Lakiery hybrydowe - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 23:20   #3211
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

ojej dzieki za szybką odpowiedź i szczegółowe dane
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:22   #3212
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dotarła do mnie moja nowa lampa Led nie byłabym sobą, gdybym jej od razu nie przetestowała jak na razie na dwóch pazurkach już teraz mogę powiedzieć, że jestem nią zachwycona, jest przede wszystkim niewielkich rozmiarów, bardzo lekka, cicha, nic się nie nagrzewa, szybko utwardza nawet wolny brzeg czy zakładkę mimo, że w tej lampie nie ma żadnych części odbijających promienie UV tak jak w przypadku innych lamp, długość kabla zasilającego odpowiednia, po 30 sek. lampa sama się wyłącza .. czego chcieć więcej? diody są mocne i faktycznie nie jest wskazane kierowanie wzroku na lampę w trakcie utwardzania, ale to jest raczej norma bo i przy zwykłej UV też nie należy zerkać do środka coś mi się wydaje, że teraz malowanie moich pazurków hybrydą razem w wcześniejszym przygotowaniem skórek i płytki nie zejdzie więcej niż 30-40 minut wcześniej 1,5-2 godzin było normą może temat nie do końca pasujący do wątku, ale była tutaj mowa o tych lampach dlatego właśnie w tym miejscu zamieszczam wpis
Mówiłam, że ta lampa to cudo Jest kieszonkowa wręcz, a utwardza jak należy, ekspresowo. Niby kciuk trzeba robić oddzielnie, ale czasem trzymam lampę w drugiej łapce i tym sposobem daje się utwardzić wszystkie pazury Jest jeszcze taki myk, że jak klikniesz włącznik 2x to świeci ciągłym światłem, 3x wyłączasz
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:38   #3213
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

RosesAreRed dzięki !! to Twoja zasługa, że zdecydowałam się na tą lampę a teraz jeszcze myki triki mi podajesz , takich informacji nie wyczytałam nigdzie i nawet nie wiedziałabym, że coś takiego daję rade przy tej lampie też myślałam, o tym żeby utwardzać wszystkie 5 pazurów razem, jest do możliwe właśnie trzymając lampę w drugiej ręce

bimbunia_ - nie ma za co
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:51   #3214
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Polecam się na przyszłość Sama przed zakupem lampy radziłam się na forum, jaką wybrać, wszyscy polecali mi zwykłą tunelówkę, jednak zaryzykowałam i kupiłam to maleństwo Zależało mi na kompaktowych wymiarach, dodatkowo skusił mnie czas utwardzania. Teraz szczerze mogę polecać lampę led, bo wypróbowałam na własnej skórze. Zwykłym lampom UV mówię adios to nie ta epoka :P
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:12   #3215
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Tak jak koleżanka Czuszka napisała polecam odwiedzić stronę producenta indigo-nails.com i w prawym górnym rogu znajduje się wyszukiwarka. Po wpisaniu w nią słowa "disco" pokaże sie nam cała seria brokatów, jeżeli chcemy wyeliminować żele to po prostu dopisujemy serie hybryd czyli "platinum". I wtedy mamy to czego szukamy


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Po wpisaniu słowa "disco"- dziękuje za odpowiedz, nie wiedziałam, że akurat o disco chodzi .

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Wystarczy tez w wyszukiwarce tego forum wpisac indigo i wyskocza linki i inne ciekawe informacje. No ale jak ktos szuka indygo to ciezko bedzie znalezc. Kolezanko biedronko nie bierz tak wszystkiego do siebie bo zlosc pieknosci szkodzi. BTW to temu forum brakuje admina,oj brakuje.
Zastanawia mnie skąd wiesz, że szukałam indygo, a nie indigo???????????? Bardzo mnie to zastanawia...

