Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 10:14   #4861
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
60C i 65B nawet nie próbuj, 70A zresztą też odradzam. Często przy małych rozmiarach okazuje się, że potrzeba większą miskę niż wychodzi z wymiarów. Celuj w 65C we wszystkich markach (też esotiq), a przy effuniaku 70b.
Jak masz możliwość to najlepiej pójdź do stacjonarnego sklepu Esotiq i pomierz.
Ja wiem, że to raczej w mojej głowie tylko tyle, że 65C wydaje mi się ogromne, a ja mam po prostu małe piersi
No nic spróbuję coś zamówić i zobaczymy
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:20   #4862
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

witam wszystkie kobiety z kłopotami z biustonoszem
heh..
powiecie mi może jak to jest, że do tej pory nosiłam 75A/B a teraz mi wyszło 65B/C ?? I gdzie znaleźć takie cudo??

OO przepraszam, widzę że Mallutka ma podobnie
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png

Edytowane przez martitaw
Czas edycji: 2011-04-19 o 21:22
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 22:14   #4863
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
witam wszystkie kobiety z kłopotami z biustonoszem
heh..
powiecie mi może jak to jest, że do tej pory nosiłam 75A/B a teraz mi wyszło 65B/C ?? I gdzie znaleźć takie cudo??

OO przepraszam, widzę że Mallutka ma podobnie
na pierwszej stronie wątku są linki do sklepów.
Ja po prostu przejrzałam sobie pod kontem co mi się podoba no i teraz czekam na mój pierwszy w życiu biustonosz 65 C.
Powiem szczerze, że lekko stresuje mnie rozmiar miseczki
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 07:02   #4864
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Mallutka, ale ta miseczka jest mniejsza od tej w 75B jaki model wybrałaś?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:42   #4865
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Mallutka, ale ta miseczka jest mniejsza od tej w 75B jaki model wybrałaś?
xzora to dobrze, bo ta od 75 B zawsze ale to zawsze mi odstaje

A zamówiłam sobie Esotiq Acacia, 65 C <pierwsze zdjęcie>, troszkę się stresuję z rozmiarem ale chyba gorzej niż w za dużej miseczce i w o 10 cm za luźnym obwodzie nie będzie

A teraz się jeszcze zastanawiam nad Boccarą <drugie zdjęcie>, bo wyczytałam, że nie do końca tak jest, że jak się ma mały biust to tylko push up

Może ktoś miał i ma jakieś zdanie na temat tych biustonosz, bo wiadomo, że zdjęcia tych pań zawsze są ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3341_1.jpg (16,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg euphorias-1-7.jpg (22,6 KB, 51 załadowań)
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:05   #4866
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
xzora to dobrze, bo ta od 75 B zawsze ale to zawsze mi odstaje

A zamówiłam sobie Esotiq Acacia, 65 C <pierwsze zdjęcie>, troszkę się stresuję z rozmiarem ale chyba gorzej niż w za dużej miseczce i w o 10 cm za luźnym obwodzie nie będzie

A teraz się jeszcze zastanawiam nad Boccarą <drugie zdjęcie>, bo wyczytałam, że nie do końca tak jest, że jak się ma mały biust to tylko push up

