Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-30, 21:42   #1591
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, jasnoszary, nr jest zamazany. Bardzo fajnie wygląda, będzie fajnym tłem do zdobień

kolekcja super ja mam w koszyczkach
fajny się wydaje

no ja już nie wiem gdzie to upychać, żeby nie było na wierzchu a jednoczesnie pod ręką
chyba 1/3 więcej wala się po pokoju
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Malinko, ile tego i jaka tęcza
ile... no właśnie myślałam, że mniej
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:03   #1592
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Z racji mojego kierunku studiów musiałam już nie raz zagłębić się w ludowe wierzenia, obrzędy, tradycje i tak dalej - baardzo mnie to interesuje
Dziękuję!
brrr, ja to tak raczej z nudów, czy coś, nie żebym się tym interesowała, ale jak mnie najdzie tak mogę słuchać godzinami


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to akurat i ja słyszałam


bałabym się tego do ręki wziąć..


a ja noszę na co dzien w portfelu kolejny rok


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz...:brzy dal: I co, przynosi?
powiem szczerze że nie wiem, ale nawet jeśli to chcę mieć go przy sobie, lepiej się czuję mając przy sobie coś, co pozornie może przynieść mi szczęście.
i nie żartuję, poważnie w portfelu noszę kawałek sznura wisielca.


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zrobiłam nowe zakupy, aaaa..... Trzeba mnie chyba zamotać w kaftan bezpieczeństwa

Poniżej houl (częściowy, bo niektóre zakupy dopiero pocztą idą )

To co na zdjeciach jest z Reserved
super zakupy!


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
I moje brokatowe
brokat GR JJ nr 112 pod nim jedna warstwa zwykłego fioletu
pazury podpiłowałam, bo się zabijałam przez nie, a znów chyba takie długie to nie były
piękne pazurki!


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ja dziś też popełniłam kilka zakupów, przede wzsystkim dostałam zwrot z paypala za Color Club z ebaya które do mnie nie dotarły. Więc kupiłam dwa w Eurofashion-zapłaciłam więcej,ale przynajmniej mam pewność że są. Czarny i różowy Plus zmywacz i cudo do skórek-Blue Cross, użyłam raz i jestem zachwycona. Kupiłam też Revlona ,którego nosiłam do kasy i odkładałam w Super Pharmie tyle razy,że aż wstyd. Grapefruit fizz. Na różu będzie wyglądał pięknie-mam nadzieję. Była promocja więc skorzystałam. Miałam tez w ręce Chubby cheeks Essie, ale postanowiłam się ukarać za to,że nie chciało mi sie wyleźć z kanapy i jechać do hebe,jak były po 20zł i nie kupiłam.
Iiii znalazłam w sklepie internetowym lakier z mojej wishlisty od roku chyba. Kiedy się zdecydowałam to zniknął z Douglasa,więc go spontanicznie kliknęłam pojemność ma bardzo małą-Anula pomaluje nim dwa palce a cena wysoka,ale jest odbiór osobisty więc bez przesyłki chociaż.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

I zapomniałabym o zakupach kolorówkowych, kolejna paletka Sleeka do mojego grona chyba 10 już- KLIK
ohohooho, zakupy udane
Sleek śliczny, bardzo kolory mi się podobają


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
układałam wczoraj w nocy lakiery, niestety nie wszystkie się zmieściły
wcześniej miałam poukładane firmami, teraz bardziej odcieniami, ale nie wiem czy to się sprawdzi, trudno wysunąć te z tyłu szuflady, może lepsze byłyby koszyczki albo helmer
chyba zwolnię drugą szufladę... skąd tyle tego się wzięło
i ja muszę lakiery ogarnąć.
ale jak pięknie kolorystycznie Twoje wyglądają



