Mariza - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-26, 14:53   #1951
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Weź się na sposób i przy kolejnym zamówienie napisz w Uwagach że prosisz aby w każdym pudrze były gąbeczki.
ejj dobry pomysł tak zrobię bo albo ja mam takiego pecha albo mam jakąś dziwną obsesję :P
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 12:57   #1952
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
U mnie na razie jest zainteresowanie, ale dopiero zaczynam a jak do tej pory nikt ze spotkanych osób nie słyszał o Marizie. Więc pewnie teraz kupią co nieco a potem będzie mniej zamówień.
Mam do was pytanie odnośnie pakietów startowych. Czy jest możliwość wyboru kolorów/odcieni/zapachów kosmetyków w tym pakiecie? Czy wybierają losowo? Bo nie widziałam takiej opcji, albo jeśli nie zauważyłam to proszę o wskazówkę
Nie masz wpływu na to co jest w pakiecie, bierzesz to co dają losowo
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 13:38   #1953
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez chocaholic Pokaż wiadomość
parę osób coś zamówiło, ale bez szaleństw
to tak jak u mnie, wszyscy są zawiedzeni katalogiem
każdy liczył na jakieś nowe produkty, fajne promocje (zresztą tak jak większość konsultantek), a tu nic ciekawego... poprzedni katalog bardzo się wszystkim podobał, był grubszy etc. a ten jakoś nie wywiera pozytywnego wrażenia

robię osobiste promocje, dodaje gratisy i dzięki temu mam trochę stałych klientek, ale w porównaniu do zamówienia z poprzedniego katalogu to jest lipa :/ szczerze to ja sama miałam problem, żeby wybrać coś dla siebie (to co chciałam zamówiłam wcześniej i teraz tak na siłę coś wybrałam); jeśli kolejny katalog będzie podobny do obecnego to już nie wiem czy ktokolwiek coś zamówi, chyba że znajdę kogoś kto nie miał jeszcze do czynienia z Marizą
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 17:55   #1954
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Nie masz wpływu na to co jest w pakiecie, bierzesz to co dają losowo
Trochę szkoda, bo sama tego nie użyję (mam na myśli głównie podkłady i pudry), chyba że będę miała szczęście. Muszę szukać chętnego, a pewnie wkładają mało popularne odcienie
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman

Edytowane przez migotka03
Czas edycji: 2013-01-27 o 18:01
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:29   #1955
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Z tymi odcieniami to fakt, dwa razy dostawałam pudry w prezencie i zawsze były to mega ciemne odcienie zupełnie nie ma moją twarz teraz u mnie leżą i narazie nikt na nie nie jest chętny.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:49   #1956
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Trochę szkoda, bo sama tego nie użyję (mam na myśli głównie podkłady i pudry), chyba że będę miała szczęście. Muszę szukać chętnego, a pewnie wkładają mało popularne odcienie
ja akurat w pakiecie trafilam na bardzo fajne odcienie, wszystko sprzedałam ...został mi tylko jeden cien do powiek ...ale jak nie zejdzie to sama zużyję albo dam komuś w prezencie ja myslałam że w tym katalogu nawet nie uzbieram na darmowa pzesyłkę bo było bardzo malo chetnych ale teraz jakos zaczelo sie wieksze zainteresowanie wiec chyba nie bedzie tak zle ...ale byly rowniez wymowki typu "wydalam tyle na swieta ..." coz ja sie ludziom nie dziwię...
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:20   #1957
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

ja z tego kataogu nic nie zamawiam , nawet moje klientki nic dla siebie nie widzą , jeśli następny katalog będzie taki beznadziejny to się będę zastanawiać czy dalej być konsultantką
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 17:28   #1958
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Kurier mi się spóźnia...w piątek miałam już zamówienie zrealizowane i taką nadzieję że dzisiaj dotrze paczka, a tu cisza..zamówiłam sobie lakier i już się nastawiłam że dzisiaj sobie pomaluję czy miała któraś z Was masło do ciała poziomkę? Naprawdę pachnie tak pięknie?
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:45   #1959
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
czy miała któraś z Was masło do ciała poziomkę? Naprawdę pachnie tak pięknie?
Pachnie cudownie Ja zamówiłam sobie, jak szwagierka zobaczyła/powąchała to od razu wzięła też sobie
Pięknie pachnie też to masło waniliowe my to porównywałyśmy do zapachu do ciasta albo kremu do karpatki Cudo.

