Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 21:13   #31
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Obecna,chociaz dosyc zakrecona I nie mam za bardzo czasu pisac,ale czytam. Jade do mojego J.bo jest poza londynem a ja mam jego klucze;P wiec nie ma jak wrocic
Tak mnie sie właśnie wydawało, że Tajka poszła w tany jakieś - i bardzo zajęta jest ze swoim Juanem
Mam nadzieję, że teraz 'noga mu się nie omsknie'
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:15   #32
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Tak mnie sie właśnie wydawało, że Tajka poszła w tany jakieś - i bardzo zajęta jest ze swoim Juanem
Mam nadzieję, że teraz 'noga mu się nie omsknie'
jeśli mu się omsknie to.... od nas a wykonawcą będzie...Kropka bo się sama zaoferowała i pewnie jeszcze pozostałe dziewczyny z Wlk. Brytanii jej pomogą. Więc...Juan..strzeż się gniewu Mieszadełek!!!
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:18   #33
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

tez sie melduje zwarta i gotowa
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:19   #34
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Romanaccia i Amoura patrzcie do woli ale....z daleka od mego marsjanina
Ja mam swojego makarona,patrze tylko na niego
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:22   #35
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

a ja idę spać, bo padampoza tym już trzeci dzień wyżyna mi się na okropna ósemka, mama zauważyła, że mam napuchniętą prawą stronę twarzy - no normalka, że u mnie musi się coś dziać wtedy, gdy zależy mi na dobrym wyglądzie...spodziewam się jeszcze wysypu pryszczy, prawdopodobnie na czubku nosa!
dobrej nocki mieszadełka i miłych rozmów, do jutra,papa
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:22   #36
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a jaki masz rozmiar buta?ja 38pasuje?
jesli Amourze nie pasuje to ja oglaszam ze nosze 38
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:23   #37
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a ja idę spać, bo padampoza tym już trzeci dzień wyżyna mi się na okropna ósemka, mama zauważyła, że mam napuchniętą prawą stronę twarzy - no normalka, że u mnie musi się coś dziać wtedy, gdy zależy mi na dobrym wyglądzie...spodziewam się jeszcze wysypu pryszczy, prawdopodobnie na czubku nosa!
dobrej nocki mieszadełka i miłych rozmów, do jutra,papa
śpij dobrze. Mam nadzieje, że jutro osemka trochę zmniejszy swą aktywność przynajmniej u mnie bolała co jakiś czas a nie non stop.
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 21:23   #38
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Jestem Jestem ... MELDUJE SIĘ
ależ jestem zaskoczona ... to już 3cia kontynuacja , Roux hehe, dziękuję za info ... jakoś zakręcona ostatnio chodzę
TŻet mi wyjechał do Norwegii, na jakieś swoje rozgrywki ... hm bago, tobago, bongo :P lol^^ nie wiem jak to się zwie, coś a'la nasza piłka nożna ino bez piłki hahahaha .... w każdym bądź razie ja musze charować jak wół w pracy za nas oboje... chyba mi się to niepodoba

Buziale Mieszadełka
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:25   #39
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
kropka - ja tez wolę szpilki jeśli chodzi o wysoki obcas, nie lubię butów na szerokim obcasie...tylko potem to u mnie w szafie leży, bo na co dzień nie chodzę w takich butach.wiem, że to świetnie wygląda, ale ja nie mam zamiaru się katować.zdecydowanie wolę mały obcas, albo sandałki na płaskiej podeszwie, teraz jest ich mnóstwo w sklepach i są naprawdę śliczne
Za kilka dni bede w polsce,musze sie na zakupy wybrac,bo w Rzymie to normalnie mnie czarna rozpacz bierze,taki szajs...
a ja kocham buty na obcasie ,a najbardziej kozaczki,do tego stopnia,ze nosze je nawet latem,kupilam sobie takie "letnie" kozaczki na allegro ,chodze juz tyle lat na obcasach,ze na plaskiej podeszwie nogie sobie lamie
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:35   #40
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
jesli Amourze nie pasuje to ja oglaszam ze nosze 38
a jeśli nie będzie pasowało ani Amourze ani Kropce to ja ogłaszam, że noszę 37-38 i lubię na płaskim ;]
chociaż....posiadam i buty w rozmiarze...36 na wysokim obcasie (ok. 7-8 cm) aż dziw że się nie zabiłam
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:41
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:43   #41
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
a jeśli nie będzie pasowało ani Amourze ani Kropce to ja ogłaszam, że noszę 37-38
No to wy sie bijcie- ja odpadam z moim 39 czasem 40

Margotka-jak to pilka nozna bez pilki czasami fajnie jest pobyc samej ale nie z dotatkowa praca jak sie wam uklada w malzenstwie?

