Mariza - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 15:10   #1891
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Z tego co mi tutaj kiedyś dziewczyny pisały wiem, że jeśli zamawiasz same katalogi to wtedy opłata wynosi 10 zł. No ale dla mnie tak czy siak drogo.
Więc jak już to będę czekała z zamówieniem do końca lutego (o ile w ogóle coś będę miała bo wątpię), żeby od razu dobrać jeden czy dwa nowe katalogi. Tylko potem się znów okazuje, że czegoś nie ma itp...
u mnie koszt wysyłki 16 zł
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 16:06   #1892
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
u mnie koszt wysyłki 16 zł
To już było kilkakrotnie wałkowane w tym wątku. Jeśli zamawiasz SAME katalogi i wybierzesz wysyłkę pocztą to zamawiając do 20szt katalogów wysyłka 10zł, powyżej 20szt katalogów wysyłka gratis, warunek jaki trzeba spełnić, w tej paczce mogą być tylko i wyłącznie katalogi
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 14:55   #1893
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
To już było kilkakrotnie wałkowane w tym wątku. Jeśli zamawiasz SAME katalogi i wybierzesz wysyłkę pocztą to zamawiając do 20szt katalogów wysyłka 10zł, powyżej 20szt katalogów wysyłka gratis, warunek jaki trzeba spełnić, w tej paczce mogą być tylko i wyłącznie katalogi
...tylko trzeba uwazać , bo mi ostatnio naliczyli przez pomyłkę 16 zł za przesyłkę,ale sprawa wyjasniona 6zł mi odliczą od najbliższego zamówienia
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:37   #1894
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 18:58   #1895
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Płacisz tylko za te produkty, które dostałaś w paczce a jak nie ma jakiś produktów (masz wszystko napisane na kartce dołączonej do faktury) to musisz je zamówić do następnej paczki i zwroty są możliwe.
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 19:23   #1896
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Mariza

witam
mam pytanko, jest tu jakaś kk z Inowrocławia lub okolic bywająca w Inie?
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 09:42   #1897
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:24   #1898
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Dziewczyny nam problem !!!!!

Kupiłam w październiku próbki podkładów oil free . Leżały sobie spokojnie w kufrze, parę razy klientki mi je sprawdzały. Wszystkie daty ważności do 2014 roku. I dziś otwieram, a one CUCHNĄ STARĄ MARGARYNĄ/ ŁOJEM !!!!!! Sprawdzam podkład Oil Free, który kupiłam we wrześniu, sporadycznie używałam na "wyjścia" i on także cuchnie. Nie nadaje się do użytku pomimo daty ważności 10/2013 !!! Wiem, że po otwarciu najlepiej zużyć do 6 miesięcy, ale tutaj są 3 miesiące !!!! Dobrze, że posprawdzałam, ale inne próbki też śmierdzą!!!! Zobaczcie w swoich zbiorach, czy przypadkiem nie macie tego samego problemu !!!!! Nawet stary podkład po dacie ważności 2 lata który jeszcze mam z innej firmy tak nie "wali". !!!!!
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:28   #1899
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Wstawiam zdjęcie lakierów brilliant gdyby któraś była ciekawa jak wyglądają w buteleczce Na żywo róż jest bardziej żywy, taki soczysty ;p Wybaczcie brak koloru niebieskiego, który jest chyba najładniejszy z całej kolekcji, ale jak robiłam zdjęcie został w mieszkaniu ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC300150.jpg (114,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC300149.jpg (139,3 KB, 23 załadowań)
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:28   #1900
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Dziewczyny nam problem !!!!!

