Wątek o zamówieniach butów - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 16:54   #1021
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
mam do was pytanie... gdzie w wawie w centrum (okolice centralnego) jest bankomat mbanku albo cash4u??

http://www.cash4you.pl/wyszukiwarka.php

szukaj w "Warszawa" - al. Jerozolimskie 54 - mozesz to rozwinąć i sa bliższe dane . Jest m.in. w holu kasowym ...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 16:55   #1022
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

http://www.mbank.pl/przewodnik/banko...yplata=on&city=


bardzo duzo wszyystkie przyjmujace vise ;] Jestem bardzo zadowolona.
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:11   #1023
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
brawo! bardzo dobra decyzja... kiedyś się zastanawiałam (zanim się założyłam konto) jakie oni mają minusy.. teraz wiem, że ŻADNEGO... nigdy nie widziałam na oczy tak korzystnej oferty jaką daje mBank nie umywa się nawet do beznadziejnego Pekao... (to taki szajs że aż nie moge, ale ma dużo bankomatów... )

mam do was pytanie... gdzie w wawie w centrum (okolice centralnego) jest bankomat mbanku albo cash4u??
Ja kocham Inteligo i nic nie przebije tego banku według mnie. Nawet 99groszy za przelew to pestka.

Mbank lubię bardzo średnio, ale muszę mieć w nim konto z pewnych względów.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:00   #1024
sylwia468
Raczkowanie
 
Avatar sylwia468
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 416
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Dlaczego średnio czyt .przejechalas sie na jakiś ich uslugach? Od jakiegoś czasu posiadam może czegoś nie wiem dlamnie to koszystne zero za prowadzenie konta itd
__________________
Nie warto w życiu płakać i szlochać.
Nie warto w życiu marzyć i śnić.
Lecz warto kogoś bardzo pokochać
I dla tej miłości cierpieć i żyć.
sylwia468 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:14   #1025
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Ja kocham Inteligo i nic nie przebije tego banku według mnie. Nawet 99groszy za przelew to pestka.

Mbank lubię bardzo średnio, ale muszę mieć w nim konto z pewnych względów.
nie chce Ci nic mówić, ale my w mbanku nie płacimy za przelewy- nawet do innych banków za prowadzenie konta 0 zł no tylko za moją eKarte 25 zł, ale to może przezyje
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:40   #1026
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia468 Pokaż wiadomość
Dlaczego średnio czyt .przejechalas sie na jakiś ich uslugach? Od jakiegoś czasu posiadam może czegoś nie wiem dlamnie to koszystne zero za prowadzenie konta itd

Nie przejechałam, ale poprostu Inteligo to dla mnie bank idealny, przelewy z Inteligo do Inteligo są po 3 sekundach na koncie,z innych banków też w niedługim czasie, a tylko z mbanku idzie mi kilkanaście godzin zazwyczaj. uwielbiam ich usługę sms(kto i gdzie wypłacił pieniądze, z dokładnym podaniem adresu i sklepu, wszelkie księgowania i obciążenia konta), przejrzystą historię, no ja poprostu uwielbiam Inteligo


Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
nie chce Ci nic mówić, ale my w mbanku nie płacimy za przelewy- nawet do innych banków za prowadzenie konta 0 zł no tylko za moją eKarte 25 zł, ale to może przezyje
wiem jakie są cenniki w mbeanku, bo już miałam konto jakieś 3-4 lata temu, ale porzuciłam na rzecz Inteligo Teraz też nie rezygnuję z Inteligo, to jest moja Alfa
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 23:26   #1027
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

[quote=Ćwirka;7559389] uwielbiam ich usługę sms(kto i gdzie wypłacił pieniądze, z dokładnym podaniem adresu i sklepu, wszelkie księgowania i obciążenia konta),



też ma inteligo i tą usłyge sms...jak ty to zrobiłaś że przychodzi ci KTO, GDZIE, ADRES ITP...ja dostaje tylko kwote obciążenia...
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 23:55   #1028
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

