Mariza - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 20:19   #2041
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

jasne ze niska, warto kupic, szkoda ze podkładów nie maja w pełnowymiarowych testerach, łatwiej by bylo klientkom z tego probki robic, szkoda ze nie ma jakiegos probnika kolorow rozy do policzkow, kolory strasznie odbiegaja od tego co w katalogu, dlatego najlepiej poszukac jakis fotek w necie, na blogach zanim sie zamowi..
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 19:07   #2042
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:00   #2043
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Mariza

to chwal sie co bralas
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 07:43   #2044
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 18:52   #2045
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Ja też dostałam dzisiaj pakę!
Ale nie robiłam zdjęć bo mi sie nie chciało, tylko z cieni pstryknęłam.
Dla siebie zamówiłam podkład w pudrze, kulkę pure (ładnie pachnie) i tusz 3D.
Ogólnie najwięcej zamówień na lakiery (małe) i pomadki
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 19:20   #2046
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

czy lakiery z bloga Agi są jeszcze dostępne? http://agowepetitki.blogspot.com/201...zapowiedz.html nie widze ich w katalogu.

W ogóle na blogach jest jakaś inna numeracja niż w katalogu lakierów. Coś się pozmieniało?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:16   #2047
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
czy lakiery z bloga Agi są jeszcze dostępne? http://agowepetitki.blogspot.com/201...zapowiedz.html nie widze ich w katalogu.

W ogóle na blogach jest jakaś inna numeracja niż w katalogu lakierów. Coś się pozmieniało?

W katalogu są (str. 61, numeracja- dwie środkowe cyfry kodu) ale czy są dostępne to nie wiem musiałabym zobaczyć.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 20:31   #2048
Khanna
Raczkowanie
 
Avatar Khanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 297
Dot.: Mariza

Dołączyłam do Marizy, i przy okazji dołączam do tego wątku, mam nadzieję że już na stałe miło Was poznać dziewczyny
Niedługo będę robić swoje pierwsze zamówienie
Khanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:52   #2049
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
W katalogu są (str. 61, numeracja- dwie środkowe cyfry kodu) ale czy są dostępne to nie wiem musiałabym zobaczyć.
dzięki
a orientujesz się czy na targach kosmetycznych w Warszawie 9-10 marca będzie stoisko Marizy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:58   #2050
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Khanna Pokaż wiadomość
Dołączyłam do Marizy, i przy okazji dołączam do tego wątku, mam nadzieję że już na stałe miło Was poznać dziewczyny
Niedługo będę robić swoje pierwsze zamówienie
Witamy i powodzenia



Dziewczyny tusz Long&Black jest dobry? Bo jeszcze nie miałam zamówienia na niego a klientka pytała
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 21:44   #2051
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dzięki
a orientujesz się czy na targach kosmetycznych w Warszawie 9-10 marca będzie stoisko Marizy?
Nie mam pojęcia. Do Warszawy mi daleko

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość

Dziewczyny tusz Long&Black jest dobry? Bo jeszcze nie miałam zamówienia na niego a klientka pytała
U mnie sporo osób ten tusz kupiło, ale jeszcze nie mam opinii od klientek. Sama go wypróbowałam, i jak dla mnie słaby.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 11:31   #2052
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Orientuje się któraś z Was ile gram ma pomadka soft&colour ?
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:12   #2053
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Hej! Widzę że ostatnio mało kto tu zagląda.
Pytałam was ostatnio o pędzle, ale rozumiem że nikt z was ich nie miał. Może ja sie skuszę w przyszłym miesiącu
Tak się zastanawiam ostatnio nad rozpoczęciem budowania swojej struktury. Jak na razie trochę się obawiam, możecie napisać jak to wszystko u was wygląda?
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:40   #2054
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam ostatnio nad rozpoczęciem budowania swojej struktury. Jak na razie trochę się obawiam, możecie napisać jak to wszystko u was wygląda?
A Ty masz swojego sponsora czy jesteś zapisana pod firmę?

Dziewczyny bo z tego katalogu można zamawiać do 28, a nowy katalog będzie dostępny od 1 marca. Myślicie, że jakbym złożyła zamówienie tego 28 i zamówiła nowe katalogi to by mi dorzucili do paczki? Czy trzeba zamówić paczkę tak, żeby do 28 doszła do mnie?

