Fryzjer w Katowicach - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 07:29   #211
Kaja.kj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
czy ktos moze cos napisac o salonie wojtka wajdy?

Ja mogę, ale niestety nic dobrego Fakt, że chodziłam tam już dość dawno temu. Najpierw chodziłam do dziewczyny, która tam pracowała (niestety nie pamiętam jak miała na imię) na strzyżenie i baleyage. Od Niej wychodziłam zadowolona. Niestety kiedyś była na urlopie i przyjął mnie Wojtek Wajda. Miałam na głowie nałożone pasemka blond, rudawe i miedzine, ale nie chciałam już pasemek tylko jeden kolor. Jak mi nałożył rudą farbę to miałam dalej pasemka takie jak wcześniej + wściekle pomarańczowe odrosty. Dobrze że było ciemno jak wracałam do domu bo wstyd i hańba. Widział na szczęście że mi skopał włosy i powiedział, że jeśli mi to się nie zmyje to mam przyjść w poniedziałek (wtedy to był piątek). Oczywiście poszłam w poniedziałek i przefarbował mi znowu włosy, ale po takiej dawce farb w krótkim odstępie czasu, musiałam sie nieźle namęczyć i sporo kasy wydać, żeby ratować włosy. Ogólnie ja Go nie polecam. Możliwe, że miałam po prostu pecha, ale tak "renomowany" fryzjer nie powinien popełniać takich błędów.[/quote]

Ja też podpisuję się pod niezadowoleniem z P. Wojtka Wajdy. Nie mial kompletnie pomyslu na obcięcie moich wlosów i zrobil dokladnie to czego nie chcialam. Niestety wyglądalo to dość kiepsko. Bylam juz bardziej zadowolona z wizyty wymienianego wcześniej fryzjera na ul. żwirki i wigury, którego mogę polecić. Na szczęście udalo mi się znaleźć tego wlaściwego dla mnie fryzjera w Katowicach, chociaż czeka się do niego 3 miesiące. Jest niezly w zapuszczaniu wlosów.
Kaja.kj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 07:49   #212
Balat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer w Katowicach

A ja wczoraj byłam w salonie Wojtka Wajdy, chodzę do Moniki i generalnie jestem zadowolona. Czasami z pasemkami odcienie nie sa takie jak chciałam, ale na troche urozmaicenia nie zaszkodzi. Ale to tylko chemia i nie zawsze efekt jest zgodny z oczekiwaniami.
Chodzę tam już ponad rok, i zawsze wracam, bo rzadko trafiam do fryzjera, który mnie dobrze obetnie ( z reguły narzekają, że ma trudne włosy ), kiedyś rewelacyjny był mistrz Kowalczyk, po nim długo, długo nic.
Z pasemkami też wolę nie eksperymentować, więc mimo sporej kwoty do wydania, warto chodzić w pewne miejsce.
Balat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 10:00   #213
Amaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Odwiedziłam już Davis'a, Berendowicza, Marginess i wiele innych "dobrych" zakładów - każda wizyta minimum 50 - 60 zł. Po ostatniej wizycie w bardzo droim salonie wyszłam załamana. Zamiast ładnego wycieniowania miałam włosy ściete na RÓWNO!!!!!
Strasznie się zdenerwowałam - stwierdziłam, że pójdę jeszcze raz do innego zakładu, ale najtańszego jaki znajdę w mieście. Wybrałam SOWEX ( 7- 9 zł za samo ścięcie bez mycia ). Wyszłam ZACHWYCONA:eh em:, a kobieta, która robiła poprawkę była zszokowana, że za ostatnie ścięcie dałam 65 zł.
Teraz już jestem stałą klintką sieci SOWEX ( dużo ludzi tam chodzi - trzeba się czasem zapisywać ) i nie mam zamiaru go na razie zmieniać.
Amaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:13   #214
farba27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

hej,polecam wszystkim ten salon ale tylko jednoego fryzjera, który tam pracuje a mianowicie Pana Marcina. Podobnie jak kolezanka nie bylam zadowolona z fryzjerki, ktora miala przyklejony usmiech na twarzy. Pozdrawiam
farba27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:11   #215
keYt
Raczkowanie
 
Avatar keYt
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
Exclamation Genialny fryzjer w Katowicach - pilnie szukam!

