Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 12:03   #241
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Głównie chodzi mi o skład IM- nie ma w nim ani jednego składnika zapychającego, a do tego jest krótki. Dochodzi do tego konsystencja, krycie i to jak ładnie stapia się z twarzą. Podkłady Bourjois i Rimmel niestety nie spełniają moich kryteriów
Ja to jednak mam farta że nic mnie nie zapycha ani nie uczula nie no w sumie dermablend był moją największą podkładową porażką jeżeli chodzi o zapychanie, ale na szczęście dość tanio go zakupiłam w aptece więc płakać nie będę
To w sumie kiepścizna że go wycofują dla tych co się w nim lubują, pamiętam że jak przyjechałam do niemiec i bardziej zapoznałam się z szafą Catrice to też go chciałam kupić ale strasznie mi śmierdział i najjaśniejszy ciemniał u mnie, nie mówiąc już o photofinish bo ten to katastrofa zapachowa w butelce. Mogliby z nim coś zrobić bo dość dobre opinie ma wśród niemieckich blogerek, ale tego smrodu mój nos nie zniesie :/
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 12:51   #242
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że trudno o coś lepszego
O kurczaki! Miałam chyba jakieś zaćmienie umysłu - zrozumiałam że to 27zł jest za ten nowy ciemny BB i jego miałam na myśli mówiąc że już wolę dołożyć do czegoś lepszego. Sesja wyżera mi mózg do reszty
Jeśli IM jest taki dobry to mógłby zostać w ofercie, nawet gdyby miał zdrożeć.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Kupowałam IM w piątek, właśnie 010 i były jeszcze chyba 2 lub 3, jakbyś chciała: )
Chciałabym Miałam nawet w planach przejść się dziś do Natury czy czasami go nie dołożyli ale wieczorem zrobiłam ostry przegląd wszystkich pudrów, podkładów - za dużo tego chyba już mam. Potraktuję to jako zrządzenie losu - skoro nie było, znaczy że miało dla mnie nie być Ale dziękuję Ci bardzo
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:34   #243
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Ja to jednak mam farta że nic mnie nie zapycha ani nie uczula nie no w sumie dermablend był moją największą podkładową porażką jeżeli chodzi o zapychanie, ale na szczęście dość tanio go zakupiłam w aptece więc płakać nie będę
To w sumie kiepścizna że go wycofują dla tych co się w nim lubują, pamiętam że jak przyjechałam do niemiec i bardziej zapoznałam się z szafą Catrice to też go chciałam kupić ale strasznie mi śmierdział i najjaśniejszy ciemniał u mnie, nie mówiąc już o photofinish bo ten to katastrofa zapachowa w butelce. Mogliby z nim coś zrobić bo dość dobre opinie ma wśród niemieckich blogerek, ale tego smrodu mój nos nie zniesie :/
To szczęściara z Ciebie. Ja to z powodzeniem mogłam używać tylko minerałów i Toleriane Teint z La roche posay i teraz ten z Catrice.
Trudno, jakoś to przecierpię. Po prostu nie rozumiem dlaczego wycofują coś naprawdę dobrego nie oferując nic w zamian.

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
O kurczaki! Miałam chyba jakieś zaćmienie umysłu - zrozumiałam że to 27zł jest za ten nowy ciemny BB i jego miałam na myśli mówiąc że już wolę dołożyć do czegoś lepszego. Sesja wyżera mi mózg do reszty
Jeśli IM jest taki dobry to mógłby zostać w ofercie, nawet gdyby miał zdrożeć.


