Mariza - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 21:04   #1771
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

dobry pomysł
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:06   #1772
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Mariza

właśnie jak przeglądałam forum Avonu i Oriflame to mają oni po dwa wątki: pogaduchy a drugi z zdjęciami i opisami Zobaczę jeszcze może ktoś się wypowie i założę takowy wątek wydaje mi się że będzie ułatwieniem dla nas
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:21   #1773
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o założeniu oddzielnego wątku ze zdjęciami i opisami kosmetyków? A ten będzie do pogaduszek?
Bo dopiero zaczynam a w katalogu spodobało mi się pare kosmetyków, ale wolałabym znać wcześniejszą opinie innych kobiet zanim zamówię Na przykład wstawiałybyśmy zdjęcia, nazwę kosmetyku i swoją albo klientki opinię hmm..? Żeby wszystko było jednej ''kupie'' i przejrzyście
a nie ma takiego wątku? bo wydaje mi się, że już taki widziałam tutaj...



mam pytanie, wiecie może w jakim czasie dostarczona będzie do mnie przesyłka od momentu kiedy w zakładkach zamówienie z "nowe" przekształca się na "zrealizowane"? zamówienie zrobiłam wczoraj tj. 4 grudnia i dzisiaj (5 grudnia) jest już napis "zrealizowane" - czy to oznacza, że jutro będę miała przesyłkę? dzisiaj w nocy dostanie ją firma kurierska w mojej okolicy, a jutro kurier?

bo kurczę zamówienie mam na dużą sumę i nie mam przy sobie takiej kasy... bankomat mam daleko (10 km) i nie wiem czy musze jutro rano szybko jakoś skombinować kasiorę czy raczej jeszcze mam czas?

zwykle dostawa trwała 4-5 dni, więc nie byłam przygotowana na jutro! czyżby tak szybko się uwinęli? przecież mają teraz sporo zamówień świątecznych, więc założyłam, że ten czas oczekiwania na przesyłkę się sporo wydłuży...

proszę o pomoc
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:25   #1774
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

taki wątek już jest
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post37675026

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
a nie ma takiego wątku? bo wydaje mi się, że już taki widziałam tutaj...



mam pytanie, wiecie może w jakim czasie dostarczona będzie do mnie przesyłka od momentu kiedy w zakładkach zamówienie z "nowe" przekształca się na "zrealizowane"? zamówienie zrobiłam wczoraj tj. 4 grudnia i dzisiaj (5 grudnia) jest już napis "zrealizowane" - czy to oznacza, że jutro będę miała przesyłkę? dzisiaj w nocy dostanie ją firma kurierska w mojej okolicy, a jutro kurier?

bo kurczę zamówienie mam na dużą sumę i nie mam przy sobie takiej kasy... bankomat mam daleko (10 km) i nie wiem czy musze jutro rano szybko jakoś skombinować kasiorę czy raczej jeszcze mam czas?

zwykle dostawa trwała 4-5 dni, więc nie byłam przygotowana na jutro! czyżby tak szybko się uwinęli? przecież mają teraz sporo zamówień świątecznych, więc założyłam, że ten czas oczekiwania na przesyłkę się sporo wydłuży...

proszę o pomoc
No to rzeczywiście szybko się uwinęli..jestem w szoku ale chyba będziesz musiała lecieć do bankomatu bo mi zawsze jak mam zrealizowane to przychodzi paczka na drugi dzień..ja dzisiaj też uzyskałam ten status ale ja zamawiałam 2 grudnia
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:26   #1775
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Mariza

właśnie znalazłam
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:43   #1776
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

dzięki za linka
ale tam są tylko zdjęcia produktów i ewentualnie składu, a można by załozyć wątek z opisami i opiniami.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:47   #1777
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Mariza

nie powiem, też bym chętnie poznała różne opinie chyba że w tamtym wątku będą one pisane
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 22:00   #1778
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

