Mariza - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 19:35   #2011
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Ja zamowilam sloiczki na zrobsobiekrem 6ml i 10ml po 35gr/sztuka zamawialam tam kosmetyki dla siebie, bratowej no to wysylka wyszla w sumie grosze. Jeszcze dziewczynie z grupy odsprzedalam kilka(dziesiat xD) sloiczkow.

Drogo nie wychodzi, liczylam wczoraj peeling brzoskwiniowy na probki 10ml i wyszlo gdzies 1,15 za jedną próbkę. Już umówione 60ml oddam konsultantce z mojej grupy, kilka próbek rozdzielę i mam nadzieję, że mi zostanie z 50-60ml chociaż na spróbowanie
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:36   #2012
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Czytałyście o perfumach??
A ja kupiłam cały zestaw próbek perfum
I po co??
Nie ty jedyna, też nabyłam bo poprzedni zestaw mi wyparował albo się zużył

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
a może zrób zwrot? skoro dopiero je zamówiłaś a już ich nie będzie to myślę, że powinni nie robić problemów.
swoją drogą też miałam je zamawiać ostatnio..
wątpię żeby przyjeli, moim zdaniem w ogóle nie powinni ich udostępniać skoro wiedzieli że wycofują to i owo. Obiecałam sobie że już nigdy nie "napyskuję" szefostwu, ale .................
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:43   #2013
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Nie ty jedyna, też nabyłam bo poprzedni zestaw mi wyparował albo się zużył

Wiem, zdaję sobie sprawę że wiele osób je kupiło ostatnio i w ogóle, ale tak czy siak jestem zła, szkoda ze nie powiedzieli wcześniej.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:58   #2014
aszaszka18
Przyczajenie
 
Avatar aszaszka18
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 18
GG do aszaszka18
Dot.: Mariza

też kupiłam zestaw perfum ale gdybym wiedziała to wstrzymała bym się z zakupem
__________________
Konsultantka Marizy - Rzeszów
agnieszka-mariza@o2.pl
aszaszka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:14   #2015
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

dziewczyny a jakie sa tusze do rzes? ktory jest godny polecenia?
zamowilam dla siebie krem pod oczy z algami, niby tani, niby 20 ml ale porazka....jeszcze mnie podraznił.

przetestowalam deo w kulce pure, jestem bardzo zadowlona, bede go polecac bo warto.

teraz sie przymierzam do balsamow, zeli i peelingow do ciala ale poczekam na zamowienia klientek, choc widze ze wszyscy jakos sceptycznie do tej marizy podchodzą, za tanie, za polskie, jednak oriflame i avon dominuje...
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:08   #2016
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Marizanki, miałyście taki przypadek żeby na fakturze nie było napisanej ceny katalogowej tylko ta z upustem a rubryka gdzie widnieje % upustu podane jest 0%?
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:12   #2017
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie sa tusze do rzes? ktory jest godny polecenia?
zamowilam dla siebie krem pod oczy z algami, niby tani, niby 20 ml ale porazka....jeszcze mnie podraznił.

przetestowalam deo w kulce pure, jestem bardzo zadowlona, bede go polecac bo warto.

teraz sie przymierzam do balsamow, zeli i peelingow do ciala ale poczekam na zamowienia klientek, choc widze ze wszyscy jakos sceptycznie do tej marizy podchodzą, za tanie, za polskie, jednak oriflame i avon dominuje...
Moje klientki bardzo sobie chwalą tusz long lash. Ja ostatnio zamówiłam ten 3D i też jestem z niego zadowolona.

Jeżeli chodzi o balsamy, to moja znajoma zamówiła sobie masło waniliowe i wzięłam trochę od niej na zrobienie próbki. wczoraj w jednym miejscu na skórze zauważyłam, że mam tak suchą skórę, że aż łuska mi sie zrobiła i z ciekawości sobie posmarowałam tym masłem i muszę powiedzieć, że dzisiaj o dziwo po suchej skórze nie ma śladu masło ma rozświetlające drobinki co może niektórym przeszkadzać. Teraz mam zamiar zamówić i sprawdzić poziomkowe
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 19:47   #2018
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Moje klientki bardzo sobie chwalą tusz long lash. Ja ostatnio zamówiłam ten 3D i też jestem z niego zadowolona.

