Wszystko na sprzedaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-11, 09:32   #1
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570

Wszystko na sprzedaż?


No właśnie...
Chciałam poznać wasze zdanie na temat, przez który prawie ostatnio się pobiłam ( ) z kolegą. Uważacie, że w dzisiejszych czasach wszystko można kupić? Mój kolega twierdzi, że tak. Mówi, że nawet miłośc można kupić np. ulepszać swój wygląd na różne sposoby, tyle jest kursów manipulacyjnych uczących skutecznego podrywu, konflktów w związku też jest mniej kiedy jest dużo pieniędzy. Oczywistą sprawą są np. możliwości skuteczniejszego leczenia za granicą itd.
Ja uważam, że to bzdury, myślę że pieniądze i walka o nie mogą wręcz zniszczyć wiele rzeczy i relacji.

Co o tym myślicie?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:42   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Nie wszystko można kupić, nie wszystko można sprzedać.

Zdrowia - nie kupisz. Nawet najbogatsi umierają.

Szczęścia w sensie fuks - też nie kupisz. Inteligencji nie kupisz, zdolności plastycznych, muzycznych, jakiegoś zmysłu finansowego - też nie. Zdolności językowych... Są osoby, które nawet na najlepszych kursach radzą sobie kiepsko

Siebie - nie sprzedasz, jeśli potencjalny nabywca nie będzie zainteresowany
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:44   #3
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Prawdziwej miłości oraz zdrowia nie kupisz...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 09:55   #4
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Prawdziwej miłości oraz zdrowia nie kupisz...
dokłądnie prawdziwej szczerzej miłości i przyjaźni nie kupisz, podobnie jest ze zdrowiem żadne pieniądze nie są w stanie go zagwarantować
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:01   #5
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Z tym zdrowiem to różnie moim zdaniem. Jak widzę np. biedne dzieci których rodzice zbierają na operację to zastanawiam się dlaczego ktoś o przeciętnych zarobkach nie ma szansy na w leczenie dziecka .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:06   #6
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
dpodobnie jest ze zdrowiem żadne pieniądze nie są w stanie go zagwarantować
Zgadzam się ale bogata osoba nie musi czekać miesiącami na wizytę u specjalisty czy przyjęcie do szpitala, bo wszystko załatwia prywatnie. A osoba której na to nie stać czasem zanim dostanie się do lekarza to już nie kwalifikuje się do leczenia...
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:09   #7
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Ale z tym zdrowiem to mi się wydaje że jest tak, że akurat pieniądze nie są tym decydującym czynnikiem na nie wpływającym Bo jakoś stwierdzenie "kupić zdrowie" kojarzy mi się z nie chorowaniem w ogóle, zapobieganiem, a nie ratowaniem zdrowia już jak się jest chorym (zresztą niekiedy największe pieniądze nie są w stanie pomóc).
Też stawiam się za opcją, że nie wszystko można kupić.
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:10   #8
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Prawdziwej przyjaźni i miłości nie da się kupić. Podkreślam prawdziwej, bo mam znajomą, która obdarowuje cały czas swoje przyjaciółki drogimi prezentami i mam już wrażenie, że tylko za to ją lubią.
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:11   #9
humahuppa
Raczkowanie
 
Avatar humahuppa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Z tym zdrowiem to różnie moim zdaniem. Jak widzę np. biedne dzieci których rodzice zbierają na operację to zastanawiam się dlaczego ktoś o przeciętnych zarobkach nie ma szansy na w leczenie dziecka .
Z tym rzeczywiście trudno się pogodzić.

Ale tak jak piszą dziewczyny-uczuć, przeżyć, doświadczeń-tego nie kupisz. Miłości, przyjaźni,również Mowa tu oczywiście o takich prawdziwych.
__________________
Cytat z avka:
- pies ci mordę lizał
- tak, tamten czerwony