tam w pierwszym poscie jest napisane, że maja byc tylko zdjęcia. I chyba tak łatwiej będzie coś znaleźć.
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 06:19   #1779
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o założeniu oddzielnego wątku ze zdjęciami i opisami kosmetyków? A ten będzie do pogaduszek?
Bo dopiero zaczynam a w katalogu spodobało mi się pare kosmetyków, ale wolałabym znać wcześniejszą opinie innych kobiet zanim zamówię Na przykład wstawiałybyśmy zdjęcia, nazwę kosmetyku i swoją albo klientki opinię hmm..? Żeby wszystko było jednej ''kupie'' i przejrzyście
Założyłam już taki wątek na wzór wątku Avonowego. Myślałam, że będziemy tam wrzucać tylko zdjęcia dokładnie opisane aby było wiadomo co to za kosmetyk a tutaj będziemy pisać ogólnie i o kosmetykach i innych rzeczach związanych z Marizą. Jeśli chcesz pisać typowo opinie o kosmetykach to na tym forum istnieje cos takiego jak Kosmetyk Wszech Czasów gdzie można samemu dodać kosmetyk i go oceniać więc nie sądzę aby trzeba było to powtarzać
Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość


mam pytanie, wiecie może w jakim czasie dostarczona będzie do mnie przesyłka od momentu kiedy w zakładkach zamówienie z "nowe" przekształca się na "zrealizowane"? zamówienie zrobiłam wczoraj tj. 4 grudnia i dzisiaj (5 grudnia) jest już napis "zrealizowane" - czy to oznacza, że jutro będę miała przesyłkę? dzisiaj w nocy dostanie ją firma kurierska w mojej okolicy, a jutro kurier?

bo kurczę zamówienie mam na dużą sumę i nie mam przy sobie takiej kasy... bankomat mam daleko (10 km) i nie wiem czy musze jutro rano szybko jakoś skombinować kasiorę czy raczej jeszcze mam czas?

zwykle dostawa trwała 4-5 dni, więc nie byłam przygotowana na jutro! czyżby tak szybko się uwinęli? przecież mają teraz sporo zamówień świątecznych, więc założyłam, że ten czas oczekiwania na przesyłkę się sporo wydłuży...

proszę o pomoc
Ja miałam "zrealizowane" w czwartek i w piątek po południu juz paczka przyszła


Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
nie powiem, też bym chętnie poznała różne opinie chyba że w tamtym wątku będą one pisane
po to tam są same zdjęcia aby nie zaśmiecać i żeby było przejrzyście. Opinie pisz tutaj lub jak już wspomniałam wyżej, na KWC
Sprawdźcie sobie wątki katalogowe np Avonu, tam są tylko zdjęcia z opisami + ewentualnie jakas informacja że warto kupić bo "fajne" czy nie bo "bubel". To myślę, że tez można dopisać przy zdjęciu, żeby na szybko było wiadomo ale gdyby się już ktoś o coś chciał dopytać to lepiej tutaj
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 07:47   #1780
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście szybko się uwinęli..jestem w szoku
Ja też byłam w szoku jak dostałam wczoraj moją paczkę, nie to że mega szybko to jeszcze bez żadnych pomyłek Aż pomyślałam że wyślę im maila pochwalnego, ale potem się rozmyśliłam co by czasem za bardzo w piórka nie obrośli
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 08:05   #1781
ewelina2106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 76
Dot.: Mariza

Dziewczyny, może wiecie czy ten lakier do paznokci briliant ze strony 40 (7976) czarny, jest rzeczywiście czarny czy poprostu ciemny?
ewelina2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:44   #1782
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Ja też byłam w szoku jak dostałam wczoraj moją paczkę, nie to że mega szybko to jeszcze bez żadnych pomyłek Aż pomyślałam że wyślę im maila pochwalnego, ale potem się rozmyśliłam co by czasem za bardzo w piórka nie obrośli
ja w tym miesiacu tez bylam w szoku bo zamowienie robilam w sobote i myslalam ze paczka przyjdzie dopiero po mikołaju a juz wczoraj mogłam rozdzielać kosmetyki do reklamówek

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
a nie ma takiego wątku? bo wydaje mi się, że już taki widziałam tutaj...



