Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 14:00   #391
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

jak tak z troszkę innej "beczki" - gdzie znajdujecie Triacneal w takich fajnych zestawach? że z żelem, czy mleczkiem
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:26   #392
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez SubRosa1985 Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam w Necie kwas glikolowy jest polecany na przebarwienia - z wiadomych powodów Robi się nim peelingi, ale w stężeniu przynajmniej kilkudziesiąt jego procent - a czy Triacneal stosowany kilka mcy, ale z małym stężeniem kwasu, też może dać jakieś rezultaty? Czy jednak gra nie warta świeczki?

Pomyślę nad tym kremem - dzięki zbuntowana20 - teraz mam zagwozdkę większą Co byłoby skuteczniejsze i bardziej odpowiednie na te plamy: Triacneal czy krem wybielający - co jest bardziej efektywne?
Chodzi o to, że kwas w większym stężeniu powoduje szybsze złuszczanie a co za tym idzie szybciej widoczne efekty. Jednak nie wszyscy tolerują wysoki % dlatego z pomocą przychodzi np. taki Triacneal.

A jaki ten krem? Najlepsze efekty byłby pewnie po złuszczaniu i wybielaniu jednocześnie.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 18:58   #393
SubRosa1985
Raczkowanie
 
Avatar SubRosa1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 135
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Im większe stężenie tym lepsze rezultaty - wiadomo - małe stężenie = mniejsze. Trochę się boję bardzo "inwazyjnych" kremów typu Drula, ale z kolei też niepotrzebne mazianie się czymś (za) 'słabym' co nie da efektu - mnie nie bawi

Postanowiłam - idąc za ideą Pawel K, że połączę smarowanie jednej nocy Triacneal na dekolt, a drugiej nocy krem wybielający - Waszym zdaniem jest ok? Tzn. czy krem wybielający i Triacneal stosowane na zmianę to dobry pomysł i nie nabawię się jakiś podrażnień itp.?

Tylko nie wiem, który wybrać do spółki z Tri:

- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...uperforte.html
czy
- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,10243,floslek-white-beauty-krem-punktowy.html&next=1 ??????
__________________
To i owo, a ściślej: CiuchOWO/kosmetykOWO http://szafa.pl/profil/SubRosa_ zapraszam

Edytowane przez SubRosa1985
Czas edycji: 2011-11-07 o 19:06
SubRosa1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 22:37   #394
agunia_ch
Przyczajenie
 
Avatar agunia_ch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
Hej, ja kuracje zaczelam 3 tygodnie temu i chcialabym do was dolaczyc, zeby ewentualnie wymieniac sie spostrzezeniami i efektami, mam nadzieje, ze moge?
I jak widzisz jakieś efekty po tych 3 tygodniach?
Ja swoja kurację zaczełam 4 dni temu i wiem że na razie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek efekty ale zastanawiam się czy ty po 3 tygodnaich coś zauważyłaś
agunia_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:55   #395
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez agunia_ch Pokaż wiadomość
I jak widzisz jakieś efekty po tych 3 tygodniach?
Ja swoja kurację zaczełam 4 dni temu i wiem że na razie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek efekty ale zastanawiam się czy ty po 3 tygodnaich coś zauważyłaś

ja po 3 tygodniach ialam widoczne zmniejszony pory i wogóle ładneijsza buźkę



a i czy jak zaczne stosowac kwas o wyzszym stęzeniu i potem bede chciała wrócic do tri to może on na mnie nie działac?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:45   #396
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

No i dołączam do Was Urodzenie mojego słodziaka zostawiło ślad na mojej buzi w postaci trądziku i dość sporych przebarwień. Uwielbiam kosmetyki naturalne, jednak muszę sięgnąć po coś mocniejszego.

Dermatolog zalecił Avene Triacneal + Avene Tolerance. Myślę, że jutro rozpocznę kurację. Powiem szczerze, że boję się. Mam bardzo wrażliwą, skłonną do alergii cerę i strach pomyśleć co będzie się działo podczas stosowania Triacneal'u. Mam nadzieję, że krem Tolerance zapobiegnie choć trochę jakimś szaleństwom mojej skóry. Próbowaliście może? Na KWC jest dość mało recenzji.

Mam jeszcze pytanie odnośnie kremów z filtrami. Jakich używacie, jakie polecacie? Wiem, że jest mnóstwo wątków na ten temat, jednak roczny szkrab ciekawy świata utrudnia mi przeszukiwanie forum Nie mogę sobie pozwolić na czytanie w spokoju. Chciałam zatem Was zapytać o polecane kremy z filtem. I jeszcze jedno pytanie, czy są to kremy z filtrami bardziej treściwe ?

