Co by tu zmienic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 21:47   #1
olenkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8

Co by tu zmienic??


Dziewczyny,

Pisze po raz pierwszy - choc czytam juz od dawna - wiec licze na wasza porade. Znudzilam sie juz sobie... i mojemu Mezowi chyba tez
Namawia mnie na sciecie wlosow na krotko (kiedys juz tak mialam), ale ja jakos nie jestem do konca przekonana... Co myslicie??
Moje wlosy sie paskudnie ukladaja, a nawet jezeli uda sie z nich cos stworzyc to po max 2 godzinach znowu jest tragedia...
Sa ciezkie, cienkie i opadaja....
Jakies cenne porady??

Dzieki za kazdy komentarz!!
olenkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:11   #2
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co by tu zmienic??

Na Twoim miejscu :

- ścięłabym włosy krócej, tak żeby dało się je "artystycznie" ułożyć na wosk. może mała asymetria?
- zrobiłabym balejaż z brązem, intensywnym żeby je ożywić
- wywaliłabym okulary i zainwestowała w soczewki
- okiełznała trochę brwi
- jakiś fajny make-up.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:21   #3
olenkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co by tu zmienic??

Carveza, dzieki za szybka odpowiedz!!
Moze jakies zdjecia fryzury ktora proponujesz??? Musze cos pokazac fryzjerce
Co do soczewek - to odpadaja... Mam bardzo suche oczy i po prostu nie da rady. Zreszta i tak przeraza mnie mysl noszenia czegos w oku.
Ale przede mna zmiana oprawek (i kolejny problem bo nie wiem jakie wybrac!! )
olenkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 22:42   #4
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co by tu zmienic??

Cytat:
Napisane przez olenkak Pokaż wiadomość
Carveza, dzieki za szybka odpowiedz!!
Moze jakies zdjecia fryzury ktora proponujesz??? Musze cos pokazac fryzjerce
Co do soczewek - to odpadaja... Mam bardzo suche oczy i po prostu nie da rady. Zreszta i tak przeraza mnie mysl noszenia czegos w oku.
Ale przede mna zmiana oprawek (i kolejny problem bo nie wiem jakie wybrac!! )
Suche oczy - znam to z autopsji. Sama noszę soczewki i niestety co godzinę- dwie muszę kropić oczy.

Wrzucam kilka fryzur, pochodzą ze stron :
http://fryzury.info/
http://www.fryzury.info.pl

Co do oprawek, to najlepiej już po wizycie u fryzjera pójść do salonu i po prostu przymierzać, przymierzać i przymierzać do skutku, aż coś pasującego się znajdzie
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 08:04   #5
olenkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co by tu zmienic??

Moj przypadek chyba jest naprawde beznadziejny, bo oprocz Cervezy nikt nie ma zadnych pomyslow... Dziewczyny pomozcie!!

cerveza - podoba mi sie fot.4. myslisz ze taki kolor bylby tez dobry??

Dziewczyny, czy ktoras z Was moglaby zrobic symulacje tej fryzurki dla mnie? piszcie jezeli potrzebne inne zdjecie. Wolalabym widziec efekt wczesniej niz dopiero po scieciu...

BTW. moje wlosy sa teraz straszne bo zapuszczalam - z dluzszymi latwiej jak sie ma malenkie dziecko
olenkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:48   #6
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Co by tu zmienic??

Cytat:
Napisane przez olenkak Pokaż wiadomość
Moj przypadek chyba jest naprawde beznadziejny, bo oprocz Cervezy nikt nie ma zadnych pomyslow... Dziewczyny pomozcie!!

cerveza - podoba mi sie fot.4. myslisz ze taki kolor bylby tez dobry??

Dziewczyny, czy ktoras z Was moglaby zrobic symulacje tej fryzurki dla mnie? piszcie jezeli potrzebne inne zdjecie. Wolalabym widziec efekt wczesniej niz dopiero po scieciu...

BTW. moje wlosy sa teraz straszne bo zapuszczalam - z dluzszymi latwiej jak sie ma malenkie dziecko
hej mogłabym zrobić symulację, tylko przydałoby się zdjecie z upiętymi włosami ..
co do koloru włosów zgadzam się z cervezą brąz lub miodowy blond.. do tego ładny makijaż i wyregulowanie brwi..
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 23:01   #7
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Co by tu zmienic??