A i jeszcze jedno pytanie tak na wszelki wypadek. Czy jest tu jakaś konsultantka z Łodzi, która ewentualnie chciałaby zamówić od czasu do czasu katalogi tak na spółę, żeby było taniej? Bo przy 20 sztukach mamy przesyłkę za darmo i tylko na katalogi byśmy się złożyły bo mi aż taka ilość nie jest potrzebna :P
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:35   #2055
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
A Ty masz swojego sponsora czy jesteś zapisana pod firmę?

Dziewczyny bo z tego katalogu można zamawiać do 28, a nowy katalog będzie dostępny od 1 marca. Myślicie, że jakbym złożyła zamówienie tego 28 i zamówiła nowe katalogi to by mi dorzucili do paczki? Czy trzeba zamówić paczkę tak, żeby do 28 doszła do mnie?

A i jeszcze jedno pytanie tak na wszelki wypadek. Czy jest tu jakaś konsultantka z Łodzi, która ewentualnie chciałaby zamówić od czasu do czasu katalogi tak na spółę, żeby było taniej? Bo przy 20 sztukach mamy przesyłkę za darmo i tylko na katalogi byśmy się złożyły bo mi aż taka ilość nie jest potrzebna :P
Mam sponsora. Ale najpierw chciałam pogadać z wami na ten temat
Co do katalogów to nie wiem, też chciałabym złożyć zamówienie pod koniec lutego i żeby już można było zamówić nowe katalogi.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:37   #2056
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Dziewczyny, a czy próbniki lakierów pojawiają się regularnie? Bo chciałam złożyć zamówienie, a ich ciągle nie ma :/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:48   #2057
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy próbniki lakierów pojawiają się regularnie? Bo chciałam złożyć zamówienie, a ich ciągle nie ma :/
skoro nie ma to powinny się wkrótce pojawić

podobnie jak dziewczyny wyżej chciałabym zrobić zamówienie tak, aby przsyzły mi nowe katalogi; jak to było poprzednio? wersja papierowa kiedy była dostępna? pamięta ktoś?
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 13:04   #2058
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 13:18   #2059
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: Mariza

hej dziewczyny, dzis otrzymałam kolejna paczke, tym razem zamowilam przy okazji kilka testerow, pryzmy, roze, kuleczki rozswietlajace i brazujace, czy orientujecie sie moze czy pelnowymiarowe opakowanie kuleczek jest takie samo jak tester czy wieksze?
jakies male to pudelko i strasznie nieporecznie sie pedzlem w nim wywija, kulki wypadaja, jakosciowo kiepskawe, bardzo sie sypia i krusza, za duzo naklada sie na pedzel, łatwo mozna przesadzic choc efekt zadowalajacy, nie powiem. pryzmy rewelacyjne, warto polecac ale tez trzeba delikatnie nakladac bo łatwo mozna przedobrzyc. podwojne roze fajne, mam ta wersje ,,rozowa", polecam
moj hit na ten moment to podklad balansujacy;-)

i pytanko, jesli 1.03 zamowie tylko katalog marzec-kwiecien to tez bedzie darmowy tak?
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 14:56   #2060
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Orientuje się któraś z Was ile gram ma pomadka soft&colour ?
Na opakowaniu niestety nie pisze ale ważąc domowym sposobem z opakowaniem waży 16g, plastik jest bardzo lekki więc podziel to na pół i masz wagę kosmetyku czyli jakieś 8g
Wykręcając na full wystaje nam 2,6cm długości
Daje ci to już jakiś obraz?
Niestety barwy w katalogu odbiegają nieco od tego co jest w rzeczywistości.

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Chciałam dziś zamówić próbkę tego podkładu, ale nie pisało który jaki kolor i nie wzięłam.
A macie może pędzle do cieni i do pudru? Dobre są? Zwłaszcza ten do cieni?
Cofnij się trochę do tyłu, pokazywałam fotkę z pędzlem do pudru
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:46   #2061
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy próbniki lakierów pojawiają się regularnie? Bo chciałam złożyć zamówienie, a ich ciągle nie ma :/
Nie wiem czy się załapiesz, ja od października nie mogę dostać tych próbników, zakązdym razem jak składam zamówienie to ich ciągle nie ma, wkurza mnie to

