Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 08:08   #4951
Eudajmonia
Raczkowanie
 
Avatar Eudajmonia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 225
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba, ze zakrecona i uzdolniona artystka(filmik konkursowy u Figielki super!), ale niestety nie zgadam sie z Toba (chyba pierwszy raz),ze przypomina siebie.Nie chcialam sie powielac pod komentarzem lowcatalentow1, bo mam takie samo zdanie(niestety), tylko kliknelam lapke w dol( rowniez niestety, ale w tym przypadku slusznie-moim zdaniem )
Pozdrawiam i mowie juz wszystkim dobranoc

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------



Oklady, kompresy z bardzo mocnej herbaty(cieple), ok. pol godziny. Po okladach z lodu moga sie oczeta zaczerwienic jeszcze intensywniej.
Ja widzę tylko kari jako kari, zdziwiło mnie porównanie do szusz :/.... a już w ogóle padłam, jak ktoś w komentarzu napisał, że się upodabnia do creme... bo mimo mojego ogromnego szacunku do Gosi... ta się lekko wydurnia przed kamerką, bo zaznaczam słowo - WIĘKSZOŚĆ - to polubiła... kari po prostu taka jest specyfika środowiska Ludzie powiązani z plastyką, teatrem.... TAK MAJĄ Czy gadka przed kamerką, czy zakupy czy pifffko - myślisz że kremik w biurze zachowuje się tak samo jak przed kamerką?? Dostrzeż różnice w osobowościach ;-)
Miłego dnia
__________________
Mój BLOG -
http://www.angelmaluje.blogspot.com/
Eudajmonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 08:39   #4952
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Leczę kompleksy kto ma jakieś antidotum ?
P.s Co Wy tej ciężarnej się tak czepiacie, zazdrościcie jej ciąży ?
Napisałam jej maila, że w tym stanie nie powinna nagrywać filmów, jest cała opuchnięta. Wpierw myślałam że gruba

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Dulce jest piękna, szczupła jakość filmiku wymiata. Tylko za długo stoi z buzią w ekranie, dobrze, że nosa nie zadziera.
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 08:58   #4953
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Leczę kompleksy kto ma jakieś antidotum ?
P.s Co Wy tej ciężarnej się tak czepiacie, zazdrościcie jej ciąży ?
Napisałam jej maila, że w tym stanie nie powinna nagrywać filmów, jest cała opuchnięta. Wpierw myślałam że gruba

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Dulce jest piękna, szczupła jakość filmiku wymiata. Tylko za długo stoi z buzią w ekranie, dobrze, że nosa nie zadziera.
A po co jej wysłałaś tego maila?
O jakim Ty stanie mówisz? W jakim ona jest niby stanie...?
Dla mnie - normalna ciąża.

Coraz bardziej widać, co jest Twoim problemem. Rozmiar.
Ponieważ jesteś w ciąży to takie rzeczy są chyba normalne, tak?
Nie wiem, czy nie możesz pogodzić się z tym, że Twoje ciało wygląda w tym czasie troszkę inaczej więc po urodzeniu możesz postarać się, żeby to zmienić. Czyż nie?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:00   #4954
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

dziewczyny, czy mogę was prosić o małą pomoc?

możecie mi wskazać na KWC który to dokładnie krem Olay (czas filmiku 12:22)? http://www.youtube.com/watch?v=NQBY8h0GT9M

stałam wczoraj przed półką i nie mogłam go jednoznacznie zidentyfikować... czy któraś z was używała tego kremu? za wszelkie info serdecznie dziękuję
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:18   #4955
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
A po co jej wysłałaś tego maila?
O jakim Ty stanie mówisz? W jakim ona jest niby stanie...?
Dla mnie - normalna ciąża.

Coraz bardziej widać, co jest Twoim problemem. Rozmiar.
Ponieważ jesteś w ciąży to takie rzeczy są chyba normalne, tak?
Nie wiem, czy nie możesz pogodzić się z tym, że Twoje ciało wygląda w tym czasie troszkę inaczej więc po urodzeniu możesz postarać się, żeby to zmienić. Czyż nie?
Wg mnie w kiepskim stanie jest. W tym filmiku o olejkach gadała, że 16 kg przytyła. Powinna liczyć kalorie wg mnie w ciąży powinno się jeść dla dwoje a nie za dwoje.Dziecko urodzi się z nadwagą Nie wiem czy są normalne, jednak taki wygląd dla mnie nie jest zbyt estetyczny.. Nie wchodzę już na jej kanał Dlatego nie chcę posiadać dzieci jak mam tak przytyć. Ciekawe jak potem zrzuci zbędne kg.
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:25   #4956
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Wg mnie w kiepskim stanie jest. W tym filmiku o olejkach gadała, że 16 kg przytyła. Powinna liczyć kalorie wg mnie w ciąży powinno się jeść dla dwoje a nie za dwoje.Dziecko urodzi się z nadwagą Nie wiem czy są normalne, jednak taki wygląd dla mnie nie jest zbyt estetyczny.. Nie wchodzę już na jej kanał Dlatego nie chcę posiadać dzieci jak mam tak przytyć. Ciekawe jak potem zrzuci zbędne kg.
No to co Ty teraz biedna zrobisz w tej ciąży?

