Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 20:36   #781
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula! Buziaki ode mnie wobec tego !!!

Sicilia - ja nie lubie tego kremu z Weledy niestety ;( Jest dla mnie zbyt tresciwy niestety i chyba mnie zapchal... Poza tym smierdzi mi okrutnie a ja generalnie zapach rozy lubie. Ten odor jest zdecydowanie za mocny!

Paranoja z naturalek-tanioch to polecam ci mydla jesli chodzi o same rece. W Holland&Barrett kupisz np fajne mydla Australian Organics. Wachalam dzi aloesowe i pachnie troszke geranium, bo ma w sobie tez olejek geraniowy. Widzialam jeszcze wiesiolkowe mydelko od nich, a maz ma to z paczuli. Z tanich zeli to pozostaje iHerb albo Lucky Vitamins. Nie wiem jak z tym drugim z przesylka, ale w iherbie za 6 dolcow przesylki kupisz kilka ciezkich kosmetykow do 2 kilo prawie! Ja zamawiam tak do 28 dolarow, bo mam restrykcje vatowa. W ten sposob calkiem przerzucilam sie na naturalki, choc wcale nie mam duzo pieniazkow bo oszczedzamy. Glownie wlasnie dlatego tam zamawiam. Jest tam tego tyle w kazdej kategorii, ze mozesz cale zakupy kosmetyczne zrobic w jednym miejscu. Sprowadzane na wyspy kosmetyki z USA sa juz niestety prawie dwukrotnie drozsze, bo sprawdzalam. W kwestii mydel to powiem tyle, ze sama nie potrafie sie nimi umyc cala, bo jedmak czuje specyficzny film, ale do rak sa genialne - do tego naprawde oszczedzam na zelach do rak odkad ich uzywam! Ze stacjonarnych sklepow to juz jest wiekszy problem, bo swego czasu w panice szukalam czegokolwiek. Okazalo sie, ze w Bootsie jest firma Naked, ktora ma dosyc tanie naturalne kosmetyki. Nie sa jakies nieprzyzwoicie powalajace, niemniej zel tam jakis mieli za dwa albo trzy funciaki. Maslo do ciala maja spoko. To chyba jedyna tania firma z tego co sprawdzalam. Cos tam maja dla dzieci z Boots Botanics ale nue jest naturalne niestety. Maja natomiast wewnatrz Boots Botanics serie Organic (kilka produktow tylko), niemniej cenowo wychodzi to drozej niz Naked. Krem do twarzy to np cena 7 funtow. Reszty nie pamietam niestety. Dlatego zale sie naszym rodaczkom, ze tutaj wieksza komuna kosmetyczna panuje
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:37   #782
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość

nie sądze u mnie takich objawów nie było, proponuję jednak kupić skrzyp i zacząc łykać, może to brak witamin.
to mogą być różne przyczyny
ja na własną rękę łykałam skrzyp i pokrzywę a dermatolog dała mi całkiem coś innego a to kazała odstawić


Anula ty wiesz
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:48   #783
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Brak witamin to mało możliwe warzyw i owoców to od 3,5 miesięcy jem taką ilość jak królik jakiś, supelment na włosy zaczęłam łykać, ale zastanawiam się czemu od 2 tyg, tak mi włosy lecą.
I stwierdziłam, że albo szampony albo amal gold, której od tego czasu używam - może to ta parafina? albo jeszcze jakiś inne paskudstwo typu chora traczyca u nas w rodzinie to taka norma i poszłam ostatnio w piątek na badania krwi - jutro odbiorę wyniki to zobaczę. Myślcie, że z tą amlą to możliwe?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:53   #784
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja do demakijazu oczu używam ten olejek z Logony
http://www.kosmetyki-natury.eu/Plyn_...00_ml-983.html
olejek nie tylko doskonale usuwa tusz i cienie ale również dba i pielęgnuje rzęsy, mam już chyba 3 buteleczkę, rzesy są bardziej gęste i nie wypadają.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

.
Też mam ten olejek! Nauczyłam się malować inną kreskę, taką co powiększa, a nie pomniejsza oko i myślę że ją łatwiej mi będzie zmyć , bo nie będę "tarła" między rzęsami tylko nad nimi
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 00:30   #785
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Anula! Buziaki ode mnie wobec tego !!!

