paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 22:50   #331
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez cosmo89 Pokaż wiadomość
Nom wiem, że to przykre ale prawdziwe.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 09:44   #332
kubiowo89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cześc
Ja używałam pasków Blend a med Whitestrips i nie jestem zadowolona... Wypełniłam formularz zwrotu i wysłałam do nich... Ciekawe czy zwrócą mi kasę... Jak zwróca mi kase to kupię Blend a med Luxe, słyszalam, że sa lepiej dopracowane.. Okaże się... Ja zawsze miałam białe zęby, i chodziło mi o wybielenie między zębami i o to, żeby dolne żeby (od połowy sa zółtawe) zmieniły barwę, niestety nie widzę nic lepszego...
Zwracał ktoś te paski?
kubiowo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:31   #333
marchewk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

dobra, wszystko pięknie. ale czy w poprzednich postach mowa jest o paskach whitestrips zwykłych, czy whitestrips LUXE??

co do pytania kubiowo89, to tez chce zwrocic opakowanie, uzywalam zwyklych. i wlasnie tez chce kupic LUXE, ale od stosowania paskow minely chyba 2 tygodnie wiec nie wiem, czy mozna jest zastosowac po takim czasie. bo czytalam ze albo od razu po tym tygodniu, albo po 12 miesiacach ;/

Edytowane przez marchewk
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:33
marchewk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:42   #334
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

orientujecie się może co bardziej niszczy zęby - wybielanie lampą beyond u dentysty czy wybielanie paskami crest? chciałabym sobie wybielić, ale nie chcę zniszczyć ani uwrażliwić nieodwracalnie zębów
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:44   #335
black wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
GG do black wrona Wyślij wiadomość przez MSN do black wrona Send a message via Skype™ to black wrona
Post Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja zaczęłam wybielanie od wczoraj, jak do tej pory żadnego bólu. jedyne co to troszeczkę jakby były wrażliwsze na zimne powietrze (ale może mi się tylko wydaje bo sie tyle tego naczytałam na forum, że możliwe że sobie to wmówiłam)
Ogólnie moje ząbki nie są najgorsze, ale są żółte a nie białe, dentysta twierdzi że mam bardzo mocno uwapnione zęby więc nie powinno być problemów przy wybielaniu. Stwierdziłam, że coś z nimi trzeba zrobić, a na zabieg u dentysty się nie rzucam, bo to trochę szarpie po kieszeni. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do zsuwania się pasków... wydaje mi się że nie ma takiej opcji. Paski się tak przyczepiają do zębów, że nawet jak językiem po nich przejade to ani drgną. Po zdjęciu na zębach zostaje mnóstwo żelu więc trzeba przepłukać wodą.
Ja sama stosuję je 2 razy dziennie po 35 minut (choć w instrukcji piszą o 30 minutach) - zaryzykuję.
Ogólnie bardzo wygodne, można w nich swobodnie mówić. Nie wyobrażam sobie picia czegokolwiek bo jednak żel ma charakterystyczny smak i ja bym nie dopełniała go żadnym napojem, łeeeeee.... ochydne by to mogło być
założyłam dopiero 2 paski więc nic nie mogę za bardzo powiedzieć. Odezwę się po kolejnych 2 i może będę miała jakieś nowinki do przekazania
PROMOCJA w Rossmanie - zwykłe 3D white whitening kosztują 49,99
LUX podchodzą pod 90zł więc wstępnie sie zdecydowałam na te tańsze
black wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 08:56   #336
kubiowo89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 258
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez marchewk Pokaż wiadomość
dobra, wszystko pięknie. ale czy w poprzednich postach mowa jest o paskach whitestrips zwykłych, czy whitestrips LUXE??

co do pytania kubiowo89, to tez chce zwrocic opakowanie, uzywalam zwyklych. i wlasnie tez chce kupic LUXE, ale od stosowania paskow minely chyba 2 tygodnie wiec nie wiem, czy mozna jest zastosowac po takim czasie. bo czytalam ze albo od razu po tym tygodniu, albo po 12 miesiacach ;/
Ja wysyłałam do nich meila czy dostane ten zwrot i napisali, że w przeciągu 30 dni zostana mi pieniądze zwrócone . Cieszę się bo naprawdę zadowolona nie byłam...
kubiowo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:26   #337
cosmo89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