Yen, Ciebie mi nie zacytowało, i ja dzisiaj chrapkę miałam na Safari, na pewno po majówce wybiorę się na polowanie. ;-)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:11   #1593
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no to poszalałaś Pilar super zakupy. A lakier, to jaki kliknęłaś?
Isadora Marzipan mogę mieć 15098298 takich pistacji zielonych a nadal kupuję nowe

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Serio?
Ja uważam, że ostatnio jakość ich ciuchów znacznie się poprawiła. Co prawda nie kupuję zbyt często, ale od czasu, do czasu jakaś przecena mnie skusi. Noszą się bardzo fajnie Powiem Ci co sie wydarzy z bluzeczką po praniu, a nie bede się z nią obchodzic delkatnie. Wrzucę do pralki i tyle



Uwaga, następuje ciąg dalszy - zakupy, na które dopiero oczekuję

Zestaw do brwi, bo wydaje mi się, że cien z Inglota, ktry używam jakis za ciemny jest . Kupiłam TAKI w kolorze ASH i zobaczymy...

Cienie Sleek - urzekły mnie te kolory

Pędzelki do oczu, bo wciąż mam ich za mało

Pędzel Maestro do podkładu - do tej pory używalam nr 140, a teraz wymyśliłam, że jak będę miała drugi, to będzie wygodniej z praniem


Na koniec fioletowa kulka essence. Mam taki jeden od dawna i kocham go miłością absolutną. Kiedyś skusiałam się na słynny MAC 217 i żałuję wydanych pieniędzy, bo ten essenciak rozciera o wiele fajniej.

Na razie tyle.

Zajmijcie mnie czymś proszę na wątku, bo inaczej znowu wyskocze na Allegro i skończy się jeszcze gorzej
Ja myślę,że jakość rzeczy z Reserved jest naprawdę dobra, wszystko piorę w pralce i wiadomo,że nie noszę dwóch bluzek na krzyż, zresztą robię generalne prania raz w tygodniu,ale chyba nie mam takiej z której by się zrobiła wyjątkowa szmata. Zazwyczaj albo mi się znudzą,albo zniszczą na zasadzie jakaś plama,czy zszarzeją od wyprania z czymś ciemnym-wiadomo. Ale często śpię w takich bluzkach potem i spokojnie się nadają do noszenia po domowemu.

Mam ten pędzel z Maestro do podkładu,ale wadą jest to,że ciężko go domyć. Mam duże obycie z takimi pędzlami bo nigdy nie nakładam podkładu palcami i najlepiej się pierze póki co taki zaokrąglony niby do pudru mineralnego z Sephory. To włosie jakoś mniej chłonie kosmetyk.

Kuleczka fioletowa z Essence jest genialna, nią nakładałam właśnie fyrinnae w załamanie, bo jednocześnie aplikuje i rozciera. A ten MAC-ja mam akurat odpowiednik nie nadaje się do nakładania cienia bo robi taką burą plamę, ja nim wolę rozcierać granicę już po nałożeniu cienia.

Real Techniques to moje kolejne marzenie pędzlowe. Obok Bdellium tools green bamboo-ze względu na wygląd

Tej paletki sleeka akurat nie mam,ponieważ mam i Acid, i Monaco, i Curacao i jeszcze jakieś tam kolorowe więc odpuściłam ją sobie.

Do brwi lubię używać albo cieni Sleeka właśnie-aktualnie robię taki mix dwóch kolorów z Au naturel, lub kredką-jest szybciej.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jaki to lakierek z wishlisty kliknęłaś?! Pokaż!

W ogóle zakupy świetne. Szczególnie mnie zainteresował ten preparat do usuwania skorek. Jak on działa? Czy to możliwe, że da się używac takie cudo zamiast wycinania? Ja niestety wycinam, a bardzo tego nie cierpię robić, więc jeśli jest to taka magia...

