Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 17:59   #2881
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahira napisz prosze cos o kremie i balsami hypoalergicznym Oeparol. Z gory dziekuje za odzew
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:02   #2882
de em
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 486
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahira, piękny zbiór jak oceniasz maskę z glinką do cery trądzikowej? w tym dużym pudle
__________________
01.01.2010.
*zapuszczam włosy!
*dbam o cerę!
*nie jem słodyczy!
*oszczędzam!
*ćwiczę, więcej chodzę na spacery i ogólnie więcej się ruszam!
*piję zieloną herbatę!
*więcej się uczę!
71,5 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65
de em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:16   #2883
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dziękuję. Odpowiadam na pytania:
1. Oeparol - krem pod oczy jest gęsty i tłusty, dość trudno się rozprowadza, ładnie nawilża, ale trochę migruje do oczu i powoduje u mnie zamglone widzenie - może za dużo go nakładam?
balsam - nie mogę jeszcze ocenić właściwości ujędrniających, ale mogę napisać, że: ma lekką konsystencję, nieźle się wchłania, choć pozostawia lekką ochronną warstewkę, pachnie bardzo subtelnie i dobrze nawilża, odżywia i wygładza, choć ja nie mam mocno wymagającej skóry.
2. Maska Ziaji - w moim przypadku faktycznie oczyszcza, co uwidacznia się chwilowym wysypem, ale lekkim. Potem cera jest gładsza. Lekko rozjaśnia przebarwienia. Wg mnie nadaje się do wrażliwej skóry, w ogóle mnie nie podrażniła. Ma dobrą kosystencję - nie spływa z twarzy, ale też nie zasycha w skorupę.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:17   #2884
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Mój debiut - pierwsza prezentacja pielęgnacji A zatem:
1. Dłonie i stopy + zapomniany krem po oczy
2. Twarz
3. Twarz cd.
4. I ... twarz
5. Ciało
6. Ciało
Kolejny wspaniały zbiór Sahiro, mogłabyś napisać parę słów o kremach Oxeril i Neutrogena? Stosujesz je do rąk czy stóp? Tego Neutrogeny chyba nie widziałam w Polsce.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:31   #2885
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahira, pięęękny zbiór.
Jak ze skutecznością dezodorantu Lumene? Przypomniałaś mi o tej marce kiedyś miałam świetny matujący krem tej firmy
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:37   #2886
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Kolejny wspaniały zbiór Sahiro, mogłabyś napisać parę słów o kremach Oxeril i Neutrogena? Stosujesz je do rąk czy stóp? Tego Neutrogeny chyba nie widziałam w Polsce.
Dziękuję. Co do kremów to oba kupiłam w Polsce, z tym że Neutrogena była w jakimś pudełku, o ile pamiętam. Używam ich do stóp przede wszystkim, czasem na wrastające włoski. Mam trochę problem z systematycznością, ale oba dobrze zmiękczają pięty, choć chyba Oxeril skuteczniej i szybciej. Neutrogena wymaga właśnie systematyczności i wkurza mnie, że trudno wydobyć krem, zwłaszcza pod koniec opakowania. Oxeril jest dość tłusty i słabo się wchłania, ale warto pocierpieć. Są 2 wersje O. - tańsza ma identyczny skład.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Sahira, pięęękny zbiór.
Jak ze skutecznością dezodorantu Lumene? Przypomniałaś mi o tej marce kiedyś miałam świetny matujący krem tej firmy
cieszę się, że się podoba. Ja też sobie ostatnio przypomniałam o Lumene i powiem szczerze, że jest średnio skuteczny. Kiedyś byłma bardziej zadowolona, a może mam ostatnio problem z nadmierną potliwością?
W każdym razie jest bardzo delikatny, prawie bezzapachowy, trochę plami ubrania, jak się nie poczeka, aż całkiem wyschnie.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:40   #2887
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Dziękuję. Co do kremów to oba kupiłam w Polsce, z tym że Neutrogena była w jakimś pudełku, o ile pamiętam. Używam ich do stóp przede wszystkim, czasem na wrastające włoski. Mam trochę problem z systematycznością, ale oba dobrze zmiękczają pięty, choć chyba Oxeril skuteczniej i szybciej. Neutrogena wymaga właśnie systematyczności i wkurza mnie, że trudno wydobyć krem, zwłaszcza pod koniec opakowania. Oxeril jest dość tłusty i słabo się wchłania, ale warto pocierpieć. Są 2 wersje O. - tańsza ma identyczny skład.
Dziękuję ślicznie za odpowiedź To pewnie dlatego mi się ta Neutrogena nie rzuciła w oczy skoro jest w pudełku Przyznam się szczerze że zaciekawiłaś mnie tym Oxerilem, u mnie na pięty mało który krem się sprawdza więc jak wykończę zapasy to może się skuszę, w końcu za kilka miesięcy trzeba się będzie na lżejsze buty przerzucić.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 20:23   #2888
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahira, bardzo mi się podoba
Napisz coś o tym preparacie stylizującym do włosów Got2b. Co on właściwie robi i jak się go stosuje?
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:41   #2889
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Sahira, i ja mam do Ciebie kilka pytań
  • jak oceniasz peeling cukrowy do ciała Slim? Więcej w nim żelu niż drobinek ścierających, czy na odwrót? Jak się sprawdza? Dobrze ściera? Jak pachnie?
  • co myślisz o peelingu Daxa? Gdybyś mogła go porównać do peelingu Slim, który byłby lepszy? Jaki ma zapach?
  • widzę tam na zdjęciu jakiś olejek Ori z serii Balance czy coś takiego - jak go oceniasz? Jak pachnie? Służy wyłącznie do masażu? Jak go stosujesz? Warto? Czy zapach jest trwały? Pytam, bo lubię takie pachnące i odprężające gadżety w łazience.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:07   #2890
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

