Mariza - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 10:16   #2131
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Mariza

a czy mogłybyście mi podać linka do katalogu następnego
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:58   #2132
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak oceniacie cienie matowe pojedyncze? trwale sa?
kusi mnie kolor smietanka, latte i pastelowy roz.

a co do katalogu ja zamawiam wylacznie dla siebie nie mam zadnych klientek bo w sumie nikt nie wie ze mam cos wspolnego z Mariza.
Ja uzywam cieni na bazie artdeco i u mnie trzymaja sie dopoki ich nie zmyje. Sa niezle napigmentowane, jednak przy ciemniejszych kolorach sie osypuja, wiec na to trzeba uwazac. Ja jestem zadowolona z tych cieni ogolnie :P moja powieka lubi sie tluscic, wiec nie wiem jakby to bylo bez bazy
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:10   #2133
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:13   #2134
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Ja uzywam cieni na bazie artdeco i u mnie trzymaja sie dopoki ich nie zmyje. Sa niezle napigmentowane, jednak przy ciemniejszych kolorach sie osypuja, wiec na to trzeba uwazac. Ja jestem zadowolona z tych cieni ogolnie :P moja powieka lubi sie tluscic, wiec nie wiem jakby to bylo bez bazy
a mozesz polecic mi jakis bardzo cielisty kolor? bo chce podklad do samego eyelinera
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:46   #2135
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Mi się bardzo podoba nowy katalog, powinien zachęcać do kupna Oby była lepsza sprzedaż niż z tego, co nadal obowiązuje, bo było kiepsko strasznie...
Próbuję tworzyć grupę, ale kurde nie mogę nikogo zachęcić do "wejścia" pode mnie
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:49   #2136
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Dziewczyny, a jak moge znalezc konsultantke z mojej okolicy?

jednak nie polaczyli mi tych zamowien a chcialam zamowic cien matowy ale nie oplaca mi sie samej go zamawiac bo 16zl za wysylke musialabym placic :/

okolice Legionowa mnie interesuja.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 12:59   #2137
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a mozesz polecic mi jakis bardzo cielisty kolor? bo chce podklad do samego eyelinera

Zobacz sobie tutaj: agowepetitki.blogspot.com/2011/11/matowa-klasyka-mariza.html
Ja tez mam ta palete i tam sa cienie latte i pastelowy roz, o ktorych myslalas. Moim zdaniem cielisty jest wlasnie latte, ale to tez zalezy od koloru skory. Jesli jestes strasznym bladziochem to bedzie nieco ciemniejszy na powiece
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 13:14   #2138
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
katalog wg mnie szalu nie robi, nowosci sa spoko, ale cena na wejscie 16,9 czy 15,9 za 60 ml maseczki to gruba przesada
Faktycznie z ceną przesadzili.. Tym bardziej, ze np wczoraj oglądałam katalog z Orifl.. i tam mają maseczki za 9,90..

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
a czy mogłybyście mi podać linka do katalogu następnego
http://strefamariza.pl/files/mariza_katalog_02-2013.pdf
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:24   #2139
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Madziaxx1993 Pokaż wiadomość
Faktycznie z ceną przesadzili.. Tym bardziej, ze np wczoraj oglądałam katalog z Orifl.. i tam mają maseczki za 9,90..
no mogli dać na początek jakąś zachęcającą cenę, a później, gdy wiele osób polubi produkt podnieść

ja w Avonie też kupowałam za 9,90 zł, ale były w promocji
normalnie cena jest dużo wyższa, w Oriflame pewnie podobnie

ale co tu porównywać... być może Mariza oferuje bardzo dobre maseczki? a nie jakieś buble? może są warte swojej ceny?
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:54   #2140
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak moge znalezc konsultantke z mojej okolicy?

jednak nie polaczyli mi tych zamowien a chcialam zamowic cien matowy ale nie oplaca mi sie samej go zamawiac bo 16zl za wysylke musialabym placic :/

okolice Legionowa mnie interesuja.
Zapytaj swojego sponsora czy ma kogoś blisko ciebie do współpracy
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 14:19   #2141
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

