WIELKA prośba do dziewczyn ze zgorzelca, ziębic, gliwic, łodzi lub aleks. łódzkiego!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 12:36   #1
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204

WIELKA prośba do dziewczyn ze zgorzelca, ziębic, gliwic, łodzi lub aleks. łódzkiego!!


ponoć w tych miastach jest w sklepie BOTI mój rozmiar butów, które dziś mierzyłam u siebie i się zakochałam, niestety było tylko 39, a interesuje mnie 38. Wizażanki, proszę Was zatem o pomoc - pokryję oczywiście koszty przesyłki i butów - jeśli tylko wiecie gdzie jest boti w tych miastach, byłabym wdzięczna za wszelką pomoc Szczegóły priv, jak się znajdzie chętna do pomocy dobra dusza
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-07-27 o 12:39
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 12:36   #2
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: do dziewczyn ze zgorzelca lub z ziębic

Podbijam temat...
Dowiedziałam się , że takie butki są też w Łodzi, Gliwicach, Aleksandrowie Łódzkim .... (i niezmiennie w Ziębicach i Zgorzelcu). Zmieniłabym temat wątku, ale się nie da :/

Bardzo proszę - jeśli nie wiecie gdzie jest BOTI, to Wam oczywiście podam dokładne adresy, potrzebuję tylko kogos kto mi pomoże... Pieniążki oczywiście prześlę...
Jak ktoś się zaoferuje to sama zadzwonię do sklepu,żeby zostawili buty do odbioru - żeby nie było, że pójdziecie tam za darmo...
Bardzo bardzo proszę )

no i jak admin czy moderator byliby tak mili i zmienili nazwę tematu ;]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-07-27 o 12:40
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:21   #3
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: do dziewczyn ze zgorzelca lub z ziębic

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
Podbijam temat...
Dowiedziałam się , że takie butki są też w Łodzi, Gliwicach, Aleksandrowie Łódzkim .... (i niezmiennie w Ziębicach i Zgorzelcu). Zmieniłabym temat wątku, ale się nie da :/

Bardzo proszę - jeśli nie wiecie gdzie jest BOTI, to Wam oczywiście podam dokładne adresy, potrzebuję tylko kogos kto mi pomoże... Pieniążki oczywiście prześlę...
Jak ktoś się zaoferuje to sama zadzwonię do sklepu,żeby zostawili buty do odbioru - żeby nie było, że pójdziecie tam na darmo...
Bardzo bardzo proszę )

no i jak admin czy moderator byliby tak mili i zmienili nazwę tematu ;]
Zmieniam
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:26   #4
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
...

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Zmieniam
o, już zmienione, jupi!
Dziękuję bardzo

i niecierpliwie czekam na jakiś odzew ;]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-07-27 o 16:29
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:38   #5
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: ...

czyli chodzi o to, zeby je kupic i ci wyslac?
a nie mozesz po prostu poprosic sklepu o przeslanie?

ja mieszkam w lodzi, zdaje sie ze sklep jest na zachodniej, wiec w centrum, jesli podasz mi dokladny adres, wczesniej umowisz sie na odbior i wplacisz mi kase na konto wlacznie z przesylka, moge ci je kupic i wyslac. tylko za tydzien wyjezdzam na miesiac, wiec musialybysmy to zrobic expresowo.

napisz na pw
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:41   #6
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: ...

pytalam dzisiaj w sklepie czy mogą sprowadzić - nie mogą.
Pytałam czy można zadzwonić i mi wyślą - mówili, że tak nie robią :/

Już pisze na pw
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:54   #7
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: ...

dziewczyny, ale o JAKIE buty chodzi??
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 17:16   #8
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: ...

a jakie w tej chwili to ma znaczenie ;] poda(ła)m zainteresowanej, która podejmie się zakupu..
Jakbym tu podała to nie daj Boże się komuś spodobają i mi kupi sprzed nosa
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:34   #9
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: ...

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
a jakie w tej chwili to ma znaczenie ;] poda(ła)m zainteresowanej, która podejmie się zakupu..
Jakbym tu podała to nie daj Boże się komuś spodobają i mi kupi sprzed nosa
ano takie, że po prostu chciałam iść i Ci je kupić
ale masz rację - na pewno zaraz ci je wszystkie wykupią
i bądź tu człowieku miły :/ ......................... ......................... ......
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:01   #10
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: ...

jeezz...
nie wkleiłam tu ani zdjęcia butów, ani nawet nie opisałam ich, bo to nic nie wnosi do tematu, którego treść ma zupełnie inny cel (choć wciąż związany z modą). Co innego jakbym nie wiedziała w jakim sklepie jeszcze został ten model i rozmiar. Ale to wiem, więc nie ma potrzeby zadawania pytań "ktokolwiek gdziekolwiek takie widział"
Jakbym wkleiła zdjęcia, to od razu pojawiłyby się komentarze oceniające z cyklu "nie podobają mi się", "widziałam ładniejsze", albo z drugiej strony "ładne, też bym taeki kupiła", a to odciągnęłoby na pewno od właściwej treści i celu tego wątku.
Poza tym takie buty już się gdzieś pojawiły w dziale 'szafa'. Jak już będę miała swoje, to mogę dać linka.
i tyle.
Temat wstępnie zakończony, chyba, że coś pójdzie nie tak z dogadywaniem się (tfu tfu, mam nadzieję, że nie). A ciekawskie komentarze prosiłabym o pozostawienie dla siebie.
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-07-27 o 21:04
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:06   #11
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: ...

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
jeezz...
nie wkleiłam tu ani zdjęcia butów, ani nawet nie opisałam ich, bo to nic nie wnosi do tematu, którego treść ma zupełnie inny cel (choć wciąż związany z modą). Co innego jakbym nie wiedziała w jakim sklepie jeszcze został ten model i rozmiar. Ale to wiem, więc nie ma potrzeby zadawania pytań "ktokolwiek gdziekolwiek takie widział"
Jakbym wkleiła zdjęcia, to od razu pojawiłyby się komentarze oceniające z cyklu "nie podobają mi się", "widziałam ładniejsze", albo z drugiej strony "ładne, też bym taeki kupiła", a to odciągnęłoby na pewno od właściwej treści i celu tego wątku.
Poza tym takie buty już się gdzieś pojawiły w dziale 'szafa'. Jak już będę miała swoje, to mogę dać linka.
i tyle.
Temat wstępnie zakończony, chyba, że coś pójdzie nie tak z dogadywaniem się (tfu tfu, mam nadzieję, że nie). A ciekawskie komentarze prosiłabym o pozostawienie dla siebie.
wybacz, ale zupełnie nie rozumiem ostatniego zdania - ciekawskie komentarze?? boszzzz
trzeba było sprawę załatwiać na pw a nie zaśmiecać forum i dodatkowo mieć pretensje, gdy ktoś chce pomóc
BOTI moja droga to nie moja bajka i zapewniam Cię że nie wchodzę do tego sklepu no chyba, że chcę pomóc komus w zakupie, tak jak było w Twoim przypadku

btw. EOT z mojej strony
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.