Dla wszystkich zainteresowanych, wątek czytam od początku, to że się mało udzielam nie znaczy, ze nie jestem na bieżąco. Dziś się bardzo rozczarowałam spotykając się z taką wrogością, ale cóż, to tylko internet.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-03-05 o 06:17
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 06:46   #3216
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dotarła do mnie moja nowa lampa Led nie byłabym sobą, gdybym jej od razu nie przetestowała jak na razie na dwóch pazurkach już teraz mogę powiedzieć, że jestem nią zachwycona, jest przede wszystkim niewielkich rozmiarów, bardzo lekka, cicha, nic się nie nagrzewa, szybko utwardza nawet wolny brzeg czy zakładkę mimo, że w tej lampie nie ma żadnych części odbijających promienie UV tak jak w przypadku innych lamp, długość kabla zasilającego odpowiednia, po 30 sek. lampa sama się wyłącza .. czego chcieć więcej? diody są mocne i faktycznie nie jest wskazane kierowanie wzroku na lampę w trakcie utwardzania, ale to jest raczej norma bo i przy zwykłej UV też nie należy zerkać do środka coś mi się wydaje, że teraz malowanie moich pazurków hybrydą razem w wcześniejszym przygotowaniem skórek i płytki nie zejdzie więcej niż 30-40 minut wcześniej 1,5-2 godzin było normą może temat nie do końca pasujący do wątku, ale była tutaj mowa o tych lampach dlatego właśnie w tym miejscu zamieszczam wpis
temat pasujący bardzo
Tylko tak ją zachwaliłąś że zastanawiam się czy nie zmienić mojej tunelówki na ledową

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
RosesAreRed ostatnio malowałam pazury dwóm osobom, jedna chciała neonowy róż, druga pomarańcz pomarańczowy wprawdzie nie neon ale też daje po oczach w tamtym roku zastanawiałam się czy jest sens kupować żółty neonowy, prawdę mówiąc myślałam, że w tym sezonie neony nie będą tak popularne jak rok temu.. jednak się myliłam :P tylko zrobiło się trochę cieplej a już dziewuchy zaczęły szaleć z kolorami chyba jednak ten żółty trafi do mojej kolekcji :P
No patrzcie kolejna przez którą wydam kase
Muszę zakupić jakieś neonki i do wrzesnia bastuje z kolorami

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
No i bedziemy walkowac w kolko te same tematy tez zaczynalam i zadawalam pytania dopiero, gdy nie znalazlam odpowiedzi po przeszukaniu forum. A ludzie ida na latwizne. Ja sie przestaje tu udzielac. Nie warto.
weź głęboki oddech i wracaj ;-)

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Po wpisaniu słowa "disco"- dziękuje za odpowiedz, nie wiedziałam, że akurat o disco chodzi .

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------



Zastanawia mnie skąd wiesz, że szukałam indygo, a nie indigo???????????? Bardzo mnie to zastanawia...

Dla wszystkich zainteresowanych, wątek czytam od początku, to że się mało udzielam nie znaczy, ze nie jestem na bieżąco. Dziś się bardzo rozczarowałam spotykając się z taką wrogością, ale cóż, to tylko internet.
wierzymy na słowo

I dajcie spokój juz dziewczynki drogie
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 07:20   #3217
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Poddaje się, nigdzie nie mogę znaleźć tych brokatów indygo
Skąd wiem że szukasz indYgo?
niechże się zastanowię... no nie mam pojęcia. Chyba mi się coś przyśniło. Ale to musiał być koszmar.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

wystarczyłoby żebyś w wyszukiwarkę tego forum wpisała "indigo" i miałabyś mnóstwo informacji oraz link który osobiście wysyłałam kiedyś polly właśnie do hybryd disco. Więc albo nie umiesz szukać albo Ci się nie chciało. I nie masz się co obrażać bo ani nie byłam dla Ciebie niegrzeczna ani niemiła. Tyle w temacie z mojej strony.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 08:53   #3218
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja sie zastanawiam czy isc dalej w mollona czy sprobowac indigo. Kupilabym jeszcze ze 2-3 zywe kolory i basta. Starczy
A tak z innej beczki. Dziewczyny da się w stolicy zyc ze stylizacji paznokci? Nienawidze swojej roboty calym sercem i dzis mi sie przysnilo zeby cos z tym zrobic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 09:19   #3219
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