Poradźcie dziewczęta

Ehh, muszę dobrać odpowiedni dla mnie kolor i mieć fajne cięcie. Tylko nie B&K, nie L'oreal. Ceny niech będą ok. Tak do 150 max. Tylko nie salony 220zł za nic...

Pomocy!
Proszę o nowe głosy, bo stare wątki są już często nieaktualne.
keYt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 11:44   #216
justyna_1989_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Fryzjer w Katowicach

a ja potzrebuje dobrego w fryzjera w okolicach sosnowca katowic ktory ma pojecie o scinaniu wloso kreconych bo jak wiadomo jest to niezla sztuka obciac wlosy kręcone... z gory dziekuje za odpowiedź
justyna_1989_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 23:32   #217
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
katowice- warkoczyki africa look ? był ktoś?

Witam, Chciałabym zrobić sobie 3 warkoczyki, szukałam w internecie jakiś informacji, salonów w katowicach, ale znalazłam tylko tę nazwę Africa Look , ten salon jest na stawowej 3, był ktoś? jakie ceny? etc...pozdrawiam
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 20:44   #218
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Gdzie dobry fryzjer w Katowicach!

Ja chodze do Wojtka Wajdy i mimo ze jestem z bytomia to dojezdzam bo warto. Ostatnio byłam umowiona wlasnie do Wojtka i zrobil mi swietna fryzurke, jestem bardzo zadowolona, poza tym widac ze zna sie na rzeczy, jesli ktos przychodzi z pomysłem ale nie jest on korzystny to ci to powiedzą bez wahania, jednym słowem warto bo po prostu dobrze doradzą nawet jeśli nie ma się wizji fryzury.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 20:50   #219
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Fryzjer w Katowicach

justyna - wojtek wajda na placu andrzeja w kato.
Polecam, zapisz sie do Wojtka albo do Ali , moje kolezanki tam chodzą, mają kręcone włosy i zrobili im swietne fryzurki, teraz wystarczy tylko ze rano po umyciu podsuszą i to wszystko
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 06:50   #220
justyna_1989_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Katowicach

dziękuje a nie wiesz ile tak mniej wiecej płacą za obcięcie ??
justyna_1989_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 10:48   #221
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Fryzjer w Katowicach

osobiscie polecam salon berendowicza, zawsze wychodze od nich na prawde zadowolona i na prawde zaluje, ze nie potrafie sobie sama tak wymodelowac wloskow jak robia to oni
Jednak ukladaja sie swietnie i zawsze mam fryzurke dobrana do ksztaltu twarzy i nawet jak odrastaja to tez ladnie sie ukladaja Polecam Pawła i oczywiscie Sławka Kublina
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 21:29   #222
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez justyna_1989_ Pokaż wiadomość
dziękuje a nie wiesz ile tak mniej wiecej płacą za obcięcie ??

jak sie zapiszesz do godiny 11 to jest zniżka 20% a srednio za dlugie wlosy biorą okolo 80 zł po znizce 60 okolo wiec dosc drogo ale ja mysle ze warto
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:30   #223
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: katowice- warkoczyki africa look ? był ktoś?

??
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 20:50   #224
feem34
Raczkowanie
 
Avatar feem34
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 49
Poszukiwany fryzjer do salonu w Katowicach

Poszukuję fryzjera do salonu w Katowicach. Wiadomość proszę zostawić na forum.
feem34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:37   #225
Bassikk81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ktory salon fryzjerski jest najlepszy w Katowicach?

Czesc !
Jestem tutaj nowa i wlasnie ogladam to forum, bo zalezy mi na dobrym frzyjerze.Mam bardzo cieniutkie wlsy i nie chce,zeby po raz kolejny ktos je zle obcial. Powiedz mi do kogo warto isc u Wojtka Wajdy
Pozdrawiam,
Bassikk81
Bassikk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:46   #226
Bassikk81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Katowicach.Farbowanie i cięcie

