Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 17:27   #4981
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Oczywiście, wkleję fotki z efektem mam nadzieję że na moich włosach będzie równie ładny Żałuję tylko że przez długie lata farbowałam je na czarno, co bardzo mnie ograniczało z mozliwościami odcieni ale za to teraz nadrobię
Będę czekać z niecierpliwością
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:20   #4982
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Witam. Pisałam tutaj wczoraj odnośnie farbowania, ale dzisiaj nieco z innej bezczki.
Zdecydowałam zafarbować moje włosy (ciemny blond-jasny brąz) farbą profesjonalną Wella Koleston. Zależy mi aby odcień był podobny do tego na zdjęciach (wiem, nie wjdzie nigdy idealne ale coś w tym stylu) i napewno wybiorę farbę z poziomu 6. I takie pytanie czy z kolorów z ostatniego zdjęcia może wyjść taki kolorek? Czy może lepiej kupić 2 i zmieszać? Po prostu chcę uzyskać mleczną czekoladkę, ze złotymi refleksami jak u tej dziewczyny ciepły niezbyt ciemny kolor.
Pozdrawiam.

ps. Dodałam ten temat ale pod inną trochę mylną nazwą, mam nadzieję że nie uznacie tego za spam, po prostu źle się wyraziłam, a usunąć tamtej wiadomości nie dam rady.
Piękny jest ten kolor Właśnie taki chciałabym kiedyś mieć
Również czekam na efekt
A jaki masz obecny kolor włosów?


Btw. dziewczyny kupiłam dzisiaj farbę-http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://sklep-kosmetyczny.com/image/cache/data/Loreal_casting-creme-gloss-czekolada-535-500x500.jpg&imgrefurl=htt p://sklep-kosmetyczny.com/loreal-color-creme-gloss-czekolada-535-farba-do-wlosow.html&h=500&w=500&s z=130&tbnid=UK2Psasxj5L6v M:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1 &usg=__XfuCgcMTQhHIDKQlli 2be_qdyF0=&docid=vF1VURPA lnlttM&hl=pl&sa=X&ei=WS8l UcLwMarE4gTZ44DgCw&sqi=2& ved=0CDoQ9QEwBQ&dur=799
nie mogę już patrzeć na odrosty więc kupiłam, trudno.
Tylko nie wiem czy ten kolor mi wyjdzie. Kiedyś farbowałam 500 jasny brąz, obecnie mam kolor włosów jak poniżej. Jak myślicie, coś złapie czy zrobię sobie krzywdę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloos.jpg (84,0 KB, 42 załadowań)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:19   #4983
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

metaxa sprawdziłam w realu odżywkę. Rzeczywiście jest. Stoi sobie przy biosilku, prawie schowana Akurat jest wyprzedaż 25,95zł. Jest też szampon w tej samej cenie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:11   #4984
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Piękny jest ten kolor Właśnie taki chciałabym kiedyś mieć
Również czekam na efekt
A jaki masz obecny kolor włosów?


Btw. dziewczyny kupiłam dzisiaj farbę-http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://sklep-kosmetyczny.com/image/cache/data/Loreal_casting-creme-gloss-czekolada-535-500x500.jpg&imgrefurl=htt p://sklep-kosmetyczny.com/loreal-color-creme-gloss-czekolada-535-farba-do-wlosow.html&h=500&w=500&s z=130&tbnid=UK2Psasxj5L6v M:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1 &usg=__XfuCgcMTQhHIDKQlli 2be_qdyF0=&docid=vF1VURPA lnlttM&hl=pl&sa=X&ei=WS8l UcLwMarE4gTZ44DgCw&sqi=2& ved=0CDoQ9QEwBQ&dur=799
nie mogę już patrzeć na odrosty więc kupiłam, trudno.
Tylko nie wiem czy ten kolor mi wyjdzie. Kiedyś farbowałam 500 jasny brąz, obecnie mam kolor włosów jak poniżej. Jak myślicie, coś złapie czy zrobię sobie krzywdę ?
Robiłam 1,5 miesiąca temu Castingiem 513 mroźne trufle, na dość podobny kolor wyjściowy jak Twój czyli ciemny, a odrost mysio-rudy (mysi - mój, rudy -po nieudanym farbowaniu). Dałam farbę tylko na odrost a ostatnie 5min na resztę. Efekt - odrosty ładnie się ochłodziły, natomiast dół był niemal czarny - ale wypłukał się po paru myciach.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:03   #4985
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Robiłam 1,5 miesiąca temu Castingiem 513 mroźne trufle, na dość podobny kolor wyjściowy jak Twój czyli ciemny, a odrost mysio-rudy (mysi - mój, rudy -po nieudanym farbowaniu). Dałam farbę tylko na odrost a ostatnie 5min na resztę. Efekt - odrosty ładnie się ochłodziły, natomiast dół był niemal czarny - ale wypłukał się po paru myciach.
I na taki kolor nie boisz się kłaść takiego jasnego?
Ja mam nowe odrosty blond, stare odrost rude a dopiero później ciemny kolor
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:23   #4986
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
I na taki kolor nie boisz się kłaść takiego jasnego?
Ja mam nowe odrosty blond, stare odrost rude a dopiero później ciemny kolor
Twoje odrosty prezentują się identycznie jak moje masakra... póki co nie wychodzę do ludzi więc jeszcze nie farbuję.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:53   #4987
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Talking Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
I na taki kolor nie boisz się kłaść takiego jasnego?
Ja mam nowe odrosty blond, stare odrost rude a dopiero później ciemny kolor

