Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 19:23   #1951
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Myślę, że wypada. Jeśli w aptece są testery to dlaczego nie


Też miałam na niego chrapkę, ale zrezygnowałam, bo gliceryna wysoko i mnie niestety zapycha. podkład z Lavery, też mnei zapycha przez oliwę z oliwek... ehh. Nie mam szczęścia do podkładów naturalnych.


Czy sesa i amla na prawdę paskudnie śmierdzi? Ten zapach utrzymuje się długo po myciu? Jak długo stosujesz sesę? Jak efekty?
Skoro lavera i kuomaye Cie zapycha to kup sobie alverde mineralny - nie zapcha..... ale tak Ci cerę spaskudzi, że poprzednie przeprosisz żartuję, nie kupuj
Obawiam się, że moje zdanie co do zapachu sesy nie jest miarodajne mi nawet ta podstawowa sesa ładnie pachnie (inne rzygają od jej smrodu) a ta przeciwłupiezowa to juz w ogóle piekny ma zapach jesli więc boisz sie zapachu tej normalnej sesy, to weź przeciwlupieżową - włosy po obu mam tak samo ładne, obie świetnie na nie wpływają, a przeciwłupiezowa ma delikatniejszy i ładniejszy zapach. Dla mnie sesa póki co najlepsza wśród olejów - az tak dużo ich nie miałam, miałam kilka z hesha (nie pamiętam wszystkich, napewno brhringraj i cos jeszcze), testowałam kokosowy, migdałowy i kilka innych twarzowych. Ostatnio rycyna dodana w niewielkiej ilości do sesy dała super efekt. Normalna sesa pomogła uratować mi wypadające włosy (przeczytaj moją recenzję, tam więcej).
Amli nie miałam - a która to niby smierdzi? khadi?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane wybaczcie, że wczoraj miałam kiepski nastrój. Mam nadzieję, że jeszcze ze mną wytrzymacie Dziękuję za wsparcie

Dzisiaj rano nałożyłam na olejek dr.Hauschka krem tonujące Clinique z spf 40. Wiem, że to nie naturalny kosmetyk. Buzia jednak była boska W miarę możliwości finansowych dalej będę szukała filtra Póki co chyba mam filtr

Co do szamponu, bo ktoś pytał, pięknie nawilża połączenie szampon+maska Alverde z serii Winogrono/Avocado. Z wszystkich dotąd przetestowanych przeze mnie kosmetyków naturalnych do włosów najwyżej oceniam właśnie Alverde. Jedzie do mnie jeszcze seria Hibiskus/Aloes. Reszta ich kosmetyków bez szału, ale do włosów

edit. Zapomniałam o olejowaniu. Olej ze słodkich migdałów i kokosowy to moje najukochańsze z najukochańszych oleje. Włosy są nawilżone, mięsiste ale nie ciężkie.
O no masz! A ja szamponowy wariat nie wzięłąm nic do włosów z alverde jak miałam okazję jakos tak mi sie alverde skojarzyło z alterrą i sie zniechęciłam do włosowych myjców od nich....... Trzeba będzie to zmienić!!!!


Przyszła paczka z yves rocher
Wszystko pieknie to wygląda, ale składowo.... ja wiem znaczy tragedii nie ma, ale wstawiac tu nie będę
Krem pod oczy oczywiscie jak najbradziej tu pasuje, ale samemu kremowi zdjęć robic nie będę - pstrykne razem z nabytkami z matique jak dojdą
Spray do włosów z malwą składowo mniej więcej na poziomie płukanki z octu malinowego - jak sie spojrzy jednym okiem...... albo wyjmie jedną soczewkę.....
Mysia Jadwisia - mam olejek relaksujący wsadzili do niego ppg-3 myristyl ether i octyldodecanol - przyznam szczerze nie wiem co to jest reszta ok. pachnie słodko i ładnie wieczirem sie namaszcze!!! Dawaj adresa kobieto!!!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-05 o 19:26
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:30   #1952
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja mając chwilkę, mój mąż usypia synka i dwa Marudki śpią, znalazłam farbę BIOKAP. Nie szukałam jeszcze, co to za wynalazek, ale na pierwszy rzut oka ciekawe. Miałyście może przyjemność? Czy to rzeczywiście zdrowe farbowanie? Henna to nie jest, prawda?

