Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 22:46   #31
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Taa, komentarz pod jej ostatnim zdjęciem, dodany przedwczoraj: "są straszniejsze rzeczy" ...
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:46   #32
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że było tylko samo Herzyk.
No właśnie nie, bo jak szukałam wczoraj jej fejsa, to wpisałam "Monika Traczyńska"... Jestem niemalże pewna, że wczoraj miała na fejsie wpisane 2 nazwiska.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:48   #33
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Sorry, ale laska udostępniająca publicznie swoje roznegliżowane foty raczej nic dobrego o sobie nie mówi.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:53   #34
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Komentarze pod fotkami są zacne. I jej odpowiedzi. Zwłaszcza pod tymi gdzie tańczy na rurze i wygląda momentami jak naga.

Monia, w pierwszym momencie pomyślałam, że jesteś jak Cie Pan Bóg stworzył
No wiesz co sis
No co z nami wszystko kuźwa możliwe
(...)
Alina, Pan Bóg nie stworzył Moni w majtkach majtki zalożyła pózniej

Piekne nozki mmm. A jakie slodkie stopeczki masowalbym je godzinami

I rozmowa o jakiejś znajomej:
Hanka furmanka mnie zablokowała
Ach te żetony na internet...
Zabrakło
Żetoniary są rozrzutne
Jak nigdy w życiu nie miały to sodowa uderza i glupieja
No mowie Ci lekka ręką przepierdalają miesieczny przydział

----

Monia, ten to nie przypadkiem ten Pan, ktory pisal, ze jestesmy k*rwami?

Monia uwielbiam jak robisz takie slodkie minki moj mały silikonek

Sis byc moze to ten chyba mu kur.. Wywialo z glowy


Ten ten, furman

Twoj silikonek Cie lovcia Sis

A Twoj silikonek Ciebie też, piona Sistaa
a wiesz ze niektore PANIE twierdza ze wygladam jak babochlop
One są ☠☠☠niete, najlepsze są te, co najwięcej szczekają a ryj jak niewypał.
ja tam lubie moje bicki
Są w chuj dobre!



Kursywą wypowiedzi zaginionej.

Nie znam dziewczyny i mam szczerą nadzieję że jest cała i zdrowa i się odnajdzie, ale rzeczywiście mam mieszane uczucia po przejrzeniu tego profilu.
Dziewczyny,nie wyrywajcie z kontekstu. Oo fragment odnoszący się do obraźliwego wobec zaginionej komentarza niejakiego Waldemara oraz wzmianka o rozrzucaniu obornika. Wypowiedź Moniki ma ironiczny charakter:
Marta Skowrońska Mowilam Ci, zebys robila selekcje w przyjmowanych zaproszeniach, bo potem takie buraczane '' perełki'' jak Waldek furman Ci wyskakują w komentarzach
4 grudnia 2014 o 12:16 · Lubię to!

Karolina Franczak I w ogóle nie znając Cię wypisują głupoty i obraźliwe komentarze ....
4 grudnia 2014 o 12:41 · Lubię to! · 1

Monia Herzyk Karola gdybys miala od rana obornik do rozrzucenia widlami po polu to tez bys wieczorem byla w☠☠☠☠iona i sie wyzywala w komentarzach
4 grudnia 2014 o 13:05 · Lubię to! · 5


