Ostre moderowanie forum Intymnie - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 18:56   #421
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

No to system dziala z jakims 20godzinnym opoznieniem z wykropkowywaniem linkow....

Wulgaryzmow nie uzywam (staram sie przynajmniej)
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:57   #422
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Postaram się odpowiedzieć na kilka pytań czy zarzutów.

Regulamin forum był tworzony przez Redakcję i Moderatorów, ale na forum technicznym był wątek, w którym prosiliśmy o uwagi i komentarze. Więc nie bardzo rozumiem tę dyskusję na temat jego treści czy narzucania naszej woli

Nie da się skopiować wszystkich postów i wątków użytkowników, którzy dostali bany. Tak jak pisałam wcześniej, dla wszystkich dociekliwych, proszę zapoznać się z wątkiem "NIe jesteśmy święte". Tam są wypowiedzi, odpowiednie linki, które rysują bardzo wyraźny obraz problemu.

Paulakrk napisała do mnie maila i przychyliłam się do jej prośby.

Rodolphe Lind uważam, ze Twoje insynuacje na temat czytania przez nas PW, są chamskie. Masz jakieś dowody? Jeśli nie, to radzę mocno się zastanów zanim rzucisz zarzut. Podobnie komentarze odnośnie zarabiania. Czy ja Cię pytam z czego żyjesz i jakie masz dochody? Masz z tym problem, że serwis na siebie zarabia?

Jeśli chodzi o zmianę kar z bana stałego na tymczasowy. Na pewno zastanowię się nad tym, ale nie teraz. Zbyt dużo negatywnych emocji. Zaznaczam jednak, że najsurowiej będę oceniać tę grupę użytkowniczek, które brały udział w zbiorowej nagonce na Fresę.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:57   #423
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Hm, może cenzurowane z wulgaryzmów? To chyba wyłapuje system automatycznie i zamienia w gwiazdki.
Forum posiada listę zakazanych słów (cenzora), który filtruje nie tylko niecenzuralne słowa, ale również strony www, które uznane są przez nas za niebezpieczne (wirusy, robale), spamerskie (takie, gdzie za rejestrację polecający dostaje kasę lub nagrody) lub po prostu konkurencyjne.

EDIT: W tle trwa akcja namawiania użytkowników do odejścia z wizaz.pl i podawany jest link do forum, które założyły niektóre ze zbanowanych osób. Ponieważ nie życzę sobie takiego działania z wykorzystaniem platformy wizaz.pl, sugeruję naganiaczom korzystać z maili lub GG.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:58   #424
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Jeśli na 14str.tego wątku przynajmniej 20razy padły słowa o używaniu regulaminu,gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji...nawet jako nowy członek wizażu nic się nie stanie,jak poczytasz regulamin i potem, w razie wątpliwości dopytasz jakiegoś moda...Naprawdę nie rozumiem o co chodzi-ale przecież dostałaś odpowiedź, a nawet dwiea moderatorzy nie są tylko i wyłącznie na tym wątku, pilnują reszty wizażu,aby nie działo sie zgodnie z powiedzeniem "kiedy kota nie ma,myszy harcują".I może nie czepiajmy sie,że jeden mod napisał bardzo szczegółowo, a drugi tylko wskazał,gdzie znaleźć szczegółowe informacje...mod też człowiek,ma prawo być zmęczony prawda?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:58   #425
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nie wiesz gdzie jest regulamin?
To tak z ciekawości: jakim cudem go przeczytałas i zaakceptowłas przy rejestracji?
po omacku...

okkkkk koniec tematu bo sie czepiam...
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:00   #426
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kamilciaop Pokaż wiadomość
dostalam ale nie taka jakiej oczekiwałam czyli pelną...a może ja akurat jestem nowym użytkownikiem u jeszcze sie nie orientuje gdzie co jest??!!
Wystraczy ze ja rozumiem...
Porównaj sobie wypowiedź Lexie i fragment regulaminu, który przytoczył Złośliwiec. Według mnie, mówią o tym samym w jednakowo zrozumiały sposób.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Zabrałam głos w dyskusji, która wzbudza wiele emocji. Na nikogo nie naskoczyłam, nikomu nic nie wytykałam, prowadziłam rozmowę na poziomie, mimo to po moim kolejnym, wydaje mi się słusznym poście, Złośliwiec umilkł, nie wiem czy świadomie mnie ignorując. Wiem, że ma on wiele zajęć, jednak na pozostałe posty odpowiada (w tym wątku oczywiście). Co zatem determinuje jego wybór? Mój post był niewygodny?
Marto, nie mówiłam w tym momencie o Tobie Szczerze, nie wiem czemu Złośliwiec nie odpowiedział na Twoje pytanie, ale to nie moja sprawa.