Może ktoś miał i ma jakieś zdanie na temat tych biustonosz, bo wiadomo, że zdjęcia tych pań zawsze są ładne
boccara sliczna
ja szukam dalej dla siebie odpowiedniego,ale poki co nic....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:54   #4867
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Mallutka, oba modele śliczne, ale nie znam ich. To prawda, że małe biusty świetnie się prezentują w miękkich stanikach, zwłaszcza halfach, zobacz na balkonetce:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/gossard-esprit-36
http://balkonetka.pl/katalog/bra/eff...etowy-krokodyl
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 17:28   #4868
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ja się muszę wyżalić.Jestem już zmęczona szukaniem odpowiedniego biustonosza. Myślałam,że o , już mam swój rozmiar, a tu 32E niestety stało się na mnie za małe. Potem kupiłam miękki 32F-za mały. Zmęczona zakupami na allegro i tym,że nic nie mogę znaleźć w sklepach na mnie pasującego, postanowiłam odłożyć sobie trochę monet i iść na zakupy do sklepu z "porządną" bielizną, gdzie panie się teoretycznie znają, chociaż trochę. Niestety, porażka. Pominę już ceny, bo byłam na to psychicznie gotowa, ale.. Moje wymiary to 79 pod biustem, 96 w biuście. Osttanio zawsze nosiłam obwody 70 i były dobre, bo 75 juz luxne, ale to wiaodmo, zalezy od firmy. Poprosiłam o stanik w rozmiarze 7o F/G (polska rozmiarówka), najlepiej,zeby nie był całkowicie miękki, bo nie lubię takich. Największy mieli 70 F , przymierzam na moje oko jeden za mały (buły nad miseczką), drugi za duży (innej firmy), pani wchodzi i mówi,że teraz widzi,że ja w ogóle złe rozmiary biorę, że nie mam dużego biustu, że ten jest za suzy, a tamten za mały w obwodzie i przyniosła mi 75 D i E. ok, zakładam, moze ścisły jakiś.. Buły jeszcze większe, fiszbina ledwo okala pierś, a tu słyszę zachwyt,ze tak ładniej,że będzie super do dekoltu wyglądało (no pewnie, piersi ściśnięte i wypchane nad miseczkę).

Większość staników mam z .. lumpeksów, często trafiam na brytyjską rozmiarówkę i kupuję. Większość z nich to 34E- obwód zwężam, bo lata, a miska taka akurat, no może mogłaby być ciut mniejsza. Nie wiem już gdzie szukać stanika dobrego na mnie,czy zostało tylko chybił trafił na allegro i szczęście w lumpeksie, w jakie rozmiary celować.

Oczywiście znajome patrzą na mnie jak na idiotkę, większość nosi 75B/C i się dziwią jak to możliwe,ze mam taki problem ze stanikiem. A ja ne znosze buł i latających obwodów.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Już się zastanawiam,czy nie iśc do jakiegoś sklepu z chińską bielizną , kupić jakiś tani stanik, żeby miska mi w miarę pasowała i zwęzić. Chciałabym coś do 100zł..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:27
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 17:57   #4869
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja się muszę wyżalić.Jestem już zmęczona szukaniem odpowiedniego biustonosza. Myślałam,że o , już mam swój rozmiar, a tu 32E niestety stało się na mnie za małe. Potem kupiłam miękki 32F-za mały. Zmęczona zakupami na allegro i tym,że nic nie mogę znaleźć w sklepach na mnie pasującego, postanowiłam odłożyć sobie trochę monet i iść na zakupy do sklepu z "porządną" bielizną, gdzie panie się teoretycznie znają, chociaż trochę. Niestety, porażka. Pominę już ceny, bo byłam na to psychicznie gotowa, ale.. Moje wymiary to 79 pod biustem, 96 w biuście. Osttanio zawsze nosiłam obwody 70 i były dobre, bo 75 juz luxne, ale to wiaodmo, zalezy od firmy. Poprosiłam o stanik w rozmiarze 7o F/G (polska rozmiarówka), najlepiej,zeby nie był całkowicie miękki, bo nie lubię takich. Największy mieli 70 F , przymierzam na moje oko jeden za mały (buły nad miseczką), drugi za duży (innej firmy), pani wchodzi i mówi,że teraz widzi,że ja w ogóle złe rozmiary biorę, że nie mam dużego biustu, że ten jest za suzy, a tamten za mały w obwodzie i przyniosła mi 75 D i E. ok, zakładam, moze ścisły jakiś.. Buły jeszcze większe, fiszbina ledwo okala pierś, a tu słyszę zachwyt,ze tak ładniej,że będzie super do dekoltu wyglądało (no pewnie, piersi ściśnięte i wypchane nad miseczkę).