No i Sleek high five siostro!
Skoro masz ich tak dużo, to może te moją rownież posiadasz. Jeśli tak, to napisz jak sie sprawuje
Isadora Marzipan

On niesamowicie zmiękcza skórki i można odsunąć nawet te,których się nie da po długiej kąpieli. Niektóre to normalnie same odchodzą,a i przy wycinaniu jest łatwiej. I co mnie cieszy-skórki wyglądają na bardziej nawilżone.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pilar, od beauty nie dotarły? Hmmm, może jeszcze dolecą
no nie, a w ogóle to już drugi raz. Tylko za pierwszym razem, to był mój pierwszy zakup ebayowy i nie wiedziałam,że oni oddają kasę. Zamówiłam chinki i ponad stówa poszła się je... Więc nie wiem czy to czasem nie jest coś z tym sprzedającym,bo zamawiałam od innych i zawsze dochodziły rzeczy. A tutaj już ze dwa miesiące będą. Jak dojdą to ciekawe co zrobię, mam odesłać?

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam skromniejsze dzisiejsze
Evelinka wygląda trochę jak kupa ale Safari mi przypomina porcelankę

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja też chcę jakiegoś nowego sleeka ale nie mogę się zdecydować
Coone, jak coś,to uderzaj do mnie, bo ja macałam chyba wszystkie -w superdrugu i mam dużo. W ogóle nie używam żadnych cieni oprócz Sleeka, ani Inglota,ani MACa, ani Essence ani nic. Mam,ale nic nie jest tak wygodne w obsłudze. Więc polecam

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Najgorsze, że nie mam zupełnie pomysłu na przechowywanie tego wszystkiego. Zrobilam sobie w lazienkowej szafce takie świetne kontenerki z przezroczystymi szufladkami, ale wszystko, co tam ląduje, zostaje na wieki, bo nie chce mi się wyciągać, a jak wyciągne, to przerzucam do kosmetyczki (jednej z kilku) i tam już zostaje. W rezultacie mam porozrzucane w sypialni kosmetyczki, w łazience szufladki i w ogóle nie wiem co gdzie mam
Ja też mam problem z organizacją wiecznie. I z lakierami, bo są w pudełku i jak mam OPI to wszystkie mają czarne zakrętki, a wolałabym,żeby tak widać było od razu co to za kolor. Niektórzy robią kropki na górze ,ale to nie to samo

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
układałam wczoraj w nocy lakiery, niestety nie wszystkie się zmieściły
wcześniej miałam poukładane firmami, teraz bardziej odcieniami, ale nie wiem czy to się sprawdzi, trudno wysunąć te z tyłu szuflady, może lepsze byłyby koszyczki albo helmer
chyba zwolnię drugą szufladę... skąd tyle tego się wzięło
od razu widać jakie kolory lubisz najbardziej

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

w ogóle wniosek dzisiejszego dnia to:
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:18   #1594
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
On niesamowicie zmiękcza skórki i można odsunąć nawet te,których się nie da po długiej kąpieli. Niektóre to normalnie same odchodzą,a i przy wycinaniu jest łatwiej. I co mnie cieszy-skórki wyglądają na bardziej nawilżone.
produkt idealny dla mnie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:22   #1595
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
i ja muszę lakiery ogarnąć.
ale jak pięknie kolorystycznie Twoje wyglądają

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
od razu widać jakie kolory lubisz najbardziej

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

w ogóle wniosek dzisiejszego dnia to:
genialny wniosek

a jakie lubię najbardziej?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:30   #1596
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
produkt idealny dla mnie
a i nie powiedziałam chyba,że jest w takiej dużej butelce-więc starczy na rok a kosztuje 15zł.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:32   #1597
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mam ten pędzel z Maestro do podkładu,ale wadą jest to,że ciężko go domyć. Mam duże obycie z takimi pędzlami bo nigdy nie nakładam podkładu palcami i najlepiej się pierze póki co taki zaokrąglony niby do pudru mineralnego z Sephory. To włosie jakoś mniej chłonie kosmetyk.
Ja do podkładu używałam do tej pory Maestro 140 i jest naprawde niezły. Bardzo dobrze się pierze i prawie wcale nie pije podkładu. Zobaczymy jak będzie z tym...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Kuleczka fioletowa z Essence jest genialna, nią nakładałam właśnie fyrinnae w załamanie, bo jednocześnie aplikuje i rozciera. A ten MAC-ja mam akurat odpowiednik nie nadaje się do nakładania cienia bo robi taką burą plamę, ja nim wolę rozcierać granicę już po nałożeniu cienia.

