Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 19:29   #721
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

hej dziewczyny !!!

chce wznowić moje wybielanie pisałam juz tu wczesniej, ze około 2.5 roku temu wybielalam paskami crest (ale nie supreme) i ze był niesamowity byl efekt ;] jakies pare miesiecy temu probowałam znowu wybielic(takze crest ale nie supreme) poniewaz juz ta biel mi zeszła, zaprzestałam po 5 dniach chyba, reszta paskow mi sie zapodziała i ...chce kupic nowe paski zainteresowałam sie tymi paskami Crest Supreme, chciałabym uzyskac jednak rade od Was

jak mysliscie lepiej kupic kuracje 7-dniową , czy 14-dniową biorąc pod uwage to, że juz sie wybielałam wczesniej zeby (chociaz mam wrazenie ze one juz naprawde nie są białe) nie wiem czy potrzebna jest mi kuracja 14-dniowa, ale z drugiej strony nie chce zeby okazało sie po 7 dniach potrzebuję jeszcze "dowybielenia" a ja pasków już nie mam.... patrze oczywiscie tez na koszty, bo jednak chciałoby się jak zawsze zaoszczedzić a już na pewno nie przepłacać jak myslicie ?
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:08   #722
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

dziewczyny ! up up zależy mi na czasie

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:36   #723
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
dziewczyny ! up up zależy mi na czasie

pozdrawiam
ja bym wzięła 7-mio dniową
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 15:10   #724
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
ja bym wzięła 7-mio dniową

myślisz? tez bym wolała tańszą wersję na 7-dniowej jest to że te paski są mocniejsze wiec moze rzeczywiście 7 dni wystarczy, zaczynam lukać na all

btw. świetny awatar
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:50   #725
lubie_zadania_z_fizyki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 40
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Muszę was niestety zasmucić ale w mojej dosyć obiektywnej opinii żadna z tych past NIE JEST wybielajaca, tylko operacyjnie
__________________
lubię rozwiązywać zadania z fizyki
lubię uczyć się fizyki, studiując wzory z fizyki
lubię fizyka dla każdego !
lubie_zadania_z_fizyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 07:06   #726
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Kupiłam 7-mio dniową kurację Crest. Wczoraj nałożyłam paski na pół godz., a dziś ledwo daję radę z nadwrażliwością. Bolą mnie zęby siedzę bez śniadania, wiem, że kawy mam nie ruszać...ale boję się cokolwiek zjeść... A dziś druga partia, i boję się, że będzie gorzej
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:34   #727
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

dziewczyny ratujcie,
dzisiaj założyłam pierwsze paski crest professional effect. Trochę zasiedziała się przed kompem, trzymałam je 45 minut i zrobiły mi się przebarwienia (jasne kropeczki na zębach). czy to zejdzie?! jaka ja jestem głupia
miałam wcześniej cresty supreme ale nie miałam żadnych przebarwień...
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 18:56   #728
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie,
dzisiaj założyłam pierwsze paski crest professional effect. Trochę zasiedziała się przed kompem, trzymałam je 45 minut i zrobiły mi się przebarwienia (jasne kropeczki na zębach). czy to zejdzie?! jaka ja jestem głupia
miałam wcześniej cresty supreme ale nie miałam żadnych przebarwień...
za długo trzymałaś

ja miałam nadwrażliwość tylko 1 dzieńjeszcze zostały mi 3 dni kuracji
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:35   #729
ediitt3
Przyczajenie
 
Avatar ediitt3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Pochwale się też moimi wynikami miałam 14 saszetek na tydzień i w sumie jestem zadowolona nadwrażliwości zero, może dlatego ze zieloną sensodyne stosowałam. Mogliby tak 16 saszetek dawać w tej cenie to by było super! Dodaję zdjęcia, bo nie ma co się rozpisywać jak można pokazać, trochę różne światło mają zdj. ale myślę, że widać różnice.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zęby 2.jpg (28,9 KB, 708 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zęby.jpg (64,1 KB, 817 załadowań)
ediitt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 14:40   #730
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez ediitt3 Pokaż wiadomość
Pochwale się też moimi wynikami miałam 14 saszetek na tydzień i w sumie jestem zadowolona nadwrażliwości zero, może dlatego ze zieloną sensodyne stosowałam. Mogliby tak 16 saszetek dawać w tej cenie to by było super! Dodaję zdjęcia, bo nie ma co się rozpisywać jak można pokazać, trochę różne światło mają zdj. ale myślę, że widać różnice.
woow super efekt u mnie, z racji żółtawej kości, wybieliłam średnio o 1 ton,ale widać różnicę, dzięki czemu szczerzyłam się ostatnio jak głupi do sera
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:01   #731
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