edit. Znalazłam jeszcze Color&Soin
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-05 o 19:34
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:09   #1953
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skoro lavera i kuomaye Cie zapycha to kup sobie alverde mineralny - nie zapcha..... ale tak Ci cerę spaskudzi, że poprzednie przeprosisz żartuję, nie kupuj
Obawiam się, że moje zdanie co do zapachu sesy nie jest miarodajne mi nawet ta podstawowa sesa ładnie pachnie (inne rzygają od jej smrodu) a ta przeciwłupiezowa to juz w ogóle piekny ma zapach jesli więc boisz sie zapachu tej normalnej sesy, to weź przeciwlupieżową - włosy po obu mam tak samo ładne, obie świetnie na nie wpływają, a przeciwłupiezowa ma delikatniejszy i ładniejszy zapach. Dla mnie sesa póki co najlepsza wśród olejów - az tak dużo ich nie miałam, miałam kilka z hesha (nie pamiętam wszystkich, napewno brhringraj i cos jeszcze), testowałam kokosowy, migdałowy i kilka innych twarzowych. Ostatnio rycyna dodana w niewielkiej ilości do sesy dała super efekt. Normalna sesa pomogła uratować mi wypadające włosy (przeczytaj moją recenzję, tam więcej).
Amli nie miałam - a która to niby smierdzi? khadi?
hahah czego Ty mi życzysz:P Teraz jade na kwasiorach, jeszcze tydzień, dwa i będzie piękna buzia, obejdzie się bez podkładu:P
A ja nie wiem który bardziej śmierdzi. Mylą mi się cały czas. A od sesy przeciwłupieżowej łupieżu nie dostane? Niby to nie ma nic do rzeczy, ale czasem ludzie tak mają, że zastosują przeciwłupieżowy kosmetyk a później płaczą:P
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:17   #1954
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny, dopada mnie zwątpienie naturalkowe
Poszukuję kremu typu przeciwzmarszczkowy,żeby się składał głównie z masła shea, skwalanu, gliceryny i takich tam,bez dodatku wyciągów roślinnych (chyba że ostatecznie oleje bez parfum i bez alko Taki tłuścioszek o w miarę jak najprostszym składzie (przez 3min nie umiałam bezbłędnie napisać słowa: najprostszy
Oraz kremu z filtrem przeciwzmarszczkowego, jaki ma Phenome,ale większy filtr
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:29   #1955
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hahah czego Ty mi życzysz:P Teraz jade na kwasiorach, jeszcze tydzień, dwa i będzie piękna buzia, obejdzie się bez podkładu:P
A ja nie wiem który bardziej śmierdzi. Mylą mi się cały czas. A od sesy przeciwłupieżowej łupieżu nie dostane? Niby to nie ma nic do rzeczy, ale czasem ludzie tak mają, że zastosują przeciwłupieżowy kosmetyk a później płaczą:P
oj, żarcik taki
zazdroszczę pieknej buzi - tez taka kiedyś miałam
eeeeeee.... tam. nie dostaniesz łupieżu. ona przecież zapobiega nadmiernemu złuszczaniu skóry, od tego sie łupiezu nie dostaje
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopada mnie zwątpienie naturalkowe
Poszukuję kremu typu przeciwzmarszczkowy,żeby się składał głównie z masła shea, skwalanu, gliceryny i takich tam,bez dodatku wyciągów roślinnych (chyba że ostatecznie oleje bez parfum i bez alko Taki tłuścioszek o w miarę jak najprostszym składzie (przez 3min nie umiałam bezbłędnie napisać słowa: najprostszy
Oraz kremu z filtrem przeciwzmarszczkowego, jaki ma Phenome,ale większy filtr
Małgosia weź sobie sama ukręć, naprawdę.
oczywiście krem tłuścioszek, a nie krem z filtrem chociaz jak sie rozpędzisz.....
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:36   #1956
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja dopiero teraz, jak zawiódł mnie Sante, docenilam szampon Lavery. I jeżeli jutro Sante znowu nawali to chyba pojadę kupić Laverkę ostatnio miałam pomarańczową. Znacie może inne?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 20:53   #1957
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

przez te dyskusje o olejowaniu umyłam włoski nowym szamponem oczyszczającym yves rocher (alez on pieknie pachnie zielskiem ) i nałożyłam sese z dodatkiem rycynki
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 20:55   #1958
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A ja mając chwilkę, mój mąż usypia synka i dwa Marudki śpią, znalazłam farbę BIOKAP. Nie szukałam jeszcze, co to za wynalazek, ale na pierwszy rzut oka ciekawe. Miałyście może przyjemność? Czy to rzeczywiście zdrowe farbowanie? Henna to nie jest, prawda?
edit. Znalazłam jeszcze Color&Soin
Farbowałam dwa razy Biokapem, miałam rozjaśniane włosy na rudy, zwany pięknym popielatym blondem i tydzień po fryzjerze poprawiłam włosy brązowa farba, która dość szybko się wypłukała (koło miesiąca), wkurzyłam się i nałożyłam czarną która schodziła duuuzo dłużej. Sama farba bardzo fajna, najważniejsze dla mnie że nie śmierdzi, łatwa w użyciu. Polecam.
Teraz po raz kolejny obiecuje sobie ze będę farbowała dopiero jak faktycznie będzie taka potrzeba. Zapuszczam kudły, na wiosnę podetnę końcówki, a maksymalne szczęście osiągnę jak będę miała włosy do zapięcia stanika w naturalnym kolorze. A jak będą z naturalnymi refleksami od słońca i rumiankowego szamponu to
Troszkę się rozmarzyłam ale lepsze to niż ciągły płacz...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:04   #1959
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Marz, marz ) może jeszcze płukanki z rumianku?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:08   #1960
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

beeets, rany jesteś w końcu!! Ile razy ja się zastanawiałam gdzie Ty się podziewasz to nawet straciłam rachubę ale bardzo się cieszę, że jesteś, ominęła Cię tylko jedna część wątku
jp91, jak ja się cieszę, że Cię widze No coś Ty, jak mogłybyśmy Cię nie pamiętać, pamiętamy i to baaardzo dobrze
No właśnie, gdzie jest Kredka?