Nie ma znaczenia czy dziewczyna lubiła niezbyt salonowe słownictwo, czy była bystra, czy nie. Nie znamy jej, a przy artykułach o zaginięciach ładnych kobiet zawsze czuwają szkalujący ich dobre imię. Nie ginie się u cioci na imieninach, więc okoliczności, zazwyczaj różnie podawane przez prasę nakręcają wyobraźnie. Na ten moment nawet nie wiemy, na ile relacje są prawdziwe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2015-01-17 o 23:24
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:54   #35
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie ten narzeczony mnie zastanawia. Może obiecała mu, że już nie będzie więcej tam stać, a on ją właśnie tam znalazł przyłapując na kłamstwie? Zaginęła 9. a on udostępnia na swoim fb informację dopiero 15. Dziwne troche.
Bo może to nie ona rozmyśliła sie ze ślubu, tylko narzeczony..
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 22:58   #36
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Sorry, ale laska udostępniająca publicznie swoje roznegliżowane foty raczej nic dobrego o sobie nie mówi.
Dziwi mnie trochę stosunek jej faceta do tych fot, bo wygląda jakby był wręcz dumny z tego, co upublicznia. Gdzieś tam jakaś dziewczyna napisała, że fb nie jest portalem do wstawiania takich zdjęć to odpisał jej, że właśnie tak i trzeba chwalić się dobrą sylwetką
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 00:51   #37
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Z fejsbuka jej faceta:

"26 min temu

POTRZEBNE PILNIE 9.000 zł NA POSZUKIWANIE MONIKI!! Jest szansa, ale taka kwota jest potrzebna i może w końcu skończy się ten koszmar i ona wróci. Proszę o pomoc nawet małe kwoty błagam!Szczegóły na priv.
Nr konta ......................... .."

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:23 ----------

Naprawdę staram się nie oceniać tej dziewczyny po wyglądzie, po tym, skąd zginęła, po tych nieszczęsnych zdjęciach w bieliźnie. Pole dancing jest teraz modny, sporo dziewczyn go uprawia. Fakt, nie każda ma rurkę przy łóżku, czarno-amarantowy wystrój pokoju, nie każda się tym chwali na FB, ale cóż... ludzie są naprawdę różni. Może tylko lubi pokazywać tyłek na portalach społecznościowych, nie czyni to z niej prostytutki. Bardziej zastanawiają mnie wpisy jej znajomych na wydarzeniu, na profilach. Chaos, wulgaryzmy wymieszane z łamaną polszczyzną - to wszystko na pewno nie pomoże w odnalezieniu dziewczyny. Do tego narzeczony i sama zaginiona wszystko pokazują w necie, nowe mieszkanie w Warszawie, biżuteria, butki, zdjęcie na tle znaczka BMW, a tu nagle błaganie o 9 000? Też zastanawiające.

A oddawanie kota "Bo nie mam czasu jednak na niego, to bierze ktoś czy wrzucać ogłoszenie?" przemilczę.

Nawet jeżeli Monika trudni się najstarszym zawodem świata, co tyle osób sugeruje, znajomi powinni o tym powiedzieć. Prostytutki szuka się przecież tak samo jak księgowej - nie mniej intensywnie, a może łatwiej by było dotrzeć do osób, które ją mogły widzieć.

A jeśli to wszystko brednie i pomówienia, to może nikt by tak nie pisał, gdyby rodzina nie dała na plakaty i do serwisów jej selfie z dziubkiem, rozmazaną szminką i spuszczonymi ramiączkami. Naprawdę dziewczyna nie ma "normalnych zdjęć"?



---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Jeszcze mam taki komentarz:

"Coś mi tu nie pasuje, o 23 zaginęła a o 2.51 facet wstawia fotke na fejsa, i ta Monika jest w osobach które polubiły zdjęcie, nie zastanawia was to?"

Myślalam, że ten ktoś ma rację, ale przecież Monika zaginęła o 23 9.01, tj. 20 godzin po tym polajkowanym wpisie.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2015-01-18 o 01:01
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 08:06   #38
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Mam nadzieję, ze Moni
ka odnajdzie się cała i zdrowa.
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, ze tyle trąbi sie o porwaniach, morderstwach, gwałtach, a i tak znajdzie się taka osoba, która to olewa... Co trzeba robić, żeby te informacje dotarły do dziewczyn?
Twoja wypowied sugeruje, że osoby poszkodowane są współwinne krzydzie, którą im wyrządzono

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ryzyko napadu wieczorem wzrasta...
Tak. Od zaginięcia Iwony, nie chodze sama po zmroku nigdy. Nie chce nikogo umoralniać, wywyższać sie itd. najważniejsze, żeby teraz sie znalazła, potem przyjdzie czas na refleksje.

