Potrzebuje bardzo pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 03:32   #1
nicolaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35

Potrzebuje bardzo pomocy


Dziewczyny z Usa, glownie z KAlifornii pomozcie mi prosze. 7 m-cy temu urodzilam dziewczynke . W szpitalu dalam jej nazwisko ojca, czyli faceta z ktorym jestem od jakichs 2 lat. Przy tym ja czekam na zielona karte a on jes nielegalnie. Pisalam kiedys o braku sexu w zwiazku ( oliaga), wiec dziewczyny ktore to czytaly wiedza jaka jest moja sytuacja. Okazalo sie iz ojciec mojej corki jest ze mna tylko po to aby sobie zalatwic papiery czy to przy mojej pomocy czy tez wykorzystujac fakt iz jego dziecko jest amerykanka. Papierow ze szpitala jednak nie wyslalam jeszcze do glownego rejestru i nie potwierdzalam niczego notarialnie. Ale glownie chodzi o to ,ze chce zmienic corki nazwisko na moje tylko nie mam pojecia jak i gdzie. Slabo jeszcze mowie po angielsku a on to wykorzystuje bo wie , ze nie mam tu znajomych i nic nie zrobie. Socjal corki przyszedl juz na jego nazwisko ale to dlatego , ze wysylaja dane ze szpitala. Moze macie kogos znajomego kto urodzil tu dziecko i orientuje sie jak moge spowrotem zmienic nazwisko dziecku. Pomozcie mi prosze . Nie dam sie wykorzystywac, ale kompletnie nie wiem co mam zrobic .
__________________
Angie
nicolaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 03:48   #2
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Potrzebuje bardzo pomocy

spokojnie z dziecka na rodzicow zadne prawa nie przechodza,wiec ten koles nie ma szans na zielona karte tylko dlatego ze jego corka jest Amerykanka.Zgodnie z prawem dopiero gdy corka dorosnie (18 lat bodajze) bedzie mogla wystapic o sponsorowanie ojca.Tylko i wylacznie w taki sposob bedzie on mogl otrzymac zielona karte,pod warunkiem oczywiscie,ze corka bedzie chciala mu pomocInaczej nie da rady,takze nie ma szans zeby Cie wykorzystal
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:23   #3
nicolaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: Potrzebuje bardzo pomocy

no,ale ja koniecznie musze zmienic dane corki ,bo kompletni nie chce miec z nim nic wspolnego. Tylko jak i gdzie to zrobic.
__________________
Angie
nicolaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.