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mozecie mi polecić jakąś odzywkę do włosów? Miała któraś z Was Laverę z mleczkiem rozanym?
Ja miałam odżywke Lavery z mleczkiem różanym, bardzo mi się podobała, do moich długich i suchych włosów była bardzo fajna, na pewno kiedyś sobie ją kupie znowu ale na razie jest tyle fajnych rzeczy do wypróbowania. No i polecam klasyka organique anti-age.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Któraś z Was pytała o maseczkę BalmBalm z hiniskusem. Jest przyjemna, zwęża pory, skóra ładnie po niej wyglada, przy zmywaniu jest jak delikatny peeling, ale przypuszczam, że wiecej jej nie kupię, bo chyba można znaleźć coś podobnie działającego, ale kilka razy tańszego
Ja kiedyś prosiłam o recenzję, dziękuje Hm, czyli maseczka jest dobra ale nie do końca warta swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego,ale Twoje receptury brzmią dla mnie tak jakby miały jakieś cudowne działanie. Odnoszę wrażenie jakby były oparte na wielkiej wiedzy i doświadczeniu. Od razu mam ochotę je przetestować
A coś na końcówki by mi się przydał,bo zapuszczam włosy i już pół roku nie podcinałam nawet końcówek, więc pewnie niedługo będą w kiepskiej formie
Mam dokładnie takie samo wrażenie!! auraria jak Ty coś napiszesz to zawsze jest to coś mądrego i pouczającego, od razu sobie skrobie na karteczce, żebym nie zapomniała rewelacyjnych rad

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze ta maseczka kusi ktoś ją miał i sie wypowie o składzie?
Hm, czekaj koleżanka miała tą maseczkę, patrzyłam kiedyś na skład, ale nie pamiętam jaki był dokładnie, chyba ani mnie nie powalił ani nie odstraszył dramatycznie.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś z Was miała Ałun w sztyfcie i kulkę crystal to może mi powiedzieć co lepsze? Z kulki jestem bardziej zadowolona niż przypuszczałam, ale ze względu za konieczny krok w stronę oszczędności zastanawiam się nad kamiennym ałunem i nie wiem czy warto.
Teraz nie mogę sobie pozwolić ze kupie coś z czego nie będę zadowolona
To ja zrobie za odmieńca i wychwalany tutaj crystal w rollonie na mnie nie działa (na początku było wszystko ok i byłam zadowolona) więc kupiłam kryształ i jednak jakbym miała wybierać z pośród nich to wybrałabym kryształ (choć w 100% zadowolona raczej nie jestem i przeszkadza mi trochę jego aplikacja, w sensie zwilżania tego kryształu ale pewnie się przyzwyczaję). Tak czy inaczej na razie mam kryształ i jest ok ale będę robiła poszukiwania dobrego rolonika.
Kakulinko, tule Cię bardzo, bardzo mocno! Bardzo mi przykro przez to co się stało ale ja myślę, że wszystko w życiu dzieję się z jakiegoś powodu i zawsze to co nas spotyka czegoś nas uczy. To jest akurat trudna lekcja ale naprawdę czas goi rany i kiedyś (prędzej czy później) obudzisz się z myślą, że Twoja rana się już zagoiła i życze Ci z całego serca, żeby to się stało jak najszybciej! Znam wiele osób, które przeżyły podobną historię i teraz są bardzo, bardzo szczęśliwe. Jesteś silna i potwornie dzielna, nie poddajesz się, a że łzy lecą to nic, kiedyś przestaną bo po deszczu zawsze wychodzi słońce!

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Meow ma darmową przesyłkę i 20%. Nie mogłam sie powstrzymać i zamowilam podklad i kilka próbek
A gdzie można kupić meow?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kurcze nie znam żadnych zaklęć ale tz sie modli, żeby były.... bo inaczej jutro czeka go latanie po rossach w wawie
znaczy znam jedno zaklęcie: "czary mary zapie..dalaj po browary....." ale ono nie pasuje

Anula a znasz kawał z tym czary mary a raczej dalszą część?

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Tak, jak przeczytałam to skojarzyłam i mogę się podpisać dwiema rękami ze mój krem MF zielony do twarzy śmierdzi tak samo, używam go do rąk bo szkoda wywalić.
A ja nadal zielone kremy MF i na dzień i na noc kocham miłością czystą Zapach też

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
na wszelki wypadek powiedz mu, ze jak sie cos flaszeczce stanie, to kupisz sobie nastepna. albo najlepiej dwie - jedna do twarzy, a druga do spryskiwania tapicerki, zaslon, jego ciuchow, odswiezacza powietrza, odkurzacza (przy odkurzaniu zapach sie fajnie roznosi ) - smrod zostanie z wami, a kasa poleci... chlopaczyna nie ma szans!
PADŁAM!! Tekst rewelacyjny i na pewno zniechęcający do podstępów w formie tłuczenia buteleczki!

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Też miałam na niego chrapkę, ale zrezygnowałam, bo gliceryna wysoko i mnie niestety zapycha. podkład z Lavery, też mnei zapycha przez oliwę z oliwek... ehh. Nie mam szczęścia do podkładów naturalnych.
Widzę, że Twojemu buziakowi, tak jak mojemu gliceryna robi kuku, a jaką ja miałam ochote na ten podkład, patrze gliceryna i było po ochotach Lavera mnie nie zapchała ale za to zapchał mnie też podkład AMB niestety

Anakazar i jak Bio detox? Próbowałaś go? No kurcze zła jestem na siebie strasznie bo tak się zarzekałam, że nie kupie go sobie bo na razie każdy podkład naturalny albo mnie zapchał albo kolory były nie te i się złamałam w ostatnim dniu promocji, złaziłam 5 rossmannów i nigdzie już mojego koloru nie było!! Zostały same 55,56.. Głupia, zamiast się wcześniej decydować Anula, już ma ich nie być w ogóle? bo Ty rozmawiałaś z panią.