Tak sie zastanawiam, co my internauci, oprocz udostepniania mozemy zrobic?
Internetowo niewiele można zrobić. Osoby, które są na miejscu moga pomóć przy plakatach itd.


Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Sorry, ale laska udostępniająca publicznie swoje roznegliżowane foty raczej nic dobrego o sobie nie mówi.

Roznegliżowane foty?

Dziewczyna jest trenerką. Pokazuje swoje ciało w strojach sportowych.
Poza tym tematym watku nie jest sposób życia czy wrzucane foty a fakt, ze zaginęła i może potrzebować pomocy.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 08:22   #39
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

9 tys teraz chce żeby mu dać haha... co to za szemrane towarzycho. Sprawa śmierdzi na kilometr. Zostawiłabym to wszystko jednak w rękach policji i nie mieszała się.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 08:24   #40
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

też kojarzę podwójne nazwisko na fb. Ogłoszenie o zbiórce na fb jej chłopaka wydaje się ... dziwne.
Pomijając wszystko- mam nadzieję, że historia zakonczy się szczęśliwie ...
PS. nie oceniajmy kogoś tak łatwo, nie doklejajmy łatek- skoro nie znamy.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 08:35   #41
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze Moni
ka odnajdzie się cała i zdrowa.

Twoja wypowied sugeruje, że osoby poszkodowane są współwinne krzydzie, którą im wyrządzono


Zycie to nie jest bajka. Psycholi nie brakuje i nie wszystko jest zawsze tak jak powinno być.

A co do próśb o kasiore to faktycznie na maxa dziwne.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 08:36   #42
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

9.000 na poszukiwanie zaginionej? hm....

Sprawa mocno niejasna. No ale nie mnie to oceniać. Mam nadzieję, że dziewczyna się znajdzie. O ile rzeczywiście zaginęła a nie zniknęła na własne życzenie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 08:37   #43
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, ze Moni

ka odnajdzie się cała i zdrowa.



Twoja wypowied sugeruje, że osoby poszkodowane są współwinne krzydzie, którą im wyrządzono

Nikt tego nie sugeruje. Nie rozumiem nigdy takich wypowiedzi. Wiadomo, ze nie jest współwinna, nikt nie ma prawa robić krzywdy drugiemu czlowiekowi, ale świat jest jaki jest i jednak czasem lepiej zmniejszyć ryzyko, omijając nieciekawe rejony niż zapuszczać się gdzieś na zasadzie 'nikt nie ma prawa mnie tknąć!'. Jasne, ze nie ma prawa ale jednak jest duże prawdopodobieństwo, ze to zrobi.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 08:40   #44
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Naprawdę staram się nie oceniać tej dziewczyny po wyglądzie, po tym, skąd zginęła, po tych nieszczęsnych zdjęciach w bieliźnie. Pole dancing jest teraz modny, sporo dziewczyn go uprawia. Fakt, nie każda ma rurkę przy łóżku, czarno-amarantowy wystrój pokoju, nie każda się tym chwali na FB, ale cóż... ludzie są naprawdę różni. Może tylko lubi pokazywać tyłek na portalach społecznościowych, nie czyni to z niej prostytutki.
to że ma rurę przy łóżku bardziej by sugerowało że jest tancerką a tam gdzieś w pobliżu Marotta jest chyba właśnie klub, lub przynajmniej był gdy mieszkałem w stolicy.

a to 9 tysięcy na co? na detektywa?
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 08:48   #45
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
to że ma rurę przy łóżku bardziej by sugerowało że jest tancerką a tam gdzieś w pobliżu Marotta jest chyba właśnie klub, lub przynajmniej był gdy mieszkałem w stolicy.

a to 9 tysięcy na co? na detektywa?
to, że ma rurę sugeruje, że trenuje pole dance (zwłaszcza zdjecia, na ktorych pokazuje pewne pozycje i progres- piszę progres, bo w niektóre jeszcze wiele pracy od niej by wymagały); to, że ma rurę w sypialni może sugerować, że nie było miejsca na rurę w zadnym innym pomieszczeniu w domu.