to tak jak ja też swojej pracy nie lubię, a w "pazurach" mogłabym siedzieć całymi dniami zastanawiałam się na kursem np. takim http://www.new-nails.com/szkolenia-s...dowy-120h.html ale to jest spory wydatek, a nie mam pewności czy dostanę później pracę i czy stylizacja paznokci będzie nadal modna w przyszłości akryle wychodzą z mody, żele stopniowo też (ponoć 90% klientek w salonach chodzi na hybrydy)... a co jak i hybrydy wyjdą z mody i będzie jakaś inna metoda niekoniecznie wymagająca wizyty u stylisyki? takie oto pytania rodzą mi się w głowie bądź co bądź kurs fajny

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Polecam się na przyszłość Sama przed zakupem lampy radziłam się na forum, jaką wybrać, wszyscy polecali mi zwykłą tunelówkę, jednak zaryzykowałam i kupiłam to maleństwo Zależało mi na kompaktowych wymiarach, dodatkowo skusił mnie czas utwardzania. Teraz szczerze mogę polecać lampę led, bo wypróbowałam na własnej skórze. Zwykłym lampom UV mówię adios to nie ta epoka :P
też polecam led chociaż mam ją dopiero drugi dzień mi zależało głównie na lekkiej mobilnej lampie, a ta jest idealna pod każdym względem

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
No patrzcie kolejna przez którą wydam kase
Muszę zakupić jakieś neonki i do wrzesnia bastuje z kolorami
kup kup ja dzisiaj wybieram się na miasto to może wstąpię po jakiś nowy kolorek ta Miss Universe z indigo nie daje mi spokoju https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1536 czy nie jest piękny? Summer Joy też boski https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1536
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 09:42   #3220
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Tez mam ochote na ten sam kurs. Sporo mozna sie nauczyc i opinie ma dobre. Nawet jesli hybrydy wyjda z mody to pojawi sie cos nowego i zaden problem sie przekwalifikowac
W kazdym razie zadbane dlonie nigdy nie wyjda z mody

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:41   #3221
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Skąd wiem że szukasz indYgo?
niechże się zastanowię... no nie mam pojęcia. Chyba mi się coś przyśniło. Ale to musiał być koszmar.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

wystarczyłoby żebyś w wyszukiwarkę tego forum wpisała "indigo" i miałabyś mnóstwo informacji oraz link który osobiście wysyłałam kiedyś polly właśnie do hybryd disco. Więc albo nie umiesz szukać albo Ci się nie chciało. I nie masz się co obrażać bo ani nie byłam dla Ciebie niegrzeczna ani niemiła. Tyle w temacie z mojej strony.
Albo nie umiesz szukać albo Ci się nie chciało- tak- byłaś grzeczna i miła.
Wyobraź sobie, że w tym konkretnym wpisie popełniłam literówke, bo komp przy tym słowie sam zmienia mi "i" na "y" a ja tego nie zauważyłam. Ot powód do przyczepienia się. A poza tym cała sprawa tyczy się nowości od indigo, a konkretnie o kolor "ti amo"

Poza tym kończąc już ten spór powiem tylko, że nie musiałaś odpowiadać na moje pytanie, jak nie miałaś ochoty, twoje posty do mnie nasączone są wrogością, niestety.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-03-05 o 10:55
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 10:53   #3222
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

po prostu zastanawia mnie czemu nie mogłaś użyć wyszukiwarki tego forum i wpisać indigo? a nowe hybrydy czyli tiamo między innymi weszły do sprzedaży dziś o czym też pisałam, więc gdybyś śledziła wątek jak piszesz to byś zauważyła tą notatkę.
http://indigo-nails.com/gel-polish/1...-mini-5ml.html
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:00   #3223
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

To sprawdź kolejność postów, bo to dość istotne. Najpierw ja zadałam pytanie o ti amo, potem szukałam, Twoim zdaniem nieumiejętnie. Potem napisałam, że nie mogę ich znaleźć a potem pojawił się
Twój wpis, że pojawią się dziś lub jutro. Więc nie pisz teraz, że było inaczej.