Większość staników mam z .. lumpeksów, często trafiam na brytyjską rozmiarówkę i kupuję. Większość z nich to 34E- obwód zwężam, bo lata, a miska taka akurat, no może mogłaby być ciut mniejsza. Nie wiem już gdzie szukać stanika dobrego na mnie,czy zostało tylko chybił trafił na allegro i szczęście w lumpeksie, w jakie rozmiary celować.

Oczywiście znajome patrzą na mnie jak na idiotkę, większość nosi 75B/C i się dziwią jak to możliwe,ze mam taki problem ze stanikiem. A ja ne znosze buł i latających obwodów.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Już się zastanawiam,czy nie iśc do jakiegoś sklepu z chińską bielizną , kupić jakiś tani stanik, żeby miska mi w miarę pasowała i zwęzić. Chciałabym coś do 100zł..
agusia w jakim sklepie byłaś ? bo chyba nie w "uświadomionym" skoro tak kiepsko z rozmiarówką i paniami sprzedającymi.

Otwórz biuściastą mapę świata, zobacz jaki sklep jest najbliżej Ciebie i jedź na zakupy.
Naprawdę lepiej zrobić sobie raz taką wycieczkę, poprzymierzać różne rozmiary. Zobaczyć jakie firmy leżą najlepiej, może nawet coś kupić.
Będzie wiedziała jaki masz na prawdę rozmiar i wtedy można się bawić w allegro/sklepy on-line.

Tylko nie do żadnego triumpha się nie wybieraj

Najbliżej Ciebie to chyba Trójmiasto

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2011-04-20 o 17:59
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:12   #4870
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Taki mały sklepik, ale dużo osób mi go polecało właśnie, . Mieszkam w innym miejscu niz podane w profilu, oglądałam mapkę i najbliżej to 60-70km ode mnie. Czy jest możliwe w ogóle zmieścić się w cenie 100zł?

Zastanawiam się nad takim:http://www.aukcjoner.pl/gallery/0055...lunge-75e.html potrzebuję akurat czegoś gładkiego i w takim kolorze, może za grosze udałoby się... Bo na wycieczkę na razie nie będe niestety miala czasu.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:18   #4871
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ja w poniedziałek kupiłam stanik Konrad Madeline w kolorze białym, w rozmiarze 65 F. Po ostatnich przejściach teraz pani mi przyniosła chyba ze 30 staników różnych krojów, więc miałam w czym wybierać. Nie żałuję wydanych pieniędzy - całe 86 zł Staniczek jest śliczny, pięknie zbiera piersi, świetnie je unosi i eksponuje, idealnie pasuje do dekoltów - normalnie cud miód malina Chciałam kupić jeszcze jeden, ale już nie było rozmiaru, a szkoda, bo jest śliczny !
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 18:31   #4872
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

86zł to jescze spoko cena. Ja mierzyłam za 195
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:05   #4873
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
86zł to jescze spoko cena. Ja mierzyłam za 195
Ja już byłam przekonana do Freyi Deco, ale jak zobaczyłam cenę 220 zł to odpadłam w przedbiegach choć i tak ją pewnie kupię, bo jest boska
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:05   #4874
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
86zł to jescze spoko cena. Ja mierzyłam za 195

