Sukienka - Kraków :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 21:07   #1
Avrilcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6

Sukienka - Kraków :)


Witam

Studniówka już w styczniu...... 17 a to już za miesiąc...
A ja nie mam jeszcze nic (no oprocz partnera)

Z większych miast mam najbliżej do Krakowa i nie mam pojęcia gdzie mam tam szukać
Tzn w paru sklepach już byłam.... ale jeszcze nie znalazłam nic sensownego co by mnie zadowoliło
Nie wiem jeszcze czy wybiorę długą czy krótszą sukienkę choć w krótszych sie lepiej czuje

Jakie sklepy możecie polecić i gdzie one są ?
Avrilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:05   #2
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: Sukienka - Kraków :)

Najlepiej uderzaj na Galerie Krakowską albo Kazimierz. Na Kazimierzu na pewno ubrania są mniej przebrane niz na Krakowskiej ale z drugiej strony jest tam mniej butików. Jeśli moge doradzić to mnie kilkakrotnie uratował sklep yoshe, gdzie mozna trafic na fajne kiecki Ja akurat kupuje w Krakowskiej na górze w pasażu lądowym, przy czym zawsze dzwonię z pytaniem o nową dostawę, bo wtedy jest najwiekszy wybór powodzenia
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:37   #3
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Sukienka - Kraków :)

Duzy wybór jest w New Yorkerze, chociaz niecierpie tam chodzic, w C&A widzialam tez ładne sukienki...
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:41   #4
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Sukienka - Kraków :)

yoshe - gdzie jest ten sklep w krakowie w galerii krakowskiej;>?

Ja slyszlam ze na ul. Dlugiej( jest to dosc niedaleko od rynku) jest troche sklepow z sukienkami taki na 100dniowke( kolezanka mi mowila) tylko ze podobno sa dosc drogie... cxzyli jakies 600zl...;(
Zawsze mozesz kupic jakas sukienke w Galkeri Krakowskiej czy Kazimierz tylko jesli kupisz w jakims modnym sklepie typu Cubus zara, Berhka czy cos takiego to musisz sie liczyc z tym ze inne dziecwzyny moga trez miec taka sama sukinke

Ja poszukuje jakies ladne ale niedrogiej sukienki
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:11   #5
Avrilcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Sukienka - Kraków :)

No byłam juz w galerii krakowskiej ale to z 2 tygodnie temu...
i nic ciekawego nie widziałam ;]
Moze cos sie zmienilo od tego czasu...
Coś tam niby mierzyłam.... ale jakos żaden krój mi nie spasował
Bo niestety wybredna ze mnie osóbka ;]
A koszta tez ograniczone

W new yorkerze to w ogole te sukienki na studniówkę nie pasuja ;]
Jakos mi sie nie podobaly

Bardziej by mi zależało na jakichs butikach czy mniejszych sklepikach
Bo tam są jakieś ciekawsze sukienki i trudniej trafić na takie same sukienki na studniowce
Avrilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:22   #6
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sukienka - Kraków :)

Spróbuj w Plazie, na piętrze. Jest tam kilka butików z sukienkami, które już kilka razy mnie uratowały Zwłaszcza butik She
W G.Krakowskiej oraz w M1 jest rownież sklep Avanti (tak się chyba nazywa). Ostatnio widziałam tam dużo wieczorowych kreacji. I jeszcze mogę polecić jeden sklep na ulicy Siennej (idąc spod Poczty Głównej) - dokładnie naprzeciwko Małego Rynku. Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale coś na S. Tam Panie sprzedają sukienki uszyte przez siebie, niektóre także sprowadzają. Warto tam zajrzeć

Udanych łowów życzę
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:49   #7
blacksheep969
Raczkowanie
 