Sicilia - ja nie lubie tego kremu z Weledy niestety ;( Jest dla mnie zbyt tresciwy niestety i chyba mnie zapchal... Poza tym smierdzi mi okrutnie a ja generalnie zapach rozy lubie. Ten odor jest zdecydowanie za mocny!

Paranoja z naturalek-tanioch to polecam ci mydla jesli chodzi o same rece. W Holland&Barrett kupisz np fajne mydla Australian Organics. Wachalam dzi aloesowe i pachnie troszke geranium, bo ma w sobie tez olejek geraniowy. Widzialam jeszcze wiesiolkowe mydelko od nich, a maz ma to z paczuli. Z tanich zeli to pozostaje iHerb albo Lucky Vitamins. Nie wiem jak z tym drugim z przesylka, ale w iherbie za 6 dolcow przesylki kupisz kilka ciezkich kosmetykow do 2 kilo prawie! Ja zamawiam tak do 28 dolarow, bo mam restrykcje vatowa. W ten sposob calkiem przerzucilam sie na naturalki, choc wcale nie mam duzo pieniazkow bo oszczedzamy. Glownie wlasnie dlatego tam zamawiam. Jest tam tego tyle w kazdej kategorii, ze mozesz cale zakupy kosmetyczne zrobic w jednym miejscu. Sprowadzane na wyspy kosmetyki z USA sa juz niestety prawie dwukrotnie drozsze, bo sprawdzalam. W kwestii mydel to powiem tyle, ze sama nie potrafie sie nimi umyc cala, bo jedmak czuje specyficzny film, ale do rak sa genialne - do tego naprawde oszczedzam na zelach do rak odkad ich uzywam! Ze stacjonarnych sklepow to juz jest wiekszy problem, bo swego czasu w panice szukalam czegokolwiek. Okazalo sie, ze w Bootsie jest firma Naked, ktora ma dosyc tanie naturalne kosmetyki. Nie sa jakies nieprzyzwoicie powalajace, niemniej zel tam jakis mieli za dwa albo trzy funciaki. Maslo do ciala maja spoko. To chyba jedyna tania firma z tego co sprawdzalam. Cos tam maja dla dzieci z Boots Botanics ale nue jest naturalne niestety. Maja natomiast wewnatrz Boots Botanics serie Organic (kilka produktow tylko), niemniej cenowo wychodzi to drozej niz Naked. Krem do twarzy to np cena 7 funtow. Reszty nie pamietam niestety. Dlatego zale sie naszym rodaczkom, ze tutaj wieksza komuna kosmetyczna panuje

Dziękuję za informacje. Zawsze bałam się kosztów przesyłki i cła jeśli chodzi o zamawianie kosmetyków z USA, ale skoro tobie się nic nie stało to pewnie się skuszę na małe zamówienie. Mówisz, że do $28? Chyba mało kosmetyków za to można kupić. Lecę przetrzepać ofertę iherb.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 07:28   #786
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny chcę spróbować zafarbować włosy henną,ale jestem zupełnie zielona w temacie.Możecie(bo wiem,że część z was coś na ten temat wie)napisać tylko jaką hennę polecacie?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 07:55   #787
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę spróbować zafarbować włosy henną,ale jestem zupełnie zielona w temacie.Możecie(bo wiem,że część z was coś na ten temat wie)napisać tylko jaką hennę polecacie?

Ja polecam Hennę Khadi.
Jaki kolor chcesz uzyskać?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 08:04   #788
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja polecam Hennę Khadi.
Jaki kolor chcesz uzyskać?
Dostępną na helfy,tak?
Czytam wątki o hennie i im więcej czytam tym mniej rozumiem

Chcę brąz średni coś ala mleczna czekolada
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:17   #789
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostępną na helfy,tak?
Czytam wątki o hennie i im więcej czytam tym mniej rozumiem

Chcę brąz średni coś ala mleczna czekolada
Tak, ten dostępny na helfy
Jeżli chodzi o brązy to się nie wypowiem bo ja farbuje się na rudo. Wiem, że z brązami jest trochę zabawy bo nie wszystkim łapie np siwe i niektórym szybko się zmywa. Czasami jest potrzebne dwufazowe farbowanie itp.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:25   #790
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Tak, ten dostępny na helfy
Jeżli chodzi o brązy to się nie wypowiem bo ja farbuje się na rudo. Wiem, że z brązami jest trochę zabawy bo nie wszystkim łapie np siwe i niektórym szybko się zmywa. Czasami jest potrzebne dwufazowe farbowanie itp.
ło matkoZabawy z tym jest z tego co czytam i nie wiem czy na moich chęciach się nie skończy.

