Mariza - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 22:07   #2191
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
samo odciąga, no chyba że nie chcesz by ci odjęto to musisz sobie ptaszka odhaczyć na końcu zamówienia jak już rodzaj przesyłki wybierasz
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:12   #2192
Andzia19852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: Mariza

Około 5 dni temu, jak już na stronce było napisane że można zamawiać nowe katalogi, zrobiłam zamówienie do którego dołożyłam nowe katalogi. Dzisiaj doszła paczka a tam rozczarowanie - 5 starych katalogów. Tylko po co? A nowy? Czy ktoś z was ma podobny problem?
Andzia19852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 08:46   #2193
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Andzia19852 Pokaż wiadomość
Około 5 dni temu, jak już na stronce było napisane że można zamawiać nowe katalogi, zrobiłam zamówienie do którego dołożyłam nowe katalogi. Dzisiaj doszła paczka a tam rozczarowanie - 5 starych katalogów. Tylko po co? A nowy? Czy ktoś z was ma podobny problem?
bo nowe wysyłają od 27 lutego,ja kiedys tez tak chciałam zrobić...złożyc zamówienie i odrazu zamówić nowe katalogi ale coś mnie ruszyło i napisałam do firmy czy wogóle te nowe mi dołączą...okazało sie , że nie i musiałam czekać tydzień ze złożeniem zamówienia...zawsze lepiej się najpierw upewnić
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:03   #2194
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Andzia19852 Pokaż wiadomość
Około 5 dni temu, jak już na stronce było napisane że można zamawiać nowe katalogi, zrobiłam zamówienie do którego dołożyłam nowe katalogi. Dzisiaj doszła paczka a tam rozczarowanie - 5 starych katalogów. Tylko po co? A nowy? Czy ktoś z was ma podobny problem?
no to ładnie... ja zrobiłam zamówienie w niedzielę i zamówiłam ponad 40 katalogów! jak przyjdą stare to się chyba powieszę...

przecież chyba każdy potrafi przeczytać tą informację i tam wyraźnie jest napisane, że zamówienia z katalogami będę wysyłane po 27 - no i skoro zrobiłam takie zamówienie to oznacza, że się na to zgadzam? tak?

zamówienie zrobiłam wcześniej, żeby mieć z głowy, pół zamówienia jest dla osoby z mojej grupy i nie chciałam, żeby jak przyjdzie co do czego nagle się okazało, że część rzeczy jest niedostępnych... dlatego zamówienie zrobiłam wcześniej, żeby mi na spokojnie wszystko przygotowali, dorzucili katalogi i po 27 wszystko wysłali

dzisiaj jest 26, ale wczoraj już miałam status, że zamówienie jest "zrealizowane" - mam nadzieję, że dzisiaj kurier nie zapuka do moich drzwi...

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:05
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:37   #2195
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

a ja jestem zla bo przy poprzednim zamowieniu status "zrealizowane" pojawil sie w dniu kiedy kurier juz byl u mnie. Przez co nie mialam przygotowanej gotowki i stracilam na tym bo kurier oczywiscie nie mial jak wydac:/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:39   #2196
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
no to ładnie... ja zrobiłam zamówienie w niedzielę i zamówiłam ponad 40 katalogów! jak przyjdą stare to się chyba powieszę...

przecież chyba każdy potrafi przeczytać tą informację i tam wyraźnie jest napisane, że zamówienia z katalogami będę wysyłane po 27 - no i skoro zrobiłam takie zamówienie to oznacza, że się na to zgadzam? tak?

zamówienie zrobiłam wcześniej, żeby mieć z głowy, pół zamówienia jest dla osoby z mojej grupy i nie chciałam, żeby jak przyjdzie co do czego nagle się okazało, że część rzeczy jest niedostępnych... dlatego zamówienie zrobiłam wcześniej, żeby mi na spokojnie wszystko przygotowali, dorzucili katalogi i po 27 wszystko wysłali

dzisiaj jest 26, ale wczoraj już miałam status, że zamówienie jest "zrealizowane" - mam nadzieję, że dzisiaj kurier nie zapuka do moich drzwi...
w razie czego zadzwoń i powiedz,ze żądasz wymiany starych katalogów na nowe tym bardziej,że jak widać sami wprowadzają w błąd ;\ a taka ilość nieaktualnych katalogów to by było moim zdaniem grube przegięcie

