Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 22:18   #5041
kingusiaczek87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 48
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Gdzie można kupić najtaniej Y w Warszawie. Kupowałam w Cosmedica, ale właśnie podrożały na 41 zł.
kingusiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 22:35   #5042
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kingusiaczek87 Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić najtaniej Y w Warszawie. Kupowałam w Cosmedica, ale właśnie podrożały na 41 zł.
Yasminelle ma teraz swój tańszy odpowiednik Naraya https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=456517
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:47   #5043
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kingusiaczek87 Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić najtaniej Y w Warszawie. Kupowałam w Cosmedica, ale właśnie podrożały na 41 zł.
Dołączam się do pytania. Na razie jakoś boją się zmiany na inne, choć podobno skład ten sam.
41 zł to i tak nie szaleństwo, ja w mojej mieścinie płaciłąm48-49, a w jednej aptece kosztowały 52, ale jeszcze nie zwariowałam i podzękowałam...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:44   #5044
kingusiaczek87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 48
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Kupowałam po 35, wiec różnica jest Może ktoś zna jakaś fajną aptekę, gdzie akurat Y jest w promocji. Na 3 opakowaniach zawsze można zaoszczędzić
kingusiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:53   #5045
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

A sprawdzałyście w aptekach Dr.Max? Ciekawe promocje czasem mają, również na Y.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:41   #5046
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Można się dołączyć?
Fakt, faktem, zacznę brać Naraya, ale tamten wątek jest zdechły
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:19   #5047
Izydka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dziewczyny, ja trochę odejdę od tematu kosztów tabletek. Od jakiegoś czasu piszę o moich reakcjach na Yasminelle. Tak jak któraś z Was mi poleciła, poczekałam i zjadłam kilka opakowań, żeby zobaczyć czy organizm się przystosuje i przestaną mi wyskakiwać pryszcze i przestanę tyć.

Niestety zjadłam już całe dwa opakowania i kiedy przez kilka dni nie brałam tych tabletek (dzień 22 - 28), pryszcze zniknęły. Wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę nowego opakowania, a dziś... już mi się takie wzgórki porobiły jak pod pryszcze, twarz mnie swędzi i ogólnie jest masakra nie wiem czemu jak tak dziwnie na te tabletki reaguję, przecież to miało przejść czy też tak miałyście/macie? jestem podłamana (((
Izydka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 20:37   #5048
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Niby to dopiero 2 opakowanie, ale skoro te dolegliwości są aż tak silne to może powinnaś zmienić na inne...
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:20   #5049
MalaMigotka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam drogie wizazyski

Niestety znomu musze sie do was zglosic z moim problemem.. Wlasnie jestem w polowie mojego drugiego blistra tabsow i zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy.. Przez kilka ostatnich dni bola mnie piersi, wczoraj bolal mnie najpierw zoladek a potem brzuch tak jak na okres (???) a dzisiaj zle sie czuje i kreci mi sie troche w glowie.. Dodam ze niepominelam zadej tabletki i lykam jest codziennie o 19.. Tabsy przyjelam bardzo dobrze.. Plamilam tylko kilka dni.. Skutecznosc takbletek to 99,9 procent.. Mam nadzieje ze nie jestem tym 0,1 procentem....( prosze powiedzcie mi cos na ten temat....
MalaMigotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 13:54   #5050
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez MalaMigotka1987 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizazyski

Niestety znomu musze sie do was zglosic z moim problemem.. Wlasnie jestem w polowie mojego drugiego blistra tabsow i zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy.. Przez kilka ostatnich dni bola mnie piersi, wczoraj bolal mnie najpierw zoladek a potem brzuch tak jak na okres (???) a dzisiaj zle sie czuje i kreci mi sie troche w glowie.. Dodam ze niepominelam zadej tabletki i lykam jest codziennie o 19.. Tabsy przyjelam bardzo dobrze.. Plamilam tylko kilka dni.. Skutecznosc takbletek to 99,9 procent.. Mam nadzieje ze nie jestem tym 0,1 procentem....( prosze powiedzcie mi cos na ten temat....