A powiedz czy trzeba ją rozrabiać z gorącą wodą czy letnią?bo cco czytam to radzą inaczej...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:36   #791
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ło matkoZabawy z tym jest z tego co czytam i nie wiem czy na moich chęciach się nie skończy.

A powiedz czy trzeba ją rozrabiać z gorącą wodą czy letnią?bo cco czytam to radzą inaczej...
Ja rozrabiam taką o temperaturze 70 - 80 stopni. Tylko moja (ruda) musi trochę odstać, żeby dojrzeć. Więc ja zalewam poprzedniego dnia, przykrywam i odstawiam i dopiero następnego dnia nakładam na głowę. Zajrzyj jeszcze tu:
http://www,khadi,pl/bledy-farbowania-wlosow
http://www,khadi,pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 09:07   #792
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja rozrabiam taką o temperaturze 70 - 80 stopni. Tylko moja (ruda) musi trochę odstać, żeby dojrzeć. Więc ja zalewam poprzedniego dnia, przykrywam i odstawiam i dopiero następnego dnia nakładam na głowę. Zajrzyj jeszcze tu:
http://www,khadi,pl/bledy-farbowania-wlosow
http://www,khadi,pl/stosowanie-farb-khadi-przyklady
Dziękuje,idę czytać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:15   #793
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Paranoja obadaj koniecznie czy masz prog celno-vatowy taki jak ja! U mnie jest to 18 funtow, u ciebie moze byc inaczej. Pozniej wejdz na jakis sprawdziny konwerter walut i przelicz sobie ile to dolcow wychodzi. Wbrew pozorom mozesz kupic kilka produktow nawet za cene przesylki krajowej. Z Lucky Vitamins nie shoppingowalam jeszcze, bo troche sie boje kosztow wysylki - naliczaja je wagowo chyba po dodaniu produktow do koszyka. Ceny maja troszenke nizsze, co moze sie oplacac przy lekkich produktach jak krem czy jakas kolorowka. Nie wiem sama. Masz wybor w kazdym razie. Aha i jesli bedzies przestrzegac tej granicy o ktorej nie placi sie vatu to najzwyczajniej w swiecie nie ma mozliwosci, zeby ci go naliczyli! Mnie zdazylo sie dwa razy ze swojej chytrosci zamowic dwie paczki za 32 i 35 funtow i w obu przypadkach nie zaplacilam vatu rowniez. Byl to jednak duzy fuksior i wiecej tak chyba nie zrobie, bo sraczki o malo nie dostalam ze znow mi przywala z 15 funtow datku dla Elzbiety
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:27   #794
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A pani z Biolandera nie wie jak zmienią się te składy ? Żadnych szczegółów nie zna ? Szkoda, miejmy nadzieje, że będą jeszcze lepsze

Chyba anula mi kiedyś poleciła kontakt z Biolanderem przez gg i to był strzał w dziesiątkę. Na maile nie odpisywali, a na gg szybko i bez problemu otrzymuje odpowiedzi
Raczej nie będą lepsze, bo USA i ich certyfikat nie jest tak rygorystyczny jak certyfikaty z Europy. U nich np. Ceteareth-20 jest dopuszczalne, w Europie z tego, co pamiętam nie.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
czy znacie, fanki błotka, glinek, soli i innych darów natury , ten sklep?:
http://ukraina-shop.bazarek.pl/
Ja kiedyś na ten sklep trafiłam przypadkowo. Niektóre produkty wyglądały zachęcająco.

Anula
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:05
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:32   #795
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Raczej nie będą lepsze, bo USA i ich certyfikat nie jest tak rygorystyczny jak certyfikaty w Europy. U nich np. Ceteareth-20 jest dopuszczalne, w Europie z tego, co pamiętam nie.