Cytat:
Napisane przez kamilciaop Pokaż wiadomość
okkkkk koniec tematu bo sie czepiam...
Ejmen

Edit.
Złosiu, i wszystko jasne
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:00   #427
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
No to system dziala z jakims 20godzinnym opoznieniem z wykropkowywaniem linkow....

Wulgaryzmow nie uzywam (staram sie przynajmniej)
To jest dosyc powazne oskarżenie i jesli mozna to jakies dowody.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 19:02   #428
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kamilciaop Pokaż wiadomość
dostalam ale nie taka jakiej oczekiwałam czyli pelną...a może ja akurat jestem nowym użytkownikiem u jeszcze sie nie orientuje gdzie co jest??!!
Wystraczy ze ja rozumiem...
Prawie 4500 postów, zarejestrowana od 2006 roku i jesteś nowym Użytkownikiem?? Teraz to juz nawet zaczyna przypominać nie przedszkole, tylko cyrk. Przecież regulamin jest dostępny dla każdego - czy to naprawdę taki wysiłek przeczytać go? I czy jest jakiś określony czas na udzielenie odpowiedzi, czy np. jak sobie pójdę zrobić herbatę i nie odpowiem przez 15 minut to juz celowo kogoś ignoruję??


EDIT: Dopiero doczytałam post 425 - wiele wyjaśnił.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:05   #429
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Czyli jeśli wykropkowane są nie tylko wulgaryzmy ale również linki uważane za niebiezpieczne. To w takim razie nasze forum które stworzyłysmy z dziewczynami z wątku same dla siebie, zeby kontaktować sie z tymi które tu juz nie mogą sie udzielać musiałoby zostać uznane za niebezpieczne, bo to ten link został wykropkowany. Tylko pytanie, dlaczego?
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:05   #430
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Prawie 4500 postów, zarejestrowana od 2006 roku i jesteś nowym Użytkownikiem?? Teraz to juz nawet zaczyna przypominać nie przedszkole, tylko cyrk. Przecież regulamin jest dostępny dla każdego - czy to naprawdę taki wysiłek przeczytać go? I czy jest jakiś określony czas na udzielenie odpowiedzi, czy np. jak sobie pójdę zrobić herbatę i nie odpowiem przez 15 minut to juz celowo kogoś ignoruję??
To miało dotyczyć mojej wypowiedzi? Bo ja nie miałam na myśli kwestii, że zadaję pytanie i osoba, na której odpowiedź czekam znika, bo to oczywiste, że czasem trwa to dłużej niż 15 min, ale jeśli ta osoba pojawia sie i odpowiada na pytania innych, to dlaczego pominęła moje?
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:09   #431
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Porównaj sobie wypowiedź Lexie i fragment regulaminu, który przytoczył Złośliwiec. Według mnie, mówią o tym samym w jednakowo zrozumiały sposób.

a tego ze złośliwiec najpierw zbył mnie krótka odpowiedzia to juz nie zauwazyłaś??

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Prawie 4500 postów, zarejestrowana od 2006 roku i jesteś nowym Użytkownikiem?? Teraz to juz nawet zaczyna przypominać nie przedszkole, tylko cyrk. Przecież regulamin jest dostępny dla każdego - czy to naprawdę taki wysiłek przeczytać go? I czy jest jakiś określony czas na udzielenie odpowiedzi, czy np. jak sobie pójdę zrobić herbatę i nie odpowiem przez 15 minut to juz celowo kogoś ignoruję??


EDIT: Dopiero doczytałam post 425 - wiele wyjaśnił.
szcześliwa???
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 19:10   #432
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
To miało dotyczyć mojej wypowiedzi? Bo ja nie miałam na myśli kwestii, że zadaję pytanie i osoba, na której odpowiedź czekam znika, bo to oczywiste, że czasem trwa to dłużej niż 15 min, ale jeśli ta osoba pojawia sie i odpowiada na pytania innych, to dlaczego pominęła moje?
Nie, nie dotyczyło to Twojej wypowiedzi. Twoje pytanie zrozumiałam, ale nie było one skierowane do mnie, wiec na nie nie odpowiem To dotyczyło wcześniejszej wypowiedzi Kamilci. której niechcący nie zacytowałam.