Chciałabym Miałam nawet w planach przejść się dziś do Natury czy czasami go nie dołożyli ale wieczorem zrobiłam ostry przegląd wszystkich pudrów, podkładów - za dużo tego chyba już mam. Potraktuję to jako zrządzenie losu - skoro nie było, znaczy że miało dla mnie nie być Ale dziękuję Ci bardzo
Krem BB będzie kosztował ok. 20 zł pewnie patrząc ile kosztuje u zachodnich sąsiadów
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:39   #244
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Zgadnijcie co kupiłam...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 18:18   #245
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Zgadnijcie co kupiłam...
IM?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:55   #246
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
To szczęściara z Ciebie. Ja to z powodzeniem mogłam używać tylko minerałów i Toleriane Teint z La roche posay i teraz ten z Catrice.
Trudno, jakoś to przecierpię. Po prostu nie rozumiem dlaczego wycofują coś naprawdę dobrego nie oferując nic w zamian.


Krem BB będzie kosztował ok. 20 zł pewnie patrząc ile kosztuje u zachodnich sąsiadów
Mogłabyś porównać kolor Catrice do Toleriane Teint. Czytałam na twoim blogu pozytywną opinię na temat LRP i właśnie chciałam go sobie kupić, ale obawiam się, że kolor będzie za ciemny. A 010 z Catrice jest dla mnie idealny.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:56 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:03   #247
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mogłabyś porównać kolor Catrice do Toleriane Teint. Czytałam na twoim blogu pozytywną opinię na temat LRP i właśnie chciałam go sobie kupić, ale obawiam się, że kolor będzie za ciemny. A 010 z Catrice jest dla mnie idealny.
W takim razie Toleriane Teint będzie dla Ciebie za ciemny. Nadal go lubię i polecam, ale dla mnie nadaje się tylko latem albo gdy mieszałam go ostatnio z Biodetoxem.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Zgadnijcie co kupiłam...
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
IM?
? IM?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 21:58   #248
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
W takim razie Toleriane Teint będzie dla Ciebie za ciemny. Nadal go lubię i polecam, ale dla mnie nadaje się tylko latem albo gdy mieszałam go ostatnio z Biodetoxem.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

? IM?
Podkład infinitive matt, wycofują go i wszystkie się na niego rzuciły.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:34   #249
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja się rzuciłam, bo słyszałam że dobry i jasny, a żelkowych były same 300 ;p

Uwaga, mam głupie pytanie związane właśnie z IM - jeszcze nie miałam okazji go ubrać, ale zmacałam i czuję, że jest trochę tępy - czym nakładacie? Palce, jajo, pędzel języczkowy czy flat top? Nie wiem, za co się zabrać na początek
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:39   #250
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
W takim razie Toleriane Teint będzie dla Ciebie za ciemny. Nadal go lubię i polecam, ale dla mnie nadaje się tylko latem albo gdy mieszałam go ostatnio z Biodetoxem.[COLOR="Silver"]
Dzięki za pomoc. A to jest duża różnica? Bo jednak z przymusu (braku jasnych kolorów) używam najjaśniejszych Rimmeli, Maybelinów itd. i opalam szyję za pomocą brązera. Próbowałaś może jeszcze Unifiance albo jakiś inny apteczny podkład? Mogłabyś go porównać do Infinite Matt?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-01-21 o 22:40
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:24   #251
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja się rzuciłam, bo słyszałam że dobry i jasny, a żelkowych były same 300 ;p

Uwaga, mam głupie pytanie związane właśnie z IM - jeszcze nie miałam okazji go ubrać, ale zmacałam i czuję, że jest trochę tępy - czym nakładacie? Palce, jajo, pędzel języczkowy czy flat top? Nie wiem, za co się zabrać na początek

IM nie miałam i pewnie nie będę mieć ale... flat top Twoim przyjacielem jest u mnie zawsze się sprawdza, więc może zacznij od niego i sukcesywnie próbuj wszystkie metody
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 09:36   #252
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
IM?
taaak
szok nie?

były dwie sztuki, jedna butelka taka jakby po przejściach, ale folia nie ruszana na pewno i ją wzięłam, a w tym drugim nie byłam pewna czy nie odklejana
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:50   #253
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Podkład infinitive matt, wycofują go i wszystkie się na niego rzuciły.
wiem, że o podkład chodziło. Zgadywałam czy właśnie to znalazło się w łupach