Eskadia-to moze jak najszybciej idz do dentysty? bo jak ci spuchnie tak pozadnie to bedzie ciezko-wiem co mowie

Wyskoczyl mi dzisiaj pryszcz na policzku. Tz patrzy, patrzy i nagle- Moja kochana pryszczusia
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 21:57   #42
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość

Margotka-jak to pilka nozna bez pilki czasami fajnie jest pobyc samej ale nie z dotatkowa praca jak sie wam uklada w malzenstwie?
hehe, kurcze no zapomniałam jak ta gra się nazywa, że niby biegają po boisku, się klepią :P hahaha ... ale na czym to polega, to zielonego pojęcia nie mamno ale niech ma frajde, cały autobus napakowany Indusami wyruszył tam tylko kurna ja biedna, sama w chałupie i jeszcze ciężką robote wykonuje dziś jak wyruszyłam o 4.30 rano tak skończyłam prace o 15 ... i jeszcze szlak mnie trafił jak 20 metrów do zjazdu z autostrady do domu a tu korek ... i 40 minut stania, już miałąm ochote trzasnąć drzwiami i iść na piechote te 500 metrów do domu

a co do małżeństwa ... istna sielanka :rolleyes : jeszcze się nie pozabijaliśmy w każdym bądź razie hehe ... planujemy póki co zakup jakiegoś mieszkanka, żeby ludziom nie nabijać kieszeni za wynajem ... i już coś na swoje pracować ... no i zastanawiamy się nad zmianą pracy.. więc wysmarowałam nasze cudne CVki i rozsyłam do wszystkich, może nas w końcu ludzie dość będą mieli i przyjmą gdzieś Ja dalej ślęcze nad duńskim, we wtorek kolejny egzam, yhhh .... i miesięczne wakacje od wszelakich szkół ... bo od sierpnia na nowo ... no i koniec lipca spędze nad morzem w Polsce

... wiecie co? I nie ma Go dopiero 23 godziny a ja już TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Litości ... ja jutro do pracy a za ścianą mam mega wielkie, głośne PARTY ;(
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016

Edytowane przez Margotka_
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:00
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:02   #43
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
hehe, kurcze no zapomniałam jak ta gra się nazywa, że niby biegają po boisku, się klepią :P hahaha ... ale na czym to polega, to zielonego pojęcia nie mamno ale niech ma frajde, cały autobus napakowany Indusami wyruszył tam tylko kurna ja biedna, sama w chałupie i jeszcze ciężką robote wykonuje dziś jak wyruszyłam o 4.30 rano tak skończyłam prace o 15 ... i jeszcze szlak mnie trafił jak 20 metrów do zjazdu z autostrady do domu a tu korek ... i 40 minut stania, już miałąm ochote trzasnąć drzwiami i iść na piechote te 500 metrów do domu

a co do małżeństwa ... istna sielanka :rolleyes : jeszcze się nie pozabijaliśmy w każdym bądź razie hehe ... planujemy póki co zakup jakiegoś mieszkanka, żeby ludziom nie nabijać kieszeni za wynajem ... i już coś na swoje pracować ... no i zastanawiamy się nad zmianą pracy.. więc wysmarowałam nasze cudne CVki i rozsyłam do wszystkich, może nas w końcu ludzie dość będą mieli i przyjmą gdzieś Ja dalej ślęcze nad duńskim, we wtorek kolejny egzam, yhhh .... i miesięczne wakacje od wszelakich szkół ... bo od sierpnia na nowo ... no i koniec lipca spędze nad morzem w Polsce

... wiecie co? I nie ma Go dopiero 23 godziny a ja już TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Jak sie ganiaja i klepia to na pewno BEREK
Na watku ostatnio dobra passa- Lovely i Szien dostaly prace,Wenedka awans wiec wy pewnie tez sie zalapiecie

Czyzby kolejna fasolka sie nam szykuje?
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:06   #44
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
No to wy sie bijcie- ja odpadam z moim 39 czasem 40

