Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 13:24   #31
coffee_time
Raczkowanie
 
Avatar coffee_time
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 208
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

tak, rzeczywiście, przepraszam.
to przez skojarzenie z "... pani Anna (ktorej bloga znam i bardzo lubie "[COLOR="Silver"]

Edytowane przez coffee_time
Czas edycji: 2015-10-30 o 13:27
coffee_time jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 13:27   #32
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość

Inna sprawa to fakt, że z kolei 2cats wymaga od innych kierowania się w swoich opiniach jej przemyśleniami, bo ONA mieszka w Japonii i ma męża Japończyka, więc jej i tylko i wyłącznie jej opinia jest słuszna. Jak już Pancakes wspomniał o swoim nieudanym związku z Japonką to omal nie został zjedzony.
Nie przypominam sobie, abym cos takiego powiedziala. Wrecz przeciwnie, zaznaczalam, ze ta i tacy i tacy (tak jak w kazdym kraju), ale moja uwaga dotyczyla tego, ze to co Ty przedstawilas jako wiekszosc, jest w Japonii w chwili obecnej mniejszoscia.
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 13:41   #33
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Po prostu nie zrozumiałyśmy się, a moja wypowiedź była za mało konkretna. Tak czy siak uważam, że argumenty są warte przemyślenia, szczególnie w przypadku mieszkańców Korei, nie tylko tej "wsiowej".
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:06   #34
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Po prostu nie zrozumiałyśmy się, a moja wypowiedź była za mało konkretna. Tak czy siak uważam, że argumenty są warte przemyślenia, szczególnie w przypadku mieszkańców Korei, nie tylko tej "wsiowej".

I z tym zgadzam sie w 100%.

OK, u nas juz po 23-ciej, czas powiedziec dobranoc!
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:18   #35
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
I z tym zgadzam sie w 100%.

OK, u nas juz po 23-ciej, czas powiedziec dobranoc!
Haha, a u mnie dopiero 9 rano, powoli sie rozkrecam do pracy
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:47   #36
Pancakness
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 39
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez coffee_time Pokaż wiadomość
i czy ona, jej mama i koleżanki uważały że nie powinna się wiązać z Polakiem Cebulakiem, złodziejem i kibolem, agresywnym chlejusem który co niedzielę odwozi maluchem swoją moherową babcię Halinkę do kościoła, słucha disco-polo i jedyne co je to kebab i schabowe?
ten stereotypowy obraz zapewne by Cię obraził, gdyby jakiś Niemiec przedstawił Ci to w ten sposób, jak Ty przedstawiasz tu mieszkańców Japonii. Tymczasem bardziej cebulowe niż ten opis wyżej jawi się Twoje podejście o "racji", która jest "bardziej Twojsza". No cóż, na jej potwierdzenie masz tylko swoje obserwacje, mało wiarygodne, jakąś pocztę pantoflową i ploty, więc musisz mi wybaczyć, że rację swojszą uważam za bardziej mojszą…
Ja opieram moje poglądy na rozmowach z Japonkami i Japończykami bo sporo ich mam na studiach. Moje poglądy są faktami a nie feministyczną pseudoburzą jakiś frustratek z wizaża. Nie obraziłby mnie bo ja taki nie jestem ale wiele polaczków cebulaczków jest, więc zgodziłbym się z nim i skleił żółwika.
Pancakness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:17   #37
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez Pancakness Pokaż wiadomość
Ja opieram moje poglądy na rozmowach z Japonkami i Japończykami bo sporo ich mam na studiach.
Wow! Zaimponowales mi tutaj!
Ja tez ich mialam sporo na studiach. Mam tez ich sporo na co dzien, wszedzie.

Cytat:
Napisane przez Pancakness Pokaż wiadomość
Moje poglądy są faktami ...
Oczywiscie, ze sa to fakty. Uslyszane od ludzi na studiach. No prawie jak naukowe!
Tyle, ze moje fakty sa nieco inne. Takie z pierwszej reki, takie na co dzien.

Cytat:
Napisane przez Pancakness Pokaż wiadomość
a nie feministyczną pseudoburzą jakiś frustratek z wizaża.
Le saj...