A poza tym bardzo mnie dziwi, że masz czelność oceniać czy ja śledzę wątek czy nie, to chyba wiem tylko ja. I tylko ja wiem czy zauważyłam notatkę czy też nie. No chyba, ze masz jakieś nadprzyrodzone zdolności.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-03-05 o 11:03
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:00   #3224
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam czy isc dalej w mollona czy sprobowac indigo. Kupilabym jeszcze ze 2-3 zywe kolory i basta. Starczy
A tak z innej beczki. Dziewczyny da się w stolicy zyc ze stylizacji paznokci? Nienawidze swojej roboty calym sercem i dzis mi sie przysnilo zeby cos z tym zrobic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mollon fajny i na allegroszu można kupić taniej w sumie...... i wychodzi lepiej niż miniaturka indigo
Ale niektóre kolorki Indigo są cudne więc warto

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
to tak jak ja też swojej pracy nie lubię, a w "pazurach" mogłabym siedzieć całymi dniami zastanawiałam się na kursem np. takim http://www.new-nails.com/szkolenia-s...dowy-120h.html ale to jest spory wydatek, a nie mam pewności czy dostanę później pracę i czy stylizacja paznokci będzie nadal modna w przyszłości akryle wychodzą z mody, żele stopniowo też (ponoć 90% klientek w salonach chodzi na hybrydy)... a co jak i hybrydy wyjdą z mody i będzie jakaś inna metoda niekoniecznie wymagająca wizyty u stylisyki? takie oto pytania rodzą mi się w głowie bądź co bądź kurs fajny

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



też polecam led chociaż mam ją dopiero drugi dzień mi zależało głównie na lekkiej mobilnej lampie, a ta jest idealna pod każdym względem

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



kup kup ja dzisiaj wybieram się na miasto to może wstąpię po jakiś nowy kolorek ta Miss Universe z indigo nie daje mi spokoju https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1536 czy nie jest piękny? Summer Joy też boski https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1536
Mam obydwa kolorki i nie mogę doczekać się aż wyjdzie piękne słonko,zrobi się cieplutko i będe się nimi cieszyła na swoich dłoniach : love:

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tez mam ochote na ten sam kurs. Sporo mozna sie nauczyc i opinie ma dobre. Nawet jesli hybrydy wyjda z mody to pojawi sie cos nowego i zaden problem sie przekwalifikowac
W kazdym razie zadbane dlonie nigdy nie wyjda z mody

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Popieram
I zawsze znajdą się kobiety które nie mają czasu ani chęci robienia sobie manicure w domu

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
po prostu zastanawia mnie czemu nie mogłaś użyć wyszukiwarki tego forum i wpisać indigo? a nowe hybrydy czyli tiamo między innymi weszły do sprzedaży dziś o czym też pisałam, więc gdybyś śledziła wątek jak piszesz to byś zauważyła tą notatkę.
http://indigo-nails.com/gel-polish/1...-mini-5ml.html
Amen
dziewczynki kochane nie kłócić się już
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:09   #3225
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
To sprawdź kolejność postów, bo to dość istotne. Najpierw ja zadałam pytanie o ti amo, potem szukałam, Twoim zdaniem nieumiejętnie. Potem napisałam, że nie mogę ich znaleźć a potem pojawił się
Twój wpis, że pojawią się dziś lub jutro. Więc nie pisz teraz, że było inaczej.