Ja myślałam, że moje zamówienie w tym miesiącu będzie marne i takie się zapowiadało ale w ciągu ostatnich trzech dni ludzie tyle pozamawiali, że jestem w szoku no i cieszę się :P
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 21:15   #1960
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Pachnie cudownie Ja zamówiłam sobie, jak szwagierka zobaczyła/powąchała to od razu wzięła też sobie
Pięknie pachnie też to masło waniliowe my to porównywałyśmy do zapachu do ciasta albo kremu do karpatki Cudo.

Ja myślałam, że moje zamówienie w tym miesiącu będzie marne i takie się zapowiadało ale w ciągu ostatnich trzech dni ludzie tyle pozamawiali, że jestem w szoku no i cieszę się :P
oj masło waniliowe i poziomkowe to 8. i 9. cud świata
przeuwielbiam! zapachy obłędne, aż mam ochotę je zjeść...
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:34   #1961
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Kurier mi się spóźnia...w piątek miałam już zamówienie zrealizowane i taką nadzieję że dzisiaj dotrze paczka, a tu cisza..zamówiłam sobie lakier i już się nastawiłam że dzisiaj sobie pomaluję czy miała któraś z Was masło do ciała poziomkę? Naprawdę pachnie tak pięknie?
Jeśli się kurier spóźnia to nie tak źle... gorzej jakby się coś innego spóźniało
Masło poziomkowe pachnie jak prawdziwe poziomki. Człowiek ma ochotę sam siebie lizać moim faworytem jest jednak melon, ale to chyba kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 22:45   #1962
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

witam dziewczyny, wlasnie zarejestrowalam sie jako konsultantka, bardziej na wlasny uzytek ale zobaczymy, na stronie skąpo informacji wiec zwracam sie do was...
gdzie w skl;epie on-line moge zamowic katalogi, probki, zestaw startowy? ile on kosztuje i czy moge wybrac co w nim ma byc.
czy po rejestracji, poza otrzymanym mailem z ID dostane jakies pismo,darmowe katalogi czy cos?
przepraszam, jesli moje pytania sa durne ale zapisalam sie spontanicznie

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

aa i czy jakies testery moge kupic?
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:18   #1963
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Jeżeli jesteś zarejestrowana jako konsultantka to nie korzystasz ze sklepu online tylko wchodzisz na stronę www.strefamariza.pl i tam musisz sie zalogować. Tam masz dostęp do swoich danych, raportów, informacji o dostępności produktów idt. Przez tę stronę robisz "zakupy" wchodzisz w zakładkę zamówienie i po lewej stronie masz wszystkie kategorie kosmetyków, a na samym dole pakiety startowe, promocje, bezpłatny katalog. Co do pisma to nic takiego nie wysyłają. Każdej z nas przysługuje tylko jeden bezpłatny katalog od firmy wysyłany pocztą (chyba że zamówisz go razem z kosmetykami i wybierzesz kuriera). Jeżeli trafiłaś pod opiekę sponsora to on skontaktuje się z Tobą mailowo i udzieli wszelkich dodatkowych informacji, niektórzy sponsorzy także organizują indywidualne promocje na kosmetyki i katalogi. To tyle co narazie mogłam pomóc
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:26   #1964
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny, wlasnie zarejestrowalam sie jako konsultantka, bardziej na wlasny uzytek ale zobaczymy, na stronie skąpo informacji wiec zwracam sie do was...
gdzie w skl;epie on-line moge zamowic katalogi, probki, zestaw startowy? ile on kosztuje i czy moge wybrac co w nim ma byc.
czy po rejestracji, poza otrzymanym mailem z ID dostane jakies pismo,darmowe katalogi czy cos?
przepraszam, jesli moje pytania sa durne ale zapisalam sie spontanicznie

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

aa i czy jakies testery moge kupic?
Witamy
od firmy mozesz otrzymac 1 darmowy katalog ( ale firma sama nie wysyla) musisz sie zalogowac wejsc w zamowienia, zakladka bezplatny katalog ,wpisac 1szt i wyslać. Otrzymasz 1 katalog + darmowa przesyłka. Pozostałe rzeczy również możesz zamówić wchodząc w zamówienia,po lewej stronie wyswietlają się wszystie kategorie. W zestawach nie mozesz wybierac np. kolorów produktów ...dawaja je losowo...poza tym same probki mozna zakupic.Osobiscie polecam wzorniki lakierów, zestaw probek perfum , a probki np. pryzmy,rozu lub pudru sa pelno wymiarowe i naprawde sie oplaca zakupic,cena bardzo niska 4-5zł
a pakiety sa w przedziale od 39-129zł , w zaleznosci ile artykułów się znajduje,kazdy z pakietów mozna zamowic tylko 1 raz
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994