mam pytanie, wiecie może w jakim czasie dostarczona będzie do mnie przesyłka od momentu kiedy w zakładkach zamówienie z "nowe" przekształca się na "zrealizowane"? zamówienie zrobiłam wczoraj tj. 4 grudnia i dzisiaj (5 grudnia) jest już napis "zrealizowane" - czy to oznacza, że jutro będę miała przesyłkę? dzisiaj w nocy dostanie ją firma kurierska w mojej okolicy, a jutro kurier?

bo kurczę zamówienie mam na dużą sumę i nie mam przy sobie takiej kasy... bankomat mam daleko (10 km) i nie wiem czy musze jutro rano szybko jakoś skombinować kasiorę czy raczej jeszcze mam czas?

zwykle dostawa trwała 4-5 dni, więc nie byłam przygotowana na jutro! czyżby tak szybko się uwinęli? przecież mają teraz sporo zamówień świątecznych, więc założyłam, że ten czas oczekiwania na przesyłkę się sporo wydłuży...

proszę o pomoc
tak zawsze jak się zmienia na "zrealizowane" to na drugi dzień jest paczuszka w domu
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 10:35   #1783
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Założyłam już taki wątek na wzór wątku Avonowego. Myślałam, że będziemy tam wrzucać tylko zdjęcia dokładnie opisane aby było wiadomo co to za kosmetyk a tutaj będziemy pisać ogólnie i o kosmetykach i innych rzeczach związanych z Marizą. Jeśli chcesz pisać typowo opinie o kosmetykach to na tym forum istnieje cos takiego jak Kosmetyk Wszech Czasów gdzie można samemu dodać kosmetyk i go oceniać więc nie sądzę aby trzeba było to powtarzać

po to tam są same zdjęcia aby nie zaśmiecać i żeby było przejrzyście. Opinie pisz tutaj lub jak już wspomniałam wyżej, na KWC
Sprawdźcie sobie wątki katalogowe np Avonu, tam są tylko zdjęcia z opisami + ewentualnie jakas informacja że warto kupić bo "fajne" czy nie bo "bubel". To myślę, że tez można dopisać przy zdjęciu, żeby na szybko było wiadomo ale gdyby się już ktoś o coś chciał dopytać to lepiej tutaj
zgadzam sie z Toba im wiecej watkow tym wiekszy balagan a tak jak jest, jest dobrze
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 17:12   #1784
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Dzisiaj pomalowałam tym niebieskim lakierem z serii Brilliant i jest przecudowny *__* wykończenie holograficzne
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 17:56   #1785
iwona8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Mariza

Cześć dziewczyny mam pytanko kupiłam tusz do rzęs LONG & BLACK ten najtańszy totalna klapą się okazał, potwornie się rozmazuje i teraz leży sobie samotnie w półce i mam pytanko co do drugiego tuszu do rzęs Long Lash 12 ml za 23.90 jakie macie z nim doświadczenia czy przede wszystkim się nie rozmazuje i czy pogrubia trzeci tusz to 3D ale nie przypadł mi do gustu super rozdziela wydłuża ale w ogóle nie pogrubia.
Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi
iwona8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 19:20   #1786
mariza12magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez iwona8383 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanko kupiłam tusz do rzęs LONG & BLACK ten najtańszy totalna klapą się okazał, potwornie się rozmazuje i teraz leży sobie samotnie w półce i mam pytanko co do drugiego tuszu do rzęs Long Lash 12 ml za 23.90 jakie macie z nim doświadczenia czy przede wszystkim się nie rozmazuje i czy pogrubia trzeci tusz to 3D ale nie przypadł mi do gustu super rozdziela wydłuża ale w ogóle nie pogrubia.
Z góry dziękuje za ewentualne odpowiedzi
Ja miałam 3D jest super, Long Lash12 też, nie rozmazuje się, jest również dobry, ale ja wybieram 3D.
mariza12magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 23:26   #1787
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez mariza12magda Pokaż wiadomość
Ja miałam 3D jest super, Long Lash12 też, nie rozmazuje się, jest również dobry, ale ja wybieram 3D.