jestem tu od 07-2006
humahuppa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:11   #10
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Z tym zdrowiem to różnie moim zdaniem. Jak widzę np. biedne dzieci których rodzice zbierają na operację to zastanawiam się dlaczego ktoś o przeciętnych zarobkach nie ma szansy na w leczenie dziecka .
Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Zgadzam się ale bogata osoba nie musi czekać miesiącami na wizytę u specjalisty czy przyjęcie do szpitala, bo wszystko załatwia prywatnie. A osoba której na to nie stać czasem zanim dostanie się do lekarza to już nie kwalifikuje się do leczenia...
To prawda...
Jednak ,gdy ktoś jest śmiertelnie chory ,to za żadne pieniądze zdrowia nie kupi.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:15   #11
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
To prawda...
Jednak ,gdy ktoś jest śmiertelnie chory ,to za żadne pieniądze zdrowia nie kupi.
Zależy jak to rozumieć. Bo pod specjalistyczną opieką, z drogimi lekami i urządzeniami ma szansę przeżyć normalnie znacznie dłuższy czas. Znałam kobietę, która zmarła na niewydolność nerek bo nie zdążyła pojechać do szpitala na dializę. Gdyby miała swój własny sprzęt mogłaby jeszcze długo żyć i normalnie funkcjonować, może miałaby szansę na przeszczep. Z resztą handel organami choć nielegalny jest tak powszechny że mogłaby sobie nerkę zwyczajnie kupić.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:37   #12
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
Zgadzam się ale bogata osoba nie musi czekać miesiącami na wizytę u specjalisty czy przyjęcie do szpitala, bo wszystko załatwia prywatnie. A osoba której na to nie stać czasem zanim dostanie się do lekarza to już nie kwalifikuje się do leczenia...
Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
To prawda...
Jednak ,gdy ktoś jest śmiertelnie chory ,to za żadne pieniądze zdrowia nie kupi.
Tak tylko pisząc, że zdrowia nie można kupić mam na myśli sytuacje, w których żadne pieniądze nie są w stanie kogoś uratować, jest już tak chory, że nic mu nie jest niestety w stanie pomóc
Wiadomo, że pieniądze pomagają w leczeniu , może i dłuższym życiu,lepszej opiece itd itp
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:04   #13
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Zdrowia sie nie kupi, ale wyobrazacie sobie zycie bez pieniedzy? W wielu zwiazkach brak pieniedzy jest przyczyna wielu frustracji i dobra sytuacja materialna jednak wiele znaczy moim zdaniem. Nie ma na swiecie takiego czegos jak milosc bez wzgledu na wszystko, takze chyba z tym zdrowiem tylko tak jest. Co do talentow, to ja wiem, czy nie mozna kupic? Po co Ci talent, jak nie masz pieniedzy zeby go rozwijac. Wolalabym byc nieinteligentnym beztalenciem i zyc w pewnosci, ze nigdy mi na nic nie zabraknie, nic malowac obrazki farbkami plakatowymi w rynsztoku ;P Wydaje mi sie ze samym talentem ani miloscia nikt jeszcze niczego nie osiagnal. Ale Twoj kolega z tymi kursami manipulacyjnymi to powiedzial
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:08   #14
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Wolalabym byc nieinteligentnym beztalenciem i zyc w pewnosci, ze nigdy mi na nic nie zabraknie, nic malowac obrazki farbkami plakatowymi w rynsztoku ;P
To ja już wolę te farbki
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:17   #15
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Tak? A byłaś kiedyś głodna? Albo żyłaś od peirwszego do pierwszego z myślą, że nie masz kasy na najbardziej palące potrzeby?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:23   #16
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Całe szczęście nie wszystko można kupić. Jeszcze.
Ten co kupuje miłość ,przyjaźń jest w sumie bardzo biednym człowiekiem i stan konta tego nie zmieni.
Do pieniędzy/szczególnie duuużych pieniędzy/ trzeba mieć olej w głowie-mogą pomóc ale mogą i sprowadzić na dno.Przykładów jest milion dwieście.
Ktoś kto np poprawi sobie nos/piersi jest ok ale trzeba powiedzieć sobie stop by nie chcieć zmieniać całego siebie włącznie z kolorem skóry jak niejaki MJ.
Kiedyś czytałam art o ludziach którzy wygrali w lotto a przegrali życie.Pieniądze ich przerosły a niekoniecznie to byli prości ludzie.

Wszyscy równi wobec czasu i płomienia . Ufff

sylwóniu-dawno Cie nie widziałam
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:25   #17
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Talentu kupić się nie da...
ale taka np. Mandaryna miała kasę (a właściwie jej exmąż) żeby się rozreklamować, talentu za grosz, a bądź co bądź dwie płyty nagrała i rozkładówkę też zaliczyła
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:50   #18
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Nie kupi się też dobrych manier i ludzkiego szacunku.
Nie kupi się miłości ale można jej namiastkę :-/ Można się przyjaźnić z bogatym właśnie dla pieniędzy ale co daje przyjaźń z biednym? Dlatego pewnie można sobie kupić namiastkę tych uczuć ale nie kupi się prawdziwych wartości.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:57   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

mysle ze nie tyle zdrowia co zycia nie kupisz,zdrowie gwiazdy owszem kupuja przez np. profilaktyke a jak juz zachoruja to maja caly sztab i chorobe rozpoznaja w wczesnych stadiach.

szaraki miesiacami czekaja na wizyte,leczenie i profesorow.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 13:00   #20
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Wszystko można kupić, wystarczy podać tylko odpowiednią cenę. Niekoniecznie w gotówce.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:04   #21
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Wszystko można kupić, wystarczy podać tylko odpowiednią cenę. Niekoniecznie w gotówce.
Czyli Ciebie też można?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:06   #22
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Czyli Ciebie też można?
Zależy co przez to rozumiesz.
I co zaoferujesz w zamian
Czasem cena jest tak wysoka, że cała transakcja jest po prostu nieopłacalna.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:13   #23
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Handel ludźmi też nie jest znowu jakimś pomysłem wziętym z kosmosu, a zjawiskiem występującym do tej pory. Na szczęście nie w krajach cywilizowanych...
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:21   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

teoretycznie wszystko do kupienia, wciąż na pewno nie wieczna młodość i nieśmiertelność, życie i zdrowie, zależy..., oraz parę drobiazgów , co do których można powiedzieć, że kupuje się najwyżej złudzenie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:36   #25
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Handel ludźmi też nie jest znowu jakimś pomysłem wziętym z kosmosu, a zjawiskiem występującym do tej pory. Na szczęście nie w krajach cywilizowanych...
Miałabym co do tego stwierdzenia pewne wątpliwości. Widzę tutaj co najmniej dwa aspekty tego problemu występujące w krajach "cywilizowanych"

Ad.1 W dosłownym znaczeniu - handel żywym towarem, kobiety z Polski, Litwy, Białorusi etc. sprzedawane do domów publicznych na zachód.