wow pewnie, że widać różnicę...
ja sama nie wiem wydaje mi się, że mi zęby ściemniały z lekka... jak byłam u dentystki to nawet nie zauważyła różnicy w odcieniu... nie wiem czy spróbować zrobić jeszcze jedno podejście czy dać sobie spokój?
sama nie wiem
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 08:15   #732
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
wow pewnie, że widać różnicę...
ja sama nie wiem wydaje mi się, że mi zęby ściemniały z lekka... jak byłam u dentystki to nawet nie zauważyła różnicy w odcieniu... nie wiem czy spróbować zrobić jeszcze jedno podejście czy dać sobie spokój?
sama nie wiem
ja bym nie kontynuowała teraz, poczekaj pół roku, bo popsujesz sobie zęby
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 08:05   #733
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

może faktycznie chociaż ja nie narzekałam na żadne dolegliwości ale masz rację spróbuję w przyszłym roku ponownie :P
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 13:08   #734
Brown _ Sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Dziewczyny zamawiałyście cresty supreme od tego sprzedawcy? http://allegro.pl/paski-wybielajace-...882314981.html Czy to na pewno oryginalny towar?
Brown _ Sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:57   #735
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cześć dziewczyny, miesiąc temu skończyłam opakowanie Blenda Med 3d white strips (wersja Luxe) i jestem mega zadowolona, różnicę na prawdę widać ! Myślę, że za 2 miesiące kupie znowu opakowanie, bo bieli nigdy za mało
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:04   #736
Ayko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ja dzisiaj zaczęłam kurację paskami crest supreme. Miałam okropny ślinotok! Ale rezultat jest. Już po jednym pasku mam bielsze zęby chociaż producent mówi, że zęby są wybielane od trzeciego dnia.
Niedawno na allegro pojawiły się paski sheer white, które mają stężenie aż 20%.

Ayko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 19:59   #737
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

mi po 14 juz bola masakrycznie zeby jesli zakladam je wiecej niz 2 wieczory pod rzad. musze robic sobie przerwy 1-2 dniowe bo nie dosc ze zuebienie boli to jeszcze dziasla sa "wyzarte" nadtlenkiem . a nigdy nie mialam wrazliwych zebow doslownie nigdy i na nic!!!!! po 20 to chyba bym je z bolu powyrywala;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 12:11   #738
helena_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ja także skusiłam się na paski Crest. Zamówiłam komplet 14 pasków, by najpierw przetestować ich działanie. Jako że nie zależy mi na szybkim tempie kuracji, postanowaiłam stosować je tylko raz dziennie.

Pierwsze wrażenie- przylegają bardzo dobrze i nie zsuwają się. Nie pozostawiały nieprzyjemnego posmaku w ustach, wręcz odwrotnie. Jedyną niewygodą był lekki ślinotok.

Po pierwszym pasku zęby wyglądały na profesjonalnie oczyszczone, zauważyłam też małą zmianę w kolorze. Żadnego bólu zębów ani dziąseł.

Druga aplikacja - zauważyłam sporą różnicę do stanu początkowego. Czułam jak żel "pracuje" na zębach. Wieczorem pojawiło się dziwne wrażenie "pulsowania" zębów, choć mogło to być niezwiązane z paskami.

Trzeci pasek - różnica w kolorze jest już naprawdę widoczna. Brak bólu zębów czy dziąseł.


Efekty zakończonej kuracji: ani razu nie wystąpił ból czy podrażnienia dziąseł. Różnica w kolorze jest bardzo widoczna, pomimo zastosowania jedynie połowy zalecanych pasków.

Edytowane przez helena_wizaz
Czas edycji: 2012-01-16 o 07:52
helena_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:28   #739
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Tak jak pisałam, kupiłam nawet 2 opakowania z czego jedno 3d luxe. Jakoś mam wrażenie, że zęby w przyspieszonym tempie zaczeły mi żółknąć, ale być może to dlatego, że ostatnio piję dużo kawy.
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 23:13   #740
imsonarked
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 35
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Jeśli mogę się wtrącić to opiszę mój przypadek. Używam pasków Crest Supreme od 3 dni [1 raz dziennie] i już widać znaczną różnicę w kolorze. Załączam zdjęcie poniżej [przed wybielaniem i po 3 dniu]. zostało mi jeszcze 11 saszetek więc za jakiś czas dodam kolejne zdjęcie, gdyż liczę że efekt będzie jeszcze lepszy, pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (9,4 KB, 534 załadowań)
imsonarked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:08   #741
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witajcie
Przymierzam się do zakupu pasków crest. Chciałabym je zamówić przez allegro jednak nie mam pojęcia, od którego sprzedawcy. Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego ? Z góry dziękuję, pozdrawiam
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:30   #742
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