A oto moje grudniowe zdobycze:
1. Podkład Lily Lolo (lubię!) i próbeczki brązera, rozświetlacza i pudru matującego.
2. Biochemia urody: masło shea, hydrolat oczarowy (), olejek myjący, olej z kocanki, olej tamanu, peeling enzymatyczny
3. Kryształ Crystal
4. ANM koncentrat rewitalizujący, olejek z drzewa herbacianego, Sante maseczka anty stress
5. Lavera sól do kąpieli z pomarańczą i rokitnikiem, Lavera balsam Repair
6. Lip smackers melonowy, dr. Hauschka płukanka z jojobą, mydełko pomarańczowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1355.jpg (124,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1393.jpg (119,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1404.jpg (102,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1391.jpg (115,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1390.jpg (135,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1452.jpg (99,2 KB, 42 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:12   #1961
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopada mnie zwątpienie naturalkowe
Poszukuję kremu typu przeciwzmarszczkowy,żeby się składał głównie z masła shea, skwalanu, gliceryny i takich tam,bez dodatku wyciągów roślinnych (chyba że ostatecznie oleje bez parfum i bez alko Taki tłuścioszek o w miarę jak najprostszym składzie (przez 3min nie umiałam bezbłędnie napisać słowa: najprostszy
Oraz kremu z filtrem przeciwzmarszczkowego, jaki ma Phenome,ale większy filtr
kurcze Malgos... ales wymyslila to chyba musisz sama ukrecic. najwieksze tluscioszki to mi sie kojarza z martina gebhardt, tu jest sklad kremu anti-age:
CTFA/INCI: Water (Aqua), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil°, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Lanolin, Cera Flava° (Beeswax°), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Butter°, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Punica Granatum (Pomegranate) Oil*, Hippophae Rhamnoides (Sea buckthorn) Oil*, Daucus Carota (Carrot) Oil°, Uncaria Tomentosa (Cats claw) Extract, Nymphaea Alba (Water lily) Extract, Rosa Damascena Flower Water°, Tocopherol, Spagyrische Essenz von Uncaria Tomentosa Root, Aurum, Argentum, Sulfat, Aroma*, Citral**, Benzylsalicylat**, Geraniol**, Farnesol**, Linalool**, Benzylbenzoat**, Limonene**.
a tu do wrazliwej z serii shea:
CTFA/INCI: Water (Aqua), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil°, Lanolin , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Rosa Damascena Water°, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter°, Tocopherol, Spagyrische Essenz von Butyrospermum Parkii (Shea) Butter°, Aurum, Argentum, Sulfat.
nie wiem, czy sie lapie dla ciebie a z filtrow to chcesz chemiczne czy mineralne?


---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przez te dyskusje o olejowaniu umyłam włoski nowym szamponem oczyszczającym yves rocher (alez on pieknie pachnie zielskiem ) i nałożyłam sese z dodatkiem rycynki
pokrzywowy? pachnie swiezo lupanym, nieprazonym slonecznikiem ktoras mi wlasnie tu podpowiedziala, bo tez mowilam, ze cos zielonego, ale nie wiedzialam co...

a ktora to o lavere pytala? ja mialam z mleczkiem mango, kocham zapach fajnie myl, srednio z wydajnoscia, no i jak sie nie koltunilo wlosow, to sie dalo je tez rozczesac po ludzku
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 21:12   #1962
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Farbowałam dwa razy Biokapem, miałam rozjaśniane włosy na rudy, zwany pięknym popielatym blondem i tydzień po fryzjerze poprawiłam włosy brązowa farba, która dość szybko się wypłukała (koło miesiąca), wkurzyłam się i nałożyłam czarną która schodziła duuuzo dłużej. Sama farba bardzo fajna, najważniejsze dla mnie że nie śmierdzi, łatwa w użyciu. Polecam.
Teraz po raz kolejny obiecuje sobie ze będę farbowała dopiero jak faktycznie będzie taka potrzeba. Zapuszczam kudły, na wiosnę podetnę końcówki, a maksymalne szczęście osiągnę jak będę miała włosy do zapięcia stanika w naturalnym kolorze. A jak będą z naturalnymi refleksami od słońca i rumiankowego szamponu to
Troszkę się rozmarzyłam ale lepsze to niż ciągły płacz...
Dziękuję Chciałabym wrócić do naturalnych, tym bardziej że też zapuszczam. Niestety, tu i tam coś się srebrzy. Na hennę nie zdecyduję się, ponieważ to w pewnym sensie ostateczność. A ja lubię raz blond, raz brąz A po tej farbie zdaje się można wrócić do "tradycyjnego" farbowania (?)


edit Caameroon napisz proszę, co sądzisz o płukance?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-05 o 21:16
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:14   #1963
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A ja dopiero teraz, jak zawiódł mnie Sante, docenilam szampon Lavery. I jeżeli jutro Sante znowu nawali to chyba pojadę kupić Laverkę ostatnio miałam pomarańczową. Znacie może inne?
Ja miałam Lavere z różą i ją lubiłam Przeszkadzało mi w niej tylko to, że na czubku głowy odstawało troszke włosków ale okiełznała je odżywka różana do kompletu i było bardzo fajnie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:18   #1964
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

caameroon, alez piekne zakupy!!!
ciekawam plukanki hauschkowej
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:19   #1965
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
caameroon, alez piekne zakupy!!!
ciekawam plukanki hauschkowej
ja też, ja też
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:27   #1966
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cameroon, meow kupuję na stronie firmowej meowcosmetics.com chyba do 8.01 jest jeszcze ta darmowa wysyłka i -20% (kod promocyjny jest u nich na stronie, w zakładce coupons ).

A ja poproszę o ocenę koncentratu AMB )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:27   #1967
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Caameroon piękne zakupy

znam kawał, ale zaklęcie to juz końcówka - a Ty znasz ciąg dalszy?
Mąż do żony: skocz po piwo.
żona: a magiczne slowo?
mąż: czary mary zapier...alaj po browary
jest cos dalej?
Co do bio-detoxu to i pani na infolinii i panie w sklepie mówiły, że tych jasnych kolorów już po prostu nie bedzie, dlatego wyprzedaja to co maja w magazynach. Mają być tylko te dwa najciemniejsze kolory. Ale nie pytaj dlaczego......
Meow mozna kupic tu.