I o czym Ty mówisz? Z jaką nadwagą będzie dziecko?
Kurczę, skąd Ty bierzesz te wszystkie rewelacje?
Wiesz, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś, kto przytył w ciąży urodził dziecko z nadwagą. A uwierz mi - wśród moich bliższych i dalszych znajomych zdarzały się przypadki, kiedy kobieta naprawdę sporo przytyła.

Edytowane przez 201804200947
Czas edycji: 2011-03-05 o 09:28
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:30   #4957
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mogę was prosić o małą pomoc?

możecie mi wskazać na KWC który to dokładnie krem Olay (czas filmiku 12:22)? http://www.youtube.com/watch?v=NQBY8h0GT9M

stałam wczoraj przed półką i nie mogłam go jednoznacznie zidentyfikować... czy któraś z was używała tego kremu? za wszelkie info serdecznie dziękuję
W są takie kremy. Tu go znajdziesz http://***********/produkt/OLAY---Co...na-dzien-75-ml p.s widziałam go chyba w naturze
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 09:35   #4958
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mogę was prosić o małą pomoc?

możecie mi wskazać na KWC który to dokładnie krem Olay (czas filmiku 12:22)? http://www.youtube.com/watch?v=NQBY8h0GT9M

stałam wczoraj przed półką i nie mogłam go jednoznacznie zidentyfikować... czy któraś z was używała tego kremu? za wszelkie info serdecznie dziękuję

Ta emulsja rozswietlająca zostala niestety wycofana i raczej nie wroci.
Jakis czas temu byla wyprzedawana ze sklepow.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:37   #4959
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Cool Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No to co Ty teraz biedna zrobisz w tej ciąży?

I o czym Ty mówisz? Z jaką nadwagą będzie dziecko?
Kurczę, skąd Ty bierzesz te wszystkie rewelacje?
Wiesz, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś, kto przytył w ciąży urodził dziecko z nadwagą. A uwierz mi - wśród moich bliższych i dalszych znajomych zdarzały się przypadki, kiedy kobieta naprawdę sporo przytyła.
Prowadzę zbilansowaną dietę i ćwiczę Jestem w pierwszym trymestrze ,nadal szczupła. Niech każdy je ile chcę, patrzeć nie muszę. Dzieci też nie lubię, ale mąż lubi. Faceci są jak zwierzęta mają silne ciągoty do przekazywania genów.
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:39   #4960
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No to co Ty teraz biedna zrobisz w tej ciąży?

I o czym Ty mówisz? Z jaką nadwagą będzie dziecko?
Kurczę, skąd Ty bierzesz te wszystkie rewelacje?
Wiesz, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby ktoś, kto przytył w ciąży urodził dziecko z nadwagą. A uwierz mi - wśród moich bliższych i dalszych znajomych zdarzały się przypadki, kiedy kobieta naprawdę sporo przytyła.
Warszawianko, proponuję Ci odpuścić, bo ta pani od inteligentnych wypowiedzi właśnie taki efekt chce osiągnąć Olać i tyle.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:45   #4961
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Prowadzę zbilansowaną dietę i ćwiczę Jestem w pierwszym trymestrze ,nadal szczupła. Niech każdy je ile chcę, patrzeć nie muszę. Dzieci też nie lubię, ale mąż lubi. Faceci są jak zwierzęta mają silne ciągoty do przekazywania genów.
Oj pogrążasz się z każdą swoją wypowiedzią. Wiesz o tym?
Ja już nie komentuję tych Twoich rewelacji i mądrości bo to Twoja sprawa ale chwilkę temu pisałaś, że nie chcesz mieć dzieci skoro masz przytyć - no bo wiesz, w ciąży raczej przybiera się a wadze a nie chudnie jak na zajęciach fitnessu - a za chwilę, przypadkowo odkrywa się, że Ty już w tej ciąży jesteś
A już w ogóle nie rozumiem dlaczego nie przyznasz się, że to Twój kanał na YT. Nie rozumiem...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Warszawianko, proponuję Ci odpuścić, bo ta pani od inteligentnych wypowiedzi właśnie taki efekt chce osiągnąć Olać i tyle.
Wiem, tak jakoś się zagadałam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 09:54   #4962
Kinga8911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Lubię podyskutować , kanał mam, nie nagrywam filmików. W ciąży jestem, choć wypieram to ze świadomości. Miałam anoreksję to chciałaś usłyszeć warszawianko ? Na wizażu znalazłam się przez przypadek, szukałam porad odnośnie elektryzowania włosów tak samo na YT. Do waszego wątku dołączyłam jak znajoma powiedziała, że jest niezły ubaw i można się naśmiewać z ludzi.
Kinga8911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:55   #4963
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Oj pogrążasz się z każdą swoją wypowiedzią. Wiesz o tym?
Ja już nie komentuję tych Twoich rewelacji i mądrości bo to Twoja sprawa ale chwilkę temu pisałaś, że nie chcesz mieć dzieci skoro masz przytyć - no bo wiesz, w ciąży raczej przybiera się a wadze a nie chudnie jak na zajęciach fitnessu - a za chwilę, przypadkowo odkrywa się, że Ty już w tej ciąży jesteś
A już w ogóle nie rozumiem dlaczego nie przyznasz się, że to Twój kanał na YT. Nie rozumiem...
Nie mogła się zdecydować, w jaką prowokację ma iść i jej się pomieszało.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 09:58   #4964
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Weźcie laski przestańcie siebie obrażać, a że gruba to pewnie o siebie nie dba, a chuda to wredny szkielet bez radości życia. Bo potem nie dziwota, że 80% (czy tam ile..dużo) Polek, ma ogromne kompleksy, tkwi w beznadziejnych związkach albo 2 lata z domu nie wychodzi...same to sobie robimy