[QUOTE=lil coco;7559678]
Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
uwielbiam ich usługę sms(kto i gdzie wypłacił pieniądze, z dokładnym podaniem adresu i sklepu, wszelkie księgowania i obciążenia konta),



też ma inteligo i tą usłyge sms...jak ty to zrobiłaś że przychodzi ci KTO, GDZIE, ADRES ITP...ja dostaje tylko kwote obciążenia...
Nie wiem jak. Dostaję smsa, na początku ile wypłacono z konta, niżej sposób wypłaty(czy zapłata czy wypłata z bankomatu) i adres bankomatu i jego numer albo adres sklepu, nazwa i nawet podaje mi nazwę centrum handlowego
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 11:45   #1029
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Dziewczynki nie wiecie może czy od wysokości naliczonego cła można się jakoś odwołać?? Wczoraj przyszła do mnie paczka z cutesy, zamówiona półtora miesiąca temu, jeszcze zanim znalazłam ten wątek, i policzyli mi stawke celną 16,8 % za buty sportowe , a zawsze było 4% za buty damskie, zaplacilam 144 zł cła zawsze płaciłam ok 70-80 zł, moge coś z tym zrobić, odzyskać jakoś pieniądze czy cóś?? przecież buty z cutesy nie kwalifikują się pod sportowe Pomijajm już fakt, że na paczke czekałam 7 tygodni, mimo, że w Polsce była po 3 dniach od złożenia zamówienia, ale to cło
MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:08   #1030
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Witajcie dziewczyny, jakby któraś zamawiała jestem chętna na kilka par bucików z cutesy wiem, wiem mam mało wiadomości na wizazu, ale mogę szybciutko przelać pieniążki na konto. Obiecuję, że nie będzie ze mną problemów
cosel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:17   #1031
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Nawet nie wiecie jak mi zalezy na tych bucikach, jestem w nich zakochana
cosel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 13:19   #1032
dardetka
Raczkowanie
 
Avatar dardetka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 256
GG do dardetka
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Wiemy My wszystkie tu zakochane w cutesach
__________________
Nasze zaręczyny

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200611110929.png


dardetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:30   #1033
sweet_pina
Wyobraźnią w schemat..
 
Avatar sweet_pina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań i okolice :)
Wiadomości: 1 931
GG do sweet_pina
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez MiliVanili Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie wiecie może czy od wysokości naliczonego cła można się jakoś odwołać?? Wczoraj przyszła do mnie paczka z cutesy, zamówiona półtora miesiąca temu, jeszcze zanim znalazłam ten wątek, i policzyli mi stawke celną 16,8 % za buty sportowe , a zawsze było 4% za buty damskie, zaplacilam 144 zł cła zawsze płaciłam ok 70-80 zł, moge coś z tym zrobić, odzyskać jakoś pieniądze czy cóś?? przecież buty z cutesy nie kwalifikują się pod sportowe Pomijajm już fakt, że na paczke czekałam 7 tygodni, mimo, że w Polsce była po 3 dniach od złożenia zamówienia, ale to cło
Nie masz powodu by się odwoływać. Generalnie na większość butów jest taka stawka celna, tylko nieliczne mają 4. Możesz znaleźć to w tabeli opłat, jest jakiś 8 stron stawek celnych na buty. Na Twoim miejscu cieszyłabym bo nie dostałaś dodatkowej stawki celnej na buty sportowe z USA 15%
__________________


Nasze maleństwo
TP 02.10.2015 r.
sweet_pina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:02   #1034
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez sweet_pina Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu cieszyłabym bo nie dostałaś dodatkowej stawki celnej na buty sportowe z USA 15%
hehe zawsze to jakiś +
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 07:06   #1035
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez MiliVanili Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie wiecie może czy od wysokości naliczonego cła można się jakoś odwołać?? Wczoraj przyszła do mnie paczka z cutesy, zamówiona półtora miesiąca temu, jeszcze zanim znalazłam ten wątek, i policzyli mi stawke celną 16,8 % za buty sportowe , a zawsze było 4% za buty damskie, zaplacilam 144 zł cła zawsze płaciłam ok 70-80 zł, moge coś z tym zrobić, odzyskać jakoś pieniądze czy cóś?? przecież buty z cutesy nie kwalifikują się pod sportowe Pomijajm już fakt, że na paczke czekałam 7 tygodni, mimo, że w Polsce była po 3 dniach od złożenia zamówienia, ale to cło