Kupiłam w październiku próbki podkładów oil free . Leżały sobie spokojnie w kufrze, parę razy klientki mi je sprawdzały. Wszystkie daty ważności do 2014 roku. I dziś otwieram, a one CUCHNĄ STARĄ MARGARYNĄ/ ŁOJEM !!!!!! Sprawdzam podkład Oil Free, który kupiłam we wrześniu, sporadycznie używałam na "wyjścia" i on także cuchnie. Nie nadaje się do użytku pomimo daty ważności 10/2013 !!! Wiem, że po otwarciu najlepiej zużyć do 6 miesięcy, ale tutaj są 3 miesiące !!!! Dobrze, że posprawdzałam, ale inne próbki też śmierdzą!!!! Zobaczcie w swoich zbiorach, czy przypadkiem nie macie tego samego problemu !!!!! Nawet stary podkład po dacie ważności 2 lata który jeszcze mam z innej firmy tak nie "wali". !!!!!
Moje próbeczki pachną, poza jedną którą "zesmrodziłam" z własnej winy bo trzymałam w za ciepłym miejscu
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:56   #1901
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Już dawno mnie tu nie było i dziś jak zaczęłam czytać te wszystkie wpisy od ostatniego razu, to jestem w szoku, jak można tak nagle zmienić zdanie o czymś, co każdy jeszcze miesiąc temu wychwalał, co i tak ma konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm MLM, przy tym kosmetyki ma dobrej jakości, bo zamawiam sporo i jeszcze nikt ( "odpukać" ) mi nie składał relamacji
Ja dla siebie w tej chwili zamawiam tylko kosmetyki z Marizy, a mam problemy z cerą i nic mi się nie dzieje. A wydałam już sporo kasy na kremy drogich firm i z apteki i często było tak, że użyłam je raz, bo skóra myślałam, że mi się spali.
A to,że podrosły ceny o kilkadziesiąt groszy? A ceny kosmetyków innych firm są wiecznie takie same? Od stycznia wszystko idzie w górę, nawet cena chleba
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 20:01   #1902
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Moje próbeczki pachną, poza jedną którą "zesmrodziłam" z własnej winy bo trzymałam w za ciepłym miejscu
Ja się zastanawiam czy nie trafiłam na jakąś wadliwą partię, bo uwierz - maskara ! Nie da się nakładać na twarz, bo można zwymiotować. Jeszcze do tego zrobiły się strasznie gęste.Jutro będę dzwonić do firmy.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:51   #1903
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy nie trafiłam na jakąś wadliwą partię, bo uwierz - maskara ! Nie da się nakładać na twarz, bo można zwymiotować. Jeszcze do tego zrobiły się strasznie gęste.Jutro będę dzwonić do firmy.
ja się pytałam mojej liderki czy u niej coś takiego się działo, to mi powiedziała że miała takie przypadki tylko w próbkami które są oleiste i które zabierała latem na festyny, próbki smażyły się na słońcu to potem po paru tygodniach śmierdziały.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 11:38   #1904
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Już dawno mnie tu nie było i dziś jak zaczęłam czytać te wszystkie wpisy od ostatniego razu, to jestem w szoku, jak można tak nagle zmienić zdanie o czymś, co każdy jeszcze miesiąc temu wychwalał, co i tak ma konkurencyjne ceny w stosunku do innych firm MLM, przy tym kosmetyki ma dobrej jakości, bo zamawiam sporo i jeszcze nikt ( "odpukać" ) mi nie składał relamacji
Ja dla siebie w tej chwili zamawiam tylko kosmetyki z Marizy, a mam problemy z cerą i nic mi się nie dzieje. A wydałam już sporo kasy na kremy drogich firm i z apteki i często było tak, że użyłam je raz, bo skóra myślałam, że mi się spali.
A to,że podrosły ceny o kilkadziesiąt groszy? A ceny kosmetyków innych firm są wiecznie takie same? Od stycznia wszystko idzie w górę, nawet cena chleba
Ale kosmetyki innych firm są już sprwdzone dlatego je ciągle kupują i będą dalej kupować. Kosmetyki mamy dobre ale co z tego skoro klientka woli kupić przykładowo krem/masło do ciała 200ml gorszego(sprawdzonego) za 6zł niż dobrego (niesprawdzonego) za 13zł ? Jest jak jest,każdy oszczędza teraz jak może i nic na to nie poradzimy ...
No i skoro w większości nagle narzekamy to dano nam do tego powód bo bez powodu byśmy tego nie robiły.

No i tak samo masz ten swój ulubiony sprawdzony chleb za 4zł kupiłabyś taki sam za 8zł gdyby ktoś ci mówił,że ten za 8 jest bardzo dobry,lepszy ? (mówiąc taki sam mam na myśli wielkość)

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2013-01-08 o 11:43
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:41   #1905
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Ale kosmetyki innych firm są już sprwdzone dlatego je ciągle kupują i będą dalej kupować. Kosmetyki mamy dobre ale co z tego skoro klientka woli kupić przykładowo krem/masło do ciała 200ml gorszego(sprawdzonego) za 6zł niż dobrego (niesprawdzonego) za 13zł ? Jest jak jest,każdy oszczędza teraz jak może i nic na to nie poradzimy ...
No i skoro w większości nagle narzekamy to dano nam do tego powód bo bez powodu byśmy tego nie robiły.

