Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-26, 15:30   #901
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Staram sie dbaæ ca³y czas umyæ w³osy przed dekoloryzacja? Oczywi¶cie razem z maskami itd? Czy zostawiæ je w troche przetluszczonym stanie? Wiem ze przed farbowaniem lepiej mieæ w³osy troche przetluszczone

Edytowane przez Karolajna1993
Czas edycji: 2013-11-26 o 15:55
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 16:14   #902
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Nie musisz ich myæ, a ju¿ na pewno robiæ masek, bo mog± zablokowaæ/os³abiæ dzia³anie. Zbyt t³uste te¿ byæ nie powinny.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 16:21   #903
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

To mo¿e szampon oczyszczaj±cy?
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 20:52   #904
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Umylam w³osy szamponem garnier fructis goodbye damage i sa takie suche ze masakra :/
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 20:54   #905
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Mo¿esz, bêd± l¿ejsze i lepiej przyjm± . Tylko porz±dnie wyp³ucz z w³osków szampon i je podsusz.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-26, 21:04   #906
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Mam nadzieje ze jutro chocia¿ deko dobrze wyjdzie na tych suchych w³osach.
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-27, 15:02   #907
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Oby
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 17:46   #908
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam jestem po wizycie. Mia³am robiona deko. Kolor wyszed³ tylko troche ja¶niejszy. Zdecydowa³y¶my z fryzjerka ze w pi±tek zrobimy ca³a g³owê pasemek a za 3 tygodnie po³o¿ymy na to parme blond. Nie dali¶my dzi¶ farby bo podejrzewali¶my ze nie z³apie. W pi±tek dodam zdj po deko i z zrobionymi pasemkami

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Rozjasniac bêdziemy utleniaczem 6 %. Nie wiem tylko czy rozjasni on w³osy wystarczaj±co bardzo ale zobaczymy
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-28, 13:16   #909
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

No to fajnie, bardzo fajnie.
Czekam na fotki.
Ale Ci powiem- nie rób sobie pasemek. To jest z³o totalne, raz tylko da³am siê w to wrobiæ- na br±zie pierwszy raz by³y rude. Odrosty po tygodniu. Drugi raz wyszed³ blond, pasma przesuszone jak nie wiem. Odradzam.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-28, 15:13   #910
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Tez ich sie ba³am ale tylko 3 tygodnie bêdê je mia³a na g³owie bo potem nak³adamy blond farbê. Pasemka dajemy tylko by rozjasnic w³osy i ¿eby nie sciemnialy.
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-28, 19:10   #911
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Hmm, co¶ mi siê tu dziwnie nie podoba. Pasemka na ca³± g³owê- czyli innymi s³owy rozja¶nienie ca³ych w³osów czy zwyczajne pasemka? Ten blond Ci potem niezbyt równo wyjdzie.
Ale grunt, by¶ by³a zadowolona.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 19:53   #912
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Hmm zobaczymy. Przestraszylas mnie :/ zobaczymy co jutro wyjdzie. Jestem kolejny raz przera¿ona.
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 14:58   #913
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Witam ja juz po wizycie u fryzjera. W³osy mam rudo blond. Zastanawiam sie co dalej. Zdj dodam nied³ugo
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 15:37   #914
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Oczywiscie, ze beda mialy rudawy odcien. A czym robilas?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 15:52   #915
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Fryzjerka robi³a rozjasniaczem 6%
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 16:21   #916
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Oto moje wlosy
1. Wlosy przed farbowaniem i deko
2. Wlosy po deko
3. Wlosy po rozjasnieniu rozjasniaczem 6%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg thjmjumb.html.jpg (45,5 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg thuhmb.html.jpg (46,6 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg thumb.html.jpg (46,5 KB, 65 za³adowañ)
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 19:41   #917
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Co s±dzicie? Jako¶ dziwnie wygl±dam w tym blondzie. Sadze ze mi nie pasuje ale mo¿e muszê sie do niego przyzwyczaiæ. Fryzjerka powiedzia³a bym farbowa³a odrosty rozjasniaczem u niej ale nie mam zamiaru ca³y czas wydawaæ kasy na fryzjera i dawaæ na w³osy rozjasniacza. Chce pofarbowac wlosy za 2 tygodnie farba sama w domu bo nie podoba mi sie ten rudo blond kolor. S±dzicie ze 2tygodnue to za ma³a przerwa czy wystarczy? Szczerze mówi±c jestem za³amana tym jak wygl±dam.
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 20:14   #918
nadniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