Cytat:
Napisane przez n_u_t_i Pokaż wiadomość
Ja mogę, ale niestety nic dobrego Fakt, że chodziłam tam już dość dawno temu. Najpierw chodziłam do dziewczyny, która tam pracowała (niestety nie pamiętam jak miała na imię) na strzyżenie i baleyage. Od Niej wychodziłam zadowolona. Niestety kiedyś była na urlopie i przyjął mnie Wojtek Wajda. Miałam na głowie nałożone pasemka blond, rudawe i miedzine, ale nie chciałam już pasemek tylko jeden kolor. Jak mi nałożył rudą farbę to miałam dalej pasemka takie jak wcześniej + wściekle pomarańczowe odrosty. Dobrze że było ciemno jak wracałam do domu bo wstyd i hańba. Widział na szczęście że mi skopał włosy i powiedział, że jeśli mi to się nie zmyje to mam przyjść w poniedziałek (wtedy to był piątek). Oczywiście poszłam w poniedziałek i przefarbował mi znowu włosy, ale po takiej dawce farb w krótkim odstępie czasu, musiałam sie nieźle namęczyć i sporo kasy wydać, żeby ratować włosy. Ogólnie ja Go nie polecam. Możliwe, że miałam po prostu pecha, ale tak "renomowany" fryzjer nie powinien popełniać takich błędów.

mogę się rownież wypowiedzieć o tym salonie w sumie ja jestem bardzo zadowolona ale nigdy nie byłam u pana wojtka:P słyszałam że ładnie tnie na krótko natomiast ja chodzę do pani małgosi i jestem zawsze zadowolona byłam też kiedyś u innej pani ale mnie sie nie podobało wydaje mi się że to po porstu musi być konkretna osoba z danego salonu godna polecenia bo często jest tak że sam salon ma 1-2 fryzjerki naprawdę warte polecenia[/QUOTE]
Hej!
Mam cienkie wlosy, sredniej dlugosci.Czy moglabys mi kogos polecic z tego salonu Wojtka Wajdy albo kogos innego w Katowicach.
Dziekuje,
Bassikk81
Bassikk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:36   #227
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Fryzjer w Katowicach

co do salonu wojtka wajdy to polecam sie umowic do niego ja bylam u niego i jestem zadowolona, wlasciwie wybieram sie juz niedlugo znowu, mam nadzieje ze bedzie dostępny
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 14:58   #228
kulaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szwecja,Sztokcholm
Wiadomości: 41
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
osobiscie polecam salon berendowicza, zawsze wychodze od nich na prawde zadowolona i na prawde zaluje, ze nie potrafie sobie sama tak wymodelowac wloskow jak robia to oni
Jednak ukladaja sie swietnie i zawsze mam fryzurke dobrana do ksztaltu twarzy i nawet jak odrastaja to tez ladnie sie ukladaja Polecam Pawła i oczywiscie Sławka Kublina

witam a czy moglabys mi podac adres tego salonu? szukam kogos dobrego do cienkich i zniszczonych wloskow.Z tym salonem P.Wojtka W.to jest roznie jak widzer na forum,moze sprubowalabym tam gdzie polewcasz
kulaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 17:14   #229
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja z czystym sumieniem polecam Marginess. Zwłaszcza panią Sabinę lub panią Agnieszkę.
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 19:21   #230
kasikaaaa81
Raczkowanie
 
Avatar kasikaaaa81
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 126
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez Kaffienka Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem polecam Marginess. Zwłaszcza panią Sabinę lub panią Agnieszkę.
Pracuje tam jeszcze Magda?? Ona zawsze robiła mi super fryzurki
kasikaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:06   #231
Kaffienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 345
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Cytat:
Napisane przez kasikaaaa81 Pokaż wiadomość
Pracuje tam jeszcze Magda?? Ona zawsze robiła mi super fryzurki
Jak byłam 2 miesiącemu temu to tak, a wczoraj Jej nie widziałam, ale nie znaczy to przecież, że nie pracuje.;]
Kaffienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 21:26   #232
innocent88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Salon Metamorfozy - Katowice

Ja dzis byłam u Barta i rewelacja. Jestem zadowolona! POLECAM GORĄCO! Zna się na rzeczy...
innocent88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 19:03   #233
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Bylam ostatnio u Wojtka Wajdy u Pani Ali. I niestety odradzam - mial wyjsc jasny, chlodny blond, wyszlo zolte jajo. Miala do zrobienia najbanalniejsza robote na swiecie - obciecie grzywki i co? Spartolila to tak, ze grzywka zamiast dodawac uroku uwidacznia wady. Do tego do calej swojej pracy podchodzila na odczep sie, zwlaszcza pod koniec, zasugerowala od razu, by wlosy czesac na szczotce a nie prostownicy, tnac grzywke ledwo zerkala na lustro... A kase biora jak za zboze. GORACO NIE POLECAM TEJ PANI.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:12   #234
iteSai
Raczkowanie
 