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:40
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:54   #2197
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja jestem zla bo przy poprzednim zamowieniu status "zrealizowane" pojawil sie w dniu kiedy kurier juz byl u mnie. Przez co nie mialam przygotowanej gotowki i stracilam na tym bo kurier oczywiscie nie mial jak wydac:/
miałam dokładnie tak samo nie dostałam sms-a, którego zawsze dostaje rano, a po kilku godz. zjawia się kurier i kompletnie nie byłam przygotowana i musiałam szybko zbierać kasę po całym domu... już sobie zakodowałam, że przyjeżdża zawsze o tej samej porze, mniej więcej 2 dni po złożeniu zamówienie, a tu niespodzianka

dla mnie idealnym wyjściem byłaby przedpłata za kosmetyki...

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
w razie czego zadzwoń i powiedz,ze żądasz wymiany starych katalogów na nowe tym bardziej,że jak widać sami wprowadzają w błąd ;\ a taka ilość nieaktualnych katalogów to by było moim zdaniem grube przegięcie
tak będę musiała zrobić... ale mam nadzieję, że przyjdą nowe katalogi koleżanka wyżej nieźle mnie przestraszyła...
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:06   #2198
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

dla mnie idealnym rozwiazaniem bylaby odroczona platnosc ale to chyba nierealne z tego co czytalam:/

kurde... wczoraj zlozylam zamowienie po 14, dzis jest jako zrealizowane wiec ciekawi mnie czy kurier bedzie dzis czy jutro dzis nie mam ani grosza w gotowce...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:12   #2199
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dla mnie idealnym rozwiazaniem bylaby odroczona platnosc ale to chyba nierealne z tego co czytalam:/

kurde... wczoraj zlozylam zamowienie po 14, dzis jest jako zrealizowane wiec ciekawi mnie czy kurier bedzie dzis czy jutro dzis nie mam ani grosza w gotowce...
odroczona płatność to już w ogóle byłaby bajka ale póki co mogliby wprowadzić chociaż płatność przelewem...
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:23   #2200
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja jestem zla bo przy poprzednim zamowieniu status "zrealizowane" pojawil sie w dniu kiedy kurier juz byl u mnie. Przez co nie mialam przygotowanej gotowki i stracilam na tym bo kurier oczywiscie nie mial jak wydac:/
Dziewczyny, nie dajcie się rolować, nie ma takiej sytuacji żeby kurier nie miał drobnych, jeśli tak twierdzi to znaczy że: albo jest leniwy, nie chce mu się wydawać końcówki, albo chce dodatkowo zarobić. Oni zawsze mają drobne, a jeśli kurier nadal będzie twierdził, że nie ma jak wydać, to powiedzcie spokojnym i wyrafinowanym głosem: to niech pan przyjedzie jak będzie miał drobne! Gwarantuję że zaraz się drobne znajdą. Kurierzy mają płacone od dostarczonej paczki, jeśli ma zwrot na bazę bo np nie zastał nikogo w domu to ma obcinane po premii. Jeżeli wasz kurier usłyszy, że ma jechać rozmienić pieniądze, przyjechać drugi raz i marnować swój cenny czas na pewno znajdzie kasę żeby wydać. Wiem bo mój mąż pracował jako kurier i znam sposób ich działania.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:48   #2201
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

A ja dziś dostałam nowiutki katalog !
Pisali, że wysyłają od 27 lutego, a tutaj taka niespodzianka !!!!!
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 11:13   #2202
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:24   #2203
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

oo fajnie, może jutro też będę miała
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 16:44   #2204
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
A ja dziś dostałam nowiutki katalog !
Pisali, że wysyłają od 27 lutego, a tutaj taka niespodzianka !!!!!
To pozazdroscic, ja zamówiłam katalog a tak wyszło,że dzień pozniej zrobiłam zamówienie. Wczoraj ok 23 jak patrzalam to katalog mialam zrealizowany a zamówienie nowe a dzisiaj mam listonosza z paczka z zamowieniem a katalogu brak (ani w paczce ani oddzielnie).
Dodatkowo wykorzystałam bonifikate której mi nie odjeli od zamówienia ale za to zabrali ja,że juz nie mam jak jej wykorzystac ;| jestem tak wkurzona,że zaraz mnie chyba pewna czesc ciala strzeli
Już pomijając fakt,że pisałam w uwagach do zamówienia o dołożenie próbek nowych zapachów a ich nie dostałam ...

