Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 17:51   #3031
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A jakie mają teraz ceny?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 20:04   #3032
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Jak wprowadzali 7ml to bylo po 25.5 albo 26.5. Pozniej juz nie pytalam. Stare pojemnosci 6ml kiedys po 18.5, pozniej 22.80
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 21:26   #3033
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja też już nie zamawiam w Sabince
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 21:31   #3034
panna zet
Rozeznanie
 
Avatar panna zet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 986
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

W internetowej drogerii ezebra ostatnio były semilacki po 27,99. Teraz już niestety sa po 29.
panna zet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 05:33   #3035
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Z dostawa na jutro to nie ma nawet szans logistycznie. Za pozno juz

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Sabinka juz podniosla ceny?
Zamawialam w środe wieczorem. Liczyłam na to, że wyślą w czwartek. I w piątek będzie. Zwłaszcza, że do Lubonia nie mam daleko, to firma kurierska na pewno ogarnie temat... Już nawet sie cieszyłam, że wysłali bo dostalam info od firmy kurierskiej, ale teraz patrze, że to jakaś inna firma. Zamawialam też coś na allegro i się okazuje, że saplacilam za list polecony priorytetowy a idzie kurierem
Przy zamówieniu mam napisane, że przygotowanie w toku. Obawiałam sie, że oni beda długo wysyłać, ale na allegro ceny były podobne, a na ich stronie wysyłka była darmowa, no i sie pokusiłam :-/ Myślicie, ze jest jednak jakas szansa, że wysłali?
Jak dzisiaj nie dojdzie to następnym razem darmowa wysylka mnie nie przekona ;-) no chyba, że nie bedzie mi się spieszylo, ale ja z regóły niecierpliwa jestem ;-)
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 05:41   #3036
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Zamawialam w środe wieczorem. Liczyłam na to, że wyślą w czwartek. I w piątek będzie. Zwłaszcza, że do Lubonia nie mam daleko, to firma kurierska na pewno ogarnie temat... Już nawet sie cieszyłam, że wysłali bo dostalam info od firmy kurierskiej, ale teraz patrze, że to jakaś inna firma. Zamawialam też coś na allegro i się okazuje, że saplacilam za list polecony priorytetowy a idzie kurierem
Przy zamówieniu mam napisane, że przygotowanie w toku. Obawiałam sie, że oni beda długo wysyłać, ale na allegro ceny były podobne, a na ich stronie wysyłka była darmowa, no i sie pokusiłam :-/ Myślicie, ze jest jednak jakas szansa, że wysłali?
Jak dzisiaj nie dojdzie to następnym razem darmowa wysylka mnie nie przekona ;-) no chyba, że nie bedzie mi się spieszylo, ale ja z regóły niecierpliwa jestem ;-)
W cuda można wierzyć

Ale przeważnie jest tak ze jak się na coś bardzo czeka to to przychodzi później.

Np. Zamówiłam w housie ciuchy 17.05. A dopiero wczoraj wysłali.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 07:02   #3037
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Zamawialam w środe wieczorem. Liczyłam na to, że wyślą w czwartek. I w piątek będzie. Zwłaszcza, że do Lubonia nie mam daleko, to firma kurierska na pewno ogarnie temat... Już nawet sie cieszyłam, że wysłali bo dostalam info od firmy kurierskiej, ale teraz patrze, że to jakaś inna firma. Zamawialam też coś na allegro i się okazuje, że saplacilam za list polecony priorytetowy a idzie kurierem
Przy zamówieniu mam napisane, że przygotowanie w toku. Obawiałam sie, że oni beda długo wysyłać, ale na allegro ceny były podobne, a na ich stronie wysyłka była darmowa, no i sie pokusiłam :-/ Myślicie, ze jest jednak jakas szansa, że wysłali?
Jak dzisiaj nie dojdzie to następnym razem darmowa wysylka mnie nie przekona ;-) no chyba, że nie bedzie mi się spieszylo, ale ja z regóły niecierpliwa jestem ;-)
mogłaś od razu po złożeniu zamówienia (albo tuż przed) zadzwonić i zapytać czy gwarantują dostawę na piątek.
Ja ostatnio zamawiałam jakiś specyfik do paznokci na allegro. Po tygodniu paczki nie było. Zadzwoniłam zapytać co się dzieje i Pan poinformował mnie przez telefon że moja paczka nie została jeszcze wysłana (mimo że dostałam od nich maila że paczka wysłana). Na Panu nie pozostawiłam suchej nitki a paczkę miałam następnego dnia u siebie. Jak nam zalezy na terminie to niestety trzeba tego samemu dopilnowac.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 07:32   #3038
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Też uważam że najlepiej jeszcze dzownić lub pisać ze zależy nam na szybkiej wysyłce. zawsze firmy mają do kilku dni roboczych na wysłanie i jak ktos nie naciska, to sie nie pospiesza

ja zamawiałam raz z semilac.pl jakoś w środę do południa i w piątek miałam paczkę. do tego dostałam serduszko zapachowe
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 07:35   #3039
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ale przeważnie jest tak ze jak się na coś bardzo czeka to to przychodzi później.
Tu się niestety muszę z Tobą zgodzić Jak mi jakoś bardzo nie zależy to przychodzi szybko