Avatar iteSai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Kurczę, chciałam coś zrobić z włosami na studniówkę. Byłam w wakacje w studiu "CLEOPATRA", wyszłam zadowolona. Liczyłam na p.Monikę, jednakże nie trafiłam na nią, więc zabrała się za mnie jakaś inna dziewczyna Odradziła, doradziła, zaproponowała, jakoś się pogadało. W każdym razie fajnie mi ułożyła po ścięciu włosy. Jednak gdy przeczytałam tutaj jedną opinię o tym salonie, to nieco się przeraziłam U mnie zupełnie inaczej to wyglądało. Ale teraz nie wiem czy ryzykować idąc drugi raz...
Możecie polecić kogoś sprawdzonego w Katowicach? Nie wiem, może jakieś ścięcie i ułożenie tak aby na studniówkę pasowało, jakieś upięcie jak najbardziej wchodzi w grę Tylko też nie mam teraz kasy aby wyłożyć na jedną wizytę u fryzjera (bez jakiś pasemek etc. i innych bajerów 'długotrwałych') stówy, więc tak w przyziemnych granicach cenowych dziewczyny

Pozdrówka i czekam na odp Bo termin coraz bliższy, a w styczniu nie tak łatwo pewno będzie się umówić na wizytę
iteSai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:41   #235
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ja bym nie ryzykowała Traumę mam do teraz i jeżeli tylko nadarza się okazja to odradzam ten salon..
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:45   #236
iteSai
Raczkowanie
 
Avatar iteSai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Ych... aż strach się bać ^__^" Szczególnie, że tu nie będę miała czasu na poprawki uczesania

A to może coś polecisz ciekawego* ?

*(wg powyższych wymagań )
iteSai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 11:48   #237
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Kurcze właśnie nie wiem co by Ci polecić, ja jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z fryzjera, no może raz w życiu, sto lat temu ale to co się działo w Cleopatrze to była dosłownie masakra...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 16:20   #238
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Fryzjer w Katowicach

Dawno nie pisałam w tym wątku.
Przypomne, że mam dość trudne kręcono-falowane włosy, trudne w cięciu, stylizacji itd.
Przetestowałam większość "remonowanych" salonów w Katowicach i Chorzowie. Muszę przyznać, że najlepiej tną panie z osiedlowych saloników.
Mogę polecić dwa:
1. w Katowicach:na osiedlu Tysiąclecia w Kukurydzy (chyba nr 4)
2. W Chorzowie: salon fryzjerski w familoku na ul. Różanej.

Tna dobrze i tanio.
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 07:03   #239
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Fryzjer w Katowicach

A ja byłam w salonie Nefretete, strzygł mnie pan Jarek i muszę powiedzieć, że całkiem fajnie.
Byłam w środę - wtedy mają promocje - i płaciłam 40 zł za strzyżenie z myciem i modelowaniem(szefowa zakwalifikowała moje włosy jako półdługie - i tu można by dyskutować, bo mnie sie zawsze wydawało, że są krótkie, ale to tylko 5 zł różnicy).
Byłam tam narazie tylko raz, ale w najbliższych dniach muszę sie znów wybrać, zobaczymy, czy dalej bedę zadowolona.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:01   #240
aneczkaaa:)
Przyczajenie
 
Avatar aneczkaaa:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
fryzjer katowice: pilna pomoc studniówkowa

witam mam ogromny problem, bo tuz przed studniowka (piątek, 16.01) wypadł mi fryzjer. szukam kogos z polecenia, kto poradzi sobie ze slabymi i cienkimi wlosami przy kreceniu, tak zeby sie fryzurka utrzymała. niestety wiekszość nie chciała sie podjąć (co moim zdaniem również świadczy o profesjonalizmie),bądź też nie było wolnego terminu.

PROSZĘ o pomoc
studniówka juz za kilka dni a ja jestem na lodzie.
__________________

W każdym z nas drzemie pewna niezbadana sfera, która, jeśli dojdzie do głosu, jest w stanie czynić cuda.
(Paulo Coelho- Czarownica z Portobello)
aneczkaaa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-13 10:13:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.