Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 10:57   #61
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Dzień dobry / Good morning / Buongiorno/ Dobrý den/ καλημέρα/ Buenos Dias/ Namaskar/ Sob be kheir / Guten Tag / Bom dia / Bonjour* Mieszadełka
(* niepotrzebne skreślić)

Anessa - dobrej zabawy wyszalej się za wszystkie, które muszą siedzieć w pracy
Eskadia - nie jesteś sama, ja tez nie potrafię czuć się komfortowo w szpilkach... ale są takie śliczne, że czasami muszę je kupić !
a co do zęba- musisz się wybrac do dentysty tak szybko jak to możliwe !
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:13   #62
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Anessa- ja też życzę czadowych wakacjija zaczynam swoje w ten piątek, dokładnie 12 dni urlopudziś zacznę się chyba też powoli pakować, bo w tygodniu nie będę miała czasu...a opalona to ja wątpię, czy wrócę znad polskiego morza, zobaczymy

JossStone - podobało mi się Twoje powitanieznalazł się tam też portugalski
co do zęba, to ciągle mam nadzieję, że się wkrótce uspokoi, bo nie pierwszy raz mnie boli.zazwyczaj po paru dniach przestawał rosnąć, mam nadzieję, że teraz tez tak będzie.
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:27   #63
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Anessa- ja też życzę czadowych wakacjija zaczynam swoje w ten piątek, dokładnie 12 dni urlopudziś zacznę się chyba też powoli pakować, bo w tygodniu nie będę miała czasu...a opalona to ja wątpię, czy wrócę znad polskiego morza, zobaczymy

JossStone - podobało mi się Twoje powitanieznalazł się tam też portugalski
co do zęba, to ciągle mam nadzieję, że się wkrótce uspokoi, bo nie pierwszy raz mnie boli.zazwyczaj po paru dniach przestawał rosnąć, mam nadzieję, że teraz tez tak będzie.

JossStone nawet grecki i to z akcentem
Eskadia bo pewnie przejdzie za kilka dni ale....jeśli nie przejdzie to możesz mieć zepsuty urlop w towarzystwie ukochanego i dlatego wysyłamy do dentysty by przynajmniej obejrzał czy nic się tam nie dzieje . mam nadzieje, że zanim wyjedziesz nad Bałtyk to jeszcze powpadasz tu do nas??
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:34   #64
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

i Bonjour tez sie znalazło..


a do mnie dzis dzwoniła jakas au pairka ktora tu przyjechała kilka dni temu i ma moj numer od swojej hostki.
ha, a ja sprytna jestem u weszłan na facebooka tej hostki i znalazłam te dziewczyne (tylko po imieniu)
jejku ja wiem, ze to nieładnie
ale ja oceniam ludzi po wygladzie i ona juz mi sie nie podoba.
znaczy...ja sie zawsze myle...a przynajmniej do osob ktore lubie, z ktorymi sie przyjaznie, to ...od pocztaku mi sie nie podobały.
no nic. moze sie z nia dogadam...

ale....
blond urocza dziewzynka w rozm. XS....ktora nie dała mi dojsc do słowa gdy do mnie zadzwoniła...yh.
gdzie moj okres??!
wrrr
wkurzam sie od rana...
napisalam smsa do S. zeby do mnie zadzwonił jak wstanie. (chcialam mu powiedziec, ze mam jutro i pojutrze wolne, ze moze bysmy sie gdzies spotkali....mam 70 e jeszcze moze wystarczy mi na pociag)
wyslalam mu tego smsa o 10.
ile mozna spac??
albo i nie spi.....


jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jestem na NIE. na wszytsko NIE.
jesttaki emot, któremu rece opadaja??
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:41   #65
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
i Bonjour tez sie znalazło..


a do mnie dzis dzwoniła jakas au pairka ktora tu przyjechała kilka dni temu i ma moj numer od swojej hostki.
ha, a ja sprytna jestem u weszłan na facebooka tej hostki i znalazłam te dziewczyne (tylko po imieniu)
jejku ja wiem, ze to nieładnie
ale ja oceniam ludzi po wygladzie i ona juz mi sie nie podoba.
znaczy...ja sie zawsze myle...a przynajmniej do osob ktore lubie, z ktorymi sie przyjaznie, to ...od pocztaku mi sie nie podobały.
no nic. moze sie z nia dogadam...