moja pielegnacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pieleg.jpg (84,2 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielegnacja.jpg (62,1 KB, 243 załadowań)

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2009-02-27 o 21:10
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:08   #2891
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja pielegnacja
Widzę, że minimalizm się kłania
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 21:11   #2892
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Widzę, że minimalizm się kłania
zapomnialam o jeszcze jednej fotce
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:35   #2893
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Sahira, bardzo mi się podoba
Napisz coś o tym preparacie stylizującym do włosów Got2b. Co on właściwie robi i jak się go stosuje?
To jest spray nabłyszczający. Nadaje widoczny połysk, ale efekt nabłyszczenia jest raczej krótkotrwały. Raczej nie utrwala, chociaż przydaje mi się bardzo do podpinania grzywki- na chwile ją "stawia".

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Sahira, i ja mam do Ciebie kilka pytań
  • jak oceniasz peeling cukrowy do ciała Slim? Więcej w nim żelu niż drobinek ścierających, czy na odwrót? Jak się sprawdza? Dobrze ściera? Jak pachnie?
  • co myślisz o peelingu Daxa? Gdybyś mogła go porównać do peelingu Slim, który byłby lepszy? Jaki ma zapach?
  • widzę tam na zdjęciu jakiś olejek Ori z serii Balance czy coś takiego - jak go oceniasz? Jak pachnie? Służy wyłącznie do masażu? Jak go stosujesz? Warto? Czy zapach jest trwały? Pytam, bo lubię takie pachnące i odprężające gadżety w łazience.
Slima użyłam na razie 2 razy, ale podoba mi się - za tę cenę (dałam 8 zł) jest naprawdę niezły. Drobinek jest sporo, ale te cukrowe od razu się rozpuszczają. Te, które zostają, są dość ostre, więc ścieranie jest przyzwoite, ale bez szału. Nie wiem, czy znasz peelingi Avonu Senses - ten ściera lepiej. A zapach - ja wolę pomarańcowy Daxa, bo po prostu wolę pomarańcze. Slim jest mocno cytrynowy, odrobimnę sztuczny, ale energizujący. Dax lepiej ściera wg mnie, aleHean nie zostawia żadnej warstwy.
Co do olejku - nie jestem oryginalna i stosuję po prostu do masażu (raczej rzadko, bo wolę balsamy). Zapach ładny, relaksujący - mydlano- ziołowo - słodkawy, ale nie jest super trwały, przynajmniej na mojej skórze. Ale to przyjemny kosmetyk

