Ciągle sama - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 18:32   #211
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Toffi2011 Pokaż wiadomość
Oczywiście dziękuje za pocieszenie. Ale to nie jest fajne gdy 7 lat mija i nie ma dziewczyny. Normalnie to nie potrzeba tyle czasu, żeby znaleźć dziewczynę. Już bez wspominania, że "normalnie" facet może mieć bez problemu po drodze kilka dziewczyn. A tak to często się zdarza opinia o mnie jaki to fajny, ładny. Normalnie gały wylatują jak się dowiadują, że jestem sam. A po drugiej stronie każda dziewczyna olewa. Nie ważne czy to się widzieć na żywo czy inaczej. No to chyba rozumiesz jakie to jest beznadziejne. Lepiej pogodzić się z tym jak jest.
Mi w marcu stuknie 6 lat A jak słyszę "jesteś sama? świat zwariował! trzeba być idiotą, żeby Cię nie chcieć!", zwłaszcza od facetów, których ja bym chciała, to mi się syzoryk w kieszeni otwiera i armata z piwnicy wyjeżdża
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:38   #212
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez wiedzma_com_pl Pokaż wiadomość
Mi w marcu stuknie 6 lat A jak słyszę "jesteś sama? świat zwariował! trzeba być idiotą, żeby Cię nie chcieć!", zwłaszcza od facetów, których ja bym chciała, to mi się syzoryk w kieszeni otwiera i armata z piwnicy wyjeżdża
Mój dobry humor zrobił się jeszcze lepszy. Dziękuję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 18:42   #213
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mój dobry humor zrobił się jeszcze lepszy. Dziękuję.
Cała przyjemność po mojej stronie
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:04   #214
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
uwielbiam tą emotę



Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Witamy.
Miło mi, że zostałam przyjęta do waszego zacnego grona
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:12   #215
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Miło mi, że zostałam przyjęta do waszego zacnego grona
W pozytywnym sensie życzę ci i innych dziewczynom aby szybko stąd zniknęły. Czyli aby znaleźć partnera i być szczęśliwą.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:18   #216
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Ciągle sama

Witam
To może i ja się ujawnie ,żebyście wiedziały , że jest nas więcej samotnych.
Nigdy nie miałam chłopaka a niedługo stuknie mi 20.
Ze mna jest o tyle gorzej ,że jakoś przez swoje kompleksy nie mogę się przełamać do chłopaków ehhh
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:05   #217
biankaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: Ciągle sama

tak czytam sobie ten wątek i mi się strasznie smutno zrobiło... może to zabrzmi śmiesznie, ale tak sobie popatrzyłam w lustro i pomyślałam, że mijają właśnie najlepsze lata mojego życia (młode ciało, uroda, brak zobowiązań, możność robienia różnych szaleństw etc etc) a ja nie miałam, nie mama i nie widzę perspektyw by mieć jakiegoś faceta. żeby razem z nim korzystać z życia. ale ja nawet nie szukam kogoś na jakiś stały, wielki związek, ot chciałabym się z kimś po spotykać, wyjść razem na imprezę i wgl.

kurcze robię się coraz starsza, zaraz będę miała obwisły biust, zmarszczki i zwały celulitu, a wtedy to już nikogo nie znajdę.
biankaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 20:35   #218
Kromstwo
Raczkowanie
 
Avatar Kromstwo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 135
Dot.: Ciągle sama

super, zamiast uczyć się do kolokwium ze starogreckiego siedzę na wizażu

ja podobno odstraszam facetów samodzielnością i "zdecydowaniem życiowym"
__________________
Nihil habeo, nihil timeo!
Kromstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:46   #219
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Erykah_B Pokaż wiadomość
Doskonale Was rozumiem Siłą rzeczy czujemy się gorzej i szukamy w sobie mankamentów, kiedy widzimy, że nie możemy sobie nikogo znaleźć, nikt nas nie chce i nikt się nami nie interesuje. Mam to samo. Dodatkowo samotność bardziej mi doskwiera w momentach, w których zauważam, ze ludzie nawiązują ze sobą relacje stosunkowo szybko, przychodzi im to bardzo łatwo,a potem jeszcze jakos się klei W róznych momentach mojego zycia różne rzeczy przychodziły mi do głowy, a to, że jestem najbrzydsza na świecie, najgłupsza, najnudniejsza i takie tam. Nie wiem czy miłości trzeba szukac czy nie, moim zdaniem chyba kluczem jest otwarcie sie na nowe znajomosci tak w ogóle. No bo jak nie poznajemy ludzi to same odbieramy sobie szansę
podkreslone, pogrubione - podpisuje sie wszystkimi konczynami !!!
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 22:30   #220
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
forever alone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Forever-Alone-2.jpg (53,1 KB, 113 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 00:05   #221
narzeczona_tudora
Raczkowanie
 
