Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 21:11   #4051
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dobry wieczór. Człowiek bierze się do pracy, a wątek leci swoim szalonym życiem.
Amyz, dziękuję za streszczenie dnia
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:13   #4052
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Kalineczka piękne siersciuchy

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dobry wieczór. Człowiek bierze się do pracy, a wątek leci swoim szalonym życiem.
Amyz, dziękuję za streszczenie dnia
Amyz jest dobra w spamowaniu wiec będzie streszczac, ja jadę na krótki urlop ufff udało mi się wymiksowac
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:14   #4053
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Rotkohl a ja nie moglam sie oprezec gadżetom na Igrzyskach śmierci ostatnich - kubeczek i kosogłos taki gumowo - złoty
kota mam na ręce źle sie pisze
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:20   #4054
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Kalineczka piękne siersciuchy

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Amyz jest dobra w spamowaniu wiec będzie streszczac, ja jadę na krótki urlop ufff udało mi się wymiksowac
Korinko i bardzo Ci tego urlopu zazdraszczam mam nadzieję, że wypoczniesz i doladujesz bateryjki

Ja mam teraz plan oszczednosciowy. Sasiadka nam zmarła i myslimy nad zakupem jej mieszkania. Zostana tylko sasiedzi ze srodka , ktorzy tez są w sedziwym wieku. Za kilka lat opanujemy z Tż cale pietro nie, zebym im zle zyczyla, ale np zaoferujemy im pomoc w znalezieniu innego mieszkania na parterze w lepszym standardzie.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:38   #4055
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Post Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
OlaM, wybacz, ale wydaje mi się, że "siostrzany wątek" jest o tym, o czym nasz, a dyskusja o niemiłym wątku zaczęła się od innego wątku, więc nie powinnaś czuć się urażona, a ja nie napisałam konkretnie, o kim i jakim wątku mówię.

Wszyscy pisali żartowali, a mi się obrywa, chociaż nie napisałam nic konkretnego? To niesprawiedliwe
Tak, oba wątki są mniej więcej o tym samym, jeśli chodzi o zasadniczą (a przynajmniej tytułową) tematykę, ale w tamtym nie widziałam żadnych obraźliwych wpisów na ten wątek czy jego użytkowniczki.

Przyznam, że nie wiem od czego dyskusja tutaj się zaczęła, nie udało mi się też wyłapać innych wpisów w podobnym stylu, a to z tej prostej przyczyny, że nie jestem w stanie przebrnąć w krótkim czasie przez taką masę postów, jednak:
1) Twój post został zacytowany w tamtym wątku, stąd zwrócił moją uwagę,
2) myślę, że nie masz uzasadnienia dla poczucia niesprawiedliwego potraktowania z mojej strony, ponieważ w żaden sposób nie "oberwałaś",
3) wszyscy wiemy, o jaki wątek chodziło w Twojej wypowiedzi i jest to aż nadto oczywiste nie tylko dla mnie,
4) żarty żartami, ale w momencie, gdy padają średnio miłe epitety, przestaje być śmiesznie,
5) osobiście nie czuję się zbytnio urażona, niemniej nie o moją osobę tu chodzi - chodzi o Wizażanki z tamtego wątku, które zostały nazwane tak a nie inaczej, a przede wszystkim o zasadę, żeby nie być bezinteresownie niemiłym dla innych, zwłaszcza w wątku, który chce słynąć z sympatycznej atmosfery.

Tak na marginesie - tak samo zareaguję jeśli to Wy zostaniecie potraktowane w podobny sposób w innym wątku.

The end.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:49   #4056
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Uuu co tu się dzieje Nie nadrobiłam wszystkiego, ale jutro będę miała więcej czasu. Tzn chyba
Ps. Zamówiłam C. Więcej grzechów nie pamiętam
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:52   #4057
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Chyba dzisiaj dużo mnie ominęło

Nie jestem w stanie Was ogarnąć, nawet nie wiem jakie promocje mnie dzisiaj ominęły, ale może i to dobrze

Dobranoc i jutro proszę troszkę wolniej
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 21:57   #4058
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Chyba dzisiaj dużo mnie ominęło

Nie jestem w stanie Was ogarnąć, nawet nie wiem jakie promocje mnie dzisiaj ominęły, ale może i to dobrze