Edytowane przez zaninka
Czas edycji: 2013-01-30 o 08:29
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:42   #1965
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

dziekuje dziewczyny za odp., juz teraz wiem czemu nie potrafiłam ogarnac, nie weszlam tam gdzie trzeba, mam tylko pytanko, jakiej pojemnosci sa probki, testery, chcialam zamowic probki podkladow ale nie bardzo wiem jak maja sie kody probek do kodow pelnowymiarowych produktow,chodzi o kolory...
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:15   #1966
aszaszka18
Przyczajenie
 
Avatar aszaszka18
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 18
GG do aszaszka18
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
dziekuje dziewczyny za odp., juz teraz wiem czemu nie potrafiłam ogarnac, nie weszlam tam gdzie trzeba, mam tylko pytanko, jakiej pojemnosci sa probki, testery, chcialam zamowic probki podkladow ale nie bardzo wiem jak maja sie kody probek do kodow pelnowymiarowych produktow,chodzi o kolory...

kody próbek podkładów są takie same jak kody pełnowymiarowych produktów, o ile sie nie mylę próbki dostajesz w 2-3ml pojemniczkach
aszaszka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 20:49   #1967
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

mam pytanie, napiszcie mi proszę co mi da podpisanie umowy o współpracę, czy w ogóle jest sens? czy raczej nie ma to większego znaczenia?
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 00:00   #1968
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
mam pytanie, napiszcie mi proszę co mi da podpisanie umowy o współpracę, czy w ogóle jest sens? czy raczej nie ma to większego znaczenia?
Witaj
Z tego co mówiła moja sponsorka - warto. Między innymi dlatego, że jak wypracujemy sobie dodatkową bonifikatę (np. ja miałam jedno zamówienie powyżej 300zł wg cen katalogowych, dostałam 5% - czyli zarobiłam 5% od cen netto dodatkowo oprócz tych 30%) to otrzymujemy je tylko wtedy, kiedy mamy podpisaną umowę - o bonifikatach możesz poczytać w planie marketingowym.
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:41   #1969
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
Witaj
Z tego co mówiła moja sponsorka - warto. Między innymi dlatego, że jak wypracujemy sobie dodatkową bonifikatę (np. ja miałam jedno zamówienie powyżej 300zł wg cen katalogowych, dostałam 5% - czyli zarobiłam 5% od cen netto dodatkowo oprócz tych 30%) to otrzymujemy je tylko wtedy, kiedy mamy podpisaną umowę - o bonifikatach możesz poczytać w planie marketingowym.
To znaczy ze musiałabym składać zamówienia na minimum 300zł, żeby mieć ten większy rabat? Czytałam coś o 100zł, ale ciężko mi to pojąć jak na razie.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 13:28   #1970
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
To znaczy ze musiałabym składać zamówienia na minimum 300zł, żeby mieć ten większy rabat? Czytałam coś o 100zł, ale ciężko mi to pojąć jak na razie.
Cytat z planu marketingowego:
"Bonifikaty możesz osiągnąć w dwojaki sposób :
 składając zamówienia własne na określoną kwotę,
 zapraszając do współpracy kolejne osoby i budując w ten sposób swoją własną strukturę sprzedaży.
W tym przypadku w trakcie rozwoju struktury obowiązują tzw. międzyprowizje wynikające z różnicy
procentowej między poszczególnymi poziomami."

