Agent TVN - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-09, 23:13   #2221
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Szkoda Tomka, taki sympatyczny, ale naiwny Chyba dał się przekonać Ilonie.
Od początku obstawiam Karolinę-to byłoby logiczne, najlepsza psiapsi Kingi Tylko nie wiem czy chciała być agentem, czy tylko, żeby przepchnąć ją do finału. Jakby wygrała Agenta to spadłaby na nią fala hejtu, więc chyba tego nie zrobią. Trochę się jej dziwię, że poszła do programu, w którym prowadzącą jest Kinga.
Myślę, że TVN powinien pokazywać widzom wyniki tych testów ! Trochę zbyt jawnie manipulują tym programem.
Jeszcze jedna rzecz. Nie wiem czy zauważyłyście, ale pewnie tak. W poprzednich edycjach były cięższe zadania, bardziej ekstremalne. Wysokości, skoki, przywiązywanie do mostu itp., a w tej tylko na początku jedno, a potem oddzielanie ryżu, paplanie się w błotku. Dziwne
Kibicuję Michałowi
To prawda. Zadania są łatwe. Albo coś policzyć, albo zapamiętać wiek dzieci, albo jak dzisiaj wyjąć z lampionow kawałki mapy. No jak sobie przypomnę jak w poprzedniej edycji wisieli na Moście i musieli skakać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 23:50   #2222
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Szkoda Tomka, taki sympatyczny, ale naiwny Chyba dał się przekonać Ilonie.
Od początku obstawiam Karolinę-to byłoby logiczne, najlepsza psiapsi Kingi Tylko nie wiem czy chciała być agentem, czy tylko, żeby przepchnąć ją do finału. Jakby wygrała Agenta to spadłaby na nią fala hejtu, więc chyba tego nie zrobią. Trochę się jej dziwię, że poszła do programu, w którym prowadzącą jest Kinga.
Myślę, że TVN powinien pokazywać widzom wyniki tych testów ! Trochę zbyt jawnie manipulują tym programem.
Jeszcze jedna rzecz. Nie wiem czy zauważyłyście, ale pewnie tak. W poprzednich edycjach były cięższe zadania, bardziej ekstremalne. Wysokości, skoki, przywiązywanie do mostu itp., a w tej tylko na początku jedno, a potem oddzielanie ryżu, paplanie się w błotku. Dziwne
Kibicuję Michałowi
mało tego, powinni pokazywać też część tych interesujących pytań na teście, wtedy byłoby coś, czas tego programu jest zbyt okrojony
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-05-09 o 23:54
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:15   #2223
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Szkoda Tomka, taki sympatyczny, ale naiwny Chyba dał się przekonać Ilonie.
Od początku obstawiam Karolinę-to byłoby logiczne, najlepsza psiapsi Kingi Tylko nie wiem czy chciała być agentem, czy tylko, żeby przepchnąć ją do finału. Jakby wygrała Agenta to spadłaby na nią fala hejtu, więc chyba tego nie zrobią. Trochę się jej dziwię, że poszła do programu, w którym prowadzącą jest Kinga.
Myślę, że TVN powinien pokazywać widzom wyniki tych testów ! Trochę zbyt jawnie manipulują tym programem.
Jeszcze jedna rzecz. Nie wiem czy zauważyłyście, ale pewnie tak. W poprzednich edycjach były cięższe zadania, bardziej ekstremalne. Wysokości, skoki, przywiązywanie do mostu itp., a w tej tylko na początku jedno, a potem oddzielanie ryżu, paplanie się w błotku. Dziwne
Kibicuję Michałowi
Co do Tomka to też mi go było szkoda bo on tak bardzo starał się w tych zadaniach, walczył o każde pieniądze, podobnie jak Ilona, Michał mimo że go lubię tak zlewał zadania z kasą że ja bym mu złotówki nie dała i nie powinien wygrać, jak mu kasa nie potrzebna to niech lepiej nie wygrywa. Jestem za agentem Karoliną a za wygraną Ilony.
Co do zadań w tej edycji to mega rozczarowanie, chyba były pod Karolinę wymyślone żeby się nie musiała stresować, w porównaniu do poprzedniej ekipy to to były zadania dla przedszkolaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:21   #2224
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Agent TVN

Co do trudnosci zadań to wydaje mi się, ze duzo zalezy od terenu na jakim rozgrywa sie program.
Zjechalam dwa lata temu cale Bali i tam nie ma miejsc do organizacji mrozacych krew w zylach zadań. Nie ma wysokich budynkow, kominow, mostow, rwacych potokow, skalistych wybrzeży czy duzych wzniesie (jest tylko wulkan, na który sie wspinali). Ale zadanie ze zrobieniem zdjecia bez ani jednego turysty przy najbardziej zatłoczonej swiatyni to byl na pewno dla nich hardcore.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 07:57   #2225
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Agent TVN