Avatar narzeczona_tudora
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bucureşti (RO)
Wiadomości: 217
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Może jesteś nim zwyczajnie zaślepiona?..lecz zauważ, że przez to tracisz wiele szans na szczęście, jak nie on to ten właściwy się trafi. Tak sobie zawsze mówię. Rozstanie trzeba po prostu przeżyć i Twój stan jest jak najbardziej normalny . Życzę Ci jednak,żebyś spojrzała na to z całkiem innej perspektywy - z tej opierającej się na Twoich życiowych korzyściach. Czy jesteś zadowolona z życia "życiem byłego" bo czas przemija.. a wszystko ucieka. Ostatnio tak rozmyślałam.. i nie chcę już tracić czasu na smutek i bezsensowne rozpamiętywanie. Chcę zaczynać dzień uśmiechem, tak jest znacznie łatwiej. W końcu trafi się osoba, która w pełni mnie zaakceptuję i tylko taka może mnie w pełni pokochać i ze wzajemnością..
Bardzo możliwe, że byłam zaślepiona. Tylko wiesz, u mnie to świeża sprawa i trochę czasu się pomęczę z płaczem i swoim lamentowaniem. Ale mam znajomych, przyjaciół, którzy rozmawiają ze mną o tym, chcą abym wyrzuciła to z siebie i nie pozwalają mi być samej. Jest również kochana mama, z którą mogę gadać godzinami. Ja również nie chcę tracić czasu na smutki, rozpamiętywanie i dlatego zapisuję się na kurs. Chcę się też otworzyć na ludzi, nowych ludzi.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
__________________
.Tylko Bóg ma prawo mnie osądzać.

"Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni"

"Należy kochać rzeczywistość, a nie urojenia"

"Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, a czego nie ma"


narzeczona_tudora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 00:34   #222
lady_bridget
Raczkowanie
 
Avatar lady_bridget
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 59
Dot.: Ciągle sama

moja mamcia powiedziala kiedys tak ''wyobraź sobie tylko, ze ten twój ukochany juz sie urodził, istnieje, chodzi gdzieś po ziemi i świeci na niego to samo słońce co na ciebie. jestescie sobie pisani i na pewno predzej czy pozniej los zlaczy wasze drogi..''
cos w tym jest;d na kazda z Was czeka gdzies ten książę. gwarantuje.
__________________
Nie wiem, czy każdy z nas ma swoje przeznaczenie, czy może wszystko dzieje się przez przypadek. Myślę, że i jedno i drugie. Może i jedno i drugie dzieje się w tym samym czasie.
Forrest Gump


lady_bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 00:49   #223
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Ciągle sama

Wybrzydzajcie dalej i czekajcie na księciów to na pewno nie będziecie samotne.
Też tak raz pomyślałem że mam najlepsze lata mojego życia młode ciało energię i mógłbym uczynić jakąś dziewczynę szczęśliwszą sprawić żeby poczuła się wyjątkowa i najpiękniejsza żeby się uśmiechała tylko że zaraz się otrzeźwiłem i zdałem sprawę zę mimo że to są moje najlepsze lata to nie mam nic do zaoferowania i żadna by mnie nie chciała było mineło życie toczy się dalej. Żal młdości i przemijania jest zły wszystko mija nic nie może trwać.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:25   #224
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Ciągle sama

Kurde ja się raczej nie mogę wypowiedzieć z punktu osoby samotnej, hmm w sumie to moje przerwy miedzy związkmi wynosiły max 4 miesiące, wtedy tak dokuczała mi samotność, złamane serducho, jakoś się zbierałam, jestem silną osobą i poznawałam kogoś... z kim wiązałam się, i nie.. nie była to 'pierwsza lepsza osoba'

hmm mnie zastanawiało to, że jak ktoś mi się spodoba, i powiedzmy zacznę flirt, to jakoś się kręci i posuwa dalej, nie miałam tak, że ktoś odtrącił i to też jest frustrujące