No i tak samo masz ten swój ulubiony sprawdzony chleb za 4zł kupiłabyś taki sam za 8zł gdyby ktoś ci mówił,że ten za 8 jest bardzo dobry,lepszy ? (mówiąc taki sam mam na myśli wielkość)
Sprawdzanie kosmetyków przez klientki: daję próbki, które sama "robię" i nie mam problemów z klientkami Zawsze mam ze sobą mój "magiczny kuferek", w którym mam wszystkie moje kosmetyki i je pokazuję. Wąchają, smarują się, oglądają próbniki, oceniają konsystencję. Jeśli ktoś chce, to kupi, ja nikogo nie namawiam. Każdy widzi cenę i jak na razie NIKT nie narzekał,że kosmetyki są drogie, wręcz odwrotnie - każdy ze zdumieniem otwiera oczy, że takie konkurencyjne ceny mają Więc dla nich Mariza to oszczędność.
Więc nie mam na razie powodów do narzekań. A może wszystko zależy od nastawienia konsultantki? Jeśli ona już podchodzi do tego sceptycznie, to jak może podejść klient? A że sama używam i jestem zadowolona z tych kosmetyków, i moje klientki to widzą, to kupują Jak im się kończą, to znowu kupują.
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:43   #1906
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Mi też czasem trafiają się "trudne" klientki, które od razu widać szukają dziury w całym. Co bym im nie poleciła z katalogu to i tak wynajdą 100 wymówek żeby nie zamówić, a nikogo do zamawiania nie zmuszam. Wtedy taką klientkę na miesiąc sobie odpuszczam. Biorę do ręki listę znajomych i myślę o pozyskaniu nowych klientek. Te "odpuszczone" po miesiącu same wracają i nadal zamawiają.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:48   #1907
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Mi też czasem trafiają się "trudne" klientki, które od razu widać szukają dziury w całym. Co bym im nie poleciła z katalogu to i tak wynajdą 100 wymówek żeby nie zamówić, a nikogo do zamawiania nie zmuszam. Wtedy taką klientkę na miesiąc sobie odpuszczam. Biorę do ręki listę znajomych i myślę o pozyskaniu nowych klientek. Te "odpuszczone" po miesiącu same wracają i nadal zamawiają.
Tak samo uważam - najgorsze co może być, to namawianie. Dlatego nigdy nikogo nie namawiam, tylko pokazuję kosmetyki. Najważniejsze ,że działa
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 20:53   #1908
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Najwyraźniej moje są jakieś upierdliwe bo ciągle słyszę,że drogo drogo drogo ...
Jak narazie usłyszałam tylko,że mają dobre ceny lakierów,odżywek do paznokci,kremów i pomadek ochronnych reszta wg moich klientek jest droga.
Dla mnie jako konsultantki ceny są dobre ale jak się stawiam na miejscu klientki to ceny niektórych produktów są naprawde za wysokie.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Sprawdzanie kosmetyków przez klientki: daję próbki, które sama "robię" i nie mam problemów z klientkami Zawsze mam ze sobą mój "magiczny kuferek", w którym mam wszystkie moje kosmetyki i je pokazuję. Wąchają, smarują się, oglądają próbniki, oceniają konsystencję. Jeśli ktoś chce, to kupi, ja nikogo nie namawiam. Każdy widzi cenę i jak na razie NIKT nie narzekał,że kosmetyki są drogie, wręcz odwrotnie - każdy ze zdumieniem otwiera oczy, że takie konkurencyjne ceny mają Więc dla nich Mariza to oszczędność.
Więc nie mam na razie powodów do narzekań. A może wszystko zależy od nastawienia konsultantki? Jeśli ona już podchodzi do tego sceptycznie, to jak może podejść klient? A że sama używam i jestem zadowolona z tych kosmetyków, i moje klientki to widzą, to kupują Jak im się kończą, to znowu kupują.
Które produkty polecasz do zrobienia własnych próbek ??
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 21:01   #1909
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Najwyraźniej moje są jakieś upierdliwe bo ciągle słyszę,że drogo drogo drogo ...
Jak narazie usłyszałam tylko,że mają dobre ceny lakierów,odżywek do paznokci,kremów i pomadek ochronnych reszta wg moich klientek jest droga.
Dla mnie jako konsultantki ceny są dobre ale jak się stawiam na miejscu klientki to ceny niektórych produktów są naprawde za wysokie.
Dla mnie też nie wszystkie są niskie ceny, bo np. podkład nawilżający mógłby być tańszy nO, ALE LAKIERY, KULKI,KREMY.....to naprawdę są pod wrażeniem

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

[/COLOR]
Które produkty polecasz do zrobienia własnych próbek ??[/QUOTE]