Dobranoc i jutro proszę troszkę wolniej
Z promocji to chyba tylko C., ale szybko poszło
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:58   #4059
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dziękuję za komplementy moich futrzaków
A kartonów z D. nie mogę wynieść. Raz spróbowałam, to mi kociaki chciały dom roznieść.
Teraz się zaczynają gonić. W sumie lepiej teraz, niż o 3 w nocy
Dooobraanoooc!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:59   #4060
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Z promocji to chyba tylko C., ale szybko poszło
Wiedziałam, że coś mnie ominie cóż, widocznie nie było mi pisane
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 22:48   #4061
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość


Nate, skojarzyło mi się z kotem Andrzejem:
http://demotywatory.pl/4603097/Byle-do-wiosny
Oooo, Andrzej jest w internetach

Byłam dziś w mojej ulubionej krakowskiej perfumerii - Lulua. Na flaszki to mnie teraz nie stać, ale kupiłam sobie kilka próbasków nowych zapachów, m.in. Sensei Czarneckiego i jest Muszę zanabyć flakon, bo nie wyczymię, tylko skąd wziąć $$$

Edytowane przez nate
Czas edycji: 2016-01-13 o 22:50
nate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 23:10   #4062
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Oooo, Andrzej jest w internetach

Byłam dziś w mojej ulubionej krakowskiej perfumerii - Lulua. Na flaszki to mnie teraz nie stać, ale kupiłam sobie kilka próbasków nowych zapachów, m.in. Sensei Czarneckiego i jest Muszę zanabyć flakon, bo nie wyczymię, tylko skąd wziąć $$$
Też mi się nowy Sensei podoba
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:18   #4063
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Też mi się nowy Sensei podoba
W ogóle się nie dziwię, piękny jest Nerkę chyba sprzedam albo coś, przynajmniej się na coś przyda
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:51   #4064
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam, co tam.mnie ominęło

Mam takie śmieszne akcje teraz że nie mam czasu was podczytywać

Nooo i przyszedł mój box od wachowicz fajny za 49 zł było warto
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:52   #4065
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

No dziewczyny, nie idzie Was nadrobić... Zlitujcie się
Odkryłam ostatnio, ze w czeluściach moich zapasów nie mam nic do zmywania makijażu. W związku z tym byłam w S. i do dwóch małych kosmetyków dostałam dwie próbki kremu do rąk P&R
Okazuje się też, że handlara że mnie żadna. Wystawiłam książki na Olx - 4 szt. za 15 zł i ktoś chce żebym mu je w tej cenie przywiozła przez pół Krakowa

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-01-14 o 10:34
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:53   #4066
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
I to się nazywa konkretny człowiek na konkretnym stanowisku. A że stanowisko jeszcze nie przyznane to proponuję uczynić amyz wątkowym kronikarzem. Kto za łapki w górę.


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Moja Kita ludzkie jedzenie uważa za niejadalne, może z wyjątkiem masła, o czym przekonaliśmy się zostawiając przypadkowo odkrytą maselniczkę .

No tego jeszcze nie grali, żeby koteł masło wcinał

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja się zgłaszam na stanowisko wątkowego prezesa do spraw kutanga i majtkozdzierców .
Never to stanowisko jest już dawno Twoje

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość

Moja kicia też zawsze przeprowadza kontrolę jakości, lubi też prace przy innych sprzętach biurowych. Kiedyś nawet w czasie zabawy guzikami na telefonie skasowała automatyczną sekretarkę i nagrała własną wersję . Zorientowaliśmy się dopiero po jakimś czasie .

Obrotna ta kicia

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
insygnia władzy więc może to




Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A, no cóż... Ja tam nie lubię 'chłopaka', kojarzy mi się z nastolatkami, którym się wydaje, że są taaaakie dorosłe.
A jak adoptowałyśmy Gustawa, to myślałyśmy, że to dziewczynka, mała, bieluśka, miluśka koteczka. A potem co? a potem gucio! Mojej malutkiej, bielutkiej dziewczynce wyrosły wielkie jaja. I z tego Gucia powstał Gustaw, którego absolutnie, pod żadnym pozorem nie należy nazywać Guciem.




Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Moje siersciuszki
Nierozerwalne połączenie - koteły i kartony
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 00:01   #4067
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Witam, co tam.mnie ominęło

Mam takie śmieszne akcje teraz że nie mam czasu was podczytywać

Nooo i przyszedł mój box od wachowicz fajny za 49 zł było warto
Zdjęcie boxa

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, nie idzie Was nadrobić... Zlitujcie się
Odkryłam ostatnio, ze w czeluściach moich zapasów nie mam nic do zmywania makijażu. W związku z tym byłam w S. i do dwóch małych kosmetyków dostałam dwie próbki kremu do rąk P&R
Okazuje się też, że handlara że mnie żadna. Wystawiłam książki na Olx - 4 szt. za 15 zł i ktoś chce żebym mu je w tej cenie przywiozła je przez pół Krakowa

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja nic nie sprzedaję, tylko składuję Niedługo to mnie chyba te zapasy wszystkiego zasypią
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 05:10   #4068
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 05:14   #4069
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Uuu co tu się dzieje Nie nadrobiłam wszystkiego, ale jutro będę miała więcej czasu. Tzn chyba
Ps. Zamówiłam C. Więcej grzechów nie pamiętam
Co zamowiłaś z C?? chwali się

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Witam, co tam.mnie ominęło

Mam takie śmieszne akcje teraz że nie mam czasu was podczytywać

Nooo i przyszedł mój box od wachowicz fajny za 49 zł było warto
mam nadzieje ze te śmieszne akcje- są dobre dla Ciebie i córeczki



Prosimy o fotkę boxa

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, nie idzie Was nadrobić... Zlitujcie się
Odkryłam ostatnio, ze w czeluściach moich zapasów nie mam nic do zmywania makijażu. W związku z tym byłam w S. i do dwóch małych kosmetyków dostałam dwie próbki kremu do rąk P&R
Okazuje się też, że handlara że mnie żadna. Wystawiłam książki na Olx - 4 szt. za 15 zł i ktoś chce żebym mu je w tej cenie przywiozła je przez pół Krakowa

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
tosz to deal życia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 05:58   #4070
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dobreeee

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość



Amyz jest dobra w spamowaniu wiec będzie streszczac, ja jadę na krótki urlop ufff udało mi się wymiksowac
ja wcale nie spamuję - same konkrety zawsze piszę
mogę pisać streszczenia codziennie ok 18 nie przeszkadza mi to
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 05:59   #4071
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobreeee

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------



ja wcale nie spamuję - same konkrety zawsze piszę
mogę pisać streszczenia codziennie ok 18 nie przeszkadza mi to
I tak nie mam szans Cię przegonić w rankingu - więc się zgadzam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:00   #4072
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam z rana .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:05   #4073
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Korinko i bardzo Ci tego urlopu zazdraszczam mam nadzieję, że wypoczniesz i doladujesz bateryjki

Ja mam teraz plan oszczednosciowy. Sasiadka nam zmarła i myslimy nad zakupem jej mieszkania. Zostana tylko sasiedzi ze srodka , ktorzy tez są w sedziwym wieku. Za kilka lat opanujemy z Tż cale pietro nie, zebym im zle zyczyla, ale np zaoferujemy im pomoc w znalezieniu innego mieszkania na parterze w lepszym standardzie.
trzymam kciuki za powodzenie misji też mamy z Tż taki plan na przyszłość

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
No dziewczyny, nie idzie Was nadrobić... Zlitujcie się
Odkryłam ostatnio, ze w czeluściach moich zapasów nie mam nic do zmywania makijażu. W związku z tym byłam w S. i do dwóch małych kosmetyków dostałam dwie próbki kremu do rąk P&R
Okazuje się też, że handlara że mnie żadna. Wystawiłam książki na Olx - 4 szt. za 15 zł i ktoś chce żebym mu je w tej cenie przywiozła je przez pół Krakowa

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
ja kiedyś na olx dałam ogłoszenie że oddam za darmo taki stary telewizor (zalegał rodzicom na strychu - taki stary, wielki i ciężki ale kolorowy i działał ) - oczywiście wszyscy byli chętni ale oczywiście najwięcej było maili żeby przywieźć im go gdzieś tam (np do miejscowości 60 km od nas). No ludzie

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Witam, co tam.mnie ominęło

Mam takie śmieszne akcje teraz że nie mam czasu was podczytywać

Nooo i przyszedł mój box od wachowicz fajny za 49 zł było warto
za boxa. W sumie to z promocji ominęła Cię tylko wyprzedaż w Clinique jak Twój plan wyjazdu za granicę?