hmmm.. teoretycznie zawsze mozesz sie odwołać. to Ci wolno. no fakt jest taki, ze jezeli buty są damskie typu szpilka a policzyli jak sportowe to sensu nie ma zadnego, ale sa takie buty damskie, ktore maja wyzsza stawke (jest na stronie urzędu celnego taryfikator stawe - nowy sie pokazal w tym roku - znajdz przez google i sprawdz sama, albo poszukaj w tym watku bo ja juz linika chyba dawalam do tego raz) - tak wiec z jednej strony nie jest zle z drugiej do odwolania sie masz prawo - najwyzej nic nie zyskasz.
kiedys sie odwolywalam od naliczonego Vatu na puder z truskawy ktory kosztował mniej niz 22 euro - to tak kwota graniczna, za ktora bezkarnie zamawiac i wiesz odpisali mi chyba 4 strony A4, z ktorych mozna bylo wywnioskowac tylko to, ze owszem ja mam racje ale jest w przepisach celnych ze nie mozna za czesto tego wykorzystywac (bardzo precyzjne okreslenie to ' za czesto') a ja zamawiam duzo rzeczy i utrzymali mi ta oplate. No u teraz jak mi kolejny puder kosztujacy mniej niz 22 euro oclili to juz nawet slowem nie powiedzialam, bo celnicy to panstwo w panstwie jest i nie wygrasz z nimi.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:11   #1036
Aneyka
Zakorzenienie
 
Avatar Aneyka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 153
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

dziewczyny jestem zainteresowana 3 parami butków na cutes przesyłka mnie trochę przeraziła więc chciałabym sie dołączyć do jakiegoś zamówienia może ktoś mnie przygarnie??
Aneyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 07:32   #1037
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
hmmm.. teoretycznie zawsze mozesz sie odwołać. to Ci wolno. no fakt jest taki, ze jezeli buty są damskie typu szpilka a policzyli jak sportowe to sensu nie ma zadnego, ale sa takie buty damskie, ktore maja wyzsza stawke (jest na stronie urzędu celnego taryfikator stawe - nowy sie pokazal w tym roku - znajdz przez google i sprawdz sama, albo poszukaj w tym watku bo ja juz linika chyba dawalam do tego raz) - tak wiec z jednej strony nie jest zle z drugiej do odwolania sie masz prawo - najwyzej nic nie zyskasz.
No właśnie, tym bardziej, że cutesy zawsze pisze na paczkach "women shoes all man made materials" wiec nie rozumie skąd ta stawka, zawsze byla 4%, a tu nagle wyskoczyli z 16,8 przeciez to nie są nawet buty skórzane, żeby płacić tyle, rozumie gdyby zawsze tak liczyli, a nie w tym jednym przypadku tylko

A to jest z Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej

W podpozycjach 6402 12, 6402 19, 6403 12, 6403 19 i 6404 11 wyrażenie „obuwie sportowe” odnosi siętylko do:
a) obuwia o przeznaczeniu sportowym, któe posiada lub w któym przewiduje sięmożiwośćdodania kolcó, kołó, korkó,
zaciskó, sztabek lub podobnych;
b) butó łżiarskich, butó narciarskich i do biegó narciarskich, butó snowbordowych, butó zapaśiczych, butó bokserskich
i butó kolarskich.

No a z tego co przejrzałam w innych pozycjach tego wyrazenia nie ma

W poniedzialek bede się odwoływać, zobaczymy co z tego wyjdzie Jeżeli oczywiście uda mi się dodzwonić do tego cholernego urzędu celnego, bo próbuje odkąd przyszła paczka ale mają cały czas wyłączony telefon
MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 07:36   #1038
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

No widzisz. znalazlas sobie potrzebne argumenty sama
Ale najlepiej bedzie jak napiszesz do nich pismo. telefonicznie nic nie zdzialasz tylko sie zdenerwujesz...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 07:43   #1039
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
No widzisz. znalazlas sobie potrzebne argumenty sama
Ale najlepiej bedzie jak napiszesz do nich pismo. telefonicznie nic nie zdzialasz tylko sie zdenerwujesz...
tak, ale właśnie nie wiem gdzie je mam wysłać, czy zajmuje się tym oddział poczty polskiej w Bytomiu, skąd przyszła paczka czy jakaś inna instytucja jak ostatnio dzwoniłam do nich, żeby dowiedzieć się co jest z paczką, właśnie tą, z tą zaje*** stawką celną to powiedzieli mi, ze oni są tylko pocztą i nic nie wiedzą na temat działań urzedu celnego, mimo, że ich nazwa to "oddział celny poczty polskiej" czy jakoś tak
MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-17, 07:48   #1040
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

jak ja sie odwolywalam to wyslalam pismo do UC w Bytomiu, tego pocztowego. potem dostalam info, ze pismo zostalo skierowane do rozpatrzenia do jakiejs wyzszej isntancji bo taka jest procedura. Wiec tak zrob i sie czekaj. A najlepiej wyslij za potwierdzeniem odbioru
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 07:52   #1041
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
jak ja sie odwolywalam to wyslalam pismo do UC w Bytomiu, tego pocztowego. potem dostalam info, ze pismo zostalo skierowane do rozpatrzenia do jakiejs wyzszej isntancji bo taka jest procedura. Wiec tak zrob i sie czekaj. A najlepiej wyslij za potwierdzeniem odbioru