A poza tym bardzo mnie dziwi, że masz czelność oceniać czy ja śledzę wątek czy nie, to chyba wiem tylko ja. I tylko ja wiem czy zauważyłam notatkę czy też nie. No chyba, ze masz jakieś nadprzyrodzone zdolności.
No widzisz, mam czelność podać Ci nawet linka. Już prościej się nie da
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:09   #3226
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Koniec tych klotni

Musze sie wybrac na nowogrodzka wymacac indigo. Ale to po wyplacie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:13   #3227
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
temat pasujący bardzo
Tylko tak ją zachwaliłąś że zastanawiam się czy nie zmienić mojej tunelówki na ledową
No mnie też teraz nabrało na tą ledową ehhh
Dziewczyny przestaje was czytać bo zbankrutuje!
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:41   #3228
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
No widzisz, mam czelność podać Ci nawet linka. Już prościej się nie da
Czuszko, linka do koloru, którego wczoraj nie było. Ale dajmy już spokój, ja wychodzę z założenia, że forum jest od tego, żeby sobie pomagać w sposób miły i życzliwy a jeśli ktoś nie chce to nie ma takiego obowiązku. A Twoje posty to próba udowodnienia, że ja z czystego lenistwa zadałam pytanie zamiast poszukać oraz czepianie się literek.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:48   #3229
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Kolory IBD odmaczają się rewelacyjnie. Zdecydowanie lepiej niż shellac czy gelish. Natomiast są słabiej napigmentowane i 3 warstwy koloru to standard.
Bazy i topu IBD nie mam więc nie wypowiadam się na ich temat.
Potwierdzam świetnie się odmaczają.
Mam baze i top inie narzekam
Wszystko super się trzyma i top super błyszczy
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 19:03   #3230
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mam pytanie dziewczyny, czy wcześniej baza Gelish u leoberta kosztowała 85zł czy wydaje mi się, że mniej?
Bo chciałam teraz kliknąć i zgłupiałam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:08   #3231
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Nie pamiętam dokładnie ile płaciłam ale koło 60 zł
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:12   #3232
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Czyli dobrze mi się wydawało, że podniósł cenę.
Chyba będę musiała poszukać czegoś innego, bo to trochę za dużo jak dla mnie, bo paznokcie robię tylko sobie i mamie. Czasami jakiejś koleżance.
A zapowiadały się większe zakupy u niego, no cóż...
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:13   #3233
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja płaciłam za swoją 65, z przesyłką jakieś 75 zł widocznie leobert podniósł sobie ceną
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 19:18   #3234
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

No teraz z najtańszą wysyłką 89zł.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:23   #3235
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
No teraz z najtańszą wysyłką 89zł.
W tamtym tygodniu była jeszcze za 65zł
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 20:36   #3236
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dlatego poczekam, może wróci jeszcze do starej ceny.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:26   #3237
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

....
a Wy myślicie,że Sprzedawcy nie śledzą takich wątków jak ten? napędzacie jedna drugą na zakupy u Niego... myślę,że to jest rezultat....niejednokrotn ie tak było z firmami sprzedającymi kolorówke....np z pudrami BenNye... więc...nie liczyłabym na to,że opuści cene.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 21:51   #3238
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

No to nie kupię.
A polecacie coś innego?
Ja obecnie mam bazę z SPN, na moich pazurach trzyma się aż za bardzo, zawsze coś zostanie. A u innych już na następny dzień odłazi płatem.

Zamawiam szybko ten top Eco, zanim podrożeje.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 00:32   #3239
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

A to dziadyga jeden. Widocznie za dobrze sie sprzedawala. Ja w nastepnej kolejnosci bede testowac baze soak off mollona ta w czarnej szacie graficznej. Intuicja mi mowi ze bedzie porownywalba do gelisha a kosztuje ok 50zl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Ja akurat bazy nie kupowalam u leoberta a u innego sprzedawcy i tez placilam calkiem calkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Znaczy sie niedrogo placilam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 03:53   #3240
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu była jeszcze za 65zł
racja bo zamówiłam base za 53,90 a top 65 zł plus IBD mgiełkę 24


no wow ponad 80zł
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.