Mariza - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 09:29   #1741
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
KONSULTANTKI PAMIĘTAJCIE !
W związku ze zwiększoną ilością składanych zamówień oraz okresem wzmożonej pracy firm kurierskich,
a mając na uwadze rzetelną obsługę Was i Naszych Klientów,
sugerujemy, abyście zamówienia z dostawą na 5 grudnia - przed Mikołajkami, składali najpóźniej do dnia 1 grudnia (sobota) włącznie.
Czyli najlepiej składać zamówienie tydzień wcześniej
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 09:33   #1742
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
KONSULTANTKI PAMIĘTAJCIE !
W związku ze zwiększoną ilością składanych zamówień oraz okresem wzmożonej pracy firm kurierskich,
a mając na uwadze rzetelną obsługę Was i Naszych Klientów,
sugerujemy, abyście zamówienia z dostawą na 5 grudnia - przed Mikołajkami, składali najpóźniej do dnia 1 grudnia (sobota) włącznie.
ja wlasnie wczoraj rzutem na tasme puscilam zamowienie

Loreen, nasze numery roznią sie tylko jedna cyferka
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:22   #1743
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

z opisów wyczytałam, że najbardziej tłusty jest ten zimowy...zamawiam dzisiaj ...poza tym zapomniałam że mam próbkę zimowego ale dzisiaj dopiero klientka ma mi oddać wszystkie próbki więc jak sprawdzę to napisze jaki on naprawde jest a po otrzymaniu paczki postaram się wkleić kilka fotek
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:29   #1744
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Dziewczyny nie wiecie może czy lekiery Brilliant to stała oferta czy tylko taka jednorazowa na święta ?? Bo lakiery są cudowne i nie wiem czy robić zapasy ^^
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 12:24   #1745
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie może czy lekiery Brilliant to stała oferta czy tylko taka jednorazowa na święta ?? Bo lakiery są cudowne i nie wiem czy robić zapasy ^^
A posiadasz już jakiś? Naprawdę się tak błyszczą?
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 15:20   #1746
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie może czy lekiery Brilliant to stała oferta czy tylko taka jednorazowa na święta ?? Bo lakiery są cudowne i nie wiem czy robić zapasy ^^
Ja przypuszczam że przez sezon karnawałowy na pewno będą, więc nie ma po co robić zapasów, ale jeśli ktoś chce sobie samemu brillant zrobić to wystarczy pomalować sobie dowolnym lakierem paznokcie, a na to położyć care&colour nr 2 i też jest brylantowy efekt
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 21:22   #1747
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Sprawdziłam w końcu próbkę zimowego kremu, naprawdę jest bardzo tłusty , dobrze sie nakłada ale najlepszy jest jego zapach Polecam ten krem
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 21:44   #1748
iwona8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Mariza

Witam was dziewczyny. Powiedzcie mi co robic w sytuacji gdzie firma sie pomyliła i zły cień do powiek mi wysłali. Sprawdzałam czy przypadkiem ja się nie pomyliłam ale nie. Powiem tak że jestem zła i to bardzo, napisałam im meila, że chce prawidłową palete cieni do powiek i cisza, a tą co mam zwróce tylko kto poniesie koszt dostawy, bo na pewno nie ja... Pozdrawiam
iwona8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 22:10   #1749
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez iwona8383 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Powiedzcie mi co robic w sytuacji gdzie firma sie pomyliła i zły cień do powiek mi wysłali. Sprawdzałam czy przypadkiem ja się nie pomyliłam ale nie. Powiem tak że jestem zła i to bardzo, napisałam im meila, że chce prawidłową palete cieni do powiek i cisza, a tą co mam zwróce tylko kto poniesie koszt dostawy, bo na pewno nie ja... Pozdrawiam
Dobrze, że napisałaś maila, czekaj na odpowiedź. Jeżeli się nie odezwą (teraz mają w firmie niezły kocioł) to spróbuj do nich zadzwonić, na pewno jakoś ten problem rozwiążą
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 00:42   #1750
aga2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
GG do aga2703
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez iwona8383 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Powiedzcie mi co robic w sytuacji gdzie firma sie pomyliła i zły cień do powiek mi wysłali. Sprawdzałam czy przypadkiem ja się nie pomyliłam ale nie. Powiem tak że jestem zła i to bardzo, napisałam im meila, że chce prawidłową palete cieni do powiek i cisza, a tą co mam zwróce tylko kto poniesie koszt dostawy, bo na pewno nie ja... Pozdrawiam

ja bym nie czekała tylko zadzwoniła miałam taką sytuację... miał być puder sypki rozświetlający, a przysłali naturalny. Zadzwoniłam i pani powiedziała żebym przesłała im zdjęcie pudru jaki dostałam i napisała o co chodzi raz jeszcze a wtedy wyślą mi prawidłowy produkt.
Nie ponosiłam żadnych kosztów dodatkowych - to ich błąd nie mój
Mało tego jeszcze mi został puder naturalny w domku bo nie kazali mi go odsyłać
aga2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 09:39   #1751
iwona8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Mariza

Dziękuje wam za informacje wysłałam kolejnego meila plus zdjęcie. W poniedziałek na pewno będę dzwonić bo nie chce kolejnej klientki stracić
iwona8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 10:14   #1752
mariza12magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Mariza



---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Dziewczyny czy któraś z was miała może już cienie
4978.02. Jedna z moich klientek, chcę odcień zieleni z tej serii metalicznych, a zdjęcia w katalogu nie odzwierciedlają dokładnie kolorów.
Konsultantka mariza.