Przeglądnęłam nowy katalog i niestety bez rewelacji. Produkty nowe OK, ale ceny nieciekawe. Małe lakierki znów droższe - 4,70. Maseczki zdecydowanie za drogie. Pracuję też w innej firmie i porównując , to MARIZA trochę zawyżyła swoje ceny. Tam bez problemu mam zamówienia na powyżej 250zł co 3 tygodnie, a tutaj nie mogę uzbierać 140zł przez 2 miesiące. Zaczęło się psuć w pod koniec ubiegłego roku.
Spróbuję dać nowy katalog klientkom, ale będzie ciężko. Ostatnio też narzekały na opakowania Marizy. Jeszcze 1,5 roku temu były jakieś bardziej wytrzymałe, a teraz pękają, napisy się za szybko zdzierają...i ceny lecą w górę (niby niewiele, ale zawsze).
Trzeba być dobrej myśli, choć w mojej grupie od grudnia też nikt nic nie zamawiał.
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:37   #2142
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Madziaxx1993 Pokaż wiadomość
Faktycznie z ceną przesadzili.. Tym bardziej, ze np wczoraj oglądałam katalog z Orifl.. i tam mają maseczki za 9,90..
w Avonie tak samo, a maja 75 ml

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
no mogli dać na początek jakąś zachęcającą cenę, a później, gdy wiele osób polubi produkt podnieść

ja w Avonie też kupowałam za 9,90 zł, ale były w promocji
normalnie cena jest dużo wyższa, w Oriflame pewnie podobnie

ale co tu porównywać... być może Mariza oferuje bardzo dobre maseczki? a nie jakieś buble? może są warte swojej ceny?
cena regularna tak, ale u mnie rzadko kupuja osoby w cenie katalogowej - wola poczekac 3 tygodnie i juz maja taniej, bo czesto sa one w cenie promocyjnej co drugi katalog albo i czesciej (i tu po raz kolejny szkoda, ze katalog w Marizie obowiazuje az 2 miesiace, bo dlugo trzeba czekac na ewentualna promocje)

oczywiscie, ze nie ma co porownywac znane produkty z czyms czegos czego nie znamy, ale ja wole kupic sobie cos sprawdzonego a nie testowac cos, co moze mi sie nie spodobac i to w takiej cenie - chyba, ze ktos sie skusi wczesniej i napisze o nich

tak jak z mydlami i plynami do higieny intymnej - weszly do katalogu w cenie promocyjnej i od razu bylo zainteresowanie a tu szkoda, bo mnie cena na dzien dobry od razu zniecheca
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:14   #2143
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mariza

katalog taki sobie... czekam na promocje tych nowości bo pewnie za jakiś czas będą, a ceny na początek mało zachęcające
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:20   #2144
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Mariza nie jest klonem Avonu czy Oriflame, to jest po prostu Mariza, ma swoje produkty i swoje zasady!
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:31   #2145
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Mariza

no i co z tego? widzisz problem w tym, ze ja jako konsultantka czy moje klientki porownuja te firmy? dla nich to taka sama firma katalogowa jak inne
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 16:57   #2146
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Mariza

jak dla mnie porazka.
miałam nadzieję na jakieś fajne świąteczno-wiosenne promocje, a tu chała. I jeszce te wody TOALETOWE w tej samej cenie co wcześniej były PERFUMOWANE. Cena maseczki też porazka...
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:13   #2147
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
I jeszce te wody TOALETOWE w tej samej cenie co wcześniej były PERFUMOWANE. Cena maseczki też porazka...
pokaż mi katalog w którym wody perfumowane były w takiej cenie co toaletowe, bo może o czymś nie wiem
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 18:52   #2148
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Ja nie wiem dziewczyny, Wy mówiecie serio?
Ja zamówienia mam co miesiąc za min.200zł - często jest tak, że wiele rzeczy się podoba, ale nie mają kasy, więc zamawiają na raty - zawsze, ale to zawsze mam te 200zł minimum.
Co do struktury - w ciągu całego lutego zapisało mi się 6 osób. Nie wiem, może mam szczęście albo piszę w sposób bardzo zachęcający ?
Jak dla mnie katalog nowy jest dużo lepszy od poprzednich, fakt, podnoszą ceny, ale to raczej było do przewidzenia.. Podobają mi się nowości, szkoda jedynie, że cienie Brilliant były edycją limitowaną, bo cieszyły się dużą popularnością. I uważam, że katalog jest dużo 'czystszy' - łatwiej mi się w nim odnaleźć.
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:09   #2149
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Ja też w sumie jestem zadowolona z nowego katalogu, tylko troszkę zasmuciła mnie podwyżka cen lakierów a tak to też przeważnie mam co miesiąc zamówienia na te 200 zł a jeżeli brakuje mi 5-6 zł to zamawiam jeszcze coś dla siebie i nie płacę za przesyłkę a jeszcze dla siebie mam więcej tylko ten miesiąc jakiś cienki ale może jeszcze coś uzbieram do czwartku
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 19:18   #2150
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Katalog mnie w 80% zadowolił
na plus:
-przejzysty
-sporawo nowości (wkońcu!!)
-perfumetki <3
-nowe kolory lakierów
-upragnione maseczki !