.
Dlatego właśnie jestem niezadowolona,że zmieniają składy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:54   #796
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny miałyście może do czynienia z marką Orientana?
http://www.orientana.pl/

składy wyglądają w porządku do tego ogromna jak na krem do twarzy pojemność,sama się zastanawiam nad którymś


anula
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:20   #797
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

czy któraś z was próbowała szamponów tej firmy?
http://matique.pl/pl/urtekram-szampo...anego_862.html
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:23   #798
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
czy któraś z was próbowała szamponów tej firmy?
http://matique.pl/pl/urtekram-szampo...anego_862.html
Ja uzywam roznago. Jak dla mnie fajny szampon, dobrze oczyszcza, nie podraznia, ja nie oczekuje od szamponu niczego wiecej wlasciwie. Roza to zmylka, zapach jest intensywnie geraniowy
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:16   #799
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
czy któraś z was próbowała szamponów tej firmy?
http://matique.pl/pl/urtekram-szampo...anego_862.html
Też mam ten szampon rózany. Jest ok, ładny skład, bardzo delikatny, ale nie czyści bardzo dobrze. Chyba wole yes to i alterre do skóry wrażliwej.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 13:18   #800
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja uzywam roznago. Jak dla mnie fajny szampon, dobrze oczyszcza, nie podraznia, ja nie oczekuje od szamponu niczego wiecej wlasciwie. Roza to zmylka, zapach jest intensywnie geraniowy
Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Też mam ten szampon rózany. Jest ok, ładny skład, bardzo delikatny, ale nie czyści bardzo dobrze. Chyba wole yes to i alterre do skóry wrażliwej.
dzięki dziewczyny za opinie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:24   #801
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula

TUTAJ jest wyprzedaż Lavery
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:53   #802
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Anula

TUTAJ jest wyprzedaż Lavery
A z racji czego? Bo nie widzę żadnej informacji, że się data ważności kończy czy coś.
Tak w ogóle tam mają olejek na wyprzedaży, który był ważny do końca czerwca. A przecież my już prawie połowę sierpnia mamy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 15:59   #803
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Tak, ten dostępny na helfy
Jeżli chodzi o brązy to się nie wypowiem bo ja farbuje się na rudo. Wiem, że z brązami jest trochę zabawy bo nie wszystkim łapie np siwe i niektórym szybko się zmywa. Czasami jest potrzebne dwufazowe farbowanie itp.
Ja strasznie się napaliłam na naturalne farbowanei i właśnie kupiłam tą khadi ciemny brąz-kolor po nałożeniu piękny, z takimi refleksami.Jednak już więcej jej nie kupię gdyż mimo przestrzegania wszystkich zasad co do aplikacji to za każdym myciem mi się zmywał i po 10 myciach już nic nie było na moich włosach.Minusem jest też to że słabo mi pokryła odrosty. Także mimo moich szczerych chęci to chyba nie jest farba dla mnie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:41   #804
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Też mam ten olejek! Nauczyłam się malować inną kreskę, taką co powiększa, a nie pomniejsza oko i myślę że ją łatwiej mi będzie zmyć , bo nie będę "tarła" między rzęsami tylko nad nimi
zadowolona jesteś z olejku?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę spróbować zafarbować włosy henną,ale jestem zupełnie zielona w temacie.Możecie(bo wiem,że część z was coś na ten temat wie)napisać tylko jaką hennę polecacie?
Polecam Sante albo Logona, koleżanka farbuje Sante i jest zadowolona
a na jaki kolor chcesz się farbnąc?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:43   #805
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A z racji czego? Bo nie widzę żadnej informacji, że się data ważności kończy czy coś.
Tak w ogóle tam mają olejek na wyprzedaży, który był ważny do końca czerwca. A przecież my już prawie połowę sierpnia mamy.
Znalazłam ten sklep bo wprowadzili kosmetyki Lush-a, popatrzyłam że jest wyprzedaż ale nie wchodziłam na dany kosmetyk a widać powinnam - przepraszam za zamieszanie

Tylko na tych dwóch olejkach jest data, na reszcie nie ma.
Nie wiem czemu promocja/wyprzedaż, moze chcą się pozbyć tej firmy?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-08-09 o 18:48
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:44   #806
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja uzywam roznago. Jak dla mnie fajny szampon, dobrze oczyszcza, nie podraznia, ja nie oczekuje od szamponu niczego wiecej wlasciwie. Roza to zmylka, zapach jest intensywnie geraniowy

ja polecam różany z Lavery
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:52   #807
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A ja się pochwalę, że wygrałam maskę miętową od Synesis.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 18:58   #808
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że wygrałam maskę miętową od Synesis.
gratulacjeklas ki:
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:18   #809
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
czy któraś z was próbowała szamponów tej firmy?
http://matique.pl/pl/urtekram-szampo...anego_862.html
Ja miałam z glinka rhasoul - super był
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że wygrałam maskę miętową od Synesis.
Osz Ty

A ja dzisiaj zakupiłam z rossie krem brązujący alterry - wprawdzie ma talk na początku, ale kolor chyba calkiem znośny... Miałam zamówić madarę, ale mnie alterra zainteresowała i przy okazji dzisiejszych zakupów nabyłam. Jutro uzyje to opisze wrażenia.

