duże biurko czy blat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 17:18   #1
Hanka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24

duże biurko czy blat


Planuje w najblizszym czasie remont swojego pokoju do pracy. Niestety nie ma m jakos pomysłu na swoje biurko. zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby zrobić duży blat pod oknem, który bedzie połączony z parapetem. Pokój jest dosyc wąski (2,14) wiec my sle że moze to nawet calkiem fajnie wygladać. problemem są tylko rury od kaloryfera, na kóre nie mam pomysłu. Może cos podsuniecie drogie Wizażanki
w załączeniu jedna strona oka i druga
Hanka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:23   #2
delicja_paryska
Raczkowanie
 
Avatar delicja_paryska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 208
Dot.: duże biurko czy blat

aranżacja rur grzejnikowych /zabudowa/
http://glogow.olx.pl/zabudowa-pionow...a-iid-19325165
__________________
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają.
Najlepszy czas na działanie jest teraz!"
~M. Fisher~

delicja_paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 19:01   #3
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: duże biurko czy blat

raczej duży blat !! i pod nim jakiś kontenerek z szufladami na kółkach ...
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:13   #4
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: duże biurko czy blat

Cytat:
Napisane przez Hanka1986 Pokaż wiadomość
Planuje w najblizszym czasie remont swojego pokoju do pracy. Niestety nie ma m jakos pomysłu na swoje biurko. zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby zrobić duży blat pod oknem, który bedzie połączony z parapetem. Pokój jest dosyc wąski (2,14) wiec my sle że moze to nawet calkiem fajnie wygladać. problemem są tylko rury od kaloryfera, na kóre nie mam pomysłu. Może cos podsuniecie drogie Wizażanki
Zdecydowanie duży blat-parapet. U mnie w pracy w kuchni zastosowano takie rozwiązanie i świetnie się sprawdza, po pomieszczenie jest stosunkowo wąskie i trudno byłoby tam wstawić stół. U ciebie to też powinno oszczędzić miejsce, a dodatkowo, jeśli będzie on długi, to możesz na nim ustawić więcej rzeczy niż na tradycyjnym biurku. A czy rury przypadkiem nie będą biegły pod blatem? Wtedy nie trzeba się nimi w ogóle martwić, chyba że myślisz o tych pionowych. Wtedy idziesz do stolarza, zamawiasz blat o konkretnych wymiarach z wyciętym fragmentem, gdzie będzie rura.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:01   #5
ketji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: duże biurko czy blat

Witam,
Jestem ciekawa czy taki blat już powstał? zapytuję, bo sama przymierzam się do tego pomysłu uważam je za świetne rozwiązanie. może jakieś zdjęcia..byłabym wdzięczna i ciekawa jak to wygląda.
Pozdrawiam,
Ketji
ketji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 13:28   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: duże biurko czy blat

ja polecam takie rozwiazanie. Sama lacze parapet z blatem. To sie sprawdza w dzien - jest dobre swiatlo dzienne, a i jaka oszczednosc miejsca. W zimie z kolei sie jest blisko kaloryfera (no chyba, ze ktos nie ma kaloryfera kolo parapetu) - i dla osob lubiacym cieplo to idealne miejsce.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 18:08   #7
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: duże biurko czy blat

Cytat:
Napisane przez Hanka1986 Pokaż wiadomość
Planuje w najblizszym czasie remont swojego pokoju do pracy. Niestety nie ma m jakos pomysłu na swoje biurko. zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby zrobić duży blat pod oknem, który bedzie połączony z parapetem. Pokój jest dosyc wąski (2,14) wiec my sle że moze to nawet calkiem fajnie wygladać. problemem są tylko rury od kaloryfera, na kóre nie mam pomysłu. Może cos podsuniecie drogie Wizażanki
w załączeniu jedna strona oka i druga

Coś dla Ciebie
Bardzo podoba mi się to rozwiązanie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z7650192X,Sciane-za-lozkiem-w-czesci-sypialnej-zdobia-dwa-pasy.jpg (61,7 KB, 94 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 19:24   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: duże biurko czy blat

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Coś dla Ciebie
Bardzo podoba mi się to rozwiązanie...
ze skrytykuje (konstruktywnie of corse). Malo miejsca na nogi, i juz widze jak ta biala sciana pod polka bedzie nadal biala po kilku kopniecia noga (a to ze sie bedzie ja kopac to prawie pewne). Poza tym oswietlenie. W dzien nie ma sensu korzystac ze sztucznego, a tu prawie na pewno dziennie nie wystarczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 18:30   #9
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: duże biurko czy blat

Mi chodzilo tylko o blat(jego długość itd), a nie o kolorystykę pomieszczenia i całą reszte...
Autorka pytałą o blat przy oknie.. więc dałam taka sugestie.. Oczywiste wiec, że oswietlenie nie musi byc sztuczne.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:06   #10
Hanka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: duże biurko czy blat

Cytat:
Napisane przez ketji Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem ciekawa czy taki blat już powstał? zapytuję, bo sama przymierzam się do tego pomysłu uważam je za świetne rozwiązanie. może jakieś zdjęcia..byłabym wdzięczna i ciekawa jak to wygląda.
Pozdrawiam,
Ketji
Witam, nawał pracy wziął góre i dopiero dzisiaj odpisuje na zalegla pocztę.... cóż, blat niestety nie powstał ( jeszcze) bo jak się okazało zamiasta ulokwac pieniązki w pokój musial zrobić nagly i przymusowy remont łazienki....Oczywście plany zrobiena pozrądnego blatu są aktualne i już nawet mam kilka pomysłów. Co wiecej znalazlam dobrego stolarza, który za przyzwoite pieniądze zrobi go w całości z drewna
Brak mi jeszcze koncepcji co do pólek po nim... chociaz juz pewne wyobrażenia mam co do tego... ale wiadomo wszystko wyjdzei już w "praniu'. A to nie wczesniej jak na początku maja
Hanka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.