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
I tak nie mam szans Cię przegonić w rankingu - więc się zgadzam

udanego urlopu dziś już wolne czy jeszcze w pracy?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:06   #4074
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

udanego urlopu dziś już wolne czy jeszcze w pracy?
W pracy, jedziemy dopiero jutro po pracy ale poniedziałek wolny
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:11   #4075
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W pracy, jedziemy dopiero jutro po pracy ale poniedziałek wolny
ooo fajnie - ja kolejne wolne to nie wiem kiedy mieć będę

dziś zmiana prezentu w D ciekawe co wrzucą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:18   #4076
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooo fajnie - ja kolejne wolne to nie wiem kiedy mieć będę

dziś zmiana prezentu w D ciekawe co wrzucą
też się cieszę, bo ostatnio z tż w ogóle nie mamy czasu dla siebie ...
Mam nadzieje ze do jutra dojdą majtkozdziercy od Never

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooo fajnie - ja kolejne wolne to nie wiem kiedy mieć będę

dziś zmiana prezentu w D ciekawe co wrzucą
pewnie odgrzewany kotlet
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:27   #4077
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też się cieszę, bo ostatnio z tż w ogóle nie mamy czasu dla siebie ...
Mam nadzieje ze do jutra dojdą majtkozdziercy od Never

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------


pewnie odgrzewany kotlet
będę trzymać kciuki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:30   #4078
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
będę trzymać kciuki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:35   #4079
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A jak się już jednego dorobicie to pytania kiedy wreszcie się rodzeństwo pojawi.
to się chyba nigdy nie skończy

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
córcia śpi, to wróciłam nadrabiać

te pytania to się nigdy nie kończą zaczyna się od "kiedy ślub?", potem jest "to kiedy powiększacie rodzinę?" i o zgrozo czasem już słyszę "to kiedy następne?" (córcia ma 20 i pół mies, z kolejnym mi się nie śpieszy, ale kiedyś napewno będzie, bo ja jestem jedynaczką)

ja z moim tż znamy się 9lat, a ślub był przeszło 4lata temu

zmieniając temat: 2w1- prezent dla siebie i kota
http://koters.pl/article/bluza-z-kieszenia-na-kota
masakra z tymi pytaniami

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć .
Zaczęłam nadrabiać, do 10 może się wyrobię.



Też tak uważam.



Zawsze biorę na przelew i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się coś takiego.
I know what you mean.



Formułka standardowa "część produktów z Twojego zamówienia nr ....... są aktualnie niedostępne".
Zamówiłam tylko jedną rzecz.



Wrzucam więc moją tuszową kolekcję:ks iadz:. Nie wiem, jak to się stało, że tak się rozmnożyły (widocznie mają u mnie sprzyjające warunki). Obawiam się jednak, że to nie wszystkie i jeszcze gdzieś się jakiś dziad ukrywa, by mnie zaatakować znienacka
Super kolekcja

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój kolega miał na takich chłopako - narzeczonych określenie "zakutaszacz"
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:38   #4080
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

z absolutną powagą się nie da
dzisiaj było o tym:
1. Rano się zastanawiałyśmy czy zamawiać w EL - niektóre zamówiły
2. Potem była wyprzedaż w Clinique - wiele poczyniło zamówienia
3. Rozmawiałyśmy na temat stażów małżeńskich - kto da więcej
4. Było też o tym jak przedstawiać nieznajomym i innym ciotkom faceta z którym mieszkasz 5 lat ale nie jest twoim męzem ani narzeczonym
5. Bałyśmy się smoka
6. Opowiadałyśmy kawały
7. Rozmowa była też o autach
8. Poza tym w międzyczasie była głupawka

dziękuję za uwagę Panie Generale mogę odmaszerować????
genialne streszczenie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.