Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 10:25   #1171
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie będę wklejać ekstremalnych przypadków, tylko typowy przykład, że większe nie znaczy ładniejsze:

Ona miała i tak ładne i pełne usta wcześniej, dla mnie to po to jest ekstremalny przypadek już :Brzydal:




Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzieki zaplacilam 280 zl. Przed swietami w takiej samej promocji zakupilam belle d'opium tez chyba za 280 zł dwie 50tki, ale oddalam bo nie podobala mi sie data produkcji -byl z początku 2011.
A gdzie kupiłaś? mają tak pomieszane ceny w tych SP masakra. Kupiłabym coś w tej promo aż mnie korci a to przed świętami było 1+1?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:27   #1172
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ona miała i tak ładne i pełne usta wcześniej, dla mnie to po to jest ekstremalny przypadek już :Brzydal:
Ekstremalny przypadek to Węgrowska, którą miałam okazję widzieć na żywo:
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:27   #1173
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


A gdzie kupiłaś? mają tak pomieszane ceny w tych SP masakra. Kupiłabym coś w tej promo aż mnie korci a to przed świętami było 1+1?
w sp bardzo czesto jest ta promocja, korzystałam z niej na mikołajki, przed swiętami też byla
mogliby dać wszystkie zapachy do promocji, to byłby szauuu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:29   #1174
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie będę wklejać ekstremalnych przypadków, tylko typowy przykład, że większe nie znaczy ładniejsze:

Grunt tto znalezc we wszystkich umiar. Jesli chodzi o kwestie zabiegow, mam takie samo zdanie. Natura jest madrzejsza.
Nierzadko lepsze jest wrogiem dobrego.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:32   #1175
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No na tą bazę też polowałam od dawna, bo ciągle była niedostępna i jak się pojawiła to szybko zamówiłam

Używam tego kremu http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...o-ust/P2239008 i czasami tej bazy pod wysuszające maty http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...pomadke/P49905

Z strivectinem trzeba uważać, bo jak przy nałożeniu wyjedzie się poza kontur to skóra robi się na jakiś czas czerwona, pomadki się po nim dobrze rozsmarowują, maty nie przesuszają. Czy wypełnia bruzdy na ustach? Hmmm trochę ale tylko te mniejsze. Ujędrnienia nie zauważyłam jeszcze. Po nałożeniu usta odzyskują mocniejszy własny kolor i wydają się pełniejsze, ale to tylko optycznie
Dzięki. Brzmi intrygująco, chyba kliknę przy okazji.

Bazę też przetestuję. Zauważyłam, że w swoich zasobach nie mam żadnych baz poza brokułowymi. no i mam w końcu na co wydać cińżko zarobione piniondze

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyprzedaż przy EL na Poleczki. Tzw sklep korporacyjny. Już kiedyś o tym pisałam, ciężko dostać info kiedy takie wyprzedaże są, ja byłam raz tylko, ale informacje miałam częściej tylko ze nie czułam potrzeby generalnie taka wyprzedaż trwa około tygodnia, pełna kolorystyka dostępna bez problemu, ja dw w Bone i Sand kupiłam bez problemu. Mają clinique, el pełen asortyment, perfumy tom ford (choć wtedy chyba i tak kolorowka u nas jeszcze nie była dostępna więc nie wiem jak teraz), Michael Kors i coś jeszcze chyba jest, są jakieś jeszcze pielęgnacyjne może GoodSkin Labs, nie wiem generalnie chyba mają wszystko co rozprowadza EL oprócz bobbi brown i MAC. Ceny 50% niższe od tych douglasowych, są też zestawy tam dostepne. A jeszcze perfumy tommy hilfiger mają.
Dzięki. Do Lublina jednak dla mnie za daleko.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To powodzenia w polowaniu



Mój tak powiedział jak się podniecałam, że u mnie jej nie widać i buzia taka miła, a ten wyskoczył: Ale wredota jaka była taka jest


Mnie wszelkie zabiegi przerażają, cykor i pechowiec jestem. Nawet najdrobniejsze ingerencje powodują u mnie powikłania, a do tego uczulenie na nici chirurgiczne, plastry, zespół wazowagalny i generalnie , ale za to niezłe genetyczne (jeśli chodzi o zmarszczki i siwienie) zaplecze
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:39   #1176
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny witam się z rana ale mnie nogi i głowa bolą po wczorajszej imprezie chyba idę znowu spać
Czyli nie było tak źle fajnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:40   #1177
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ekstremalny przypadek to Węgrowska, którą miałam okazję widzieć na żywo:
Oba efekty są tragiczne jak dla mnie





Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
w sp bardzo czesto jest ta promocja, korzystałam z niej na mikołajki, przed swiętami też byla
mogliby dać wszystkie zapachy do promocji, to byłby szauuu



Ja widziałam tylko -70% na drugie wcześniej jakby wszystkie dali to byłby armagedon w SP już widzę te leżące regały i potluczone flaszki
Ale mogłoby być ze jeden z serduszkiem a drugi jaki się chce.


Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Grunt tto znalezc we wszystkich umiar. Jesli chodzi o kwestie zabiegow, mam takie samo zdanie. Natura jest madrzejsza.
Nierzadko lepsze jest wrogiem dobrego.
Ja przeciwnikiem nie jestem same zabiegi złe nie są, po prostu ludzie przesadzaja zazwyczaj.

Sama od jakiegoś czasu myślę żeby sobie cycki zrobić :Brzydal: , ale nie żeby Powiększyć tylko żeby miały ładniejszy kształt
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 10:41   #1178
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ona miała i tak ładne i pełne usta wcześniej, dla mnie to po to jest ekstremalny przypadek już :Brzydal:






A gdzie kupiłaś? mają tak pomieszane ceny w tych SP masakra. Kupiłabym coś w tej promo aż mnie korci a to przed świętami było 1+1?
Ja w Opolu oni wyprzedzają chyba wg zaleceń ogólnych to co im zostaje w danym sklepie. Poza tym zapachem to nie bylo nic wiecej dla mnie interesujacego. W okolicy Mikołaja byla taka sama promocja.tyle, że wybor był większy
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:43   #1179
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak bym miała Golda i darmowa dostawę to może i bym się skusila :P
No właśnie, a do golda daleka droga,przynajmniej u mnie.
Idę dzisiaj na rodzinny obiad sama,bo Tż pracuje ale w nagrodę jedziemy od piątku do poniedziałku do Kudowy, nic nie wiedziałam, tz rano mi oznajmił może od Never dotrą majtkozdiercy
moja pierwsza myśl jak mi oznajmił ze jedziemy -zużyje trochę probek
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:43   #1180
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Dzięki. Do Lublina jednak dla mnie za daleko
D
A kto o Lublinie mówi Gdzież siedziba estee lauder w Lublinie mówię o stolicy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:44   #1181
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
korinka wysłałammmmmmmmm .
Dzięki babe
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 10:44   #1182
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ekstremalny przypadek to Węgrowska, którą miałam okazję widzieć na żywo:
A przed zabiegami była taka piekna ona jest przykladem czego sobie nie robic z twarzą i ciałem.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:50   #1183
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Oba efekty są tragiczne jak dla mnie










Ja widziałam tylko -70% na drugie wcześniej jakby wszystkie dali to byłby armagedon w SP już widzę te leżące regały i potluczone flaszki
Ale mogłoby być ze jeden z serduszkiem a drugi jaki się chce.




Ja przeciwnikiem nie jestem same zabiegi złe nie są, po prostu ludzie przesadzaja zazwyczaj.

Sama od jakiegoś czasu myślę żeby sobie cycki zrobić :Brzydal: , ale nie żeby Powiększyć tylko żeby miały ładniejszy kształt
Ja tez nie jestem przeciwnikiem zabiegow. U wielu osob zmieniaja one zycie na plus. Moja kolezanka miala garbaty nos, po operacji zupelnie inna dziewczyna. Ma ladna buzie i ten defekt psul caly efekt. Tylko przeraza mnie podejscie niektorych, ktorzy ida do chirurga i prosza przykladowo o nos Kidman. Kazdemu co innego pasuje. Ja mam pelne usta, moja siostra nie ma duzych, ale tez ladne. Ona ma zupelnie inny typ urody.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:52   #1184
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

myślę nad dwoma kolorami pomadek
obu nie wezmę, nie stać mnie
hmmm
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:53   #1185
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No właśnie, a do golda daleka droga,przynajmniej u mnie.
Idę dzisiaj na rodzinny obiad sama,bo Tż pracuje ale w nagrodę jedziemy od piątku do poniedziałku do Kudowy, nic nie wiedziałam, tz rano mi oznajmił może od Never dotrą majtkozdiercy
moja pierwsza myśl jak mi oznajmił ze jedziemy -zużyje trochę probek
Ja blacka nawet nie mam

Ooo fajnie, super niespodzianka dla Tżta

Mam nadzieję że mój to podczyta q tym momencie, choć zbyt wpatrzony w Playa co chwile tylko słyszę choć zobacz jaki mam batmobil, no patrz czemu nie Patrzysz





Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja w Opolu oni wyprzedzają chyba wg zaleceń ogólnych to co im zostaje w danym sklepie. Poza tym zapachem to nie bylo nic wiecej dla mnie interesujacego. W okolicy Mikołaja byla taka sama promocja.tyle, że wybor był większy
Lista jest wszędzie ta sama, tylko że nie wszędzie akurat dany zapach mają, za to ceny na półkach mają tak różne szkoda ze wtedy nie byłam, moze by mi się coś upolować udało
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:54   #1186
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl;54065663[B
]A kto o Lublinie mówi[/B] Gdzież siedziba estee lauder w Lublinie mówię o stolicy
Nadinterpretowałam, wnioskowałam po twojej lokalizacji.
Do Warszawy już mi bardziej po drodze, przy okazji może zajrzę.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:56   #1187
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja blacka nawet nie mam

Ooo fajnie, super niespodzianka dla Tżta

Mam nadzieję że mój to podczyta q tym momencie, choć zbyt wpatrzony w Playa co chwile tylko słyszę choć zobacz jaki mam batmobil, no patrz czemu nie Patrzysz
Faceci... mój na szczęście nie gra, ale uwielbiam siedzieć w garazu przy zabytkach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 10:59   #1188
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja tez nie jestem przeciwnikiem zabiegow. U wielu osob zmieniaja one zycie na plus. Moja kolezanka miala garbaty nos, po operacji zupelnie inna dziewczyna. Ma ladna buzie i ten defekt psul caly efekt. Tylko przeraza mnie podejscie niektorych, ktorzy ida do chirurga i prosza przykladowo o nos Kidman. Kazdemu co innego pasuje. Ja mam pelne usta, moja siostra nie ma duzych, ale tez ladne. Ona ma zupelnie inny typ urody.
No właśnie teraz każdy się na klony tymi operacjami robi Tzn większość przez to strasznie te zabiegi są demonizowane, a wszystko jest dla ludzi o ile się zna umiar.





Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
myślę nad dwoma kolorami pomadek
obu nie wezmę, nie stać mnie
hmmm

A jakie Ci po głowie chodzą ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:00   #1189
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Sama od jakiegoś czasu myślę żeby sobie cycki zrobić :Brzydal: , ale nie żeby Powiększyć tylko żeby miały ładniejszy kształt
Zmienić wielkość nietrudno, ale z ładnym, naturalnym łezkowym kształtem już gorzej. A i kształ i rozmiar zmienia się w ciągu życia, np. po karmieniu dzieci. Jesteś młoda, po co się tak wcześnie kroić. To jest gruczoł, więc da się kształtować trochę specjalną bielizną. Jak to mówią, buły spod pach do miseczki!

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja tez nie jestem przeciwnikiem zabiegow. U wielu osob zmieniaja one zycie na plus. Moja kolezanka miala garbaty nos, po operacji zupelnie inna dziewczyna. Ma ladna buzie i ten defekt psul caly efekt.
Tak zgadzam się, że korekta nosa może być bodźcem do zmiany nastawienia takiego człowieka do świata.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-11 o 11:33
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 11:09   #1190
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie będę wklejać ekstremalnych przypadków, tylko typowy przykład, że większe nie znaczy ładniejsze:


Nie no, to już przesada jest.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
myślę nad dwoma kolorami pomadek
obu nie wezmę, nie stać mnie
hmmm
Bierz Clare :brzyda l::brzy dal::br zydal:
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:16   #1191
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
myślę nad dwoma kolorami pomadek
obu nie wezmę, nie stać mnie
hmmm
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie no, to już przesada jest.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------



Bierz Clare :brzyda l::brzy dal::br zydal:
Bierz, jest zupełnie inna niż Rose Blush czyli to rozsądny zakup :P
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:19   #1192
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

nie mogę słoczy znaleźć, a Never nie chce współpracować

dwa kolory jeszcze mi chodzą po głowie, strach tu pisać, ostatnio szybko moją wykupili
202 albo 105 wiadomej firmy

pamiętacie moje zdjęcie, który kolor?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2016-01-09 o 11:20
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:27   #1193
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

To jeszcze wkleję zdjęcie Gemmy.
Jeden z najlepiej wykonanych zabiegów korekty nosa. Poprawiło to na tyle proporcje twarzy, że jej naturalne, małe usta wyglądają przepięknie:

__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-09 o 11:40
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:33   #1194
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie mogę słoczy znaleźć, a Never nie chce współpracować

dwa kolory jeszcze mi chodzą po głowie, strach tu pisać, ostatnio szybko moją wykupili
202 albo 105 wiadomej firmy

pamiętacie moje zdjęcie, który kolor?
Mój głos bez wahania za 105, bardzo mi się kolor podoba i też bym ją chciała .
Chociaż 202 będzie się mocniej różnić. Ale z drugiej strony ją łatwo dostać w wersji mini w różnych zestawach (np. z maskarą była i chyba kredką? może spytaj na targowisku czy ktoś nie ma do oddania ), do tego kolor bardziej wiosenny - możesz ją sobie kupić na dzień kobiet albo wielkanoc