A co sądzicie o plazmowym wybielaniu zębów??? Na allegro sprzedają takie jakieś małe lampy i jakiś żel w strzykawkach. Koszt takiego zestawy to ponad 58zł. W sumie cena śmieszna za plazmowe wybielanie, wydaje mi się, że to jakies oszustwo ale ludzie dużo tego kupują.
cosmo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 12:58   #338
black wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
GG do black wrona Wyślij wiadomość przez MSN do black wrona Send a message via Skype™ to black wrona
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

odnośnie plazmowego wybielania o którym pisał cosmo89>>>>>>>>>>>>>>>bo to jest oszustwo, sama to miałam i niestety jedyne co z tego wyszło to najadłam się tego miętowego ybielającego żelu i tyle na temat. w kolorze zębów zero różnicy...
black wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:00   #339
marchewk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a ile zaplacilas za wybielanie u dentysty?
marchewk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:05   #340
black wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
GG do black wrona Wyślij wiadomość przez MSN do black wrona Send a message via Skype™ to black wrona
Smile Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez black wrona Pokaż wiadomość
ja zaczęłam wybielanie od wczoraj, jak do tej pory żadnego bólu. jedyne co to troszeczkę jakby były wrażliwsze na zimne powietrze (ale może mi się tylko wydaje bo sie tyle tego naczytałam na forum, że możliwe że sobie to wmówiłam)
Ogólnie moje ząbki nie są najgorsze, ale są żółte a nie białe, dentysta twierdzi że mam bardzo mocno uwapnione zęby więc nie powinno być problemów przy wybielaniu. Stwierdziłam, że coś z nimi trzeba zrobić, a na zabieg u dentysty się nie rzucam, bo to trochę szarpie po kieszeni. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Co do zsuwania się pasków... wydaje mi się że nie ma takiej opcji. Paski się tak przyczepiają do zębów, że nawet jak językiem po nich przejade to ani drgną. Po zdjęciu na zębach zostaje mnóstwo żelu więc trzeba przepłukać wodą.
Ja sama stosuję je 2 razy dziennie po 35 minut (choć w instrukcji piszą o 30 minutach) - zaryzykuję.
Ogólnie bardzo wygodne, można w nich swobodnie mówić. Nie wyobrażam sobie picia czegokolwiek bo jednak żel ma charakterystyczny smak i ja bym nie dopełniała go żadnym napojem, łeeeeee.... ochydne by to mogło być
założyłam dopiero 2 paski więc nic nie mogę za bardzo powiedzieć. Odezwę się po kolejnych 2 i może będę miała jakieś nowinki do przekazania
PROMOCJA w Rossmanie - zwykłe 3D white whitening kosztują 49,99
LUX podchodzą pod 90zł więc wstępnie sie zdecydowałam na te tańsze


Ok, jestem po kolejnych dwóch paskach - to już 4.
To co zauważyłam jeśli chodzi o wrażliwość zębów, to faktycznie coś się zmieniło. Zimne powietrze powoduje mały ból, albo raczej prądy, nawet spróbowałam zapalić papierosa i coś mnie pobolewało. Niby w kolorze też się jakieś drobne zmiany pojawiły, zobaczymy po kolejnych 4 paskach jak sytuacja będzie wyglądać.
Co do mycia zębów tuż przed założeniem pasków... Myć jak najbardziej, ale potem trzeba troche odczekać aż dziąsła dojdą do siebie, bo przy małym podrażnieniu szczypie jeśli od razu się ten pasek założy.
Ogólnie raczej ok. To dopiero drugi dzień więc niewiele można stwierdzić. Będę pisać znowu za 2 dni żeby zrelacjonować jakie są postępy
black wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:30   #341
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez black wrona Pokaż wiadomość
Ok, jestem po kolejnych dwóch paskach - to już 4.
To co zauważyłam jeśli chodzi o wrażliwość zębów, to faktycznie coś się zmieniło. Zimne powietrze powoduje mały ból, albo raczej prądy, nawet spróbowałam zapalić papierosa i coś mnie pobolewało. Niby w kolorze też się jakieś drobne zmiany pojawiły, zobaczymy po kolejnych 4 paskach jak sytuacja będzie wyglądać.
Co do mycia zębów tuż przed założeniem pasków... Myć jak najbardziej, ale potem trzeba troche odczekać aż dziąsła dojdą do siebie, bo przy małym podrażnieniu szczypie jeśli od razu się ten pasek założy.
Ogólnie raczej ok. To dopiero drugi dzień więc niewiele można stwierdzić. Będę pisać znowu za 2 dni żeby zrelacjonować jakie są postępy
Czekamy
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 14:40   #342
black wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
GG do black wrona Wyślij wiadomość przez MSN do black wrona Send a message via Skype™ to black wrona
Smile Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez black wrona Pokaż wiadomość
Ok, jestem po kolejnych dwóch paskach - to już 4.
To co zauważyłam jeśli chodzi o wrażliwość zębów, to faktycznie coś się zmieniło. Zimne powietrze powoduje mały ból, albo raczej prądy, nawet spróbowałam zapalić papierosa i coś mnie pobolewało. Niby w kolorze też się jakieś drobne zmiany pojawiły, zobaczymy po kolejnych 4 paskach jak sytuacja będzie wyglądać.
Co do mycia zębów tuż przed założeniem pasków... Myć jak najbardziej, ale potem trzeba troche odczekać aż dziąsła dojdą do siebie, bo przy małym podrażnieniu szczypie jeśli od razu się ten pasek założy.
Ogólnie raczej ok. To dopiero drugi dzień więc niewiele można stwierdzić. Będę pisać znowu za 2 dni żeby zrelacjonować jakie są postępy