O raju, dwie stówki?? Też chyba dlatego pani tak Ci go zachwalała. Rzeczywiście w tym "polecanym" sklepie rozmiarówkę mieli marną. Nie myślałaś o effuniakach? Tam modele kosztują ok.109zł, niektóre drożej. Plus wysyłka oczywiście. Na Twoim miejscu zrobiłabym tak: Przeglądnęłabym na Balkonetce odpowiednie okolice rozmiarowe, wybrałabym interesujacy model i zamówiłabym w którymś ze sklepów internetowych, na wszelki wypadek 2 sąsiadujące rozmiary, niepasujący można odesłać. Ja wszystkie swoje staniki kupuję netowo, od roku są to już tylko effuniaki. Nie mam czasu ani chęci biegać po sklepach stacjonarnych.
Tego modelu, który linkujesz bałabym się brać w ciemno. Biustonosze M&S są bardzo nieobliczalne rozmiarowo.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:09   #4875
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ja po poniedziałkowej wyprawie też uznaję już tylko effuniaki. Mój biust w maskaradkach a mój biust w effuniakach - przepaść. A że effuniaki są jeszcze do tego tańsze... nie, już w ogóle nawet na brytyjskie marki nie patrzę zwłaszcza że effuniaki coraz ładniejsze
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:30   #4876
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Właśnie tak oglądałam na balkonetce i na moje wymiary 75 E chyba powinno być dobre. Najlepiej mój biust wygląda w stanikach typu plunge.Pewnie będę jeszcze kilka tygodni się zastanawiać, może się uda gdzieś przymierzyć.. Skaranie boskie z tymi stanikami i ich cenami!
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:47   #4877
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Jeżeli lubisz plandże, to effuniakowe są boskie, w sensie efektu i wygody.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 12:37   #4878
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

aaaaaa !!! dziewczyny musze się z Wami podzielić ta wiadomością ! urosły mi cycki ! to działa

przyjechałam do domku na świeta i zmierzyłam się po ponad 2 miesiącach noszenia swoich30DD: wyszło 30E , czulam cos ze chyba one mi sie troszke zmieniły, teraz wydaja mi się takie jakies ..pełniejsze co jeszcze lepsze - sprawdziłam na szybko na allegro staniki z taka rozmiarówką i jest na szczescie duzy wybor i są niedrogie

mam jednak jeszcze pytanie: otóz robiłam na tym powszechnym kalkulatorze i własnie wyszło te 30E weszłam jednak na stronę Pani Ewy Michalak i i tam "ze zwisem" wyszło mi 70DD w misecze to az 91,5 - cos mi sie wydaje ze jeszcze troche musze poczekac zeby wypelniło mi to 91,5 mysliscie ze wierzyc bardziej temu ogólnemu kalkulatorowi?

chciałam jeszcze dodac, ze samo noszenie stanika nie spowodowało tej mojej zmiany w rozmiarze - zdecydowanie czuje ze to zgarnianie pomoglo - ja mam doslownie bzika na punkcie zgarniania - biore az z plecow chociaz wydawałoby sie ze nie ma co jak jestem nawet gdzies w restaurracji - to ide do lazienki nie "przypudrowac nosek" tylko zgarnać piersi z plecow D

pozdrawiam dziewczynki i życze Wesołych Swiat wszystkim
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 12:46   #4879
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
aaaaaa !!! dziewczyny musze się z Wami podzielić ta wiadomością ! urosły mi cycki ! to działa

przyjechałam do domku na świeta i zmierzyłam się po ponad 2 miesiącach noszenia swoich30DD: wyszło 30E , czulam cos ze chyba one mi sie troszke zmieniły, teraz wydaja mi się takie jakies ..pełniejsze co jeszcze lepsze - sprawdziłam na szybko na allegro staniki z taka rozmiarówką i jest na szczescie duzy wybor i są niedrogie

mam jednak jeszcze pytanie: otóz robiłam na tym powszechnym kalkulatorze i własnie wyszło te 30E weszłam jednak na stronę Pani Ewy Michalak i i tam "ze zwisem" wyszło mi 70DD w misecze to az 91,5 - cos mi sie wydaje ze jeszcze troche musze poczekac zeby wypelniło mi to 91,5 mysliscie ze wierzyc bardziej temu ogólnemu kalkulatorowi?