Ad.2 "Niewolnicza" praca w różnego rodzaju korporacjach, gdzie podwładni każdego dnia są poniewierani przez swoich przełożonych, ale nie mogą zaprotestować ani się sprzeciwić z obawy przed utratą pracy.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
teoretycznie wszystko do kupienia, wciąż na pewno nie wieczna młodość i nieśmiertelność, życie i zdrowie, zależy..., oraz parę drobiazgów , co do których można powiedzieć, że kupuje się najwyżej złudzenie.
Naukowcy rozpracowali proces zachodzący w organizmach odpowiadający za starzenie. Wyodrębniono też "gen starości". W tej dziedzinie nauka sobie dobrze radzi, osiągnięcie dalszych rezultatów na tym polu uzależnione jest jedynie od nakładów finansowych na te badania. Tak więc jeszcze nie teraz, ale może w przyszłości...
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:42   #26
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Miałabym co do tego stwierdzenia pewne wątpliwości. Widzę tutaj co najmniej dwa aspekty tego problemu występujące w krajach "cywilizowanych"

Ad.1 W dosłownym znaczeniu - handel żywym towarem, kobiety z Polski, Litwy, Białorusi etc. sprzedawane do domów publicznych na zachód.

Ad.2 "Niewolnicza" praca w różnego rodzaju korporacjach, gdzie podwładni każdego dnia są poniewierani przez swoich przełożonych, ale nie mogą zaprotestować ani się sprzeciwić z obawy przed utratą pracy.



Naukowcy rozpracowali proces zachodzący w organizmach odpowiadający za starzenie. Wyodrębniono też "gen starości". W tej dziedzinie nauka sobie dobrze radzi, osiągnięcie dalszych rezultatów na tym polu uzależnione jest jedynie od nakładów finansowych na te badania. Tak więc jeszcze nie teraz, ale może w przyszłości...
racja... miałam wprawdzie na myśli legalne procedery ale te które przytoczyłaś również są poweszechne


Słyszałam że za parę lat mają się pojawić leki zapobiegające tyciu niezależnie od ilości spożywanych kalorii, i eliksiry młodości

Mam nadzieję że doczekam pierwszego co do drugiego nie... w sumie to wydaje mi się że czasami zmarszczki bywają ozdobą...
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:42   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

w przyszłości z pewnością...
kwestia rozwoju nauki, oczywiście, bez tego człowiek wciąż używałby lampy oliwnej.

Cytat:
Słyszałam że za parę lat mają się pojawić leki zapobiegające tyciu niezależnie od ilości spożywanych kalorii, i eliksiry młodości
co do tych kalorii, ja bym nie wierzyła, wierzyłabym w leki kontrolujące apetyt, sprawiające, że ośrodek łaknienia w podwzgórzu będzie funkcjonował bez zaburzeń (u osób otyłych nie działa prawidłowo, podobnie jak sytości, nie docierają właściwe sygnały o tym, że żołądek jest pełen /organizm zaspokojony/, albo docierają mocno spóźnione), bo w perpetuum mobile , typu, zjesz 3000 tyś kalorii i w nic ci nie pójdzie, bym nie wierzyła.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:59   #28
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

nie kupi sie zdrowia, kiedy moj tata umierał kazde pieniadze by sie oddało za jego zycie
nie kupi się wiedzy..trzeba byc inteligentnym, uczyc sie rozwijac, madrości sie nie kupi
nie kupi sie miłości..prawdziwej
nie kupi sie własnego dziecka jezeli nie mozna go w ogóle mieć, a raczej chodzi mi o ciąże
niekupi sie czasu..on ucieka i nic nie da sie z tym zrobic
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 23:05   #29
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Dużo rzeczy nie można nabyć za pieniądze.. Niestety ale nawet za milion złotych nie "kupisz" sobie takiej miłości, która Cie nie opuści gdy nie bedziesz mieć pieniędzy, zdrowia.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 23:53   #30
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Wszystko na sprzedaż?

Ja uważam, że wszystko, ale nie zawsze i nie wszędzie

Nawet czas można pośrednio kupić - zlecając innym osbom zrobienie czegoś za nas (np. pani do sprzatania w domu, opiekunka do dziecka, wyprowadzacz psa) - ktoś coś robi za nas, a my zyskujemy więcej czasu dla siebie.

Chyba że mowa o przysłowiowej 'gwiazdce z nieba', to wtedy wiadomo, ze nie mozna.

Ale wiekszosc osiagalnych i dostepnych rzeczy dla czlowieka mozna, ale tak jak powiedzialam - nie zawsze.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.