A czego tu się bać?
Bałabym się raczej polozyc cos bardzo ciemnego, przy jasnym jest tylko ryzyko ze nic nie złapie.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 11:50   #4988
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A czego tu się bać?
Bałabym się raczej polozyc cos bardzo ciemnego, przy jasnym jest tylko ryzyko ze nic nie złapie.
To w takim razie czekam na efekt jak Tobie wyjdzie to też biore;p a kiedy zamierzasz farbować?
Ja dzisiaj chyba kładę castinga. Chyba ze ktoras z Was moze odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:05   #4989
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
To w takim razie czekam na efekt jak Tobie wyjdzie to też biore;p a kiedy zamierzasz farbować?
Ja dzisiaj chyba kładę castinga. Chyba ze ktoras z Was moze odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie
Pisałam że już ROBIŁAM tego castinga 10 stycznia chyba to było, wrzucałam fotki w wątek. Niedługo będę robić Londę prof. 6.71
Ten Casting to tylko był tak "na chwilę" bo mi się farbowania pilnie zachciało A normalnie to profesjonalnymi się farbuję
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:43   #4990
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Jak uzyskać taki odcień brązu? Pilne..

I
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Pisałam że już ROBIŁAM tego castinga 10 stycznia chyba to było, wrzucałam fotki w wątek. Niedługo będę robić Londę prof. 6.71
Ten Casting to tylko był tak "na chwilę" bo mi się farbowania pilnie zachciało A normalnie to profesjonalnymi się farbuję
Aj wybacz pomyliłam Cie z ninna wizazanka;p w takim razie robię
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 15:48   #4991
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
metaxa sprawdziłam w realu odżywkę. Rzeczywiście jest. Stoi sobie przy biosilku, prawie schowana Akurat jest wyprzedaż 25,95zł. Jest też szampon w tej samej cenie.
Haha no widzisz
Wydawać by się mogło że hiszpanska to w jakiejś drogerii
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 17:43   #4992
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Niestety złapało mi tylko odrosty
Przebijają mi lekko czerwonawe refleksy. Zobaczę jutro jak w słońcu ale ogólnie chyba trzeba będzie rozjaśnić i zafarbować znowu
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:08   #4993
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Niestety złapało mi tylko odrosty
Przebijają mi lekko czerwonawe refleksy. Zobaczę jutro jak w słońcu ale ogólnie chyba trzeba będzie rozjaśnić i zafarbować znowu
u mnie było podobnie, tyle że mój odcień był trochę chłodniejszy. Poczekaj z farbowaniem bo większość tej farby Ci się wypłucze po trzech myciach
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 18:39   #4994
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczynki chyba znalazłam alternatywe dla mojej wrazliwej skóry głowy i podraznieniu po szamponach

Szampony z wysokim w składzie SLS powodują umie min. wypadanie włosów,podrażnienie skalpu szukam zamiennika łagodnej wersji czegoś do myciauzywałam kiedys fecelle płyn to higieny intymnej tak polecanego na blogach o łagodnym składzie jednak plątał włosy masakrycznie pomimo odzywki były bardzo niesforne czułam ze sa nie domyte

Robiąc wczoraj demakijaż żelem micelarnym z Biedronki z firmy BE BEAUTY wyjechałam troszkę na włosy przy skalpie i z ciekawości przeciągnęłam na całe pasemko ... po zmyciu włoski sztywniejsze ale bez odzywki rozczesałam je później położyłam GARNIER avokado (zółtą odzywkę)i jestem pod wrażeniem efektu dzis umyłam skalp i włosy przy myciu wypadły dokładnie 2 włoski sa miękkie, nawilzone delikatne sprezyste

zel kosztuje 4,99 /150ml dobrze sie rozprowadza i delikatnie pieni

włoski tylko wysuszone i rozczesane Tangle teezer na koncówki jedwam CHI swiatło dzienne szaro bure
2 tygodnie od farbowania prawie codzienne mycie farba siedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07738.jpg (89,4 KB, 54 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:20   #4995
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki chyba znalazłam alternatywe dla mojej wrazliwej skóry głowy i podraznieniu po szamponach