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja się rzuciłam, bo słyszałam że dobry i jasny, a żelkowych były same 300 ;p

Uwaga, mam głupie pytanie związane właśnie z IM - jeszcze nie miałam okazji go ubrać, ale zmacałam i czuję, że jest trochę tępy - czym nakładacie? Palce, jajo, pędzel języczkowy czy flat top? Nie wiem, za co się zabrać na początek
Tępy? Raczej nie, jest jak masełko. Ja lubię go nakładać palcami lub gąbeczką

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc. A to jest duża różnica? Bo jednak z przymusu (braku jasnych kolorów) używam najjaśniejszych Rimmeli, Maybelinów itd. i opalam szyję za pomocą brązera. Próbowałaś może jeszcze Unifiance albo jakiś inny apteczny podkład? Mogłabyś go porównać do Infinite Matt?
Nie miałam innych aptecznych. Na moim blogu porównałam do Biodetoxa z Bourjois. Więcej nie wykombinuję, bo nie używałam za dużo podkładów drogeryjnych
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:21   #254
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
wiem, że o podkład chodziło. Zgadywałam czy właśnie to znalazło się w łupach


Tępy? Raczej nie, jest jak masełko. Ja lubię go nakładać palcami lub gąbeczką
Ehh to było łatwe

Właśnie go nałożyłam pierwszy raz. Co prawda nakładałam na nakremowaną buzię (palcami), ale nie odczułam żeby był tępy. Nie będę wydawać nie wiadomo jakiej opinii po jednym razie, ale na razie mi się podoba i kolor super, stopił się tak, że w ogóle się nie różni od szyi...
Czego ja go dopiero teraz kupiłam?!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:21   #255
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Tępy? Raczej nie, jest jak masełko. Ja lubię go nakładać palcami lub gąbeczką
Jofciu, miałam odczucie, że tępy, bo do tej pory używałam bardziej lejących podkładów, a ten taki zwarty i gotowy :P

Na pierwszy ogień poszły palce - jestem ZACHWYCONA - ładnie pasuje, ładnie wygląda, ładnie się nakłada. Efekt mi sie podoba - ten satynowy mat. Wiem już, dlaczego ma takie fajne opinie

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Właśnie go nałożyłam pierwszy raz. Co prawda nakładałam na nakremowaną buzię (palcami), ale nie odczułam żeby był tępy. Nie będę wydawać nie wiadomo jakiej opinii po jednym razie, ale na razie mi się podoba i kolor super, stopił się tak, że w ogóle się nie różni od szyi...
Czego ja go dopiero teraz kupiłam?!
Zgadzam się z Tobą w 1000000000% Dlaczego dopiero teraz?!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:23   #256
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

jak wrócę do domu to zobaczę na ten podkład w Naturze: jakby ich bylo jeszcze sporo to dam znac, jezeli u was go juz nie ma a baaaaardzo chcecie go dostac w swe szpony
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:07   #257
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ehh to było łatwe

Właśnie go nałożyłam pierwszy raz. Co prawda nakładałam na nakremowaną buzię (palcami), ale nie odczułam żeby był tępy. Nie będę wydawać nie wiadomo jakiej opinii po jednym razie, ale na razie mi się podoba i kolor super, stopił się tak, że w ogóle się nie różni od szyi...
Czego ja go dopiero teraz kupiłam?!
Też zadaje sobie te pytanie.
Ja muszę jednak uważać z nakładaniem mocno nawilżającego kremu przed IM, bo za bardzo się świecę, a czasami nie mam czasu odczekać aż się wchłonie do końca. Cieniutka warstwa jest ok


Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jofciu, miałam odczucie, że tępy, bo do tej pory używałam bardziej lejących podkładów, a ten taki zwarty i gotowy :P