Jeżeli chodzi o balsamy, to moja znajoma zamówiła sobie masło waniliowe i wzięłam trochę od niej na zrobienie próbki. wczoraj w jednym miejscu na skórze zauważyłam, że mam tak suchą skórę, że aż łuska mi sie zrobiła i z ciekawości sobie posmarowałam tym masłem i muszę powiedzieć, że dzisiaj o dziwo po suchej skórze nie ma śladu masło ma rozświetlające drobinki co może niektórym przeszkadzać. Teraz mam zamiar zamówić i sprawdzić poziomkowe
A te drobinki to takie delikatne czy jakby ktoś brokatu naćkał ?? Bo kiedyś miałam balsam rozświetlający to wstyd było wyjść na ulice po posmarowaniu (efekt choinki)
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:00   #2019
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
A te drobinki to takie delikatne czy jakby ktoś brokatu naćkał ?? Bo kiedyś miałam balsam rozświetlający to wstyd było wyjść na ulice po posmarowaniu (efekt choinki)
Delikatne. Ja w kiepskim świetle nawet nie zauważyłam nawet, że te drobinki są. Latem pewnie będzie fajnie to wyglądało
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:29   #2020
CheeryLady
Przyczajenie
 
Avatar CheeryLady
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

dziewczyny kiedy mniej więcej będzie nowy katalog?
__________________
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać " Walt Disney
CheeryLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 13:31   #2021
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

pewnie pod koniec lutego
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 14:21   #2022
CheeryLady
Przyczajenie
 
Avatar CheeryLady
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Dziewczyny pomóżcie
Ja dopiero zaczynam swoją przygode z marizą i nie rozumiem czegoś: w katalogu np; cena wygładzającej bazy pod makijaż to: 20.90 na stronie marizy kosztuje ona 14,63 grubą czcionką, a normalna czcionką jest 11,83? Ta 11,83 to jest ta cena którą ja im musze zpłacić tak po odebraniu tego swojego "zysku" tak? A klientce ta baze mam za ile policzyć za 20,90? czy za 14,63? Czy to jest tak że od 20,90 odejmuje te 11,83 i to co wychodzi jest mój zysk?
POMOCY bardzo prosze o wytłumaczenie mi tego
__________________
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać " Walt Disney
CheeryLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:37   #2023
kaysha16
Raczkowanie
 
Avatar kaysha16
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 142
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheeryLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Ja dopiero zaczynam swoją przygode z marizą i nie rozumiem czegoś: w katalogu np; cena wygładzającej bazy pod makijaż to: 20.90 na stronie marizy kosztuje ona 14,63 grubą czcionką, a normalna czcionką jest 11,83? Ta 11,83 to jest ta cena którą ja im musze zpłacić tak po odebraniu tego swojego "zysku" tak? A klientce ta baze mam za ile policzyć za 20,90? czy za 14,63? Czy to jest tak że od 20,90 odejmuje te 11,83 i to co wychodzi jest mój zysk?
POMOCY bardzo prosze o wytłumaczenie mi tego
14,63 zł to cena po odliczeniu twojego upustu (30%) i na tę cenę patrzysz, składając swoje zamówienie, bo tyle musisz zapłacić firmie. Klientce liczysz normalnie 20,90 zł, a twój zysk to te 30% odjęte od tej kwoty, czyli na bazie zarobisz 6,27 zł. Ta druga cena, którą podałaś, czyli 11,83 zł to cena CN - cena netto (CK - 30% - 23% VAT)

*CK - cena katalogowa

Mam nadzieję, że wytłumaczyłam ci to w miarę jasno
kaysha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:40   #2024
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheeryLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie
Ja dopiero zaczynam swoją przygode z marizą i nie rozumiem czegoś: w katalogu np; cena wygładzającej bazy pod makijaż to: 20.90 na stronie marizy kosztuje ona 14,63 grubą czcionką, a normalna czcionką jest 11,83? Ta 11,83 to jest ta cena którą ja im musze zpłacić tak po odebraniu tego swojego "zysku" tak? A klientce ta baze mam za ile policzyć za 20,90? czy za 14,63? Czy to jest tak że od 20,90 odejmuje te 11,83 i to co wychodzi jest mój zysk?
POMOCY bardzo prosze o wytłumaczenie mi tego