Szampony z wysokim w składzie SLS powodują umie min. wypadanie włosów,podrażnienie skalpu szukam zamiennika łagodnej wersji czegoś do myciauzywałam kiedys fecelle płyn to higieny intymnej tak polecanego na blogach o łagodnym składzie jednak plątał włosy masakrycznie pomimo odzywki były bardzo niesforne czułam ze sa nie domyte

Robiąc wczoraj demakijaż żelem micelarnym z Biedronki z firmy BE BEAUTY wyjechałam troszkę na włosy przy skalpie i z ciekawości przeciągnęłam na całe pasemko ... po zmyciu włoski sztywniejsze ale bez odzywki rozczesałam je później położyłam GARNIER avokado (zółtą odzywkę)i jestem pod wrażeniem efektu dzis umyłam skalp i włosy przy myciu wypadły dokładnie 2 włoski sa miękkie, nawilzone delikatne sprezyste

zel kosztuje 4,99 /150ml dobrze sie rozprowadza i delikatnie pieni

włoski tylko wysuszone i rozczesane Tangle teezer na koncówki jedwam CHI swiatło dzienne szaro bure
2 tygodnie od farbowania prawie codzienne mycie farba siedzi
cholera wlasnie wrocilam z Biedry i mialam kupic ten zel bo mi sie skonczyl ale zapomnialam

Ifrit Ty farbujesz woda 3%? ale do tego Montibello fix dajesz?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 19:40   #4996
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
cholera wlasnie wrocilam z Biedry i mialam kupic ten zel bo mi sie skonczyl ale zapomnialam

Ifrit Ty farbujesz woda 3%? ale do tego Montibello fix dajesz?
hihi ja tyle co z Biedry wróciłam z zelem
tak woda 3%
farbowanie z fixem robie tak
włoski rozczesuje i partiami z odległosci kilku cm pryskam obficie produktem przeczesuje... ja pryskam od odrostu az po same końce zostawiam na 3min i nakładam farbe
poczatkowo odrost na ok 15 min
pozniej przeciagam farbe ale nie po same konce zeby nie były czarne po ok 7-10 min daje na końce i jeszcze 5 min trzymam , zmywam farbe az woda bedzie czysta myje odzywka Joanna zielona herbata&pokrzywa daje garnier avokado odzywke na 5min zmywam płukam w octowej płukance(ocet jabłkowy +woda) susze ...pozniej kilka razy jeszcze na zakonczenie mycia robie ta płukanke co powoduje ze woda po ok 2 myciach od farbowania jest czysta

odrost jest ok 30min farbowany a końcówki ok 5min

ale sie spisałam hihi ale robiac tak zatrzymuje kolor ---->nareszcie
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-02-21 o 19:45
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:04   #4997
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
u mnie było podobnie, tyle że mój odcień był trochę chłodniejszy. Poczekaj z farbowaniem bo większość tej farby Ci się wypłucze po trzech myciach
Tak, wiem, już kiedyś nią farbowałam


Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki chyba znalazłam alternatywe dla mojej wrazliwej skóry głowy i podraznieniu po szamponach

Szampony z wysokim w składzie SLS powodują umie min. wypadanie włosów,podrażnienie skalpu szukam zamiennika łagodnej wersji czegoś do myciauzywałam kiedys fecelle płyn to higieny intymnej tak polecanego na blogach o łagodnym składzie jednak plątał włosy masakrycznie pomimo odzywki były bardzo niesforne czułam ze sa nie domyte

Robiąc wczoraj demakijaż żelem micelarnym z Biedronki z firmy BE BEAUTY wyjechałam troszkę na włosy przy skalpie i z ciekawości przeciągnęłam na całe pasemko ... po zmyciu włoski sztywniejsze ale bez odzywki rozczesałam je później położyłam GARNIER avokado (zółtą odzywkę)i jestem pod wrażeniem efektu dzis umyłam skalp i włosy przy myciu wypadły dokładnie 2 włoski sa miękkie, nawilzone delikatne sprezyste

zel kosztuje 4,99 /150ml dobrze sie rozprowadza i delikatnie pieni

włoski tylko wysuszone i rozczesane Tangle teezer na koncówki jedwam CHI swiatło dzienne szaro bure
2 tygodnie od farbowania prawie codzienne mycie farba siedzi
Matko, co Wy robicie że macie takie piękne włosy? Nic Wam nie odstaje