Hm w pierwszym albo którymś z pierwszych odcinków jest taka scena że widzimy agenta jak chodzi po metrze. Widać zakapturzoną postać, wysoką i szczupłą, chodzi z lekko pochyloną głową. Wypisz wymaluj Michał, ale wtedy to olałam koncentrując się na Karolinie, ale może Karolina po prostu ma w kontrakcie dojście do finału bez bycia agentem nie mam czasu grzebać, żeby zrobić screeny, ale kibicuję Michałowi nieważne czy jeste agentem czy nie
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:27   #2226
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Agent TVN

Ciekawe czy sie wyjasni dlaczego Bendzi osobno przylecial

Ja chce Michala na agenta.


Odcinek bede dzisiaj nadrabiac
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 08:44   #2227
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83479486]Ciekawe czy sie wyjasni dlaczego Bendzi osobno przylecial



[/QUOTE]

To już było poruszane-i choc sa to tylko przypuszczenia widzów, jednak moga być prawdziwe. Prawdopodobnie ktoś zrezygnował przed samym wylotem, i zapewne było to kobieta ( bo zwykle jest 7 na 7) i ten Bendzi był chyba takim zawodnikiem rezerwowym. I stąd przyleciał innym lotem od reszty. Chodziły słuchy że Ewelina Lisowska miała wystapić-i być moze chodzi o nią,ale ponoc jej wytwórnia sie nie zgodziła-bow czasie nagrań miała coś tam promowac,
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 09:30   #2228
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Agent TVN

Ja również z całego serca kibicuje Michałowi! Ucieszyłabym się i jakby był agentem i jakby miał wygrać program

Co do Karoliny to moim zdaniem na stówkę ma jakoś dogadane z kimś z produkcji, że ma być w finale. Nic nie robiła, jest tak bezpłciowa i nudna, że szok. Gdyby miała okazać się agentem to jakimś naprawdę beznadziejnym.

Ilona to dla mnie najbardziej prawdopodobna osoba na agenta. Gdzieś do połowy programu była opanowana i miła i nagle mniej więcej w momencie odpadnięcia Julki Wróblewskiej zaczęła się zachowywać zupełnie inaczej. Podejmowała dziwne decyzje, krzyczała, skakała i w ogóle robiła dużo zamieszania swoją osobą. A w ostatnim odcinku gdy Karolina znalazła puzzla to już w ogóle jej zachowanie mnie rozwaliło. "Daj mi go, ja powiem, że ty znalazłaś ale ja go mam i ja go trzymam a nie ty, żeby nie pomyśleli, że ja go mam tylko ty." ŁOT???? Tak zaczęła mącić, że nawet sama Karolina jej odpowiedziała, że nie rozumie nic i nie wie po co ale jej odda. A tamta nadal taka podekscytowana go chowa a chwile później jak są w czwórkę chwali się im, że znalazły puzzla
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 10:31   #2229
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Z tym puzlem to faktycznie Ilona tak gadała głupio do tej Karoliny, że też już nie wiedziałam o co jej chodzi.

Michałowi faktycznie na kasie nie zależało wcale, ale był prawdziwym graczem. Karolina nie wnosiła do tego programu kompletnie nic. Wcale nie podoba mi się, że jest w finale. I jeśli wygra to dla mnie będzie mocno podejrzane.

Program powinien trwać minimum 2h, bo faktycznie jest to za bardzo okrojone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 11:06   #2230
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość

Program powinien trwać minimum 2h, bo faktycznie jest to za bardzo okrojone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno tyle co Azja Ekpress czyli teoretycznie 1,5 h, a realnie bez przerw reklamowych 1 i chyba 5 minut, a tu z reklamami mamy godzinę, w realu ok 45 minut-to mało zbyt mało. Zresztą stare edycje trawały 55-56 minut bez reklam
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 13:29   #2231
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Agent TVN

Jeżeli Michał nie wygra, to będzie to skandal Według mnie on jeden zrobił ten program, bo poza nim to były tylko flaki z olejem...
Obstawiam na agenta Ilonę i w takim wypadku kolejny raz agenta uważam za beznadziejnego.
Autentycznie rozśmieszył mnie Michał tekstem o lodach w sejfie
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 13:33   #2232
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Jeżeli Michał nie wygra, to będzie to skandal Według mnie on jeden zrobił ten program, bo poza nim to były tylko flaki z olejem...
Obstawiam na agenta Ilonę i w takim wypadku kolejny raz agenta uważam za beznadziejnego.
Autentycznie rozśmieszył mnie Michał tekstem o lodach w sejfie




