technika nakładania kremiku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-11, 21:40   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

technika nakładania kremiku


Proszę o pomoc i odpowiedz na pytanko jak powinno nakladac się kremiki? Jestem "szczęśliwą" posiadaczką cery nie dość,że mieszanej to jeszcze z innymi problemami (trądzik,rozszerzone naczynka i siateczka mimicznych zmarszczek wokół oczek). W związku z powyższym stosuję oprócz kremiku nawilżającego dodatkowo kremik z wit.K na "pajączki" na brodzie,seburegulator na strefę "T" oraz krem pod oczy. I tak na prawdę nie wiem jak fachowo i efektywnie powinnam nakładać te kosmetyki,czy na całość krem nawilżający a potem na odpowiednie strefy pozostałe specyfiki,czy tylko te inne kosmetyki a krem nawilżający tam gdzie zostaje miejsce? Będę zobowiązana za odpowiedz,bo nie chce by wszelie te zabiegi szły na marne przez niewłaściwe stosowanie.
Pozdrawiam serdecznie.
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 12:46   #2
Patulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do Patulka GG do Patulka
Re: technika nakładania kremiku

Jeżeli wszystkich tych kremów używasz na własną rękę to raczej pokuś się o wizytę u specjalisty dermatologa który dokładnie obejrzy stan twojej cery i dobierze odpowiednie preparaty. Ja od jakiegoś czasu zarzywam witaminę A+E oraz C i tylko na noc specjalny płyn robiony w aptece który przepisał mi lekarz i narazie nie narzekam. Stan mojej cery poprawił się. Życzę powodzenia.
Patulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 18:31   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: technika nakładania kremiku

Jeżeli miejsca traktowane "specjalnie", np. strefa T są przesuszone i wymagają nawilżenia, to po nałożeniu kosmetyku specjalnego i odczekaniu aż się wchłonie, nałóż krem nawilżalący, a na wierzch możesz (a nawet powinnaś, przy rozszerzonych naczunkach) nałożyć krem z filtrem UVA/B, jeśli inne kosmetyki go nie mają.
Można nakładać kosmetyki warstwami (podobno Japonki nakładają nawet 8 kremów jednorazowo) dopóki będą się ładnie wchłaniać.
Ja nakładam na dzień kolejno: Effaklar K an całą twarz, krem matujący Erisu na strefę T, na policzki Aqua Beauty Nivea, na to wszystko krem z filtrem 60 Vichy, a potem jeszcze podkład i puder. Wszystko to (oprócz makijażu oczywiście) pięknie się wchłania i nie mam wrażenia, że moja skóra nie oddycha itp.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-13, 19:14   #4
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: technika nakładania kremiku(do Pati & justy)

Dziękuję za Wasze rady dziewczyny,postaram się je wcielić w życie.
Pozdrawiam
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.