Rozumiem, że własnej struktury nie masz, czyli bonifikatę dostajesz na podstawie swojego zamówienia. Są różne progi, np. jak masz zamówienie wg cen katalogowych od 300zł do 999zł, dostajesz 5% od cen netto - czyli odejmując od cen katalogowych 30% i podatek vat, 1000-1999zł - 9% (popatrz w tabeli w planie marketingowym).
A teraz na moim przykładzie
Swoje pierwsze zamówienie miałam na ok. 325zł wg cen katalogowych, ceny netto ok. 195zł i od tego dostałam dodatkowo 5% czyli niecałe 10zł - są to pieniądze powiedzmy 'wirtualne', bo nie dostaje ich do ręki. Ale składając zamówienie teraz będę mogła sobie te 10zł odliczyć, a wiadomo, klientki zapłacą mi 'do ręki', więc wyjdzie na to samo - mam nadzieję, że nie zakręciłam
O 100zł, o którym piszesz - nie wiem, ale podejrzewam, że chodzi o to, że jak masz swoją strukturę, która robi Ci jakiś obrót, to jest wymagana suma, za którą musisz złożyć zamówienie, aby policzyli Ci tą dodatkową kasę - ale jeśli nie budujesz struktury to nie dotyczy Ciebie.
Osobiście uważam, że warto podpisać umowę, ja tym razem zarobiłam tylko 10zł, a kto wie, może w przyszłym miesiącu będę mieć zamówienie za 2tys i wtedy dostanę dodatkowo więcej (oczywiście oprócz standardowego 30%, które masz bez względu na wysokość zamówienia).

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Aha, myślę, że nie warto podchodzić do tego z myślą, że muszę złożyć zamówienie za tyle i tyle, żeby mieć dodatkową bonifikatę. Ja umowę podpisałam właśnie m.in. dla tych dodatkowych bonifikat, ale składam zamówienia takie jakie 'uzbieram', a skoro istnieje możliwość, że mogę dostać dodatkowy grosz, to czemu nie skorzytać? Będę mieć powyżej 300zł i dostanę 5% - fajnie, nie, to mówi się trudno i pracuje dalej
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:48   #1971
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

A ja nie podpisywałam żadnej umowy i też dostawałam bonifikaty za swoje zamówienia powyżej 300 zł a teraz jeszcze oprócz tego dostaję za to co wypracuje moja grupa
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:55   #1972
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
Cytat z planu marketingowego:
"Bonifikaty możesz osiągnąć w dwojaki sposób :
 składając zamówienia własne na określoną kwotę,
 zapraszając do współpracy kolejne osoby i budując w ten sposób swoją własną strukturę sprzedaży.
W tym przypadku w trakcie rozwoju struktury obowiązują tzw. międzyprowizje wynikające z różnicy
procentowej między poszczególnymi poziomami."

Rozumiem, że własnej struktury nie masz, czyli bonifikatę dostajesz na podstawie swojego zamówienia. Są różne progi, np. jak masz zamówienie wg cen katalogowych od 300zł do 999zł, dostajesz 5% od cen netto - czyli odejmując od cen katalogowych 30% i podatek vat, 1000-1999zł - 9% (popatrz w tabeli w planie marketingowym).
A teraz na moim przykładzie
Swoje pierwsze zamówienie miałam na ok. 325zł wg cen katalogowych, ceny netto ok. 195zł i od tego dostałam dodatkowo 5% czyli niecałe 10zł - są to pieniądze powiedzmy 'wirtualne', bo nie dostaje ich do ręki. Ale składając zamówienie teraz będę mogła sobie te 10zł odliczyć, a wiadomo, klientki zapłacą mi 'do ręki', więc wyjdzie na to samo - mam nadzieję, że nie zakręciłam
O 100zł, o którym piszesz - nie wiem, ale podejrzewam, że chodzi o to, że jak masz swoją strukturę, która robi Ci jakiś obrót, to jest wymagana suma, za którą musisz złożyć zamówienie, aby policzyli Ci tą dodatkową kasę - ale jeśli nie budujesz struktury to nie dotyczy Ciebie.
Osobiście uważam, że warto podpisać umowę, ja tym razem zarobiłam tylko 10zł, a kto wie, może w przyszłym miesiącu będę mieć zamówienie za 2tys i wtedy dostanę dodatkowo więcej (oczywiście oprócz standardowego 30%, które masz bez względu na wysokość zamówienia).