Mnie w ogóle bawi jak on mąci i to specjalnie na takim poziomie chłopca z gimnazjum, a oni to tak przeżywają Karolina to wczoraj cały odcinek pięści zaciskała ze złości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 19:28   #2233
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Mam nadzieję, że Michał dalej udaje agenta i był fair w stosunku do Tomka. Super, że udało się z sejfem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 20:04   #2234
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Ilona wcale nie jest takim bardzo beznadziejny agentem, choć oczywiście o wiele gorszym niż Michał.
Ilona przyjęła strategie, że angażuje się w zadania, ale zawsze coś jej nie wychodzi. Pamiętam że wrzucila korek do wody jak opróżniali beczkę? Która przetaczali i potem napelniali.
Podobnie z sudoku czy mierzeniem drogi.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 20:09   #2235
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Dlaczego Michał i cała reszta pobiegła w odpowiednie miejsce, a Tomasz nie


Mnie denerwuje ta muzyka kiedy uczestnicy się wypowiadają, normalnie rozumiem piąte przez dziesiąte
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 03:17   #2236
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Ilona wcale nie jest takim bardzo beznadziejny agentem, choć oczywiście o wiele gorszym niż Michał.
Ilona przyjęła strategie, że angażuje się w zadania, ale zawsze coś jej nie wychodzi. Pamiętam że wrzucila korek do wody jak opróżniali beczkę? Która przetaczali i potem napelniali.
Podobnie z sudoku czy mierzeniem drogi.

W tej sytuacji zastanawiało mnie jedno - jak to się stało, że agent nie wiedział o co chodzi w zadaniu? Kinga potem mówiła, że beczka wcale nie musiała być napełniona, żeby zaliczyć im zadanie. Więc ten korek nie zmieniłby niczego.
Ja po prostu Ilonę nie lubię osobiście po agencie - nie lubię ludzi z jej charakterem, irytuje mnie i nie chciałabym jej znowu oglądać

---------- Dopisano o 04:17 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dlaczego Michał i cała reszta pobiegła w odpowiednie miejsce, a Tomasz nie


Mnie denerwuje ta muzyka kiedy uczestnicy się wypowiadają, normalnie rozumiem piąte przez dziesiąte

Ponieważ Tomek przy bieganiu zauważył jakąś dodatkową świątynkę w okolicy i stwierdził, że może okazać się sprytniejszy od innych, którzy pobiegli od razu do tej "oczywistej". No ale okazało się, że zaryzykował i nie miał racji
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 05:51   #2237
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dlaczego Michał i cała reszta pobiegła w odpowiednie miejsce, a Tomasz nie


Mnie denerwuje ta muzyka kiedy uczestnicy się wypowiadają, normalnie rozumiem piąte przez dziesiąte
Bo on wiedział, że są dwie świątynie i nie wiedział do której ma biec. Równie dobrze oni mogli nic nie znaleźć, a wszystko byłoby w tej drugiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 12:58   #2238
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
W tej sytuacji zastanawiało mnie jedno - jak to się stało, że agent nie wiedział o co chodzi w zadaniu? Kinga potem mówiła, że beczka wcale nie musiała być napełniona, żeby zaliczyć im zadanie. Więc ten korek nie zmieniłby niczego.
Ja po prostu Ilonę nie lubię osobiście po agencie - nie lubię ludzi z jej charakterem, irytuje mnie i nie chciałabym jej znowu oglądać

---------- Dopisano o 04:17 ---------- Poprzedni post napisano o 04:14 ----------