Super dziekuje za pomoc tego właśnie nie wiedziałam Jeszcze dzisiaj wyśle do nich pismo
MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 07:55   #1042
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

nie ma za co

Tylko uzbroj sie w cierpliwosc, bo u mnie to trwalo jakies poltora miesiaca jak nie dwa. najpierw dostalam info ze sprawa zostala skierowana w inne miejsce, a potem z tego innego miejsca dostalam info ze w zwiazku z duza iloscia rozpatrywanych spraw odpowiedz na moje pismo zostanie wyslana pozniej niz maja na to termin.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 08:04   #1043
MiliVanili
Wtajemniczenie
 
Avatar MiliVanili
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 308
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

OMG tyle czasu
no chociaż w sumie najważniejsze, że buciki już są u mnie, a na pismo to już moge poczekać, dobrze, że nie musze go z butami wysłać
MiliVanili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 09:31   #1044
anusiaczek1984
Raczkowanie
 
Avatar anusiaczek1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Jakby ktoś robił zamówienie z cutesy byłabym chętna Baaaardzo mi na tym zależy!!!

Chciałam 2 zamówienie z gojane ale po tym co zobaczyłam mam mieszane uczucia

http://stores.channeladvisor.com/cut...%20Heels%20Red

http://www.gojane.com/25832.html
anusiaczek1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 11:50   #1045
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Cytat:
Napisane przez anusiaczek1984 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś robił zamówienie z cutesy byłabym chętna Baaaardzo mi na tym zależy!!!

Chciałam 2 zamówienie z gojane ale po tym co zobaczyłam mam mieszane uczucia

http://stores.channeladvisor.com/cut...%20Heels%20Red

http://www.gojane.com/25832.html
Hehehe

Ja już to dawno widziałam

Wszystkie buty tam są droższe
Nie wiem jak z przesyłką, ale buty o ten 1$ zawsze droższe...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 13:20   #1046
anusiaczek1984
Raczkowanie
 
Avatar anusiaczek1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 45
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Ale mi nie chodzi o ceny tylko o ich wygląd...Bo one troszke sie różnią...Jedne mają inne kokardki, są ciemniejsze troszke i nie mają metki producenta....






Ehhh...może mi się tylko wydaje....
anusiaczek1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 14:11   #1047
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Wydaje Ci się. To te same buty.


Podpis wycieli w ps zeby nie mozna bylo go znalezc A gojane ma BARDZO mocno obrobione fotki, buty wygladaja o wiele lepiej niz na cut.

Dziewczyny Wam sie udaje chodzic w takich butach? http://stores.channeladvisor.com/cut...%20Heels%20Red

Nie spadaja wam ze stop?

Swoja droga ja chcialam juz dluuuugo jedne buty z gojane, niestety nie ma mojego rozmiaru, a na cutesach ich nie ma i nigdy nie bylo

O, dokładnie te chciałam - srebrne http://www.gojane.com/22663.html
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 14:34   #1048
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Dolaczam do wielbicielek Cutesow Dopiero teraz trafilam na ten watek, ale bede Was sledzic bo chetnie podlacze sie do nastepnego zamowienia
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 16:09   #1049
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

dla mnie buty na gojane zawsze wygladaly na tych zdjeciach tak jakby tandetniej. nie raz probowalm dociec jaka firma, bo roznie bywa z rozmiarowka a oni ani słowa i te ceny. czasami to nawet wiecej bylo niz 1$ w porownaniu z cutesami...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 16:14   #1050
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Peep toe, balerinki itd - czyli nalot na zagraniczne strony :) cz. II

Wlasnie kiedys byly inaczej pokazane, od pewnego czasu wg mnie ta obrobka jest o wiele lepsza.

Ja juz doszlam ze moj obiekt pozadania jest firmy Liliana
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.