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Jakby któraś z Was jeszcze nie miała styczności z poziomkowym masłem do ciała to pachnie tak samo jak truskawkowe masło do ciała z Joanny

Zamówiłam sobie jeszcze pełnowymiarowe testery różu i pryzmy (te odcienie brązowe) i maja strasznie wielkie drobinki brokatu ;| niestety u mnie będą jako cienie do powiek bo nie wyobrażam sobie nałożyć tego na twarz,czułabym się jak choinka. Natomiast rozświetlające kuleczki mają idealne drobinki, takie malutkie i delikatne

do tego jeszcze czarny lakier brilliant - cudo

Ze swoich rzeczy mam jeszcze puder ryżowy,podkład oil free i żel pod prysznic granat, więc jakby kogoś interesowały opinie to mogę wrzucić

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2013-02-27 o 16:23
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:13   #2205
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
To pozazdroscic, ja zamówiłam katalog a tak wyszło,że dzień pozniej zrobiłam zamówienie. Wczoraj ok 23 jak patrzalam to katalog mialam zrealizowany a zamówienie nowe a dzisiaj mam listonosza z paczka z zamowieniem a katalogu brak (ani w paczce ani oddzielnie).
Dodatkowo wykorzystałam bonifikate której mi nie odjeli od zamówienia ale za to zabrali ja,że juz nie mam jak jej wykorzystac ;| jestem tak wkurzona,że zaraz mnie chyba pewna czesc ciala strzeli
Już pomijając fakt,że pisałam w uwagach do zamówienia o dołożenie próbek nowych zapachów a ich nie dostałam ...
To nie mogłaś poczekać ten jeden dzień z katalogiem i zamówić go razem z paczką? Ja tak zrobiłam.
Próbki nowych zapachów są dostępne od dzisiaj. Ja też chciałam, żeby dorzucili mi je do paczki ale nie dało rady

A co do bonifikaty to też tak miałam w zeszłym miesiącu, że mi nie odjęli ale zadzwoniłam do firmy i się wszystko wyjaśniło, kwota wróciła na moje konto i miałam ją odliczoną od tej paczki, którą zamawiałam ostatnio (mam taką nadzieję, że teraz się nie pomylą i odliczą mi tę kwotę). Zadzwoń do firmy, wszystko na pewno załatwisz Ludzie pracujący w Marizie są sympatyczni i wszystko da się z nimi załatwić
__________________
Konsultantka

Edytowane przez Asiulka107
Czas edycji: 2013-02-27 o 18:14
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:43   #2206
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Asiulka107 Pokaż wiadomość
To nie mogłaś poczekać ten jeden dzień z katalogiem i zamówić go razem z paczką? Ja tak zrobiłam.
Próbki nowych zapachów są dostępne od dzisiaj. Ja też chciałam, żeby dorzucili mi je do paczki ale nie dało rady

A co do bonifikaty to też tak miałam w zeszłym miesiącu, że mi nie odjęli ale zadzwoniłam do firmy i się wszystko wyjaśniło, kwota wróciła na moje konto i miałam ją odliczoną od tej paczki, którą zamawiałam ostatnio (mam taką nadzieję, że teraz się nie pomylą i odliczą mi tę kwotę). Zadzwoń do firmy, wszystko na pewno załatwisz Ludzie pracujący w Marizie są sympatyczni i wszystko da się z nimi załatwić
Dzięki za radę
No właśnie to zamówienie wyszło nie spodziewanie i w dniu kiedy zamawiałam katalog jeszcze nie wiedziałam,że będę jakiekolwiek zamówienie robić
No są od dzisiaj więc skoro wczoraj miałam zamówienie jako nowe to jakby nie patrzeć dzisiaj je musieli pakować więc już mogli je wrzucić no ale niestety
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:40   #2207
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:44   #2208
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
w takich sytuacjach powinni dosyc brakujace rzeczy na swoj koszt :/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 08:59   #2209
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Mariza

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 12:36   #2210
Alex_07
Zadomowienie
 
Avatar Alex_07
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 1 338
Dot.: Mariza