Ponieważ Tomek przy bieganiu zauważył jakąś dodatkową świątynkę w okolicy i stwierdził, że może okazać się sprytniejszy od innych, którzy pobiegli od razu do tej "oczywistej". No ale okazało się, że zaryzykował i nie miał racji
Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Bo on wiedział, że są dwie świątynie i nie wiedział do której ma biec. Równie dobrze oni mogli nic nie znaleźć, a wszystko byłoby w tej drugiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 17:51   #2239
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Taka ciekawostka: obejrzałam na kanale Anny Skury filmik z Tomkiem Ciachorowskim, odpowiedzi na pytania odnośnie programu. I było pytanie o przyjaźnie zawarte na planie, wtedy Tomek wymienił Jaśka Kuronia, o Michale nie wspomniał. Czyżby miał do niego żal?
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-11, 17:54   #2240
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Taka ciekawostka: obejrzałam na kanale Anny Skury filmik z Tomkiem Ciachorowskim, odpowiedzi na pytania odnośnie programu. I było pytanie o przyjaźnie zawarte na planie, wtedy Tomek wymienił Jaśka Kuronia, o Michale nie wspomniał. Czyżby miał do niego żal?
Być moze z Jaskiem zaprzyjażnił sie bardziej, zresztą Jasiek długo nie był,ale dał sie poznać jako fajny gość.
Ostatni odcinek ogladali w większosci w domu Karoliny , min Tomek Maichał Świr Ilona Lucińska Julka , i po filmikach na Instastory jakie dodawali, widac naprawdę fajną atmosfere i ze sie lubią wszyscy
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 18:52   #2241
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Taka ciekawostka: obejrzałam na kanale Anny Skury filmik z Tomkiem Ciachorowskim, odpowiedzi na pytania odnośnie programu. I było pytanie o przyjaźnie zawarte na planie, wtedy Tomek wymienił Jaśka Kuronia, o Michale nie wspomniał. Czyżby miał do niego żal?
Raczej nie,często całą ekipą oglądają Agenta i widać,że mają dobre relacje.
Mam nadzieję,że Michał wygra lub jest Agentem.
Karolina w finale-nudna,bezbarwna,nie zawierająca sojuszy uczestniczka budzi podejrzenia.Gdyby wygrała lub była Agentem to biorąc pod uwagę jej znajomość z Kingą Rusin wyglądałoby to na obrzydliwą ustawkę.
Ilona jest irytującą,krzykliwą osobą,zachowuje się jak na bazarze Pewnie jest -słabym -Agentem,ale męczy mnie oglądanie tego typu osobowości.Szkoda Tomka,ciekawe gdzie popełnił błąd ?
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 20:17   #2242
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Tomek pewnie zaryzykował i na koniec postawił na Michała jako agenta.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:00   #2243
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Tomek pewnie zaryzykował i na koniec postawił na Michała jako agenta.
Też mi się tak wydaje, bo on zrobił się bardzo podejrzliwy w stosunku do Michała. Mogło go to zgubić. A Michał też wiedział, że już każdy gra na siebie i to właśnie jest ten czas żeby wzbudzić podejrzenia u sojusznika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:09   #2244
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Agent TVN

Jestem w szoku, że tyle osób się rozplywa nad Michałem. Inteligentny? Raczej bezczelny cwaniak, typ namolnego sprzedawcy, ktory wszystko wcisnie naiwniakom.
I te straszne cwaniackie miny, brrr. Juz chyba bardziej przekonalam sie do Ryśka, a mialam go za patola, co niniejszym odwołuje.

Dla mnie michal i zwygladu i z zachowania baaardzo odpychajacy typ.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:14   #2245
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, że tyle osób się rozplywa nad Michałem. Inteligentny? Raczej bezczelny cwaniak, typ namolnego sprzedawcy, ktory wszystko wcisnie naiwniakom.
I te straszne cwaniackie miny, brrr. Juz chyba bardziej przekonalam sie do Ryśka, a mialam go za patola, co niniejszym odwołuje.

Dla mnie michal i zwygladu i z zachowania baaardzo odpychajacy typ.
Tylko, że na tym polega tak naprawdę ta gra. Oni powinni motać, rywalizować a nie tylko wielbić się. Powinni być sprytni, kłamstwa i bezczelność w sumie też są w to wpisane A ich postaci z Agenta nie powinno się brać na serio w realu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:21   #2246
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Dokładnie to taka gra, a nie kółeczko wzajemnej adoracji.
Ja tam zawsze uwielbiałam takich trochę "bezczelnych" graczy typu właśnie Michał, czy kiedyś Arłukowicz. Idą do programu zeby go wygrac, nie właza nikomu w d.. tylko robią swoje

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-05-11 o 21:23
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:24   #2247
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Dokładnie to taka gra, a nie kółeczko wzajemnej adoracji.
Ja tam zawsze uwielbiała takich trochę "bezczelnych" graczy typu właśnie Michał, czy kiedyś Arłukowicz. Idą do programu zeby go wygrac, nie właza nikomu w d.. tylko robią swoje
I to też sprawia, że ludzie to bardziej ogladają, bo są emocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 21:27   #2248
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
I to też sprawia, że ludzie to bardziej ogladają, bo są emocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie!
Wyobrażacie sobie program gdyby były same takie mimozy jak Kraskowa-miłe grzeczne i ułozone, co równa sie jednemu NUDNE
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 22:11   #2249
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Tomek pewnie zaryzykował i na koniec postawił na Michała jako agenta.


Ilona tez chyba stawiala na Michala?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-12, 00:54   #2250
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, że tyle osób się rozplywa nad Michałem. Inteligentny? Raczej bezczelny cwaniak, typ namolnego sprzedawcy, ktory wszystko wcisnie naiwniakom.
I te straszne cwaniackie miny, brrr. Juz chyba bardziej przekonalam sie do Ryśka, a mialam go za patola, co niniejszym odwołuje.

Dla mnie michal i zwygladu i z zachowania baaardzo odpychajacy typ.
Zgadzam się. Dla mnie Michał od samego początku nieprzyjemny gość.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.