na minus:
-podwyżki cen (znowu !)
-ceny nowości

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
Mariza nie jest klonem Avonu czy Oriflame, to jest po prostu Mariza, ma swoje produkty i swoje zasady!
.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
no i co z tego? widzisz problem w tym, ze ja jako konsultantka czy moje klientki porownuja te firmy? dla nich to taka sama firma katalogowa jak inne
tu muszę się zgodzić, każdy porównywał,porównuje i porównywać bedzie i dla klientek Mariza to jest to samo co inne katalogi i nie ma dla wiekszości z nich znaczenia czy są lepsze jakościowo bo liczy sie zachęcająca cena bo po co maja dać 16zł w Marizie jak mogą dać 9 w Av lub Ori ;| (jest jak jest i tego nie zmienimy)

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:20
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:26   #2151
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość

tu muszę się zgodzić, każdy porównywał,porównuje i porównywać bedzie i dla klientek Mariza to jest to samo co inne katalogi i nie ma dla wiekszości z nich znaczenia czy są lepsze jakościowo bo liczy sie zachęcająca cena bo po co maja dać 16zł w Marizie jak mogą dać 9 w Av lub Ori ;| (jest jak jest i tego nie zmienimy)
No nie mów, że nie masz klientek, którym zależy na jakości?
Owszem, zgodzę się, że ludzie porównują, większość patrzy na ceny ale są też tacy, którzy są bardziej wymagający i patrzą nie tylko na cenę ale też na efekt jaki daje kupiony kosmetyk.
Jak dla mnie inne firmy mają dużo fajniejsze promocje, np. przy zakupie dowolnych produktów z katalogu jakiś tam kosmetyk za 1 zł... Ale Mariza jest od nich dużo młodsza () myślę, że z czasem będzie coraz lepiej, dajmy im czas

A poza tym avon i ori mają ogólnie drogie produkty, tylko bardzo często robią różne promocje bo bez promocji ceny są moim zdaniem bardzo wysokie (oczywiście nie wszystkie ale większość).
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:28
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:31   #2152
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

co do jakości produktów to wydaje mi się, że ani Avon ani Mariza nie należą do bardzo dobrych jakościowo.(chodzi mi o pielęgnację a nie kolorówkę)

Ja z tych firm używam jedynie lakierów do paznokci, zapachów i kolorówki do oczu. Reszty nie tykam, wolę kosmetyki o naturalnych, delikatnych składach.

Kremy Avonu i Marizy zapychaja mnie. Szampony mają mocne detergenty i silikony. Ale różnie można pojmować dobrą jakość produktu

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:33
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:43   #2153
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
co do jakości produktów to wydaje mi się, że ani Avon ani Mariza nie należą do bardzo dobrych jakościowo.(chodzi mi o pielęgnację a nie kolorówkę)

Ja z tych firm używam jedynie lakierów do paznokci, zapachów i kolorówki do oczu. Reszty nie tykam, wolę kosmetyki o naturalnych, delikatnych składach.

Kremy Avonu i Marizy zapychaja mnie. Szampony mają mocne detergenty i silikony. Ale różnie można pojmować dobrą jakość produktu
Wiesz, każdy lubi co innego... Ja np. byłam kiedyś konsultantką w ofi, ludzi nie miałam wcale... O avonie nawet nie myślałam bo jest tego masa w mojej okolicy i myślę, że wszędzie. Ale mam takie klientki, które jak spróbowały Marizy to zrezygnowały z innych firm... Mi generalnie kosmetyki Marizy pasują. Oczywiście spotkałam się też z negatywnymi opiniami ale każdy ma swoje zdanie i każdemu co innego odpowiada, także nie mam pretensji do klientek, którym coś nie pasuje, to jest ich zdanie. Miałam też taki przypadek, że jedna kobitka nie chciała zamówić nic 'bo ona ma swoją sprawdzoną firmę' a jak jej znajome zaczęły zamawiać i chwalić to ona od razu też zaczęła zamawiać
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:29   #2154
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
No nie mów, że nie masz klientek, którym zależy na jakości?
Owszem, zgodzę się, że ludzie porównują, większość patrzy na ceny ale są też tacy, którzy są bardziej wymagający i patrzą nie tylko na cenę ale też na efekt jaki daje kupiony kosmetyk.
Jak dla mnie inne firmy mają dużo fajniejsze promocje, np. przy zakupie dowolnych produktów z katalogu jakiś tam kosmetyk za 1 zł... Ale Mariza jest od nich dużo młodsza () myślę, że z czasem będzie coraz lepiej, dajmy im czas