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-05 o 21:30
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:27   #1968
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
edit Caameroon napisz proszę, co sądzisz o płukance?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
caameroon, alez piekne zakupy!!!
ciekawam plukanki hauschkowej
Dziękuje
Tak myślałam, że zapytacie mnie o Hauschke a to był prezent dla mamy Dlatego mam właśnie w planach zmykać myć włoski i ją sobie podkradnę (specjalnie z myślą o Was) Mamy miała nie uczulać (ma z tym ogromne problemy) i nawilżać, pierwszy cel jak dotąd osiągnięty ale znowu nie wiadomo czy "za bardzo" nie nawilża bo coś szybko się jej tłuszczą włoski ale szampon też zmieniała, także na razie to bada a ja dam Wam jutro znać
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:31   #1969
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przez te dyskusje o olejowaniu umyłam włoski nowym szamponem oczyszczającym yves rocher (alez on pieknie pachnie zielskiem ) i nałożyłam sese z dodatkiem rycynki
to dzięki mnie! Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Farbowałam dwa razy Biokapem, miałam rozjaśniane włosy na rudy, zwany pięknym popielatym blondem i tydzień po fryzjerze poprawiłam włosy brązowa farba, która dość szybko się wypłukała (koło miesiąca), wkurzyłam się i nałożyłam czarną która schodziła duuuzo dłużej. Sama farba bardzo fajna, najważniejsze dla mnie że nie śmierdzi, łatwa w użyciu. Polecam.
Teraz po raz kolejny obiecuje sobie ze będę farbowała dopiero jak faktycznie będzie taka potrzeba. Zapuszczam kudły, na wiosnę podetnę końcówki, a maksymalne szczęście osiągnę jak będę miała włosy do zapięcia stanika w naturalnym kolorze. A jak będą z naturalnymi refleksami od słońca i rumiankowego szamponu to
Troszkę się rozmarzyłam ale lepsze to niż ciągły płacz...
Ja też zapuszczam włochy Jak będziesz miała chwile zwątpienia kudłami to pisz I nie płacz!!!! Masz nas

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
jp91, jak ja się cieszę, że Cię widze No coś Ty, jak mogłybyśmy Cię nie pamiętać, pamiętamy i to baaardzo dobrze

Widzę, że Twojemu buziakowi, tak jak mojemu gliceryna robi kuku, a jaką ja miałam ochote na ten podkład, patrze gliceryna i było po ochotach Lavera mnie nie zapchała ale za to zapchał mnie też podkład AMB niestety

A oto moje grudniowe zdobycze:
1. Podkład Lily Lolo (lubię!) i próbeczki brązera, rozświetlacza i pudru matującego.
2. Biochemia urody: masło shea, hydrolat oczarowy (), olejek myjący, olej z kocanki, olej tamanu, peeling enzymatyczny
3. Kryształ Crystal
4. ANM koncentrat rewitalizujący, olejek z drzewa herbacianego, Sante maseczka anty stress
5. Lavera sól do kąpieli z pomarańczą i rokitnikiem, Lavera balsam Repair
6. Lip smackers melonowy, dr. Hauschka płukanka z jojobą, mydełko pomarańczowe.
Cameron tęskniłam!
No gliceryny nie lubię, dlatego też musiałam się pożegnać z micelem z AA Wrazliwa Natura. Bardzo mi się podobał, ale zapchał w końcu...
Podkładów więcej nie zamawiam, używam tej Lavery tylko na jakieś wyjścia, więc raz na jakiś czas buzi nie zaszkodzi. Na codzień się nie maluję od A do Z.
Cudne zakupy! Zazdroszcze Lily Lolo - jaki kolor? Chciałabym jakiś podkład, ale nie podoba mi się ta polityka, że żeby zamówić próbki to trzeba kupić pełnowymiarowy produkt.... Ja jestem zgredem i maksymalnie oszczędzam. Także jakby któraś robiła zamówienie na LL to dajcie znać i weźcie mi próbki!
Na BU też mam chęć, ale odstrasza mnie czekanie, szybciej mi przyjdzie zamówienie z ZSK lub Mazideł.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 21:34   #1970
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Cameroon, meow kupuję na stronie firmowej meowcosmetics.com chyba do 8.01 jest jeszcze ta darmowa wysyłka i -20% (kod promocyjny jest u nich na stronie, w zakładce coupons ).

A ja poproszę o ocenę koncentratu AMB )
Dziękuje za info

Kurcze koncentrat też był na prezent Wiem, że osoba obdarowana jest zadowolona ale chyba jej nie powalił na łopatki, zapytam jeszcze to powiem Ci dokładnie ale u nas chyba nie było niezadowolonej osoby z tego koncentratu.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon znam kawał, ale zaklęcie to juz końcówka - a Ty znasz ciąg dalszy?
Mąż do żony: skocz po piwo.
żona: a magiczne slowo?
mąż: czary mary zapier...alaj po browary
jest cos dalej?
Co do bio-detoxu to i pani na infolinii i panie w sklepie mówiły, że tych jasnych kolorów już po prostu nie bedzie, dlatego wyprzedaja to co maja w magazynach. Mają być tylko te dwa najciemniejsze kolory. Ale nie pytaj dlaczego......
Meow mozna kupic tu.
Anula znam ciąg dalszy, też jest niezły- odwet żony przebił męża! ale nie odważę się go tutaj napisać

Kurde a po co nam najciemniejsze kolory? Nie wiem czy nie ruszyć poszukać go gdzieś indziej, nie wiem w końcu czy warto czy nie

Dziękuje za stronkę Czy to musi być stronka z poza polski
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:44   #1971
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
to dzięki mnie! Nie ma za co


Na BU też mam chęć, ale odstrasza mnie czekanie, szybciej mi przyjdzie zamówienie z ZSK lub Mazideł.

ostatnio któras z dziewczyn pisała, że zamowienia z BU szybciutko dochodza, bo chyba jakąs filie otworzyli i lepiej zarzadzają.