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja pielegnacja
Dążę do takiego stanu - jest wszystko, co potrzebne i to "wszystko" fajne.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Ad. peelingi - wolę konsystencję Slima, Dax jest dla mnie za suchy jednak.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:41   #2894
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość


Slima użyłam na razie 2 razy, ale podoba mi się - za tę cenę (dałam 8 zł) jest naprawdę niezły. Drobinek jest sporo, ale te cukrowe od razu się rozpuszczają. Te, które zostają, są dość ostre, więc ścieranie jest przyzwoite, ale bez szału. Nie wiem, czy znasz peelingi Avonu Senses - ten ściera lepiej. A zapach - ja wolę pomarańcowy Daxa, bo po prostu wolę pomarańcze. Slim jest mocno cytrynowy, odrobimnę sztuczny, ale energizujący. Dax lepiej ściera wg mnie, aleHean nie zostawia żadnej warstwy.
Co do olejku - nie jestem oryginalna i stosuję po prostu do masażu (raczej rzadko, bo wolę balsamy). Zapach ładny, relaksujący - mydlano- ziołowo - słodkawy, ale nie jest super trwały, przynajmniej na mojej skórze. Ale to przyjemny kosmetyk

Ad. peelingi - wolę konsystencję Slima, Dax jest dla mnie za suchy jednak.
Dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź.

Senses używałam, ale daaawno, więc ledwo co go pamiętam.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:46   #2895
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Moje skromne zbiory
frywolna franka świetny zbiór
jak się sprawuje masełko Mineral Care?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to moja kolej ujawnić, ile mam w szafkach
kochanie wszystko super, bardzo mnie zaciekawiło kilka rzeczy.
co to jest rokitoderm?
co powiesz o żelu Therme Skin Care z Natury? Patrzyłam już kilka razy na niego łakomym wzrokiem
gdzie można dostać kosmetyki Logona, i co to jest na Twoich zdjęciach?


Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
Mój debiut - pierwsza prezentacja pielęgnacji
Sahira fajnie, fajnie, ciekawie. Udany debiut jak się sprawuje maska Aloe Vera z Avy? co robi?

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja pielegnacja
majula, świetna pielęgnacja. Normalnie jak widzę peeling Kanebo to robię tak...
opisz swoje wrazenia na jego temat pliiis, bo chodzi za mną jak mały głód


wszystkie zbiory rewelacyjne

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2009-02-27 o 21:52
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:50   #2896
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja pielegnacja
Jaka minimalistyczna kolekcja Oby mi się udało dojść kiedyś do takiej ilości Jak sprawuje się maseczka Skin Calming Clinique? Rzeczywiście łagodzi podrażnienia? Ma konsystencję kremową czy żelową?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:54   #2897
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź.

Senses używałam, ale daaawno, więc ledwo co go pamiętam.
Nie ma za co - w ten piękny piątkowy wieczór siedzę przed kompem, bo mój mąż z kolegą rozpracowują nową grę.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:54   #2898
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
kochanie, prawdziwa rasowa kosmetykoholiczka z ciebie Wszystko super, dużo rzeczy mogłabym z chęcią przygarnąć Rzeczywiście Yves Rocher króluje u ciebie Jesteś kolejną osobą która kusi mnie maseczką Blue Corn, w lotosie denerwuje mnie że strasznie szybko zasycha i trzeba ją co chwila psikać wodą. Może podczas następnego zlotu wdepniemy do TBS
Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
kochanie piękny zbiorek
dziękuję
YR nie królowało przez kilka lat, bo uznałam, że są kiepscy... ale ostatnio się poprawili Właściwie to tylko kremy do stó i rąk mają naprawdę super - resztę lubię ze względu na zapachy
A może po prostu następnym razem przyniosę Ci tę maseczkę i sobie zrobisz próbkę?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:54   #2899
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sahira Pokaż wiadomość
To jest spray nabłyszczający. Nadaje widoczny połysk, ale efekt nabłyszczenia jest raczej krótkotrwały. Raczej nie utrwala, chociaż przydaje mi się bardzo do podpinania grzywki- na chwile ją "stawia".