PS. muszę wypróbować ten żel
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 07:27   #4998
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hihi ja tyle co z Biedry wróciłam z zelem
tak woda 3%
farbowanie z fixem robie tak
włoski rozczesuje i partiami z odległosci kilku cm pryskam obficie produktem przeczesuje... ja pryskam od odrostu az po same końce zostawiam na 3min i nakładam farbe
poczatkowo odrost na ok 15 min
pozniej przeciagam farbe ale nie po same konce zeby nie były czarne po ok 7-10 min daje na końce i jeszcze 5 min trzymam , zmywam farbe az woda bedzie czysta myje odzywka Joanna zielona herbata&pokrzywa daje garnier avokado odzywke na 5min zmywam płukam w octowej płukance(ocet jabłkowy +woda) susze ...pozniej kilka razy jeszcze na zakonczenie mycia robie ta płukanke co powoduje ze woda po ok 2 myciach od farbowania jest czysta

odrost jest ok 30min farbowany a końcówki ok 5min

ale sie spisałam hihi ale robiac tak zatrzymuje kolor ---->nareszcie
dziękuję za taki opis ja w sobote chyba farbuję.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:25   #4999
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tak, wiem, już kiedyś nią farbowałam



Matko, co Wy robicie że macie takie piękne włosy? Nic Wam nie odstaje


PS. muszę wypróbować ten żel

dobór odpowiednich kosmetyków ,wygładzajacych i silikony na same konce np ja uzywam jedwabiu CHI bez alkoholu a to wazne bo nie wysusza końców i ładnie sie układaja

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika;39
384961
dziękuję za taki opis ja w sobote chyba farbuję.
proszę
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 10:27   #5000
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki chyba znalazłam alternatywe dla mojej wrazliwej skóry głowy i podraznieniu po szamponach

Szampony z wysokim w składzie SLS powodują umie min. wypadanie włosów,podrażnienie skalpu szukam zamiennika łagodnej wersji czegoś do myciauzywałam kiedys fecelle płyn to higieny intymnej tak polecanego na blogach o łagodnym składzie jednak plątał włosy masakrycznie pomimo odzywki były bardzo niesforne czułam ze sa nie domyte

Robiąc wczoraj demakijaż żelem micelarnym z Biedronki z firmy BE BEAUTY wyjechałam troszkę na włosy przy skalpie i z ciekawości przeciągnęłam na całe pasemko ... po zmyciu włoski sztywniejsze ale bez odzywki rozczesałam je później położyłam GARNIER avokado (zółtą odzywkę)i jestem pod wrażeniem efektu dzis umyłam skalp i włosy przy myciu wypadły dokładnie 2 włoski sa miękkie, nawilzone delikatne sprezyste

zel kosztuje 4,99 /150ml dobrze sie rozprowadza i delikatnie pieni

włoski tylko wysuszone i rozczesane Tangle teezer na koncówki jedwam CHI swiatło dzienne szaro bure
2 tygodnie od farbowania prawie codzienne mycie farba siedzi
będę sie powtarzać
piekne włosy

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Tak, wiem, już kiedyś nią farbowałam



Matko, co Wy robicie że macie takie piękne włosy? Nic Wam nie odstaje


PS. muszę wypróbować ten żel
mnie odstaje i to sporo
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:32   #5001
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Napisane przez maga46
Drogie Wizażanki
Bardzo bym chciała uzyskać taki kolor włosów: http://i.pinger.pl/pgr178/a84a60950002702549f9f9d5 lub taki http://fryzurki.blox.pl/resource/427...9456855_n1.jpg

Bardzo Was proszę o nazwę i numer farby dzięki której osiągnę podobny efekt.

Dzięki

Ostatnio mojej mamie farbowałam włosy i wyszedł jej taki kolor
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:35   #5002
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
będę sie powtarzać
piekne włosy

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



mnie odstaje i to sporo
hihi dziekuje ale juz kombinuje nad zmiana farby 5,07 na 3%wodzie kiedys miałam
czyli brązowy naturalny braz bez złota tak jak teraz 5,73

farba po nałozeniu nie była tak bardzo "ciepła w odcieniu" raczej szarawa tak sie prezentowała zaraz po wyjsciu od fryzjera ... 3 mycia pozniej było wypłukana 1 warstwa i było rudo złoto bo pigmenty sie wymyły ciekawe czy teraz fajnie by złapała >>>HELP<<<
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa 5,07 po farbowaniu.jpg (97,6 KB, 25 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:43   #5003
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny a próbowała może któraś z Was farbować włosy farbami Herbatint? Są ładne brązy i z tego co czytałam to te farby się utrzymują na włosach mam zamiar ją zamówić więc później mogę dodać zdj jaki kolor mi wyszedł
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:53   #5004
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Zapraszam do nowego watku.Zamykam.
Brązowowłose farbowane Cz.V
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.