Caameroon no nie rób mi tego........ prosze napisz!!!!!!!! Jak nie tu to gdzie indziej
Zakupki cudne masz!!!!!

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

oj, no to juz sie przyznam.....
zamówiłam dzisiaj ten koncentrat amb, więc za pare dni bede miała
i jeszcze krem na noc safea, szampon kuomaye, próbke kremu pai do mieszanej i 2 saszetki glinek (zieloną i różową).

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-05 o 21:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:52   #1972
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cameron tęskniłam!
No gliceryny nie lubię, dlatego też musiałam się pożegnać z micelem z AA Wrazliwa Natura. Bardzo mi się podobał, ale zapchał w końcu...
Podkładów więcej nie zamawiam, używam tej Lavery tylko na jakieś wyjścia, więc raz na jakiś czas buzi nie zaszkodzi. Na codzień się nie maluję od A do Z.
Cudne zakupy! Zazdroszcze Lily Lolo - jaki kolor? Chciałabym jakiś podkład, ale nie podoba mi się ta polityka, że żeby zamówić próbki to trzeba kupić pełnowymiarowy produkt.... Ja jestem zgredem i maksymalnie oszczędzam. Także jakby któraś robiła zamówienie na LL to dajcie znać i weźcie mi próbki!
Na BU też mam chęć, ale odstrasza mnie czekanie, szybciej mi przyjdzie zamówienie z ZSK lub Mazideł.
A jak ja za Tobą tęskniłam, źle Cię było nie widzieć

Hm, w micelu born to bio gliceryna jest ale pod koniec składu (5 od końca), to też nie dasz rady używać? Jest fajny, delikatny choć nie daje rady z moim tuszem ale ja go bardzo lubię do twarzy. Strasznie zazdroszcze Ci tego, że nie musisz się malować Ja tam taka piękna nie jestem

Z Lily Lolo mam odcień popcorn a Ty na jakiś się czaiłaś? Bo mam od nich jeszcze próbeczke warm peach, on jest jaśniejszy (wzięłam na wszelki wypadek jakby ten był za ciemny i żeby mieć rozeznanie). A której Lavery używasz? Bo jeśli 2 to i mój będzie dla Ciebie za jasny ale jak będę robiła u nich zakupy (a podkład na pewno kupie znowu bo nie zapycha mnie nawet tyci tyci) to wezmę Ci próbeczki Polityka firmy też mi się bardzo nie podoba.

A ja zrobiłam zamówienie w BU, nastawiłam się na czekaaaanie i.. na następny dzień już wysłali do mnie przesyłkę, w szoku byłam więc może się poprawili

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ostatnio któras z dziewczyn pisała, że zamowienia z BU szybciutko dochodza, bo chyba jakąs filie otworzyli i lepiej zarzadzają.

Caameroon no nie rób mi tego........ prosze napisz!!!!!!!! Jak nie tu to gdzie indziej
Zakupki cudne masz!!!!!

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

oj, no to juz sie przyznam.....
zamówiłam dzisiaj ten koncentrat amb, więc za pare dni bede miała
i jeszcze krem na noc safea, szampon kuomaye, próbke kremu pai do mieszanej i 2 saszetki glinek (zieloną i różową).
To ja byłam Zmietli mnie z nóg szybkością przesyłki

Dziękuje
No nie zrobię Ci tego i napiszę Ci na priva

Nasza Królowo zakupów Gratuluję! Pięknie zaczynasz nowy rok! Już się nie mogę doczekać jak oczka będę cieszyć.
Ja do tej pory z podziwu nie mogę wyjść dlaczego ja jeszcze nie mam korektora alvy? Coś ze mną jest nie tak
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 21:59   #1973
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ja tam taka piękna nie jestem


A ja zrobiłam zamówienie w BU, nastawiłam się na czekaaaanie i.. na następny dzień już wysłali do mnie przesyłkę, w szoku byłam więc może się poprawili

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------



To ja byłam Zmietli mnie z nóg szybkością przesyłki

Dziękuje
No nie zrobię Ci tego i napiszę Ci na priva

Nasza Królowo zakupów Gratuluję! Pięknie zaczynasz nowy rok! Już się nie mogę doczekać jak oczka będę cieszyć.
Ja do tej pory z podziwu nie mogę wyjść dlaczego ja jeszcze nie mam korektora alvy? Coś ze mną jest nie tak
A właśnie, że jesteś piękna wiem co piszę!!!
no zapomniałam, która to chwaliła BU, ale szybko sie znalazłaś
korektor alvy naprawde fajny i ten spray bardzo polubiłam
Ty piekniej rozpoczęłas nowy rok - moje zakupy to pikus przy Twoich!!!
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:08   #1974
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Marz, marz ) może jeszcze płukanki z rumianku?
Bawiłam się i w to ale szampon daje szybciej efekt. Zresztą po rumianku nie widziała efektów wcale...

caameroon zakupy śliczne. Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa, bo dodają mi odwagi, żeby walczyć o swoje szczęście.