Ktoś się pytał o siostry z TheBreathOfFreshAir , ja wolę Agę, chyba dlatego że mam podobny typ urody
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 10:04   #4965
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Lubię podyskutować , kanał mam, nie nagrywam filmików. W ciąży jestem, choć wypieram to ze świadomości. Miałam anoreksję to chciałaś usłyszeć warszawianko ? Na wizażu znalazłam się przez przypadek, szukałam porad odnośnie elektryzowania włosów tak samo na YT. Do waszego wątku dołączyłam jak znajoma powiedziała, że jest niezły ubaw i można się naśmiewać z ludzi.
Mhm, taaaaaak
Teraz już nawet pomijam, że gubisz się w swoich oszustwach (bo problem anoreksji na pewno Ciebie nie dotyczy) to wychodzi jak dobry z Ciebie człowiek.
Chyba nikt tak łatwo się nie przyznał, że lubi się naśmiewać z ludzi...
Wiesz co, ja bym się na Twoim miejscu wstydziła.
Głosić takie rzeczy i do tego pokazywać swoją twarz na YT.
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie mogła się zdecydować, w jaką prowokację ma iść i jej się pomieszało.
Tak odrobinkę. Bo to chyba wiosenne przesilenie zaczyna działać :-D
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 10:14   #4966
Eudajmonia
Raczkowanie
 
Avatar Eudajmonia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 225
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Wg mnie w kiepskim stanie jest. W tym filmiku o olejkach gadała, że 16 kg przytyła. Powinna liczyć kalorie wg mnie w ciąży powinno się jeść dla dwoje a nie za dwoje.Dziecko urodzi się z nadwagą Nie wiem czy są normalne, jednak taki wygląd dla mnie nie jest zbyt estetyczny.. Nie wchodzę już na jej kanał Dlatego nie chcę posiadać dzieci jak mam tak przytyć. Ciekawe jak potem zrzuci zbędne kg.
Gdzie Ty to czytasz kobieto??




---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Prowadzę zbilansowaną dietę i ćwiczę Jestem w pierwszym trymestrze ,nadal szczupła. Niech każdy je ile chcę, patrzeć nie muszę. Dzieci też nie lubię, ale mąż lubi. Faceci są jak zwierzęta mają silne ciągoty do przekazywania genów.
i widzę takie mamy, które mają dziecko "za karę" "bo wypada" "bo mąż chciał" ... to nie są szczęśliwe dzieci... przykre

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga8911 Pokaż wiadomość
Lubię podyskutować , kanał mam, nie nagrywam filmików. W ciąży jestem, choć wypieram to ze świadomości. Miałam anoreksję to chciałaś usłyszeć warszawianko ? Na wizażu znalazłam się przez przypadek, szukałam porad odnośnie elektryzowania włosów tak samo na YT. Do waszego wątku dołączyłam jak znajoma powiedziała, że jest niezły ubaw i można się naśmiewać z ludzi.
Sensownej wymiany zdań zwanej dyskusją nie widziałam w Twoim wykonaniu... na razie tylko jakieś obrażające drugiego człowieka teksty, czyli słabo....

Ja też... szukając czegoś w google...