Ja wczoraj złożyłam zamówienie i czekam na swoją pierwszą paczkę.
Nie ma tylko wzorników do lakierów, a na nich mi najbardziej zależało.
Alex_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:29   #2211
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Ja dzisiaj dostałam swoją małą skromną paczuszkę (miałam w ogóle nic nie zamawiać w lutym ) i nowe katalogi powiem Wam, że 'na żywo' katalog dużo bardziej mi się podoba już prawie wszystkie dzisiaj rozdałam
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:03   #2212
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

A ja po raz kolejny się zawiodłam...
Zamówiłam sylikonowa bazę i opakowanie jest zupełnie inne niż na zdjęciu w katalogu. Czepiam się tego bo to to samo opakowanie co ma fluid matująco kryjący i delikatnie mówiąc jest ono "badziewne". Do tego zamówiłam 2 katalogi + jeden darmowy, a co dostałam? 2 katalogi za które zapłaciłam, w tym jeden nowy i jeden STARY! a tego darmowego wcale. Coraz bardziej ta firma mnie zniechęca... po jakiego grzyba mi ten stary katalog? specjalnie czekałam z zamówieniem, żeby mieć nowe katalogi, a tu taka niespodzianka... Nie powiem, żebym była z tego zamówienia zadowolona...
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:18   #2213
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

witam wszystkich
od dzis jestem konsultantka zamówiłam katalog,przeczytałam wszystkie materiały które dostałam,rozesłałam katalogi po znajomych i czekam co dalej.czy ktos sie zainteresuje?czy ktos odpisze? (choc 3 osoby napisały ze fajne kosmetyki)
szukałam jakiegos forum na ten temat i tak znalazłam was jesteście na bieżąco i codziennie sie cos dzieje a nie post co 3 dni.
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 17:31   #2214
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez irax Pokaż wiadomość
witam wszystkich
od dzis jestem konsultantka zamówiłam katalog,przeczytałam wszystkie materiały które dostałam,rozesłałam katalogi po znajomych i czekam co dalej.czy ktos sie zainteresuje?czy ktos odpisze? (choc 3 osoby napisały ze fajne kosmetyki)
szukałam jakiegos forum na ten temat i tak znalazłam was jesteście na bieżąco i codziennie sie cos dzieje a nie post co 3 dni.
Witamy i powodzenia!
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:12   #2215
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny się zawiodłam...
Zamówiłam sylikonowa bazę i opakowanie jest zupełnie inne niż na zdjęciu w katalogu. Czepiam się tego bo to to samo opakowanie co ma fluid matująco kryjący i delikatnie mówiąc jest ono "badziewne". Do tego zamówiłam 2 katalogi + jeden darmowy, a co dostałam? 2 katalogi za które zapłaciłam, w tym jeden nowy i jeden STARY! a tego darmowego wcale. Coraz bardziej ta firma mnie zniechęca... po jakiego grzyba mi ten stary katalog? specjalnie czekałam z zamówieniem, żeby mieć nowe katalogi, a tu taka niespodzianka... Nie powiem, żebym była z tego zamówienia zadowolona...
a przypadkiem nie było na strefie konsultanta, że opakowanie tej bazy tymczasowo będzie inne? coś mi się tak kojarzy
co do katalogów - jestem mega zdziwiona. ja zamawiałam 100 plus ten darmowy i wszystko jest ok..
zadzwoń jutro do nich i poproś o wyjaśnienia, na pewno da się to jakoś załatwić
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:01   #2216
Andzia19852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 18
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez xanthina Pokaż wiadomość
no to ładnie... ja zrobiłam zamówienie w niedzielę i zamówiłam ponad 40 katalogów! jak przyjdą stare to się chyba powieszę...

przecież chyba każdy potrafi przeczytać tą informację i tam wyraźnie jest napisane, że zamówienia z katalogami będę wysyłane po 27 - no i skoro zrobiłam takie zamówienie to oznacza, że się na to zgadzam? tak?