ale....
blond urocza dziewzynka w rozm. XS....ktora nie dała mi dojsc do słowa gdy do mnie zadzwoniła...yh.
gdzie moj okres??!
wrrr
wkurzam sie od rana...
napisalam smsa do S. zeby do mnie zadzwonił jak wstanie. (chcialam mu powiedziec, ze mam jutro i pojutrze wolne, ze moze bysmy sie gdzies spotkali....mam 70 e jeszcze moze wystarczy mi na pociag)
wyslalam mu tego smsa o 10.
ile mozna spac??
albo i nie spi.....


jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jestem na NIE. na wszytsko NIE.
jesttaki emot, któremu rece opadaja??
nie ma takiej emotki...ale....są różyczki dla Ciebie na poprawę nastroju

p.s. moj potrafi spać do 13 a nawet czasami dłużej :/ kiedys całe 24 godziny przespał
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:44   #66
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Tyle sie dzialo u mnie ostatnio, ze dopiero teraz dochodze do siebie..

Szien udanego pobytu w PL.

Roux co sié dzieje?

Nie pochwalilam sie bo zapomnialam ale robie to teraz:
A ja poznalam Tajkowego TZta

Powinnam dzisiaj spedzac dzien z TZtem bo sa jego urodziny i nasza rocznica.. ale chyba nie spedze z nim tego dnia..

Cos sie ze mna dzieje.. powiedzialam mu ze nie wiem czy go kocham
raz mysle ze tak.. a raz ze nie...
No i po rocznicy chyba.
Ide sie relaksowac.
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:52   #67
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Lovely powiedz cokolwiek o Tajkowym TŻ ja go chyba nie widziałam nawet na fotce

A co do wstawania - to mój H. kończy czasem pracę o 3 (naszego czasu) i potrafi wstać nawet o 14 (też naszego czasu)
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 11:59   #68
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Lovely powiedz cokolwiek o Tajkowym TŻ ja go chyba nie widziałam nawet na fotce


---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Powinnam dzisiaj spedzac dzien z TZtem bo sa jego urodziny i nasza rocznica.. ale chyba nie spedze z nim tego dnia..

Cos sie ze mna dzieje.. powiedzialam mu ze nie wiem czy go kocham
raz mysle ze tak.. a raz ze nie...
No i po rocznicy chyba.
Ide sie relaksowac.
Lovely każdy ma chwilę zwątpienia, może Ciebie akurat ona naszła teraz do końca dnia trochę czasu zostało i może znów będziesz przekonana, że kochasz swojego TZ
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:06   #69
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Cos sie ze mna dzieje.. powiedzialam mu ze nie wiem czy go kocham
raz mysle ze tak.. a raz ze nie...
No i po rocznicy chyba.
Ide sie relaksowac.
Czasami doceniamy coś dopiero jak 'to' stracimy... zastanów się jak by wyglądał Twój świat bez TŻ?
Myślę, że było mu bardzo przykro jak mu to powiedziałaś.
Szczerze to nie wyobrażam sobie usłyszeć takich słów od kogoś z kim jestem w związku

Myślę, że jakieśtam wątpliwości ma większość z nas (czy to napewno ten? a moze mogę spotkać kogoś 'lepszego'?)
hmm...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:07   #70
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

eeeh mam nadzieje, ze dzis wieczorem jakies wiadomosci weselsze sie tu pojawią.