chciałam jeszcze dodac, ze samo noszenie stanika nie spowodowało tej mojej zmiany w rozmiarze - zdecydowanie czuje ze to zgarnianie pomoglo - ja mam doslownie bzika na punkcie zgarniania - biore az z plecow chociaz wydawałoby sie ze nie ma co jak jestem nawet gdzies w restaurracji - to ide do lazienki nie "przypudrowac nosek" tylko zgarnać piersi z plecow D

pozdrawiam dziewczynki i życze Wesołych Swiat wszystkim
Effuniak ma swoją rozmiarówkę i bardziej się kieruj kalkulatorem na stronie niż tabelką tą tam pod spodem.
Jakie masz wymiary?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 13:45   #4880
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
mam jednak jeszcze pytanie: otóz robiłam na tym powszechnym kalkulatorze i własnie wyszło te 30E weszłam jednak na stronę Pani Ewy Michalak i i tam "ze zwisem" wyszło mi 70DD w misecze to az 91,5 - cos mi sie wydaje ze jeszcze troche musze poczekac zeby wypelniło mi to 91,5 mysliscie ze wierzyc bardziej temu ogólnemu kalkulatorowi?
Jak zwiększasz obwód to musisz zmniejszyć miskę, czyli 30e ma taką samą miskę jak 70dd,pomijając fakt, że pani Ewa ma swoją rozmiarówkę.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 14:33   #4881
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny przyszedł mi mój pierwszy 65 C.
No rzeczywiście C w tym przypadku to nie jest jakiś oszałamiający rozmiar

No i jak już wyszłam z szoku, że moje piersi mogą w taki sposób leżeć w biustonoszu, że mam coś w rodzaju rowka pomiędzy nimi, a nie ściśniętej krechy to odkryłam, że niestety biustonosz mi odstaje na mniejszej piersi.
Miał ktoś podobnie??

Aha, jeżeli kupiłam push- up 65 C to koronkowy biustonosz też mam kupić w tym rozmiarze, czy rozmiar mniejszy??
<pytam bo w push- upach jest gąbka itp i mnie zastanawia czy ja wypełnię swym biustem 65C z koronki?? >
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 16:11   #4882
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Effuniak ma swoją rozmiarówkę i bardziej się kieruj kalkulatorem na stronie niż tabelką tą tam pod spodem.
Jakie masz wymiary?
72 - pod biustem
88 - w biuście
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 17:35   #4883
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
dziewczyny przyszedł mi mój pierwszy 65 C.
No rzeczywiście C w tym przypadku to nie jest jakiś oszałamiający rozmiar

No i jak już wyszłam z szoku, że moje piersi mogą w taki sposób leżeć w biustonoszu, że mam coś w rodzaju rowka pomiędzy nimi, a nie ściśniętej krechy to odkryłam, że niestety biustonosz mi odstaje na mniejszej piersi.
Miał ktoś podobnie??

Aha, jeżeli kupiłam push- up 65 C to koronkowy biustonosz też mam kupić w tym rozmiarze, czy rozmiar mniejszy??
<pytam bo w push- upach jest gąbka itp i mnie zastanawia czy ja wypełnię swym biustem 65C z koronki?? >
Mallutka, nie przejmuj się tym, że na mniejszej piersi odstaje. Większość kobiet ma jedna wiekszą pierś od drugiej. Biustonosz trzeba zawsze dobrać na większą, by w razie mniejszego, jej nie ściskał
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2011-04-22 o 17:37
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:19   #4884
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
72 - pod biustem
88 - w biuście
Może pomogą Ci moje dane. Ja mam 68/89 i noszę:
effuniaki plandże 65e i 70dd
effuniaki model CH (perełka i toffi) 70d (tzn.miseczkę mniej niż plandż, bo CH robi dobry efekt gdy miseczka jest na styk)
strapless toffi 70e
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:35   #4885
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
dziewczyny przyszedł mi mój pierwszy 65 C.
No rzeczywiście C w tym przypadku to nie jest jakiś oszałamiający rozmiar

No i jak już wyszłam z szoku, że moje piersi mogą w taki sposób leżeć w biustonoszu, że mam coś w rodzaju rowka pomiędzy nimi, a nie ściśniętej krechy to odkryłam, że niestety biustonosz mi odstaje na mniejszej piersi.
Miał ktoś podobnie??