Na pierwszy ogień poszły palce - jestem ZACHWYCONA - ładnie pasuje, ładnie wygląda, ładnie się nakłada. Efekt mi sie podoba - ten satynowy mat. Wiem już, dlaczego ma takie fajne opinie

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------


Zgadzam się z Tobą w 1000000000% Dlaczego dopiero teraz?!
A widzisz, myślałam, że w sensie tępy-suchy. Ten jest miło kremowy
Najbardziej zachwyca mnie w nim to, jak idealnie wtapia się w cere bez względu na jej kondycje -obecnie jestem "bogata" w suche skórki po przeziębieniu
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:17   #258
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Też zadaje sobie te pytanie.
Ja muszę jednak uważać z nakładaniem mocno nawilżającego kremu przed IM, bo za bardzo się świecę, a czasami nie mam czasu odczekać aż się wchłonie do końca. Cieniutka warstwa jest ok



A widzisz, myślałam, że w sensie tępy-suchy. Ten jest miło kremowy
Najbardziej zachwyca mnie w nim to, jak idealnie wtapia się w cere bez względu na jej kondycje -obecnie jestem "bogata" w suche skórki po przeziębieniu
Ja mam za to rozszerzone pory wielkości kraterów na Księżycu i IM nie zapychając ich tak ładnie je tuszuje
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:42   #259
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Eh... kusicie tym IM, a tu kasy brak... Normalnie chyba będę żałować do końca życia, że go nie wypróbowałam przed wycofaniem
Ojjj może ktoś będzie miał na wymiance, a jak będziesz chciała to mogę Ci zrobić odlewkę, tylko na razie go nie otwieram, zużywam najpierw otwarte, dyscyplina musi być
Taaaa... dyscyplina - a Bourjois HM nr 53 już do mnie leci, bo wycofali go, w Rossmanach już go niet, kolejny cudowny podkład a takie syfki są dalej w sprzedaży
Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
To nie macie obniżek? W DM obecnie kosztuje 1,75 euro IM ... >.< ale kolorów wszystkich już brak.
Kurczę, jaka cena
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No to teraz jeszcze bardziej chce ja teraz mam burżuja 51 i jest w sam raz, to pewnie i IM byłby ok zwłaszcza jeśli się wtapia. A rimmela zużyłam chyba 4 opakowania ( w różnych kolorach), nawet go polubiłam
Na blogu jofki jest porównanie i IM 010 jest jaśniejszy od Bio Detox 51
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to nam ładny prezencik dali
ja go używam na tusz wydłużający, wtedy mam taki efekt prawie sztucznych rzęs
a jakiś cień do tego dostałaś?
Nie, dostałam tylko ten tusz
A na jaki inny tusz go używasz?
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jakoś tak nie podoba mi się. Słabiej kryje i w ogóle. Jak oni mogli wycofać IM!!!
I to samo wpadło mi w oko co jofce, skład jak w każdym podkładzie tylko olej z migdałów jest
Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
27? Hahaha! Nie dziękuję, wolę dołożyć i mieć coś lepszego.
Hmm, właśnie w tym rzecz, że w tym podkładzie stosunek jakość /cena jest powalający
Także jak tylko będziesz miała okazję, to bier póki są
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
taaak
szok nie?

były dwie sztuki, jedna butelka taka jakby po przejściach, ale folia nie ruszana na pewno i ją wzięłam, a w tym drugim nie byłam pewna czy nie odklejana
Haha, ale zrobiłyśmy dym
On nadal jest najczęściej kupowanym kosmetykiem Catrice teraz
Chciałabym, żeby się zreflektowali, no...
A w ogóle to zauważyłam, że to butelki to często są takie jakby po przejściach mojego drugiego nawet poważnie podejrzewałam o zmacanie, ale potem w domu ściągnęłam folię i pompka była czysta nieśmigana.
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2013-01-22 o 17:47
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 19:09   #260
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Hmm, właśnie w tym rzecz, że w tym podkładzie stosunek jakość /cena jest powalający
Także jak tylko będziesz miała okazję, to bier póki są
Ale ja już wyżej odpowiedziałam jofce, że źle zrozumiałam, myślałam, że chodzi o ten nowy BB
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:13   #261
Scottie
Raczkowanie
 
Avatar Scottie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

UWAGA, UWAGA!!