Avatar blacksheep969
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 155
Dot.: Sukienka - Kraków :)

jeszcze chyba na poselskiej jest... o ile dobrze kojarze z zeszłego roku i własnych poszukiwań:P.. na grodzkiej taki mały butik (on jest na rogu, a tuz obok na poselskiej jest jego drugi "oddział" większy ciut)...
ew.. jasli chcesz kupić tanszą i nie z butiku, to czasem na tandecie mozna coś wyszukać (ale trzeba naprawde dobrze szukać, bo większość jest takich samych i nieciekawych)...
blacksheep969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 15:19   #8
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: Sukienka - Kraków :)

q_kaska_q -tak, yoshe jest w Krakowskiej ,jesli chodzi o ul.Dluga to faktycznie jest tam bardzo duzo sklepow z sukienkami ale moim zdaniem takie jakies ... hmmm wszystkie podobne do siebie :/ ale masz racje zawsze warto tam zagladnac!!
assicka -moze masz na mysli butik "Salsa"?
blacksheep969 -pisalas, ze na Poselskiej i mnie olśniło! Są jeszcze sklepy Fashion Studio, na ul.Poselskiej i Krupniczej, tam tez warto zajrzec
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:29   #9
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Sukienka - Kraków :)

Cytat:
Napisane przez Reniz Pokaż wiadomość
assicka -moze masz na mysli butik "Salsa"?
Dokładnie o ten sklep mi chodziło
Dzisiaj tamtędy przechodziłam i specjalnie nazwę zapisałam w telefonie
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:39   #10
bandit queen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 994
Dot.: Sukienka - Kraków :)

super sukienki sa w Monnari ; )
bandit queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:51   #11
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: Sukienka - Kraków :)

Polecam sklepy indyjskie. Mają niesamowite rzeczy w często okazyjnych cenach. Do tego niepowtarzalne wzory i duży wybór. Zwłaszcza polecam dla dodatków- torebki czy biżuteria są niepowtarzalne!!
To nieprawda, że tam są tylko hipisowskie gniecione bawełny. Dużo jest "normalnych" ubrań, zależy od sklepu.
Wszystko trzeba mierzyć, nie ważne, co napisali na metce. Dobrze iść z osobą, która popatrzy krytycznym okiem, jak się ciuch układa
Minusem jest sposób uszycia- trafia tam wiele rzeczy znanych marek, które został źle uszyte ,ale na szczęście też wiele dobrych ze źle wszytymi rozmiarami. Poza tym w wielu bywa ciemno i raczej nie ma zwrotów.

India Cotton- ul. Krakowska, na rogu ze św. Józefa. Ogromny wybór. jest m.in. sukienka chyba dużo nad kolana (albo do kolan, nie mierzyłam), bez ramion, z tiulu. Dól to dwie falbany, góra-zwykła prosta, dopasowana n fiszbinach. Śliczna i delikatna.
Calcutta- ul. św. Anny asortyment podobny do tego powyżej

Oriental- mój "Number One". ul. Długa lub ul. Wrocławska (na wrocławskiej większy wybór). Mnóstwo sukienek, biżuterii, torebek, szali.

Orient Express- św. Filipa, obok Placu Grunwaldzkiego. Znalazłam tam kiedyś zjawiskową sukienkę z tiulu, z gorsetowatą górą na fiszbinach- coś w stylu nieco punkowym. Poza tym kupiłam sukienkę na rozdanie nagród w NBP, a znaleźć można coś na każdą okazję.

Shiva- największa krakowska sieć. Teraz mają przeceny od 20% do nawet 70%. Piękna biżuteria, cudne torebki i w niektórych buty. Ciuchy raczej nie na studniówkę (ale jak ktoś znajdzie, to gratuluję).
ul. Sienna 3, Szewska15, Sławkowska, Grodzka 23 i 28, Kalwaryjska 32

Klimex-reklamuje się jako odzież indyjska, ale chodzi o miejsce wyrobu. Rzeczy nieorientalne, raczej "moda typu allegro" jak jakieś tam japanstyle czy babydoll. Aczkolwiek niezła biżuteria i torebki-typowe wieczorowe, ale w niższych cenach, niż gdzie indziej.
ul. karmelicka (obok Bagateli), ul. Krakowska- przy placu Wolnica, róg floriańskiej przy murach (tam tylko biżuteria)

Nie pamiętam więcej, to co podałam starczy na cały dzień łażenia (uwaga-grozi halucynacjami od kadzidełek )

Edytowane przez laiamand
Czas edycji: 2008-12-22 o 22:55
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.