Real Techniques to moje kolejne marzenie pędzlowe. Obok Bdellium tools green bamboo-ze względu na wygląd
Ja kuleczkę stosuje do wszystkiego, a MAC faktycznie nadaje się wyłącznie do rozcierania. Nie da się nim nic nałożyć precyzyjnie, jednak nawet do rozcierania jest dla mnie za duży i mam własnie takie wrażenie jak piszesz - potrafi po prostu burą plame zrobic, a nie rozciera wcale lepiej od kulki. Wlaściwie nie wiem po co go mam, bo spokojnie można się bez niego obejść. Chyba, że może mam za małe umiejetności po prostu

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
On niesamowicie zmiękcza skórki i można odsunąć nawet te,których się nie da po długiej kąpieli. Niektóre to normalnie same odchodzą,a i przy wycinaniu jest łatwiej. I co mnie cieszy-skórki wyglądają na bardziej nawilżone.
Eeee, to ja czegoś takiego nie potrzebuję. Do zmiękczania uzywam od lat jajeczka z oriflame i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakaś skórka nie chciala odejść. Myślałam,że on może tak jakby rozpuszcza te skórki, a jeśli tylko zmiękcza, to... zaoszczędzilam pieniądze


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
w ogóle wniosek dzisiejszego dnia to:
Hahaha Zgadza się.

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2013-04-30 o 22:33
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 22:46   #1598
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no nie, a w ogóle to już drugi raz. Tylko za pierwszym razem, to był mój pierwszy zakup ebayowy i nie wiedziałam,że oni oddają kasę. Zamówiłam chinki i ponad stówa poszła się je... Więc nie wiem czy to czasem nie jest coś z tym sprzedającym,bo zamawiałam od innych i zawsze dochodziły rzeczy. A tutaj już ze dwa miesiące będą. Jak dojdą to ciekawe co zrobię, mam odesłać?
Uhm, to chyba miałam szczęście x 2. Jeśli dolecą to nie odsyłaj bez przesady

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
RT kupilam na allegro. Pozostałe rzeczy zreszta też. Od tej samej sprzedawczyni. Ten zestaw kosztował 97zł. Znalazłam potem w sklepie internetowym przecenione na 90, ale po doliczeniu kosztów przesylki wyszloby na to samo, a tu w jednej paczce będę miała kilka fajnych zakupów. Przesyłka kosztowała mnie 6zł. za całość, więc spoko.
Jasne. Jak dolecą to koniecznie daj znać jak się sprawują
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 22:50   #1599
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a i nie powiedziałam chyba,że jest w takiej dużej butelce-więc starczy na rok a kosztuje 15zł.
dajcie mi Hebe, SP i EF!!!!!!!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 01:33   #1600
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ale czemu... przecież ma prawdo Ci sie nie podobać
a na pewno inaczej wygląda w mani na dwóch paznokciach, a inaczej na całej dłoni
daje po oczach, a zdjęcia tego nie oddają
także dziękuję
No ale to brokat, na widok brokatu wyglądam zawsze tak ->
W ogóle mało co mnie rajcuje. Czyżbym przestawała być pazurkomaniaczką?