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

i pytanko, jesli 1.03 zamowie tylko katalog marzec-kwiecien to tez bedzie darmowy tak?[/QUOTE]

Niezależnie od tego kiedy zamówisz, przysługuje ci jeden katalog darmowy.
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 16:54   #2062
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

szkoda z tymi wzornikami :/
a jak oceniacie lakiery? chciałabym sobie kilka kupić ale boję się, że kolory będą nijakie i jakość kiepska.
Na blogu Agabil wszystkie lakiery mają taaaakie piękne kolory a na innych blogach już wyglądają nijak. I teraz nie wiem które blogi oddają prawdziwy urok lakierów.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:40   #2063
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

A mam do Was jeszcze jedno pytanko.
Czy kosmetyki Mariza można tak na legalu sprzedawać w sklepikach? Np. jak ma się swój sklep z kosmetykami, jakoś dogadać się z firmą, brać od nich i sprzedawać?
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:02   #2064
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość

Cofnij się trochę do tyłu, pokazywałam fotkę z pędzlem do pudru
Znalazłam. Wygląda fajnie.
Jeszcze jestem ciekawa jaki jest ten pędzel do cieni. Czy dobrze się nim nakłada cienie.

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy się załapiesz, ja od października nie mogę dostać tych próbników, zakązdym razem jak składam zamówienie to ich ciągle nie ma, wkurza mnie to
Ja jak pod koniec stycznia zamawiałam to były
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:03   #2065
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
A mam do Was jeszcze jedno pytanko.
Czy kosmetyki Mariza można tak na legalu sprzedawać w sklepikach? Np. jak ma się swój sklep z kosmetykami, jakoś dogadać się z firmą, brać od nich i sprzedawać?
jak masz zarejestrowaną działalność to pewnie że możesz. Musisz mieć kasę fiskalną. Ale nie licz że możesz podrzucić jakiemuś znajomemu co ma np drogerie żeby ci sprzedawał bo on musi mieć na cały towar fakturę ze swoim nazwiskiem
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com

Edytowane przez kawa80
Czas edycji: 2013-02-15 o 20:07
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:23   #2066
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
jak masz zarejestrowaną działalność to pewnie że możesz. Musisz mieć kasę fiskalną. Ale nie licz że możesz podrzucić jakiemuś znajomemu co ma np drogerie żeby ci sprzedawał bo on musi mieć na cały towar fakturę ze swoim nazwiskiem
Nie, to nie o to chodzi Ja chciałabym założyć taki swój sklepik osiedlowy bo u nas nie ma nic z kosmetykami... Czyli jeżeli miałabym swoją firmę i zamawiałabym z Marizy i sprzedawała to to jest legalne? Bo ostatnio bardzo intensywnie o tym sklepiku myślę
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:43   #2067
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno pytanie tak na wszelki wypadek. Czy jest tu jakaś konsultantka z Łodzi, która ewentualnie chciałaby zamówić od czasu do czasu katalogi tak na spółę, żeby było taniej? Bo przy 20 sztukach mamy przesyłkę za darmo i tylko na katalogi byśmy się złożyły bo mi aż taka ilość nie jest potrzebna :P
ja jestem z Łodzi moja sponsorka, jej sponsorka i jeszcze moja znajoma też są konsultantkami, więc zawsze zamawiamy w czwórkę katalogi, także myślę, że możesz do nas dołączyć
Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Hej! Widzę że ostatnio mało kto tu zagląda.
Pytałam was ostatnio o pędzle, ale rozumiem że nikt z was ich nie miał. Może ja sie skuszę w przyszłym miesiącu
Tak się zastanawiam ostatnio nad rozpoczęciem budowania swojej struktury. Jak na razie trochę się obawiam, możecie napisać jak to wszystko u was wygląda?
Ja właśnie zaczynam przygodę z budowaniem własnej struktury, na początku chyba najłatwiej jest wciągać znajomych - no bo z taką osobą łatwiej Ci się dogadać wszystkie szczegóły itp., a potem można zacząć bawić się w szukanie chętnych z ogłoszeń takie moje osobiste odczucie
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy próbniki lakierów pojawiają się regularnie? Bo chciałam złożyć zamówienie, a ich ciągle nie ma :/
Też miałam z tym problem, ale w końcu udało mi się je zamówić w styczniu szczerze powiem, że widać różnicę w kolorach katalogowych a tych na próbnikach, więc poluj na nie, bo warto je mieć.
Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
podobnie jak dziewczyny wyżej chciałabym zrobić zamówienie tak, aby przsyzły mi nowe katalogi; jak to było poprzednio? wersja papierowa kiedy była dostępna? pamięta ktoś?
z tego co ja pamiętam to 20ego była wersja elektroniczna i katalog obowiązywał od 6ego, ale kiedy dostępne były papierowe - nie mam zielonego pojęcia..