zamówienie zrobiłam wcześniej, żeby mieć z głowy, pół zamówienia jest dla osoby z mojej grupy i nie chciałam, żeby jak przyjdzie co do czego nagle się okazało, że część rzeczy jest niedostępnych... dlatego zamówienie zrobiłam wcześniej, żeby mi na spokojnie wszystko przygotowali, dorzucili katalogi i po 27 wszystko wysłali

dzisiaj jest 26, ale wczoraj już miałam status, że zamówienie jest "zrealizowane" - mam nadzieję, że dzisiaj kurier nie zapuka do moich drzwi...
zadzwoniłam do firmy, aby wyjaśnić sytuację i mają mi dosłać nowe katalogi na ich koszt.
Andzia19852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:21   #2217
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

próbki nowych perfum dostępne ....super ....tylko moim zdaniem powinny być dostępne z miesiąc lub nawet dwa wcześniej, żeby każda z nas mogła sobie zamówić już wcześniej i rozdawać katalogi razem z próbkami,tym bardziej że jest cena promocyjna perfum....dla mnie to troche porażka,firma napewno opracowuje zmiany w artykułach o wiele , wiele wcześniej...powinni też pomyśleć o nas i o klientkach, przeciez nie zamówię kilku próbek aby zapłacić jeszcze 16zł za przesyłkę....totalna porażka.................. .............
chyba musze się zgadać z innymi konsultantkami i zamówić większą ilość razem a koszty przesyłki rozłożyć na kilka osób......
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:01   #2218
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Andzia19852 Pokaż wiadomość
zadzwoniłam do firmy, aby wyjaśnić sytuację i mają mi dosłać nowe katalogi na ich koszt.
na szczęście ja dostałam dzisiaj nowe katalogi.... uff

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny się zawiodłam...
Zamówiłam sylikonowa bazę i opakowanie jest zupełnie inne niż na zdjęciu w katalogu. Czepiam się tego bo to to samo opakowanie co ma fluid matująco kryjący i delikatnie mówiąc jest ono "badziewne". Do tego zamówiłam 2 katalogi + jeden darmowy, a co dostałam? 2 katalogi za które zapłaciłam, w tym jeden nowy i jeden STARY! a tego darmowego wcale. Coraz bardziej ta firma mnie zniechęca... po jakiego grzyba mi ten stary katalog? specjalnie czekałam z zamówieniem, żeby mieć nowe katalogi, a tu taka niespodzianka... Nie powiem, żebym była z tego zamówienia zadowolona...
nie rozumiem tego zagrania z ich strony... chyba logiczne, że jak ktoś robi zamówienie pod koniec miesiąca to chce dostać nowe katalogi! jeśli nie ma katalogów to zamówienie powinno być wstrzymane, albo powinni zadzwonić i powiadomić o tym, że nowe katalogi jeszcze nie są dostępne i czy mają mimo to zrealizować zamówienie... coś w tym stylu

chociaż tutaj skoro dostałaś jeden najnowszy katalog to nie wiem o co chodzi... myślą, że to nikomu nie robi różnicy, czy jak?
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:26   #2219
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny się zawiodłam...
Zamówiłam sylikonowa bazę i opakowanie jest zupełnie inne niż na zdjęciu w katalogu.
Pisze na stronie że obecnie baza jest w opakowaniu zastępczym

Cytat:
Napisane przez zaninka Pokaż wiadomość
próbki nowych perfum dostępne ....super ....tylko moim zdaniem powinny być dostępne z miesiąc lub nawet dwa wcześniej, żeby każda z nas mogła sobie zamówić już wcześniej i rozdawać katalogi razem z próbkami,tym bardziej że jest cena promocyjna perfum....dla mnie to troche porażka,firma napewno opracowuje zmiany w artykułach o wiele , wiele wcześniej...
i tu się mylisz, to nie Avon że ma opracowany katalog z rocznym wyprzedzeniem a i tak ma sporo braków.
Tyle co mogę ci powiedzieć, a właściwie co mi wolno powiedzieć, to katalog w Marizie jest opracowywany na bieżąco.
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:49   #2220
irax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: K-KOŹLE
Wiadomości: 8
GG do irax
Dot.: Mariza

mam pytanie czy żeby dostać nowe katalogi to najlepiej zamawiać pod koniec miesiąca i wtedy jedna przesyłka się ma kosmetyki i katalogi.
Co sadzicie o pakiecie startowym,tym za 38zł? ok?
czy ktoś z was jest z opolskiego?
__________________
Konsultantka "MARIZA" - 017251
irax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.