Aha, jeżeli kupiłam push- up 65 C to koronkowy biustonosz też mam kupić w tym rozmiarze, czy rozmiar mniejszy??
<pytam bo w push- upach jest gąbka itp i mnie zastanawia czy ja wypełnię swym biustem 65C z koronki?? >
co do tego odstawania, może masz lekką asymetrię? a jesteś pewna, że poprawnie założyłaś stanik, powygarniałaś wszystko do miseczek, wyregulowałaś ramiączka? stanik odstaje kiedy stoisz, tak? bo przy pochyleniu w usztywnianych modelach to normalne.
co do miękkiego, celuj w 65C.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:59   #4886
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
72 - pod biustem
88 - w biuście
No to wydaje mi się wysoce prawdopodobne, że masz z Effuniaków 70DD. Ale jak się boisz to możesz zamówić dwa sąsiednie rozmiary i jeden odesłać.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:25   #4887
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Mallutka, nie przejmuj się tym, że na mniejszej piersi odstaje. Większość kobiet ma jedna wiekszą pierś od drugiej. Biustonosz trzeba zawsze dobrać na większą, by w razie mniejszego, jej nie ściskał


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
co do tego odstawania, może masz lekką asymetrię? a jesteś pewna, że poprawnie założyłaś stanik, powygarniałaś wszystko do miseczek, wyregulowałaś ramiączka? stanik odstaje kiedy stoisz, tak? bo przy pochyleniu w usztywnianych modelach to normalne.
co do miękkiego, celuj w 65C.
Mam skoliozę, co prawda to nie różnica piersi ale na pewno ciało nie jest symetryczne.

No właśnie odstaje gdy stoję. Paradoks polega na tym, że biustonosz wygląda cudownie jak jestem w samej bieliźnie. I choć widać różnicę w wielkości piersi to jest ona minimalna. Natomiast jak założę bluzkę to zwyczajnie po prostu mi ona w miejscu zakończenia biustonosza odstaje i się odznacza

Nie sądziłam że to kiedykolwiek napiszę ale mam wielką ochotę na nieusztywniany, koronkowy biustonosz bo jakoś obwód pod biustem 65 cm zamiast 75 naprawdę zmienia postać rzeczy
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 01:16   #4888
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Ja już byłam przekonana do Freyi Deco, ale jak zobaczyłam cenę 220 zł to odpadłam w przedbiegach choć i tak ją pewnie kupię, bo jest boska
poszukaj na ebayu, ja tam swoje deco ustrzeliłam za ok 130 z wysyłką
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:41   #4889
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość




Mam skoliozę, co prawda to nie różnica piersi ale na pewno ciało nie jest symetryczne.

No właśnie odstaje gdy stoję. Paradoks polega na tym, że biustonosz wygląda cudownie jak jestem w samej bieliźnie. I choć widać różnicę w wielkości piersi to jest ona minimalna. Natomiast jak założę bluzkę to zwyczajnie po prostu mi ona w miejscu zakończenia biustonosza odstaje i się odznacza

Nie sądziłam że to kiedykolwiek napiszę ale mam wielką ochotę na nieusztywniany, koronkowy biustonosz bo jakoś obwód pod biustem 65 cm zamiast 75 naprawdę zmienia postać rzeczy
Co to za biustonosz i jakiej firmy? Przyczyną mogą być za małe miski albo za luźny obwód, zrób fotki i pokaż się w nim będzie łątwiej doradzić.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 09:53   #4890
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez sroda Pokaż wiadomość
poszukaj na ebayu, ja tam swoje deco ustrzeliłam za ok 130 z wysyłką
No to różnica - 130 a 220 zł Na razie sie wstrzymam z zakupami, ale tak za miesiąc - dwa pewnie kupię następny stanik - stanikoholizm jakiś czy co
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.