hej, mam do was takie pytanie ... mam aktualnie w³osy w kolorze jasny br±z czê¶æ naturalna czê¶æ farbowana (juz sama nie pamiêtam gdzie jest jaki kolor). ostatnio postanowi³am zmieniæ kolor na ciemny/sredni br±z. w drogerii pani doradzi³a mi farbê rozja¶niaj±c± syoss hollywood blond które rozja¶nia w³osy o 3 tony. na próbê na³o¿y³am farbê tylko na jedno pasemko, zmy³am po godzine (trzyma³am 15 minut dluzej niz w ulotce) i praktycznie nie chwyci³o. jedynie wlosy u samej nasady ok. 2 -3 cm uzyska³y jasniejszy kolor.myslicie ze na³ozyc reszte farby na cale wlosy jutro ? nie wiem czy po prostu na moich w³osach kolor zlapie jedynie u nasady czy mo¿e taki efekt to wina tego, ¿e ¼le na³ozylam farbê b±dz ¼le wymiesza³am t± mal± czê¶æ na to pasemko?
nadniebo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-29, 20:35   #919
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nadniebo Poka¿ wiadomo¶æ
hej, mam do was takie pytanie ... mam aktualnie w³osy w kolorze jasny br±z czê¶æ naturalna czê¶æ farbowana (juz sama nie pamiêtam gdzie jest jaki kolor). ostatnio postanowi³am zmieniæ kolor na ciemny/sredni br±z. w drogerii pani doradzi³a mi farbê rozja¶niaj±c± syoss hollywood blond które rozja¶nia w³osy o 3 tony. na próbê na³o¿y³am farbê tylko na jedno pasemko, zmy³am po godzine (trzyma³am 15 minut dluzej niz w ulotce) i praktycznie nie chwyci³o. jedynie wlosy u samej nasady ok. 2 -3 cm uzyska³y jasniejszy kolor.myslicie ze na³ozyc reszte farby na cale wlosy jutro ? nie wiem czy po prostu na moich w³osach kolor zlapie jedynie u nasady czy mo¿e taki efekt to wina tego, ¿e ¼le na³ozylam farbê b±dz ¼le wymiesza³am t± mal± czê¶æ na to pasemko?
Farbowanego brazu nie rozjasnisz farba
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 10:20   #920
nadniebo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

ponad pó³ roku temu rozja¶nia³am w³osy w ten sam sposób i wyszed³ blond, fakt, ¿e mia³am wtedy o wiêksze odrosty ale na pewno na czê¶ci w³osów by³a pozosta³o¶æ farby. co w takim przypadku mogê zrobiæ? zwyk³y rozja¶niacz np z joanny i na to farba czy konieczna bêdzie dekoloryzacja?
nadniebo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 11:51   #921
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Zrób dekoloryzacje mia³am robiona w tym tygodniu i nie ¿a³uje. Mo¿esz w sumie wy¿ej w komentarzu zobaczyæ moje w³osy i ich zmianê po deko i po rozjasniaczu
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 13:21   #922
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Oto moje wlosy
1. Wlosy przed farbowaniem i deko
2. Wlosy po deko
3. Wlosy po rozjasnieniu rozjasniaczem 6%
Chocia¿ nie lubiê pasemek, wolê jednolite kolory, to Ci powiem, ¿e ca³kiem ³adnie jest.
A czy Ci pasuje czy nie to nie ocenimy, kiedy dodajesz zdjêcie ty³em . Po prostu to spora zmiana, wiêc pewnie musisz siê przyzwyczaiæ.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nadniebo Poka¿ wiadomo¶æ
ponad pó³ roku temu rozja¶nia³am w³osy w ten sam sposób i wyszed³ blond, fakt, ¿e mia³am wtedy o wiêksze odrosty ale na pewno na czê¶ci w³osów by³a pozosta³o¶æ farby. co w takim przypadku mogê zrobiæ? zwyk³y rozja¶niacz np z joanny i na to farba czy konieczna bêdzie dekoloryzacja?
ZWYK£Y ROZJA¦NIACZ Z JOANNY, jak to okre¶li³a¶ tylko spali Ci w³osy i wyjdzie nierówno. Najlepiej dodaj zdjêcie obecnych w³osków to lepiej bêdzie doradziæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 14:15   #923
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