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------


Slima użyłam na razie 2 razy, ale podoba mi się - za tę cenę (dałam 8 zł) jest naprawdę niezły. Drobinek jest sporo, ale te cukrowe od razu się rozpuszczają. Te, które zostają, są dość ostre, więc ścieranie jest przyzwoite, ale bez szału. Nie wiem, czy znasz peelingi Avonu Senses - ten ściera lepiej. A zapach - ja wolę pomarańcowy Daxa, bo po prostu wolę pomarańcze. Slim jest mocno cytrynowy, odrobimnę sztuczny, ale energizujący. Dax lepiej ściera wg mnie, aleHean nie zostawia żadnej warstwy.
Co do olejku - nie jestem oryginalna i stosuję po prostu do masażu (raczej rzadko, bo wolę balsamy). Zapach ładny, relaksujący - mydlano- ziołowo - słodkawy, ale nie jest super trwały, przynajmniej na mojej skórze. Ale to przyjemny kosmetyk

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------


Dążę do takiego stanu - jest wszystko, co potrzebne i to "wszystko" fajne.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Ad. peelingi - wolę konsystencję Slima, Dax jest dla mnie za suchy jednak.
dziekuje a myslalam ze to duzo maz non stop narzeka
szukam aktualnie kremu do twrazy na zmarszczki mimiczne bo mi sie ten z ori konczy ale zeby byl do rwazliwej
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jaka minimalistyczna kolekcja Oby mi się udało dojść kiedyś do takiej ilości Jak sprawuje się maseczka Skin Calming Clinique? Rzeczywiście łagodzi podrażnienia? Ma konsystencję kremową czy żelową?
dziekuje
ma konsystencje kremowa podraznienia nawet lagodzi na pewno nie podraznia ani nie wysusza co jest super bo clinique ogolnie mi nie sluzy do pielegnacji cery


co do peelingu kanebo
wyglada jak proszek do praniaale jest delikatny a kora jest potem miekka nie podraznil jej fajniutki zadko go uzywam bo mi go szkoda
zastanawiam sie nad seria do pielgancji z kanebo bo peeling jest fajny ale poki co mam wiec zobacze

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2009-02-27 o 22:02
majula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 21:57   #2900
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
frywolna franka świetny zbiór
jak się sprawuje masełko Mineral Care?



kochanie wszystko super, bardzo mnie zaciekawiło kilka rzeczy.
co to jest rokitoderm?
co powiesz o żelu Therme Skin Care z Natury? Patrzyłam już kilka razy na niego łakomym wzrokiem
gdzie można dostać kosmetyki Logona, i co to jest na Twoich zdjęciach?




Sahira fajnie, fajnie, ciekawie. Udany debiut jak się sprawuje maska Aloe Vera z Avy? co robi?


majula, świetna pielęgnacja. Normalnie jak widzę peeling Kanebo to robię tak...
opisz swoje wrazenia na jego temat pliiis, bo chodzi za mną jak mały głód


wszystkie zbiory rewelacyjne
Dziękuję. Maseczka pięknie pachnie, nawilża, lekko napina, ale cudów z moją cerą nie czyni. Ale użyłam tylko 2 razy w odstępie tygodnia, więc na razie 1 wrażenie. Łzawią mi po niej oczy, a podobno jest łagodząca. hmm
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:03   #2901
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