Czułam, że tak będzie no ale chciałam zaoszczędzić na tej przesyłce i teraz mam :/

Cytat:
Napisane przez czuszka82
mogłaś od razu po złożeniu zamówienia (albo tuż przed) zadzwonić i zapytać czy gwarantują dostawę na piątek.
Kurcze, że też o tym nie pomyślałam :/ Następnym razem tak zrobię, dzięki za podpowiedź

Czyli na komunię pójdę bez jednej hybrydy na paznokciu
Byłam u kosmetyczki założyć i nie wiem jak można być tak nieprofesjonalnym ale nie pozabezpieczała mi wolnych brzegów paznokcia. Troszkę w domu zajmowałam się robieniem paznokci ale głównie najbliższym kobitkom. Tylko, że robiłam żele i coś tam wiem na temat zakładania. Pytam się jej czemu tego nie robi a ona, że przy hybrydach nie trzeba. No i za 2 dni już miałam powietrze. Nawet nie szłam reklamować bo nie ma co :P zwłaszcza, że na dzień dobry mi zaznaczyła, że mogą się nie trzymać. Nie wiem, może się tak zabezpiecza i wszystkim tak mówi

Postanowiłam robić sama sobie te pazurki zastanawiałam się nad Indigo i Semilac. No i wybrałam semilac mam nadzieję, że to będzie dobry wybór
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:05   #3040
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja bym poszła z reklamacją. Co innego gdyby Ci odpadło po tygodniu ale nie po 2 dniach! to co, ona gwarantuje że mani wytrzyma 2 dni? powinnaś do niej wrócić i prosić o poprawkę ty bardziej że jesteś przed ważną imprezą.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:39   #3041
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja bym poszła z reklamacją. Co innego gdyby Ci odpadło po tygodniu ale nie po 2 dniach! to co, ona gwarantuje że mani wytrzyma 2 dni? powinnaś do niej wrócić i prosić o poprawkę ty bardziej że jesteś przed ważną imprezą.
Na imprezę na szczęście szłam z kompletnym wyposażeniem hybrydowym, że tak powiem w piątek robiłam paznokcie, a w niedziele szłam na komunię chrześniaka to bardziej mi zależało na tym żeby te paznokcie były kompletne. Było powietrze ale nie rzucało się to jakoś specjalnie w oczy, no a wczoraj już z jednego paznokcia odpadło. Teraz to komunia bratanicy to nie będę w centrum uwagi mogę ten jeden paznokieć przemalować lakierem Serdeczny palec to będzie wyglądało jakby tak miało być

Chociaż może i masz rację, że powinnam była pójść, żeby ta kosmetyczka wiedziała, że niezbyt fachową robotę wykonuje. No ale jak ona mi powiedziała, że nie jest po studiach bo teoretyczna wiedza jest jej nie potrzebna to od razu odechciało mi się ją odwiedzać ja nie mam nic do kosmetyczek, które nie mają studiów bo i tak większość kursów potrzeba robić, ale wiedza teoretyczna moim zdaniem to podstawa. Może gdyby miała tą wiedzę teoretyczną to by nie twierdziła, że nie trzeba zabezpieczać wolnego brzegu. Także straciła klientkę i na pewno nikomu jej nie polecę.
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 12:34   #3042
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez zojka20 Pokaż wiadomość
Na imprezę na szczęście szłam z kompletnym wyposażeniem hybrydowym, że tak powiem w piątek robiłam paznokcie, a w niedziele szłam na komunię chrześniaka to bardziej mi zależało na tym żeby te paznokcie były kompletne. Było powietrze ale nie rzucało się to jakoś specjalnie w oczy, no a wczoraj już z jednego paznokcia odpadło. Teraz to komunia bratanicy to nie będę w centrum uwagi mogę ten jeden paznokieć przemalować lakierem Serdeczny palec to będzie wyglądało jakby tak miało być

Chociaż może i masz rację, że powinnam była pójść, żeby ta kosmetyczka wiedziała, że niezbyt fachową robotę wykonuje. No ale jak ona mi powiedziała, że nie jest po studiach bo teoretyczna wiedza jest jej nie potrzebna to od razu odechciało mi się ją odwiedzać ja nie mam nic do kosmetyczek, które nie mają studiów bo i tak większość kursów potrzeba robić, ale wiedza teoretyczna moim zdaniem to podstawa. Może gdyby miała tą wiedzę teoretyczną to by nie twierdziła, że nie trzeba zabezpieczać wolnego brzegu. Także straciła klientkę i na pewno nikomu jej nie polecę.
Jestem kosmetyczką i nie wyobrażam sobie nie mieć wykształcenia kierunkowego. Przecież jeżeli nie zna się podstaw to można kogoś grzybicą zarazić albo jeszcze czymś gorszym. Ta kosmetyczka chyba rzeczywiście nie zna się na swojej robocie, bo przy hybrydzie zawsze trzeba zabezpieczyć wolny brzeg. Ja bym poszła i reklamowała na Twoim miejscu
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:52   #3043
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no i mamy kolejny kolor... Semilac Alice in Wonderland 118
miały być dwa na miesiąc a są dwa na tydzień...
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!