No pewnie masz racje. Muszê jaki¶ czas mieæ ten blond ¿eby sie przyzwyczaiæ. Hmm tylko to jeszcze nie jest to. W³osy chce mieæ ja¶niejsze choæ moja góra wlosow jest bardzo jasna a dó³ rudy. Zosta³y mi tylko 3 tygodnie by doprowadziæ moje w³osy do koloru blond. Jak my¶licie co teraz zrobiæ? My¶la³am o farbie ale fryzjerka mi powiedzia³a ze bêdê musia³a do niej dodaæ utleniacz co najmniej 9% co mnie zdziwi³o. My¶la³am o jakiej¶ farbie z drogerii by ten dó³ rozjasnic i mieæ jednolity kolor. Bêdê juz farbowa³a w³osy w domu bo u fryzjera za pasemka zostawi³am 200zl. Na co fryzjerka doradzi³a bym robi³a w³osy pasemkami i rozjasniaczem ca³y czas u niej bo po farbie szybko bedzie widaæ odrost.
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 14:28   #924
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Poka¿ wiadomo¶æ
No pewnie masz racje. Muszê jaki¶ czas mieæ ten blond ¿eby sie przyzwyczaiæ. Hmm tylko to jeszcze nie jest to. W³osy chce mieæ ja¶niejsze choæ moja góra wlosow jest bardzo jasna a dó³ rudy. Zosta³y mi tylko 3 tygodnie by doprowadziæ moje w³osy do koloru blond. Jak my¶licie co teraz zrobiæ? My¶la³am o farbie ale fryzjerka mi powiedzia³a ze bêdê musia³a do niej dodaæ utleniacz co najmniej 9% co mnie zdziwi³o. My¶la³am o jakiej¶ farbie z drogerii by ten dó³ rozjasnic i mieæ jednolity kolor. Bêdê juz farbowa³a w³osy w domu bo u fryzjera za pasemka zostawi³am 200zl. Na co fryzjerka doradzi³a bym robi³a w³osy pasemkami i rozjasniaczem ca³y czas u niej bo po farbie szybko bedzie widaæ odrost.
Farba nie rozja¶ni farby
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 14:42   #925
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

To co polecacie na ta moja rado¶æ?
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 19:07   #926
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Poka¿ wiadomo¶æ
No pewnie masz racje. Muszê jaki¶ czas mieæ ten blond ¿eby sie przyzwyczaiæ. Hmm tylko to jeszcze nie jest to. W³osy chce mieæ ja¶niejsze choæ moja góra wlosow jest bardzo jasna a dó³ rudy. Zosta³y mi tylko 3 tygodnie by doprowadziæ moje w³osy do koloru blond. Jak my¶licie co teraz zrobiæ? My¶la³am o farbie ale fryzjerka mi powiedzia³a ze bêdê musia³a do niej dodaæ utleniacz co najmniej 9% co mnie zdziwi³o. My¶la³am o jakiej¶ farbie z drogerii by ten dó³ rozjasnic i mieæ jednolity kolor. Bêdê juz farbowa³a w³osy w domu bo u fryzjera za pasemka zostawi³am 200zl. Na co fryzjerka doradzi³a bym robi³a w³osy pasemkami i rozjasniaczem ca³y czas u niej bo po farbie szybko bedzie widaæ odrost.
Guzik prawda, bo to przy pasemkach szybciej widaæ odrost. Mówi³am Ci, ¿e przy pasemkach z jednolitym blondem bêdzie ciê¿ko. No ale. Generalnie farba Ci farby nie rozja¶ni a ju¿ na pewno blondem nie rozja¶nisz rudego. No way. Masz nierówne poziomy, wiêc na tê ciemniejsz± czê¶æ da³abym lekk± k±piel rozja¶niaj±c± i potem dopiero na ca³o¶æ odpowiedni± blond farbê. Ewentualnie rudo¶æ mo¿esz zgasiæ farb± z popielem, 7.1 czy 8.1. Ale jak dobrze pamiêtam kolor jaki chcia³a¶ to 7 bêdzie dla Ciebie za ciemna.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-30, 21:29   #927
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Z jednolitym kolorem chodzi³o mi o to by ten blond na gorze i rudy dó³ mia³y taki sam kolor refleksy ciemniejsze b±d¼ ja¶niejsze mog± byc. Tylko ¿eby nie by³o tego rudego. To mo¿e zrobiê ta k±piel rozjasniajaca na tym rudym czym¶ a potem na ca³o¶æ na³o¿e jakas farbê. Tylko powiedz co kupiæ i jak zrobiæ ta k±piel i ile odczekaæ od ostatniego farbowania. No i czy od razu po k±pieli na³o¿yæ farbê czy odczekaæ. Przepraszam za tyle pytañ ale ja sie nie znam na tym wszystkim :/