Jedyna osoba, ktora jest tu sfustrowana jestes Ty.
Dla mnie Twoje opowiesci "ze studiow" sa dosyc zabawne.


Ugh, zmienilam kotu opatrunek. Wracam na futon.
Dobranoc.

Edytowane przez 2cats
Czas edycji: 2015-10-30 o 16:18
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 16:26   #38
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Oczywiscie, ze sa to fakty. Uslyszane od ludzi na studiach. No prawie jak naukowe!
Tyle, ze moje fakty sa nieco inne. Takie z pierwszej reki, takie na co dzien.
Jego fakty są z pierwszej ręki i Twoje są z pierwszej ręki. Z tym, że są to fakty przelane przez sito subiektywnego doświadczenia. Być może Pancakes miał po prostu na studiach ludzi z dosyć charakterystycznymi poglądami, podobnie jak Ty obracasz się zapewne w innym środowisku. Co jest chyba po prostu dowodem na to, że ludzie są różni.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:56   #39
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Jego fakty są z pierwszej ręki i Twoje są z pierwszej ręki. Z tym, że są to fakty przelane przez sito subiektywnego doświadczenia. Być może Pancakes miał po prostu na studiach ludzi z dosyć charakterystycznymi poglądami, podobnie jak Ty obracasz się zapewne w innym środowisku. Co jest chyba po prostu dowodem na to, że ludzie są różni.
Tez racja.
Jest jeszcze kwestia tego, ze Japonczyk powie ci to, co mysli, ze chcesz uslyszec. To u nich odruch bezwarunkowy.

Popularne jest tez celowe wprowadzanie gaijinow w blad, tak dla smiechu i zabawy, szczegolnie jesli chodzi o mlodsze pokolenie.

I zawsze, ale to zawsze, rozmawiajac z Japonczykiem trzeba pamietac o honne tatemae.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:06   #40
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Jest jeszcze kwestia tego, ze Japonczyk powie ci to, co mysli, ze chcesz uslyszec. To u nich odruch bezwarunkowy.
Wydaje mi się, że to zależy od stopnia zażyłośi, zresztą sądzę, że na tym punkcie większego fioła mają Chińczycy akurat. Ja jakoś nie zauważyłam większej różnicy między moimi japońskimi czy koreańskimi a europejskimi znajomymi. Jak trzeba to potrafimy się opieprzyć z góry do dołu nieźle . Słyszałam natomiast, że Japończycy lubią sobie robić żarty z zapatrzonych w nich dziewczyn, które naoglądały się za dużo anime czy innych k-popów.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:12   #41
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Napisane przez DziewczynaWloczykija Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to zależy od stopnia zażyłośi, zresztą sądzę, że na tym punkcie większego fioła mają Chińczycy akurat. Ja jakoś nie zauważyłam większej różnicy między moimi japońskimi czy koreańskimi a europejskimi znajomymi. Jak trzeba to potrafimy się opieprzyć z góry do dołu nieźle . Słyszałam natomiast, że Japończycy lubią sobie robić żarty z zapatrzonych w nich dziewczyn, które naoglądały się za dużo anime czy innych k-popów.
Opieprzenie z gory do dolu to cos innego.
Dyskutowanie z gaijinem na temat japonskich stereotypow to jak walka z wiatrakami, wiec po prostu mowia ci to co chcesz uslyszec.

A o zartach, to masz racje
Tak samo w druga strone, tutejsze panny zabawiaja sie kosztem cudzoziemskich mlodzianow cierpiacych na zolta goraczke.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 17:20   #42
DziewczynaWloczykija
Zadomowienie
 
Avatar DziewczynaWloczykija
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 145
Dot.: Związek z Japończykiem (albo generalnie Azjatą)

Cytat:
Dyskutowanie z gaijinem na temat japonskich stereotypow to jak walka z wiatrakami, wiec po prostu mowia ci to co chcesz uslyszec.
Nie wiem, mi się jeszcze tak nie zdarzyło. Zazwyczaj dowiadywałam się o tych "stereotypach" dopiero wtedy, kiedy któryś chciał mi się wyżalić. Kiedy poznawałam swoich znajomych, to moja wiedza na temat Japonii była taka, że są tam mangi i że zupy mają dobre.
DziewczynaWloczykija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-30 18:20:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.