Chociażby masła do ciała - jak je wąchają, to wpadają w zachwyt
Sól do kąpieli daję w małe torebki foliowe, to pachnie nimi w całym kuferku, więc jak już go otwieram, to pytają, co tak pachnie
Zamówiłam sobie fluid, też zrobiłam kilka próbek i mam kilka zamówień
Można by tam wymieniać długo....
I nie kupuję tego specjalnie na próbki, ja to używam
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 10:05   #1910
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Sprawdzanie kosmetyków przez klientki: daję próbki, które sama "robię" i nie mam problemów z klientkami Zawsze mam ze sobą mój "magiczny kuferek", w którym mam wszystkie moje kosmetyki i je pokazuję. Wąchają, smarują się, oglądają próbniki, oceniają konsystencję. Jeśli ktoś chce, to kupi, ja nikogo nie namawiam. Każdy widzi cenę i jak na razie NIKT nie narzekał,że kosmetyki są drogie, wręcz odwrotnie - każdy ze zdumieniem otwiera oczy, że takie konkurencyjne ceny mają Więc dla nich Mariza to oszczędność.
Więc nie mam na razie powodów do narzekań. A może wszystko zależy od nastawienia konsultantki? Jeśli ona już podchodzi do tego sceptycznie, to jak może podejść klient? A że sama używam i jestem zadowolona z tych kosmetyków, i moje klientki to widzą, to kupują Jak im się kończą, to znowu kupują.
...zgadzam sie w 100% !!!
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 11:39   #1911
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Najwyraźniej moje są jakieś upierdliwe bo ciągle słyszę,że drogo drogo drogo ...
Puszukaj nowych, takie które nie mają blisko siebie Rossmanna, spójrz na listę znajomych, na pewno jest ktoś o kim zapomniałaś.
Mi kiedy trafia się trudna klientka (taka która już coś kupowała, ale nagle ją wzięło na marudzenie) odpuszczam sobie ją na jakiś miesiąc. Ta po jakimś czasie "ze zdziwienia że się nią już nie interesuję, zaczyna tęsknić" i sama się do mnie odzywa. Nie każdego króliczka wypada gonić, niektóre wolą same był łowcą.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:25   #1912
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Nie orientujecie się może czy można kupić wszystkie zestawy startowe czy tylko jeden wybrany ??

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Puszukaj nowych, takie które nie mają blisko siebie Rossmanna, spójrz na listę znajomych, na pewno jest ktoś o kim zapomniałaś.
Mi kiedy trafia się trudna klientka (taka która już coś kupowała, ale nagle ją wzięło na marudzenie) odpuszczam sobie ją na jakiś miesiąc. Ta po jakimś czasie "ze zdziwienia że się nią już nie interesuję, zaczyna tęsknić" i sama się do mnie odzywa. Nie każdego króliczka wypada gonić, niektóre wolą same był łowcą.
Zapamiętam
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:27   #1913
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Tylko jeden możesz wybrać
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 17:37   #1914
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Szkoda ;D
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:08   #1915
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Tylko jeden możesz wybrać
Zgadujesz czy jesteś pewna?
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:27   #1916
szafiranka
Raczkowanie
 
Avatar szafiranka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Września / Środa Wlkp.
Wiadomości: 48
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Zgadujesz czy jesteś pewna?
Jestem pewna, bo jest tak napisane na ich stronie w zakładce PAKIETY STARTOWE.

Cytuję: "... nowi Konsultanci mogą zamówić jednorazowo Pakiet Startowy, w skład którego wchodzą pełnowartościowe produkty, próbki oraz katalogi. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy wersje do wyboru..."
__________________
Sponsor/Konsultant Marizy 012481
szafiranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 23:37   #1917
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez szafiranka Pokaż wiadomość
Jestem pewna, bo jest tak napisane na ich stronie w zakładce PAKIETY STARTOWE.

Cytuję: "... nowi Konsultanci mogą zamówić jednorazowo Pakiet Startowy, w skład którego wchodzą pełnowartościowe produkty, próbki oraz katalogi. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy wersje do wyboru..."
No ale z drugiej strony można to odebrać tak,że jednorazowo możesz kupić ten za 38zł,jednorazowo ten za 78zł i jednorazowo ten za 120zł czyli kupić każdy z nich ale tylko jeden raz
mam nadzieje,że w miarę zrozumiale to napisałam
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 08:00   #1918
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
No ale z drugiej strony można to odebrać tak,że jednorazowo możesz kupić ten za 38zł,jednorazowo ten za 78zł i jednorazowo ten za 120zł czyli kupić każdy z nich ale tylko jeden raz
mam nadzieje,że w miarę zrozumiale to napisałam
Ja też tak to rozumiem, że jeden raz możesz kupić każdy z pakietów.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:15   #1919
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Ja też tak to rozumiem, że jeden raz możesz kupić każdy z pakietów.
tak , mozna z kazdego jednorazowo 1 szt, ja zaczelam od tego najmniejszego
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 07:49   #1920
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mariza

Ja oglądnełam sobie katalog, może skuszę się na coś. Ale nie wiem co warto kupić. Miał ktoś może matujący podkład?
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.