Mam nadzieje, ze Lovely napisze, ze dzien nie byl taki zly, jak sie zaczął
no i mam nadzieje, ze jakims dobrym newsem walnę...

a poki co....jeszcze 53 min wolnosci i znowu do dzieciaków...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:08   #71
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

emanko - pewnie, że będę wpadać, bo ja już jestem uzależnionana pewno od jutra rana do czwartku będę często siedzieć, bo będę w pracy a z zębem jednak poczekam do jutra, już nie boli tak bardzo, mam nadzieję więc, że przejdzie

Lovely_Girl - no co ty, może masz tylko gorszy dzień, ze masz takie myśli...uważam, ze powinnaś jednak spedzić z nim ten dzień, to dwie uroczystości, Twój tż pewnie pomyśli, ze Tobie na nim nie zależy...ja na jego miejscu byłabym zła na Ciebie

roux - hmm, nie wiem, co mysleć o Twoim związku, ale Twój tż chyba jest jakiś dziwny..a co do ludzi, to ja też popełniam takie błędy, często oceniam ludzi po wyglądzie i minach, a potem okazuje się, że nie miałam racji..może z nią nie będzie tak żle?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 12:21   #72
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Czasami doceniamy coś dopiero jak 'to' stracimy... zastanów się jak by wyglądał Twój świat bez TŻ?
Myślę, że było mu bardzo przykro jak mu to powiedziałaś.
Szczerze to nie wyobrażam sobie usłyszeć takich słów od kogoś z kim jestem w związku

Myślę, że jakieśtam wątpliwości ma większość z nas (czy to napewno ten? a moze mogę spotkać kogoś 'lepszego'?)
hmm...
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Lovely_Girl - no co ty, może masz tylko gorszy dzień, ze masz takie myśli...uważam, ze powinnaś jednak spedzić z nim ten dzień, to dwie uroczystości, Twój tż pewnie pomyśli, ze Tobie na nim nie zależy...ja na jego miejscu byłabym zła na Ciebie
my mielismy wczoraj "uczic" rocznice, bo dzisiaj to on busy jest bo ma urodziny i z rodzina spedza czas i wogole przyjaciel chce sie z nim spotkac itd.
Ja mowilam ze jestem osoba ktora na odleglosc nie da rady.. a ja nie widywalam go za czesto. Poprostu przez to cos wygaslo. Mialam siebie i jego oszukiwac? No mozna i tak, ale Ja jestem z tych szczerych osób. Eskadia.. to ze milosc wygasa to nic nowego i zlego. Poprostu tak jest. Jak mozna byc zlym na kogos ze przestal nas kochac?
Poprostu powiedzialam ze nie wiem co czuje/ Zle powiedzialam? Moze powinnam sie oszukiwac.. pomysle o tym nastepnym razem
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:25   #73
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
emanko - pewnie, że będę wpadać, bo ja już jestem uzależnionana pewno od jutra rana do czwartku będę często siedzieć, bo będę w pracy a z zębem jednak poczekam do jutra, już nie boli tak bardzo, mam nadzieję więc, że przejdzie
Eskadia znam ten rodzaj uzależnienia...a jak bede w Gr to...nie wiem czy bede mieć neta bo coś tż mówił, że ten co korzystaliśmy w zeszłym roku (baa nawet był używany gdzieś do maja) to jest wyłączony . więc albo...mu się uda jakoś coś skombinować albo....będę wpadała tylko w czasie weekendów jak będę u niego w wiosce (a znowu ja tam nie przepadam za byciem bo...czuje się nie na miejscu. Więc mam nadzieje, że nie zapomnicie o takiej małej osóbce jak ja jeśli za długo się nie odezwę.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
my mielismy wczoraj "uczic" rocznice, bo dzisiaj to on busy jest bo ma urodziny i z rodzina spedza czas i wogole przyjaciel chce sie z nim spotkac itd.
Ja mowilam ze jestem osoba ktora na odleglosc nie da rady.. a ja nie widywalam go za czesto. Poprostu przez to cos wygaslo. Mialam siebie i jego oszukiwac? No mozna i tak, ale Ja jestem z tych szczerych osób. Eskadia.. to ze milosc wygasa to nic nowego i zlego. Poprostu tak jest. Jak mozna byc zlym na kogos ze przestal nas kochac?
Poprostu powiedzialam ze nie wiem co czuje/ Zle powiedzialam? Moze powinnam sie oszukiwac.. pomysle o tym nastepnym razem
w gruncie rzeczy....byś się sama raniła i jego też. ale może to tylko chwilowe zaniknięcie. mam nadzieje, że szybko się znów w nim zakochasz .
a że miłość wygasa...każdy to. ale nie zawsze tak musi być
mam nadzieje, że bedzie wszystko ok, nawet jeśli by to miało oznaczać ze nie bedziesz ze swoim tz
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-06-21 o 12:26
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:42   #74
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Emanko nudzisz się? chodź na kawkę
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 12:47   #75
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Lovely_Girl - w miłości nie zawsze jest wszystko ładnie i pięknie, są gorsze i lepsze chwile..myślałam, że nadal go kochasz, a masz tylko gorszy dzień,bo jak wróciłaś z polski pisałaś, że jesteś z nim szczęśliwa..ale skoro już nic do niego nie czujesz, to zgadzam się z Tobą, nie warto tego ciągnąc, bo ranisz i jego i Ciebie.a o to, ze byłby zły na Ciebie, to chodziło mi za to, że nie chcesz spędzić z nim urodzin i rocznicy(nie wiedziałam jeszcze o tym, ze mieliscie świętować wczoraj)a nie o to, ze się z w nim odkochałaśoj, obyś Ty teraz nie była zła na mnie