Ale nie w tym rzecz, myślę, że może nie dajesz odpowiednich sygnałów facetom, jeśli jesteś zamknięta... działa to w drugą stronę - hmm moim zdaniem Hmm myślę, że ja mam łatwiej, od zawsze wychowywałam się z facetami, praktycznie mam jedną przyjaciółkę, a tak to grono facetów, imprezy z facetami, aż się czasem dziwnie czuję. Dużo z nimi rozmawiam, mają we mnie kumpelę, może w tym rzecz ?
Jak to mówią ' potrafią się ze mną dogadać niemal jak z facetem patrząc w moje pociągające kobiece oczy'
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:11   #225
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Ciągle sama

A u mnie jest jeszcze taka sprawa, że już nie raz, nie dwa razy miałam rozmowę czy aby lesbijką nie jestem. Nikomu nie życzę takiej rozmowy z rodzicami. Poza tym, co odpowiedzieć na ich pytanie: To czemu nie masz chłopaka skoro lesbiją nie jesteś? I co ja mam im powiedzieć? Mamo, tato jestem brzydka, nikt mnie nie chce. To jest dopiero straszne. Co roku mi życzą abym sobie kogoś znalazła, kolejny rok mija i nic.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:53   #226
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Ciągle sama

Jest masakra jednym słowem. U mnie to wygląda raczej tak, że wszyscy się dziwią, ze nikogo nie mam, ale jestem zamknięta na facetów. Nieczęsto zdarza się ktoś przy kim czuję się megakomfortowo. Ale walcze z tym i zauważam olbrzymie zmiany Bo dla mnie nawet kumpelskie relacje z facetami to już jest wyczyn.
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:06   #227
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Ciągle sama

Hehe, pamiętam jak na 16. urodzinkach kuzynka stwierdziła, że już by mi się jakiś chłopak przydał, a tu za chwilę miną 4 lata od tamtej pory, a jak było jak jest...
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 14:37   #228
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ciągle sama

Tak czy siak strasznie przykry jest fakt, gdy do dziewczyny dociera, ze po prostu nie jest atrakcyjna. Są dziewczyny o przeciętnej urodzie a mimo to atrakcyjne (czyt. popularne, rozchwytywane) i są dziewczyny ładne ale nieatrakcyjne i nie sexy. I na czym tu oprzeć swoją pewność siebie, skoro mimo wszystko każda dziewczyna chce być atrakcyjna.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:25   #229
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Kromstwo Pokaż wiadomość
super, zamiast uczyć się do kolokwium ze starogreckiego siedzę na wizażu

ja podobno odstraszam facetów samodzielnością i "zdecydowaniem życiowym"