EDIT: Kamilciu, pytasz ogólnie czy o konkretna sytuację? Bo wiesz, w życiu jestem dosyć szczęśliwą osobą, ale Ty nie przyczyniasz sie do mojego szczęścia niestety, a może stety. A odpowiedz Zło skierowała Cię do Regulaminu, a nie zbyła, tylko nie wiem z jakich powodów znalezienie odpowiedniego punktu w Regulaminie sprawiło Ci trudność. I nie chcę wiedzieć.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:10   #433
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Czyli jeśli wykropkowane są nie tylko wulgaryzmy ale również linki uważane za niebiezpieczne. To w takim razie nasze forum które stworzyłysmy z dziewczynami z wątku same dla siebie, zeby kontaktować sie z tymi które tu juz nie mogą sie udzielać musiałoby zostać uznane za niebezpieczne, bo to ten link został wykropkowany. Tylko pytanie, dlaczego?
Nie, uznane zostało za spamerskie. Fora, które chcą się na nas promować płacą za reklamę.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:10   #434
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Forum posiada listę zakazanych słów (cenzora), który filtruje nie tylko niecenzuralne słowa, ale również strony www, które uznane są przez nas za niebezpieczne (wirusy, robale), spamerskie (takie, gdzie za rejestrację polecający dostaje kasę lub nagrody) lub po prostu konkurencyjne.

EDIT: W tle trwa akcja namawiania użytkowników do odejścia z wizaz.pl i podawany jest link do forum, które założyły niektóre ze zbanowanych osób. Ponieważ nie życzę sobie takiego działania z wykorzystaniem platformy wizaz.pl, sugeruję naganiaczom korzystać z maili lub GG.
Tylko ze system jakos wczoraj tego nie wykryl...

AgaZ uwazam ze po pierwsze wizaz jest swietnym interesem, sama namowilam 1 osobe to zareklamowania sie tu. Na prawde pomysl byl super i wiem ze duzo pracy wlozyliscie w to zeby wizaz sie przeksztalcil w to czym jest teraz. Po prostu staram sie pokazac druga strone medalu, ze tu nie chodzi tylko o "spolecznosc uzytkownikow". Wiadomo wasza firma- macie prawo wdrazac swoje prawa. Tylko to idzie jakos w zla strone...

EOT
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:11   #435
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

kamilciaop, robisz burzę w szklance wody kłócisz się dla samego faktu?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:12   #436
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Czyli jeśli wykropkowane są nie tylko wulgaryzmy ale również linki uważane za niebiezpieczne. To w takim razie nasze forum które stworzyłysmy z dziewczynami z wątku same dla siebie, zeby kontaktować sie z tymi które tu juz nie mogą sie udzielać musiałoby zostać uznane za niebezpieczne, bo to ten link został wykropkowany. Tylko pytanie, dlaczego?
Bo takie jest moje bandyckie prawo właściciela portalu, że nie zezwalam na tego typu akcje na platformie wizazu. I tak dla wyjaśnienia - nie jesteście pierwsze.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:12   #437
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

nie kłóce sie bo i tak nie wygram...wypowiadam sie na dany temat...nie wolno juz??
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:12   #438
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tylko ze system jakos wczoraj tego nie wykryl...

AgaZ uwazam ze po pierwsze wizaz jest swietnym interesem, sama namowilam 1 osobe to zareklamowania sie tu. Na prawde pomysl byl super i wiem ze duzo pracy wlozyliscie w to zeby wizaz sie przeksztalcil w to czym jest teraz. Po prostu staram sie pokazac druga strone medalu, ze tu nie chodzi tylko o "spolecznosc uzytkownikow". Wiadomo wasza firma- macie prawo wdrazac swoje prawa.

EOT
Bo może wczoraj jeszzce go nie było na liście.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:15   #439
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tylko ze system jakos wczoraj tego nie wykryl...
Dodałem go dzisiaj, jak ktoś zgłosił do mnie spam w PW.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 19:16   #440
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cóż, skoro uznajecie to za reklame innego forum, czy też namawianie innych wizażanek do odejscia no to cóż... nie pozostaje mi nic jak pozostawić to bez komentarza.
To jest dla nas tylko i wyłącznie sposób do nawiązania kontaktu między sobą, wiele z nas nie miało do siebie nawet numerów wiec jakoś sie skontaktować musiałyśmy, i wizaż dał nam taką możliwość. Dał nam możliwość do poznania sie, do wzajemnej pomocy w trudnych sytuacjach. Przykro tylko ze wyszło jak wyszło.
Aha, i Złośliwcze, nikt nie chce sie na was promować, to było tylko nawiązanie kontaktu i nic więcej, nie mamy zamiaru rozsyłać tego na cały świat i robić konkurencji wizażowi Chciałyśmy miec ze soba kontakt i tyle.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:17   #441
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tylko ze system jakos wczoraj tego nie wykryl...