Wybaczcie stos pytań, ale mam nadzieję, że mi pomożecie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-02 o 06:51
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:23   #397
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

karmazynka99, jeśli będziesz używać powiedzmy kwasów AHA to po pewnym czasie, jak złuszczą co będą w stanie przestaną po prostu działać. Tricneal zawiera oprócz glikolowego jeszcze retinal, także jego efektywność wówczas osłabnie ale na pewno nie do zera.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 21:25   #398
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez agunia_ch Pokaż wiadomość
I jak widzisz jakieś efekty po tych 3 tygodniach?
Ja swoja kurację zaczełam 4 dni temu i wiem że na razie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek efekty ale zastanawiam się czy ty po 3 tygodnaich coś zauważyłaś
Ja poki co mam mieszane odczucia:
- pierwszy tydzien krem nie zrobil na mnie wrazenia, tzn zadnego wysypu, luszczenia ani poprawy
- drugi tydzien = wysyp. Powstaly mi dwa wielkie "WULKANY" ktore bolaly i napinaly skore a do tego mase malych krostek - te szybko wyskakiwaly i w miare szybko sie goily - mysle, ze to byla faza "oczyszczania"
-trzeci tydzien - zaczelo sie luszczenie, staram sie robic peeling'i, ale nie jakies bardzo inwazyjne i do tego nawilzam skore, ktora z tlustej zamienila sie chyba na mieszana (pomimo luszczenia, ktore w miejscach gdzie wystepuje powoduje, ze skora jest sucha).

Generalizujac to skora stala sie gladsza i troche oczyscila sie. Oczywiscie, nie nalezy oczekiwac od tego kremu, ze sprawi iz nasza skora stanie sie jak pupca niemowlaka, ale na pewno jakies rezultaty ( u mnie) sa.

Pozdrawiam
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 08:48   #399
agunia_ch
Przyczajenie
 
Avatar agunia_ch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
Ja poki co mam mieszane odczucia:
- pierwszy tydzien krem nie zrobil na mnie wrazenia, tzn zadnego wysypu, luszczenia ani poprawy
- drugi tydzien = wysyp. Powstaly mi dwa wielkie "WULKANY" ktore bolaly i napinaly skore a do tego mase malych krostek - te szybko wyskakiwaly i w miare szybko sie goily - mysle, ze to byla faza "oczyszczania"
-trzeci tydzien - zaczelo sie luszczenie, staram sie robic peeling'i, ale nie jakies bardzo inwazyjne i do tego nawilzam skore, ktora z tlustej zamienila sie chyba na mieszana (pomimo luszczenia, ktore w miejscach gdzie wystepuje powoduje, ze skora jest sucha).

Generalizujac to skora stala sie gladsza i troche oczyscila sie. Oczywiscie, nie nalezy oczekiwac od tego kremu, ze sprawi iz nasza skora stanie sie jak pupca niemowlaka, ale na pewno jakies rezultaty ( u mnie) sa.

Pozdrawiam
U mnie właśnie przez ten pierwszy tydzień jak na teraz nie ma nowych wyprysków - cały czas goją mi się stare ale na faze oczyszczania pewnie jeszcze przyjdzie czas. W sumie najbardziej boję sie tego łuszczenia... A jakich peelingów używasz? Ja stosuje ten z St Ives ten morelowy czy brzoskwiniowy ale zastanawiam się nad spróbowaniem czegoś nowego

Dzięki za odpowiedź!
agunia_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 08:55   #400
Kasiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 340
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Hej Kochani

Ja juz ok.3 tygodni uzywam T.

Podziele sie swoimi spostrzezeniami
Mialam problem glównie z zaskórnikami na czole,
wydaje mi sie,ze jakis kosmetyk perfidnie mnie zapachal.
W chwili obecnej czolo goi sie super,
praktycznie nie mam juz zadnych zaskórników,
nie mialam wysypu.
Gorzej natomiast z nosem i broda
Na nosie mialam tendencje do rozszerzonych porów,
ale nigdy nie mialam czarnych kropek,
lub widocznie,zapchanych,zani edbanych porów.
Niestety odkad uzywam T mój nos to cale stado czarnych kropek
A broda w zaskórnikach
Dodam,ze na nosie i brodzie najbardziej luzszczy mi sie skóra.