Czytałam artykuł w Twoim Stylu, tam laski opowiadają o pierwszych miłościach i załamały mnie wyznania w stylu ze kobitka jest z obecnym mężem ale przytulając się do niego wyobraża sobie że przytula się do swojej pierwszej miłości, mam nadzieje ze moja psychika wróci do normalności za jakiś czas... Mój młodszy brat mnie pocieszył że w najgorszych wypadkach takie rozchwianie hormonalne ustępuje po 2 latach a zazwyczaj po roku do 1,5

Żeby było pozytywnie to idę jutro na imprezę i muszę wyglądać jak milion dolarów. Niby będą sami znajomi ale nie chce efektu "bidulek" tylko "wow".
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:14   #1975
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A właśnie, że jesteś piękna wiem co piszę!!!
no zapomniałam, która to chwaliła BU, ale szybko sie znalazłaś
korektor alvy naprawde fajny i ten spray bardzo polubiłam
Ty piekniej rozpoczęłas nowy rok - moje zakupy to pikus przy Twoich!!!
Anulka nie opowiadaj Jak pewnego dnia stanę przed lustrem i stwierdzę, że wychodze do ludzi i nie muszę się malować to będę piękna Marzenia
A jak, długo nie trzeba było czekać
Oj moja Królowo zakupów, nie prawda, moje zakupy to taka zbieranina miesiąca grudnia starego roku a Twoje to świeżynki

Anula a powiedz mi, czy któraś twoja pompka w micelu Argile provence kiedyś się zepsuła? Bo ja właśnie sprawdzałam jp91 jego skład i położyłam go na stoliku, teraz patrze a tak mokra plama i w koszyczku gdzie go trzymam też mokro (duchy? raczej nie)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:28   #1976
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Caameroon pompka sie nie zepsuła, tylko pewnie micel leżał zamiast stać?
Jak leży, a pompka nie jest zablokowana tylko gotowa do uzytku to najzwyczajniej płyn wycieka spróbuj - przechyl sobie butelke i zobaczysz. Zanim zaczęłas używac to pompka była zablokowana i w transporcie sie nie rozlało, a teraz jest odblokowana juz.
Nie wiem czy w jakis sposób sie ja blokuje - pewnie tak, ale nie wiem jak..... u mnie stoi więc sie nie wylewa.
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:30   #1977
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Anakazar i jak Bio detox? Próbowałaś go? No kurcze zła jestem na siebie strasznie bo tak się zarzekałam, że nie kupie go sobie bo na razie każdy podkład naturalny albo mnie zapchał albo kolory były nie te i się złamałam w ostatnim dniu promocji, złaziłam 5 rossmannów i nigdzie już mojego koloru nie było!! Zostały same 55,56.. Głupia, zamiast się wcześniej decydować Anula, już ma ich nie być w ogóle? bo Ty rozmawiałaś z panią.

A oto moje grudniowe zdobycze:
1. Podkład Lily Lolo (lubię!) i próbeczki brązera, rozświetlacza i pudru matującego.
2. Biochemia urody: masło shea, hydrolat oczarowy (), olejek myjący, olej z kocanki, olej tamanu, peeling enzymatyczny
3. Kryształ Crystal
4. ANM koncentrat rewitalizujący, olejek z drzewa herbacianego, Sante maseczka anty stress
5. Lavera sól do kąpieli z pomarańczą i rokitnikiem, Lavera balsam Repair
6. Lip smackers melonowy, dr. Hauschka płukanka z jojobą, mydełko pomarańczowe.
Bio detox jest teraz za 31 lub 32 zł w Super Pharm, więc jak masz ochotę kupić to tam widziałam
Jak oceniasz Lily lolo? masz porównanie z innymi minerałkami? A kolor jest bardziej beżowy czy żółty? Przepraszam za tyle pytań, ale te minerały bardzo mnie ciekawią, zwłaszcza właśnie te dwa kolory, które porównywałaś. Czemu nie można wziąć samych próbek

Piękne zakupy!
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cudne zakupy! Zazdroszcze Lily Lolo - jaki kolor? Chciałabym jakiś podkład, ale nie podoba mi się ta polityka, że żeby zamówić próbki to trzeba kupić pełnowymiarowy produkt.... Ja jestem zgredem i maksymalnie oszczędzam. Także jakby któraś robiła zamówienie na LL to dajcie znać i weźcie mi próbki!
Na BU też mam chęć, ale odstrasza mnie czekanie, szybciej mi przyjdzie zamówienie z ZSK lub Mazideł.
Dokładnie, zgadzam się co do Lily Lolo i Bu
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 22:37   #1978
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

włączyła mi się mega chęć na koncentrat AMB
ale nie, nie kupię go (chyba, że w lutym :P)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:10   #1979
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
caameroon zakupy śliczne. Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa, bo dodają mi odwagi, żeby walczyć o swoje szczęście.

Czytałam artykuł w Twoim Stylu, tam laski opowiadają o pierwszych miłościach i załamały mnie wyznania w stylu ze kobitka jest z obecnym mężem ale przytulając się do niego wyobraża sobie że przytula się do swojej pierwszej miłości, mam nadzieje ze moja psychika wróci do normalności za jakiś czas... Mój młodszy brat mnie pocieszył że w najgorszych wypadkach takie rozchwianie hormonalne ustępuje po 2 latach a zazwyczaj po roku do 1,5

Żeby było pozytywnie to idę jutro na imprezę i muszę wyglądać jak milion dolarów. Niby będą sami znajomi ale nie chce efektu "bidulek" tylko "wow".
Pamiętaj, że jesteśmy tutaj i zawsze zrobimy wszystko co tylko będziemy mogły, żeby Ci pomóc

Jesteś wspaniała!! Rewelacyjne podejście! Na pewno będziesz gwiazdą wieczoru i wszystkich powalisz na kolana a zabawa będzie boska!