Dziś w Hebe (w Warszawie, w podziemiach) wreszcie pojawiła się kolekcja SpectaculART. Około 12 capnęłam ostatni najjaśniejszy cień (tańszy niż w Naturze- 14,99), został jeszcze jeden rozświetlacz, 2 toppery i 3 cienie oliwkowe, a cała reszta była w komplecie.

A nowej kolekcji essence dalej brak...
__________________
Ufam tylko dwóm osobom. Jedną jestem ja, drugą nie jesteś Ty.
Scottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:22   #262
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ojjj może ktoś będzie miał na wymiance, a jak będziesz chciała to mogę Ci zrobić odlewkę, tylko na razie go nie otwieram, zużywam najpierw otwarte, dyscyplina musi być
Taaaa... dyscyplina - a Bourjois HM nr 53 już do mnie leci, bo wycofali go, w Rossmanach już go niet, kolejny cudowny podkład a takie syfki są dalej w sprzedaży

Oooo... Serduszko moje, dziękuję

A co do HM to też się boję, że poza szatą graficzną pogrzebią też w składzie i zafundują nam kolejny podkładowy koszmarek tfu tfu, mam nadzieję, że moje słowa nigdy się nie spełnią.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:45   #263
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja mam za to rozszerzone pory wielkości kraterów na Księżycu i IM nie zapychając ich tak ładnie je tuszuje
W takim razie dla każdego coś dobrego

coco kiciusia, wiesz i nawet na niemieckiej stronie widnieje w top 3, ale pewnie producent sobie to tłumaczym tym, że niska (ok. 2 euro) cena napędza sprzedaż

A ten ich BB cream (raczej podkład z "migdałem") to i tak za pomarańczowy jest i koło naszego 010 light beige nawet nie leżał
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:14   #264
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość

A ten ich BB cream (raczej podkład z "migdałem") to i tak za pomarańczowy jest i koło naszego 010 light beige nawet nie leżał
To ty nie widziałaś, co light beige potrafi, zobacz:http://1.bp.blogspot.com/-gVK99Hvq5i...1600/foto4.jpg
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:34   #265
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Yyy, na 010 to mi nie wygląda, nie przypominam sobie żebym była aż tak żółta
Nigdy nic takiego mi się z nim nie stało.

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2013-01-23 o 11:36
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:39   #266
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Yyy, na 010 to mi nie wygląda, nie przypominam sobie żebym była aż tak żółta
Nigdy nic takiego mi się z nim nie stało.
Mnie on tak ciemniał, jak szybko nie rozprowadziłam go na twarzy . Zrobiłam kilka razy mazy z podkładu, mama mnie zagadała, potem chciałam rozetrzeć i właśnie ten piękny jasny podkład zamienił się w pomarańczowego zabójcę
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:10   #267
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To ty nie widziałaś, co light beige potrafi, zobacz:http://1.bp.blogspot.com/-gVK99Hvq5i...1600/foto4.jpg
chcę meow flawless 0 i 1
dzięki za linka, idealnie jasne
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:46   #268
Niki_20
Raczkowanie
 
Avatar Niki_20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Mi też udało się dzisiaj kupić podkład Infinite Matt, wzięłam ostatni z półki
__________________
O Matko mam bloga http://lakierastycznie.blogspot.com/
Niki_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:50   #269
MissApple
Raczkowanie
 
Avatar MissApple
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
chcę meow flawless 0 i 1
dzięki za linka, idealnie jasne
One są po prostu białe czy mój monitor mi kłamie?
MissApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:05   #270
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
One są po prostu białe czy mój monitor mi kłamie?
Mącznobiałe
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.