Moja mama zamówiła sobie 3D i mi nie pasuje strasznie, bez sensu malować nim rzęsy, bo bez tuszu wyglądają tak samo ;p
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:14   #1788
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

jestem konsultantką i ostatnio złożyłam zamówienie wczoraj miałam zreazlizowane ale dzisiaj jeszcze mi nie doszła , mam pytanie czy paczuszki dochodza także w sobote???? proszę o odp
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:41   #1789
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

raczej w sobote kurier nie jeździ
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 10:10   #1790
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
jestem konsultantką i ostatnio złożyłam zamówienie wczoraj miałam zreazlizowane ale dzisiaj jeszcze mi nie doszła , mam pytanie czy paczuszki dochodza także w sobote???? proszę o odp
w poniedziałek z pewnością otrzymasz przesyłkę
w moim przypadku od momentu "zrealizowane" minęły prawie 2 dni do chwili otrzymania kosmetyków
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 15:56   #1791
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
jestem konsultantką i ostatnio złożyłam zamówienie wczoraj miałam zreazlizowane ale dzisiaj jeszcze mi nie doszła , mam pytanie czy paczuszki dochodza także w sobote???? proszę o odp
a miałaś smsa od kuriera?
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:59   #1792
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

Nie, nie mialam
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:59   #1793
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Wie ktoś kiedy będzie nowy katalog?
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 09:59   #1794
MrsCytrynoowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4
Dot.: Mariza

Witajcie, jestem tu nowa.
Też zapisałam się do Marizy, oczekuję na pierwsze zamówienie.
Zamówiłam sobie pakiet startowy, ten za 38 zł, napisali tam, że do zestawu dodają 3 katalogi, może wiecie czy dostanę te aktualne czy już nowe?
Pozdrawiam.
MrsCytrynoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 11:49   #1795
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

nowy katalog będzie pewnie gdzieś około 18-20 grudnia dopiero
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 13:52   #1796
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez MrsCytrynoowa Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem tu nowa.
Też zapisałam się do Marizy, oczekuję na pierwsze zamówienie.
Zamówiłam sobie pakiet startowy, ten za 38 zł, napisali tam, że do zestawu dodają 3 katalogi, może wiecie czy dostanę te aktualne czy już nowe?
Pozdrawiam.
Witam , dostaniesz katalogi nr 11 czyli aktualne ...nie nowe

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
nowy katalog będzie pewnie gdzieś około 18-20 grudnia dopiero
i to pewnie w formie elektronicznej ...papierowa pewnie kilka dni pózniej
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 21:23   #1797
martakz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 29
GG do martakz
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewelina2106 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może wiecie czy ten lakier do paznokci briliant ze strony 40 (7976) czarny, jest rzeczywiście czarny czy poprostu ciemny?
Tak jest czarny
martakz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 22:46   #1798
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

dziewczyny te które kupiły brillant możecie się pochwalić na pazurkach fotkami ? ja za swoim brylancikiem dopiero czekam
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:53   #1799
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

proszę napiszcie mi jak to jest z tym odroczonym terminem płatności za kosmetyki
są różne wersje i w końcu już nie wiem, która jest prawdziwa...

póki co spotkałam się z trzema wersjami:
1. trzeba zrobić spore zamówienie (bodajże 3 x z rzędu)
2. trzeba podpisać umowę i przesłać skan dowodu
3. nie ma póki co takiej możliwości

która wersja jest prawidłowa?
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:03   #1800
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
proszę napiszcie mi jak to jest z tym odroczonym terminem płatności za kosmetyki
są różne wersje i w końcu już nie wiem, która jest prawdziwa...

póki co spotkałam się z trzema wersjami:
1. trzeba zrobić spore zamówienie (bodajże 3 x z rzędu)
2. trzeba podpisać umowę i przesłać skan dowodu
3. nie ma póki co takiej możliwości

która wersja jest prawidłowa?
Nie ma i podobno nie będzie takiej możliwości.
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.