emanko - na pewno nie zapomnimy!!

a ja idę teraz pod koc(bo jest strasznie zimno)ułożyć moją listę rzeczy do spakowania, na razie
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:07   #76
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Emanko nudzisz się? chodź na kawkę

Ehino z miłą chęcią ale...jutro jesli masz ochotę bo będe na wizycie u ginki więc po niej mozemy się spotkać na godzinkę lub dwie:P
bo dziś molestuję tż via msn, oglądam/słucham f1, i próbuje pisac (co na szczescie mi wychodzi)
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:10   #77
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Lovely - gorsze chwile zawsze się zdarzają i nie tylko w miłości, bo w przyjaźni też ... może to właśnie taki moment.. a jeżeli uczucie wygasło.. cóż bywa i tak , i wtedy nie ma sensu oszukiwać siebie i drugiej osoby... no ale uważam, że powinnaś jeszcze trochę poczekać, może to tylko zły dzień? ja też miałam takie wątpliwości po tym jak moja przyjaciółka powiedziała mi, że to za duży dystans i że to nie ma sensu.. chciałam zerwać, bo już zaczęłam wierzyć w to, że to tylko zauroczenie... ale miałam tylko złe dni więc moim zdaniem powinnaś poczekać trochę ( ale nie czekać w nieskończoność) a sytuacja się wyjaśni mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Roux - twoja sytuacja z tż zdaje mi się hmm.. dziwna, niepewna.. no nie wiem jak to nazwać trzymam kciuki za to, żeby wszystko dobrze poszło

kurcze... może to przez pogodę ( chociaż wątpię, bo nie wszystkie Mieszadełka przebywają w Polsce) ale ostatnio jakieś takie humorki nie za wesołe mamy , chyba trzeba zorganizować wspólne plotki i picie kawy

nuuuudzęęę się ... mój tż poszedł na wycieczkę w góry i pogadamy wieczorem albo w nocy... ale za jakieś 30 minut moja przyjaciółka wpadnie i potowarzyszy mi w nudzeniu się
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:10   #78
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Lovely_Girl - w miłości nie zawsze jest wszystko ładnie i pięknie, są gorsze i lepsze chwile..myślałam, że nadal go kochasz, a masz tylko gorszy dzień,bo jak wróciłaś z polski pisałaś, że jesteś z nim szczęśliwa..ale skoro już nic do niego nie czujesz, to zgadzam się z Tobą, nie warto tego ciągnąc, bo ranisz i jego i Ciebie.a o to, ze byłby zły na Ciebie, to chodziło mi za to, że nie chcesz spędzić z nim urodzin i rocznicy(nie wiedziałam jeszcze o tym, ze mieliscie świętować wczoraj)a nie o to, ze się z w nim odkochałaśoj, obyś Ty teraz nie była zła na mnie

emanko - na pewno nie zapomnimy!!