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Serio?
Ja uważam, że ostatnio jakość ich ciuchów znacznie się poprawiła. Co prawda nie kupuję zbyt często, ale od czasu, do czasu jakaś przecena mnie skusi. Noszą się bardzo fajnie Powiem Ci co sie wydarzy z bluzeczką po praniu, a nie bede się z nią obchodzic delkatnie. Wrzucę do pralki i tyle
Ale wiecie, ja jestem pechowcem. Mnie giną wszystkie paczki, ciągle coś mi się rozwala... Może po prostu mi się tak trafiło. Ostatnio przymierzałam ten żakiecik Pilar. Śliczny, ale wszystkie były zmechacone na ramionach

A u mnie nigdy nie ma tej kulki Coś czuję, że kogoś zdymisjonuję, zrzucę ze stołka To jest niedopuszczalne

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Co do Reserved - też często tam kupuję, jakoś nie miałam problemów z ciuchami. Mam też skórzane szpilki od nich - uwielbiam i Cudne koturny
Co do koszulek i T-shirtów - chyba tylko takie za 150zł nie rozwlekają się i nie wykrzywiają po praniu... Bo mam koszulki z różnych firm i niestety, ale rzadko która wytrzymuje próbę czasu i prania.

Ja mam skromniejsze dzisiejsze
To mi się już zniszczyły dwie bluzki, dwie koszulki coś w stylu nowego nabytku Złej, sweter... Serio jestem pechowa

Ja na szczęście nie mam żadnych łupów. Uff
Zastanawiałam się nad farbkami 12 szt/14,90zł, ale ostatecznie odłożyłam. Ale nie wykluczam, że wrócę

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja też chcę jakiegoś nowego sleeka ale nie mogę się zdecydować
Ja chcę swojego pierwszego Sleeka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
układałam wczoraj w nocy lakiery, niestety nie wszystkie się zmieściły
wcześniej miałam poukładane firmami, teraz bardziej odcieniami, ale nie wiem czy to się sprawdzi, trudno wysunąć te z tyłu szuflady, może lepsze byłyby koszyczki albo helmer
chyba zwolnię drugą szufladę... skąd tyle tego się wzięło
Uwielbiam oglądać lakiery. Czasami sobie je wyciągam i macam, podziwiam, a potem chowam

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Isadora Marzipan mogę mieć 15098298 takich pistacji zielonych a nadal kupuję nowe

w ogóle wniosek dzisiejszego dnia to:
Właśnie zdałam sobie sprawę, że nie mam żadnej pistacji Ale ciężko jest znaleźć ładną albo po prostu u mnie nie ma

Zacny wniosek

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dajcie mi Hebe, SP i EF!!!!!!!
I mnieee
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 07:48   #1601
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

dzięki
ale ja czekam na Twoje
zdjęcia są... może dziś wrzucę

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Kiedy się zdecydowałam to zniknął z Douglasa,więc go spontanicznie kliknęłam pojemność ma bardzo małą-Anula pomaluje nim dwa palce a cena wysoka,ale jest odbiór osobisty więc bez przesyłki chociaż.
Marcepan
zrób mi odlewkę
nie no, taką pojemność toleruję, mam troszkę maleństw, ale w takiej cenie
mówisz że zniknął z D... widocznie nie był mi przeznaczony

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
układałam wczoraj w nocy lakiery, niestety nie wszystkie się zmieściły
wcześniej miałam poukładane firmami, teraz bardziej odcieniami, ale nie wiem czy to się sprawdzi, trudno wysunąć te z tyłu szuflady, może lepsze byłyby koszyczki albo helmer
chyba zwolnię drugą szufladę... skąd tyle tego się wzięło
aaale tęczowo

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Uwielbiam oglądać lakiery. Czasami sobie je wyciągam i macam, podziwiam, a potem chowam
to chyba normalne u maniaczek
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 08:05   #1602
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
w ogóle wniosek dzisiejszego dnia to:

dobry wniosek


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dajcie mi Hebe, SP i EF!!!!!!!