W końcu uzyłam tez próbek yesów ogórkowych od Caameroon - odzywka swietna!! Włosy sie po niej błyszczą jak nie wiem co w połączeniu z szamponem ogórkowym juz dla mnie trochę za ciężko, ale osobno szampon i odzywka swietne

Dostałam tez próbki dr.organic od Kaski - , przyszły już dawno, jak byłysmy w szpitalu. Baardzo Ci dziękuję!!! Kaska, mogłabys mi napisac, które to są? Odżywka i szampon jest, tak?




Dziewczyny strasznie mocno dziekujemy za wszystkie Wasz kciuki, maile, słowa otuchy i wsparcia - jesteście wszystkie naprawde cudne!!!!

A jak chcecie zobaczyc, przez kogo to całe zamieszanie to na jakis czas wrzuciłam album z moją Młodą - żebyscie wiedziały dla kogo tak mocno te kciuki trzymacie i o kim tak ciepło myslicie

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Miałam tez napisac, że mój cudotwórca - lotion essential care dla dzieci, zapycha przy dłuższym stosowaniu. W związku z tym niestety nie moge zastapić nim produktów na noc, uzywam go co 2 dni zazwyczaj.

Anakazar, ja farbuje henna od roku - znaczy nie czysta henną, tylko własnie mieszankami khadi. Młodej zafarbowałam czysta henna i ma pięny, głęboki miedziany kolor na włosach mamie farbuję kasztanowym brązem chyba, a sobie z reguły mieszam na oko henne, indygo i czasem amlę.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Na matique nowosci Madary - sa fajne zestawy w fajnych cenach!!! I mini produkty w zestawach- mozna popróbowac
bio-beauty obnizyło ceny na eostre o 30% do 14 sierpnia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:24   #810
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj zakupiłam z rossie krem brązujący alterry - wprawdzie ma talk na początku, ale kolor chyba calkiem znośny... Miałam zamówić madarę, ale mnie alterra zainteresowała i przy okazji dzisiejszych zakupów nabyłam. Jutro uzyje to opisze wrażenia.

W końcu uzyłam tez próbek yesów ogórkowych od Caameroon - odzywka swietna!! Włosy sie po niej błyszczą jak nie wiem co w połączeniu z szamponem ogórkowym juz dla mnie trochę za ciężko, ale osobno szampon i odzywka swietne

Dostałam tez próbki dr.organic od Kaski - , przyszły już dawno, jak byłysmy w szpitalu. Baardzo Ci dziękuję!!! Kaska, mogłabys mi napisac, które to są? Odżywka i szampon jest, tak?




Dziewczyny strasznie mocno dziekujemy za wszystkie Wasz kciuki, maile, słowa otuchy i wsparcia - jesteście wszystkie naprawde cudne!!!!

A jak chcecie zobaczyc, przez kogo to całe zamieszanie to na jakis czas wrzuciłam album z moją Młodą - żebyscie wiedziały dla kogo tak mocno te kciuki trzymacie i o kim tak ciepło myslicie

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Miałam tez napisac, że mój cudotwórca - lotion essential care dla dzieci, zapycha przy dłuższym stosowaniu. W związku z tym niestety nie moge zastapić nim produktów na noc, uzywam go co 2 dni zazwyczaj.

Anakazar, ja farbuje henna od roku - znaczy nie czysta henną, tylko własnie mieszankami khadi. Młodej zafarbowałam czysta henna i ma pięny, głęboki miedziany kolor na włosach mamie farbuję kasztanowym brązem chyba, a sobie z reguły mieszam na oko henne, indygo i czasem amlę.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Na matique nowosci Madary - sa fajne zestawy w fajnych cenach!!! I mini produkty w zestawach- mozna popróbowac
bio-beauty obnizyło ceny na eostre o 30% do 14 sierpnia.
Aniu ja też mam ochotę na ten krem alterry, może kupię sobie z -20%, ale chyba po powrocie już bo jutro wyjeżdżam.. i biorę ze sobą mały zestaw yes to.. pomidorkowy już nie mogę się doczekać używania

A Twoja Mała cudna
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.