kupiłam 14 saszetek(28 pasków) pasków Crest Classic. Gdzieś doczytałam ze powinno się je stosować pół godziny ale no własnie dwa razy dziennie. Ja używam raz dziennie bo boję się nadwrażliwości(mam raczej wrażliwe zęby na zimno, słodycz itp). Czy efekt będzie ten jeśli stosowac będę 2 tygodnie raz dziennie jakbym używała tydzień dwa razy dziennie?? Moze głupie pytanie no ale wolę się upewnić jednak...

edit: No to ładnie, nic dziwnego, że na razie po 5 zużytych saszetkach nie widze efektów jak codziennie piję jedną dwie herbaty. Nie czytałam wcześniej o białej diecie przy wybielaniu. Zieloną herbatę mozna pić czy żadnej herbaty?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-03-13 o 13:56
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:17   #743
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

To i ja napisze co nieco o paskach Crest. Zamówiłam 7 saszetek. Stosuję od poniedziałku po 2 dziennie. Przy drugim pasku zauważyłam już zmiane koloru, ale jednocześnie pojawiła się nadwrażliwość. Po 4 pasku nadwrażliwość stała się jeszcze większa na tyle, że zaczęła boleć mnie głowa, nie wspominając już o zębach Czuję się koszmarnie dlatego odstawiam paski na bok. Przez czas kuracji nie piłam kawy ani coli, jednak wypijam dziennie dwa kubki czerwonej herbaty. Cieszę się, że paski dają efekt, ale myślę, że to była moja pierwsza i ostatnia przygoda z wybielaniem zębów ponieważ przy mojej nadwrażliwości cięzko jest wytrzyamć ten ból. Na dwóch zębach pojawiły się przebarwienia
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:18   #744
haszniunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam, kupiłam nawet 2 opakowania z czego jedno 3d luxe. Jakoś mam wrażenie, że zęby w przyspieszonym tempie zaczeły mi żółknąć, ale być może to dlatego, że ostatnio piję dużo kawy.

jezeli nabylas oryginalne paski crest i uzywalas zgodnie z instrukcją, to ząbki nawet czarne powinny byc jasno szare. kawa oczywiscie oslabia ich moc tak samo jak winko i fajeczki. ale przy profesjonalnym wybielaniu dentysta powie ci to samo. mimo wszystko efekty powinny byc widoczne nawet przy ich najslabszej wersji. sama kopcę jak smok, 3 parzone kawki z rana, zabki zolte , a po crescie niesamowicie rozjasnione, nie beda mleczno biale jak u filmowych gwiazd , co z reszta w hoolywood jest juz strasznie niemodne; tak samo jak posiadanie idealnie rownych zebow.produkt w samej rzeczy wart swojej ceny i efekty bardzo widoczne. byc moze nabylas jakis lichy towar, podróbe, itp, NAPEWNO W POLSCE LEPSZYCH NIE ZNAJDZIESZ, A CREST NAPRAWDE DZIALA!!!!
haszniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:11   #745
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

A myslicie ze te paski wybielą ząb martwy?Da radę ?
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 08:34   #746
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez rybka92 Pokaż wiadomość
A myslicie ze te paski wybielą ząb martwy?Da radę ?
. Jestem tego przykładem
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:37   #747
co ja pacze
Przyczajenie
 
Avatar co ja pacze
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam was serdecznie
się naczytałam dużo o tych paskach, i w sumie dla mnei to jak manna z nieba. mam 17 lat, a zębów niestety nie mam białych.. to jest dla mnie bardzo męczące, bo doskonale wiem o tym, że nie mam bialych, co przekłąda się na to że nie lubie się śmiać, za każdym razem gdy sie uśmiechne staram się nie pokazywać zębów, a jak się śmieje to już mechanicznie ręka leci mi by zasłonić mój uśmiech..
i tak się męcze..
Ale znalazłam nie dawno te paski, i poprostu muuusze je mieć!