Edytowane przez Wisienka_81
Czas edycji: 2015-05-22 o 13:53
Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:08   #3044
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no szaleją całkiem spoko ten kolor, czekam az będzie więcej zdjęć.Róże akurat lubię, ale perłowego nie próbowalam.
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:28   #3045
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja nie lubię perłowych.... za to silver disco będzie mój
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 15:46   #3046
mefiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Mam ogromną prośbę. Czy ktoś mógłby napisać czy kolor 071 jest bardzo zbliżony do 028?
Mam Classic Wine i poszukuję jeszcze czerwieni, ale nie za jasnej i mocno nasyconej. Podoba mi się na zdjęciach kolor Deep Red , ale obawiam się, że będzie to kolor niemal identyczny jak 028. Będę wdzięczna za porównanie tych kolorów.
mefiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 15:52   #3047
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez mefiko Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę. Czy ktoś mógłby napisać czy kolor 071 jest bardzo zbliżony do 028?
Mam Classic Wine i poszukuję jeszcze czerwieni, ale nie za jasnej i mocno nasyconej. Podoba mi się na zdjęciach kolor Deep Red , ale obawiam się, że będzie to kolor niemal identyczny jak 028. Będę wdzięczna za porównanie tych kolorów.
A może "027 Intense Red"? Jest to klasyczna, intensywna czerwień, bez drobinek.
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:29   #3048
ggiirrll10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 199
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

W lutym tego roku kupiłam zestaw Semilac. Używam go tylko ja w warunkach domowych. Ostatnio zauważyłam, że Baza Semilac zaczyna się jakoś dziwnie zachowywać (a może wcześniej nie zwracałam na to uwagi?)... Staram się malować cienko, jednak ostatnio jak się przypatrzyłam, to po nałożeniu bazy na paznokcie odtłuszczone - robi się tak jakby rosół. Dziury się robią, a jak dokładam bazy (no bo nie będę kłaść koloru bezpośrednio na gołą płytkę) to baza się rozlewa na skórki... Też tak macie? Czy ten efekt rosołu (dziury) jest normalny?
ggiirrll10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 18:39   #3049
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Reklamuj baze. U mnie zachowywala sie tak nic nie warta baza ata.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 20:34   #3050
iv90
Raczkowanie
 
Avatar iv90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 55
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny doradźcie, po tych wszystkich rewelacjach już sama nie wiem co wybrać: zwykłego harda czy hard milk? Podoba mi się kolor milka, ale boję się że mięknie :/
iv90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 20:55   #3051
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja mam tylko zwyklego harda wiec nie pomoge. Mleczny mnie nie kusi. Za to czaje sie na nowa limonke i silver disco
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 00:19   #3052
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

to chyba jakiś żart xd
ostatni raz harda zamawiałam... 10 ml za jakeiś 27 zł
teraz 7 ml za 30 zł xD
no grubo xD
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 00:57   #3053
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
to chyba jakiś żart xd
ostatni raz harda zamawiałam... 10 ml za jakeiś 27 zł
teraz 7 ml za 30 zł xD
no grubo xD
Semilac się rozkokosił. To już wolę kupować akryl..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 00:58   #3054
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja już też, to druga i ostatnia butelka harda, chyba ktoś sobie kpiny jawne urządza xD nałożę na żel hybrydę i będę miała lepszą bazę xD

---------- Dopisano o 01:58 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

ja juz z resta sprzedalam polowe lakierow semilaca, przerzucilam sie na cosmetics zone a i z ciekawosci tifton zamowilam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 07:12   #3055
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, na rynku jest masa zeli silikonowych, a takim jest wlasnie hard. Easy off ,soak off, pytajcie sprzedawców. Jest wiele alternatyw
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 07:25   #3056
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

właśnie coś mi się tak wydaje że przerzucę się na te żele. Hard jest coraz mniej wydajny a jednocześnie droższy ;/
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 08:40   #3057
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na rynku jest masa zeli silikonowych, a takim jest wlasnie hard. Easy off ,soak off, pytajcie sprzedawców. Jest wiele alternatyw
Dzięki za radę znasz może jakieś konkretne produkty godne polecenia?

A co do wydajności harda - robiłam nim 3 razy przedłużenie i mam wrażenie jakbym już połowę zużyła
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 08:46   #3058
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Obecnie testuje 2 buildery z indigo ale one chyba nie sa odmaczalne. Kupowalam razem z pylkiem i chcialam wziac jakies na probe. Wiem ze bardzo popularny i dobry jest ibd soak off builder.
Indigo easy builder kladlam w 3 cienkich warstwach. Wyglada jak naturalek a utwardza bardziej niz hard. Kladlam zarowno na swoj paznokiec jak i na szablon
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:28   #3059
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dzięki za odpowiedź
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 09:36   #3060
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Równiez dziękuję Na razie testuję akryl, ale potem sprawdzę te żele. Hard jest naprawdę drogi w tym momencie..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.