Sluchajcie,czy to minie?
Czy ktos sie z tym spotkal?
__________________
"Bo niebo nie przychodzi znikąd.
Coś z nieba mamy w sobie.
Coś z niego przekazujemy innym(...)".
Ks. Józef Tischner
Kasiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:17   #401
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witajcie Moje Drogie Stosuję Triacneal już półtora miesiąca i mogę napisać już co o nim myślę i jakie mam odczucia po jego używaniu.Moja cera jest cerą mieszaną,przetłuszczającą się w strefie T,mam zaskórniki na brodzie,czole,nosie i policzkach,pryszcze pojawiają się na mojej twarzy raz na jakiś czas.Na razie nie doświadczyłam żadnego wysypu,a nawet mogę napisać,że nie mam już problemu z pryszczami-wczoraj pojawił się jeden ale już się goi więc pod tym kątem jestem jak najbardziej zadowolona.Skóra zaczęła mi się łuszczyć dopiero gdzieś po 2 tygodniach od momentu zastosowania tego kremu ale jakoś szybko to zwalczyłam i teraz jest już ok.Widzę,że Triacneal wyrównał koloryt mojej skóry i na pewno jest bardziej gładka.Zaczęłam go stosować bo(pewnie jak większość z Was) chciałam się pozbyć,a raczej zmniejszyć ilość zaskórników.Niestety jak na razie nie widzę żadnej poprawy w tym względzie Może i jest ich trochę mniej na nosie ale raczej są to różnice wręcz niezauważalne Mam jednak nadzieję,że chociaż w jakimś stopniu uda mi się je zlikwidować
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 15:35   #402
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja to jestem przeszczęsliwa (obym tylko nie zapeszyla) bo praktycznie calkowicie pozbylam sie zaskornikow i pozapychanych porów.Zostaly tylko czerwone blizny na jasnej buźce, ale widze ze z kazdym kolejnym dniem sa coraz jasniejsze!! Nie wiem co ja bym zrobila bez tego kremu
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:56   #403
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja to jestem przeszczęsliwa (obym tylko nie zapeszyla) bo praktycznie calkowicie pozbylam sie zaskornikow i pozapychanych porów.Zostaly tylko czerwone blizny na jasnej buźce, ale widze ze z kazdym kolejnym dniem sa coraz jasniejsze!! Nie wiem co ja bym zrobila bez tego kremu
Jak długo stosujesz Triacneal? Zazdroszczę Ci tego iż pozbyłaś się zaskórników-dla mnie nie ma już chyba ratunku
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 20:22   #404
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jak długo stosujesz Triacneal? Zazdroszczę Ci tego iż pozbyłaś się zaskórników-dla mnie nie ma już chyba ratunku
Uzywam go juz 9 tygodni (czasem 2 razy dziennie, jezeli nigdzie nie wychodze). Naprawde dzieki temu wszystko mi powychodzilo na wierzch i sie zagoiło, teraz nie czuje juz nawet pod skóra tego co kiedyś. Cera stala sie taka gladka, ale skora niestety jest bardzo cieniutka.
Stosuj dalej Tri, mysle ze z kazdym dniem gdy skora robi sie bardziej ciensza to wszystko zaczyna wychodzic
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 08:56   #405
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

ja stosuje triacneal punktowo stawiam krope na zaskorniku i juz po 2ch dniach sie luszczy na cala twarz jest za mocny dla mnie a przypalam krostke az ja calkiem przypale czasem nawet 2 tyg wieczor w wieczor
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 09:42   #406
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ja stosuje triacneal punktowo stawiam krope na zaskorniku i juz po 2ch dniach sie luszczy na cala twarz jest za mocny dla mnie a przypalam krostke az ja calkiem przypale czasem nawet 2 tyg wieczor w wieczor