AgaZ uwazam ze po pierwsze wizaz jest swietnym interesem, sama namowilam 1 osobe to zareklamowania sie tu. Na prawde pomysl byl super i wiem ze duzo pracy wlozyliscie w to zeby wizaz sie przeksztalcil w to czym jest teraz. Po prostu staram sie pokazac druga strone medalu, ze tu nie chodzi tylko o "spolecznosc uzytkownikow". Wiadomo wasza firma- macie prawo wdrazac swoje prawa.

EOT
Skąd wiesz jaki to interes??? Siedzisz mi na koncie? Wiesz ile kosztują serwery i łącze, zeby utrzymać taki wielki, dynamiczny serwis?
Twoje teksty odbieram osobiście jak policzek, że robię to tylko dla pieniędzy. Moje dzieci nie głodują i stać mnie utrzymać rodzinę. Ale ciężko na to pracujemy od lat i nikt nam niczego nie daje za darmo.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:17   #442
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

shewa: Wystarczyło przekazać sobie numery GG lub adresy e-mail..?

I zgadzam się z Agą. Sama zajmuję się różnymi serwisami (żeby nie było - nie mają nic wspólnego z Wizażem) i wiem, ile kasy trzeba przeznaczyć na serwery, żeby całość funkcjonowała jak należy. Zresztą nie jeden raz odbywały się dyskusje na ten temat, choćby przy okazji wprowadzenia na Wizaż reklam. Większość użytkowników zrozumiała, że za coś to forum musi być utrzymywane.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:18   #443
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość

EDIT: W tle trwa akcja namawiania użytkowników do odejścia z wizaz.pl i podawany jest link do forum, które założyły niektóre ze zbanowanych osób. Ponieważ nie życzę sobie takiego działania z wykorzystaniem platformy wizaz.pl, sugeruję naganiaczom korzystać z maili lub GG.
Co to znaczy w tle i z wykorzystaniem platformy wizaz.pl? Co to jest to "tło"?


Ok, już widzę odpowiedź, czyli faktycznie PW również podlega kontroli
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:20   #444
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość


EDIT: Kamilciu, pytasz ogólnie czy o konkretna sytuację? Bo wiesz, w życiu jestem dosyć szczęśliwą osobą, ale Ty nie przyczyniasz sie do mojego szczęścia niestety, a może stety. A odpowiedz Zło skierowała Cię do Regulaminu, a nie zbyła, tylko nie wiem z jakich powodów znalezienie odpowiedniego punktu w Regulaminie sprawiło Ci trudność. I nie chcę wiedzieć.

I dobrze...mniej wiesz dłużej żyjesz...
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:21   #445
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Chyba mam dejavu z zakładaniem konkurencyjnego forum!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:21   #446
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Ok, już widzę odpowiedź, czyli faktycznie PW również podlega kontroli
Owszem, automatu. Który funkcjonuje także na wielu innych forach.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:23   #447
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Podejrzewam,że poza tym wątkiem i innymi oficjalnymi...zaczyna się robić niepokojąco jak dla mnie...pojawia się za dużo pretensji, w większości o bzdety...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:23   #448
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Chyba mam dejavu z zakładaniem konkurencyjnego forum!
Mieliśmy to dejavu już wielokrotnie Nawet dopracowaliśmy się procedur postępowania w takich przypadkach...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:26   #449
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Ok ja wszystko rozumiem, i osobiscie wiem ile pracy i pieniedzy kosztuje utrzymanie jakiegokolwiek serwisu internetowego. Tymbardziej tak dużego jak wizaż.pl. Szanuje modów za ich prace, bo wiem ile nerwów i czasu ich to kosztuje, chociaz uważam mimo wszystko ze czasem ( nie zawsze! )nie jest to do konca sprawiedliwe.
A co do tego adresu to wczoraj jakoś nie myślałysmy o tym ze to że znalazłysmy sobie miejsce gdzie możemy sie wypowiadać wszystkie razem i przy tym zachować atmosfere na wątku zostanie uznane za konkurencje i promowanie sie za pomocą wizażu. Dzisiaj już wiemy.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:26   #450
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość


Ok, już widzę odpowiedź, czyli faktycznie PW również podlega kontroli
Ja już zaczynam rozumiec Waszą strategię.
To jest tak zwany chwyt na sierotke Marysię, która nic nie wie, nic nie rozumie...

Ja juz sobie nie wyobrazam jak prościej mozna byłoby to wszytsko wyjasnić.

Automat. Automat to kontroluje. Automat.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.