A poza tym avon i ori mają ogólnie drogie produkty, tylko bardzo często robią różne promocje bo bez promocji ceny są moim zdaniem bardzo wysokie (oczywiście nie wszystkie ale większość).
tzw "studencka kieszeń" robi swoje ;D wiec wola miec wiecej za mniej niż lepiej a drożej nic nie poradzimy na to
Co do tamtych fakt mają drogie ale i tak nikt na to nie patrzy bo w cenie regularnej te produkty może będą z 4-5 razy a tak to są na wiecznej promocji

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
co do jakości produktów to wydaje mi się, że ani Avon ani Mariza nie należą do bardzo dobrych jakościowo.(chodzi mi o pielęgnację a nie kolorówkę)

Ja z tych firm używam jedynie lakierów do paznokci, zapachów i kolorówki do oczu. Reszty nie tykam, wolę kosmetyki o naturalnych, delikatnych składach.

Kremy Avonu i Marizy zapychaja mnie. Szampony mają mocne detergenty i silikony. Ale różnie można pojmować dobrą jakość produktu
Dla mnie akurat kremy w Av (te tańsze bo droższe są dobre) a w Marizie to niebo a ziemia (oczywiście na + dla Marizy) ale szampony zarówno jednej jak i drugiej firmy to dla mnie jakis shit ;| przysięgłąm sobie że nigdy więcej nie kupie zadnego katalogowego szamponu (jakby kogos zainteresowalo to w FM też są badziewne szampony)

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Wiesz, każdy lubi co innego... Ja np. byłam kiedyś konsultantką w ofi, ludzi nie miałam wcale... O avonie nawet nie myślałam bo jest tego masa w mojej okolicy i myślę, że wszędzie. Ale mam takie klientki, które jak spróbowały Marizy to zrezygnowały z innych firm... Mi generalnie kosmetyki Marizy pasują. Oczywiście spotkałam się też z negatywnymi opiniami ale każdy ma swoje zdanie i każdemu co innego odpowiada, także nie mam pretensji do klientek, którym coś nie pasuje, to jest ich zdanie. Miałam też taki przypadek, że jedna kobitka nie chciała zamówić nic 'bo ona ma swoją sprawdzoną firmę' a jak jej znajome zaczęły zamawiać i chwalić to ona od razu też zaczęła zamawiać
Ja ostatnio zaryzykowałam z Avonem z ciekawości mimo,że chyba 5 jak nie wiecej znajomych jest i powiem szczerze,że jak w Marizie zamówienie na ponad 200zł miałąm tylko raz i to na swieta po kilku miesiacach bycia konsultantka to w Av mimo takiej konkurencji pierwsze zamówienie miałam na ok 300. Kobitki jednak są bardziej do niego przekonane i chętniej kupują a o katalog to sie prawie zabijaly gdzie jak przyniose Marize to prawie nikt ogladac nie chce a jak juz obejży to jęczy,że za drogo ;| . Osobiście wolę Marize ale chyba jednak moja przyszlosc w niej wyglada cieńko ;|
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:54   #2155
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Ja bałam się z Marizą a pierwsze zamówienie miałam na 450 zł i zawsze było tak, że te 200 przynajmniej miałam, tylko w tym miesiącu się nie załapałam.
A poza tym, w avonie nie masz stałego upustu tak jak w Marizie. Tam jak nie złożysz zamówienia przez jakiś czas to rabat Ci spada nawet do 10-15%, więc mi nie wydaje się to opłacalne. Ale każdy ma swoje zdanie
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2013-02-21 o 20:56
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 22:39   #2156
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Wiesz, każdy lubi co innego... Ja np. byłam kiedyś konsultantką w ofi, ludzi nie miałam wcale... O avonie nawet nie myślałam bo jest tego masa w mojej okolicy i myślę, że wszędzie. Ale mam takie klientki, które jak spróbowały Marizy to zrezygnowały z innych firm... Mi generalnie kosmetyki Marizy pasują. Oczywiście spotkałam się też z negatywnymi opiniami ale każdy ma swoje zdanie i każdemu co innego odpowiada, także nie mam pretensji do klientek, którym coś nie pasuje, to jest ich zdanie. Miałam też taki przypadek, że jedna kobitka nie chciała zamówić nic 'bo ona ma swoją sprawdzoną firmę' a jak jej znajome zaczęły zamawiać i chwalić to ona od razu też zaczęła zamawiać
uważam podobnie, dla mnie Avon i Oriflame ma kiepskie kosmetyki i po prostu drogie, oczywiście są wyjątki, czasem są fajne promocje czy coś, ale te firmy są długo na rynku i mogą sobie na takie coś pozwolić; dla mnie Mariza jest bezkonkurencyjna; widać wyraźnie migrację z konkurencji do nas; moje klientki także uważają, że Avon, Oriflame czy FM ma tandetne kosmetyki... większości się już "przejadły"