a ja idę teraz pod koc(bo jest strasznie zimno)ułożyć moją listę rzeczy do spakowania, na razie
u mnie też zimno. szczególnie jak wróciłam kilka minut temu z dworu i...znowu skarpetki przemoczyłam. grunt to włazić w trawę z psem a potem się dziwię ze kicham i prycham
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:11   #79
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Ehino z miłą chęcią ale...jutro jesli masz ochotę bo będe na wizycie u ginki więc po niej mozemy się spotkać na godzinkę lub dwie:P
bo dziś molestuję tż via msn, oglądam/słucham f1, i próbuje pisac (co na szczescie mi wychodzi)

z jednej strony nie chce mi się zalegać w domu, a z drugiej wychodzić na taki deszcz?

Przemyślę Twoją propozycję odnośnie jutra może może

Dobrze, że Tobie pisanie idzie... a mi tylko to nieszczęsne intro zostało... ehh... chyba jednak je zaraz spłodzę
a o czym piszesz Emanko? <wścibski ehinokokus>
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 13:15   #80
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość

z jednej strony nie chce mi się zalegać w domu, a z drugiej wychodzić na taki deszcz?

Przemyślę Twoją propozycję odnośnie jutra może może

Dobrze, że Tobie pisanie idzie... a mi tylko to nieszczęsne intro zostało... ehh... chyba jednak je zaraz spłodzę
a o czym piszesz Emanko? <wścibski ehinokokus>
to daj znać albo na fc albo tu jutro rano albo..podam Ci na priv mobile number:P jak chcesz
podrozdział dot. technik rozmów kwalifikacyjnych mam nadzieje, że to co piszę to jest na temat bo jakieś dziwne wrażenie mam, że nie za bardzo
p.s. a nie mowiłam odnośnie tego wstępu??
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:27   #81
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
gratuluję...NAM)

Mieszadełka, to chyba okazja, zeby zyczyc Wam i sobie...duzo milosci!!!


:pijem y:
Chyba juz ja mam;P

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
poza tym jutro lecę do pl więc spędzam czas z Tż'em
Milego pobytu w Polandzie i do zobaczenia po powrocie
Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Tak mnie sie właśnie wydawało, że Tajka poszła w tany jakieś - i bardzo zajęta jest ze swoim Juanem
Mam nadzieję, że teraz 'noga mu się nie omsknie'
Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
jeśli mu się omsknie to.... od nas a wykonawcą będzie...Kropka bo się sama zaoferowała i pewnie jeszcze pozostałe dziewczyny z Wlk. Brytanii jej pomogą. Więc...Juan..strzeż się gniewu Mieszadełek!!!
Nie omsknie. Naprawde jestem szczesliwa i on tez. Dzis przez przypadek walnal do mnie: "wyjdziesz za mnie...??!!" ale pozniej mowi :"nie, nie teraz, ale nawet jesli nie wierze w religiei slub chcialbym kieyds sie z toba ozenic" padlam;p.


Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
hehe, kurcze no zapomniałam jak ta gra się nazywa, że niby biegają po boisku, się klepią :P hahaha ... ale na czym to polega, to zielonego pojęcia nie mamno ale niech ma frajde,

a co do małżeństwa ... istna sielanka :rolleyes : jeszcze się nie pozabijaliśmy w każdym bądź razie hehe ... planujemy póki co zakup jakiegoś mieszkanka, żeby ludziom nie nabijać kieszeni za wynajem ... i już coś na swoje pracować ... no i zastanawiamy się nad zmianą pracy.. więc wysmarowałam nasze cudne CVki i rozsyłam do wszystkich, może nas w końcu ludzie dość będą mieli i przyjmą gdzieś Ja dalej ślęcze nad duńskim, we wtorek kolejny egzam, yhhh .... i miesięczne wakacje od wszelakich szkół ... bo od sierpnia na nowo ... no i koniec lipca spędze nad morzem w Polsce

... wiecie co? I nie ma Go dopiero 23 godziny a ja już TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Strasznie sie ciesze, ze sie wam uklada. Co do gry to sama jestem ciekawa co to jest;p