Edytowane przez mariza12magda
Czas edycji: 2012-12-02 o 10:09
mariza12magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 13:21   #1753
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
A posiadasz już jakiś? Naprawdę się tak błyszczą?
tak posiadam ten jasny róż
wkleiłabym zdjęcie ale nie mogę go zmniejszyć ... naprawdę się tak błyszczy
brokat jest drobniutki i na paznokciu wygląda dokładnie tak jak zdjęcie w katalogu, przy dwóch warstwach nie ma żadnych przerw między drobinkami brokatu
najlepsze w nim jest to,że w zależności od tego jak padnie światło mieni się czasem na wszystkie kolory tęczy na raz mam nadzieję,że napisałam to w miarę zrozumiale

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Ja przypuszczam że przez sezon karnawałowy na pewno będą, więc nie ma po co robić zapasów, ale jeśli ktoś chce sobie samemu brillant zrobić to wystarczy pomalować sobie dowolnym lakierem paznokcie, a na to położyć care&colour nr 2 i też jest brylantowy efekt
a też się mieni na wszystkie kolory pod światłem ?? Bo jak tak to dobre rozwiązanie

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2012-12-02 o 13:24 Powód: błąd
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 19:59   #1754
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
brokat jest drobniutki i na paznokciu wygląda dokładnie tak jak zdjęcie w katalogu, przy dwóch warstwach nie ma żadnych przerw między drobinkami brokatu
najlepsze w nim jest to,że w zależności od tego jak padnie światło mieni się czasem na wszystkie kolory tęczy na raz mam nadzieję,że napisałam to w miarę zrozumiale

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



a też się mieni na wszystkie kolory pod światłem ?? Bo jak tak to dobre rozwiązanie
chyba jednak nie, raczej przewaga jest srebra, jutro postaram się zrobić fotki choć pewnie nie uda mi się ująć tego na zdjęciu
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:40   #1755
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez aga2703 Pokaż wiadomość
ja bym nie czekała tylko zadzwoniła miałam taką sytuację... miał być puder sypki rozświetlający, a przysłali naturalny. Zadzwoniłam i pani powiedziała żebym przesłała im zdjęcie pudru jaki dostałam i napisała o co chodzi raz jeszcze a wtedy wyślą mi prawidłowy produkt.
Nie ponosiłam żadnych kosztów dodatkowych - to ich błąd nie mój
Mało tego jeszcze mi został puder naturalny w domku bo nie kazali mi go odsyłać
czyli niepotrzebnie im raz odsyłałam podkład
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:58   #1756
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
chyba jednak nie, raczej przewaga jest srebra, jutro postaram się zrobić fotki choć pewnie nie uda mi się ująć tego na zdjęciu
łee szkoda bo właśnie ten efekt "tęczy" mi się tak bardzo spodobał
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 10:05   #1757
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Super, Mariza w końcu pomyślała i utworzyła zakładkę - dostępność produktów, to bardzo ułatwia nam zamawianie szkoda, że nie było tego wcześniej bo ja własnie potrzebowałam brakujących cieni..no ale może jeszcze dołożą
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 10:21   #1758
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

niesamowite, w sobotę wysłałam zamówienie i dziś widnieje już jako zrealizowane...ciekawa jestem tylko czy perfum nr 3 do mnie też dotrze bo w sobotę był jeszcze dostępny a dzisiaj już stan zerowy na magazynie ...????

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Super, Mariza w końcu pomyślała i utworzyła zakładkę - dostępność produktów, to bardzo ułatwia nam zamawianie szkoda, że nie było tego wcześniej bo ja własnie potrzebowałam brakujących cieni..no ale może jeszcze dołożą
bardzo dobry pomysł z ta zakładką , ułatwi składanie zamówień bo wczęsniej nie dosyć że na stanie brak produktów to nie było wiadomo kiedy bedą a pisanie ciągle maili do firmy i czekanie aż odpiszą też było trochę wkurzające....
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 13:17   #1759
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