ale co mamy Ci napisac? bierzesz dopiero 2 opakowanie, bierz dalej, nic z tego co napisalas nie wskazuje abys musiala odstawic tabletki. bol piersi no bywa zdarza sie, tak samo bol zoladka poczytaj o skutkach ubocznych. nie nakrecaj sie sama. jesli bralas tabletki regularnie nie masz sie czym martwic.

edit: ja bralam Yasminelle rok. zawsze wpływala na mnie oslabiajaco, sennie i czulam znużenie. w polowie dnia kladlam sie spac chociaz na godzinke, tez bolaly mnie piersi (pod koniec kazdego opakowania) i nie panikowalam.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:31   #5051
MalaMigotka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

No rozumiem ale chodzi mi o to skutki uboczne czy moga one wskazyc na to ze tabsy niedzialy i moglo dojsc do zaplodnienia.. O to sie najbardziej martwie.. Nie o to ze mnie boli czy mi sie w glowie kreci tylko chodzi i ciaze.. Przez te dolegliwosc zaczelam czytac o skutecznosci yasminelle i znalazlam ze maja najniejsza dawke hormonow, natknelam sie nawet ze 2 dziewczyny zaszly w ciaze przy regularnym zazywaniu tabsow i teraz to juz sama nie wiem...((

Edytowane przez MalaMigotka1987
Czas edycji: 2010-10-10 o 14:37
MalaMigotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 14:38   #5052
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez MalaMigotka1987 Pokaż wiadomość
No rozumiem ale chodzi mi o to skutki uboczne czy moga one wskazyc na to ze tabsy niedzialy i moglo dojsc do zaplodnienia.. O to sie najbardziej martwie.. Nie o to ze mnie boli czy mi sie w glowie kreci tylko chodzi i ciaze.. Przez te dolegliwosc zaczelam czytac o skutecznosci yasminelle i znalazlam ze maja najniejsza dawke hormonow, natknelam sie nawet ze 2 dziewczyny zaszly w ciaze przy regularnym zazywaniu tabsow i teraz to juz sama nie wiem...((
skutki uboczne nie maja nic wspolnego z brakiem antykoncepcji.
jesli przestrzegałas ulotki, stosowalas tabletki regularnie= w ciazy nie jestes.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 14:46   #5053
MalaMigotka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Wlasnie tez tak caly czas myslalam, dlugo sie zastanawialam czy zaczac brac tabsy ze to hormony taka ingerencja w organizm i to i tamto ale wkoncu zdecydowalam ze jednak warto miec taki komfort psychiczny i nie bac sie w dzien sspodziwanego okresu czy bedzie czy nie.. A wlasnie dzisjaj sie doczytalam ze dziewczyny wpadly przy tabsach i dlatego juz odchodze od zmyslow przez to..

czyli uwazasz ze nie mam sie czym przejmowac jezeli regularnie przyjmowalam tabsy bez pominiecia jakiejkolwiek tabletki, i te skutki to sa wywaolany tylko i wylacznie reakcja organizmu na tabletki a nie oznaka zaplodnienia?
MalaMigotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 18:49   #5054
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a mi rece opadly... zapomnialam wczoraj tabletki... przedostatniej z blistra... dzisiaj wzielam i co dalej? ehhh znowu gumki na tydzien? beznadzieja normalnie no...
beznadziejny mam dzis dzien naprawde

jakis pms, brak kasy, brak fajek, problemy wychowawcze z dziecmi i poprostu mam cholera dość.....