Eskadia-to moze jak najszybciej idz do dentysty? bo jak ci spuchnie tak pozadnie to bedzie ciezko-wiem co mowie

Wyskoczyl mi dzisiaj pryszcz na policzku. Tz patrzy, patrzy i nagle- Moja kochana pryszczusia
no przecież nie bede biła Kobiety w ciąży!!! stanę grzecznie w kolejce na drugi (pardon trzecim) miejscu Ty nasza pryszczusiu
To na pewno berek
hmm własnie Eskadia idź z tą ósemką do dentysty. Bo może stan zapalny się zrobić

smigam do łóżeczka.. papa i miłego wizażowania do jutra
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:07 Powód: ps;)
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:09   #45
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Jak sie ganiaja i klepia to na pewno BEREK
Na watku ostatnio dobra passa- Lovely i Szien dostaly prace,Wenedka awans wiec wy pewnie tez sie zalapiecie

Czyzby kolejna fasolka sie nam szykuje?
Oooo to Lovely, Szien i Wenedka, moje największe CONGRATULATION, spóźnione, ale szczere

nohh ... i gdybyśmy i my się załapali, ahh byłoby cudownie

Fasolka? o nie nie ... jeszcze nie ... ale już w planach znaczy TŻ planuje za 2 lata spłodzenie, a ja za rok .. więc pewnie przystanie na za 1,5 roku ... a w zasadzie co będzie to będzie ... mówi, że gdyby już teraz ... to też by się cieszył, nawet bardziej

ale na razie chcemy na prostą wyjść, na swoim usiąść w spokoju i wtedy można mącić Fasolke


aaa i to na pewno NIE jest berek, ale ja mam skleroze zaawansowaną, więc jak TŻet wróci to Wam powiem co to
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:22   #46
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

jestem rowniez.
Kropka - dobra robota, lista i tytul, super


Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
no i trzecią część czas zacząć



aj nie świętowałam bo ja jeszcze nie wiem czy umowę podpiszę
więc trochę doła przez to mam
poza tym jutro lecę do pl więc spędzam czas z Tż'em

Eskadia chyba miała gdzieś jechać na weekend?
a Szperrr jest jeszcze w PL

zmuła
Milej podrozy i pobytu.

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
ojej juz nowy wątek a ja ledwo się do tamtego zaczęłam przyzwyczajac no to tego już nie odpuszcze to wszystkie nowe mieszadełka mają się zgłaszac do kropki na pw, czy po prostu tu napisac z kim i gdzie są pomieszane??

hihi, a jutro Greeecja, ktoś się pytał gdzie dokładnie będę, więc odpowiadam- Riwiera Olimpijska nie moge sie doczekac plaża, słońce, morze, drinki...i tylko mojego hiszpana brak
Jak wyzej, baw sie dobrze

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
7Sweety7 - Masz chlopaka z Iranu ? ,mam przyjaciol z Iranu jeden z nich jak dzisiaj rozmawialam z mama przez telefon powiedzial do niej " Ciao Wanda .. ! buzi buzi ! "

a ja sie "przytulam" do wentylatora ,w Rzymie dzis strasznie wilgotno,juz zbieralo sie na deszcz,mialam nadzieje,ze troche popada a tu ...
Tak, moj TZ jest z Iranu, niewiele pisze bo sledze co sie tam dzieje na twitter.com, co minute sa nowe wiadomosci. Masakra dzisiaj, tyle ludzi zabitych. Twoi przyjaciele to mezczyzni? Tak sie domyslam, z dziewczynami z Iranu trudno zalapac kontakt, mam co prawda kilka kolezanek, ale jakos tak malo wspolnych tematow. Bardzo maja nazekowane wlosy? We Wloszech tez jest moda na rozpiete gorne guziki koszul i prezentowanie owlosienia?

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
hehe, kurcze no zapomniałam jak ta gra się nazywa, że niby biegają po boisku, się klepią :P hahaha ... ale na czym to polega, to zielonego pojęcia nie mamno ale niech ma frajde, cały autobus napakowany Indusami wyruszył tam tylko kurna ja biedna, sama w chałupie i jeszcze ciężką robote wykonuje dziś jak wyruszyłam o 4.30 rano tak skończyłam prace o 15 ... i jeszcze szlak mnie trafił jak 20 metrów do zjazdu z autostrady do domu a tu korek ... i 40 minut stania, już miałąm ochote trzasnąć drzwiami i iść na piechote te 500 metrów do domu