kolejne 4 paski za mną... efekty już są zęby są bielsze, nawet się nie spodziewałam, a co dopiero będzie po zakończeniu całej operacji wybielania paskami ))) szczerze się zaskoczyłam, bo to czego się spodziewałam po 4 dniach wybielania (8 pasków) to nie było aż w takim stopniu wybielone
jeśli chodzi o wrażliwość, bez zmian, zęby są wrażliwsze tak jak wcześniej pisałam ale nie czuję niczego szczególnie rażącego. Ból w trakcie noszenia pasków nie występuje... z czego bardzo się cieszę
PASKI się sprawdzają, z własnego doświadczenia mogę to powiedzieć
zostały mi 3 dni, mam nadzieję na kolejne efekty. Oczywiście będę meldować jak sytuacja wygląda )) co do wygody w trakcie noszenia - luksus! ja normalnie rozmawiam w tym czasie i nie ma większych problemów, bo ani się nie zsuwają ani nic innego się nie dzieje. są prawie niewidoczne na zębach więc nawet nie muszę się specjalnie z zębami chować jak ktoś akurat odwiedzi mnie w chwili, kiedy je mam założone.
Jak na chwilę obecną to szczerze polecam. Wierzę w to, że nie zmienię zdania za 3 dni hahaha
black wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 23:07   #343
r4si
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Black Wrona
I jak kuracja? Dokończyłaś? Także chciałem sobie kupić paski, mam odbarwione zęby. Jeszcze miałem łatane bardzo dużo na przodzie, ale myślę że jak wybielę to będzie prawie ten sam kolor Tutaj mam także pytanie, czy bezpieczne jest korzystanie z pasków jak ma się plomby na przodzie?
r4si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 06:33   #344
black wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
GG do black wrona Wyślij wiadomość przez MSN do black wrona Send a message via Skype™ to black wrona
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

hey r4si
tak, skończyłam kurację. Pisałam na forum po jej zakończeniu ale terz widze ze sie nie ukazała moja notka.
Powiem ci, że jestem zadowolona, bo zęby faktycznie mam znacznie bielsze.
nadwrazliwosc byla ale nie az taka tragiczna zebym płakała z bólu...
co do plomb - zastanów się nad tym bo juz na poczatku tego forum czytalam ze z plombami niestety wybielanie nie jest mozliwe bo moze ci zaszkodzic. na ulotce tez pisze ze jesli masz plomby na przednich zebach to nie wybielaj bo ci sie poodbarwiaja i bedziesz mial je widoczne.
black wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 23:01   #345
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

A ja jakos nie wierze w te paski, wydaje mi sie, ze sie odklejaja? Ze ten preparat nie dociera dokladnie w kazdy zakamarek.
Ja uzywalam bialej perly, efekty w zalaczniku. Nie chce mi sie opisywac tej metody, poczytajcie sobie W tym okresie oznaczonym na zdjeciach uzywalam BP 2-3 razy dziennie ( codziennie!) trzymajac od 45min do 2 godzin. Używałam dłużej niż do 7.10, efekt na zywo jeszcze lepszy!

Ta biel sie utrzumuje do tej pory, zakladam sobie dla podtrzymania efektu ok 1 raz w miesiacy na pol godzinki, po zdjeciu szczotkuje zeby z resztek zelu i pije na to lekko podgrzane mleko ( najlepiej na noc, zeby pozniej juz nic kolorowego nie jesc ) Po czyms takim zeby sa chyba nawet bielsze niz na tym moim zdjeciu. Wiadomo, ze zeby powybielaniu latwo wychwytuja barwniki z jedzenia i picia, dlatego pije to mleko, ktore, mam wrazenie, nadaje super biel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yhrt.jpg (39,0 KB, 290 załadowań)

