pilates- efekty w 3/4 miesiace? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-18, 20:35   #31
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: pilates- efekty w 3/4 miesiace?

Dobrze dobrane ćwiczenie pilates mogą poprawić wygląd zarówno pupy, jak i nóg, brzucha czy łydek. Obawiam się jednak, że jeśli z natury masz szersze uda od pupy to tych proporcji nie zmienisz żadnymi ćwieczniami. Ale możesz sprawić, że całość będzie lepiej wyglądała A jak jeszcze dorzucisz Tamilee to tym bardziej będziesz miała efekty. A co do łydek - samo rozciąganie raczej nie zmieni ich wyglądu. No chyba, że masz je bardzo umięśnione a nierozciągnięte, wtedy podobno rozciąganie pomaga.
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:55   #32
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: pilates- efekty w 3/4 miesiace?

ehh no chciałabym poprawić wygląd, bo wszędobylskie idealne panie wpędzaja w kompleksy a tak na poważnie, to zauważyłam w ostatnim czasie duże pogorszenie w wyglądzie mojego ciała i muszę się ratować. Czyli pilates jakieś efekty da? może chociaż podniesie i zaokrągli pupę jak już nie zmieni proporcji?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 22:12   #33
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: pilates- efekty w 3/4 miesiace?

Tak, może to zrobić z tym, że dużo zależy od tego, jak osoba prowadząca komponuje zestaw ćwiczeń. Zaznaczam to, bo zdarzyło mi się kilka razy trafić na zajęcia, na których instruktorki tak skupiały się na brzuchu, że resztę ciała traktowały "po macoszemu" Ale to już jest tylko kwestia znalezienia odpowiedniej osoby
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 17:23   #34
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: pilates- efekty w 3/4 miesiace?

Cytat:
Napisane przez wrobelkowa123 Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam pilates, ale co myslicie o jodze? przerzucilam sie wlasnie do szkoly <reklama> i bardzo bardzo sobie chwale
to ja po raz kolejny polecę program PiYo, taka dynamiczna pilateso yoga

https://www.beachbody.com/product/fi...oct42uaf67aa20
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-04-10 o 08:57 Powód: Reklama w cytacie
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 17:27   #35
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: pilates- efekty w 3/4 miesiace?

Efekty zaleza od tego, na jakim etapie zaczynasz, jesli cwiczylas juz wczesniej, to efekty beda widoczne, szybciej, jesli zaczynasz, duzo zaley od kondycji I na ile poprawnie bedziesz wykonywac cwiczenia. Od 3 tyg cwicze z JOgaZelazo pilates na nogi I moge powiedziec, ze to dziala. Jestem zdecydowanie bardziej rozciagnieta niz kiedy zaczynalam, poprawil sie znacznie moj balans, I faktycznie cwiczenia wykonuje coraz lepiej. Poza tym zamieniam treningi.
Jakies piec lat temu, przez dwa lata cwiczylam scalpel z Ewa Ch., schudlam 8 kilo , a teraz stawiam na rozciaganie, poniewaz nie chce budowac miesni, tylko sie wysmuklic.
Yoge I czwiczenia do szpagatu cwiczylam 3 mies, niestety przez cwiczenia do szpagatu nabawilam sie dlugotrwalej kontuzji I musialam przerwac cwiczenia. Naciagnelam sobie tak miesien, ze nie moglam chodzic na noge, wiec uwaga, nic na sile.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

[QUOTE=SaiFari;72669586]to ja po raz kolejny polecę program PiYo, taka dynamiczna pilateso yoga

Cwiczysz nadal, jakie daje efekty, jak dziala na nogi, bardziej na budowanie miseni czy wysmuklajaco?
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 09:49   #36
Chocoloco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Europa / Świat
Wiadomości: 89
Dot.: pilates- efekty w 3/4 miesiace?

Myślę, ze diabeł tkwi w szczegółach, technice... a nie tylko długości ćwiczeń.
Chocoloco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-28 10:49:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.