a co do małżeństwa ... istna sielanka :rolleyes : jeszcze się nie pozabijaliśmy w każdym bądź razie hehe ... planujemy póki co zakup jakiegoś mieszkanka, żeby ludziom nie nabijać kieszeni za wynajem ... i już coś na swoje pracować ... no i zastanawiamy się nad zmianą pracy.. więc wysmarowałam nasze cudne CVki i rozsyłam do wszystkich, może nas w końcu ludzie dość będą mieli i przyjmą gdzieś Ja dalej ślęcze nad duńskim, we wtorek kolejny egzam, yhhh .... i miesięczne wakacje od wszelakich szkół ... bo od sierpnia na nowo ... no i koniec lipca spędze nad morzem w Polsce

... wiecie co? I nie ma Go dopiero 23 godziny a ja już TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Litości ... ja jutro do pracy a za ścianą mam mega wielkie, głośne PARTY ;(

Super, ze wszystko sie uklada, oby tak dalej, powodzenia w szukaniu pracy
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:24   #47
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

3 czésc?
Powariowalyscie chyba

Zglaszam sié i od razu mówie ze chyba sié starzeje
i chyba mysle jak kazdy facet a TZ to kobieta
(Ja Facet, bo boje sié myslec o zakladaniu rodziny-na samá mysl ze mamy rocznice odechcialo mi sié swietowac a TZ kobieta bo mysli odwrotnie )
Chyba cos tu nie tak
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:35   #48
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Tak, moj TZ jest z Iranu, niewiele pisze bo sledze co sie tam dzieje na twitter.com, co minute sa nowe wiadomosci. Masakra dzisiaj, tyle ludzi zabitych. Twoi przyjaciele to mezczyzni? Tak sie domyslam, z dziewczynami z Iranu trudno zalapac kontakt, mam co prawda kilka kolezanek, ale jakos tak malo wspolnych tematow. Bardzo maja nazekowane wlosy? We Wloszech tez jest moda na rozpiete gorne guziki koszul i prezentowanie owlosienia?
Moi dwaj najlepsi koledzy sa z Iranu (Aresh i Mohamet) trzeci (nie znosze go!!) to ich kumpel,nie lubie jak go wszedzie zabieraja ze soba... wszystcy od niego uciekaja,a oni ciagle nas przekonuja,ze on tak naprawde to swietny gosc,jakos nikt tego nie widzi ,no i mam dwie kolezanki Mine i Elham,moja najlepsza ex (dluga historia) psiapsola tez byla iranka, Gazaleh ...

Nie cierpie "zelusiow" ,fuj ! ,kocham takie rozczochrane ,czarne loki ,we wloszech to w ogole wszystcy faceci ,nawet jak nic nie maja do zaprezentowania to to wystawiaja (nie lubie zarosnietych klat bleee ! )

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
(Ja Facet, bo boje sié myslec o zakladaniu rodziny-na samá mysl ze mamy rocznice odechcialo mi sié swietowac a TZ kobieta bo mysli odwrotnie )
Chyba cos tu nie tak
Ja tez tak mam,pomijajac juz fakt,ze mam alergie na malzenstwo,nawet przez lata snilo mi sie,ze uciekam sprzed oltarza

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:48   #49
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

A mnie nie ma na liscie Pewnie za rzadko sie odzywam
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 22:52   #50
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
A mnie nie ma na liscie Pewnie za rzadko sie odzywam
podaj dane (czyli kraj pochodzenia tz i to czy mieszkacie razem i w jakim kraju ) to wpisze cie na liste.
niestety nie jestem w stanie odszukac kazdej zamieszanej bo to by znaczylo czytanie poprzedniego watku jeszcze raz
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:54   #51
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
podaj dane (czyli kraj pochodzenia tz i to czy mieszkacie razem i w jakim kraju ) to wpisze cie na liste.
niestety nie jestem w stanie odszukac kazdej zamieszanej bo to by znaczylo czytanie poprzedniego watku jeszcze raz
OKI TZ jest Niemcem, mieszkamy razem w Niemczech
I dziekuje za wpisanie na liste Od razu czuje sie taka przynaleznosc do stada
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:01   #52
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
OKI TZ jest Niemcem, mieszkamy razem w Niemczech
I dziekuje za wpisanie na liste Od razu czuje sie taka przynaleznosc do stada
zrobione

jeszcze tylko w liscie musze zmienic kraje alfabetycznie i bedzie git
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:02   #53
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ej co się ze mną dzieje?
gdzie moja wena? nic mi się pisać nie chce, a ja mam przecież zawsze tyle do powiedzenia

kropka się popsiałaś tą pierwszą stroną fiu fiu fiu
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:12   #54
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Kropka - jaka ty dokładna i sumienna pozazdroszczę !