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Nie, to nie o to chodzi Ja chciałabym założyć taki swój sklepik osiedlowy bo u nas nie ma nic z kosmetykami... Czyli jeżeli miałabym swoją firmę i zamawiałabym z Marizy i sprzedawała to to jest legalne? Bo ostatnio bardzo intensywnie o tym sklepiku myślę
myślę, że bez problemów możesz zamawiać na firmę, nawet masz zakładkę w 'danych osobowych' na swojej strefie, gdzie wpisujesz dane firmy, więc po coś chyba ona jest
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:52   #2068
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
ja jestem z Łodzi moja sponsorka, jej sponsorka i jeszcze moja znajoma też są konsultantkami, więc zawsze zamawiamy w czwórkę katalogi, także myślę, że możesz do nas dołączyć

myślę, że bez problemów możesz zamawiać na firmę, nawet masz zakładkę w 'danych osobowych' na swojej strefie, gdzie wpisujesz dane firmy, więc po coś chyba ona jest
Firmy jeszcze nie mam ale bardzo namiętnie o tym myślę Napisz mi na priv z jakiej dzielnicy Łodzi jesteś? Bo może udałoby się zamówić katalogi bez kosztów przesyłki i po tańszej cenie
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:55   #2069
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Nie, to nie o to chodzi Ja chciałabym założyć taki swój sklepik osiedlowy bo u nas nie ma nic z kosmetykami... Czyli jeżeli miałabym swoją firmę i zamawiałabym z Marizy i sprzedawała to to jest legalne? Bo ostatnio bardzo intensywnie o tym sklepiku myślę
też się nad tym zastanawiałam; u mnie w okolicy w jednym z domów handlowych babka ma stoisko z Avonem, niedaleko jest Paese (mały sklepik tylko z kosmetykami tej firmy)

wg mnie można bez problemu sprzedawać w ten sposób, ich raczej nie interesuje jak sprzedasz kosmetyki - wszystko zależy od Ciebie; skoro zawsze dostajemy fakturę to to wystarczy, aby sprzedawać kosmetyki w ramach działalności (faktura jest dowodem, że legalnie nabyłaś towar) - Urzędowi Skarbowego wystarczy taki dowód

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2013-02-15 o 20:56
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 21:41   #2070
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Na opakowaniu niestety nie pisze ale ważąc domowym sposobem z opakowaniem waży 16g, plastik jest bardzo lekki więc podziel to na pół i masz wagę kosmetyku czyli jakieś 8g
Wykręcając na full wystaje nam 2,6cm długości
Daje ci to już jakiś obraz?
Niestety barwy w katalogu odbiegają nieco od tego co jest w rzeczywistości.
Dziękuję Ci bardzo porównałam to sobie z pomadka którą mam w domu ... A kolorki sprawdzam na blogach u dziewczyn recenzujących i muszę powiedzieć,że baaaardzo odbiegają gdy w katalogu zobaczyłam 08 postanowiłam,że muszę mieć (kolor idealny którego szukam od dawna) a po obejżeniu zdjęć na którymś blogu okazało się,że jest czerwony

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
szkoda z tymi wzornikami :/
a jak oceniacie lakiery? chciałabym sobie kilka kupić ale boję się, że kolory będą nijakie i jakość kiepska.
Na blogu Agabil wszystkie lakiery mają taaaakie piękne kolory a na innych blogach już wyglądają nijak. I teraz nie wiem które blogi oddają prawdziwy urok lakierów.
Lakiery mogę polecić trwałość zadowalająca pod warunkiem,że dobrze przygotujesz płytke,dwie warstwy dobrze kryją (przy niektorych kolorach wystarczy jedna) i maja taki piękny połysk i poluj na wzornik ile sie da bo naprawde warto
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.