i mi
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:26   #1603
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Pilar - ja też długo kręciłam się wokół tej IsaDory, bo tak samo było mi szkoda tylu pieniędzy na taki mały lakier. W końcu u mnie też zniknął z Douglasa i tego samego dnia pędziłam na drugi koniec Poznania, żeby go dorwać .
Ale marcepan jest wyjątkowy, nie mam nic podobnego w swojej kolekcji.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 08:50   #1604
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładne nowe dziewice


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
fajny się wydaje

no ja już nie wiem gdzie to upychać, żeby nie było na wierzchu a jednoczesnie pod ręką
chyba 1/3 więcej wala się po pokoju

ile... no właśnie myślałam, że mniej

hehe, a ile liczy Twoja kolekcja?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Yen, Ciebie mi nie zacytowało, i ja dzisiaj chrapkę miałam na Safari, na pewno po majówce wybiorę się na polowanie. ;-)
hehe, ja tak się na nie nie nastawiałam, ale wpadły mi w ręce...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Isadora Marzipan mogę mieć 15098298 takich pistacji zielonych a nadal kupuję nowe

Evelinka wygląda trochę jak kupa ale Safari mi przypomina porcelankę
piękny ten kolor

hehe, rozumiem Ale to piękny brąz Ale wiem, że nie każdy lubi

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

To mi się już zniszczyły dwie bluzki, dwie koszulki coś w stylu nowego nabytku Złej, sweter... Serio jestem pechowa

Ja na szczęście nie mam żadnych łupów. Uff
Zastanawiałam się nad farbkami 12 szt/14,90zł, ale ostatecznie odłożyłam. Ale nie wykluczam, że wrócę
to rzeczywiście, jakoś pechowo

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:00   #1605
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Alu za dużo troszkę tego jak dla mnie :< Tolerowałabym tylko na 2 paznokciach takie zestawienie Ale za to paznokcie u Ciebie idealne
Pilar świetny ten lakier
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:14   #1606
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Pilar - ja też długo kręciłam się wokół tej IsaDory, bo tak samo było mi szkoda tylu pieniędzy na taki mały lakier. W końcu u mnie też zniknął z Douglasa i tego samego dnia pędziłam na drugi koniec Poznania, żeby go dorwać .
Ale marcepan jest wyjątkowy, nie mam nic podobnego w swojej kolekcji.
nie piszcie tak
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:31   #1607
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no dobra, to na barana
kup sobie dużą.. na kółkach i z rączką takie najwygodniejsze



ale przepiękny!!
Nono o takiej myślę, tylko nie chcę jednorazówki
Zazwyczaj podróżuję z plecakiem i nigdy na tak długo (miesiąc) i ni cholery nie wiem jak ja się zapakuję

Dzięki
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Mnie ten kolor też bardzo się podoba, a nie spodziewałam się, że tak będzie - w butelce wyglądał na taki... majtkowy
Majtkowy jest dobry!
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Fantastyczne! I kształt, i malowanie...
Dziękuję pięknie
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jak to jakiś Jumpek? Ten kol;or jest obłędny
Jakiś o numerze 161

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zrobiłam nowe zakupy, aaaa..... Trzeba mnie chyba zamotać w kaftan bezpieczeństwa
Świetne zakupy
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Super lubię takie idealne oglądać



I moje brokatowe
brokat GR JJ nr 112 pod nim jedna warstwa zwykłego fioletu
pazury podpiłowałam, bo się zabijałam przez nie, a znów chyba takie długie to nie były
Dzięki i nawzajem

Z długością mam ostatnio podobnie - nawet nie mam co podejmować się zapuszczania, bo nie wytrzymam w dłuższych
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
stary, ale jary super kolor
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
chyba go mam bardzo fajnie jak zwykle, nuda
zalałabyś skórki może czasem


układałam wczoraj w nocy lakiery, niestety nie wszystkie się zmieściły
wcześniej miałam poukładane firmami, teraz bardziej odcieniami, ale nie wiem czy to się sprawdzi, trudno wysunąć te z tyłu szuflady, może lepsze byłyby koszyczki albo helmer
chyba zwolnię drugą szufladę... skąd tyle tego się wzięło
Wiemy co dobre Aa nawet chyba widzę go na zdjęciu
Powiedziała, co wiedziała

