tobie nic nie zdziala, spokojnie i nie da sie tego wytlumaczyc. Hormony blokuja owulację i zwiekszaja ilość sluzu w szyjce macicy, po prostu nie ma opcji, tym bardziej ze dobrze je stosujesz. Tyle bym juz miala dzieci gdyby nie działały
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-05-29 o 13:36
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.