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Zglaszam sié i od razu mówie ze chyba sié starzeje
i chyba mysle jak kazdy facet a TZ to kobieta
(Ja Facet, bo boje sié myslec o zakladaniu rodziny-na samá mysl ze mamy rocznice odechcialo mi sié swietowac a TZ kobieta bo mysli odwrotnie )
Chyba cos tu nie tak
Ja mam odwrotnie, tlyko ze my mamy tka obydwoje chyba;p

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Dzień dobry / Good morning / Buongiorno/ Dobrý den/ καλημέρα/ Buenos Dias/ Namaskar/ Sob be kheir / Guten Tag / Bom dia / Bonjour* Mieszadełka
(* niepotrzebne skreślić)
Hola;p

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Tyle sie dzialo u mnie ostatnio, ze dopiero teraz dochodze do siebie..
Nie pochwalilam sie bo zapomnialam ale robie to teraz:
A ja poznalam Tajkowego TZta

Powinnam dzisiaj spedzac dzien z TZtem bo sa jego urodziny i nasza rocznica.. ale chyba nie spedze z nim tego dnia..

Cos sie ze mna dzieje.. powiedzialam mu ze nie wiem czy go kocham
raz mysle ze tak.. a raz ze nie...
No i po rocznicy chyba.
Ide sie relaksowac.
I jak moj TZ?? Fajny;p?
Co on na to powiedzial??

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Lovely powiedz cokolwiek o Tajkowym TŻ ja go chyba nie widziałam nawet na fotce

A co do wstawania - to mój H. kończy czasem pracę o 3 (naszego czasu) i potrafi wstać nawet o 14 (też naszego czasu)
Mam mojego TZ foto na nk i fb;p jak chcesz zobaczyc

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
my mielismy wczoraj "uczic" rocznice, bo dzisiaj to on busy jest bo ma urodziny i z rodzina spedza czas i wogole przyjaciel chce sie z nim spotkac itd.
Ja mowilam ze jestem osoba ktora na odleglosc nie da rady.. a ja nie widywalam go za czesto. Poprostu przez to cos wygaslo. Mialam siebie i jego oszukiwac? No mozna i tak, ale Ja jestem z tych szczerych osób.
A wy jestescie dalej razem??

Jak praca??



Moj Tz oglada F1,a ja czekam kiedy sie to skonczy:P
Wczoraj pojechalam na grilla do kumpeli, ale musialam wracac bo mialam klucze do domu Tzta a on pojechal ogladac wyscig poza Londynem i samochod (jego kumpla) wjechal na kamien i rozwalil kolo na autostradzie przez to byli o 22 w domu...

Pozniej pojdziemy moze pograc w badmingtona i zafarbuje mi moja malpka;p wlosy
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:32   #82
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Tajko to chyba już wiem który to Juanes

Emanko nie wiem jak z jutrem - muszę iść się trochę pokręcić na Universytecie i nie wiem ile mi to zajmie, więc zobaczymy
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:35   #83
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość

Emanko nie wiem jak z jutrem - muszę iść się trochę pokręcić na Universytecie i nie wiem ile mi to zajmie, więc zobaczymy
nie ma sprawy ja mam wizyte na 11 ale znając doktorkę to się spóźni - więc nie wiem na którą wejde do gabinetu
a Tobie życzę udanego krecenia się

Tajka super, że się układa dobrze.
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:37   #84
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Tajko to chyba już wiem który to Juanes
Foto na nk glowne ejst z nim i fotki na fb z hiszpani;p