Klientce sprzedajesz bazę za 20,90 zł
Firmie płacisz 14,63 zł
I różnica 20,90-14,63 = 6,27 zł to jest twój zysk
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:41   #2025
CheeryLady
Przyczajenie
 
Avatar CheeryLady
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Mariza

Bardzo ci dziękuje Jestes wielka
__________________
"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać " Walt Disney
CheeryLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:15   #2026
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

hej dziewczyny, mam jeszcze pytanko, na stronce jest zaznaczenie, ze moge zamowic max 2 testery pudru czy rozu, czy to jest ograniczenie na jeden katalog, na jedno zamowienie czy ogolnie, jesli raz zamowie to juz nie moge?

widzialam, ze mariza miala takie palety cieni , czy one zostaly wycofane czy sie pojawiaja?
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:21   #2027
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam jeszcze pytanko, na stronce jest zaznaczenie, ze moge zamowic max 2 testery pudru czy rozu, czy to jest ograniczenie na jeden katalog, na jedno zamowienie czy ogolnie, jesli raz zamowie to juz nie moge?

widzialam, ze mariza miala takie palety cieni , czy one zostaly wycofane czy sie pojawiaja?

z tego co wiem to można zamówić max 2 sztuki tych testerów (ten limit nie odnawia się)
chyba, że w jakimś dłuższym okresie... mnie się póki co nie odnowił
na początku myślałam, że max 2 sztuki na jedno zamówienie ale nie ma tak dobrze... tym bardziej, że te testery są pełnowymiarowe

co do palet nie widzę ich, więc pewnie już nie ma... widocznie nie było zainteresowania nimi, bo cena była dość wysoka
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:21   #2028
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam jeszcze pytanko, na stronce jest zaznaczenie, ze moge zamowic max 2 testery pudru czy rozu, czy to jest ograniczenie na jeden katalog, na jedno zamowienie czy ogolnie, jesli raz zamowie to juz nie moge?

widzialam, ze mariza miala takie palety cieni , czy one zostaly wycofane czy sie pojawiaja?
Na pewno to nie jest tak, że możesz zamówić coś tylko i wyłącznie raz co to to nie )
nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że na jedno zamówienie
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:24   #2029
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość

przetestowalam deo w kulce pure, jestem bardzo zadowlona, bede go polecac bo warto.
wg mnie lepszy jest soft (różowy) - ma ładniejszy zapach
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 15:38   #2030
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

dziekuje za odpowiedź

a co myslicie o podkładach? mialam testerek balansujacego i faktycznie w polaczeniu z baza matujaca i pudrem ryzowym jest dobrze, efekt zadowalajacy ale mysle o kryjacych, czy dobrze kryja?bez efektu maski?
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:22   #2031
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedź

a co myslicie o podkładach? mialam testerek balansujacego i faktycznie w polaczeniu z baza matujaca i pudrem ryzowym jest dobrze, efekt zadowalajacy ale mysle o kryjacych, czy dobrze kryja?bez efektu maski?
u mnie masowo zamawiają ten podkład matujący oil free i bardzo sobie go chwalą teraz też go będę zamawiać i wypróbuję sama.
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 18:25   #2032
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
u mnie masowo zamawiają ten podkład matujący oil free i bardzo sobie go chwalą teraz też go będę zamawiać i wypróbuję sama.
Chciałam dziś zamówić próbkę tego podkładu, ale nie pisało który jaki kolor i nie wzięłam.
A macie może pędzle do cieni i do pudru? Dobre są? Zwłaszcza ten do cieni?
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 18:45   #2033
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 551
Dot.: Mariza