I teraz pytania:
-czy wziąc kuracje 7 dniową, czy dłuższa?
czy to są te, i czy ten użytkownik jest dobry? http://allegro.pl/piekny-bialy-usmie...280102422.html

ból dla mnie nie straszny, wole cierpieć przez tydzień niż, no rozumiecie.
z góry dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

i jeszcze dodam że przed tym pojde do dentysty na piaskowanie, dobry to pomysł ?
__________________
"Tak, na to wygląda..
Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła.
Ale coś ci powiem w sekrecie-
Tylko wariaci są coś warci."

* * *
co ja pacze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 20:23   #748
ILONAGROMALA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ja używam pasków crest supreme od 10 dni, powiem, że jestem zachwycona rezultatem. Najpierw byłam u dentysty ściągnąć kamień i wypiaskować zęby ( koszt 250 zł )ale było warto, potem odczekałam 5 dni. Paski kupiłam wcześniej, bo widziałam efekt u takiej dziewczyny w sklepie Playa. Od razu rzuciły mi sie w oczy jej zęby, były białe jak śnieg. Powiedziała mi że kupiła paski na allegro, więc powiedziałam żeby mi napisała nazwę no i też je kupiłam. Co prawda zostały
jeszcze 4 dni ale wklejam link zębów przed i po kuracji w 9 dniu. Mnie zęby nic a nic nie bolały, robię kurację raz dziennie, no ale ja nigdy nie miałam wrażliwych zębów, czasem odczuwałam takie lekkie jakby swędzenie wewnątrz ,śmieszne uczucie. Ale ta babka co mi ściągała kamień mówiła, że zęby się wybielają od środka, to może dlatego. Mówiła też żeby nie robić żadnej przerwy, trzeba stosować codziennie a jak się nie wytrzymuje z bólu to trzeba zakończyć, ale nie powiedziała mi dlaczego, a ja też nie zapytałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 008.jpg (11,0 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ząbki 2.jpg (13,3 KB, 284 załadowań)
ILONAGROMALA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:30   #749
adziorka89
Przyczajenie
 
Avatar adziorka89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 29
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam!

Tez zakupiłam paski Crest na allegro. Wybrałam kurację 7 saszetkami, stosuje je raz dziennie.
Własnie jestem po 3 kuracji i efekty są zauważalne, ale niestety po drugim stosowaniu wystąpiła u mnie MEGA nadwrażliwość!!!

Cały dzień czułam ból zębów!myślałam, że oszaleje! niezwłocznie poszłam do drogerii i kupiłam paste Colgate Sennsitive pro-relief, która dała mi natychmiastową ulgę!

Samo zakładanie pasków jest dla mnie okropnie nie przyjemne, czuje dyskomfort i mrowienie na zębach ale czego się nie robi dla urody!
jeszcze przecierpię te 4 dni
__________________
Zaręczyny 09.12.2010r.
Ślub 30.06.2012r.

http://terazslub.pl/suwaczek/cache/e7dc9a77.gif
adziorka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 00:02   #750
subwersja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez haszniunia Pokaż wiadomość
jezeli nabylas oryginalne paski crest i uzywalas zgodnie z instrukcją, to ząbki nawet czarne powinny byc jasno szare. kawa oczywiscie oslabia ich moc tak samo jak winko i fajeczki. ale przy profesjonalnym wybielaniu dentysta powie ci to samo. mimo wszystko efekty powinny byc widoczne nawet przy ich najslabszej wersji. sama kopcę jak smok, 3 parzone kawki z rana, zabki zolte , a po crescie niesamowicie rozjasnione, nie beda mleczno biale jak u filmowych gwiazd , co z reszta w hoolywood jest juz strasznie niemodne; tak samo jak posiadanie idealnie rownych zebow.produkt w samej rzeczy wart swojej ceny i efekty bardzo widoczne. byc moze nabylas jakis lichy towar, podróbe, itp, NAPEWNO W POLSCE LEPSZYCH NIE ZNAJDZIESZ, A CREST NAPRAWDE DZIALA!!!!
nie zgodze się z tym co piszesz, kawa, barszcz nie osłabiają kuracji tylko jej szkodzą! zeby gdy są wybielane, są bardziej podatne na przyjmowanie barwnikow, dlatego tez nie dziwcie się jeżeli po użyciu pasków pijecie kawe i macie ciemniejsze zeby. przynajmniej na czas kuracji powinno sie zrezygnowac z tych produktow ktore barwia zeby, a po kuracji np. pic napoje przez slomki. i kazdy dentysta to powie
subwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.