Kwestii 9 tysięcy nie komentuję nawet, bo to dziwaczna i niejasna prośba.



Tworazka psycholi jest wielu. Wielu działa w biały dzień. Można być mega ostrożnym, ale jak przestępca jest zorganizowany i przygotowany to ta ostrożność niewiele znaczy.
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2015-01-18 o 08:49
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:00   #46
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
to, że ma rurę sugeruje, że trenuje pole dance (zwłaszcza zdjecia, na ktorych pokazuje pewne pozycje i progres- piszę progres, bo w niektóre jeszcze wiele pracy od niej by wymagały); to, że ma rurę w sypialni może sugerować, że nie było miejsca na rurę w zadnym innym pomieszczeniu w domu.




Kwestii 9 tysięcy nie komentuję nawet, bo to dziwaczna i niejasna prośba.



Tworazka psycholi jest wielu. Wielu działa w biały dzień. Można być mega ostrożnym, ale jak przestępca jest zorganizowany i przygotowany to ta ostrożność niewiele znaczy.
Jasne, widac to na przykladzie Natashy Kampush, ktora zostala porwana w drodze do szkoly.
Jednak ja uwazam, ze chodzenie w nocy samemu jest bardziej niebezpieczne od tego w dzień.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:16   #47
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4981221 6]9 tys teraz chce żeby mu dać haha... co to za szemrane towarzycho. Sprawa śmierdzi na kilometr. Zostawiłabym to wszystko jednak w rękach policji i nie mieszała się.[/QUOTE]

Dokładnie. Jakoś nie wierzę, że to zwykli , normalni ludzie.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:16   #48
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Nie wiem czy widziałyście usunięty już komentarz? Niedługo pewnie zresztą i ten zniknie z sieci.
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2...8#.VLt5ni6wPGs
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:25   #49
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyście usunięty już komentarz? Niedługo pewnie zresztą i ten zniknie z sieci.
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2...8#.VLt5ni6wPGs
nie wierzę, chwalić się że korzystało z usług prostytutek
jak dla mnie to jakaś znowu nagonka na nią, w końcu przy zniknięciu Iwony Wieczorek było podobnie i też pisano o jej ofertach na różnych portalach, jak to dawała każdemu.
ktoś jej nie lubił i stąd ten syf, a najłatwiej obrazić kogoś kto się chwilowo nie wybroni.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 09:27   #50
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Jeśli ona i ta koleżanka (??) są prostytutkami, to trochę się nie dziwię jej bliskim, że nie chcą tego ujawnić. To nie znaczy, że policji nie powiedzieli. Tak to więcej ludzi jest chętnych do pomocy, jak ktoś, gdzieś ją zobaczy, to da znać, a po takiej informacji zaczęłoby się niestety, ze dobrze jej tak, dostała czego chciała itp. Trafiłam na taką stronę, gdzie jest mapka z zaznaczonymi miejscówkami ulicznych prostytutek i jest mnóstwo aktualnych wpisów z tych okolic, szczególnie ulicy Emili Plater, która jest zaraz obok Marriota. Jakiś klient napisał, że wystarczy podjechać samochodem i chętne wsiadają bez oporów.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:46   #51
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
nie wierzę, chwalić się że korzystało z usług prostytutek
jak dla mnie to jakaś znowu nagonka na nią, w końcu przy zniknięciu Iwony Wieczorek było podobnie i też pisano o jej ofertach na różnych portalach, jak to dawała każdemu.
ktoś jej nie lubił i stąd ten syf, a najłatwiej obrazić kogoś kto się chwilowo nie wybroni.
Ta
Ale z drugiej strony jeśli facet już przyznał się do tego to może mieć przypuszczenia, że policja do tego dojdzie i tak, może będą chcieli dojść do większej ilości ewentualnych..."klientów" .
W każdym razie ja się nie zdziwiłam i potrafię w to uwierzyć.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:50   #52
marz54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 199
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Tej jej narzeczony tez jest chyba policjantem. Pod tym postem z prośba o kasę ktoś napisał " Albert jest policjantem, nie każdy ma 10 tys na koncie" ( w sensie ze jako policjant nie zarabia dużo)
marz54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 10:00   #53
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ta
Ale z drugiej strony jeśli facet już przyznał się do tego to może mieć przypuszczenia, że policja do tego dojdzie i tak, może będą chcieli dojść do większej ilości ewentualnych..."klientów" .
W każdym razie ja się nie zdziwiłam i potrafię w to uwierzyć.