Jaka tęcza
Wczoraj stwierdziłam, że muszę kupić sobie jedno większe pudełko na lakiery, bo jak dalej pójdzie tak, jak idzie teraz, to będę miała mikro wieżę z pudełek z lakierami
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
brrr, ja to tak raczej z nudów, czy coś, nie żebym się tym interesowała, ale jak mnie najdzie tak mogę słuchać godzinami
Nie takie znowuż brrr To jednak jedna z najciekawszych rzeczy z jakimi miałam do czynienia na studiach
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Isadora Marzipan mogę mieć 15098298 takich pistacji zielonych a nadal kupuję nowe
Aaa Rzeczywiście - pistacja idealna
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:37   #1608
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jakiś o numerze 161

Dziękuję

Jest brzydko, szaro i zimno :< Miałam sobie sprzątanie urządzić, ale odechciewa mi się. Lakiery znowu przemeblowane, bo pudełko które znalazłam 2 miesiące temu skurczyło się i zabrakło mi miejsca Zdjęłam z szafy nowe, większe, ale sądzę, że pod koniec czerwca znów się skurczybyk zmniejszy
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:53   #1609
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jest brzydko, szaro i zimno :< Miałam sobie sprzątanie urządzić, ale odechciewa mi się. Lakiery znowu przemeblowane, bo pudełko które znalazłam 2 miesiące temu skurczyło się i zabrakło mi miejsca Zdjęłam z szafy nowe, większe, ale sądzę, że pod koniec czerwca znów się skurczybyk zmniejszy
No, takie teraz pudełka badziewne robią
Moje też się kurczą, ale to nic dziwnego, bo są mejd in czajna
I też miałam dziś sprzątać...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 10:14   #1610
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

YEN dziękuję ano nie miałam długich, ale nie mogłam sobie z nimi poradzić, a i z tymi już dwa razy miałam problem

ANTEIA są chyba ładniejsze kolory niż ten ale ja już za bardzo się im nie przyglądam co by się nie wodzić na pokuszenie

MALINKO dziękuję zastanawia mnie jakby na czarnym wyglądał i może na jakimś jasnym, może kiedyś coś wymodzę

MIAŁ dzięki

SMOO dziękuję

PREZIU może masz jakiś gorszy dzień, albo on faktycznie tak kijowo na zdjęciach wygląda
a może gust Ci się zmienia ?

ANULA wrzucaj zdjęcia, wrzucaj

AMELJA ma prawo Ci się nie podobac, dzięki

VIV




Kurcze nawet komputera nie chce mi się włączać, bo pogoda taka zamulająca, zimno, deszczowo

gdzie to słońce pytam no gdzie ?
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:36   #1611
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
W ogóle mało co mnie rajcuje. Czyżbym przestawała być pazurkomaniaczką?
NIE!
Preziu, kto jak kto, ale nie Ty!



Cytat:
Ja na szczęście nie mam żadnych łupów. Uff
Zastanawiałam się nad farbkami 12 szt/14,90zł, ale ostatecznie odłożyłam. Ale nie wykluczam, że wrócę

I mnieee
faarbki
gdzie można je dostać? też bym chciała zakupić.

łączę się w bulu!
ale za rok w Lublinie mają otwierać SP


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i mi



Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hehe, ja tak się na nie nie nastawiałam, ale wpadły mi w ręce...
a ja wczoraj jak szłam na dworzec widziałam tak kolorami pięknie ustawione za całe obłędne 3 zł... ale nie miałam przy sobie pieniążków na więcej niż 1 lakier i byłam obładowana...