Moje propozycje:

-zmiana kolorku włosów-jakiś brąz(byleby nie za ciemny).Masz suche i zniszczone włosy,więc zaczęłabym od nałożenia szamponu koloryzującego,ewentualni e farbowanie u fryzjerki i wtedy można byłoby zrobić kilka jaśniejszych refleksów.I nie zapomnij o odżywaniu i braniu jakiś suplementów diety ze skrzypem,pokrzywą itd.np.belissa
Grzywka pasowałaby dłuższa.

-regulacja brwi u kosmetyczki ,a następnie podkreślanie ich jasnobrązowym cieniem

w makijażu:
-puder mineralny dla wyrównania koloru cery lub np.krem delikatnie brązujący
-jasna konturówka do ust
-podkreśl oczy


pozdrawiam
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 23:05   #8
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co by tu zmienic??

Cytat:
Napisane przez olenkak Pokaż wiadomość
Moj przypadek chyba jest naprawde beznadziejny, bo oprocz Cervezy nikt nie ma zadnych pomyslow... Dziewczyny pomozcie!!

cerveza - podoba mi sie fot.4. myslisz ze taki kolor bylby tez dobry??

Dziewczyny, czy ktoras z Was moglaby zrobic symulacje tej fryzurki dla mnie? piszcie jezeli potrzebne inne zdjecie. Wolalabym widziec efekt wczesniej niz dopiero po scieciu...

BTW. moje wlosy sa teraz straszne bo zapuszczalam - z dluzszymi latwiej jak sie ma malenkie dziecko
myślę, że ten kolor będzie jak najbardziej w porządku
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:15   #9
olenkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co by tu zmienic??

ooGloriaoo - zalaczam zdjecie potrzebne do symulacji. Mam nadzieje ze jest ok - tylko jestem na nim bez jakiegokolwiek makijazu!! Normalnie na codzien sie maluje, choc nie za mocno...

Dziewczyny, dzieki za wszystkie rady, wizyta u kosmetyczki juz w kalendarzu
mam nadzieje ze bedzie ok...
olenkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:47   #10
oOGloRiAaOo
Zadomowienie
 
Avatar oOGloRiAaOo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 1 478
Dot.: Co by tu zmienic??

dorzucam obiacaną symulacje - przepraszam, że niedokładna, ale była robiona na szybkiego :P zmieniłam jeszcze kolorek fryzurki.. a co do makijażu myślę, że powinnaś mocno wytuszować rzęsy a usta ( które nawiasem mówiąc - mają śliczny kształt ) powinnaś zdecydowanie podkreślić
PS. jeżeli zdecydujesz się na tą fryzure, to prosze, wstaw zdjęcie
__________________

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 07:51   #11
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 188
Dot.: Co by tu zmienic??

oOGloRiAaOo w jakim programie zrobiłas tą stymulacje?
__________________
: )
Lasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 12:42   #12
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Co by tu zmienic??

Twizzy ma w załączniku fajną fryzurkę dla Ciebie, przede wszystkim musisz mieć dłuższą i gęstszą grzywkę (niż teraz masz). Poza tym widziałabym Cie w ciemnym blondzie.
Jeśli chodzi o makijaż to może odrobina różu, błyszczyk i podkreślaj oko tuszem i kreską na górnej powiece, bo oczy opadają ci w dół po zewnętrznej stronie a makijaż optycznie by je uniósł.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:46   #13
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Co by tu zmienic??

Proponuje trzymac sie jednak jasnego odcienia wlosow i pozapuszczac. Moze wlosy sa ciezkie, bo zle je pielegnujesz? Piszesz, ze sa cienkie - skoro cienkie i klapniete przy takiej dlugosci jaka masz, to pewnie je przeciazasz odzywka. Sprobuj myc wlosy dobrym szamponem wygladzajacym luski wlosa masujac wlosy przy myciu u nasady, wyplukac ciepla woda i nalozyc odzywke tylko na koncowki wlosow, wyplukac chlodna woda i suszyc z glowa opuszczona w dol koniecznie zimnym powietrzem. Zajmie Ci to wiecej czasu ale wlosy bede w lepszej kondycji i beda lepiej sie ukladac. Co do oprawek to moze skus sie na szkla bez oprawek - polaczone tylko noskiem.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:07   #14
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Co by tu zmienic??