Nie jeden jej klient odzywał sie na Facebooku. Poza tym zauważyłam, ze faceci lubią sie tym chwalić, ze korzystali z roksy czy odlotów ;/ niestety większość pomówień świadczy o tym, ze rzeczywiście sie tym trudniła. Kto mieszka w Warszawie ten wie kto sie kręci późna pora wokół ekskluzywnych hoteli. Duzo osob sie wypowiada, ze dziwne jest to ze koleżanka nie zareagowała. A jak miała zareagować jak pewnie nie raz widziała koleżankę wsiadająca do obcego auta.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 10:18   #54
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Dużo w tej sprawie jest niejasności. Pisałam już w wątku o Iwonie Wieczorek, zanim ten został założony. Koleżanka, która założyła wydarzenie na fb błyskawicznie usuwa niewygodne komentarze (nie mówię o niegrzecznych, czy wręcz chamskich). FB zaginionej miał 2 nazwiska, jest też napisane, że 28 maja 2014 "zawarcie związku małżeńskiego" z AH. Ciekawa jestem, jaki będzie epilog tej historii. teraz widzę, że "narzeczony" prosi o kasę na poszukiwania.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 10:49   #55
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez marz54 Pokaż wiadomość
Tej jej narzeczony tez jest chyba policjantem. Pod tym postem z prośba o kasę ktoś napisał " Albert jest policjantem, nie każdy ma 10 tys na koncie" ( w sensie ze jako policjant nie zarabia dużo)
A Prowident upadł ? Nie ma znajomych, rodziny, lombardy pozamykali w mieście ?
Weź, przecież to ewidentnie próba wyłudzenia kasy od ludzi o miękkim serduszku.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Nie jeden jej klient odzywał sie na Facebooku. Poza tym zauważyłam, ze faceci lubią sie tym chwalić, ze korzystali z roksy czy odlotów ;/ niestety większość pomówień świadczy o tym, ze rzeczywiście sie tym trudniła. Kto mieszka w Warszawie ten wie kto sie kręci późna pora wokół ekskluzywnych hoteli. Duzo osob sie wypowiada, ze dziwne jest to ze koleżanka nie zareagowała. A jak miała zareagować jak pewnie nie raz widziała koleżankę wsiadająca do obcego auta.
No ale właściwie to co z tego ? Prostytutkę można porywać i wywozić nie wiadomo gdzie ?
To też człowiek

Tyle, że ja bym w związku z tym dała działać odpowiednim służbom, nie mieszałabym się w to w ogóle. Po co tam śledzić tego fejsa i wpisy kolejnych oszołomów łącznie z tym jej 'narzeczonym', który nie wiadomo czy np. nie jest jej alfonsem. Dajcie spokój i nie kręćcie afery.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-01-18 o 10:50
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:02   #56
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4981375 9]A Prowident upadł ? Nie ma znajomych, rodziny, lombardy pozamykali w mieście ?
Weź, przecież to ewidentnie próba wyłudzenia kasy od ludzi o miękkim serduszku.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



No ale właściwie to co z tego ? Prostytutkę można porywać i wywozić nie wiadomo gdzie ?
To też człowiek

Tyle, że ja bym w związku z tym dała działać odpowiednim służbom, nie mieszałabym się w to w ogóle. Po co tam śledzić tego fejsa i wpisy kolejnych oszołomów łącznie z tym jej 'narzeczonym', który nie wiadomo czy np. nie jest jej alfonsem. Dajcie spokój i nie kręćcie afery.[/QUOTE]