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Jeszcze po swatchach w necie i na ustach na temptalii 202 wydaje się bardziej subtelna, u mnie wychodzi zdecydowanie mocniejszy kolor i podejrzewam, że u Ciebie też tak może być.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:34   #1195
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mój głos bez wahania za 105, bardzo mi się kolor podoba i też bym ją chciała .
Chociaż 202 będzie się mocniej różnić. Ale z drugiej strony ją łatwo dostać w wersji mini w różnych zestawach (np. z maskarą była i chyba kredką? może spytaj na targowisku czy ktoś nie ma do oddania ), do tego kolor bardziej wiosenny - możesz ją sobie kupić na dzień kobiet albo wielkanoc
zraziłam sie do targowiska

a 105 nie jest zbyt podobne do blush?
choroba zakupowa



jak ja bym chciala sobie nos zrobić, ale nie ma nic dla mnie gorszego jak niemożność oddychania przez tenże i tylko to mnie odwiodło
ja nie wiem w poprzednim życiu chyba się udusiłam, mam okropne lęki z tym związane ( całkiem irracjonalne raczej)

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Jeszcze po swatchach w necie i na ustach na temptalii 202 wydaje się bardziej subtelna, u mnie wychodzi zdecydowanie mocniejszy kolor i podejrzewam, że u Ciebie też tak może być.
masz gdzieś zdjęcie swoich ust z 202?
różiowy typowy kolor nie będzie pasował mi do włosow
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:35   #1196
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie mogę słoczy znaleźć, a Never nie chce współpracować

dwa kolory jeszcze mi chodzą po głowie, strach tu pisać, ostatnio szybko moją wykupili
202 albo 105 wiadomej firmy

pamiętacie moje zdjęcie, który kolor?
105 to ten kolor co wstawila Irmina, tak?. Piekny, trwalosc pomadki tez bez zarzutu. Bierz bez wahania, slicznie bedziesz wygladac.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:36   #1197
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zmienić wielkość nietrudno, ale z ładnym, naturalnym łezkowym kształtem już gorzej. A i kształ i rozmiar zmienia się w ciągu życia, np. po karmieniu dzieci. Jesteś młoda, po co się tak wcześnie kroić. To jest gruczoł, więc da się kształtować trochę specjalną bielizną. Jak to mówią, buły spod pach do miseczki!


.

może nie tyle o kształt mi chodzi bo to czy okrągłe czy lezkowate to mało mnie obchodzi chodzi mi o takie ładne wypełnienie, typowo sztuczny kształt, żeby wyglądały ładnie kształtnie bez staniki w stroju kąpielowym np w staniku to ja z nich w 100% zadowolona jestem wielkość też mi odpowiada, tylko chodzi o to żeby takie pełne okraglutkie były, a tego raczej żadna bielizna korygująca mi nie zapewni a co do krojenia to jest tylko luźna myśl, nie wykluczam takiej możliwości ale nie jestem jeszcze tak zdeterminowana żeby robić co do Czasu to ja akurat uważam że jak coś się chce to lepiej mieć to wcześniej niż później, o ile faktycznie naprawdę się chce




Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To jeszcze wkleję zdjęcie Emmy.
Jeden z najlepiej wykonanych zabiegów korekty nosa. Poprawiło to na tyle proporcje twarzy, że jej naturalne, małe usta wyglądają przepięknie:

Nie wiem nawet kto to jest i jak wyglądała przed
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:39   #1198
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Przepraszam klawiatura szwankuje zjadłam G.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-09 o 11:41
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:40   #1199
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie wiem nawet kto to jest i jak wyglądała przed
Gemma Ward, jedna z najbardziej znanych postaci w modelingu. Zdjęcia przed zabiegiem nie znajdziesz w Interecie, bo zaczynała karierę jako nastolatka i wtedy miała zabieg.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
takie pełne okraglutkie były, a tego raczej żadna bielizna korygująca mi nie zapewni
Chyba nie byłaś nigdy u brafitterki. Podobno 80% kobiet nosi nieprawidłowo dobrane staniki.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-01-09 o 11:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 11:45   #1200
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
105 to ten kolor co wstawila Irmina, tak?. Piekny, trwalosc pomadki tez bez zarzutu. Bierz bez wahania, slicznie bedziesz wygladac.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.