Ooo.. ja Też tak mam . Ponadto jestem nieco.. indywidualistką, mam swój świat. Piszę wiersze i powieści. Mało kto to rozumie więc moi znajomi to najczęściej osoby,które tak jak ja - coś tworzą,coś robią.. Lubię luźne towarzystwo ale musi mieć jakiś poziom, coś w sobie.. Często faceci lubią ( z tego co widzę, nie oceniam reszty) kobiety "śmieszki", które sypią sprośnymi tekstami, wygłupiają się na każdym kroku i nie ma co dużo mówić - z wyglądem nie mają problemu. Mam inny pogląd i cóż
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 15:30   #230
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ooo.. ja Też tak mam . Ponadto jestem nieco.. indywidualistką, mam swój świat. Piszę wiersze i powieści. Mało kto to rozumie więc moi znajomi to najczęściej osoby,które tak jak ja - coś tworzą,coś robią.. Lubię luźne towarzystwo ale musi mieć jakiś poziom, coś w sobie.. Często faceci lubią ( z tego co widzę, nie oceniam reszty) kobiety "śmieszki", które sypią sprośnymi tekstami, wygłupiają się na każdym kroku i nie ma co dużo mówić - z wyglądem nie mają problemu. Mam inny pogląd i cóż
bo to prawda. takie dziewczyny ktore tym zachowaniem zwracaja na siebie uwage. ja owszem lubie sie posmiac, powyglupiac ale bez przesady. jak poznaje kogos to wole o czyms konkretnym pogada a nie o d*** maryni za przeproszeniem. i tym sposobem faceci moga uznac ze jestem nudna. widzialam niedawno demota, ktory mowil cos w stylu ze normalnosc dzisiaj uznaje sie za nude... czy jakos tak. i niestety uwazam ze tak wlasnie jest.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 15:35   #231
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
bo to prawda. takie dziewczyny ktore tym zachowaniem zwracaja na siebie uwage. ja owszem lubie sie posmiac, powyglupiac ale bez przesady. jak poznaje kogos to wole o czyms konkretnym pogada a nie o d*** maryni za przeproszeniem. i tym sposobem faceci moga uznac ze jestem nudna. widzialam niedawno demota, ktory mowil cos w stylu ze normalnosc dzisiaj uznaje sie za nude... czy jakos tak. i niestety uwazam ze tak wlasnie jest.
Dokładnie. Ja też żartuję, lubię się pośmiać i mam duży dystans. Ale jak już mam z kimś mówić, to nie o jakichś pustych,płytkich rzeczach tylko o czymś co będzie ciekawe. Takie gadanie o niczym mnie nudzi.
Masz rację, normalność uznaje się za nudę. teraz każdy robi wszystko by komuś zaimponować. To nie w moim stylu, ja nikomu się nigdy nie narzucałam i nie mam zamiaru. Chę być sobą, a takim "śmieszkiem" nie jestem i nigdy nie będę.. bo po prostu nie chcę.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:15   #232
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ooo.. ja Też tak mam . Ponadto jestem nieco.. indywidualistką, mam swój świat. Piszę wiersze i powieści. Mało kto to rozumie więc moi znajomi to najczęściej osoby,które tak jak ja - coś tworzą,coś robią.. Lubię luźne towarzystwo ale musi mieć jakiś poziom, coś w sobie.. Często faceci lubią ( z tego co widzę, nie oceniam reszty) kobiety "śmieszki", które sypią sprośnymi tekstami, wygłupiają się na każdym kroku i nie ma co dużo mówić - z wyglądem nie mają problemu. Mam inny pogląd i cóż
Dokładnie. Jestem i uważam tak samo jak Ty..chociaż do tych dziewczyn dodałabym (przynajmniej w moim otoczeniu), że są łatwe...i ubierają się wyzywająco...

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Patrzcie, co znalazłam
Może coś w tym jest....Hm...


http://demotywatory.pl/3565845/Te-kt...a-miec-kazdego
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:35   #233
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Ciągle sama

Ja skrycie wierzę, że to po prostu kwestia spotkania odpowiedniej osoby. Gdy do kogoś pasujemy, to wszelkie niuanse nie są widoczne, te fizyczne, jak i te charakterologiczne
Niby zazdroszczę swoim przyjaciółkom bycia w związku, ale tak naprawdę z żadnych z tym facetów nie mogłabym być, bo zwyczajnie są dla nich, a nie dla mnie
Także czekam po cichu na tego mojego Panicza
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 17:39   #234
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Ciągle sama

Coś w tym jest... Widząc po najbliższym otoczeniu te bardziej porządne dziewczyny, wcale nie brzydkie, na pewno atrakcyjne, ale jednak nie tak otwarte jak te "śmieszki" są hmm... powiedzmy lepszym materiałem na żonę (wiem, że snuję tu jakieś dalekosiężne plany xD), ale są niedoceniane... Chłopaki wolą się bawić z takimi bardziej zwariowanymi, które często mało co sobą reprezentują...

A może po prostu, boją się zbliżyć do takich porządniejszych, cichych, bo myślą, że to nie ich poziom? Jak myślicie? Mnie to właśnie zastanawia, czemu chłopcy w moim wieku średnio się mną interesują...

Ja też czekam na swojego Panicza, chyba mi przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ale myślę, że będzie warto
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!

Edytowane przez Amylkad
Czas edycji: 2012-01-11 o 17:41
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:02   #235
narzeczona_tudora
Raczkowanie
 
Avatar narzeczona_tudora
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bucureşti (RO)
Wiadomości: 217
Dot.: Ciągle sama

Ja już się pocieszam myślą, że do trzech razy sztuka... Skoro dwóch poprzednich mnie tak zraniło, to ten trzeci będzie dla mnie naprawdę dobry. No i oczywiście ja dla niego.
__________________
.Tylko Bóg ma prawo mnie osądzać.

"Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni"

"Należy kochać rzeczywistość, a nie urojenia"

"Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, a czego nie ma"


narzeczona_tudora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:21   #236
Mademoiselle94
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle94
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 155
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ooo.. ja Też tak mam . Ponadto jestem nieco.. indywidualistką, mam swój świat. Piszę wiersze i powieści. Mało kto to rozumie więc moi znajomi to najczęściej osoby,które tak jak ja - coś tworzą,coś robią.. Lubię luźne towarzystwo ale musi mieć jakiś poziom, coś w sobie.. Często faceci lubią ( z tego co widzę, nie oceniam reszty) kobiety "śmieszki", które sypią sprośnymi tekstami, wygłupiają się na każdym kroku i nie ma co dużo mówić - z wyglądem nie mają problemu. Mam inny pogląd i cóż
Uważasz, że jeśli się nie śmiejesz i piszesz wiersze to znaczy, że jesteś jakaś "ponad poziom"?
A dlaczego uważasz, że kobieta "śmieszka" która się wygłupia jest gorsza? Skąd wiesz, czy tak jak Ty nie lubi np. poezji lub nie jest utalentowana muzycznie czy plastycznie...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"




Mademoiselle94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:24   #237
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Amylkad Pokaż wiadomość
Coś w tym jest... Widząc po najbliższym otoczeniu te bardziej porządne dziewczyny, wcale nie brzydkie, na pewno atrakcyjne, ale jednak nie tak otwarte jak te "śmieszki" są hmm... powiedzmy lepszym materiałem na żonę (wiem, że snuję tu jakieś dalekosiężne plany xD), ale są niedoceniane... Chłopaki wolą się bawić z takimi bardziej zwariowanymi, które często mało co sobą reprezentują...

A może po prostu, boją się zbliżyć do takich porządniejszych, cichych, bo myślą, że to nie ich poziom? Jak myślicie? Mnie to właśnie zastanawia, czemu chłopcy w moim wieku średnio się mną interesują...

Ja też czekam na swojego Panicza, chyba mi przyjdzie jeszcze trochę poczekać, ale myślę, że będzie warto
Też mi się wydaje, że się boją...no bo do kogo łatwiej zagadać? Do dziewczyny, która się wyzywająco ubiera, jest duszą towarzystwa, nic sobą nie reprezentuje (oprócz ciała) czy do takiej, która jest mądra, inteligentna, lekko skryta i nieśmiała? Jasne, że do tej pierwszej! Dla facetów kosz = porażka życiowa! Wolą dmuchać (na) zimne...
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 19:46   #238
Samuela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 70
Dot.: Ciągle sama

hej! Dołączam się do waszego grona moje drogie kobietki. Za miesiac koncze 20 lat i nie mialam nikogo. Ciągle przezywam milosci platoniczne. Teraz tez. Wczesniej w watku pisalam ze go olewam, ale teraz wracalismy razem z zajec i gdy wrocilam do domu to nie wytrzymalam. Dostalam ataku placzu, niedlugo nie zobacze go juz nigdy, moze to byc za tydzien i serce mi krwawi po prostu, nie moge dac sobie juz rady ;(
Samuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:14   #239
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle94 Pokaż wiadomość
Uważasz, że jeśli się nie śmiejesz i piszesz wiersze to znaczy, że jesteś jakaś "ponad poziom"?
A dlaczego uważasz, że kobieta "śmieszka" która się wygłupia jest gorsza? Skąd wiesz, czy tak jak Ty nie lubi np. poezji lub nie jest utalentowana muzycznie czy plastycznie...
Napisałam,że uważam się za jakąś "ponad poziom"? nie traktuję siebie jako osobę utalentowaną. Mówiłam jedynie,że wiele osób tego nie rozumie,że mam własny świat. Mówią " piszesz wiersze? co w tym fajnego" albo " nic z tych powieści nie masz" I oto mi chodziło. Wiele osób nie akceptuje tego jaka jestem. A poza tym również nie napisałam,że się nie śmieję.Nie afiszuję się i nie obnoszę śmiechem . Myślę,że nie ma powodu naskakiwania na mnie, wybacz.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 20:20   #240
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Ciągle sama

witajcie dziewoje jak żyjecie? ja męczę się z chemią i nie mogłam wczoraj z wami poplotkować, ale dziś też długo nie posiedzę
pamiętacie mego kolegę o którym wam opowiadałam?
teraz już mam pewność, że mu się nie podobam.
dziś mi powiedział, że chce mnie poznać ze swoim kolegą bo z niego fajny facet to może mi się spodoba ...
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.