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Aha, myślę, że nie warto podchodzić do tego z myślą, że muszę złożyć zamówienie za tyle i tyle, żeby mieć dodatkową bonifikatę. Ja umowę podpisałam właśnie m.in. dla tych dodatkowych bonifikat, ale składam zamówienia takie jakie 'uzbieram', a skoro istnieje możliwość, że mogę dostać dodatkowy grosz, to czemu nie skorzytać? Będę mieć powyżej 300zł i dostanę 5% - fajnie, nie, to mówi się trudno i pracuje dalej
Czytałam ten plan marketingowy kilka razy i nie bardzo go rozumiem, teraz mi trochę rozjaśniłaś. Nie mam własnej struktury, a zamówienia na 300zł, raczej bardzo rzadko uda mi sie uzbierać, jeśli w ogóle, więc nie ma to dla mnie sensu zeby podpisywać umowę.
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
A ja nie podpisywałam żadnej umowy i też dostawałam bonifikaty za swoje zamówienia powyżej 300 zł a teraz jeszcze oprócz tego dostaję za to co wypracuje moja grupa

A jak to zrobiłaś?
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 20:31   #1973
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Ja tez nie mam podpisanej umowy a dostaje bonifikate.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 23:05   #1974
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam podpisanej umowy a dostaje bonifikate.
no ja właśnie też, dlatego zastanawia mnie co w ogóle daje ta umowa, skoro te bonifikaty tak czy siak otrzymujemy... otrzymuje bonifikaty od swoich zamówień i od zamówień ludzi w mojej grupie, całą sumę później mogę (ale nie muszę) odliczyć sobie jako rabat przy zamówieniu

są jakieś nagrody pieniężne jeśli dobrze się orientuję (od 500-3000 zł), o co z tym chodzi? może tutaj potrzebna jest ta umowa?

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2013-02-01 o 23:08
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 23:11   #1975
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Oczywiście że tak! Plan marketingowy jest taki sam dla wszystkich konsultantów! Ja też żadnej umowy nie podpisywałam i za każdym razem mam rabat 5%. To podpisywanie umowy to jakieś nieaktualne informacje.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:24   #1976
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
są jakieś nagrody pieniężne jeśli dobrze się orientuję (od 500-3000 zł), o co z tym chodzi? może tutaj potrzebna jest ta umowa?
Calkiem mozliwe, ze o to chodzi. Ale nie mam na tyle dużych zamówień, zeby to zweryfikowac. Moze któraś dziewczyna z watku bedzie miala jakies swieże info albo doswiadczenie w tym kierunku
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:29   #1977
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak! Plan marketingowy jest taki sam dla wszystkich konsultantów! Ja też żadnej umowy nie podpisywałam i za każdym razem mam rabat 5%. To podpisywanie umowy to jakieś nieaktualne informacje.

I jak to wygląda? Jak składasz zamówienie na ponad 300zł to coś sie pokazuje na stronie, czy trzeba coś kliknąć żeby dostać ten rabat, czy nic nie trzeba robic?
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman

Edytowane przez migotka03
Czas edycji: 2013-02-02 o 09:32
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 11:27   #1978
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
A ja nie podpisywałam żadnej umowy i też dostawałam bonifikaty za swoje zamówienia powyżej 300 zł a teraz jeszcze oprócz tego dostaję za to co wypracuje moja grupa
Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam podpisanej umowy a dostaje bonifikate.
Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak! Plan marketingowy jest taki sam dla wszystkich konsultantów! Ja też żadnej umowy nie podpisywałam i za każdym razem mam rabat 5%. To podpisywanie umowy to jakieś nieaktualne informacje.
dziewczyny, serio? no to ja nie wiem co daje ta umowa.. moja sponsorka mówiła właśnie o tych bonifikatach, że tego jest potrzebna umowa, a takie info ma od swojej sponsorki..

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
I jak to wygląda? Jak składasz zamówienie na ponad 300zł to coś sie pokazuje na stronie, czy trzeba coś kliknąć żeby dostać ten rabat, czy nic nie trzeba robic?
nic nie trzeba kliknąć, jak masz zamówienie na ponad 300zł to np. ja sobie sprawdzałam swój bonus w zakładce 'raporty' lub 'struktura'.
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:20   #1979
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość

nic nie trzeba kliknąć, jak masz zamówienie na ponad 300zł to np. ja sobie sprawdzałam swój bonus w zakładce 'raporty' lub 'struktura'.

Aha, czyli jak zrobie zamówienie na 300zł, to po prostu przy następnym dostanę ten rabat. Ok, dzięki. To teraz zobaczymy czy uda mi się uzbierać tak duże zamówienie
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 19:05   #1980
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak zrobie zamówienie na 300zł, to po prostu przy następnym dostanę ten rabat. Ok, dzięki. To teraz zobaczymy czy uda mi się uzbierać tak duże zamówienie
rabat dostajesz automatycznie przy składaniu zamówienia, nie musisz go odliczać przy kolejnym zamówieniu tylko kiedykolwiek chcesz
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.