Dokładnie. 9000 zł to nie jest kasa nie do zdobycia. Prawie każdy ma zdolność kredytową na taką sumę, a jeśli nie to zostają chwilówki.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:13   #57
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia to, że koleżanka widziała jak Monika wsiada do fury i co, nie zareagowała?
A Ty jak widzisz, że znajoma wsiada (wsiada, a nie jest zaciągana siłą) do jakiegoś samochodu, to zakładasz, że jest to samochód jej chłopaka/brata/ojca/kolegi/kuzyna, czy że ktoś ją porywa? Bo mnie ta druga myśl nawet nie przyszłaby do głowy.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:44   #58
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A Ty jak widzisz, że znajoma wsiada (wsiada, a nie jest zaciągana siłą) do jakiegoś samochodu, to zakładasz, że jest to samochód jej chłopaka/brata/ojca/kolegi/kuzyna, czy że ktoś ją porywa? Bo mnie ta druga myśl nawet nie przyszłaby do głowy.
Taaaak, masz rację.

Tylko raczej wątpię, że koleżanka znalazła się przypadkiem w tym samym miejscu, w tym samym czasie...
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".

Edytowane przez bujdanaresorach
Czas edycji: 2015-01-18 o 11:45
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:49   #59
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dokładnie. 9000 zł to nie jest kasa nie do zdobycia. Prawie każdy ma zdolność kredytową na taką sumę, a jeśli nie to zostają chwilówki.
Śmierdzi mi ta akcja ze zbieraniem kasy i to strasznie. Tak, jak mówicie - 9 tysi to nie jest jakaś kwota z kosmosu. Nie mówię, że każdy ma w domu od ręki taką kasę w gotówce, ale w razie "w" jest to kwota, której udzieli większość Chwilówek, Providentów czy też da się to zorganizować wśród znajomych. Gdyby zginął mi ktoś bliski, to najpierw wybrałabym wszystkie oszczędności, jeśli by mi brakowało, wzięłabym od rodziny/kredyt. Proszenie znajomych z podstawówki/siłowni na fb byłoby na ostatnim miejscu.
Pomijając to, ze skoro chce uzbierania tej kwoty przez obcych mu ludzi, to wypadałoby może napisać na co te pieniądze konkretnie mają iść - na detektywa ? Na okup ? Bo gdybym miała dać komuś obcemu swój ciężko zarobiony hajs, to chciałabym wiedzieć coś więcej, niż tylko "na poszukiwania"
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 11:58   #60
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Monika Traczyńska. Pomóż nam jej szukac!

Cytat:
Napisane przez glamorous90 Pokaż wiadomość
Śmierdzi mi ta akcja ze zbieraniem kasy i to strasznie. Tak, jak mówicie - 9 tysi to nie jest jakaś kwota z kosmosu. Nie mówię, że każdy ma w domu od ręki taką kasę w gotówce, ale w razie "w" jest to kwota, której udzieli większość Chwilówek, Providentów czy też da się to zorganizować wśród znajomych. Gdyby zginął mi ktoś bliski, to najpierw wybrałabym wszystkie oszczędności, jeśli by mi brakowało, wzięłabym od rodziny/kredyt. Proszenie znajomych z podstawówki/siłowni na fb byłoby na ostatnim miejscu.
Pomijając to, ze skoro chce uzbierania tej kwoty przez obcych mu ludzi, to wypadałoby może napisać na co te pieniądze konkretnie mają iść - na detektywa ? Na okup ? Bo gdybym miała dać komuś obcemu swój ciężko zarobiony hajs, to chciałabym wiedzieć coś więcej, niż tylko "na poszukiwania"

W komentarzach pod tym postem jest napisane, że na Rutkowskiego i ten Albert twierdzi, że odda wszystkim, ale teraz na szybko potrzebuje i nie ma skąd wziąć.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-23 17:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.