... i najpierw to naśmiewanie mnie przeraziło... ale powiedzieć muszę, że odkąd zajrzałam... do chwili obecnej - poprawia się tutaj... więc będziesz musiała zmienić wątek, bo nieuzasadnionego wyśmiewania się jest coraz mniej... na szczęście....
__________________
Mój BLOG -
http://www.angelmaluje.blogspot.com/
Eudajmonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 11:55   #4967
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

[QUOTE=[B]Eudajmonia[/B];25524715]

Cytat:
Ja też... szukając czegoś w google...
z pewnością
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 12:02   #4968
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Weźcie laski przestańcie siebie obrażać, a że gruba to pewnie o siebie nie dba, a chuda to wredny szkielet bez radości życia. Bo potem nie dziwota, że 80% (czy tam ile..dużo) Polek, ma ogromne kompleksy, tkwi w beznadziejnych związkach albo 2 lata z domu nie wychodzi...same to sobie robimy

Ktoś się pytał o siostry z TheBreathOfFreshAir , ja wolę Agę, chyba dlatego że mam podobny typ urody
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 12:32   #4969
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Weźcie laski przestańcie siebie obrażać, a że gruba to pewnie o siebie nie dba, a chuda to wredny szkielet bez radości życia. Bo potem nie dziwota, że 80% (czy tam ile..dużo) Polek, ma ogromne kompleksy, tkwi w beznadziejnych związkach albo 2 lata z domu nie wychodzi...same to sobie robimy

Ktoś się pytał o siostry z TheBreathOfFreshAir , ja wolę Agę, chyba dlatego że mam podobny typ urody
ja znów przeciwnie, wolę słuchać Marty.
strasznie mnie zraził ton Agi w filmiku o kosmetykach IMATS ... :/
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 13:18   #4970
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
ja znów przeciwnie, wolę słuchać Marty.
strasznie mnie zraził ton Agi w filmiku o kosmetykach IMATS ... :/
Ja mam wrażenie, że Aga jest bardzo zarozumiała...niestety. Marta za to jest bardzo fajna, pozytywna i sympatyczna.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 14:04   #4971
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że Aga jest bardzo zarozumiała...niestety. Marta za to jest bardzo fajna, pozytywna i sympatyczna.


wolę Martę. Kiedyś napisałam pod filmikiem do Agi że niekorzystnie wygląda w obecnej fryzurze [nic obraźliwego!], że w poprzedniej było jej ładnie to ta mnie zjechała :/ wydaje mi się przemądrzała i bez pokory
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 14:31   #4972
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

jej wstawki na temat tego co się dzieje na wizażu tez były znamienne...
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 15:59   #4973
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

też jestem za Martą, wydaje się być taką pozytywną osóbką jest wesoła i naturalna, zawsze fajnie jej słuchać a do tego taka śliczna
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 16:48   #4974
Eudajmonia
Raczkowanie
 
Avatar Eudajmonia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 225
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

[QUOTE=Amino_kwas;25526965]
Cytat:
Napisane przez [B
Eudajmonia[/B];25524715]


z pewnością
wiem, wiem...
mówiąc łagodnie - Twoja ciekawość nie została zaspokojona...
więc
wpisując KIEDYŚ w Google
ANGEL8890846
wyskoczył mi link do wizażu, gdzie któraś z dziewczyn podała mnie tu jak na tacy z filmikiem o masłach
więc
weszłam i się zdziwiłam...
TAKIE tam się toczyły dysputy

już zaspokojona?
__________________
Mój BLOG -
http://www.angelmaluje.blogspot.com/
Eudajmonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:06   #4975
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

A ja już teraz mam pewność, że dziewczyna od "drapieżnej stylizacji dla ciężarnych" z YT i Kinga od rewelacji o nadwadze to ta sama osoba
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:18   #4976
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

http://www.youtube.com/watch?v=YMKvj...layer_embedded

__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:19   #4977
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
A ja już teraz mam pewność, że dziewczyna od "drapieżnej stylizacji dla ciężarnych" z YT i Kinga od rewelacji o nadwadze to ta sama osoba
padłam


swoją drogą znalazłam dziś w necie: http://www.youtube.com/watch?v=iwjyd...eature=related
dwie, jak dla mnie super dziewczyny, kilka filmików mają, owszem może są jakieś niedociągnięcia, ale nie o to chodzi.
bardzo miło sie je ogląda.
czekam na kolejne filimiki
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:21   #4978
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

o jejku

antyprespirant i ... MYDŁO

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2011-03-05 o 18:23
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:35   #4979
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

6:59
-tutaj proszę....nglot.
Urocze to jest

[QUOTE=juli_jka;25533894]padłam


[QUOTE]


---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Eee, obejrzałam do końca poradnik Miećki i to niestety podpucha:/
Szkoda. Ale i tak fajnie wyszło
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 18:38   #4980
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

tak Miećka rozpoczęłaby nowy nurt na urodowym YT
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.