a sie chcialam dla relaksu pobzykac no.... i co? i znowu guma... grrrrrrr
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:35   #5055
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
a mi rece opadly... zapomnialam wczoraj tabletki... przedostatniej z blistra... dzisiaj wzielam i co dalej? ehhh znowu gumki na tydzien? beznadzieja normalnie no...
beznadziejny mam dzis dzien naprawde

jakis pms, brak kasy, brak fajek, problemy wychowawcze z dziecmi i poprostu mam cholera dość.....

a sie chcialam dla relaksu pobzykac no.... i co? i znowu guma... grrrrrrr
Jeśli to ostatnia z blistra to nic nie powinno się stać w każdym razie pisze tak w ulotce . Jeśli to była by jakaś w środku to tak pewnie był by problem ale ostatnia to po prostu zrobić normalnie przerwę i tyle
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 19:48   #5056
handmadeearings
Raczkowanie
 
Avatar handmadeearings
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 370
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

no wlasnie to byla przedostatnia wczoraj... dzis wzielam ostatnią.... glupio zrobilam moglam nie brac wogole juz ehhh po japkach.....
handmadeearings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 13:07   #5057
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez handmadeearings Pokaż wiadomość
no wlasnie to byla przedostatnia wczoraj... dzis wzielam ostatnią.... glupio zrobilam moglam nie brac wogole juz ehhh po japkach.....
Co najwyżej przesunie ci się następne opakowanie o jeden dzień mi też się raz tak zrobiło ;P
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:18   #5058
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Nie mogę znaleźć wątku, ale wiem, że dużo Was pytało o to po jakim czasie występuje okres po odstawieniu tabletek w ciągu 7 dni. Otóż ja mam zawsze po 5 więc jeśli któraś się martwi, że po 2 czy 3 dniach jeszcze nie ma ... to wyluzujcie 5 dni to norma

Ps. Też miałam niezłego stracha
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
czy kazda tabletka z blistra jest taka sama jak chodzi o sklad bo nie moge znalezc nigdzie;>

Jest taka sama
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:47   #5059
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Witam . Ja biore Yasminelle od 6 miesiecy , ostatnio dostalam antybiotyk Cipronex na 10 dni , jestem jeden dzien po kuracji i moje pytanie brzmi : moge wspolzyc normalnie ? czy musze stosowac dodatkowa antykoncepje , gdziesz czytalam ze Cipronex nie wchodzi w interakcje z Yasminelle . Mialyscie podobny przypadek ?
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:50   #5060
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
Witam . Ja biore Yasminelle od 6 miesiecy , ostatnio dostalam antybiotyk Cipronex na 10 dni , jestem jeden dzien po kuracji i moje pytanie brzmi : moge wspolzyc normalnie ? czy musze stosowac dodatkowa antykoncepje , gdziesz czytalam ze Cipronex nie wchodzi w interakcje z Yasminelle . Mialyscie podobny przypadek ?
A co jest napisane w ulotce Cipronexu?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:52   #5061
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

na ulotce cipronexu nie ma nic na temat tabletek antykoncepcyjnych , jest wymionionych wiele chorob itp ale tego nie ma
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:22   #5062
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
na ulotce cipronexu nie ma nic na temat tabletek antykoncepcyjnych , jest wymionionych wiele chorob itp ale tego nie ma
Jeśli nie ma zdania w stylu: Lek wpływa na obniżenie skuteczności antykoncepcji hormonalnej - to nie masz się czego obawiać.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:45   #5063
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

A ja mam plamienia podczas brania yasminelle(1,5roku brania), gin się tym nie przejął... a ja się zastanwiam czy mogę współżyć podczas tego krawienia i brania tabsów? A propo przytycia, zdarza się, ja zaczęłam stosować Diete Ducana i elegancko nadwyżkę zrzuciłam , z tym że odradzam długoterminowej tej diety (nerki, bóle brzucha,itp)
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:55   #5064
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Wątek przekroczył 5,000 postów. W związku z tym zakłada się nowy.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=475091

Zaraz napiszę do moderatora z prośbą o zamknięcie tego.
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2010-10-14 o 14:43
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.