o obra metoda, z tym ze mnie nawet na suchej cerze nie podraznia więc nie wiem czy u mie by się to sprwdziło :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 12:14   #407
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Uzywam go juz 9 tygodni (czasem 2 razy dziennie, jezeli nigdzie nie wychodze). Naprawde dzieki temu wszystko mi powychodzilo na wierzch i sie zagoiło, teraz nie czuje juz nawet pod skóra tego co kiedyś. Cera stala sie taka gladka, ale skora niestety jest bardzo cieniutka.
Stosuj dalej Tri, mysle ze z kazdym dniem gdy skora robi sie bardziej ciensza to wszystko zaczyna wychodzic
Oczywiście zamierzam go dalej stosować ale denerwuje mnie to,że stosuję go już 1,5 miesiąca i nie widzę za bardzo efektów ale nie zamierzam się poddawać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 13:50   #408
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witam, podzielę się swoimi spostrzeżeniami po prawie 4 tyg, niestety od kilku dni jestem przeziębiona i musiałam przerwać kurację bo avene baaaaardzo podrażnił mi twarz w okolicach nosa, katar+triacneal=masakra.( skóra złuszczyła mi się tak bardzo aż pojawiła się krew)
ale do rzeczy:
-po pierwszym tyg niesamowity przesusz ma brodzie i policzkach,
-twarz mogę myć tylko dołączonym żelem z avene, wszystko inne najdelikatniejsze niesamowicie ściąga skórę.
-totalnego wysypu na razie brak, nawet mniej tego dziadostwa wyskakuje,
-jest za to mały plus, na mojej brodzie od kilku lat była mała niezauważalna grudka-pozostałość po źle wyciśniętym wągrze, tzn był kiedyś wciśnięty do środka, no i dzięki avene wyszedł tak jakby na wierzch i już się go pozbyłam
- moją zmorą było ciągłe grzebanie przy twarzy a teraz jestem tak zmotywowana że nawet nie czuję potrzeby żeby sobie powyciskać.
Podsumowując:
szału nie ma, póki co. zaskórniki jak były tak są, cera wydaje się być troszkę oczyszczona, ale nie wiem czy to nie przypadkiem zasługa odstawienia cukru do herbaty (6 kubków dziennie po 2 łyżki)
więc czekamy dalej.
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:03   #409
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
zasługa odstawienia cukru do herbaty (6 kubków dziennie po 2 łyżki)
więc czekamy dalej.
Celowałbym bardziej w to, że przestałaś majstrować przy twarzy.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 22:08   #410
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Pawel K Pokaż wiadomość
Celowałbym bardziej w to, że przestałaś majstrować przy twarzy.
Święte słowa
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 13:10   #411
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witajcie
moja trzecia noc z Triancealem, wiadomo efektów póki co zero, ale za to niemiłosiernie piecze szczypie, swiędzie purpura na twarzy.
Mam cerę mieszaną, broda czoło no, zaskórniki, pozatykane i rozszerzone pory, w okresie przedmiesiączkowym podskórne gule.

Dziewczyny jak sobie radzicie z takim stanem-podrażnienie, posiadam krem z serii aa wrażliwa natura 30+ nawilżająco przecizmarszczkowy, ziaja ulga na noc, łagodzący podrażnienia, ale nawet one mi nie pomagają

macie jakieś sprawdzone mazidełka? jak ukoić podrażnioną skórę?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 15:17   #412
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

---

Edytowane przez 201703061224
Czas edycji: 2013-12-13 o 11:58
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:07   #413
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie ma co bawic sie samemu w bozkow. poszlam do dermatologa, okazalo sie ze mam na twarzy niezly syf+w ciele rowniez, triacneal nie pomogl mi wcale a wcale moze delikatnie zbledny mi zaskorniki na nosie ,poza tym nie widzialam efektow. teraz stosuje specjalistyczne masci i wszystko wraca do normy
zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź
jak dermatolog doszedł do tego co Ci jest w środku? miałaś jakieś badania?
i co to za magiczne maści? ;>
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:15   #414
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź
jak dermatolog doszedł do tego co Ci jest w środku? miałaś jakieś badania?
i co to za magiczne maści? ;>
Trądzik może być genetyczny, przyczyną mogą być hormony, problemy z wątrobą itd. O to tutaj chodzi. Najlepsze jest to, że mnóstwo osób leczy się na własną rękę i prawdziwej przyczyny nie widzi. Łudzi się, że kosmetyk typy Triacneal mu pomoże.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:55   #415
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak sobie radzicie z takim stanem-podrażnienie, posiadam krem z serii aa wrażliwa natura 30+ nawilżająco przecizmarszczkowy, ziaja ulga na noc, łagodzący podrażnienia, ale nawet one mi nie pomagają
Podobnie jak ty stosuję Triacneal dopiero kilka nocy, mam bardzo wrażliwą cerę i jako krem SOS nakładam Avene Tolerance Extreme. Jak dotąd moja skóra reaguje bardzo pozytywnie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:58   #416
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Podobnie jak ty stosuję Triacneal dopiero kilka nocy, mam bardzo wrażliwą cerę i jako krem SOS nakładam Avene Tolerance Extreme. Jak dotąd moja skóra reaguje bardzo pozytywnie
dziękuję za odpowiedź
póki co ratuję się tym co mam, do momentu kiedy jakiś grosik wpadnie do portfela
a nie zapycha Cię ta avenka?