ja idę w kimono >.< padnięta jestem ! jeszcze Fra orzekł, ze jestem Niemką bo zaczęłam się z nim żegnać dokładnie o północy ;P ehh.. codziennie dowiaduje się nowych rzeczy o sobie
dobranoc Mieszadełka

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2009-06-20 o 23:13
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:02   #55
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzień dobry wszystkim

więc Amoura odpada z butami - została więc kropka i emanko, hehe
Romanaccia - też bym chciała umieć chodzić w szpilkach i czuć się w nich komfortowo, ale chyba ja należę do tych chodzących ofiar w obcasach, na weselu mam zamiar sobie potańczyć, dlatego pewnie ściągnę te szpilki i będę tańczyć na bosaka

a jeśli chodzi o ósemkę, to teraz nie mam kiedy iść do lekarza - każdego dnia po pracy mam jazdy, a już w czwartek po pracy przyjeżdża tż i też nie będę miała czasu.w sobotę wyjeżdzam i wrócę dopiero 7 lipca.na razie nacieram ten ząb maścią dentystyczną,może przejdzie?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:18   #56
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
ej co się ze mną dzieje?
gdzie moja wena? nic mi się pisać nie chce, a ja mam przecież zawsze tyle do powiedzenia
no właśnie!!!


Magrotka,
Ciesze sie, ze Wam sie bajecznie układa i oby tak najdłużej. A praca i godziny...no cóż, nie wszystko musi byc kolorowo, ważne ze jestescie szczesliwi, a prace mozna zmienic)
Sciskam!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:19   #57
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
No to wy sie bijcie- ja odpadam z moim 39 czasem 40
No to o ja mam bidula zrobic z moim 42 czasem 43...?

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Jak sie ganiaja i klepia to na pewno BEREK


Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a ja idę spać, bo padampoza tym już trzeci dzień wyżyna mi się na okropna ósemka, mama zauważyła, że mam napuchniętą prawą stronę twarzy - no normalka, że u mnie musi się coś dziać wtedy, gdy zależy mi na dobrym wyglądzie...spodziewam się jeszcze wysypu pryszczy, prawdopodobnie na czubku nosa!
dobrej nocki mieszadełka i miłych rozmów, do jutra,papa
Kochana, koniecznie przykladaj zimne oklady na szyje i twarz. Ja juz nie mam zadnej 8 wiec sie znam

Mieszadelka ochane, ja upychac walizke i caluje was mocno i slodziasto Zdam relacje w nastepny poniedzialek jaka to ja opalona i wypoczeta
Zycze wam boskiego tygodnia a tym co sie urlopuja w tym samym czasie slonca, slodkiego nierobstwa i Tzta w samych bokserkach lub i bez, z roza w zebach i taca ze sniadaniem w raczkach codziennie rano A wieczorem z pysznym koktajlusiem

Moze jeszcze pomacham przed samym wysciem ale jak nie to macham juz teraz
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:21   #58
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dzien dobry wszystkim
Ja dopiero wstalam
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 09:23   #59
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Mieszadelka ochane, ja upychac walizke i caluje was mocno i slodziasto Zdam relacje w nastepny poniedzialek jaka to ja opalona i wypoczeta
Zycze wam boskiego tygodnia a tym co sie urlopuja w tym samym czasie slonca, slodkiego nierobstwa i Tzta w samych bokserkach lub i bez, z roza w zebach i taca ze sniadaniem w raczkach codziennie rano A wieczorem z pysznym koktajlusiem

Moze jeszcze pomacham przed samym wysciem ale jak nie to macham juz teraz
wszystkim
Anessa nie pobudzaj mej wyobraźni bo jeszcze kilkanascie dni mi został nie mowiąc o ty, że....śniadanka to raczej do łóżeczka niedostaję
odpoczywaj, opalaj się i spędź wesoło wakacje. no i nie zapominaj przesłać nam trochę słoneczka
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 10:29   #60
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dobry
Anessa korzystaj z wakacji, baw się dobrze i poszalej!!!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.