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie takie znowuż brrr To jednak jedna z najciekawszych rzeczy z jakimi miałam do czynienia na studiach
zazdroszczę takich rzeczy na studiach


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
SMOO dziękuję
cium cium
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:43   #1612
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nono o takiej myślę, tylko nie chcę jednorazówki
Zazwyczaj podróżuję z plecakiem i nigdy na tak długo (miesiąc) i ni cholery nie wiem jak ja się zapakuję

Dzięki

poradzisz sobie Viv dla mnie też pakowanie na miesiąc to jest wyzwanie, najpierw wszystko ładnie poskładasz, ale jak będziesz wracać to i tak wszystko kolanem upchniesz



a w ogóle to mam depresję chyba..
śpieszmy się kochać lakiery, tak szybko je wykupują.. akurat jak chciałam..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:47   #1613
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No, takie teraz pudełka badziewne robią
Moje też się kurczą, ale to nic dziwnego, bo są mejd in czajna
I też miałam dziś sprzątać...
Aaa to wszystko jasne
Ja zamiast sprzątać to siedzę i oglądam lakiery do boxa
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Kurcze nawet komputera nie chce mi się włączać, bo pogoda taka zamulająca, zimno, deszczowo

gdzie to słońce pytam no gdzie ?
Ukradli :<
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:50   #1614
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


a w ogóle to mam depresję chyba..
śpieszmy się kochać lakiery, tak szybko je wykupują.. akurat jak chciałam..
co Ci wykupili?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:51   #1615
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
co Ci wykupili?

Chinkę Flip Flop Fantasy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:54   #1616
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Chinkę Flip Flop Fantasy
o masz ale może będzie jeszcze?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 10:59   #1617
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o masz ale może będzie jeszcze?

chciałabym.. musze chyba napisać wiadomość i się wypytać
bo chcę capnać tego neonka, którego pokazywała Morelka i chciałam do spółki FF capnąć i jakiś jeszcze kolor i moje plany legły w gruzach
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:01   #1618
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja wczoraj jak szłam na dworzec widziałam tak kolorami pięknie ustawione za całe obłędne 3 zł... ale nie miałam przy sobie pieniążków na więcej niż 1 lakier i byłam obładowana...
ja moj nabyłam za 3,5zł u Chińczyka to moj pierwszy Safari wiec nie mam pojecia jak stoja cenowo. Ale kiedyś na targowisku na Półwiejskiej w Poznaniu facet zaśpiewał 5zł - przemilczałam cenę i poszłam dalej bez lakierów.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a w ogóle to mam depresję chyba..
śpieszmy się kochać lakiery, tak szybko je wykupują.. akurat jak chciałam..
no co Ty mowisz
masz rację...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:32   #1619
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a w ogóle to mam depresję chyba..
śpieszmy się kochać lakiery, tak szybko je wykupują.. akurat jak chciałam..
buuu


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chciałabym.. musze chyba napisać wiadomość i się wypytać
bo chcę capnać tego neonka, którego pokazywała Morelka i chciałam do spółki FF capnąć i jakiś jeszcze kolor i moje plany legły w gruzach
o, ten neonek cudny był


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja moj nabyłam za 3,5zł u Chińczyka to moj pierwszy Safari wiec nie mam pojecia jak stoja cenowo. Ale kiedyś na targowisku na Półwiejskiej w Poznaniu facet zaśpiewał 5zł - przemilczałam cenę i poszłam dalej bez lakierów.
oo, no ja na targu widziałam po 3 polecę tam na tygodniu od razu nie mogę się już doczekać!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:35   #1620
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no co Ty mowisz
masz rację...

no tak, czaiłam się tak długo na ten lakier i ktoś mi go capnął sprzed nosa


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
buuu



o, ten neonek cudny był

no buu wszystkie dzisiaj cierpią ze mną


dlatego chcę go mieć
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.