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Pawel K Pokaż wiadomość
Trądzik może być genetyczny, przyczyną mogą być hormony, problemy z wątrobą itd. O to tutaj chodzi. Najlepsze jest to, że mnóstwo osób leczy się na własną rękę i prawdziwej przyczyny nie widzi. Łudzi się, że kosmetyk typy Triacneal mu pomoże.
a z tym to się zgodzę, tylko znajdź mi takiego lekarza w moim mieście, który na fundusz ta skierowania na te wszystkie badania.. niestety brak! a nie stać mnie żeby latać po kilku specjalistach a później płacić za badania.
Od dłuższego czasu borykam się z problemem kręgosłupa i to dość poważnym i niestety ze strony lekarzy obojętność, jedynie co dostaję to tylko zastrzyki przeciwbólowe w ostrych stanach na odwal się.

Niestety lekarzy są tacy, że zbywają jak mogą, w ogóle im na pacjentach nie zależy..a ja mam już dość chodzenia, proszenia się, czekania po kilka miesięcy na wizytę, a gdy się doczekam zostaję odesłana z kwitkiem
Przepraszam, musiałam się wygadać
i dlatego tez wolę wydać pieniązki na taki trianceal niż na wizytę u prywatnego dermatologa, gdyż tez nie mam pewności, że mi pomoże. Na takich tez już trafiłam, a dzięki temu forum zamierzam leczyć się na własną rękę, a jest tu sporo dziewczyn, które kosmetykami naturalnymi polepszyły stan swojej cery i to mnie trzyma w nadziei.
Dodam jeszcze, że brałam już antybiotyki, maści typu differin i wiele innych, ale niestety nie pomagały.
A moje pytanie to taka zwyczajna ciekawość
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:07   #417
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
a z tym to się zgodzę, tylko znajdź mi takiego lekarza w moim mieście, który na fundusz ta skierowania na te wszystkie badania.. niestety brak! a nie stać mnie żeby latać po kilku specjalistach a później płacić za badania.
Od dłuższego czasu borykam się z problemem kręgosłupa i to dość poważnym i niestety ze strony lekarzy obojętność, jedynie co dostaję to tylko zastrzyki przeciwbólowe w ostrych stanach na odwal się.

Niestety lekarzy są tacy, że zbywają jak mogą, w ogóle im na pacjentach nie zależy..a ja mam już dość chodzenia, proszenia się, czekania po kilka miesięcy na wizytę, a gdy się doczekam zostaję odesłana z kwitkiem
Przepraszam, musiałam się wygadać
i dlatego tez wolę wydać pieniązki na taki trianceal niż na wizytę u prywatnego dermatologa, gdyż tez nie mam pewności, że mi pomoże. Na takich tez już trafiłam, a dzięki temu forum zamierzam leczyć się na własną rękę, a jest tu sporo dziewczyn, które kosmetykami naturalnymi polepszyły stan swojej cery i to mnie trzyma w nadziei.
Dodam jeszcze, że brałam już antybiotyki, maści typu differin i wiele innych, ale niestety nie pomagały.
A moje pytanie to taka zwyczajna ciekawość
Coś w tym jest, czasem trzeba mieć po prostu szczęście do dobrego lekarza .

EDIT: Babska ciekawość ;-).
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!

Edytowane przez Pawel K
Czas edycji: 2011-11-14 o 21:08
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 08:49   #418
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź
póki co ratuję się tym co mam, do momentu kiedy jakiś grosik wpadnie do portfela
a nie zapycha Cię ta avenka?

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Jak dotąd nie zapycha. Skóra natomiast jest przyjemnie miękka.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 15:44   #419
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
macie jakieś sprawdzone mazidełka? jak ukoić podrażnioną skórę?
Ja po "przedawkowaniu" (2 razy na dzien, grubsza warstwa Tri) ratuję się LaRoche-Pasay Hydreane Legere, niesamowite ukojenie dla mojej skory, ktora go wrecz wypija w kilka sekund
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 18:10   #420
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Talking Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja po "przedawkowaniu" (2 razy na dzien, grubsza warstwa Tri) ratuję się LaRoche-Pasay Hydreane Legere, niesamowite ukojenie dla mojej skory, ktora go wrecz wypija w kilka sekund

mam go nawet w domu, tą wersję na dzień z filtrami, dla mnie fatalna, tłusta nic się nie wchłania, kupiłam jakoś na początku roku, nie przypasowała mi, teraz znów spróbowałam, ale niestety to samo, jakby litry oleju na twarz wylała, czuję ogromny dyskomfort i mam wrażenie

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

EDIT: Babska ciekawość ;-).[/QUOTE]

dokładnie
my baby już tak mamy a przynajmniej większość, musimy wiedzieć wszystko
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.