Witaj Olenkak Myślę, że jako młoda mama dobrze mogłabyś poczuć się w bardziej kobiecej, dłuższej fryzurze, trzymając się cały czas odcieni blond, ewentualnie zmieniając kolor na bardziej ciepły, miodowy blond. Patrząc na Ciebie i Twój zielonkawy kolor oczu, od razu pomyślałam o Heidi Klum i jej średniej długości blond włosach Masz ładne czoło- możesz je odsłaniać, ewentualnie zapuścić grzywkę na bok, aby całkowicie go nie zasłaniać. Pomyśl proszę o propozycjach fryzur Heidi, które zamieszczam poniżej
Czy Twoje włosy są cienkie i proste? Piszesz, że są ciężkie, jednak to nie jest dużym problemem- wypróbuj szampon apteczny Pregaine, u mnie bardzo dobrze optycznie zwiększa objętość włosów, są bardziej puszyste, a moje włoski również mają tendencję do "klapania" Oprócz tego suszenie włosów zimnym nawiewem, przy jednoczesnym układaniu jakąś dużą szczotką (może być okrągła) aby odbić je od skóry, tak jak radzi TLU.
I przede wszystkim podkreślaj swoją kobiecość! Piszesz, że znudziłaś się sobie i chyba też mężowi... ee tam.. Wystarczy po prostu wypróbować coś nowego w makijażu, aby poczuć się ze sobą lepiej, Mąż też na pewno zauważy różnicę w bardziej wyrazistym wyglądzie Dlaczego bardziej wyrazistym? Bo radzę przede wszystkim dobrze wytuszować rzęsy, do tego delikatna czarna lub brązowa kreska- dolna, ewentualnie też górna. Do tego czasami jakieś delikatne cienie- beże, brązy, jakiś świetlisty, iskrzący cień do nałożenia w kąciku oka plus delikatny jasny róż na policzki i wyglądasz jak idealna młoda mama Domyślam się, że dziecko absorbuje bardzo dużo Twojego czasu, dlatego jeżeli chodzi o minimum to na pewno podkreślaj oczy- tusz i kredka to must have! Pozdrawiam serdecznie
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 23:13   #15
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co by tu zmienic??

przykład techniki makijażu. maluj koniecznie górną powiekę, ciemnym cieniem, aby "schować" oko, do korekcji ksztaltu oka stosuj eyeliner, albo kredkę. rysuj kreskę, wyciągając linię ku górze, tak jak na zdjęciu. nigdy nie maluj dolnej powieki.

moim zdaniem fajniej beda wyglądac wlosy troszkę dluzsze i grzywka na bok. koniecznie zmień kolor włosów, bo ten jest fatalny.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 11:15   #16
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Co by tu zmienic??

A mnie się bardzo podobasz w upiętych włosach!! Może zapuścisz włoski i będziesz robić sobie jakąś kitkę? Masz ładne ksztaltne czoło i bez grzywki Ci do twarzy Do tego odpowiedni makijaż, oczy muszą być wyraziste, tym bardzij że nosisz okulary które je trochę zasłaniają
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:32   #17
sylwiao931
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 275
Dot.: Co by tu zmienic??

Cytat:
Napisane przez olenkak Pokaż wiadomość
Moj przypadek chyba jest naprawde beznadziejny, bo oprocz Cervezy nikt nie ma zadnych pomyslow... Dziewczyny pomozcie!!

cerveza - podoba mi sie fot.4. myslisz ze taki kolor bylby tez dobry??

Dziewczyny, czy ktoras z Was moglaby zrobic symulacje tej fryzurki dla mnie? piszcie jezeli potrzebne inne zdjecie. Wolalabym widziec efekt wczesniej niz dopiero po scieciu...

BTW. moje wlosy sa teraz straszne bo zapuszczalam - z dluzszymi latwiej jak sie ma malenkie dziecko

oj oj... nierob fryzurki na zdjeciu nr.4. ja probonuje zdjecie nr3... kolor zmien na taki jaki jest na zdjeciu...niepowracaj do jasnych wlosow poniewaz jak pisalas masz rzadkie wlosy i wisza one poprostu... ciemne wlosy beda inaczej wygladac-o wiele lepiej...lec juz nawet teraz i rob fryzurke nr.3... polecam
sylwiao931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 16:42   #18
olenkak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Co by tu zmienic??

Dzieki Dziewczyny za wasze cenne rady i wskazowki. Chyba jednak pozostane przy zapuszczaniu wlosow i tylko zmienie kolor na troche ciemniejszy. Sciac moge je zawsze, a jak juz sa krotkie to zapuszczanie to meczarnia...

I juz sie poprawiam z tym makijazem - nigdy wiecej bez kredki i tuszu - promise!! :P
olenkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.