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Moje w³osy po umyciu sciemnialy tam gdzie by³y rado¶ci. Teraz mam jaki¶ taki ¶redni ciemny blond i rudy oczywi¶cie
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-01, 18:55   #928
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Poka¿ wiadomo¶æ
Z jednolitym kolorem chodzi³o mi o to by ten blond na gorze i rudy dó³ mia³y taki sam kolor refleksy ciemniejsze b±d¼ ja¶niejsze mog± byc. Tylko ¿eby nie by³o tego rudego. To mo¿e zrobiê ta k±piel rozjasniajaca na tym rudym czym¶ a potem na ca³o¶æ na³o¿e jakas farbê. Tylko powiedz co kupiæ i jak zrobiæ ta k±piel i ile odczekaæ od ostatniego farbowania. No i czy od razu po k±pieli na³o¿yæ farbê czy odczekaæ. Przepraszam za tyle pytañ ale ja sie nie znam na tym wszystkim :/

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Moje w³osy po umyciu sciemnialy tam gdzie by³y rado¶ci. Teraz mam jaki¶ taki ¶redni ciemny blond i rudy oczywi¶cie
Nie szkodzi.
Generalnie wyt³umaczê Ci zaraz dlaczego masz teraz problem . Masz na g³owie mieszankê blondu i rudo¶ci- której to mieszanki nie by³oby, gdyby nie by³o pasemek (dlatego Ci je odradza³am). ¯eby zgasiæ rudo¶æ mog³aby¶ na RUDE W£OSY po³o¿yæ farbê z popielem. Wtedy ta rudo¶æ zosta³aby zgaszona. Popiel jednak po³o¿ony na W£OSY Z£OTE mo¿e daæ zielony. A w±tpiê, by¶ mog³a przy tej d³ugo¶ci na³o¿yæ farbê tylko na rudo¶æ i blond omin±æ. Wersja druga- k±piel rozja¶niaj±ca. Je¶li na³o¿ysz j± na ca³± g³owê- czê¶æ która teraz jest blond wyjdzie bardzo bardzo blond jasno, czê¶æ ruda po prostu jako z³oty blond. Przykryjesz farb±, dajmy na to blond z poziomu 9- bêdziesz mieæ widocznie nierówne refleksy. I ot problem z pasemkami. Mimo wszystko jednak sk³aniam siê ku k±pieli i farbie potem, mniej ryzykowne, chocia¿ refleksy bêd±. K±piel mo¿esz robiæ kiedy chcesz, zale¿y od stanu w³osów. Poczekaj mo¿e jeszcze trochê, od¿yw je, pop³ucz farbê. Farbê potem- to samo. Tylko bez p³ukania.

K±piel:
Kupujesz rozja¶niacz (bior±c pod uwagê d³ugo¶æ Twoich w³osów, we¼ dwie saszetki). Polecam Vicent Ledier albo Elgon. Fryzjerskie, lepsze, nie baw siê w ¿adne sklepowe specyfiki pal±ce w³osy. Kupujesz oxydant (te¿ sklepy fryzjerskie), do k±pieli chyba najlepszy 9%. No i kupujesz lekki szampon z prostym sk³adem (Barwa, Joanna, co¶ takiego "kioskowego" wprost). Mieszankê robisz w proporcjach (przyk³adowo) 60g rozja¶niacza+ 60g oxydantu+ 15g szamponu. Mieszasz i nak³adasz na w³osy na 30-50 minut, potem dok³adnie zmywasz. Kontoluj kolor w³osów podczas procesu, zacznij nak³adaæ mieszankê od najciemniejszych czê¶ci.

No i potem, czy za parê dni farba docelowa- s³omkowy czy s³oneczny blond, bo jak dobrze pamiêtam taki chcia³a¶. I akcja pt. od¿ywianie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-01, 19:19   #929
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 84
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Zrobiê sobie ta k±piel rozjasniajaca staraj±c sie omin±æ ten blond na gorze. Mo¿e sie uda. A potem po kilku dniach na³o¿e na to farbê. Zamówieñ chyba ten rozjasniacz i oxydent na Allegro bo k±piel bêdê robi³a za tydzieñ. Moja kole¿anka ma podobny problem i za tydzieñ wybiera sie do fryzjera pewnie tez na pasemka co jej odradze choæ zobaczymy. Obie d±¿ymy do blondu tylko ze ona od czerni ale juz jest po dwóch dekoloryzacjach.
Karolajna1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-02, 12:27   #930
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Z br±zu na blond - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Farbowanego brazu nie rozjasnisz farba
Rozja¶ni farba z wod± 9% na przyk³ad blondy z Londy, Wellaton (tego drugiego nie u¿ywa³am ale te¿ ma 9% wiêc pewnie dzia³anie podobne).
Joa_Aga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.