czy teraz juz nie dodaja katalogow do pierwszej paczki? ja dzis nie dostalam i nie wiem czy cos sie zmienilo?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 19:03   #2034
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Tak, zmieniło się na gorsze teraz nie dodają już katalogów darmowych oprócz tego jednego, jak nie zapłacisz to nie masz.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 19:26   #2035
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

wiecie co, troche sie rozczarowalam mariza, bylam kiedys konsultantka oriflame i pamietam, moja sponsorka zalatiala mi katalogi za darmo lub kilka groszy, podobnie probki, termin płatnosci 2 tygodnie, na spojojnie klientki zaplacily a ja sie nie stresowalam...
ja jestem w takiej sytuacji ze kiedy nazbieram zamopwienie za 300 zł nie bede w stanie wylozyc kasy za klientki bo mnie na to nie stac, czesto klientki mowia ze po wypłacie zapłaca, albo za kilka dni, jak odmowic, a przeciez nie bede brala kasy z gory, moja sponsorka mi powiedziala ze nie ma mozliwosci odrocznia płatnosci, wiec chrzanie taka firme, skoro chca zarabiac na nas, to moze jakies udogodnienia by wprowadzili? z tymi katalogami tez kosmos, nie wywale 20 za katalogi, a powinnam bo zaswze kazda klientka dostawal ode mnie swoj katalog, imiennie, z indywidualna oferta ode mnie, wiedzialam, ze kazda z nim pokaze kataog jeszcze komus teraz tez tak bym chciala a tu lipa.
obawiam sie ze jeszcze moze jedno zamowienie zrobie, zobazce jaki bedzie nastepny katalog i podziekuje bo na dzien dobry sie zdemotywowalam
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:31   #2036
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Płatność z góry jakoś "przełykam", katalogów biorę nie więcej niż pięć, sześć bo na więcej nie będę tracić kasy..dodatkowo niepokoi mnie to, że kolorówki tak bardzo odstają od rzeczywistości np. na pojedyncze róże - dużo osób narzeka, że kolor zupełnie nie ten..Zamówiłam sobie puder Złoto Maroka w odcieniu naturalnym ale z odcieniem naturalnym nie ma nic wspólnego, wyglądam po nałożeniu jak świecąca marchewka w związku z tym wylądował na dnie w szafce. Firma musi popracować nad opakowaniami bo są naprawdę w niektórych przypadkach tandetne, jak z galerii chińskiej u mnie po drugiej stronie ulicy, gdzie szminkę można kupić za 2 zł. Ale żeby nie było, że tak narzekam, to nabyłam z Marizy pomadkę w odcieniu 09 i się wniej zakochałam kolor na moich ustach o jakim marzyłam, nareszcie Teraz cierpię okropnie bo ja zgubiłam, wypadła mi z kieszeni w pracy ale zamówię jeszcze raz
Masło poziomkowe do ciała to poezja, kremowy podkład do twarzy ok, lakiery tak samo nietrwałe jak każdy inny, kremy do rąk bardzo ładnie pachną a pomadki ochronne do ust też przyzwoite. Ogólnie to nie rezygnuję jeszcze z Marizy, nadal chcę być konsultantką ale póki co, moja opinia jest taka, że kosmetyki te, wcale nie wyróżniają sie od tych na co dzień dostępnych nas półkach sklepowych, ot, poprostu firma kosmetyczna jakich wiele.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:18   #2037
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

A ja się nie mogę doczekać tych nowych perfum. Może wreszcie sprzedaż mi ruszy, bo ostatnio totalna klęska. Dowiedziałam się w firmie, że od Katalogu nr 2 będą od razu dostępne nowe próbki.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:36   #2038
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

oo super, nowe próbki
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 17:05   #2039
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Konsultantka z Wrocławia. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie, Magda
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 19:39   #2040
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Madziaxx1993 Pokaż wiadomość
Na pewno to nie jest tak, że możesz zamówić coś tylko i wyłącznie raz co to to nie )
nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że na jedno zamówienie
...niestey to ograniczenie w zamowieniu probek pelnowymiarowych jest na stałe a nie do każdego zamówienia, cena jak za taką próbkę moim zdaniem bardzo niska
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.