Edytowane przez Marua:)
Czas edycji: 2011-04-29 o 23:19
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:02   #346
dearlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Właśnie się zastanawiam nad kupnem tych pasków ale między jedynka a dwójka mam plomby i boje się, że wybiela mi się zęby a plomby będą się odróżniały od reszty . co Wy o tym myślicie ??
dearlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:10   #347
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez dearlady Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad kupnem tych pasków ale między jedynka a dwójka mam plomby i boje się, że wybiela mi się zęby a plomby będą się odróżniały od reszty . co Wy o tym myślicie ??
Może tak być, choć pewnosci nie ma.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:44   #348
dearlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a jest ktoś kto wybielał zęby z plombami na przodzie?? Boje sie, że efekty będą koszmarne ... ;((
dearlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:13   #349
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez dearlady Pokaż wiadomość
a jest ktoś kto wybielał zęby z plombami na przodzie?? Boje sie, że efekty będą koszmarne ... ;((
Dearlady, ja mam dosztukowaną część górnej jedynki Potwierdzam, paski tej części zęba nie wybieliły Zresztą, dziwne, gdyby było inaczej Wtedy, gdy się bliżej przyjrzałam, widziałam różnicę, może nie jakąś kosmiczną, bo zęby wybielałam od koloru mlecznego, w kierunku "bielszej bieli", no ale jednak

Co do samych pasków: działają. Miałam zwykłą wersję pasków, robiłam kurację w styczniu, nadal mam jaśniejsze ząbki, niestety efekty nie są już tak spektakularne, jak 4 miesiące temu Przez to także różnica pomiędzy dosztukowaną częścią zęba a jego pozostałą częścią jest mniejsza

Ale jednak zdecydowałam się na powtórzenie kuracji, bardziej odpowiadała mi wersja śnieżnobiałe zęby + mleczny dodatek

Dzisiaj zaczęłam
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2011-05-03 o 17:17
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 13:28   #350
Martika30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja uzywam 4 dzien te paski i przyznam ze lekko wybieliby zeby ale martyw jak byl taki jest, tylko ze bardziej go teraz widac. jedyny minus to okropny bol zebow, nie wiem czy nie przerwac kuracjii.
Martika30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:12   #351
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez Martika30 Pokaż wiadomość
ja uzywam 4 dzien te paski i przyznam ze lekko wybieliby zeby ale martyw jak byl taki jest, tylko ze bardziej go teraz widac. jedyny minus to okropny bol zebow, nie wiem czy nie przerwac kuracjii.
Może spróbuj używać raz dziennie
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:22   #352
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

pasta do wrażliwych zębów trochę pomaga ;3
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:51   #353
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez Martika30 Pokaż wiadomość
ja uzywam 4 dzien te paski i przyznam ze lekko wybieliby zeby ale martyw jak byl taki jest, tylko ze bardziej go teraz widac. jedyny minus to okropny bol zebow, nie wiem czy nie przerwac kuracjii.
Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Może spróbuj używać raz dziennie

używasz pasków czterech na dzień czy używasz pasków czwarty dzień
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 08:36   #354
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
używasz pasków czterech na dzień czy używasz pasków czwarty dzień
Z jej opisu wynika, ze 4 dzień
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:39   #355
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Teraz w Rossmannie znowu szykuje się przecena pasków wybielających blend-a-med, i tak przymierzam się do ich zakupu. Poprzednio wycierpiałam się troche, no ale cóż-spróbuję...
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:42   #356
Karolein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Z tego co wyczytałam to chyba opłaca się zakupić i spróbować tych pasków, szczególnie, że nie mam problemów z wrażliwością zębów i dziąseł
Karolein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 15:20   #357
Martika30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

uzywam paskow 2 razy dziennie kupilam je w Rossmanie(czy jak tam sie pisze), ale widzialam ze na allegro sa o wiele tansze 26,49 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! a ja zaplacilam ponad 70 , wiec warto kupic na allegro

http://allegro.pl/paski-wybielajace-...599697630.html

podaje wam link bo za duzo stracilam kupujac je w sklepie
Martika30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:44   #358
Kakla1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Czy ktoś zwracał te paseczki? Trzeba podobno wysłać ten formularz zwrotu, pudełko i paragon. Tutaj macie formularz:
https://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂pl/UserFiles/re...arantowana.pdf

I tutaj nasuwa się moje pytanie. Czy mogę wysłać to pismo o zwrot, jeśli nie mam 18 lat?
Kakla1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:47   #359
dearlady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

hmmmm.. troche mnie przekonujecie do zakupu tych pasków, tylko, że ja mam plomby z dwóch stron między jedynką a dwójka one sa przezroczyste. Nie wiem co mam robić
dearlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:30   #360
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Dziewczyny robie kuracje paskami Blend-a-med luxe white dzis mam 4 dzien i strasznie bola mnie zeby tuz przy dziaslach.. co polecacie? pasta do nadwrazliwych wystarczy?
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 13:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.