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Tajka super, że się układa dobrze.
Bedzie dobrze nawet lepiej
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 13:43   #85
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Lovely_Girl - w miłości nie zawsze jest wszystko ładnie i pięknie, są gorsze i lepsze chwile..myślałam, że nadal go kochasz, a masz tylko gorszy dzień,bo jak wróciłaś z polski pisałaś, że jesteś z nim szczęśliwa..ale skoro już nic do niego nie czujesz, to zgadzam się z Tobą, nie warto tego ciągnąc, bo ranisz i jego i Ciebie.a o to, ze byłby zły na Ciebie, to chodziło mi za to, że nie chcesz spędzić z nim urodzin i rocznicy(nie wiedziałam jeszcze o tym, ze mieliscie świętować wczoraj)a nie o to, ze się z w nim odkochałaśoj, obyś Ty teraz nie była zła na mnie
Chodzi o to ze on za duzo gada a nic nie robi.
Ja mam juz dosyc takiego zwiazku.. widze go raz na ruski rok a czasem tez chce pobyc sama. ehh za duzo mam na glowie by to wszytsko wytlumaczyc.
Nie wazne. jestem z nim. zobaczymy jak sie ulozy.

A Takjowy TZ faaaaaaaaaaajny Sympatyczny
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:20   #86
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Chodzi o to ze on za duzo gada a nic nie robi.
Ja mam juz dosyc takiego zwiazku.. widze go raz na ruski rok a czasem tez chce pobyc sama. ehh za duzo mam na glowie by to wszytsko wytlumaczyc.
Nie wazne. jestem z nim. zobaczymy jak sie ulozy.

A Takjowy TZ faaaaaaaaaaajny Sympatyczny
Mam nadzieje ze wam sie pouklada

Roux-jestem ciekawa czy i kiedy odpisze lub oddzwoni. Jesli nie to zastanow sie po co ci tzna ktorego nawet w blahych sprawach nie mozesz liczyc No i milego dnia z diabelkami
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:22   #87
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Tż Tajki - ciacho mmmm

naprawdę Przystojniacha z niego

Lovely ludzie raczej się ot tak nagle nie zmieniają... jeżeli faktycznie coś Cię uwiera w tym związku i nie da się tego zmienić - to moze faktycznie to nie ma sensu.
ja zwykle zakładam, ze związek wraz z upływem czasu staje się trudniejszy. Jeżeli juz widzisz, że dużo rzeczy nie gra - to może to nie Mr Right?
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:48   #88
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobryyyyy

alez wy macie tempo...24/7 bym musiala tu siedziec i czytac zeby nadazyc...a tu czlek sie chwile przespi i juz nie wie o co chodzi

nie straszcie kobiety ze tej Polsce taka zimnica...24 kurcze wlasnie jedziemy...i na jakies 3 dni chcemy do lasu nad jeziorko pojechac zeby odpoczac od tych Aten....mam nadzieje, ze si epoprawi troche ta pogoda....

u mnie dobre wiadomoscisie uda z wystawa:d znalezli kogos kto moze naprawic te obrazy tak zeby ludzie nic nie zauwazyli a potem jak wydrukujemy nowe to sie podmieni takie male oszustwo ale przynajmniej tz-towi cisnienie zeszlo
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:53   #89
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dzien dobryyyyy

alez wy macie tempo...24/7 bym musiala tu siedziec i czytac zeby nadazyc...a tu czlek sie chwile przespi i juz nie wie o co chodzi

nie straszcie kobiety ze tej Polsce taka zimnica...24 kurcze wlasnie jedziemy...i na jakies 3 dni chcemy do lasu nad jeziorko pojechac zeby odpoczac od tych Aten....mam nadzieje, ze si epoprawi troche ta pogoda....

u mnie dobre wiadomoscisie uda z wystawa:d znalezli kogos kto moze naprawic te obrazy tak zeby ludzie nic nie zauwazyli a potem jak wydrukujemy nowe to sie podmieni takie male oszustwo ale przynajmniej tz-towi cisnienie zeszlo
to fajnie, że wystawa się uda
a z pogodą nie straszymy...na chwilę obecną jest pochmurno, ok. 17 stopni i pada praktycznie non stop (przynajmniej w Lublinie).
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:26   #90
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Eskadia ja nie wiem czy to z checi towarzystwa moja prawa dolna 8ka tez zaczela ostro rosnac od wczoraj i nawet nie moge jesc tak mnie dziaslo boli.
wczoraj w nocy nawet nie moglam sie z tz calowac bo mnie cala paszcza bolala
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.