ja uważam, że każdy ma swoje upodobania, gusty, przyzwyczajenia, w każdej z firm są plusy i minusy, ale jestem przekonana, że nigdy nie będę konsultantką Avonu, Oriflame etc.

Mariza mimo, że jest "młoda" to myślę, że z czasem pokona konkurencję, bo ma czym ale do tego jeszcze długa droga; no chyba, że ceny będą stale rosły...

ludzi przyciągają promocje, gratisy, niskie ceny, wyprzedaże etc. a tego u konkurencji mnóstwo, dlatego te firmy mają stałe klientki

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
Ja bałam się z Marizą a pierwsze zamówienie miałam na 450 zł i zawsze było tak, że te 200 przynajmniej miałam, tylko w tym miesiącu się nie załapałam.
A poza tym, w avonie nie masz stałego upustu tak jak w Marizie. Tam jak nie złożysz zamówienia przez jakiś czas to rabat Ci spada nawet do 10-15%, więc mi nie wydaje się to opłacalne. Ale każdy ma swoje zdanie
też uważam, że Avon kompletnie się nie opłaca
ciągle spotykam się z negatywnymi opiniami na temat firmy, wiele konsultantek żałuje, że się "wpakowały"; jak zapraszam ludzi do struktury to pytają czy naprawdę jest tak jak piszę, że takie korzystne warunki etc. mówią o swoich doświadczeniach z Avonu czy Oriiflame; jedna babka żaliła mi się, że do dzisiaj nie może wyjść z długów...

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
Tam bez problemu mam zamówienia na powyżej 250zł co 3 tygodnie, a tutaj nie mogę uzbierać 140zł przez 2 miesiące.
nie dziwię się skoro w Avonie kosmetyki są dużo droższe... zamówisz kilka produktów i już jest ponad 200 zł, a w Marizie za 200 zł będzie pół katalogu więc tutaj nie ma co porównywać
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 23:10   #2157
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Miluuu Pokaż wiadomość
Przeciez masz napisane na stronie...



Nie wiem, czemu niektórzy mają problemy ze zrozumieniem treści ale przetłumacze z polskiego na polski mozesz dorzucić katalogi do zamówienia dzisiaj (te nowe katalogi, te z marca, te z maseczkami, zelem i innymi), ale paczki z nowymi katalogami będą wysyłane od 27 lutego (czyli dostaniesz paczke dopiero w marcu)

Po prostu zastanawiam się czemu kilka osób ostatnio pisało inaczej. I byli, o tym co piszą, bardzo przekonani.
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:32   #2158
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:10   #2159
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mariza

Mnie ogólnie podoba się nowy katalog, tylko trochę mało promocji.
U mnie wszyscy kupują tylko te najtańsze rzeczy, głównie lakiery do paznokci. No i królują kosmetyki do makijażu, kremów nikt nie kupuje
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:50   #2160
lenina 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mariza

Ja jestem alergikiem niestety, ale jak to kobieta skusiłam się kilkakrotnie na zakupy z avon i ori...nie chce tu oczerniać firm jednak niestety nie mogłam używać ich kosmetyków...mówię tu głównie o kremach i podkładach...
Wyskakiwały mi na twarzy różne "sensacje"
Później zaopatrywałam się w aptece...dopóki nie zostałam konsultantką marizy. Znów zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona
Nie muszę wydawać już kroci w aptekach. Używam marizowych kremów (nawet pod oczy) i podkładu balansującego i jest super

Co do nowego katalogu to uważam, że jest dużo lepszy od poprzedniego...szkoda tylko, że ceny mało promocyjne...
Ja ze swojej strony, żeby zachęcić do zakupów zrobię własną promocję...
lenina 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.