kochanie wszystko super, bardzo mnie zaciekawiło kilka rzeczy.
co to jest rokitoderm?
co powiesz o żelu Therme Skin Care z Natury? Patrzyłam już kilka razy na niego łakomym wzrokiem
gdzie można dostać kosmetyki Logona, i co to jest na Twoich zdjęciach?
Rokitoderm to maść - cud Jest z olejem z rokitnika i ma trochę euceryny - same dobroci za kilka złotych (tylko trudno to dostać u mnie). Używam czasem na noc pod oczy, ale głównie traktuję go jako ratownika kiedyś miałam uczulenie na twarzy, nic nie pomagało, a on mi je zlikwidował w jedną noc - bardzo fajny, ale trzeba pamiętać, że to maść a nie krem na dzień
Kosmetyki Logony można dostać na przykład w Warszawie gdzieś na Woli - w sklepach zielarskich i małych drogeriach się pojawiają To dwie maski glinkowe - z lotosem i paczulą, bardzo fajne


Sahiro! fajny zbiór Mam pytania dwa:
- czy jesteś zadowolona z auridermu z witaminą K (może masz naczynka - jak na nie działa?)
- iii... gdzie znalazłaś humektan? (po cichu liczę, że jesteś z Warszawy i podasz mi adres) szukam go i szukam i panie w aptekach za każdym razem pytają "że co, proszę?"

Majula A ja myślałam, że mam mały zbiór... póki nie zaczęłam wyciągać tego wszystkiego z szafek Zazdroszczę tak dobranej kolekcji - też bym tak kiedyś chciała
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-02-27 o 22:05
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:15   #2902
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość


wszystkie zbiory rewelacyjne
zdecydowanie


Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
moja pielegnacja
czy to, co masz z Lirene to peeling enzymatyczny? skuteczny jest? wiem, że jest w nim papaina a ona chyba traci właściwości po kilku minutach od kontaktu z wodą

a mleczko Garnier-nie zapycha? masz może porównanie jego skuteczności do jakichś płynów micelarnych?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu

Edytowane przez Ms.Torres
Czas edycji: 2009-02-27 o 22:18
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:18   #2903
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Majula A ja myślałam, że mam mały zbiór... póki nie zaczęłam wyciągać tego wszystkiego z szafek Zazdroszczę tak dobranej kolekcji - też bym tak kiedyś chciała
dziekuje
zeby maz poczytal ale wiecie ostatnio zrobilam porzadki wielkie cieni mnostwo dalam kolezance a za to do pielegnacji wykonczylam pomalu nie kupjac niczego(jedynie cos co mi jest potrzebne) ostatnio musialm przejsc na kosmetyki do cery wrazliwej bo takowa posiadam i niektore mi kosemtyczka doradzila
koncza mi sie kremy i szukam czegos fajnego na zmarszczki mimiczne i serum i chyba tyle szukam ale z ato szukam wciaz idealnego pudru mineralnego albo odkaldu bardzo naturalnego
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:18   #2904
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Kochanie - niestety, Humektan kupuję zawsze przez internet, nigdy nie udało mi się go upolować w "normalnej" aptece.
A z auridermu jestem bardzo zadowolona, bo znacznie zmniejszył rumień i ograniczył nadreaktywność mojej cery. Teraz rumieńce rysuję sama. Naczynka pęknięte mam nadal, ale nie liczę w tek kwestii na żaden krem. Jedyne "ale" - zapach alkoholu.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:22   #2905
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
zdecydowanie




czy to, co masz z Lirene to peeling enzymatyczny? skuteczny jest? wiem, że jest w nim papaina a ona chyba traci właściwości po kilku minutach od kontaktu z wodą

a mleczko Garnier-nie zapycha? masz może porównanie jego skuteczności do jakichś płynów micelarnych?
tak to peeling enzymatyczny uzylam go kilka razy skora jest bardzo ladna po nim taka miekka ja go lubie stosuje na zmaine z kanebo
a garniera mnie nie zapycha jest delikatne i mi nie podraznia skory a dla mnie to podstawa a co do porownania do dla mnie jest lepsze od tego z ziaji on zostawil mi powolke taka tlusta a tyle mialam musze wyprobowac jakis lepszy

a mam pytanie jaki krem polecicie po 25 roku zycia ewentuaknie na zmarszczki mimiczne?