To tylko artykuł a w życiu różnie bywa.. jedni ludzie radzą sobie w takich sprawach lepiej, drudzy gorzej, każdy tak jak potrafi ale moja intuicja mówi mi, że Ty na pewno poradzisz sobie z tym bardzo dobrze. Nie czytaj takich artykułów, nie nastawiaj się w żaden sposób na to co będzie bo to pokaże czas. Jesteś silna i mądra a to są cechy które Ci pomogą!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon pompka sie nie zepsuła, tylko pewnie micel leżał zamiast stać?
Jak leży, a pompka nie jest zablokowana tylko gotowa do uzytku to najzwyczajniej płyn wycieka spróbuj - przechyl sobie butelke i zobaczysz. Zanim zaczęłas używac to pompka była zablokowana i w transporcie sie nie rozlało, a teraz jest odblokowana juz.
Nie wiem czy w jakis sposób sie ja blokuje - pewnie tak, ale nie wiem jak..... u mnie stoi więc sie nie wylewa.
Tylko moja buteleczka też zawsze stoi No może czasami zdarzy się, że jest przechylona jak ją noszę w ręce ale tak to zawsze swoi Pompke da się zablokować i tak teraz będe robiła za każdym razem bo micel wyciekł tak sam z siebie.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Bio detox jest teraz za 31 lub 32 zł w Super Pharm, więc jak masz ochotę kupić to tam widziałam
Jak oceniasz Lily lolo? masz porównanie z innymi minerałkami? A kolor jest bardziej beżowy czy żółty? Przepraszam za tyle pytań, ale te minerały bardzo mnie ciekawią, zwłaszcza właśnie te dwa kolory, które porównywałaś. Czemu nie można wziąć samych próbek

Piękne zakupy!

Dokładnie, zgadzam się co do Lily Lolo i Bu
Łożesz, dziękuje Ci za wiadomość o bio detox!! Muszę pojechać, muszę No chyba, że mnie anakazar albo Anula zniechęcą Choć przeglądam gazetke i nigdzie go nie widze

Pytaj ile tylko chcesz
Ja Lily Lolo bardzo lubię, są leciutkie, pięknie wyglądają na twarzy, nie wchodzą w pory, nie można sobie nimi zrobić krzywdy, kryją lekko-średnio, nie mają takiej kremowej konsystencji jak Lucy i w ogóle nie wysuszają mi skóry (przez to pewnie nie matowią mi buźki na tak długo jak inne minerały). Miałam Lumiere, Lucy i Pixie.. Jedynie Pixie i Lily Lolo mnie nie zapchały ale to już tak na marginesie. Zarówno warm peach jak i popcorn wpadają w żółty kolor, popcorn bardziej, z Pixie wybrałam sobie kolor blossom 2 jeśli Ci to coś podpowie Ja też zastanawiałam się nad tymi dwoma kolorami i strzeliłam dobrze, warm peach jest jednak dla mnie bardzo jasny. Jest dużo fajnych zdjęć w necie, jeśli miałaś jakieś inne minerałki to możesz porównać. Też nie rozumiem polityki Lily Lolo, bezsens ale co zrobić Mi się tak spodobały, że musiałam strzelić Jestem tylko ciekawa jak wygląda następny pod względem ciemności kolorek i który to.

Kurcze a mi już zrobiłyście apetyt na krem pod oczy z kofeiną. On jest taki lekki nawilżający czy raczej odżywczy?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-05 o 23:20
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 23:32   #1980
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Piszę raczej mało, ale czytam Was namiętnie.
Nie muszę się malować, ale uwielbiam to. Używam Lily lolo ChinaDoll mam jasną cerą z lekką zimną różową domieszką, super są (wczesniej używałam Everyday Minerals ale musiałam mieszac kolory, a tu mam gotowiec.

Co do kremu do skóry suchej, slabo elastycznej, nadwrażliwej, ze skłonnością do łuszczenia podrażnień i zaczerwienienia, po kuracjach retinoidami, ochrona skóry zimą to polecam 15% krem z ceramidami. To naprawdę super krem i to najprostszy w ukreceniu. Potrzebna nam baza kremowa 70% np. 5 ml wyb.olej 15% 1 ml i ceramidy 15% 1 ml. Mieszamy i mamy super krem, super to mało powiedziane. Ja jak nie mam bazy, to daje naturalny krem o jak najbardziej minimalnym, prostym i naturalnym oczywiście składzie.

Opracowałam też super beztłuszczowe serum na dzień, które niesamowicie nawilża, koi i działa super przeciwzmarszczkowo. Dam Wam przepis, a co tam Mieszanka Kw. hialuronowych 3 ml gliceryna (można pominąć, to dla tych którym szkodzi) 1 ml pantenol, 1 ml kolagen z elastyną, 1 ml liposomy, 1 ml sorbitol, 1 ml do tego dodaje cos p.zmarszczkowego sa to komórki macierzyste lub metabiotisc resveratrol i kładę rano na zwilżoną twarz hydrolatem (no dobra może trochę podrasowanym), kurcze jak to działa. (dodaję też kilka kropelek lonicery to tak na wszelki wypadek).
Nadaje sie pod minerały i pod każdy BB cream. Dla wyjątkowych suszków polecam suchy olejek, wybrany olej plus kwas alfa-liponowy, jejko co ja sie naszukałam, naucierałam różnych kombinacji żeby uzyskać efekt takiego suchego olejku to glowa mała.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.