witajcie
mam pytanie dziewczyny, czy któraś z was może coś więcej powiedzieć na temat konturówki do oczu?
niedawno zostałam konsultantką i moja klientka pytała jakie są - twarde, miękkie? a niestety widzę, że nie ma opinii na kosmetykach.
może któraś z was używała jej?
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 13:28   #1760
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
witajcie
mam pytanie dziewczyny, czy któraś z was może coś więcej powiedzieć na temat konturówki do oczu?
niedawno zostałam konsultantką i moja klientka pytała jakie są - twarde, miękkie? a niestety widzę, że nie ma opinii na kosmetykach.
może któraś z was używała jej?
Ja tą konturówkę zamówiłam dla siebie także najwcześniej w czwartek mogę Tobie napisać jaka ona jest.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 13:58   #1761
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
witajcie
mam pytanie dziewczyny, czy któraś z was może coś więcej powiedzieć na temat konturówki do oczu?
niedawno zostałam konsultantką i moja klientka pytała jakie są - twarde, miękkie? a niestety widzę, że nie ma opinii na kosmetykach.
może któraś z was używała jej?
Są bardzo mięciutkie
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:54   #1762
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Ja tą konturówkę zamówiłam dla siebie także najwcześniej w czwartek mogę Tobie napisać jaka ona jest.
będę wdzięczna
Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Są bardzo mięciutkie
dzięki
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 20:31   #1763
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez iwona8383 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny. Powiedzcie mi co robic w sytuacji gdzie firma sie pomyliła i zły cień do powiek mi wysłali. Sprawdzałam czy przypadkiem ja się nie pomyliłam ale nie. Powiem tak że jestem zła i to bardzo, napisałam im meila, że chce prawidłową palete cieni do powiek i cisza, a tą co mam zwróce tylko kto poniesie koszt dostawy, bo na pewno nie ja... Pozdrawiam
też tak miałam. Przysłali mi zły róż do policzków. Kilka maili, kilka telefonów, mam wysłać skan etykiety, wysyłam, po kilku dniach odpowiedź, że wysla mi prawidłowy jak im odeślę ten błędny, odsyłam, czekam - jakieś 2 tygodnie to trwało, przychodzi poczta prawidłowy, po jakichś 3 miesiącach z kolejnym zamówieniem po 2 przypomnieniach raczyli odliczyć od faktury te marne 3,20 po wcześniejszym przesłani skanu z poleconego. Masakra. Da się załatwić, ale nie licz na prawidłowy cień przed świetami, a może i przed sylwkiem
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 17:27   #1764
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Dziewczyny potrzebuję na gwałt odpowiedzi
Czy któraś z was wie może, czy kredka do oczu albo cienie mają parabeny albo inne środki uczulające?
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 17:50   #1765
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Mariza

ale sie dzis wkurzylam w piatek skladalam zamowienie i zmienilam adres dostawy, bo ten co mam w strefie od pol roku jest juz nieaktualny i dzis dzwoni kurier, ze kolo 15 bedzie z paczka, czekam i czekam a on po 16 dzwoni, ze jest pod tym starym adresem a mnie tu nie ma, wiec paczke poda jutro koledze i dopiero wtedy mi dostarcza musialam na gwalt szukac kogos z autem, zeby dzis dostac kosmetyki to po co w ogole jest mozliwosc zmiany adresu na formularzu skoro i tak paczka idzie na inny
moge jakos zmienic ten adres, co podawalam przy zapisywaniu?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:01   #1766
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Ja w uwagach do zamówienia zamieściłam kilka razy prośbę, by kurier zadzwonił pod inny nr, ale po co to uwzględnić ;]
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:03   #1767
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
moge jakos zmienic ten adres, co podawalam przy zapisywaniu?
Zmień adres korespondencyjny, albo zadzwoń do firmy, zmienią ci od ręki. Ja tak robię gdy podczas rejestracji do grupy zdarzy mi się jakaś drobna literówka, załatwiam sprawę telefonicznie tak jak wspominałam jest to robione od ręki
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:28   #1768
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez darja_93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję na gwałt odpowiedzi
Czy któraś z was wie może, czy kredka do oczu albo cienie mają parabeny albo inne środki uczulające?
Podbijam pytanie, muszę na jutro znać odpowiedź, pomóżcie
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:36   #1769
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez darja_93 Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, muszę na jutro znać odpowiedź, pomóżcie
na cieniach są tak maciupkie literki że niektóre trudno rozszyfrować, zwłaszcza że skład nie jest pisany po polsku. Z innej beczki powiem ci tak, mam 2 klientki które mają stwierdzone przez lekarza atopowe zapalenie skóry i jedną z łuszczycą. W sumie przetestowały mi one już 70% kosmetyków Marizy i nic ich do tej pory nie uczuliło
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:10   #1770
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Mariza

Dziewczyny a co myślicie o założeniu oddzielnego wątku ze zdjęciami i opisami kosmetyków? A ten będzie do pogaduszek?
Bo dopiero zaczynam a w katalogu spodobało mi się pare kosmetyków, ale wolałabym znać wcześniejszą opinie innych kobiet zanim zamówię Na przykład wstawiałybyśmy zdjęcia, nazwę kosmetyku i swoją albo klientki opinię hmm..? Żeby wszystko było jednej ''kupie'' i przejrzyście
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.