zapomnialam umiescic na zdjaciach moj krem na oc z estee lauder revelation super na noc

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2009-02-27 o 22:30
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:33   #2906
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
dziękuję
YR nie królowało przez kilka lat, bo uznałam, że są kiepscy... ale ostatnio się poprawili Właściwie to tylko kremy do stó i rąk mają naprawdę super - resztę lubię ze względu na zapachy
A może po prostu następnym razem przyniosę Ci tę maseczkę i sobie zrobisz próbkę?
kochanie, dziękuję za propozycję Jeśli w ten weekend diabeł mnie jednak nie podkusi i nie zdecyduję się kupić w ciemno tej maski to najwyżej ładnie się do ciebie uśmiechnę oczywiście się zrewanżuję, tylko nie wiem czy odnajdziesz moje zbiory, bo dość dawno je wklejałam.

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
dziekuje
ma konsystencje kremowa podraznienia nawet lagodzi na pewno nie podraznia ani nie wysusza co jest super bo clinique ogolnie mi nie sluzy do pielegnacji cery
Dziękuję za odpowiedź Kurcze to kolejna maska, która mnie kusi, chyba muszę przestać wchodzić na wizaż, bo zbankrutuję

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
co do peelingu kanebo
wyglada jak proszek do praniaale jest delikatny a kora jest potem miekka nie podraznil jej fajniutki zadko go uzywam bo mi go szkoda
zastanawiam sie nad seria do pielgancji z kanebo bo peeling jest fajny ale poki co mam wiec zobacze
majula, ja również mam ten peeling i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki niemu zdecydowałam się jeszcze na zakup mydełka do twarzy w płynie i kremu do mycia twarzy zamieniającego się w oliwkę i są to najlepsze oczyszczacze jakich było mi dane używać. Jakby co to bardzo polecam
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:52   #2907
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Kurcze to kolejna maska, która mnie kusi, chyba muszę przestać wchodzić na wizaż, bo zbankrutuję



majula, ja również mam ten peeling i jestem z niego bardzo zadowolona. Dzięki niemu zdecydowałam się jeszcze na zakup mydełka do twarzy w płynie i kremu do mycia twarzy zamieniającego się w oliwkę i są to najlepsze oczyszczacze jakich było mi dane używać. Jakby co to bardzo polecam
zgadzam sie zero wizazu
a jakie sprawdzily sie to oczyszczanie podraznialy? i podalabys linka do KWC zobaczylabym sobie nazwe bo chcialabym sprobwac jakies fajnego zelu a mam cere wrazliwa sklona do przetluszczania sie w strefie T
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:57   #2908
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
zgadzam sie zero wizazu
a jakie sprawdzily sie to oczyszczanie podraznialy? i podalabys linka do KWC zobaczylabym sobie nazwe bo chcialabym sprobwac jakies fajnego zelu a mam cere wrazliwa sklona do przetluszczania sie w strefie T
majula, mydełko polecam to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23607 tylko to wersja do skóry suchej, do normalnej i mieszanej jest creamy soap. Cleansing Cream nie ma w KWC.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:59   #2909
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
majula, mydełko polecam to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23607 tylko to wersja do skóry suchej, do normalnej i mieszanej jest creamy soap. Cleansing Cream nie ma w KWC.
wole do suchej bo ona nie podraznia i ma lepszy sklad dziekuje

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2009-02-27 o 23:00
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:06   #2910
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
frywolna franka świetny zbiór
jak się sprawuje masełko Mineral Care?
Dziękuję. Masełko fajne, gęste, bardzo odżywcze. Pięknie pachnie, ale ciężko się rozsmarowuje. Nakładam solidną warstwę i oglądam serial w TV
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.